Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. okt. 05, 2024 0:31



Hozzászólás a témához  [ 8397 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 168  Következő
Siemens S55 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Hozzászólás 
gregf írta:
hali mindenki érdekődnék hogy hogyan lehet kifügetleníteni az s55-ös telefont


szervízkábel + freia nevű program


kedd aug. 03, 2004 16:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd aug. 03, 2004 13:49
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
hali mindenki érdekődnék hogy hogyan lehet kifügetleníteni az s55-ös telefont


kedd aug. 03, 2004 13:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Hozzászólás 
senki nem tud módszert arra, hogyan lehet az 200303_service.exe-ből kiszedni a BIN (vagy bármilyen más filet) hogy aztán azt vklayal vagy allsiemnsel rátöltsem a telefonra?

ja közben kiderült, hogy egy hivatalos program (DES, SDS, update programok) sem megy, de az összes nem hivatalos vígan száguldozik... heeeeeeeelp :)


kedd aug. 03, 2004 13:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
BemZaks írta:
Ott a pont, de megtaláltam, a neve: ksie, K-rad siemens unlocker(oops).
Sajna nem tudok mást egyenlőre mert befosott a gépem, és nem férek hozzá.De keressétek meg az interneten...Nekem jó volt(nem bizonygatom tovább)
Ahoye BZ.

reméelm segít...


Köszi, de nincs még itthon a beteg telefonom. Így kipróbálni nem tudtam, de úgy tűnik ennél a proginál is, kellene az on/off.


Bronz írta:
Ez a legújabb? Kipróbálta már valaki?


Próbálva, nálam ez most müxik.


kedd aug. 03, 2004 10:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Hali!

Nyár van, ótvar idő, eljött a pöcsölésnek az ő ideje... BemZaks nem pöcsöl, Ő tovább pöcsöl. Az eredmény megtekinthető itten ni:

http://www.bronz.hu/s55/patch/bemzaks


Szasztoke!
Itten megint, egyvalkimás gépéről:-))
Csináltam egy screenshot-ot azon garfikus pöcsök egyik-másikához, ami Bronz-platina ötvözet barátunk oldalán leledz:-))
(átirányítás+moonfor battery)

Kép

Na remélem müxik.
Makatuhell BZ.


kedd aug. 03, 2004 10:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Ez a legújabb? Kipróbálta már valaki?


kedd aug. 03, 2004 8:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
;S55v20 - Sound alerts after missed calls, SMS, notes, alarm and full_battery v4
;(c) avkiev 02.08.2004

/*
If you miss some event - mobile plays each minute according ringtone.
Ringtones for patch described here:
http://vi-soft.com.ua/siemens/patches/s ... gtones.vkp
Ringtone 00 doesn't play.
Alerts aren't play during call.
Alerts (except missed alarm) aren't play if sound is off.
Alerts plays not often, than once per minute.
*/


338868: F09DF08C DA6110B8
21B800: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 416C657274733420A92061766B696576
21B810: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 88C088D088E08A1B30C0E02CDAC848D7
21B820: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF E6FC7C00BB2EDAA448B03D27D7400D00
21B830: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF F2F6BC04D7400300F2F7160140762D1D
21B840: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF D7400300F6F61601D7401000F2F69E38
21B850: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 48658D04E014E6FC3D00BB13DA81DC00
21B860: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF E6FC3B00BB0EDA6FB6FBE6FC3800BB09
21B870: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF DA6354A7E6FC3600BB0498E098909880
21B880: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF DB002D0448402D02DAA40CADCB00


;21B822: 7C RR ; Ringtone for Missed alarm
;21B858: 3D RR ; Ringtone for Full Battery
;21B862: 3B RR ; Ringtone for Missed note
;21B86C: 38 RR ; Ringtone for Missed SMS
;21B876: 36 RR ; Ringtone for Missed call


kedd aug. 03, 2004 7:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: tartózkodom
Hozzászólás 
Sziasztok!
Jó ideig eltűntem, most meg rögtön kérdeznék is valamit :)

1. Tud valaki olyan patch-ről, ami a kimenő beszélgetések végén a hívás idejét percre kerekíti fel, majd az így kapott időt egy tetszőleges (a "call logging" patch-hez hasonlóan pl. egy A:\TIME.TXT) file-ba beírná, illetve hozzáadná a korábbi percek összegéhez.
Tehát amíg ki nem törlöm a fájlt, addig mindig az éppen addig lebeszélt perceim számát olvashatnám ki belőle!
Mivel mostanában egyre elterjedtebbek mind az előfizetéses, mind a kártyás csomagokban is a perc alapú, állandó tarifával működő csomagok, ezzel a módszerrel nagyon sokan nyomon követhetnék a ténylegesen számlázható időt.
Ha nincs ilyen, vagy ehhez hasonló patch, avkiev mesterrel íratna valamelyik bennfentes egyet?

2. Korábban olvastam olyan felvetéseket itt afórumban, hogy a "blacklist"-hez hasonló elv alapján többeteknek felmerültek egyéb igényei (pl. a Nincs szám típusú hívásoknak is foglalt jelzés stb.)... Ezekre sikerült végül valamilyen megoldást találni?

3. A bal oldali (hangerő LE gombom) csak erősebb nyomásra hajlandó reagálni. Mi a véleményetek, tisztítás általában segíthet, vagy lassan vége a dalnak?


kedd aug. 03, 2004 5:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás 
guni. írta:
Biztos hogy rosszul emlékszel, ugyanis a VisSie egy telefon menedzser program, bár kétség kívül kezeli az S55-öt... :wink:


Guni


Ott a pont, de megtaláltam, a neve: ksie, K-rad siemens unlocker(oops).
Sajna nem tudok mást egyenlőre mert befosott a gépem, és nem férek hozzá.De keressétek meg az interneten...Nekem jó volt(nem bizonygatom tovább)
Ahoye BZ.

reméelm segít...


hétf. aug. 02, 2004 13:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Ha van FUBU-d amit régebbi sw-vel csináltál akkor azzal is vissza tudod írni rá a régi software-t ha esetleg nem engedné a gyári


hétf. aug. 02, 2004 9:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Hozzászólás 
simán ment a gyári kábellel a 20-as frissítés... ami meg ugye szervizes... meg a 90-es is, ami meg updates... de az újjal meg egyik se... most próbálom ki, hogy a többi gyári program megy-e vele...


hétf. aug. 02, 2004 8:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Arman_Blade írta:
senki sem tud segíteni? :'(... most elkezdtem próbálkozni... Vissie hibátlan, Allsiemens hibátlan (flashmentés / unlock megy), VKlay megy (hourly beep-el teszteltem és csipog rendesen :) ), de se a DES (ez a kisebbik gond) sem a winswup/updatetool nem megy... és ez már nagy gond, mert már nagyon szeretnék 20-as magyar softot a mostani 90-es angol helyett... vagy nekem mindegy, csak kéne már a magyar T9 :) updatetool (SW91 és SW08-al próbálva) simán kiírja, hogy nem találom a telót, manuális frissítésnél meg ki/bekapcs után semmi, winswupnál (SW20 és SW04-el próbálva) meg ha van Pre-chek, akkor "could not ping mobile" ha meg nincs pre-check akkor meg "Error on waiting for ACK EOT" vagy valami hasonló... régi kábellel ment minden, de azt meg elhagytam :'(


A WinSwup csak szervizkábellel megy. A felhasználói frissítések nem engednek vissza felé írni. Azzal a kábellel csak a 91-es SW menne fel, de az előző hozzászólásból ítélve nem biztos, hogy jó választás.


hétf. aug. 02, 2004 8:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 1:16
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Feltettem a 91-es fw-t és azóta gyakran nem találja a hálózatot. Naponta min. 5-ször keresi a hálózatot. És bejövő hívás esetén rendszeresen megfagy. Más is tapasztalta ezeket? A 16-ossal majd a 20-al nem csinálta ezt. Menjen vissza a 20-as?


hétf. aug. 02, 2004 0:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Hozzászólás 
senki sem tud segíteni? :'(... most elkezdtem próbálkozni... Vissie hibátlan, Allsiemens hibátlan (flashmentés / unlock megy), VKlay megy (hourly beep-el teszteltem és csipog rendesen :) ), de se a DES (ez a kisebbik gond) sem a winswup/updatetool nem megy... és ez már nagy gond, mert már nagyon szeretnék 20-as magyar softot a mostani 90-es angol helyett... vagy nekem mindegy, csak kéne már a magyar T9 :) updatetool (SW91 és SW08-al próbálva) simán kiírja, hogy nem találom a telót, manuális frissítésnél meg ki/bekapcs után semmi, winswupnál (SW20 és SW04-el próbálva) meg ha van Pre-chek, akkor "could not ping mobile" ha meg nincs pre-check akkor meg "Error on waiting for ACK EOT" vagy valami hasonló... régi kábellel ment minden, de azt meg elhagytam :'(


vas. aug. 01, 2004 21:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
A gari tuti megmarad,de SZVSZ mindenképpen érdemes feltenni az új szoftot még ha ua a verzió is...


szomb. júl. 31, 2004 21:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Sziasztok!Kicsit off leszek,de talán tudtok segíteni.Siemens sl 55-ről lenne szó.MM-os akciós készülék és időnként fagy.Nem egyedi eset,többektől hallottam már a problémát.Érdekes,hogy a PGSM-nél vásárolt készülékek gazdái nem panaszkodtak ilyenre,csak a MM-os telefon tulajok.Mi okozhatja ezt?A siemens honlapjáról le lehet tölteni szoft frissítést,igaz ugyanaz mint a telefonban lévő.Ha ismét felrakom rá,az segíthet?Garancia megmarad?THX!!


szomb. júl. 31, 2004 19:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 11:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Próbáljátok másik driver-el! Az az infra a 7650-re is allergiás, de nagynehezen össze lehet hozni, hogy menjen rendesen. Gondolom az s55-el is.


szomb. júl. 31, 2004 16:18
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Az egyik ismerősöm most vett egy Y-160 típusú USB-s infrát. Márkajelzés különösebben nem volt rajta. Rendben feltelepítettük, majd jött a próba. A PC látja hogy egy S55-ös van az infra végén, de egyik irányból sem megy adat. Kipróbáltuk egy Sony Ericsson T68i-vel is. Azzal tökéletesen megy az adat oda-vissza. S55-nél Kapcsolat hiba hibaüzenetet írt ki a telefon. Most nálam is kipróbáltuk, én IL-600-as USB-st használok. Nálam tökéletesen megy az S55 is.
Mit lehet tenni? Van remény hogy a Siemenssel összejön az Y-160-as infra, vagy cserélje ki? Előre is köszi a válaszokat.


szomb. júl. 31, 2004 16:04
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
-xy- írta:
GazVezir: Speedshop-os szerviz kábelt használok.

A telefon megint nincs itthon, műtétre vár.


Írj majd ha hazaért a teló, reméljük működőképes lesz, de én nem ismerek lehetetlent. :wink:


pén. júl. 30, 2004 23:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
GazVezir: Speedshop-os szerviz kábelt használok.

A telefon megint nincs itthon, műtétre vár.


pén. júl. 30, 2004 18:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Biztos hogy rosszul emlékszel, ugyanis a VisSie egy telefon menedzser program, bár kétség kívül kezeli az S55-öt... :wink:


Guni


pén. júl. 30, 2004 18:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Hali!

Nyár van, ótvar idő, eljött a pöcsölésnek az ő ideje... BemZaks nem pöcsöl, Ő tovább pöcsöl. Az eredmény megtekinthető itten ni:

http://www.bronz.hu/s55/patch/bemzaks



Köszi Bronz!!!!Rendicsek vagy...
Ahhoz a döglött telefonhoz egy történet:

Vót egyszer egy m35i-m.Ügyesen kicsináltam, és semmire sem reagált, végül soksok idő elmúltával, néhány új ősz hajszállal a fejemen (pontosan nem emléxem) a vissie(?) nevezatű progival sikerült visszaraknom az eredeti fubuját.Nagyon lassan rakta vissza, de nem foglalkozott semmivel, csak nyomta-nyomta a cuccot vissza... :-) .A telefon azóta müxik, mondjuk szoftveresen nem lehet már hozzápiszkálni :-( Ha jól emléxem, s55-öt is kezeli..
Ha tudtok várni jövő hét kedden pontosan meg tudom mondani a progi nevét, esetleg felrakni valahova, vagy ilyes.

Makatuhell BZ.


pén. júl. 30, 2004 12:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Hali!

Nyár van, ótvar idő, eljött a pöcsölésnek az ő ideje... BemZaks nem pöcsöl, Ő tovább pöcsöl. Az eredmény megtekinthető itten ni:

http://www.bronz.hu/s55/patch/bemzaks


pén. júl. 30, 2004 6:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Abszolút nem értem, hogy lehet az, hogy nem reagál a billre. Pedig akkor is segíteni fogok neked így látatlanba is. Milyen kábelt használsz, szerviz? Mondjuk nekem nem az van, hibás is a telóm (MC60) de él. Majd kap egy szervízelést. Sajnos nem értek annyira ezekhez a kütyükhöz, mint amennyire szeretnék. Egyszer rámijesztett nagyon, amikor egy pecs alkalmazásánál elbukkant egy üzenet, miszerint ha az ok-ra kattintva nyugtázom azt, hogy hozzáérjen a bootcore-hoz, akkor tönkremehet a telefon. Hát buta fejemmel így tettem, majd a teló no bekapcs. Ekkor próbáltam meg a Winswupos trükköt, amibe naív fejemmel biztos voltam, hogy sikerülni fog és megoldja a problémát. Nem így lett, mert amikor elkapta volna, akkor előjött egy hibaüzenet a bootcore-ra hivatkozva. Na ekkor már az adrenalinszinten vészesen a plafont surolta és ekkor úgy döntöttem alkalmazom a kb. 2 napos saját FUBU-mat. Jó ez sikeresen felment és még a telefonom is bekapcsolt. Végülis vagy őrült nagy szerencsém volt de a pecselésnél előbukkanó hibaüzenet azt is írta, hogy akár az örök vadászmezőkre is távozhat a telefonom. Hát nem így lett hála. Csak megoldható a te problémád is vhogy, biztos vagyok benne.


pén. júl. 30, 2004 1:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
GazVezir írta:
-xy- : Nem régiben én is kilődtem a bootcore-t és még a winswupos sw sem akart felmenni rá magától értetődően a bootcore hibájára hivatkozva. Így gondoltam megpróbálok egy FUBU-t visszatenni rá, ami sok-sok probálkozást követően V_klay-el sikerült is. Szerintem még megér az 1-2 misét.


Neked még biztos reagált a billentyűzetre. Nekem már nem, Így nem tud bootolni, hiába morzézok az on/off-on.


csüt. júl. 29, 2004 16:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Hozzászólás 
Ááááá végre lett adatkábelem :) /me örülörül :)

na szóval rögtön pár kérdés :) nektek melyik progik mennek vele és melyek nem? nálam VKlay, Vissie, Allsiemens beindul és olvasni tudok a telefonról bármelyikkel, de a hivatalos programok (DES, és bármelyik Winswupos progi) közül egy se hajlandó vele megtalálni a telefonomat.... modemként még nem próbáltam...

Ja, és sajnos az eredeti kábelemet elhagytam, de szeretném átfrissí¤eni a telefonomat 20-asra... hogy tudnám megtenni, ha esetleg a winswupos megoldás totális csődöt mond?


csüt. júl. 29, 2004 14:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
-xy- : Nem régiben én is kilődtem a bootcore-t és még a winswupos sw sem akart felmenni rá magától értetődően a bootcore hibájára hivatkozva. Így gondoltam megpróbálok egy FUBU-t visszatenni rá, ami sok-sok probálkozást követően V_klay-el sikerült is. Szerintem még megér az 1-2 misét.


csüt. júl. 29, 2004 11:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
GazVezir írta:
-xy- : Úgy sem működött a dolog, ahogy mondtam vagy mit csinált?


Nem, mert szerintem akkor is kell neki annyi, hogy megvillanjon. Legalábbis úgy sikerült máskor, de most semmi. Próbáltam az összes programmal eredeti mentést vissza tuszkolni, de nem látja egyik sem. Valószínű, hogy a bootcore sérült azért nem kommunikál semelyik progival. :cry:


csüt. júl. 29, 2004 8:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Képzeljétek, ezekben a percekben kaptam egy sms-t, aminek a tartalmát már nem tudtam megtekinteni, ugyanis mikor az az üzenet állt a képernyőn, hogy "Új üzenete érkezett", akkor nem reagált semmire a telefon. Hát, gondoltam a szokásos hülyeségével állok szemben, de nem. Vártam kb. 2 percet és kivettem az akksit majd vissza és bekapcs. Nem nagyon akart úgy se éledezni. Akkor megint ugyanez a procedúra és sikerült, csupán annyi volt a furcsa, hogy az összes sms-em eltünt és az újat sem tudtam megtekinteni. Találkozott vki már ilyen parajelenséggel?

-xy- : Úgy sem működött a dolog, ahogy mondtam vagy mit csinált?


szer. júl. 28, 2004 22:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Sajnos nem tudták felébreszteni a telefonom,tesztpontra próbáltak jelet adni,de nem reagált rá.Majd megpróbálom még egy helyen,de szerintem nem sok az esély. :cry:

Már van egy utódja az is S55. :lol:


szer. júl. 28, 2004 17:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
Nekem is!Csak annyi bajom van vele,hogy most meg nem hagyja abba...
Ha olyan hangot állítok be ami hangos,pl:

Kód:
;28 (loud dudadida)

akkor addig csörömpöl,amíg vissza nem hívom az illetőt.Ha meg rezgésre állítom,akkor meg addig amíg le nem veszem az akksit.Szal ez nekem még mindig nem az igazi...

Ja,a flex mem bővítés (v2) nekem is sikerült :!:
Nem is tudom mit lehetne kitalálni hogy még jobb legyen ez a telefon...
Egyszerűen fantasztikus.
8)


kedd júl. 27, 2004 16:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
na lehe tesztelni! alerts v3

*szerk:azt irja akkor is megy ha provider logot használsz

;S55v20 - Звуковые напоминания о пропущенных звонках, смс, заметках, будильнике и полном_аккумуляторе v3
;S55v20 - Sound alerts after missed calls, SMS, notes, alarm and full_battery v3
;(c) avkiev 27.07.2004

/*
Если упущено какое-либо событие, то телефон проигрывает один раз в
минуту соответствующую мелодию. Мелодии для патча описаны здесь:
http://vi-soft.com.ua/siemens/patches/s ... gtones.vkp
Если задана мелодия 00, то она звучать не будет.
Напоминания (кроме будильника) не играют при выключенном звуке.
Напоминания играют не чаще, чем раз в минуту.
*/

/*
If you miss some event - mobile plays each minute according ringtone.
Ringtones for patch described here:
http://vi-soft.com.ua/siemens/patches/s ... gtones.vkp
Ringtone 00 doesn't play.
Alerts (except missed alarm) doesn't play if sound is off.
Alerts plays not often, than once per minute.
*/


338868: F09DF08C DA6110B8
21B800: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 416C657274733320A92061766B696576
21B810: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 88C088D088E0E02CDAC848D7E6FC7C00
21B820: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF BB2EDAA448B03D27D7400D00F2F6BC04
21B830: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF D7400300F2F7160140762D1DD7400300
21B840: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF F6F61601D7401000F2F69E3848658D04
21B850: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF E014E6FC3D00BB13DA81DC00E6FC3B00
21B860: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF BB0EDA6FB6FBE6FC3800BB09DA6354A7
21B870: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF E6FC3600BB0498E098909880DB002D04
21B880: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 48402D02DAA40CADCB00


;21B81E: 7C RR ; Мелодия при пропущенном будильнике | Ringtone for Missed alarm
;21B854: 3D RR ; Мелодия при заряженном аккумуляторе | Ringtone for Full Battery
;21B85E: 3B RR ; Мелодия при пропущенной заметке | Ringtone for Missed note
;21B868: 38 RR ; Мелодия при пропущенном SMS | Ringtone for Missed SMS
;21B872: 36 RR ; Мелодия при пропущенном звонке | Ringtone for Missed call


*Szerk:Próbálva! Müxik!


kedd júl. 27, 2004 13:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Hát én kipróbáltam 00 -val helyettesíteni amivel csak rezegnie kéne de úgy sem megy. Írtam avkievnek de még nem jött válasz :(
Esetleg ti is dobhatnátok neki egy üzit :wink:

Ja egyébként engem még az érdeklene hogy Hány dB az legideálisabb térerősség? Mert most azt is aktiváltam hogy mutassa és hát jó lenne pontosan tudni mikor a fegfaxább. Netem már rákerestem de nem nagyon találtam ilyen adatokat :(

De bízom benne hogy itt lesz vki aki tudja :D és megosztja velem


kedd júl. 27, 2004 12:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Nem hiszem, hogy kipusztítja, mert pl. a 3E hang néha hallatszik. Elvileg ez van a hourly_beep-nek is beállítva, ami csak 1 napig működött. Ha átállítom a sávot 1800-ra, akkor elmegy a térerő, majd vissza automatára, akkor mikor visszajön a térerő akkor hallatszik a 3E hang.
Szóval szerintem a gyári hangok megvannak.


kedd júl. 27, 2004 10:06
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
-xy- írta:
Nem azért nem csinál semmit, mert a flexmem bővités kipusztítja a gyári csengőhangokat?


Na,ez egy jó ötletnek tűnik,bár nekem nem az volt a hibajelenség hogy nem ad ki hangot,hanem az,hogy csak akkor prüntyög ha sokáig nyomom (2-3 mp) a piros gombot.Akkor meg kikapcsol...


kedd júl. 27, 2004 9:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Kispósi írta:
Mivel nekem sem akart jelezni a pecs megkérdeztem avkievet :) Majd jelzem válaszát
De esetleg még vki kipróbálhatná. Lehet csak a mi készülénkünkben van a hiba :P


Nem azért nem csinál semmit, mert a flexmem bővités kipusztítja a gyári csengőhangokat?
(estére kiderül,hogy feltudják-e éleszteni a telomat)


kedd júl. 27, 2004 9:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Kispósi írta:
Mivel nekem sem akart jelezni a pecs megkérdeztem avkievet :) Majd jelzem válaszát
De esetleg még vki kipróbálhatná. Lehet csak a mi készülénkünkben van a hiba :P


Nekem sem csinál semmit. Sőt a v1-es sem csinált. Nem tudom, hogy mikor kéne, hogy jelezzen? Pl. a ha hívott valaki, és nem vettem fel, akkor percenként?


kedd júl. 27, 2004 7:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
FLC írta:
Két kérdésem lenne:

A gyári adatkábel melyet a telefonnal adatak átalakítható szervizkábellé, hogy lehessen patch-elni vele?

A 20-as Fw-re irt Patch-ek mennek az új 91-es Fw-vel?

1. Nem, de nem is érné meg... kb. 3e Ft-ért bárhol kapható.

2. Nem. (mindegyik) Azért írták 20-asra... Minden patch elején ott van, hogy milyen típusú telefonra és milyen verziójú SW-re készítették.


kedd júl. 27, 2004 5:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 1:16
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Két kérdésem lenne:

A gyári adatkábel melyet a telefonnal adatak átalakítható szervizkábellé, hogy lehessen patch-elni vele?

A 20-as Fw-re irt Patch-ek mennek az új 91-es Fw-vel?


kedd júl. 27, 2004 1:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Mivel nekem sem akart jelezni a pecs megkérdeztem avkievet :) Majd jelzem válaszát
De esetleg még vki kipróbálhatná. Lehet csak a mi készülénkünkben van a hiba :P


hétf. júl. 26, 2004 21:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
...háááát ez az... :(


hétf. júl. 26, 2004 17:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Affenébe... Ilyen lassú vagyok? :lol:
Öregszik az ember....

:twisted:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jazzkifli hétf. júl. 26, 2004 17:05-kor.



hétf. júl. 26, 2004 17:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
dvictor írta:
csak akkor produkál némi hangot,amikor sokáig nyomom a piros gombot.Akkor meg ugyebár kikapcsol.


hétf. júl. 26, 2004 17:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Affenébe... Ilyen lassú vagyok? :lol:


hétf. júl. 26, 2004 17:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
dvictor írta:
Találtam egy ilyet,ami szerintem jelez percenként ha vmelyik az alábbiak közül aktuális:
-nem fogadott hívás
-sms
-ébresztő
-fullosan feltöltődött az akksi

Csak arra nem bírtam rájönni,hogy hogyan lehet beállítani hogy hangot is adjon ki.Akárhogy próbálkoztam belenyúlni a peccsbe,nem lett jó.Ír benne egy listát,ami a hangok kódjait tartalmazza,de nem tudom hova kellene beírni a megfelelő kódot.

Tipp?


;21B808: 7C RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč ďđîďóůĺííîě áóäčëüíčęĺ | Ringtone for Missed alarm
;21B840: 3D RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč çŕđ˙ćĺííîě ŕęęóěóë˙ňîđĺ | Ringtone for Full Battery
;21B84A: 3B RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč ďđîďóůĺííîé çŕěĺňęĺ | Ringtone for Missed note
;21B854: 38 RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč ďđîďóůĺííîě SMS | Ringtone for Missed SMS
;21B85E: 36 RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč ďđîďóůĺííîě çâîíęĺ | Ringtone for Missed call

Ezekbe a sorokba, az RR helyett választasz egyet ezek közül a kódok közül:

;00 (stop all sounds, vibra)
;01 (logon sound)
;02 (MessageBox beep)
;03 (battery empty)
;04 (klick)
;05 (loud duud)
;06 (play Siemens funky)
;07 (play Siemens funky)
;08 (line ok duuuuuuuuuuu)
;09 (line busy du du du du)
;0A (line busy du du du)
;0B (dud)
;0C (dududud)
;0D (dial error du da di)
;0E (dud dud)
;0F (nohing?)
;10 (nohing?)
;11 (duuuuuuuud)
;12 (nohing?)
;13 (dud)
;14 (play Siemens funky)
;15 (play Siemens funky)
;16 (nothing?)
;17 (nothing?)
;18 (dial tone (number))
;19 (dial tone (number))
;1A (dial tone (number))
;1B (dial tone (number))
;1C (dial tone (number))
;1D (dial tone (number))
;1E (dial tone (number))
;1F (dial tone (number))
;20 (dial tone (number))
;21 (dial tone (number))
;22 (dial tone (number))
;23 (dial tone (number))
;24 (dial tone (number))
;25 (dial tone (number))
;26 (loud dududut)
;27 (dududut)
;28 (loud dudadida)
;29 (nothing?)
;2A (dial tone)
;2B (dundidadundi)
;2C (duud)
;2D (play Siemens funky)
;2E (play Siemens funky)
;2F (turn vibra on)
;30 (beep)
;31 (loud didudaddadi)
;32 (loud didudaddadi)
;33 (play Siemens funky 2)
;34 (play Siemens funky 2)
;35 (loud beep)
;36 (play Siemens funky 2)
;37 (play Siemens funky 2 )
;38 (nothing?)
;39 (nothing?)
;3A (loud dudi)
;3B (loud dudi dudi)
;3c (loud didadidadida)
;3E (loud dudadidi)
;3F (MessageBox beep)
;40 (long beep)
;41 (beebeep)
;42 (bump)
;43 (duut)
;44 (play Siemens funky)
;45 (play Siemens funky)
;46 (play Siemens funky)
;47 (play Siemens funky)
;48 (play Siemens funky)
;49 (play Siemens funky)
;4A (play Siemens funky)
;4B (play Siemens funky)
;4C (play Siemens funky)
;4D (play Siemens funky)
;4E (play Siemens funky)
;4F (play Siemens funky)
;50 (play Siemens funky)
;51 (play Siemens funky)
;52 (play Siemens funky)
;53 (play Siemens funky)
;54 (play Siemens funky)
;55 (play Siemens funky)
;7C (happy birthday)
;7E (take an picture)

Majd a megfelelő sor elől kiveszed a pontosvesszőt, hogy ne comment sor maradjon.


hétf. júl. 26, 2004 17:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
Hát,így már okés lenne dolog,de csak akkor produkál némi hangot,amikor sokáig nyomom a piros gombot.Akkor meg ugyebár kikapcsol.


hétf. júl. 26, 2004 16:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Idézet:
;21B808: 7C RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč ďđîďóůĺííîě áóäčëüíčęĺ | Ringtone for Missed alarm
;21B840: 3D RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč çŕđ˙ćĺííîě ŕęęóěóë˙ňîđĺ | Ringtone for Full Battery
;21B84A: 3B RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč ďđîďóůĺííîé çŕěĺňęĺ | Ringtone for Missed note
;21B854: 38 RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč ďđîďóůĺííîě SMS | Ringtone for Missed SMS
;21B85E: 36 RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč ďđîďóůĺííîě çâîíęĺ | Ringtone for Missed call


ebben kell az RR helyére és ki kell venni a ; -t


hétf. júl. 26, 2004 16:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
Találtam egy ilyet,ami szerintem jelez percenként ha vmelyik az alábbiak közül aktuális:
-nem fogadott hívás
-sms
-ébresztő
-fullosan feltöltődött az akksi

Csak arra nem bírtam rájönni,hogy hogyan lehet beállítani hogy hangot is adjon ki.Akárhogy próbálkoztam belenyúlni a peccsbe,nem lett jó.Ír benne egy listát,ami a hangok kódjait tartalmazza,de nem tudom hova kellene beírni a megfelelő kódot.

Tipp?

;S55v20 - Çâóęîâűĺ íŕďîěčíŕíč˙ î ďđîďóůĺííűő çâîíęŕő, ńěń, çŕěĺňęŕő, áóäčëüíčęĺ č ďîëíîě_ŕęęóěóë˙ňîđĺ v2
;S55v20 - Sound alerts after missed calls, SMS, notes, alarm and full_battery v2
;(c) avkiev 26.07.2004

/*
Ĺńëč óďóůĺíî ęŕęîĺ-ëčáî ńîáűňčĺ, ňî ňĺëĺôîí ďđîčăđűâŕĺň ďđčěĺđíî đŕç â
ěčíóňó ńîîňâĺňńňâóţůóţ ěĺëîäčţ. Ěĺëîäčč äë˙ ďŕň÷ŕ îďčńŕíű çäĺńü:
http://vi-soft.com.ua/siemens/patches/s ... gtones.vkp
Ĺńëč çŕäŕíŕ ěĺëîäč˙ 00, ňî îíŕ çâó÷ŕňü íĺ áóäĺň.
Íîâîĺ â v2:
- Íŕďîěčíŕíč˙ î ďđîďóůĺííűő çŕěĺňęŕő.
- Íŕďîěčíŕíč˙ čăđŕţň íĺ ÷ŕůĺ, ÷ĺě đŕç â ěčíóňó.
- Íŕďîěčíŕíč˙ (ęđîěĺ áóäčëüíčęŕ) íĺ čăđŕţň ďđč âűęëţ÷ĺííîě çâóęĺ.
*/

/*
If you miss some event - mobile plays each minute according ringtone.
Ringtones for patch described here:
http://vi-soft.com.ua/siemens/patches/s ... gtones.vkp
Ringtone 00 doesn't play.
New in v2:
- Alerts about missed notes.
- Alerts plays not often, than once per minute.
- Alerts (except missed alarm) doesn't play if sound is off.
*/


31AADC: E0068860 DA6100B8
21B800: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF E02CDAC848D7E6FC7C00BB2EDAA448B0
21B810: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 3D28D7400D00F2F6BC04D7400300F2F7
21B820: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 160140762D1ED7400300F6F61601E004
21B830: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF D7401000F2F69E3848658D01E014E6FC
21B840: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 3D00BB12DA81DC00E6FC3B00BB0DDA6F
21B850: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF B6FBE6FC3800BB08DA6354A7E6FC3600
21B860: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF BB03E0068860DB002D0448402D02DAA4
21B870: FFFFFFFF 0CADCB00


;21B808: 7C RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč ďđîďóůĺííîě áóäčëüíčęĺ | Ringtone for Missed alarm
;21B840: 3D RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč çŕđ˙ćĺííîě ŕęęóěóë˙ňîđĺ | Ringtone for Full Battery
;21B84A: 3B RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč ďđîďóůĺííîé çŕěĺňęĺ | Ringtone for Missed note
;21B854: 38 RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč ďđîďóůĺííîě SMS | Ringtone for Missed SMS
;21B85E: 36 RR ; Ěĺëîäč˙ ďđč ďđîďóůĺííîě çâîíęĺ | Ringtone for Missed call


hétf. júl. 26, 2004 15:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Van mégegy anim a várakozáskor úszkáló halacska helyett:

Kép

http://w3.netelek.hu/tangerine/s55_patc ... n_liza.vkp


hétf. júl. 26, 2004 14:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Megcsináltam ezt az animot s55-re a 2. animáció helyett: Kép

Itten van: http://w3.netelek.hu/tangerine/s55_patc ... esktop.vkp


hétf. júl. 26, 2004 13:59
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8397 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 168  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség