Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 20:16



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Crick írta:
Bizonyos számlaösszeg alatt egyik cég sem kéri a pénzt, valószínűleg ennyi az oka, hogy ezt mondta a T-Mobile. A számlákkal kapcsolatban viszont azt kell mondanom, Te sem gondolhatod komolyan, hogy a szolgáltatót érdekli, miért nem fizetted be a számlát... Nem tudom, miért fogalmazódik meg elvárásként, hogy automatikusan elengedje a kamatot egy cég csak azért, mert egy másik cég hibázik... Persze kedves gesztus, ha valaki elengedi a kamatot, de nem a Pannon GSM a posta, lehet menni oda reklamálni, ha lassúak...

Üdv,
C.

Jaja. A Pannon számlám 2788 Ft volt. A T-mobile 4072 Ft. :lol:

Nézd egy valamit tudok. Mivel mindhárom szolgáltatónál van előfizetésem, össze tudom hasonlítani, melyik, mennyi időt hagya befizetésre. A Voda számlája a számlán szereplő számlazárási idő után 1 max. 2 nappal benne van a postaládámban. Erre hagynak még 14 napot befizetni.
A T-mobile számlazárása 2-3 nappal van azelőtt, hogy kézhez kapom, és 21 nap a befizetési határidő.
A Pannon számlazárása általában 8-9 naptári nappal van korábban annál az időpontnál, amikor megtalálom a postaládámban a számlalevelet (nem a Hold túlsó oldalán lakom, hanem Budapest belvárosában). És 10 napot adnak határidőnek a befizetésre.

Mivel mindhárom cég a Magyar Királyi Postát veszi igénybe arra, hogy a számlalevelek eljussanak tőlük hozzám, ezért élesen él bennem az a kényszerképzet, hogy NEM a Posta csinál valamit rosszul.

Te jössz!!!


szomb. aug. 07, 2004 1:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Bizonyos számlaösszeg alatt egyik cég sem kéri a pénzt, valószínűleg ennyi az oka, hogy ezt mondta a T-Mobile. A számlákkal kapcsolatban viszont azt kell mondanom, Te sem gondolhatod komolyan, hogy a szolgáltatót érdekli, miért nem fizetted be a számlát... Nem tudom, miért fogalmazódik meg elvárásként, hogy automatikusan elengedje a kamatot egy cég csak azért, mert egy másik cég hibázik... Persze kedves gesztus, ha valaki elengedi a kamatot, de nem a Pannon GSM a posta, lehet menni oda reklamálni, ha lassúak...

Üdv,
C.


szomb. aug. 07, 2004 0:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Pannonfikázás?
Hmmmm.

Egymás után vagy 5. hónapja úgy kapom kézhez a számlát, hogy 1, max 2 napom marad befizetni a befizetési határidőig. A múltkor még ennél is később jött (az ominózus budaörsi posta-átszervezés miatt), én hiába fizettem be még aznap, ahogy megkaptam, rámvertek (pontosabban csak szerettek volna rám verni) 5 v. 6 napi késedelmi kamatot. Tették ezt annak ellenére, hogy 1996 márciusa vagyok folyamatosan előfizetőjük, SOHA nem volt elmaradásom, nem volt kikapcsolva, egyirányúsítva a telóm. Amikor felhívtam a 173-at, azt hittem, hogy leüvöltöm az ott dolgozó fejét, amikor szó szerint ezt modta: "Én megértem, hogy késve kapta kézhez a számláját, de lássa be, hogy mi nem tudjuk ezért viselni a felelősséget, márpedig valakinek pedig kell...". Mellesleg kioktatott, hogy ilyen esetre benne van az ÁSZF-ben is (nem az 1996-osban, amit én aláírtam, hanem valami pár hónappal ezelőttiben), hogy ha nem érkezik meg időben a számla, akkor jelenkezni vagyok KÖTELES egy márkaképviseleten és be kell fizetnem ott helyben az összeget. Mert ha nem, akkor jogos a késedelmi kamat, amit a késői postázás miatt rónak ki rám!!!

...

Történt múlt hónapban, hogy megérkezett a T-mobile számlám. Szokásom összehasonlítani az előző havival mindig, hogy lássam, többet vagy kevesebbet beszéltem rajta, mint az előző hónapban. Keresem a befizetett (majdan a könyvelőkhöz menő) számlák között és nem találom. Ebben a pillanatban meglátom az asztal mögé becsúszva. Már akkor tudtam, hogy gáz van, lassan 5 hete nem fizettem be. Félve hívtam fel a 1230-at, tartva tőle, mi lesz a retorzió. Kezdem is a keves hangú hölgynek, hogy szánom-bánom bűnömet, de most akkor azonnal az e havival együtt befizetném egyben, mondja meg, mennyi a késedelmi kamat és akkor most én TeleBankról elutalom az egész összeget. Erre mosolyogva mondja, hogy erre semmi szükség, fizessem csak be nyugodtan a két számlán lévő tartozás összegét.
Mivel 1995 óta vagyok előfizetőjük, így ismerik a fizetési fegyelmemet, elhiszik, hogy véletlen volt az egész.

Mosolyogva letettem a telefont és elgondolkoztam rajta, miért is ért meg 324 hsz-t a Pannongyalázó topic...


szomb. aug. 07, 2004 0:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Szerintem a 900 perces limitnek inkább az az oka, hogy aki ennyit beszél, inkább váltson P1000-re...

Üdv,
C.


pén. aug. 06, 2004 23:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Apropó kerekítés...
Az utóbbi időben úgy vettem észre, hogy ha a tlefont egy wap oldal nézegetése közben leteszem, pár perc múlva, mire újra ránézek, készenlétben van, azaz a GPRS kapcsolat megszakadt. Lehet, nem is véletlenül? Azért 1kB-okra is lehet sokat kerekítgetni :)

Üdv!


pén. aug. 06, 2004 23:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
majd lesz, ne aggódjál! a T-nél is megcsinálták a kerekítgetést - elég gusztustalan módon.


pén. aug. 06, 2004 22:54
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Naja...
Számomra a szolgáltatóváltástól visszatartó komoly tényezők az egy év rendelkezésre állás a legkisebb feltöltővel is (előfordul, hogy több, mint 3 hónapig szinte semmit nem dumálok, viszont olyan is, hogy 2-3 hét alatt lemegy egy 7200-as és akkor jól jön a bónusz :) ), és a szolgáltatók közt adott legnagyobb bónusz. Valószínűleg ez marad is, ehhez talán már nem mer hozzányúlni a Pannon.
Az utóbbi egy évben ( a Praktikum félpercesítése óta) nincs olyan húzása a pannonnak, amiben ne lenne valami stikli, vagy ferdítés, amivel az ígéretes csomag egy rakás szemét lesz... (Bocsánat, nem igaz, a GPRS WAP talán még mindig a Pannonnál a legolcsóbb, és abban nincs semmi humbug)

Üdv!


pén. aug. 06, 2004 22:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Szerintem semmi,mig be nem koszont a kov. honap. Nem hittem,hogy az agyonkorlatozott Happy utan meg vmi meg tud lepni,de ez a 900 perces korlat nem semmi. Eleve 1 tok versenykeptelen csomag es meg ez a 900 perces dolog is...
A kovetkezo lepes vajon mi lesz?! A Happyre nem lesz ervenyes a nagy feltolto utani bonusz,mert ezt meg el tudnam kepzelni es tovabb gazdagithatna a korlat palettat. De nem adok tippeket,majd kitalaljak ok.


pén. aug. 06, 2004 22:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
És mi van a 900 perc után???
Egyébként nem tudom, mi erre az indoka a Pannonnak a horror előfizetési díj és az egyáltalán nem olyan jó percdíj mellett... Ezzel a hozzáállással a Happyt meg 20 percre korlátozhatná :lol:

Üdv!


pén. aug. 06, 2004 17:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Ezt észrevettétek (remélem, még nem volt róla szó :roll:, különben lehet kövezni :-))?

Idézet:
2.6. ...A Horizont Perfekt tarifacsomag percdíja más mobilhálózatokba irányuló beszéd alapú hívásokra havonta összesen 900 perc eléréséig vehető igénybe.


Nem volt elég xar ez a csomag már eddig is? :lol: :lol: :lol:


csüt. aug. 05, 2004 22:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
hát, ne azzal töltögesd a duo-dat! :))))))))

egyébként a pannon mindig is ilyen **** volt ismert.

Annakidején a privátba írták le, hogy csak 19ft az sms, de nem lehet napi? vagy havi? akármennyinél többet küldeni!.

Nemrég pedig a (csak) csörgetésre írtak egy szép ászf módosítást, ami ki is lett tárgyalva eléggé.

ez az élvonal!


csüt. aug. 05, 2004 22:19
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ezt észrevettétek (remélem, még nem volt róla szó :roll:, különben lehet kövezni :-))?

Idézet:
2.6. ...A Horizont Perfekt tarifacsomag percdíja más mobilhálózatokba irányuló beszéd alapú hívásokra havonta összesen 900 perc eléréséig vehető igénybe.


csüt. aug. 05, 2004 21:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 7:56
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: A számítógép előtt, telefon mellett
Hozzászólás 
Eddig csak olvasgattam a fórumot, de emellett már én sem tudok szó nélkül elmenni.
Épp' csak azt nem írták bele, hogy vagy váltasz pre-paidről post-paidre, és az hú de jó lesz, vagy le vagy sza*va.


szer. aug. 04, 2004 8:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. máj. 05, 2004 11:05
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
Nem kell, ahhoz felmondani az előfizut, hogy utána céges legyen.
Egy sima átírás az egész.


szer. aug. 04, 2004 8:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Én se kaptam az MMS aktíválásakor értesítést róla (még a március hétvégi ingyenes MMS-küldési akciónál). Pedig előtte felhívtam az ügyfélszolgát és azt mondta, hogy fogok kapni értesítő sms-t. Én is csak úgy tudtam meg, hogy megkapta az, akinek küldtem az MMS-t. Most akkor a rendszer nem küld és az ügyfélszolga tájékozatlan? :roll: :?


szer. aug. 04, 2004 7:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Már megint egy Pannonos ügyfélszolga miatt írok. Nagyon mérges lettem, mert teljesen hülyének akarják nézni az embert!
Történt, hogy egy barátom megrendelte 173-on az MMS-t és az MMS albumot még múlthét szerdán este... MMS album vissza is jelzett, míg az MMS nem. Vártunk hát az üdvözlő MMS-re vagy SMS-re. Mai, azaz tegnap estig mindhiába.
Felhívtam erre a 1220-at, hogy jelentsem a hibát, továbbá érdeklődjek a megrendelés állásáról. Első hívás, kiderült, hogy az MMS szolgáltatást aktiválták, de arra a kérdésre, hogy erről miért nem kaptunk visszajelzést, azt hallhattuk, hogy hívjuk a srác számára fizetős 173-at. Frankó, mondtam megnézzük a beállításait. A teló Pannon partnerbe lett véve, egy teljesen hibátlanul beállított SGH X-450-es. SMS, MMS semmi.
Erre bátorkodtam küldeni neki pannonról egy MMS és láss csodát megkapta, erre megérett a második hívás. Ekkor egy csajszi vette fel és mint egy robot hajtotta, hogy náluk minden rendben, hívjam a 173-at. Arra a kérdésre, hogy miért nem érkezett értesítés -> hívjam a 173-at. Lassan megértette, hogy már fogadott MMS-t és hogy ez nekem pénzbe is került, akadjon a torkukon, de hajthatatlan volt. Nem volt hajlandó sem a csoportvezetőjét kapcsolni, sőt a technikust sem, akivel azelőtt vagy 2-3 percet beszélt (állítólag). A nevére sajnos nem emlékszem, de lehet írok nekik egy enje-benje levelet! Továbbá azt hajtotta, hogy mekkora egyeleg van a kártyán... de kérem a fogadáshoz? És amikor 5 perccel előtte teszteltük. Egyszerűen csak be kellett volna ismerniük megint egy hibát, de semmi... Inkább letettük, mert addigra már mindenki begerjedt a környezetemben.
NAGY Fekete pont!!!

Gabesz
Ui.: Bocsi, hogy nem ide írtam először...


szer. aug. 04, 2004 6:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
dredd63 írta:
...ami ma megjelent a Terminálon a Happy csomag igénybevehető szolgáltatásainak korlátozásáról, az már kritikán aluli...


Ettől annyi a percdíj, amennyi. Különben nagyon sok embernek nincs is szüksége többre, mint amit a Happy kínál (mondjuk nálam rögtön nem OK a csomag - önállóan) A pannon is pénzből él, ő sem ad semmit "ajándékba" :)

Üdv!


csüt. júl. 22, 2004 16:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Nem tudom, mit vártok? Hogy majd leírom, hogy xy mondta, aki ebben a beosztásban dolgozik?! Ne legyetek már ennyire naivak!
Leírtam valamit még jó pár hozzászólással korábban. Ez van. Aki hiszi, hiszi, aki nem, az nem. Ennyi.


csüt. júl. 22, 2004 13:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
nyuszy írta:
partycsoka írta:
Legyen ennyi elég, hogy "élvonalbeli".


Jó, csak tudod élvonalbeli a portás meg a takarítónő Budaörsön, vagy a kiskunborzasztói viszonteladó is :?

Pont erre akartam célozni, csak én lehet, hogy durvábban fogalmaztam volna. Köszi nyuszi! :wink:


csüt. júl. 22, 2004 13:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
nyuszy írta:
partycsoka írta:
Legyen ennyi elég, hogy "élvonalbeli".


Jó, csak tudod élvonalbeli a portás meg a takarítónő Budaörsön, vagy a kiskunborzasztói viszonteladó is :?


Ha ez vígasztal, nem portás, nem takarítónő és nem is viszonteladó. 8)


csüt. júl. 22, 2004 13:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Legyen ennyi elég, hogy "élvonalbeli".


Jó, csak tudod élvonalbeli a portás meg a takarítónő Budaörsön, vagy a kiskunborzasztói viszonteladó is :?


csüt. júl. 22, 2004 13:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Amint azt már írtam, nem kötelező elhinni, senkit sem kényszerítek/kényszerítettem rá. Aki hitetlenkedik, az hitetlenkedjen.
Legyen ennyi elég, hogy "élvonalbeli".


csüt. júl. 22, 2004 13:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Persze! Jogos a kételkedés, fordított helyzetben valószínűleg én is így reagálnék rá.


Azért azzal sokat tehetnél a hitetlenkedés csökkentése érdekében, ha a kontaktod pozíciójáról egy kicsit többet elárulnál.


csüt. júl. 22, 2004 12:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Persze! Jogos a kételkedés, fordított helyzetben valószínűleg én is így reagálnék rá.


csüt. júl. 22, 2004 12:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Amint írtam is, nekem is hihetetlennek tűnt első hallásra, de aki mondta, sokkal több köze van ezekhez a dolgokhoz, mint nekem, neked és szinte bárkinek itt a fórumon, ezért fenntartással ugyan, de hihetőnek tartom. Aztán, hogy a néhány tízezer pontosan mennyit takar, fogalmam sincs, de gyanítom, hogy nem sokkal súrolja alulról a 100 ezres határt.


Miért, pannonos haverodtól hallottad? Netán valami igazgató az illető, vagy a lakossági üzletág vezetője?
Ehhh, ennek nincs értelme. Gondolom okod van nem megnevezni a kontaktod, nekünk meg okunk van kételkedni. :-)


csüt. júl. 22, 2004 10:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
tarby írta:
Barátom, hol volt itt a bszogatás? Írtál valami egészen hihetetlen dolgot, de bizonyítani nem tudtad, csak annyit írtál, hogy hiteles forrásból hallottad. Számodra innentől teljesen hihető a dolog, mivel ismered a forrást, de számomra továbbra is teljességgel hiteltelen. Hol van ebben a bszogatás? Ha valaki hazugnak nevezett volna, na az lett volna a bszogatás. :-)



Amint írtam is, nekem is hihetetlennek tűnt első hallásra, de aki mondta, sokkal több köze van ezekhez a dolgokhoz, mint nekem, neked és szinte bárkinek itt a fórumon, ezért fenntartással ugyan, de hihetőnek tartom. Aztán, hogy a néhány tízezer pontosan mennyit takar, fogalmam sincs, de gyanítom, hogy nem sokkal súrolja alulról a 100 ezres határt.


T68m írta:
ok, lehet, hogy ****, de akkor válaszolj, légyszi az írásomra!

"Mondd, te el tudod képzelni azokat a vállalkozókat, akik ELŐFIZETÉSENKÉNT 60+áfa (üzletifelmondás)+ 40+áfa (készülékfelmondás) kockázattal írnának alá, csak azért, hogy a haverjai kedvében járjanak????? Ez 100+áfa, azaz tiz ember esetén 1millió+áfa.

csak haverságból!

és ha már ennyire racionálisak, akkor mondd meg, hogy miért nem mennek át a vodához, ami olcsóbb is és NINCS RABSÁG az üzleti csomaghoz???? csak, mert azért szeretik a pannont...."

vagy erre csak annyi a válasz, hogy "megbízható helyről van az info"???

mert akkor tényleg bocs a ****ásért, felejtsük el. és maradjunk abban, amit An-Dante mond: "Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy..."


Tudod, ha úgy hallottam volna vkitől, aki "úgy hallotta mástól, hogy..." alapon írtam volna, akkor aláírom, igazad van neked és An-Dante-nak is a "Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy..." idézettel.
Elég naiv vagy, ha azt hiszed, hogy kiírom az ember nevét, hogy xy mondta. Amint írtam, nem kötelező elhinni. Rád sem fogtam piszolyt ennek érdekében, ahogy másra sem.

Írt tarby egy ilyet: "...csak annyit írtál, hogy hiteles forrásból hallottad. Számodra innentől teljesen hihető a dolog, mivel ismered a forrást, de számomra továbbra is teljességgel hiteltelen."

A lényeg benne van ebben a mondatban.


csüt. júl. 22, 2004 9:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Dredd bátyó! :) Mi van veled? Olyan régen láttalak már mint a Baumgartner a kockás zászlót! :)


Szia Bronzi!

Kösz, jól vagyok és itt vagyok ám folyamatosan, rajta tartom a kezem a mobilitás ütőerén :)
Én szoktalak látni téged különösen az S55 topicban - szét"pöcsölitek" azt a szegény telefont :) Gratulálok az eredményekhez!

Üdv


csüt. júl. 22, 2004 7:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Na, úgy látom, egyesek elkezdtek rendesen bszogatni. :x

Amint írtam már korábban, normális esetben én is azt hinném, amit ti, hogy ez képtelenség. DE! Maga a forrás az, ami/aki ennek gyökeresen ellentmond.
Aki elhiszi, elhiszi. Aki nem, az nem.


ok, lehet, hogy ****, de akkor válaszolj, légyszi az írásomra!

"Mondd, te el tudod képzelni azokat a vállalkozókat, akik ELÕFIZETÉSENKÉNT 60+áfa (üzletifelmondás)+ 40+áfa (készülékfelmondás) kockázattal írnának alá, csak azért, hogy a haverjai kedvében járjanak????? Ez 100+áfa, azaz tiz ember esetén 1millió+áfa.

csak haverságból!

és ha már ennyire racionálisak, akkor mondd meg, hogy miért nem mennek át a vodához, ami olcsóbb is és NINCS RABSÁG az üzleti csomaghoz???? csak, mert azért szeretik a pannont...."

vagy erre csak annyi a válasz, hogy "megbízható helyrõl van az info"???

mert akkor tényleg bocs a ****, felejtsük el. és maradjunk abban, amit An-Dante mond: "Ne arról írj amirõl azt hallottad, hogy..."


szer. júl. 21, 2004 22:45
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
dredd63 írta:
Hali!
Ugye ez a Pannongyalázó topic?

Dredd bátyó! :) Mi van veled? Olyan régen láttalak már mint a Baumgartner a kockás zászlót! :)


szer. júl. 21, 2004 16:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
dredd63 írta:
Hali!
Ugye ez a Pannongyalázó topic?

Még sose írtam ide (lévén csak egy árva Praktikum van a családban, az se sokáig), de...
...ami ma megjelent a Terminálon a Happy csomag igénybevehető szolgáltatásainak korlátozásáról, az már kritikán aluli.

Ez röhej.

Üdv


Pedig ez így van mióta megjelent a csomag. Oka van, szerintük biztos. Ennyi. :)


szer. júl. 21, 2004 16:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Na, úgy látom, egyesek elkezdtek rendesen bszogatni. :x

Amint írtam már korábban, normális esetben én is azt hinném, amit ti, hogy ez képtelenség. DE! Maga a forrás az, ami/aki ennek gyökeresen ellentmond.
Aki elhiszi, elhiszi. Aki nem, az nem.


Barátom, hol volt itt a bszogatás? Írtál valami egészen hihetetlen dolgot, de bizonyítani nem tudtad, csak annyit írtál, hogy hiteles forrásból hallottad. Számodra innentől teljesen hihető a dolog, mivel ismered a forrást, de számomra továbbra is teljességgel hiteltelen. Hol van ebben a bszogatás? Ha valaki hazugnak nevezett volna, na az lett volna a bszogatás. :-)


szer. júl. 21, 2004 16:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hali!
Ugye ez a Pannongyalázó topic?

Még sose írtam ide (lévén csak egy árva Praktikum van a családban, az se sokáig), de...
...ami ma megjelent a Terminálon a Happy csomag igénybevehető szolgáltatásainak korlátozásáról, az már kritikán aluli.

Ez röhej.

Üdv


szer. júl. 21, 2004 14:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Na, úgy látom, egyesek elkezdtek rendesen bszogatni. :x

Amint írtam már korábban, normális esetben én is azt hinném, amit ti, hogy ez képtelenség. DE! Maga a forrás az, ami/aki ennek gyökeresen ellentmond.
Aki elhiszi, elhiszi. Aki nem, az nem.


szer. júl. 21, 2004 14:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
Macika írta:
tarby írta:
Ugye elhiszed, hogy tudok olyan Pannon - Voda összehasonlítást csinálni amiből a Pannon jön ki olcsóbban? :lol: Szóval szállj le arról a paciról, magas az Neked... :twisted:


Körülnéztem innen a zsiráf nyakából, ahol épp most ülök. A következőket látom:
Vannak olyan csomagok, amiben a Pannon (mivel pl. később hozta ki) LÁTSZÓLAG olcsóbb.
[...]
De ne feledjük, hogy ezek a sommás megállapítások (pl. a Voda a legolcsóbb, a T-mobile a legdrágább) KIZÁRÓLAG csak a percdíjakra vonatkoznak. Amennyiben összetettebb vizsgálat alá vesszük a tarifacsomagokat, akkor árnyaltabban jön ki már a végeredmény. Ami mondjuk ugyanaz lesz, de észérvekkel már meggyőzhetővé válik az ember más szempontok figyelembe vételére is.


Nyilvánvaló, hogy az olcsóság nem kizárólag a perdíjakon múlik. De sajnos sok ember, jellemzően a Vodások ezen a fronton "támadnak". Ha már ez a helyzet, és ezt nézik az emberek, akkor ez alapján ki lehet jelenteni, hogy jelenleg a Pannon a legolcsóbb.

Valóban változó, hogy kinek mi olcsóbb. Ha pl. sok T-Mobile-os számot hív az ember, akkor nyilván a legjobban egy T-s előfizuval jár.


szer. júl. 21, 2004 13:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Lehet, hogy OFF lesz, de a héten hallottam, hogy a Pannonnak mindössze néhány tízezer egyéni előfizetője van/maradt. Sorban mondják fel az előfizetéseket és állnak össze az emberek 10-15 (vagy még több) fős csoportokba. Vesznek céges előfizut (mivel vki vagy vkik vállalkozók abból a közel 1 tucat emberből), így egymás között ingyen tudnak utána dumálni.

Ugye ezt te sem gondolod komolyan??????????


szer. júl. 21, 2004 13:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
tarby írta:
Ugye elhiszed, hogy tudok olyan Pannon - Voda összehasonlítást csinálni amiből a Pannon jön ki olcsóbban? :lol: Szóval szállj le arról a paciról, magas az Neked... :twisted:


Körülnéztem innen a zsiráf nyakából, ahol épp most ülök. A következőket látom:
Vannak olyan csomagok, amiben a Pannon (mivel pl. később hozta ki) LÁTSZÓLAG olcsóbb.

Egész biztos, hogy a zöld színt a pirossal össze lehet hasonlítani, hogy melyik kékebb, ám akkor korrekt egy összehasonlítás, ha minél jobban azonos feltételeket biztosító csomagokat hasonlítunk össze.
És amennyiben 10 ilyen összehasonlított csomagból 9-nél az egyik szolgáltató olcsóbb, és a fennmaradó 1-ben meg az egyéb feltételek miatt előnytelen a tarifacsomag, akkor én nem merem rámondani, hogy a másik lenne olcsóbb.

De ne feledjük, hogy ezek a sommás megállapítások (pl. a Voda a legolcsóbb, a T-mobile a legdrágább) KIZÁRÓLAG csak a percdíjakra vonatkoznak. Amennyiben összetettebb vizsgálat alá vesszük a tarifacsomagokat, akkor árnyaltabban jön ki már a végeredmény. Ami mondjuk ugyanaz lesz, de észérvekkel már meggyőzhetővé válik az ember más szempontok figyelembe vételére is.


szer. júl. 21, 2004 12:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
tarby írta:
Ugye elhiszed, hogy tudok olyan Pannon - Voda összehasonlítást csinálni amibõl a Pannon jön ki olcsóbban? :lol: Szóval szállj le arról a paciról, magas az Neked... :twisted:


"Lehet, hogy OFF lesz, de a héten hallottam, hogy a Pannonnak mindössze néhány tízezer egyéni elõfizetõje van/maradt. Sorban mondják fel az elõfizetéseket és állnak össze az emberek 10-15 (vagy még több) fõs csoportokba. Vesznek céges elõfizut (mivel vki vagy vkik vállalkozók abból a közel 1 tucat emberbõl), így egymás között ingyen tudnak utána dumálni." - ebbõl indultunk ki, ha nem emlékeznél!

akkor meg milyen MÁS összehasonlítást akarsz?????

inkább ülj fel a csacsira, még onnan is többet látsz!


szer. júl. 21, 2004 12:28
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
T68m írta:
tarby írta:

Igen, maga az eredeti téma is elég vicces, de amiért írok az tul.képpen az, hogy az a faramuci helyzet állt elő, hogy éppen nem a Voda, hanem a Pannon a legolcsóbb. :lol:


na nézzük, pannon ingyendumás üzleti:
1190+áfa+1800+áfa, azaz 3737,5Ft
hivásdíj: 35Ft
mms: 100Ft
sms: 25/32,25

voda ue:
1000+2375, azaz 3375Ft
hivásdíj: 32,5Ft
mms: 50/25Ft
sms: 18,75

tisztára a pannon az olcsóbb! minden tételben!

hát ez tényleg LOL!


Ugye elhiszed, hogy tudok olyan Pannon - Voda összehasonlítást csinálni amiből a Pannon jön ki olcsóbban? :lol: Szóval szállj le arról a paciról, magas az Neked... :twisted:


szer. júl. 21, 2004 11:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
tarby írta:

Igen, maga az eredeti téma is elég vicces, de amiért írok az tul.képpen az, hogy az a faramuci helyzet állt elõ, hogy éppen nem a Voda, hanem a Pannon a legolcsóbb. :lol:


na nézzük, pannon ingyendumás üzleti:
1190+áfa+1800+áfa, azaz 3737,5Ft
hivásdíj: 35Ft
mms: 100Ft
sms: 25/32,25

voda ue:
1000+2375, azaz 3375Ft
hivásdíj: 32,5Ft
mms: 50/25Ft
sms: 18,75

tisztára a pannon az olcsóbb! minden tételben!

hát ez tényleg LOL!


szer. júl. 21, 2004 11:33
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
T68m írta:
és ha már ennyire racionálisak, akkor mondd meg, hogy miért nem mennek át a vodához, ami olcsóbb is és NINCS RABSÁG az üzleti csomaghoz???? csak, mert azért szeretik a pannont....


Igen, maga az eredeti téma is elég vicces, de amiért írok az tul.képpen az, hogy az a faramuci helyzet állt elő, hogy éppen nem a Voda, hanem a Pannon a legolcsóbb. :lol:


szer. júl. 21, 2004 5:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Lehet, hogy OFF lesz, de a héten hallottam, hogy a Pannonnak mindössze néhány tízezer egyéni elõfizetõje van/maradt. Sorban mondják fel az elõfizetéseket és állnak össze az emberek 10-15 (vagy még több) fõs csoportokba. Vesznek céges elõfizut (mivel vki vagy vkik vállalkozók abból a közel 1 tucat emberbõl), így egymás között ingyen tudnak utána dumálni.


bazzeg! azóta ezen röhögök!

Mondd, te el tudod képzelni azokat a vállalkozókat, akik ELÕFIZETÉSENKÉNT 60+áfa (üzletifelmondás)+ 40+áfa (készülékfelmondás) kockázattal írnának alá, csak azért, hogy a haverjai kedvében járjanak????? Ez 100+áfa, azaz tiz ember esetén 1millió+áfa.

csak haverságból!

és ha már ennyire racionálisak, akkor mondd meg, hogy miért nem mennek át a vodához, ami olcsóbb is és NINCS RABSÁG az üzleti csomaghoz???? csak, mert azért szeretik a pannont....


kedd júl. 20, 2004 21:05
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Csak az a gaz,hogy nincs szetbontva elofizun belul,hogy mennyi embernek van egyeni, ceges, mas kedvezmenyes, stb. csomagja. Igy pedig nem lehet pontos kepet kapni errol.


kedd júl. 20, 2004 19:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Majd az NHH jelentésében benne lesz, mennyi a postpaidesek száma, és akkor meglátjuk.

Üdv!


kedd júl. 20, 2004 19:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Átgondoltam és normális esetben én is ezt hinném, de az info olyan helyről jött, amiből nem azt gondolná az ember, hogy ez kamu. Na, mindegy. A pontos adatokat úgysem fogjuk megtudni, nem kötik az ember orrára. Max. 1-2 sajtóközleményben, mint a Djuice esetén, amikor elérte a használók száma a 200 ezret.


kedd júl. 20, 2004 14:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Szerintem egyáltalán nem lehetetlen, mégha kamunak is tűnik.
De a "néhány tízezer" lehet akár 90000 is. :wink:


Gondold végig, ez badarság!
Ez azt jelentené, hogy mondjuk egymillió előfizetőnek át kellett volna váltania cégesre. Egymillió olyan előfizetőnek, akinek a többsége még mindig azt hiszi, hogy másodpercalapon számláz a Pannon. Majd az ilyenek pont mindenféle kétes céges biznicekbe fognak belemenni...


kedd júl. 20, 2004 14:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Szerintem egyáltalán nem lehetetlen, még ha kamunak is tűnik.
De a "néhány tízezer" lehet akár 90000 is. :wink:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára partycsoka kedd júl. 20, 2004 14:44-kor.



kedd júl. 20, 2004 14:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Sverige írta:
Miért lenne kamu a néhány tízezer egyéni előfizető? :D Legalábbis amennyiben a 200 körüli nagyságrendet még a "néhány" kategóriába soroljuk! :lol: :lol: :lol:


Ja, úgy oké :D :D :D :D


kedd júl. 20, 2004 14:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Miért lenne kamu a néhány tízezer egyéni előfizető? :D Legalábbis amennyiben a 200 körüli nagyságrendet még a "néhány" kategóriába soroljuk! :lol: :lol: :lol:


kedd júl. 20, 2004 14:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Ez nagyon-nagyon kamuszagú.


kedd júl. 20, 2004 14:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Maradjunk annyiban, hogy megbízható helyről van az info. Én elhittem, bármennyire is valószínűtlennek tűnik. Csodálkoztam és hitetlenkedve néztem a "több tízezer" hallatán, de én egyelőre elhiszem.


kedd júl. 20, 2004 14:11
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség