Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 12:16



Hozzászólás a témához  [ 4890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 98  Következő
A Nokia bejelentette 6230 mobiltelefonját 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
WinCE írta:
mamakedvence írta:
Mennyi a piaci ára kb. most a 6230nak? Ajánlottak egy vodás bontatlan garisat 60ért. Szerintetek?
Én utoljára 92-ért láttam a legolcsóbbat... :shock:
Zsír volt, független. Ráadásul gyönyörű, titán-színű!


en zsir uj gyarilag fuggetlent bolti garral tok 80 korul vodas vitamaxos zsirt 65-70 korul...


vas. aug. 15, 2004 13:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Sehogy. Fel kell a PC SUite-vel telepíteni...


vas. aug. 15, 2004 12:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 20, 2004 9:05
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Egy kérdés:
a telefon mmc-jére másolt .jad ill .jar játékfájlokat hogyan kell megnyitni?A telefon nem támogatott formátumot ír rá.


vas. aug. 15, 2004 12:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
mamakedvence írta:
Mennyi a piaci ára kb. most a 6230nak? Ajánlottak egy vodás bontatlan garisat 60ért. Szerintetek?
Én utoljára 92-ért láttam a legolcsóbbat... :shock:
Zsír volt, független. Ráadásul gyönyörű, titán-színű!


vas. aug. 15, 2004 11:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
mamakedvence írta:
Mennyi a piaci ára kb. most a 6230nak? Ajánlottak egy vodás bontatlan garisat 60ért. Szerintetek?


Szvsz jól hangzik :)


vas. aug. 15, 2004 11:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. jún. 23, 2004 19:08
Hozzászólások: 66
Tartózkodási hely: moblarena HQ
Hozzászólás 
Mennyi a piaci ára kb. most a 6230nak? Ajánlottak egy vodás bontatlan garisat 60ért. Szerintetek?


vas. aug. 15, 2004 11:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
acp 7e-vel is elfelejtette az időt, 10 órás töltés mellett, ugy hogy az elmélet megdőlt, Andrysoft!
nekem is volt már sercegés a hangszórónál, erre levettem az előlapot, kifujtam a port, újrainditottam a telót és láss csodát már jó is volt!

oxygen 2.3-tól ismeri a 6230-at, de 2.4-től megy a galéria kezelés is, megy az mmc-vel együtt is, csak perceket kell várni mig elkezdi a letöltést (gondolom előtte átszkenneli), illetve a nagyobb méretű (kb. 100 kb feletti) fájlokat nem tölti le normálisan. redsnake infrával vizsgáltam, lehet bt-vel jobban müxik!


vas. aug. 15, 2004 10:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
Idézet:
Ezért kellene egy ACP-7E töltővel is kipróbálni. Ha 12órai töltés után sem felejti el a dátumot-időt, várom a köszöneteket.
Nekem van ilyenem!!! -még a 3310-eshez megvan a töltő :wink:
Ha kibírjátok 1-2 napig -míg lemerülök, akkor kipróbálom. Baja csak nem lesz a garis telefonnak...! :shock:


vas. aug. 15, 2004 9:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
Macika!
Dooobááálniii? :)
Egy százezres készüléket??? :shock: :D
Nem, nem dobálom. Jobban kímélem, mint az elődjét, a 3310-esem...
Morzsa vagy piszok is kizárva. Ha dolgozni megyek, ki sem veszem az autómból, inkább a nemfogadott hívások tömkelege, mint a telefon sérülése.
Sajnos a kezdetek óta megvan a hangszóró hibája. De sajnos nem tudtam be annak, így ugrott a 72 órás csere. Egyébként a trét midig kifogom. Így volt a 6110 is, a 6210 is, most a 6230 is megismerkedik a szervízzel :(


vas. aug. 15, 2004 9:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
WinCE írta:
Ja igen.
A készülékhibák...

2 hete vettem magam is 2 db 6230-as készüléket.
A sajátomon már zizeg a hangszóró beszéd közben, a töltésnél szintén elfelejti a dátumot és az időt (mind a két készülék!), kikapcsolás után -szintén mindkét készüléken- a kijelzőn vízszintes csík látható és a csík 2 oldala más-más kontrasztú, valamit minden kikapcsolás után más-más helyen jelenik meg a csík. :?
Ez utóbbi nem zavaró, de bosszantó. Kifizetek közel -120-at- végre két "normális" készülékért és itt van... :(
Mit tanácsoltok a pannonhoz vigyem a hangszóró hibával vagy egyből az ASK-hoz?

A kijelző a soros meghajtás miatt van, nem hiszem, hogy hibának volna tekinthető. Ha egyébként hibátlanul működik, akkor a teló élete végéig elmehet így.
A hangszóró baja lehet akár egy, a membránhoz belement kiflimorzsa is, elképzelhető, hogy egy sűrített levegős átfújás meggyógyítja. Régen az ilyen zizegős Nokiákat hangszórócserével gyógyítottuk, mert általában akkor zizegtek, ha sokat estek és a hangszórómágnes elkezdett porlani, és belekerült a hangszóró tekercsének útjába.
Nem hiszem, hogy dobálnád az új telcsijeidet, így ez utóbbit kizárhatónak tartom.


vas. aug. 15, 2004 9:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:57
Hozzászólások: 446
Hozzászólás 
Nekem nincs ilyen telefonom, de az ügyfelemnek igen, és azzal hozta hozzám, hogy nem tud a galériából semmit sem gépre tölteni USB-s kábellel (DKU-2).
Egy jó órát eljátszottam vele én is, de végül összejött. Akinek hasonló gondja van, íme a roppant egyszerű, de 100% biztosan működő megoldás:

-Billentyúzár kikapcs.
-Kártya átnevzése (pl:MC)
-Telefon újraindítása (ez fontos!)

Innentől működik, én a DataSuite 6.2HUN progival próbáltam.
(Ha volt már, akkor sorry)


vas. aug. 15, 2004 8:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: a monitoron csüngve...
Hozzászólás 
Az lenne a kérdésem, hogy Nektek mikor jelentkezett ez az idő elfelejtéses probléma?
Én most vagyok túl az első "formázáson", de reggelre maradt az idő/dátum, és a haveromnál ugyanígy (neki 2 hete van meg).
Köszii


vas. aug. 15, 2004 7:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: a monitoron csüngve...
Hozzászólás 
Tusky írta:
Sziasztok!

Please help! 4.28 -as szoftra frissítettek a napokban (aksi problémák miatt küldte fel a Nokia képviselettől a Mobil Ásk-hoz). Tapasztalt vki ezzel a verzióval Bluetooth problémát? Ma a komkám Motorola V525-ével próbáltam összecsatlakozni... BT bekapcsol, eszközök keresése, megtalálta a telót, párosítás, kód be, minden ok eddig. Kiválasztottam 1 képet, amit át akartam neki küldeni, küldés BT-on, erre kiírta hogy Eszközök keresése és nem talált eszközt, utána pedig azt, hogy nem sikerült átküldeni. Ő simán tudott nekem küldeni. Tapasztalt már vki hasonlót? Állítólag nem lett semmi BT korlátozás az új szoftban, vagyis elvileg mennie kéne a dolognak. Ötletek?

Én tegnap vettem, és gyárilag a 4.28 volt rajta. :)
A BT donglemmel (PC-vel) párosítva akadály nélkül ment az átvitel (képek, mp3), sőőőt sokkal gyorsabb volt, mint a haverom 3.15-ével!!!
Egyébként ha neki próbáltam árküldeni mp3-at akkor a közepén kiakadt az övé, hogy nincs elég hely, pedig van. Ugyan ez volt a BT dongleval, tehát nála lehetett a hiba.
Egyébként a V525 BT-je semennyire sincs korlátozva? Nem lepődnék meg...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Placc vas. aug. 15, 2004 7:45-kor.



vas. aug. 15, 2004 7:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: a monitoron csüngve...
Hozzászólás 
Telefanni írta:
A voda (budapesti) márkaboltok faxszámait (esetleg telefonszámait) közre tudná adni valaki? (lécci emailben is, hátha itt egyből törlik: dpg@freemail.hu).
Ezt a kérdést vodafonegyalázóba is beküldtem, ide azért tettem, mert e telóról van szó, meg itt még van is élet (a halálon túl)

Nekem megvan 1-2 bolt közvetlen száma, de hidd el, hogy nem mész velük semmire, soha nem veszik fel! :(
Egyébként a Mammutban tegnap még volt néhány db. 6230, 100% hogy még maradt!


vas. aug. 15, 2004 7:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
Ja igen.
A készülékhibák...

2 hete vettem magam is 2 db 6230-as készüléket.
A sajátomon már zizeg a hangszóró beszéd közben, a töltésnél szintén elfelejti a dátumot és az időt (mind a két készülék!), kikapcsolás után -szintén mindkét készüléken- a kijelzőn vízszintes csík látható és a csík 2 oldala más-más kontrasztú, valamit minden kikapcsolás után más-más helyen jelenik meg a csík. :?
Ez utóbbi nem zavaró, de bosszantó. Kifizetek közel -120-at- végre két "normális" készülékért és itt van... :(
Mit tanácsoltok a pannonhoz vigyem a hangszóró hibával vagy egyből az ASK-hoz?


vas. aug. 15, 2004 6:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
Frenklin írta:
Placc írta:
Frenklin írta:
Amúgy itt egy magam kreált 1x1 -es átlátszó "üres" logó, 34 bájt:) Akinek kell használja szeretettel: http://kiscarmen.uw.hu/logo.gif

bocs, de a gyengébbek kedvéért (miattam) elmondanád, hogy miként kell ezt logonak betenni, mert csak háttérképként tudom menteni, az meg nem annyira fantáziadús... :lol:
Köszii


Dolgozom az ügyön:) mert elakadtam hogy ugye a 6230-asra nincs OPM-etek.

Tudja valaki hogy melyik OPM képes a 6230-ast vezérelni?
Idézet:
scraapy írta:
kisgergo írta:
no van uj oxygen 2.4.1, állitólag már kezeli a 6230 galériát, most szedtem le, holnap betesztelem!

Merre lehet leszedni a progit?!


A gyártó weblapjáról...

http://www.oxygensoftware.com/download/OPM2.zip

kuf
Magyarítással meg Innenszedhető le -aki esetleg nem tudná...


vas. aug. 15, 2004 6:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 57
Hozzászólás 
Macika írta:
xy_ írta:
Sziaszok!
Most tettem fel a 4.28 as szoftot!És most nem akar a hanghívás menni a Jabra BT250 es bluetooth al! A 3.17 esen ment a BT hivás gomb megnyomásával!
Vajon miért?
És miért szedték ki ebböl a szoftból az aut.hangeröszabályzást?
Inkább visszarakom a 3.17 est!
Nekem is nehezen kapcsolt be elöször!


A már említett haveromnak sem ment rendesen a 4.28 a telóján, nála is a 3.17-tel végződött a szoftverezés.


Nah visszaraktam a 3.17 -t!Sztem az mégis csak jobb!Tegnap majd **** az ideg amikor nem tudtam miért nem tudok hanghivást kezdeményezni!
Már a telefont akartam árnyékolni a falhoz!
Viszont ami igen még lényeges,hogy a gprs kapcsolat a 4.28 nál a 8080 as porton mig a 3.17nél a 0 ás porton hajlandó menni!


vas. aug. 15, 2004 6:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Az sw-k letölthetők valahol? (Mármint a régebbiek, pl. a 3.15, ami még békebeli)

Mp3 kihangosítható a telcsin, vagy csak fülbemászik?


vas. aug. 15, 2004 3:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
A voda (budapesti) márkaboltok faxszámait (esetleg telefonszámait) közre tudná adni valaki? (lécci emailben is, hátha itt egyből törlik: dpg@freemail.hu).

Tel van a hócipőm azzal, hogy csak személyesen lehet bármit megtudni, ha telefont akarok venni. Az üfosz 1270 semmit nem tud, ez tapasztalat. (Szintén személyes, mivel márkaboltban több alkalommal elmagyarázták nekem, hogy az üfosz-t ők verik át, direkt letagadják az árut, mert pult alól repiseknek árulják. Tudom, akkor most jöhet a kérdés, hogy miért gondolom, hogy faxon nekem sikerül valamit megtudnom, de ezt bízzátok rám. Üfoszból is sikerült kicseternem olyat, amit később aztán letagadtak, s talán nem véletlen hogy a pult alól árulásról is tudok ).

Amúgy két pesti faxszám megvolt, de elhagytam, ezért fikázhattok, ha jólesik.

Előre is köszi (remélem nem a nagy semmit )

Ezt a kérdést vodafonegyalázóba is beküldtem, ide azért tettem, mert e telóról van szó, meg itt még van is élet (a halálon túl)


vas. aug. 15, 2004 3:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
NA gyerekek én rájöttem az átlátszó üres oplogó rejtélyére!
Az üres oplogóba ugyebár nem látszik semmi de hogyha ez átlátszó, akkor átlátszik a semmi. Ezért nem látjuk.....a semmit.
Amugy 15 éves a kapitány.

OPM 2.4.1 verz a franko 6230-hoz.


vas. aug. 15, 2004 0:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Placc írta:
Frenklin írta:
Amúgy itt egy magam kreált 1x1 -es átlátszó "üres" logó, 34 bájt:) Akinek kell használja szeretettel: http://kiscarmen.uw.hu/logo.gif

bocs, de a gyengébbek kedvéért (miattam) elmondanád, hogy miként kell ezt logonak betenni, mert csak háttérképként tudom menteni, az meg nem annyira fantáziadús... :lol:
Köszii


Dolgozom az ügyön:) mert elakadtam hogy ugye a 6230-asra nincs OPM-etek.

Tudja valaki hogy melyik OPM képes a 6230-ast vezérelni?


vas. aug. 15, 2004 0:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Macika írta:
Blamazs írta:
Sziasztok!

A melegedos temahoz szeretnek hozzaszolni ha lehet.
Az ominozus arnyekolo lemez nem azert szinezodik el, esetleg holyagososdik fel, mert alatta az IC allati forro (tonkre is menne addigra az aramkor, ha annyira meleg lenne), hanem a forraszto kamraban valtozik el sajnos a lemez szine. = gyengebb minosegu anyag a tobbinel.
A gyartastechnoligia igy van kitalalva es kesz. Ennyire egyszeru.
Nem okoskodni akarok a dologban, de vannak itt meg a forumon paran akik ezt tudjak, es akar latjak is ha kivancsiak ra! :)

Udv mindenkinek!


Fene tudja. Azóta hoztak még egy ilyen telót, azon is ugyanilyen (az elsőnél erősebb) elszíneződés volt.
Jó lenne tudni "aus erste Hand" az igazságot!


Ezért kellene egy ACP-7E töltővel is kipróbálni. Ha 12órai töltés után sem felejti el a dátumot-időt, várom a köszöneteket. :lol:

A legnagyszerübb dolgok mindig a legegyszerübb dolgokból lesznek...


szomb. aug. 14, 2004 23:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. aug. 13, 2004 0:16
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Sziasztok!

Please help! 4.28 -as szoftra frissítettek a napokban (aksi problémák miatt küldte fel a Nokia képviselettől a Mobil Ásk-hoz). Tapasztalt vki ezzel a verzióval Bluetooth problémát? Ma a komkám Motorola V525-ével próbáltam összecsatlakozni... BT bekapcsol, eszközök keresése, megtalálta a telót, párosítás, kód be, minden ok eddig. Kiválasztottam 1 képet, amit át akartam neki küldeni, küldés BT-on, erre kiírta hogy Eszközök keresése és nem talált eszközt, utána pedig azt, hogy nem sikerült átküldeni. Ő simán tudott nekem küldeni. Tapasztalt már vki hasonlót? Állítólag nem lett semmi BT korlátozás az új szoftban, vagyis elvileg mennie kéne a dolognak. Ötletek?


szomb. aug. 14, 2004 22:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nézz fel wapon az erni.try.hu oldalra. Ott valamelyik menüpontban találsz "üres" logót. Azt logónak ismeri fel a telcsi, és egyből lehet menteni.


szomb. aug. 14, 2004 22:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 263
Tartózkodási hely: a monitoron csüngve...
Hozzászólás 
Frenklin írta:
Amúgy itt egy magam kreált 1x1 -es átlátszó "üres" logó, 34 bájt:) Akinek kell használja szeretettel: http://kiscarmen.uw.hu/logo.gif

bocs, de a gyengébbek kedvéért (miattam) elmondanád, hogy miként kell ezt logonak betenni, mert csak háttérképként tudom menteni, az meg nem annyira fantáziadús... :lol:
Köszii


szomb. aug. 14, 2004 22:10
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Blamazs írta:
Sziasztok!

A melegedos temahoz szeretnek hozzaszolni ha lehet.
Az ominozus arnyekolo lemez nem azert szinezodik el, esetleg holyagososdik fel, mert alatta az IC allati forro (tonkre is menne addigra az aramkor, ha annyira meleg lenne), hanem a forraszto kamraban valtozik el sajnos a lemez szine. = gyengebb minosegu anyag a tobbinel.
A gyartastechnoligia igy van kitalalva es kesz. Ennyire egyszeru.
Nem okoskodni akarok a dologban, de vannak itt meg a forumon paran akik ezt tudjak, es akar latjak is ha kivancsiak ra! :)

Udv mindenkinek!


Fene tudja. Azóta hoztak még egy ilyen telót, azon is ugyanilyen (az elsőnél erősebb) elszíneződés volt.
Jó lenne tudni "aus erster Hand" az igazságot!


szomb. aug. 14, 2004 19:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Ewergo írta:
Frenklin írta:
Amúgy itt egy magam kreált 1x1 -es átlátszó "üres" logó, 34 bájt:) Akinek kell használja szeretettel: http://kiscarmen.uw.hu/logo.gif


Na most én rá kacsintottam a linkre de nem igazán jött be semmi aztán eszembe jutott h. irtad ez egy átlátszó üres logo ezért tapogatoztam a sötétségbe...ööö..akarom mondani a fehérségben hátha rálelek... de semmi. Hétfön lecserélem a szemüvegem....!


;) Linkre rákattintassz, jobbklikk, cél mentése másnéven ;) Vagy ha szeretnéd megnyitni akkor rajta:) jelöld ki a bal felső sarkot és ki fog láccódni 1 pixel:) na azt mentsd el:)


szomb. aug. 14, 2004 19:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
xy_ írta:
Sziaszok!
Most tettem fel a 4.28 as szoftot!És most nem akar a hanghívás menni a Jabra BT250 es bluetooth al! A 3.17 esen ment a BT hivás gomb megnyomásával!
Vajon miért?
És miért szedték ki ebböl a szoftból az aut.hangeröszabályzást?
Inkább visszarakom a 3.17 est!
Nekem is nehezen kapcsolt be elöször!


A már említett haveromnak sem ment rendesen a 4.28 a telóján, nála is a 3.17-tel végződött a szoftverezés.


szomb. aug. 14, 2004 19:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 57
Hozzászólás 
Sziaszok!
Most tettem fel a 4.28 as szoftot!És most nem akar a hanghívás menni a Jabra BT250 es bluetooth al! A 3.17 esen ment a BT hivás gomb megnyomásával!
Vajon miért?
És miért szedték ki ebböl a szoftból az aut.hangeröszabályzást?
Inkább visszarakom a 3.17 est!
Nekem is nehezen kapcsolt be elöször!


szomb. aug. 14, 2004 19:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
kuf írta:
scraapy írta:
kisgergo írta:
no van uj oxygen 2.4.1, állitólag már kezeli a 6230 galériát, most szedtem le, holnap betesztelem!

Merre lehet leszedni a progit?!


A gyártó weblapjáról... ;)

http://www.oxygensoftware.com/download/OPM2.zip

kuf
Magyarítással meg Innen szedhető le -aki esetleg nem tudná... :wink:


szomb. aug. 14, 2004 19:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Blamazs írta:
Sziasztok!

A melegedos temahoz szeretnek hozzaszolni ha lehet.
Az ominozus arnyekolo lemez nem azert szinezodik el, esetleg holyagososdik fel, mert alatta az IC allati forro (tonkre is menne addigra az aramkor, ha annyira meleg lenne), hanem a forraszto kamraban valtozik el sajnos a lemez szine. = gyengebb minosegu anyag a tobbinel.
A gyartastechnoligia igy van kitalalva es kesz. Ennyire egyszeru.
Nem okoskodni akarok a dologban, de vannak itt meg a forumon paran akik ezt tudjak, es akar latjak is ha kivancsiak ra! :)

Udv mindenkinek!


Ez mind nagyon szép, de akkor hosszabb töltésnél miért felejti el a dátumot időt?


szomb. aug. 14, 2004 18:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 152
Hozzászólás 
Sziasztok!

A melegedos temahoz szeretnek hozzaszolni ha lehet.
Az ominozus arnyekolo lemez nem azert szinezodik el, esetleg holyagososdik fel, mert alatta az IC allati forro (tonkre is menne addigra az aramkor, ha annyira meleg lenne), hanem a forraszto kamraban valtozik el sajnos a lemez szine. = gyengebb minosegu anyag a tobbinel.
A gyartastechnoligia igy van kitalalva es kesz. Ennyire egyszeru.
Nem okoskodni akarok a dologban, de vannak itt meg a forumon paran akik ezt tudjak, es akar latjak is ha kivancsiak ra! :)

Udv mindenkinek!


szomb. aug. 14, 2004 18:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Idézet:
Sajnos olyan régi oxygen-hez van törésünk amelyik még nemigen kezeli a 6230-at. A 2.4-hez meg még tudtommal nem "készült" el...! De én is várom mert a demo nekem is meg van.


mi nincs? kinek nincs? :wink:

:D :lol: :lol:

ui.:Mondjuk törés nekem sincs, de full változat az van, ill. most töltöm, majd mondom,h.hogy megy!!


szomb. aug. 14, 2004 18:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
Macika hozzászólását olvasgatva (és képeit nézegetve) eszembe jutott valami. Szétszedtem az én 6230-amat és az is meg volt pörlölődve. Az a baj (szerintem), hogy a Nokia idióta mérnökei egy túl nagy feszültségű (vagy töltőáramú) ún. gyorstöltőt adtak a 6230-hoz. Adatai:ACP-12E 5,7V 800mA. Emiatt melegszik túl a töltőáramkör, és mivel mellette van az elem, felejti el a dátumot-időt. Megoldás: szerezni kell egy normál töltőt, ami 3,7V 350mA. Ez nem terheli túl a telót, és nem felejti el a dátumot-időt. Az általam használt töltő típusa: ACP-7E. A hozzá kapott gyorstöltőt tényleg csak max. gyorstöltésre (1-2óra) használjuk, ha nem akarunk komolyabb károkat. A normál töltővel (ami 4-6órát is tölthet), ezt elkerülhetjük. (és még az aksi is hosszabb életű lesz) :lol:


No ez érdekes. Meg lenne oldva a probléma? tehát egy mezei Nokia töltőt érdemes beserezni? Na nem mintha lenne 6230-asom, de parázok rendesen egy vásárlástól pont az ilyen bugok miatt.


szomb. aug. 14, 2004 17:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
Macika hozzászólását olvasgatva (és képeit nézegetve) eszembe jutott valami. Szétszedtem az én 6230-amat és az is meg volt pörlölődve. Az a baj (szerintem), hogy a Nokia idióta mérnökei egy túl nagy feszültségű (vagy töltőáramú) ún. gyorstöltőt adtak a 6230-hoz. Adatai:ACP-12E 5,7V 800mA. Emiatt melegszik túl a töltőáramkör, és mivel mellette van az elem, felejti el a dátumot-időt. Megoldás: szerezni kell egy normál töltőt, ami 3,7V 350mA. Ez nem terheli túl a telót, és nem felejti el a dátumot-időt. Az általam használt töltő típusa: ACP-7E. A hozzá kapott gyorstöltőt tényleg csak max. gyorstöltésre (1-2óra) használjuk, ha nem akarunk komolyabb károkat. A normál töltővel (ami 4-6órát is tölthet), ezt elkerülhetjük. (és még az aksi is hosszabb életű lesz) :lol:

Mégse vagyok (legalább emiatt) bolond!!! :lol:


szomb. aug. 14, 2004 17:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Macika hozzászólását olvasgatva (és képeit nézegetve) eszembe jutott valami. Szétszedtem az én 6230-amat és az is meg volt pörlölődve. Az a baj (szerintem), hogy a Nokia idióta mérnökei egy túl nagy feszültségű (vagy töltőáramú) ún. gyorstöltőt adtak a 6230-hoz. Adatai:ACP-12E 5,7V 800mA. Emiatt melegszik túl a töltőáramkör, és mivel mellette van az elem, felejti el a dátumot-időt. Megoldás: szerezni kell egy normál töltőt, ami 3,7V 350mA. Ez nem terheli túl a telót, és nem felejti el a dátumot-időt. Az általam használt töltő típusa: ACP-7E. A hozzá kapott gyorstöltőt tényleg csak max. gyorstöltésre (1-2óra) használjuk, ha nem akarunk komolyabb károkat. A normál töltővel (ami 4-6órát is tölthet), ezt elkerülhetjük. (és még az aksi is hosszabb életű lesz) :lol:


szomb. aug. 14, 2004 17:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
-Barnus- írta:
Melyik oxygenhez van törésünk?:)
2.4-hez van már vkinek? vagy melyiket töltsem le?
Mail:barnus@euroweb.hu


Sajnos olyan régi oxygen-hez van törésünk amelyik még nemigen kezeli a 6230-at. A 2.4-hez meg még tudtommal nem "készült" el...! De én is várom mert a demo nekem is meg van.


szomb. aug. 14, 2004 15:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
Frenklin írta:
Amúgy itt egy magam kreált 1x1 -es átlátszó "üres" logó, 34 bájt:) Akinek kell használja szeretettel: http://kiscarmen.uw.hu/logo.gif


Na most én rá kacsintottam a linkre de nem igazán jött be semmi aztán eszembe jutott h. irtad ez egy átlátszó üres logo ezért tapogatoztam a sötétségbe...ööö..akarom mondani a fehérségben hátha rálelek... de semmi. Hétfön lecserélem a szemüvegem....!


szomb. aug. 14, 2004 15:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Amúgy itt egy magam kreált 1x1 -es átlátszó "üres" logó, 34 bájt:) Akinek kell használja szeretettel: http://kiscarmen.uw.hu/logo.gif


szomb. aug. 14, 2004 12:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Melyik oxygenhez van törésünk?:)
2.4-hez van már vkinek? vagy melyiket töltsem le?
Mail:barnus@euroweb.hu


szomb. aug. 14, 2004 12:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
fura! nekem nem kérdezte meg h. lecserélem e. Ahogy elmentettem hár el is tünt az oplogo. Probálgasd többször hátha megunja az ellenkezést. :))


szomb. aug. 14, 2004 10:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
igen onnan is töltöttem már!


pén. aug. 13, 2004 22:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
mati88 írta:
Srácok, ugyanmár mi lehet a gond? 4.28-as SW! Letöltöm a blank logot, megnézem, elmentem, megkérdi lecserélem e a régi op.logot! igen! Kilépek, semmi! Menüben, oplogo nem aktiv, rámegyek azt mondja nincs a mem-ben.

Ötletetek van?



Waprol töltötted le az üres logót az erni.try.hu free-logo-logo ki-be oldalról??


pén. aug. 13, 2004 22:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
Srácok, ugyanmár mi lehet a gond? 4.28-as SW! Letöltöm a blank logot, megnézem, elmentem, megkérdi lecserélem e a régi op.logot! igen! Kilépek, semmi! Menüben, oplogo nem aktiv, rámegyek azt mondja nincs a mem-ben.

Ötletetek van?


pén. aug. 13, 2004 20:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Ja akkor szorri. Nekem még a telkönyvemet sem olvassa:( helyette ilyen egyforma hülyeségek láccódnak. Írja hogy van connect, de semmit nem tudtam vele csinálni. 3510i volt.


pén. aug. 13, 2004 12:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Frenklin írta:
Macika írta:
Frenklin írta:
A logomanager nem tud kezelni színes kijelzős telcsiket.

Ez ebben a formában nem igaz.

Akkor írd le Te hogy igaz:) Színes telcsikre a MobiMB készült. Én még nem tudtam rávenni Logomanagert arra, hogy pl a 3510i-t kezelje.
Üdv!


És miért nem?
A nejem 7250i-jének olyan gyönyörűen olvasssa a telefonkönyvét, meg minden egyéb adatát, hogy öröm nézni! A 7250i színes kijelzős, nem?

Ezért írtam, hogy egy logo RESET (tehát nem rátöltés, egyebek!) talán elmegy rajta.


pén. aug. 13, 2004 12:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Macika írta:
Frenklin írta:
A logomanager nem tud kezelni színes kijelzős telcsiket.

Ez ebben a formában nem igaz.


Akkor írd le Te hogy igaz:) Színes telcsikre a MobiMB készült. Én még nem tudtam rávenni Logomanagert arra, hogy pl a 3510i-t kezelje.

Üdv!


pén. aug. 13, 2004 12:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Frenklin írta:
Macika írta:
Pikkolo írta:
Arra a vodára gondolok ami bekapcsolás fogad, rögtön a nokia kézfogós animációja után.

Csak tipp. A LogoManager nem rakja vissza alapállapotra a boot-logót? Próbálta már valaki?


A logomanager nem tud kezelni színes kijelzős telcsiket.

Ez ebben a formában nem igaz.


pén. aug. 13, 2004 3:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Macika írta:
Pikkolo írta:
Arra a vodára gondolok ami bekapcsolás fogad, rögtön a nokia kézfogós animációja után.

Csak tipp. A LogoManager nem rakja vissza alapállapotra a boot-logót? Próbálta már valaki?


A logomanager nem tud kezelni színes kijelzős telcsiket. Meg nem a boot logóval van baj, ami a kézfogás, hanem az azután jövő "köszöntő" képpel. Oxygénnel ezt ki lehet kapcsolni, és akkor marad a sima kézfogás.


pén. aug. 13, 2004 1:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Pikkolo írta:
Arra a vodára gondolok ami bekapcsolás fogad, rögtön a nokia kézfogós animációja után.

Csak tipp. A LogoManager nem rakja vissza alapállapotra a boot-logót? Próbálta már valaki?


pén. aug. 13, 2004 0:48
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 98  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség