Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. okt. 04, 2024 16:27



Hozzászólás a témához  [ 514 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Sharp GX-30 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
freunder írta:
Andras01

Egyidőben csatlakoztunk, most figyelem, percre pontosan!!!!!!!!!!!
Nézd meg az adatainkat baloldalt a név alatt!!!
Pojjénnnnnnnn :lol: :lol: :lol:

nem akkor volt a régi szerverről való átpakolás? :D


szomb. jún. 12, 2004 16:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
Kedves névrokon (freunder) :) és a többi Sharp GX-30 fan! Csináltam egy külön site-ot a Sharp GX-30as képeimnek... Itt vannak a ferrari kiállitásos képek is plusz tettem fel egy kellemes témájú sorozatot is... Tessék csekkolni :)


Ja, http://sharp.hq.hu


szomb. jún. 12, 2004 14:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Andras01

Egyidőben csatlakoztunk, most figyelem, percre pontosan!!!!!!!!!!!
Nézd meg az adatainkat baloldalt a név alatt!!!
Pojjénnnnnnnn :lol: :lol: :lol:


szomb. jún. 12, 2004 14:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Ha minden igaz, 1 hónap múlva már ilyen telcsim lesz, annyira boldog vagyok, hogy nagyon... :)

Pont nekem tervezték, ugyanis naptárt-ébresztőt sose használom, kihangosítást se, van kártyaolvasóm, ezért infra-Bt probléma megoldva.
Egyébként meg mindent ver, a kijelzője, a kamcsija, a tudása, és a külseje is nagyon megfogott, lenyűgöző!! :)

Talán kicsit nagy, de hát ekkora kijelzővel... :)


szomb. jún. 12, 2004 14:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 291
Hozzászólás 
Egyszerűen király! GX20-ra nincs ilyen? :D
SZUPER.
A


szer. jún. 09, 2004 10:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
Ajánlom figyelmetekbe... Egy kis érdekesség a Sharp GX-30(2) asokra :) (kinai oldal) http://www.mobile01.com/topicdetail.php?f=165&t=25383


szer. jún. 09, 2004 6:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Akoska írta:
Végül a kisebb ellenállás felé haladva a tar-ra raktam fel egy válogatást a jobbnak ítélt GX30-as képeimből, amiket az alábbi címen lehet megnézni:

http://kep.tar.hu/aakoska/index.phtml?a ... beginnum=0

Nyugodtan lehet fikázni, az én örömöm nem elrontható :wink:

Magák a színek szépek, de nincsenek színátmenetek, olyan, mintha 1 pixeles darabokat rakosgattak volna össze....
amugy VGA felbontásban mindegyik telefont leveri az tuti!


hétf. máj. 31, 2004 9:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 26, 2004 17:08
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Kedves Ákoska!

Minden elismerésem a Tied!
Hála a jó égnek elindult nálam is a letöltés. Igaz egyenlőre csak az Infra, de ez is már valami. Majd később a sorost is beüzemelem!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget !
Minden esetre tényleg elég balfék a megoldás.

Köszike még1x

EphyxHU


hétf. máj. 31, 2004 7:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
EphyxHU írta:
Induljunk abból alapban, hogy nem kezdő informatikus vagyok! (10 évnél több szakmai rutinnal)
Nos a pontos hiba a következő.
A gép jól műxik. A infra port és a com port is jó!
A gépen a szoftverek telepítéskor jelzik, hogy megvan a kábel. Helyén van és megvan a telefon is! Ennek ellenére a handset a manger csak keresi a telefont és sosem találja meg.
Infrán is ugyanez a helyzet. Minden a helyén van és a handset manager nem találja a telcsit.
A telefon jelzi mindkét esetben a kapcsolatot.
Letöltöttem a sharp oldaláról az ujabb verziót is ami a 20-ashoz tartozik, de semmi.

Köszi előre is.


Na ezen én is elfilózgattam egy pár órácskát (GX30 - ugyanez a jelenség).
Nálam az volt a megoöldás, hogy nem elég csatlakoztatni őket egymáshoz, hanem a telefont a menüben aktiválni kell adatátvitelre!!
Mondanom sem kell, hogy ilyet még sose láttam, nem mintha zavarna, csak szívesen megspóroltam volna néhány órai idegeskedést, pláne, hogy eredeti gyári Sharp USB adatkábelem van.

GX30-on így megy a dolog: Beállítások - Csatlakoztathatóság - PC szoftver - Adatkábel (vagy infra, kinek mije van)
Ahogy az utolsót is megnyomtam, azonnal megtalálta a telefont. Kicsit kreténül van megoldva ez :(


pén. máj. 28, 2004 23:54
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 26, 2004 17:08
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Induljunk abból alapban, hogy nem kezdő informatikus vagyok! (10 évnél több szakmai rutinnal)
Nos a pontos hiba a következő.
A gép jól műxik. A infra port és a com port is jó!
A gépen a szoftverek telepítéskor jelzik, hogy megvan a kábel. Helyén van és megvan a telefon is! Ennek ellenére a handset a manger csak keresi a telefont és sosem találja meg.
Infrán is ugyanez a helyzet. Minden a helyén van és a handset manager nem találja a telcsit.
A telefon jelzi mindkét esetben a kapcsolatot.
Letöltöttem a sharp oldaláról az ujabb verziót is ami a 20-ashoz tartozik, de semmi.

Köszi előre is.


pén. máj. 28, 2004 9:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
Szereztem egy rahedli JAVA játékot Sharp-ra (mondjuk a legtöbbje GX-10i-re készült de mindegy). Fel kellene pakolni őket egy WAP oldalra de amióta az extra nem rendesen megy, öteletem sincs hova lehetne! Ja, elég sok játékhoz megvan a *.jar és *.jad is!!

A GX-20ról annyit, hogy Handset Manager-el le kell hogy tudjad szedni a képeket. Ha van kábeled is akkor biztos a PC COM-portjával lehet baj - ha USB-s akkor meg nemtudom mert azzal nem szokott port konfliktus lenni. Mi a "pontos" probléma? Egyébként tudod csatalkoztatani a telefont? Látja a PC a telót?


csüt. máj. 27, 2004 6:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 26, 2004 17:08
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok!

Csak most találtam a fórumra!

SHARP GX-20-asom van. Van hozzá adatkábelem is, Szoftverek meg minden.

Mindezek ellenére az istennek sem tudom a sem infrán, sem adatkábelen lenyerni a fotókat a telcsiről.
Mi lehet a probléma.

Előre is köszike

EphyxHU


szer. máj. 26, 2004 17:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
BoGar írta:
Eddig oké, de ez csak a java-ra vonatkozik. De ez nem magyarázza meg az infra és a bluetooth korlátozását.


Hogy MMS-ben küldd a képeket, hangokat és nem infrán, és BT-n :wink:


Ezt inkább kiküszöbölöm a kártyával. De akkor is gáz.


szer. máj. 26, 2004 13:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
BoGar írta:
Eddig oké, de ez csak a java-ra vonatkozik. De ez nem magyarázza meg az infra és a bluetooth korlátozását.


Hogy MMS-ben küldd a képeket, hangokat és nem infrán, és BT-n :wink:


szer. máj. 26, 2004 12:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 674
Tartózkodási hely: idegösszeomlás széle
Hozzászólás 
Olyan korlátozásról még nem hallottam, hogy csak live-ról lehetne játékot letölteni telefonra. Sok cég foglalkozik ásusítással, ezek katalógusaiban történõ megjelenés nagyobb nyilvánosságot, ergó plusz pénzt jelent a fejlesztõnek, a korlátozás csak annyit érne el, hogy senki nem fejlesztene ezekre. Mondjuk ezt majdnem tökéletesen elérték a fejlesztõ "támogatásukkal". A majdnem csak azért szerepel, mert a testvértelefonjaik (GX-22, ...) gazdái tudták csak tökélyre fejleszteni a támogatást, még külön kérésre is megtagadják (ha hajlandóak válaszolni)!

@BoGar: Nem hinném, hogy a Vodafone tenne bele korlátozásokat, esetleg a Sharp teszi a szolgáltató kérésére. Egyébként lesz itt még durvább is, amikor a szolgáltató fog törölni játékot a Te telefonodról. Az infra/bluetooth korlátozásnak oka az õ (és közvetve a fejlesztõk) érdekeinek védelme. Így kénytelen vagy fizetni azért, ami normál esetben pénzbe kerülne. Azt hiszem, ez így normális. Persze lehet olyan példákat kitalálni, amikor szükséged lenne a szolgáltatásra, de sajnos a "lopásokat" csak így lehet kivédeni, ezért szív az is, aki rendeltetésszerûen használná.

@kerelyfe:
800 HUF/ játék sok egy játékért???
Ha összehasonlítod az egyéb fizetõs tartalmak (csengõhang, logó, háttérkép) munka-/tudásigényét és árát, akkor ez arcátlahul alacsony ár. Helyesbítek, azok kerülnek gigantikus összegekbe.

Tegyük hozzá, hogy a fejlesztõcsapat 5-6%-ot kap az árból :x


szer. máj. 26, 2004 10:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
BoGar írta:
Ezért lenne jó, ha Sharp-nál ki tudnák szedni belöle az ilyen korlátozásokat. Kár, hogy a Vodafone beleteszik ezeket. Nem is értem, miért jó ez nekik.


Szerinted? :wink: 800HUF/játék :evil:


Eddig oké, de ez csak a java-ra vonatkozik. De ez nem magyarázza meg az infra és a bluetooth korlátozását.


szer. máj. 26, 2004 9:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
BoGar írta:
Ezért lenne jó, ha Sharp-nál ki tudnák szedni belöle az ilyen korlátozásokat. Kár, hogy a Vodafone beleteszik ezeket. Nem is értem, miért jó ez nekik.


Szerinted? :wink: 800HUF/játék :evil:


szer. máj. 26, 2004 8:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
Silente írta:
A vodkafone-os ismerősöm azt mondja, hogy nagyon sok bajuk van az új live! menüs telókkal mert némelyikbe le van korlátozva a JAVA letöltés WAP-ról (ergo lehet, hogy nekem is az van, csak live!-ról tudnék *.jad file-okat fogadni).


Ezért lenne jó, ha Sharp-nál ki tudnák szedni belöle az ilyen korlátozásokat. Kár, hogy a Vodafone beleteszik ezeket. Nem is értem, miért jó ez nekik.


szer. máj. 26, 2004 8:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
Tegnap este tettem fel a *.jad fileokat, azóta nemtudom miért nem jelenik meg... Ennyire sok lenne a www.extra.hu frissitési ideje? Egyébként pedig azt az oldalt saját használatra csináltam, hogy leteszteljem melyik játék jó, melyik nem. Sharp-al azóta sem tudok leszedni semmiféle játékot (sehonnan). A vodkafone-os ismerősöm azt mondja, hogy nagyon sok bajuk van az új live! menüs telókkal mert némelyikbe le van korlátozva a JAVA letöltés WAP-ról (ergo lehet, hogy nekem is az van, csak live!-ról tudnék *.jad file-okat fogadni). Arról meg nem én tehetek, hogy nem mindegyik Sharp játék. Én egy "Sharp"-os oldalról szedegettem le őket és ki akartam próbálni őket... Sajnálom, hogy fölöslegesen néztétek meg az oldalamat - de nem én akartam, hogy fent legyen egy linkgyűjteményben :) hiszen még csak tanulom a WAP oldal készitést és "próbálkozom"...


szer. máj. 26, 2004 8:23
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 674
Tartózkodási hely: idegösszeomlás széle
Hozzászólás 
@Silente:
Elsõ ránézésre úgy tûnik, hogy az oldaladon lévõ játékok egyike sem GX20/GX30-ra lett tervezve, egyedül a SpaceTaxi készült GX10-hez (feltételezem), tehát hangja esetleg ennek van, viszont egyik sem használja ki a maximális 240x260 felbontást, csak 120x130-t (nagyított).
További probléma, hogy a jar fájlokat linkelted be a jad helyett.


szer. máj. 26, 2004 8:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
@Silente

Nagyon örülnék az SR71-es képeidnek!! ICQ-n, MSN-en nem vagy véletlenül?
Én Seattle-ben láttam és fotóztam egy SR71-et a Boeing-múzeumban (ami valójában az elődje, egy A12 volt, viszont van rajta egy D21 drone!!), azóta a nagy érdeklődésem :)


Végül a kisebb ellenállás felé haladva a tar-ra raktam fel egy válogatást a jobbnak ítélt GX30-as képeimből, amiket az alábbi címen lehet megnézni:

http://kep.tar.hu/aakoska/index.phtml?a ... beginnum=0

Nyugodtan lehet fikázni, az én örömöm nem elrontható :wink:


kedd máj. 25, 2004 21:16
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 22, 2004 14:50
Hozzászólások: 61
Hozzászólás 
Hello!
Azt szeretném még kérdezni,hogy hogyan lehet a telefonra játékot feltenni?Számítógépről infrán lehet?És az SD kártyáról?Van valami file explorer progi a telón amivel turkálhatok a kártyán levő cuccok között?


kedd máj. 25, 2004 21:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
Sajnos továbbra sem működik rendesen az extrás WAP oldal. A letöltéskor hiányzó file-okat ir ki és én nem tudok rájönni, hogy mi lehet a baj... Sebaj, irok Kisembernek


kedd máj. 25, 2004 20:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
Szia! Köszi, hogy szóltál! Én is láttam a wap oldaladon a linket és nekem se jött le (valszeg a *.jad file-okkal volt valami baj). Most újra felrakom, friss tartalommal aztán le is csekkolom, hogy jó-e.

Nektek "hiba" nélkül lejönnek a JAVA játékok a GX-30ra?


kedd máj. 25, 2004 17:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 12:25
Hozzászólások: 170
Tartózkodási hely: W@P és PDA világában
Hozzászólás 
Silente írta:
Ja és ha esetleg megvan akkor a GPRS (WAP) beállitásokat is tedd fel légyszives... Régóta **** vele de nemtudom beállitani... Ja és egy kis kárpótlásként zsir JAVA játékokat tettem fel GX-20/30hoz a http://www.extra.hu/greenkiller/index.wml alatt :D


Silente !
Fel raktam a wap oldalamra a linked, de azt mondják hogy nem jön le a java cucc.
Letörölted??
Vagy más törölte??


kedd máj. 25, 2004 14:39
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 636
Tartózkodási hely: 900/1800 Mhz
Hozzászólás 
Silente: wap.vodafone.hu :P


kedd máj. 25, 2004 9:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
wap: erni.try.hu Letöltések, JAVA







300! :)


kedd máj. 25, 2004 8:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
Nekem is volt E-700am és egyet kell értenem csab2vel mert a közelébe sem ér a Sharpnak. Viszont ha megfelelő voltak a fényviszonyok akkor szebb képet csinált, mint a nokia 6600ám. Ennyiben volt jobb - arról nem is beszélve, hogy kevés fénynél meghalt mindkettő... Véleményem szerintem mindneki válassza azt a telefont ami tetszik neki és amire használni akarja illetve amelyiknek tetszik a kamera képe.

Akoska Látom te is SR71 fan vagy! A múltkor New Yorkban ellőttem pár képet SR-71ről, sőt meg is fogdoshattam :D Ha kiváncsi vagy rájuk, átküldhetem majd...

GyuSzuM belőttem a Wap Startot. Tök jó volt, hogy a T-mobile telefonos ügyfélszolgálaton azt mondtam, hogy "APN" és nem estek kétségbe :), tudták!

Mindenki: hol vannak JAVA játékok Sharp Gx-30ashoz? Ti honnan töltötök le JAVA cuccokat a telótokra? Esetleg link?


kedd máj. 25, 2004 7:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
qki írta:
Akoska írta:
Senkit sem sértettél meg, mivel a mondandó nem derül ki a mondatodból.
Az általad megjelölt telefontípus ugyanis nem létezik.

Örvendetes, hogy Attila vagy, de ennyi felkiáltójel csak túlzás egy kicsit :wink:



Bocs SGH-E700/SL telefonal készitetem elnézést az elirásér.
Attila!

Hát, nagyon nem értek veled egyet. Láttam itt a fórumon E700-al készített képeket. Nyomába sem értek az általad említett képeknek! Sőt! Kimondottan nem szép képeket láttam eddig az E700-tól.


kedd máj. 25, 2004 7:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Aki megvette, annak nagyon :)


hétf. máj. 24, 2004 23:23
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
kukacwap írta:
Off: Mi az? sikerűlt eladni a BOX-ot? :P


Elment 65-ben? megérte? :twisted: (OFF)


hétf. máj. 24, 2004 22:06
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Akoska írta:
qki írta:
Bocs SGH-E700/SL telefonal készitetem elnézést az elirásér.
Attila!



OFF
Abszolút a kötekedés kategória, de nem kis teljesítmény egy rövid mondatban 3 helyesírási hibát véteni, az írásjelek (nem) használatát nem
is számolva. Bocsi.
ON

A GX30 az igazi erejét nagy felbontásban mutatja meg legjobban, de szvsz VGA-ban sem nagyon van párja...


Off: Mi az? sikerűlt eladni a BOX-ot? :P


hétf. máj. 24, 2004 21:52
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
qki írta:
Bocs SGH-E700/SL telefonal készitetem elnézést az elirásér.
Attila!



OFF
Abszolút a kötekedés kategória, de nem kis teljesítmény egy rövid mondatban 3 helyesírási hibát véteni, az írásjelek (nem) használatát nem
is számolva. Bocsi.
ON

A GX30 az igazi erejét nagy felbontásban mutatja meg legjobban, de szvsz VGA-ban sem nagyon van párja...


hétf. máj. 24, 2004 21:23
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Akoska írta:
Senkit sem sértettél meg, mivel a mondandó nem derül ki a mondatodból.
Az általad megjelölt telefontípus ugyanis nem létezik.

Örvendetes, hogy Attila vagy, de ennyi felkiáltójel csak túlzás egy kicsit :wink:



Bocs SGH-E700/SL telefonal készitetem elnézést az elirásér.
Attila!


hétf. máj. 24, 2004 20:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 636
Tartózkodási hely: 900/1800 Mhz
Hozzászólás 
Domino WAP START: 13Ft/10kB,nincs havidíj. Wap Plusz: 600Ft 1,5Mb,nem olyan rossz,felhasználása után sokkal jobbak a díjai,mint az elöbbinek,csúcsidön kívül meg pláne. Most pl onnan írok.:)


hétf. máj. 24, 2004 16:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Nem tudom, mi volt a gáz, most remekül lejönnek a képek. Nagyon jók. Úgy érzem, sokat szoktál fotózni. Van hozzá érzéked.


hétf. máj. 24, 2004 14:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
Gyűjtögetem a cuccokat a telóhoz (amikor symbian-os gépeim voltak akkor szoktam rá a "gyűjtögetésre"). Azóta van néhány **** játékom Sharphoz, háttéképek, csengőhangok, no meg függetlenitő :) - bár ezt még le kell tesztelnem -. Nincs valakinek kedve beszálni egy pöpec WAP oldalba? Én nem értek a WAP-hoz annyira (most is ezzel szenvedek), viszont cuccaim vannak :)


hétf. máj. 24, 2004 12:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
GyuSzuM: Huu! Köszi az infókat... amiatt nem működött a WAP-om mert 8080-as portot adtam meg neki... A GPRS-t nem nagyon hazsnálom mert ha jól tudom akkor a T-mobile-nál előfizetés-függő (ergo elő kell rá fizetni). A JAVA játékokra meg elég a "sima" WAP is. Már csak azt nem tudom, hogy kell lementeni a *.jad fájlokat a telefonomra. Nagy nehezen sikerült összetákolnom egy WAP oldalt (lsd.: korábbi hozzászólásiam egyike) és mostmár el is tudom érni a sharp-ról csak elmenteni nem tudom a szerkezetre mert a "mentés" opciónál azt irja ki, hogy nincs adat amit elmenthetne :( (pedig ott van). Sebaj, akkor is megfogom csinálni :) majd valamikor. Apropó, szoktatok WAP-ról letölteni cuccokat (pl.: játék)?


hétf. máj. 24, 2004 12:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 636
Tartózkodási hely: 900/1800 Mhz
Hozzászólás 
Silente írta:
Ja és ha esetleg megvan akkor a GPRS (WAP) beállitásokat is tedd fel légyszives... Régóta **** vele de nemtudom beállitani... Ja és egy kis kárpótlásként zsir JAVA játékokat tettem fel GX-20/30hoz a http://www.extra.hu/greenkiller/index.wml alatt :D


Silente: a képeid egyszerűen fantasztikusak, nekem különösen a Magnum-nyomozó féle autóról készült képek jönnek be. :)
A korábban látott 1 megapixeles képek ehhez képest... hát... na jó. :lol:

Az alábbiakban a (GSM-alapú és) GPRS-wap beállítások olvashatók. A CSD wap a JAVA-hoz kell, jól gondolom? Az ügyfélszolgák megmondják, más a behívószám, mint az ISDN-es wapnál, asszem, de ezzel utoljára a C55-ösöm kapcsán foglalkoztam.

Profilnév: Westel WAP

(GSM-beállítás:
IP-cím: 212.51.126.2
IP-port: 9201
Adathívás típusa : ISDN
Hívószám: +3630 9301301
Felhasználónév: wap, a jelszó ugyanez, nagy W-vel.)

GPRS-beállítás:
IP-cím, -port ugyanaz, mint az előbb.
hozzáférési pont neve: wap
Felhasználónév: wap
Jelszó: gondolom, mint az előbb, nagy W-vel, nekem ki van csillagozva. :)

Kezdőlap: http://777.hu

Csatorna: csak GPRS


hétf. máj. 24, 2004 10:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
csab2: nemtudom milyen neted van de szerintem amiatt lehet. Nekem 512K-val gyors és hibátlan (mellesleg néha kicsit lajhár a szerver de kikerülhető ha nem nézed meg az összes képet egyenként hanem "save target"-el letöltöd és a gépen nézegeted őket...)


vas. máj. 23, 2004 22:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
Grass: Az MCA-20as tényleg nem mai gyerek 8) de el kell ismernem, hogy tényleg szép képet csinál! Grat... (az meg csak pláne, hogy amikor ez kijött akkor még szinte nem is volt "kamerás mobil"). Lehet benne valami, hogy a csatlakoztatható kamerák a maguk nemében nagyon is szép képeket csinálnak (lsd.: SE, siemens)... ezzel szemben a beépitett kamerák néhány kivétellel ócskák - bár most nem akarok belemenni abba a vitába, hogy kell-e egyáltalán kamera a mobilba és ha igen, fontos e a kompromisszum nélküli minőség!

Akoska: szólj ha kész vagy! Kiváncsi lennék a te képeidre amiket Sharp-al csináltál!

V460T: biztos működni fog...


vas. máj. 23, 2004 22:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Így biztos működik a dolog, én pl. PC-re kártyaolvasóval szedem ki a képeket.
Még kábel sem kell hozzá, bár van. De egyszerűbb a card reader...


vas. máj. 23, 2004 21:12
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 22, 2004 14:50
Hozzászólások: 61
Hozzászólás 
Sziasztok!
Egy GX30 tulaj segítségét szeretném kérni.Most azt találtam ki,hogy ugye a GX30 SD kártyát használ.Namost szerintetek az működne hogy a képeket az SD kártyára mentem,amit beteszek az iPAQ-ba és azzal küldöm bluetoothal a képeket valakinek?Elvileg az igy mőködik és kicseleztem a GX30 bluetooth tiltását.


vas. máj. 23, 2004 20:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Silente írta:
Ime a tesztképek: http://ferrari.lakmedbt.hu egy halom kép melyet Sharp GX-30al csináltam az Árkádban a Ferrari kiállitáson. Hölgyismerősöm találta ki a programot, igy nem volt nálam "normális" fényképező csak telefon de hazaérve csak pislogtam a képek minőségen. Pedig nem is rajongok a Ferrariért de tény, hogy szinte azonos a vodapiros a ferrari pirossal :)

ui.: "csodásképek" külön :)


Egy kis konkurencia, ahhoz képest, hogy mikori konstrukció is az mca-20-as... ;-)

Kép

A lényeg nagyon jó rajta, az emberek meg nem felismerhetőek, de ha sértene valakit, akkor kiveszem...

Gabesz


vas. máj. 23, 2004 18:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Silente írta:
Ime a tesztképek: http://ferrari.lakmedbt.hu egy halom kép melyet Sharp GX-30al csináltam az Árkádban a Ferrari kiállitáson. Hölgyismerősöm találta ki a programot, igy nem volt nálam "normális" fényképező csak telefon de hazaérve csak pislogtam a képek minőségen. Pedig nem is rajongok a Ferrariért de tény, hogy szinte azonos a vodapiros a ferrari pirossal :)

ui.: "csodásképek" külön :)

Nagyon jók a képek! Viszont nekem nem jönnek le teljesen, a képek alsó 1/4-e, 1/5-e nem töltődik le. Opera 7.11.


vas. máj. 23, 2004 18:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
Akoska Persze... nem nagy dolog. Sok program van mely tud ilyet de én az ACDSee-t használom. Mivel sokat fotózom (néha hivatásból is) ez a képnéző jött be nekem eddig a legjobban. Gyors és egyszerű - hiszen a bonyolult/komolyabb dolgokat úgy is PhotoShop-ban csinálja az ember. Szóval ennek a pöpec képnéző proginak van egy olyan "kreativ" :D funkciója, hogy kijelölöd a képeket és ő néhány apró beállitás után HTML-be formázza a képeket. Az indexképek kicsinyitését, a HTML beosztását, oszlopokat/sorokat (amit beállitasz) önmaga csinálja. Ergo 3-4 gombnyomás az egész és nem kell vele **** mert sokszor elég ha csak igy felteszi az ember a képeket hiszen nem a design a fontos :)

Apró infó... mivel HTML oldalakat csinál ezért ha feltöltöd őket egy szerverre akkor kell egy index.html kiindulópontnak (lsd.: free webtárhelyek). Innen linkeled be azokat az oldalakat amelyek teljesen készen vannak. Vagyis: 1. kijelölöd a képeket 2. beállitod az ACDSee-ben a HTML creatort 3. beállitod, hogy nézzenek ki a weboldalak a képekkel 4. csinálsz egy kiinduló lapot (ha csak ezek mennek fel a szerverre / és még nincs, akkor kell egy index.html de ha máshonnan linkeled be akkor persze nem kell) - ezt egy sima MS WORD-ben is megtudod csinálni hiszen csak egy link :D 5. az egészet feltöltöd egy szerverre és taraaam :)

Samsung S700?? :roll: lol


vas. máj. 23, 2004 12:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Senkit sem sértettél meg, mivel a mondandó nem derül ki a mondatodból.
Az általad megjelölt telefontípus ugyanis nem létezik.

Örvendetes, hogy Attila vagy, de ennyi felkiáltójel csak túlzás egy kicsit :wink:


vas. máj. 23, 2004 0:06
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!
Lehet hogy most meg sértek valakit de sz s-700 samsungomal ilyen képeket készitek ettöl nem estem hasra.
Attila!!!!!!!!!!!!!!!444


szomb. máj. 22, 2004 22:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Silente,

gratulálok, rohadt jók a képek.
Én is valami ilyesmit csinálnék az enyémekből, ha megvolna hozzá némi ELEMI weblapkészítési műveltségem, de nincs.
Van ennek valami egyszerű módja? Segítenél nekem?


szomb. máj. 22, 2004 22:01
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
Ime a tesztképek: http://ferrari.lakmedbt.hu egy halom kép melyet Sharp GX-30al csináltam az Árkádban a Ferrari kiállitáson. Hölgyismerősöm találta ki a programot, igy nem volt nálam "normális" fényképező csak telefon de hazaérve csak pislogtam a képek minőségen. Pedig nem is rajongok a Ferrariért de tény, hogy szinte azonos a vodapiros a ferrari pirossal :)

ui.: "csodásképek" külön :)


szomb. máj. 22, 2004 15:17
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 514 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség