Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 6:24



Hozzászólás a témához  [ 246 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Samsung X600 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 14:35
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Hol lehet szerzeni régi klasszikus csörgős telefon hangot x640re ?

Tisztelet az uraknak!


csüt. máj. 05, 2005 15:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 14:34
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ja és mégegy.

Le lehet menteni a telefonkönyvet és az smseket a gépre? Nézegettem az EasyStudio-t, de sehol sem találtam. Amúgy sem estem hanyatt a progitól... :?


csüt. jan. 06, 2005 21:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 14:34
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
SamsungX600 írta:
Arra gondolsz, hogy a telefonról törölni vagy hogy leszedni PC-re??


Ha lehetséges, akkor mindkettő. Csak azért érdekel, mert mi van akkor, ha megtelik a memória...

Meg ha már visszatértél :lol: akkor szívesen töltögetnék fel java-kat a telóra kábelen, csak nem nagyon merek nekiállni. Tudsz valami olyan oldalt, ahol van erről leírás? Ez egyszerűbb és Neked sem kell szenvedni a fordítgatással. Bár ha már kész, akkor azt is szívesen veszem. :wink:


csüt. jan. 06, 2005 21:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 8:31
Hozzászólások: 95
Hozzászólás 
Hali! Lenne 1 kérésem felétek. Nagyon kéne az a kép ami a telón van az a hajós nekem nagyon tetszik és nekem k500i-m van ezért sajna nincs + de ha vki tudja létszi küldje el a címem: roy777@freemail.hu nagyon köszi előrre is


csüt. jan. 06, 2005 17:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
lukrisz írta:
Bár úgy néz ki, behalt a topic, de azért megpróbálom...

Tudja valaki, hogy a (wap-ról) letöltött java jatekokat hogyan lehet leszedni?

SamsungX600! Nagyon régen nem írtál a topicba. Mi történt???

Élesszük már újra a topicot! :P


Itt vagyok, élek, csak már másodállásom is van, nameg a főállásom 3 műszakos, szóval nem sok időm van. Emellett van WAP oldalam, amit frissíteni kellene, itt vannak a mobil fórumok (mint ez is), most fogok gépet cserélni, és még aludni is kellene :D :D !

Arra gondolsz, hogy a telefonról törölni vagy hogy leszedni PC-re??


csüt. jan. 06, 2005 16:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 14:34
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Bár úgy néz ki, behalt a topic, de azért megpróbálom...

Tudja valaki, hogy a (wap-ról) letöltött java jatekokat hogyan lehet leszedni?

SamsungX600! Nagyon régen nem írtál a topicba. Mi történt???

Élesszük már újra a topicot! :P


csüt. jan. 06, 2005 14:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
Brudy írta:
SamsungX600 honnan lehet letölteni az általad említett X60AWDA2 szoftvert?


Én speciel az Oktogonon, a Samsung gyári szervizben tetettem rá ezt a szoftvert - garanciában. 8)


pén. nov. 12, 2004 20:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 20, 2004 14:29
Hozzászólások: 35
Hozzászólás 
[hozzászólás törölve]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára neonblue szomb. dec. 30, 2006 12:41-kor.



pén. nov. 12, 2004 16:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 20, 2004 14:29
Hozzászólások: 35
Hozzászólás 
[hozzászólás törölve]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára neonblue szomb. dec. 30, 2006 12:58-kor.



szer. okt. 27, 2004 13:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
SamsungX600 honnan lehet letölteni az általad említett X60AWDA2 szoftvert? Nekem egy X100-asom van, esetleg ahoz nem tudsz új szoftvert? Az X600-asé teljesen jó hozzá?


kedd okt. 26, 2004 13:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 20, 2004 14:29
Hozzászólások: 35
Hozzászólás 
[hozzászólás törölve]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára neonblue szomb. dec. 30, 2006 12:36-kor.



vas. okt. 24, 2004 11:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 20, 2004 14:29
Hozzászólások: 35
Hozzászólás 
[hozzászólás törölve]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára neonblue szomb. dec. 30, 2006 12:37-kor.



szomb. okt. 23, 2004 12:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
balazs.x600, szerintem inkább tartsd meg az sw-t, s így emgmarad a garancia is a készülékre!

neonblue: wap rulez! :twisted:


szomb. okt. 23, 2004 12:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 20, 2004 14:29
Hozzászólások: 35
Hozzászólás 
[hozzászólás törölve]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára neonblue szomb. dec. 30, 2006 12:36-kor.



szomb. okt. 23, 2004 12:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. jún. 20, 2004 12:20
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: A monitor előtt
Hozzászólás 
T-Mobilos szoftwert szeretném lecserélni!
kérem aki tud keressen meg!

Előre is köszi


csüt. okt. 14, 2004 16:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 636
Tartózkodási hely: 900/1800 Mhz
Hozzászólás 
A (rém)álom valósággá vált...


hétf. okt. 04, 2004 20:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Az aztán nagy gsm bolt volt.... biztos nem jött össze akkorra még a lopott teló.


vas. okt. 03, 2004 13:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 8:31
Hozzászólások: 95
Hozzászólás 
Hali! Nagyon köszönöm nektek a hozzászólásokat. Csak az a probláma hogy nem vettem telót :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Az aproneten találtam gsm 'boltot' és abba volt újonnan 42e 1 éves garival felhívtam a csávót csütörtökön mondtam h vidékről megek és Pest erzsébetig megyek mert oda mentem és gondoltam h akkor kihozza mert oda volt írva hogy 'BUDAPESTEN HÁZHOZSZÁLLÍTÁS' mondta hogy hívjam pénteken és+beszéljük konkrétra. Ok pénteken hívom nincs pesten haívjam a másik csákót oké hívom elesett motorral 20 perc és visszahív eltelt 1,5 óra cseszett visszahívni felhívom mondom h akkor erzsébet+minden erre ő hát mennyek a Nyugati térhez mert ott tudja oda adni n mondom nekem nem jó. Leraktam és egyszerűen csak nézek ki a búrámbol h h átvágják az embert most ha nekem nem kell vmi milyatt felmennem pestre akkor csak poénból zötykölődök 2 órát Hát Isten áldja és az is gynús volt h mind a ketten azt mondák h igazából nem ő(k) az illetékes hanem a másik na hát hála Istennek h nemjött össze az üzlet mert elég bizonytalan 'cég' hát ennyi bocs h hosszú volt


vas. okt. 03, 2004 11:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
_Roy_ írta:
...


Lehet, hogy elkéstem a válaszokkal, de azért megírom (munka miatt nem fértem Nethez):

A szoftververziót a *#9999# kóddal lehet megnézni. Az ún. Teszt-menüt a *#8999*8378# kóddal hozhatod elő, ezután megnyomod a 2-2-3 gombokat, majd beírsz egy 0-t (kitörlöd az ott lévő számot) és megnyomod a Tárol gombot és a piros gomb nyomogatásával kilépsz teljesen az alapképernyőig! Ez nem csipog a hívás létrejöttekor, viszont hívás bontásakor lehetséges, hogy csipog, de ebben az esetben írj (márha megvetted a telefont), mert ezt is ki lehet lőni rajta!
Nekem Április 2-a óta van meg (bár 1 év garival vettem), és tökéletesen működik! Igaz a rajta lévő T-Mobile szoftvert másnap kicseréltem (otthon, kábellel) gyárira (aztán egy még újabb gyárira), de ettől ugyanolyan jól működik (a teló amúgy gyári független)! Az SMS problémádra az a megoldás, hogy a legrfrissebb magyar szoftvert kell feltenni (jelen tudomásom szerint az X60AWDA2, de a DA1-es végüben is megvan a javítás), mert abban lehet választani karakterkódolást, amit meg is jegyez a telefon és NEM kezd T9-el (de van benne magyar szótár is)!

Na, kimerítő voltam???


pén. okt. 01, 2004 9:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 8:31
Hozzászólások: 95
Hozzászólás 
Bocs +int érdekelne h h lehet +nézni h hanyas szoftver van rajta és h h lehet előhozni azt a bizonyos menüt ahol le lehet halkítani a kamerát. Holnap veszek 1-et de lécci előtte válaszoljatok köszi.


csüt. szept. 30, 2004 19:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 8:31
Hozzászólások: 95
Hozzászólás 
Bocs még vmi. Egy régi samsungnál hallottam hogy ha hívást kezdeményeztünk akkor csipogott 1-et alőtte és ebbe van ilyen hang és ha van akkor ki lehet állandóra kapcsolni?


csüt. szept. 30, 2004 16:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 8:31
Hozzászólások: 95
Hozzászólás 
Hali! Köszi a válaszokat még azt szeretném +kérdezni h esetleg szokott e probléma lenni vele mert olyat vennék amire 3hónap gari van és érdekelne h olyan teló e amivel vannak szoftcer gondok v ilyesmi és még annyi h azt kijavították e h ha ékezetes karakterrel írsz sms-t akkor sokkal kevesebbet tudok íni lécci valaki gyorsan írjon mert holnap mennék pestre és ott lehet tudnék venni csak még ez érdekelne Köszi


csüt. szept. 30, 2004 15:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
_Roy_ írta:
Köszi! Sajnos kalminger eladta tegnap pedig írtam neki énis de ez van most nézelődök aztán remélem 1 hasonló jó ajánlattot kifogok. Ja még annyi lenne h akkor képet,cs.hangot,...fel/le tudok infrával tölteni? Ja és arra még kíváncsi volnék h akkor mit is reagáll ha felrakok egy 128*128 pixeles képet engedi háttérbe rakni? Esetleg vki kipróbálná nekem ? Nagyon köszi pá


Engedni engedni fogja, de átméretezi 90*90 pixelesre (ne kérdezd miért épp ekkorára) és így nem fogja kitölteni a neki azánt helyet!
Igazság szerint a 128*96-ost is átméretezi 120*90-re, de azt beálítva kitölti a neki szánt helyet. Ez egy elég fura dolog, de végülis ha akkorát teszel fel, amekkorát szükséges, akkor az jó is lesz!
Infrán is lehet piszkálni a telefont, de csak PC-n keresztül az EasyStudio nevű programmal (Samsung honlapokról ingyen letölthető).


szer. szept. 29, 2004 22:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 8:31
Hozzászólások: 95
Hozzászólás 
Esetleg vki +tudná mondani h a media marktba mennyi mert a közelünkben nincs és a neten sincs fenn árlista


szer. szept. 29, 2004 15:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 8:31
Hozzászólások: 95
Hozzászólás 
Köszi! Sajnos kalminger eladta tegnap pedig írtam neki énis de ez van most nézelődök aztán remélem 1 hasonló jó ajánlattot kifogok. Ja még annyi lenne h akkor képet,cs.hangot,...fel/le tudok infrával tölteni? Ja és arra még kíváncsi volnék h akkor mit is reagáll ha felrakok egy 128*128 pixeles képet engedi háttérbe rakni? Esetleg vki kipróbálná nekem ? Nagyon köszi pá


szer. szept. 29, 2004 14:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
_Roy_ írta:
Hali! Érdekelne h ha rátöltök a telefonra egy csengőhangot és azt raokm be csengésnek akkor az rezegni is fog??? Ja ugyebár a kijelző 128*128 pixel de a felső állapot jelző meg len eltakar 1 kis részt és így vmi 96*95 v mennyi a látható 1 háttérképpből namost mi van akkor ha rátöltök 1 128*128 pixeles képet és berakom háttérbe? akkor azt a részt letekarja vmi? Ja meddig bírja az aksi különböző használattal? És 1 utolsó h hátul van a hangszóró és ha zsebrerakom v lerakom az ágyra akkor is lehet hallani h csörög ez nekem fontos mert sokat buszozok és ott kell a hangerő +rezgés eggyütt h észrevegyem ha keresne. Azért kérdezek ennyit mert lehet +venném kalminger telójá szóval ez neki is szól(ja hol laksz?).


Na, szép sorban:

-A csengőhang akkor rezeg, ha ilyenre van megcsinálva (csak MMF-nél!).
-A kijelzőre 128*96-os képet kell rakni, az kitölti az alsó és felső sor közti részt.
-Az akku kapacitása a használattól függ, de pl. nekem mindennapi ébresztéssel, éjszakára kikapcsolással, napi kb. 20 perc dumával és sok SMS-el 3-4 napot ment, de kihoztam már belőle 6 napot is (ekkor egészen kevés duma volt rajta), ráadásul a lakáson kívül rezgéssel használom.
-A hangszóró valóban eléggé lehalkul, ha PUHA felületre teszed (pl. egy asztal nem probléma), de utcára feltétlenül ajánlom a rezgő módot, mert nagyon jó a rezgése és mindent jelez (ébresztést, naptári bejegyzést, hívást, SMS-t), a hangerőt meg a lakásodhoz állítsd be (utcán felesleges a csengés).

Van még kérdés :D :D ?


kedd szept. 28, 2004 22:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 8:31
Hozzászólások: 95
Hozzászólás 
Hali! Érdekelne h ha rátöltök a telefonra egy csengőhangot és azt raokm be csengésnek akkor az rezegni is fog??? Ja ugyebár a kijelző 128*128 pixel de a felső állapot jelző meg len eltakar 1 kis részt és így vmi 96*95 v mennyi a látható 1 háttérképpből namost mi van akkor ha rátöltök 1 128*128 pixeles képet és berakom háttérbe? akkor azt a részt letekarja vmi? Ja meddig bírja az aksi különböző használattal? És 1 utolsó h hátul van a hangszóró és ha zsebrerakom v lerakom az ágyra akkor is lehet hallani h csörög ez nekem fontos mert sokat buszozok és ott kell a hangerő +rezgés eggyütt h észrevegyem ha keresne. Azért kérdezek ennyit mert lehet +venném kalminger telójá szóval ez neki is szól(ja hol laksz?).


kedd szept. 28, 2004 15:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Sziasztok!

Én most készülök lecserélni az x600-om.
Kifogástalan állapotban van. Kb 3 hónapja vettem a MM-ban, tehát független garanciális. USB kábellel 32 ezres baráti áron :wink:
email: notifymeplz@freemail.hu


hétf. szept. 27, 2004 13:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
lukrisz írta:
És még egy probléma/furcsaság. Megpróbáltam telefonszámot átküldeni infrán egy Siemens S55-re. Ment is simán, viszont fordítva már nem... Mi lehet itt a probléma?


Azért nem ártana figyelembe venni, hogy az S55 telefonkönyve kissé más, mint az X600-é!
Pl. ha egy olyan nevet akarsz átküldeni, ahol (akár több) szöveges infó is van, azzal a Samsung nem tud mit kezdeni, nameg a telefonszámok kategóriái és száma sem ugyanaz és ezért nem kell a Samsungot szidni, mert ezt más telefonra is igaz lehet (van épp elég a piacon)!


pén. szept. 24, 2004 13:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás Re: samsung x600
neonblue írta:
szasztok!

nekem is van ilyen telefonom(t-mobiles)
a számitógépre át lehet vinni a képeket infrán?
vagy csak kábelen?
javas dolgokat honnan lehet letölteni?(nem csak játékokat pl:webböngészö)



A telefon a PC-vel tud kommunikálni infrán is, a hozzávaló szoftverrel (EasyStudio) lehet képeket, hangokat föl-le tölteni, kezelni a telefonkönyvet, SMS-eket, stb., viszont pl. szoftverfrissíteni és JAVA-t felrakni csak kábelen lehetséges!
Java-s cuccokhoz ajánlom kezdőoldalnak a http://erni.try.hu oldalt!


pén. szept. 24, 2004 13:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
lukrisz írta:
Úgy néz ki, hogy csak én irogatok... :cry:

Kivettem a telefonból a kamerahangot. Aztán szórakoztam vele egy ideig, és akkor... újra szólt az az idegesítő hang. Kb. negyed órámba telt, míg rájöttem, hogy a billentyűhang szabályozásával van kapcsolatban. Ha nincs a legalacsonyabban, akkor szól. Ráadásul a telefon összes többi hangja hangosabb lesz. Nálatok is ilyen?


Ez már elég régóta így van, már az S100-nál is ez volt!
A billentyűhang állítása hatással van a ki- és bekapcsoló hangra, a játékok hangjára, a kamerahangra, a hiba- és fiigyelmeztető hangokra, tehát a csengőhangokon kívül az összes többire!
Persze az újabb Samsungoknál a ki- és bekapcsolóhang külön kikapcsolható (sőt, többféle lehet), ilyenkor nem sok hatással van rá, mint ahogyan kikapcsolható a billentyűhang is (én már a 3210-nél sem használtam) :) !

A kamerahang némításnál le lett írva, hogy kizárólag a legkisebb billentyűhangerőn működik, illetve ez akkor nem igaz, ha a szoftverbe beletúrod a 2 kamerahangot elnémítva, így van hangja, de mégsem szól 8) !


kedd szept. 21, 2004 16:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 14:34
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Olvass vissza!


kedd szept. 21, 2004 15:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 20, 2004 14:29
Hozzászólások: 35
Hozzászólás samsung x600
[hozzászólás törölve]


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára neonblue szomb. dec. 30, 2006 12:58-kor.



hétf. szept. 20, 2004 16:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Mégegy kamugép a lopott/talált/ telcsivel?


pén. szept. 17, 2004 19:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás Re: Telefon zár
adrenalin01 írta:
A pin kód stb. többször el lett rontva egymás után, és most a telefon zár jelszavát kéri mit lehet ilyenkor tenni?
Mivel használtan vettem a telefont ezért nincsenek ilyen papírjaim, hogy puk kód stb.
Hogyan lehetne meg(javítani)?

Légyszi írjatok fontos


Namost akkor mi lett elrontva???
Mert PIN elrontás után PUK kódot kér, nem telefon jelszót!
Amúgy a gyári jelszava 00000000 (8 db nulla), ha nem változtatták meg, ha igen, akkor az már más eset...


pén. szept. 17, 2004 19:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 636
Tartózkodási hely: 900/1800 Mhz
Hozzászólás Re: Telefon zár
adrenalin01 írta:
A pin kód stb. többször el lett rontva egymás után, és most a telefon zár jelszavát kéri mit lehet ilyenkor tenni?
Mivel használtan vettem a telefont ezért nincsenek ilyen papírjaim, hogy puk kód stb.


A PUK-kód nem a telefonhoz, hanem a SIM-kártyához tartozik, amelyet - feltéve, hogy a kártyát nem kéz alatt vetted :) - a hozzá kapott papírok között meg kell találj, a PIN-kód közelében.

A telefonzár egy külön probléma (szvsz).


pén. szept. 17, 2004 17:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 13, 2004 19:34
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Telefon zár
A pin kód stb. többször el lett rontva egymás után, és most a telefon zár jelszavát kéri mit lehet ilyenkor tenni?
Mivel használtan vettem a telefont ezért nincsenek ilyen papírjaim, hogy puk kód stb.
Hogyan lehetne meg(javítani)?

Légyszi írjatok fontos


hétf. szept. 13, 2004 19:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 13, 2004 17:29
Hozzászólások: 1
Hozzászólás segitség
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Van egy samsung x600-asom, amit el akarok adni. De elötte szeretném lementeni róla a fotokat, de nincs kábelem hozzá. Valaki, akinek van kábele, nem tudná nekem kölcsön adni pár napra, vagy esetleg segiteni lementeni róla a cuccokat? Vagy az is jó lenne, ha mondanátok egy gsm boltot vagy szervízt, ahol ezt esetleg meg tudnák nekem csinálni.

nagyon megköszönném a segítségeket!!!
email cimem: elvi69@freemail.hu

vagy ide a fórumba is irhattok


hétf. szept. 13, 2004 17:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 14:34
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Odo írta:
Azért az összes hangra nem kéne, hogy hatással legyen.


Pedig igaz. Pl. arra a hangra, amit a bill.zár bekapcsolásakor, vagy törléskor ad... Ráadásul a kamerahangot is felerősíti! Fura...

Az infrához meg csak annyit, hogy ha az s55 a teljes telefonkönyvét küldi, akkor minden gond nélkül átjön. Egyenként nem... :x


kedd szept. 07, 2004 16:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 636
Tartózkodási hely: 900/1800 Mhz
Hozzászólás 
Odo írta:
lukrisz írta:
És még egy probléma/furcsaság. Megpróbáltam telefonszámot átküldeni infrán egy Siemens S55-re. Ment is simán, viszont fordítva már nem... Mi lehet itt a probléma?

A Samsungok infrája csak géppel való kapcsolatra jó.


Na, azért ez nem egészen így van. Nekem volt X600-am, egyenként minden probléma nélkül tudtam küldeni-fogadni névjegyeket, (talán naptárbejegyzést is), nekem a problémák ott kezdődtek, mikor egy egész telkönyvet akartam átsuszterolni egy másik telefonba.

Kiírta a drága, hogy kérem várjon, s aztán várhattam... :shock:


kedd szept. 07, 2004 14:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
lukrisz írta:
Úgy néz ki, hogy csak én irogatok... :cry:

Kivettem a telefonból a kamerahangot. Aztán szórakoztam vele egy ideig, és akkor... újra szólt az az idegesítő hang. Kb. negyed órámba telt, míg rájöttem, hogy a billentyűhang szabályozásával van kapcsolatban. Ha nincs a legalacsonyabban, akkor szól. Ráadásul a telefon összes többi hangja hangosabb lesz. Nálatok is ilyen?

Azért az összes hangra nem kéne, hogy hatással legyen.


kedd szept. 07, 2004 12:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
lukrisz írta:
És még egy probléma/furcsaság. Megpróbáltam telefonszámot átküldeni infrán egy Siemens S55-re. Ment is simán, viszont fordítva már nem... Mi lehet itt a probléma?

A Samsungok infrája csak géppel való kapcsolatra jó.


kedd szept. 07, 2004 12:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 14:34
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Úgy néz ki, hogy csak én irogatok... :cry:

Kivettem a telefonból a kamerahangot. Aztán szórakoztam vele egy ideig, és akkor... újra szólt az az idegesítő hang. Kb. negyed órámba telt, míg rájöttem, hogy a billentyűhang szabályozásával van kapcsolatban. Ha nincs a legalacsonyabban, akkor szól. Ráadásul a telefon összes többi hangja hangosabb lesz. Nálatok is ilyen?


kedd szept. 07, 2004 12:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 14:34
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
És még egy probléma/furcsaság. Megpróbáltam telefonszámot átküldeni infrán egy Siemens S55-re. Ment is simán, viszont fordítva már nem... Mi lehet itt a probléma?


hétf. aug. 30, 2004 17:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 14:34
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Meg tudnátok mondani, melyik a jelenlegi legfrissebb szoftver a telóhoz és hogy ez milyen újításokat tartalmaz a gyárihoz képest?

Köszi!


hétf. aug. 30, 2004 17:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
X600!

A segitségedet kérem. Sajnos sikerült addig ügyeskednem a downloader3.3 és Tfs manager-rel hogy kiütöttem a gyári játékokat is :oops: :oops: .
Tudnál egy leírással szolgálni hogy hogyan kell okosan használni e két programot hogy java-t fel tudjak rakni a telora?


szomb. aug. 28, 2004 14:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
[
Ha kell valakinek, akkor a patch-eket felteszem a tárhelyemre és egy leírást is mellékelek hozzá![/quote]


Szia X600!

Megadnád a már sokat emlegetett tárhelyed címét.
Ha nem publikus itt értesítenél: notifymeplz@freemail.hu

Köszi!


szomb. aug. 28, 2004 12:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 14:34
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Egy kicsit megkésve, de megnéztem. Szóval Pannon bolt a másodikon, a telefon szerintem T-mobilos lehet, mivel "esztétikusan" le van ragasztva a kijelző fölötti rész...

Más. Valami újdonság x600-assal kapcsolatban? :)


szer. aug. 25, 2004 14:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 14:34
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Persze, szívesen, de legkorábban hétfőn, ugyanis holnap elutazom...


szer. aug. 18, 2004 16:23
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
lukrisz írta:
SamsungX600!

Sikerült már elkészíteni a modolásos leírást... Néhány általad készített patchet már sikerült letöltenem és a többi is érdekelne. :)
Amúgy megvan már az E820-as?


Sajnos a MOD leírás még mindig nincs kész!
Most a WAP oldalam megújításával és új tárhelyre költöztetésével vagyok elfoglalva (a képeket és hangokat is átrakom máshova), ami elég nagy munka!
A 40 karakteres patch sajnos nem működik, bár elsőre így látszik, de a másik 2 tökéletes!
Én lennék a legboldogabb, ha már az E820 lenne a kezemben!
Majd megnézed részletesebben a kedvemért :D ??


kedd aug. 17, 2004 19:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 246 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség