Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 20:21



Hozzászólás a témához  [ 4686 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 94  Következő
SonyEricsson K700 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
ja és a gativesztésre azt mondta a csávó, hogy ha garanciális gondom lesz a telóval visszaállítja eredeti az állapotba és azért NEM kér pénzt. Úgyhogy garivesztés tulajdonképpen NINCS.


csüt. nov. 04, 2004 1:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
deejay27 írta:
Hezitalok, hogy megeri-e az amugy 4! helyrol is elerheto t-zones-os menut garivesztessel lecserélni erre.
Persze elobb - utobb ugyis ez lesz a vége...
Enyhen agressziv megoldasnak tartom, hogy mindig mindenhol a t-zones virit. Tenyleg a jobb oldali gomb a telo oldalan most mit csinal, siman kapcsolodik vele a beallitott homepage-re ?
Majd irj az akku tapasztalatokrol is, de gondolom az R2L-hez kepest ugyanolyan lesz.


Mindenről írok, ha már lesznek tapasztalataim. Azért hozzáteszem, hogy a T-mobil-os menüt nem biztos, hogy lecseréltem volna.... de azért lehet :)

A (nálam a vodafon miatt) LIVE menü helyett. (főképernyő - jobb oldal)most egy TOVÁBB gomb van, melyre a következő menü gördül elő:

csendes be
bluetooth be
Infravörös be
telefonállapot
gyorsbillentyűk

A menüben pedig a live helyett a sonyericsson könyvjelzője lett.


csüt. nov. 04, 2004 1:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Na a módszerem igazolt. Első töltésnél 16 órát volt zsinoron kikapcsolva. Ma kb. 30 perc hívás, 20 prc wap, emailezés, kb. 20 perc játék után most tettem töltőre. Reggel 6-kor vettem le.
Most jön még egy hosszú töltés mondjuk 9 óra, utána meglátom.

Li-ion vagy akármi, ez jót tesz.


csüt. nov. 04, 2004 1:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Hezitalok, hogy megeri-e az amugy 4! helyrol is elerheto t-zones-os menut garivesztessel lecserélni erre.
Persze elobb - utobb ugyis ez lesz a vége...
Enyhen agressziv megoldasnak tartom, hogy mindig mindenhol a t-zones virit. Tenyleg a jobb oldali gomb a telo oldalan most mit csinal, siman kapcsolodik vele a beallitott homepage-re ?
Majd irj az akku tapasztalatokrol is, de gondolom az R2L-hez kepest ugyanolyan lesz.


csüt. nov. 04, 2004 0:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
deejay27 írta:
NcZolli írta:
juppi-juppi-jeee-jeee :D

goodbye Voda :)

5000-ért független és gyári soft, így eltűnt minden ami erre a kis piros terrorszrevezetre utal. :)

Sokkal szebb ez a menü és kb. 2x olyan gyors a java.

soft: R2Y005
prgCXC125821_EU_1_C


Magyar T9 van benne ? Kamerahang + 2 mp-es hiba ?



Magyar T9 van :) azonban Kamerahang is sajnos. :(

2mp-s hiba. hááát. Valami van, de ez már csak max. fél mp.


szer. nov. 03, 2004 23:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
peteraxx írta:
köszi. remélem ez a semmi nem veszik el a képekre is vonatkozik.
nagyon off leszek, de megtudnátok mondani, hogy egy platinakartya mivel tud tobbet, mint egy arany. Errol nagyon nem ir semmit a honlapjuk. Sokat nem varok persze... :?


Pl. Ha viszed szoftot frissiteni, nem fogsz várni az uzletben (annyit).

En anno a k700-at mikor vettem, a kiirt arnal joval olcsobban 43e ft-ert kaptam egy ev huseggel 56e helyett, csak a Platina miatt (ebbol meg lejottek a pontok igy lett 38e a vége). 2 evvel meg olcsobb lett volna, de ki tudja mi lesz 2 ev mulva :D
Aranykartyara kevesebb kedvezmeny jar.


szer. nov. 03, 2004 23:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. júl. 19, 2004 22:01
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
köszi. remélem ez a semmi nem veszik el a képekre is vonatkozik.
nagyon off leszek, de megtudnátok mondani, hogy egy platinakartya mivel tud tobbet, mint egy arany. Errol nagyon nem ir semmit a honlapjuk. Sokat nem varok persze... :?


szer. nov. 03, 2004 23:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
peteraxx írta:
most akkor van új T-mobilos szoftver már? Mi változott?
A frissítés során elveszik minden?

Nem vész el semmi. Sem kontakt, sem beállítás.
Változások:
-takarékos üzemmód jól működik
-sokkal nagyobb akku élettartam (a takarékos módnak is köszönhetően)
-2mp már nincs, de időnként 1mp késleltetés megjelenik
-híváslistában megszünt a "+" jeles hiba
-gyorsabb JAVA
-stabilabb bluetooth (és már nem dobja el a kapcsolatot a headset-el, hatótávon kívül)
-gyorsabb wap (és jobb cache használat)
-lehet törölni számot a csoportokból
-gyorsabb lapozás a képek között, teljes méretű böngészésnél
-viszont először csak 1 kép jelenik meg a képek mappában, kb 1mp múlva rakja ki a többit. Gondolom így sikerült megoldaniuk azt a problémát, hogy korábbi képek látszódtak.
-minden profilban van kamerahang :D
A megmaradt hibákat nem sorolom föl, mert az több. :(

Meggylé!
Köszi az infót! A WebViewer tényleg nagyon jó program.
Egy korábbi verziója már megvolt, de el sem indult. Egyből azt írta ki, hogy letelt a próbaidő. Gondolom Te sem vetted meg.


szer. nov. 03, 2004 23:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
peteraxx írta:
Sziasztok,

most akkor van új T-mobilos szoftver már? Mi változott?
A frissítés során elveszik minden?

Udv.


R2L001 prgCXC 125899 EU 4 C az ucso jelenleg.
Nem veszik el semmi, ne aggodj.
Eddig nemvolt kamera hang targyalás profilban , most van.
1-rol 3 nap a készenlét.
(Kamera szoft 3.9)


szer. nov. 03, 2004 23:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
NcZolli írta:
juppi-juppi-jeee-jeee :D

goodbye Voda :)

5000-ért független és gyári soft, így eltűnt minden ami erre a kis piros terrorszrevezetre utal. :)

Sokkal szebb ez a menü és kb. 2x olyan gyors a java.

soft: R2Y005
prgCXC125821_EU_1_C


Magyar T9 van benne ? Kamerahang + 2 mp-es hiba ?


szer. nov. 03, 2004 22:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. júl. 19, 2004 22:01
Hozzászólások: 180
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok,

most akkor van új T-mobilos szoftver már? Mi változott?
A frissítés során elveszik minden?

Udv.


szer. nov. 03, 2004 22:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
_Laca írta:
sisqoboy írta:
blindes írta:
Ti tudtok valami tuti oldalt ahol jó alkalmazások vannak (jöhet wap is)?
Ezek a "teszter" programok mennyire megbízhatóak?(az adatok valósak-e?)

hát igen.. korábban én felhoztam a témát és irtam is oldalakat de mindenki cseszett rá.

Nem cseszett rá senki, csak nem ismerünk igazán jó alkalmazásokat. Én nem egy kört futottam chat, htlm browser, ill. text fájl néző programok kapcsán, de hiába. Az eredményeimet azért megosztom veletek:
1. van néhány chat program ami működik, de közös problémájuk, hogy amíg fut, nem tudsz semmi mást sem csinálni a telefonnal. Másik probláma, hogy NET-es előfiz. kell hozzájuk, ami elég drága dolog.
Ezért érdekelt volna a barátok lista a telefonban, mert az egyfajta jelenlét szolgáltatás. Sajnos a témó kihagyta a szoftverből.
2. html browser is van több, nekem egyik sem működött. Ami azt illeti a telefon saját böngészője sem nyitotta meg a html oldalakat, pedig átváltottam wap-ról, net-esre.
3. csak jegyzet programokat találtam, ami az abban írt jegyzeteket - gondolom a program mellett - tárolja, de nem elérhető kívülről. Külső álllományok nem nyithatók meg velük.
A BookReader program már egy fokkal jobb, mert ott magába a jar-ba lehet beleszerkeszteni szöveges állományokat, melyeket programcserével juttathatunk el a telefonra. Ezek viszont nem módosíthatóak és nem kezeli az ékezetes betűket.

Tehát a JAVA-t továbbra is csak játékra tudom használni. Még egy tisztességes valutaváltó programot sem találtam!



Ingyenes HTML böngészőt (ami működik is) nem tudok. De a webviewer az okés. Wapon is tud netet böngészni, mivel egy külön szerverről tölt.
www.reqwireless.com


szer. nov. 03, 2004 22:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
NcZolli írta:
30 perc alatt megvolt. :)
Ezért megérné neked is feljönni Pestre.


Más: a vodás szofton alapból fenntvolt egy játék. Ilyen űrhajós-lövöldözős volt. De sajnos a címét nem tudom. Na nekem az most nincs, pedig Imádtam. Nem tudja valaki honnan szerezhetném meg?

Hát hamarosan lesz kocsim....akkor felnézek lehet...bár a benzinköltség se olcsó mulatság...szal úgy már lehet hgoy egy kicsit húzós: :? erre mondjátok hgoy menjek vonattal? :) ... na mind1 majd látom....
fuh amúgy az az ürhajós az atttom jó gamma :D ha visszakapom a telefonom akkor megmondom a nevét....addig nem tudok sajnos segíteni...
akkutapasztalatokról el ne felejts beszámolni....
előre is köszi


szer. nov. 03, 2004 22:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
cruy írta:
NcZolli írta:
juppi-juppi-jeee-jeee :D

goodbye Voda :)

5000-ért független és gyári soft, így eltűnt minden ami erre a kis piros terrorszrevezetre utal. :)

Sokkal szebb ez a menü és kb. 2x olyan gyors a java.

soft: R2Y005
prgCXC125821_EU_1_C

Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
én is ilyet akaaroooooooooooooooooooook nem vodásaaaaaaaaaat 8)



30 perc alatt megvolt. :)
Ezért megérné neked is feljönni Pestre.


Más: a vodás szofton alapból fenntvolt egy játék. Ilyen űrhajós-lövöldözős volt. De sajnos a címét nem tudom. Na nekem az most nincs, pedig Imádtam. Nem tudja valaki honnan szerezhetném meg?


szer. nov. 03, 2004 21:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
NcZolli írta:
juppi-juppi-jeee-jeee :D

goodbye Voda :)

5000-ért független és gyári soft, így eltűnt minden ami erre a kis piros terrorszrevezetre utal. :)

Sokkal szebb ez a menü és kb. 2x olyan gyors a java.

soft: R2Y005
prgCXC125821_EU_1_C

Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
én is ilyet akaaroooooooooooooooooooook nem vodásaaaaaaaaaat 8)


szer. nov. 03, 2004 21:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 16, 2004 23:42
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Jeeeeeeeee
Itt mar ennyi az ido?

:lol:


szer. nov. 03, 2004 20:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 16, 2004 23:42
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Hello

Kedves Steve_Hun
Idézet:
Igen, kérlek találkoztam már más telefonokkal is, de az E/// és később az SE telókon már a hanghívás bevezetése óta (talán T18, T28, R320 környéke) így megy a hanghívás. Erre jön valaki, aki most használ először SE-t és ezt furcsállja, miközben mindenki, aki már régebbóta folyamatosan ezt a márkát használja szó szerint rosszul is lenne, ha ilyen, mondhati már hagyománynak nevezhető feature más helyre, más módon kerülne! Azt hiszem, hogy Neked kell a dolgot megszokni! A SonyEricsson telók ilyenek és SZVSZ ilyenek is maradnak!
Ja és remélem, hogy nem fogsz abba beleőrülni, hogy a telefon hangerőszabályzó gombjaival lehet csak csatornát váltani és nem a fülhallgatóval!
Steve


Szoval:
Idézet:
Azt hiszem, hogy Neked kell a dolgot megszokni!


Ebben sajnos teljesen igazad van. De ez csak azert lehet, mert az SE xarik rank felhasznalokra, es nem fejleszt. Egyebkent szvsz ez azota van igy miota a sony beszallt a cegbe sajna.

Idézet:
Erre jön valaki, aki most használ először SE-t és ezt furcsállja, miközben mindenki, aki már régebbóta folyamatosan ezt a márkát használja

Tevedsz anno T28 volt elso
Idézet:
Ja és remélem, hogy nem fogsz abba beleőrülni, hogy a telefon hangerőszabályzó gombjaival lehet csak csatornát váltani és nem a fülhallgatóval!


De. Sajna belefogok mindannyiszor, mikor telen, a kabatom belso zsebeben vagy az ingem felso zsebeben kell, a kabatom alatt kotorasznom!

Idézet:
szó szerint rosszul is lenne, ha ilyen, mondhati már hagyománynak nevezhető feature más helyre, más módon kerülne!

Nem ertelek. Ki beszelt itt arrol , hogy tegyek at? Szuntessek be? Nezd. Mas gyarto ezt praktikusan, okosan, es esszeruen oldotta meg. Az SE nek ez nem akarodzik, vagy annyira tehetetlenek, hogy nem megy nekik.

Azt hiszem te akkor fogsz orjongeni, ha egyszer egy baratod, vagy kozeli ismerosod vesz tizedennyiert egy "nevesincs" gyarto alltal krealt telefont,
ami tudja mind azt a featurt amit az SE soha az eletben nem fog alkalmazni, es mindamellett benne lesz mindaz is amit az SE telok mindig is tudtak, es tudni fognak.
Szvsz az SE ilyen "felhasznalobarat" uzletpolitikaval, mar reg eltunt volna a telekomunikacios piacrol, ha nem allna mogotte a hatalmas Pr, es ez a prestige nev.

Na jo. Ez lehet kicsit tulzas :D

UI: Steve_Hun Peace! Csak egyszeruen hianyzik egy ilyen kategoriaju telefontol az emberkozeli, felhasznalobarat featur. Ja es nem csak ez. Meg sorolhatnam........


szer. nov. 03, 2004 20:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
juppi-juppi-jeee-jeee :D

goodbye Voda :)

5000-ért független és gyári soft, így eltűnt minden ami erre a kis piros terrorszrevezetre utal. :)

Sokkal szebb ez a menü és kb. 2x olyan gyors a java.

soft: R2Y005
prgCXC125821_EU_1_C


szer. nov. 03, 2004 19:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
nem kell a flame... csak nyugisan.....segíteni kellene egymáson és nem egymás fejéhez vágni hgoy ki milyen okos....
:wink:


szer. nov. 03, 2004 19:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
Ommega írta:
Hello

Steve_Hun
Idézet:
Erről a hsz-ről csak annyit, hogy az illető user még biztosan nem találkozott az E/// ill SE telefonok ......


Az illető user én volnék. Kérdésem: Te találkoztál már más telefonnal is életedben, vagy csak SE-telokat használsz?
Gondolod az SE xarta az espanol viaszt? Szted máas telefonokba nincs hanghívás?Hangparancs?
Mégis megoldották!


Igen, kérlek találkoztam már más telefonokkal is, de az E/// és később az SE telókon már a hanghívás bevezetése óta (talán T18, T28, R320 környéke) így megy a hanghívás. Erre jön valaki, aki most használ először SE-t és ezt furcsállja, miközben mindenki, aki már régebbóta folyamatosan ezt a márkát használja szó szerint rosszul is lenne, ha ilyen, mondhati már hagyománynak nevezhető feature más helyre, más módon kerülne! Azt hiszem, hogy Neked kell a dolgot megszokni! A SonyEricsson telók ilyenek és SZVSZ ilyenek is maradnak!
Ja és remélem, hogy nem fogsz abba beleőrülni, hogy a telefon hangerőszabályzó gombjaival lehet csak csatornát váltani és nem a fülhallgatóval! :twisted:
Steve


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve_Hun szer. nov. 03, 2004 19:12-kor.



szer. nov. 03, 2004 17:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Na végre kezdem rá föltölteni a dolgokat. Tel. könyv, csoportok stb.
Jó móka. Mondjuk sokmindent még nemtok, de eddig nagyon tetszik.


szer. nov. 03, 2004 14:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás 
Raven, _Laca köszi. Ez nagyon jó hír!

Már azt hittem, hogy napokig tart... legalábbis volt aki azt írta, hogy több nap, meg cserekészülék...


szer. nov. 03, 2004 13:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
blindes írta:
Ti tudtok valami tuti oldalt ahol jó alkalmazások vannak (jöhet wap is)?
Ezek a "teszter" programok mennyire megbízhatóak?(az adatok valósak-e?)

hát igen.. korábban én felhoztam a témát és irtam is oldalakat de mindenki cseszett rá.

Nem cseszett rá senki, csak nem ismerünk igazán jó alkalmazásokat. Én nem egy kört futottam chat, htlm browser, ill. text fájl néző programok kapcsán, de hiába. Az eredményeimet azért megosztom veletek:
1. van néhány chat program ami működik, de közös problémájuk, hogy amíg fut, nem tudsz semmi mást sem csinálni a telefonnal. Másik probláma, hogy NET-es előfiz. kell hozzájuk, ami elég drága dolog.
Ezért érdekelt volna a barátok lista a telefonban, mert az egyfajta jelenlét szolgáltatás. Sajnos a témó kihagyta a szoftverből.
2. html browser is van több, nekem egyik sem működött. Ami azt illeti a telefon saját böngészője sem nyitotta meg a html oldalakat, pedig átváltottam wap-ról, net-esre.
3. csak jegyzet programokat találtam, ami az abban írt jegyzeteket - gondolom a program mellett - tárolja, de nem elérhető kívülről. Külső álllományok nem nyithatók meg velük.
A BookReader program már egy fokkal jobb, mert ott magába a jar-ba lehet beleszerkeszteni szöveges állományokat, melyeket programcserével juttathatunk el a telefonra. Ezek viszont nem módosíthatóak és nem kezeli az ékezetes betűket.

Tehát a JAVA-t továbbra is csak játékra tudom használni. Még egy tisztességes valutaváltó programot sem találtam!


szer. nov. 03, 2004 12:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
[raven] írta:
Mirage írta:
Tudja valaki, hogy T-Mobile-nál mennyi idő alatt frissítenek?
...

Nekem kb. fél óra alatt csinálták meg.

Nekem is 15-20 perc volt.


szer. nov. 03, 2004 11:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
blindes írta:
Na erni (wap) oldalárólletöltöttem egy pár java-progit, pontosabban egyik linkjérő, egy magyar oldalró.Van köztük valami Spruce tester (kiír minden adatot a telről, bár a memoria, akárhányszor megnézed, mindig kevesebb lesz.... :D), meg egy kijelzőtesztert is leszedtem, külöbözö animációkat futtat, közben kiírja az fps számot, igaz a legutolsónál 0 volt, de azért nem lett rossz az eredmény, a végén ez is kiír mindent, de itt is a FreeMemory-nál, mindig mást mutat.Ez mitől lehet?Van még chat, e-mail progi, meg sok más hasznos alkalmazás/játék,téma ja és ingyen.Ti tudtok valami tuti oldalt ahol jó alkalmazások vannak (jöhet wap is)?
Ezek a "teszter" programok mennyire megbízhatóak?(az adatok valósak-e?)


hát igen.. korábban én felhoztam a témát és irtam is oldalakat de mindenki cseszett rá.


szer. nov. 03, 2004 11:15
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 2:12
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Mirage írta:
Tudja valaki, hogy T-Mobile-nál mennyi idő alatt frissítenek?
...


Nekem kb. fél óra alatt csinálták meg.


szer. nov. 03, 2004 11:03
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Na erni (wap) oldalárólletöltöttem egy pár java-progit, pontosabban egyik linkjérő, egy magyar oldalró.Van köztük valami Spruce tester (kiír minden adatot a telről, bár a memoria, akárhányszor megnézed, mindig kevesebb lesz.... :D), meg egy kijelzőtesztert is leszedtem, külöbözö animációkat futtat, közben kiírja az fps számot, igaz a legutolsónál 0 volt, de azért nem lett rossz az eredmény, a végén ez is kiír mindent, de itt is a FreeMemory-nál, mindig mást mutat.Ez mitől lehet?Van még chat, e-mail progi, meg sok más hasznos alkalmazás/játék,téma ja és ingyen.Ti tudtok valami tuti oldalt ahol jó alkalmazások vannak (jöhet wap is)?
Ezek a "teszter" programok mennyire megbízhatóak?(az adatok valósak-e?)


szer. nov. 03, 2004 10:42
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás 
cruy írta:
NcZolli írta:
Pedig úgy be voltam indulva.
Na mindegy egy napot még kibírok.

Remélem tényleg tud majd segíteni. Elegem van a Vodafone-ból.

Nekem 2hét és 1hónap között ígérték hogy kész lesz.... és még én ne legyek mérges..... most pénteken lesz 2 hete hogy "elment".... :roll:


Tudja valaki, hogy T-Mobile-nál mennyi idő alatt frissítenek?

Győrben a Nokiás telefonokra pl. anno 24 órán belül volt. Annyira rugalmas volt, hogy egy kitöltött Westel-es szervízlappal, átsétált az ember a Nokia szervizbe és már ment is a javítás, frissítés...

Régi szép idők...


szer. nov. 03, 2004 10:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Rapidus írta:
Pedig "nagyot" sokkal hamarabb nem fog esni az ára. Szerintem 60k környékén csak jövő nyáron lesz. Én a poén kedvéért megtippelném :) :
Függetlenül:
Most: 100
Október: 92-95
Karácsony: 80
Jövő tavasz: 75
Jövő nyár: 60-65

Szolgáltatónál, hűséggel:
Most: 65/50
Karácsony: 50/40
Jövő tavasz-nyár: 45/35
Lejjeb nem megy.


Emlékeztetésképp, hogy már nem így mennek az árak.

Budakalászi Corában 62990 HUF


kedd nov. 02, 2004 23:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
NcZolli írta:
Pedig úgy be voltam indulva.
Na mindegy egy napot még kibírok.

Remélem tényleg tud majd segíteni. Elegem van a Vodafone-ból.

Nekem 2hét és 1hónap között ígérték hogy kész lesz.... és még én ne legyek mérges..... most pénteken lesz 2 hete hogy "elment".... :roll:


kedd nov. 02, 2004 17:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Itt figyel a töltőn az édes.
Ide is beírom, mert ez nagyon jó ár.

Kártyafüggetlen SE K700i 62990 a budakalászi Corában.

Nem tudom meddig, vagy hogy, de ennyi.


Hű bazzeg ez tényleg k***a jó ár. :shock: :shock:

Most mit tegyek?


kedd nov. 02, 2004 16:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Vazze ..

Ez mekkora baromság. Felhívott valaki +36 stb.stb. erre a fogadott hívások között ottvan, de az utolsó számjegy nem látszik. Előtte meg van vagy egy centi üres hely.
Hogy lehet ilyenkor megnézni a számot? Anélkül, hogy felhívnám?


kedd nov. 02, 2004 16:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Itt figyel a töltőn az édes.
Ide is beírom, mert ez nagyon jó ár.

Kártyafüggetlen SE K700i 62990 a budakalászi Corában.

Nem tudom meddig, vagy hogy, de ennyi.


kedd nov. 02, 2004 16:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. okt. 08, 2004 10:46
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
jo bár nem egy championship, de azért én el vagyok vele


kedd nov. 02, 2004 16:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Bobace írta:
piszok mázlista itt mindenki csak én nem :cry:

Nekem 1nap esetleg másfél, elöször a sok infra meg játék meg rádio számlájára irtam de most is ennyi pedig ezek időkihasználtsága igencsak leredukálódott. Bár a soccer managert még mindig nyomom :)


Hát az akkut én még nem tudtam rendesen próbálni, mert még nem független a telóm, de tuti, hogy nekem max 1-2 nap lesz a teljesítménye.

Jó a soccermanager?


kedd nov. 02, 2004 15:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. okt. 08, 2004 10:46
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
piszok mázlista itt mindenki csak én nem :cry:

Nekem 1nap esetleg másfél, elöször a sok infra meg játék meg rádio számlájára irtam de most is ennyi pedig ezek időkihasználtsága igencsak leredukálódott. Bár a soccer managert még mindig nyomom :)


kedd nov. 02, 2004 15:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Francba. :cry:

Voltam a pólusban a SE szervizben, de nem volt ott a csávó. Állítólag holnap már lesz. Pedig úgy be voltam indulva.
Na mindegy egy napot még kibírok.

Remélem tényleg tud majd segíteni. Elegem van a Vodafone-ból.


kedd nov. 02, 2004 15:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
_Laca írta:
Több mint 4 nap töltés nélkül! :lol: Most is csak azért töltöm, hogy nehogy holnap napközben merüljön le.
A wap is gyorsult egy kicsit, és mintha (jobban) használna cache-t a visszalépéseknél (nem töltöget annyit).

Nekem még másfél hét....addig T65.... remélem hogy erdemes rá várni....


kedd nov. 02, 2004 10:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Több mint 4 nap töltés nélkül! :lol: Most is csak azért töltöm, hogy nehogy holnap napközben merüljön le.
A wap is gyorsult egy kicsit, és mintha (jobban) használna cache-t a visszalépéseknél (nem töltöget annyit).


hétf. nov. 01, 2004 19:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Egyébként valaki tud nekem ajánlani valami jó játékot? Ami olyan kis igényes, a stílusa végül is mindegy csak legyen jól játszható.


hétf. nov. 01, 2004 19:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
poirot_ írta:
NcZolli írta:
Írtam már Poirot-nak mail-t, hogy a Pólusban hol van az a hely, ahol neki az Y-os szoftot rányomták, de nem válaszolt. Kérlek titeket (vagy poirot téged), hogy áruljátok el, mert addig nem tudom használni a telót.

Már válaszoltam priviben. :wink:


Köszi megkaptam.


hétf. nov. 01, 2004 19:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 17, 2004 18:47
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
NcZolli írta:
Írtam már Poirot-nak mail-t, hogy a Pólusban hol van az a hely, ahol neki az Y-os szoftot rányomták, de nem válaszolt. Kérlek titeket (vagy poirot téged), hogy áruljátok el, mert addig nem tudom használni a telót.

Már válaszoltam priviben. :wink:


hétf. nov. 01, 2004 18:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 17, 2004 18:47
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Sajnos van hogy több programon kell végigvinni a videót mire olyan lesz ami a telefonra a legjobb.

Anno, mikor írtad a tapasztalataidat, én is nekiestem. Csak AVI-kat próbáltam, viszont mindenféle képaránnyal. Az eredeti video x és y oldalak képarányának megfelelő képméretet állítottam be, kimenő képméretnek. Így néha, alul és felül üres fekete csík maradt, de sohasem torzult a kép. Azóta csak ezt a progit használom, ha videót akarok a telcsire rakni. :D


hétf. nov. 01, 2004 18:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 29, 2004 19:22
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: BP.
Hozzászólás 
Köszi igy már felmegy a játék. Ezer thx még 1x.


hétf. nov. 01, 2004 17:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
NcZolli írta:
Degeczi írta:
NcZolli írta:
legrégebi soft, de esküszöm nem produkálja a 2mp-t. Leteszteltem a másik mobilommal. Mindkettőt a fülemhez teszem és felhívom a k700-at. Felveszem és beleszólok. Max fél másodperc a késés. Ha azonnal beleszólok, akkor a halló-ból csak az ó hallatszik, de ez nem két mp.


próbáld ki mi történik, ha fényképet vagy egyedi csngést rendelsz a hívóhoz


Ja.. Hogy akkor produkálja a 2 mp-t? Na megnézem.



Szóval.. Tettem rá egyéni csengőhangot, képet és hanghívást is beállítottam. Egy picit talán megnőtt az idő, de ez messze van még mindig a 2mp-től. Talán max. 1 mp lehet, de kétségtelen, hogy ha nem figyel oda az ember, akkor ez bosszantó dolog.


hétf. nov. 01, 2004 17:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Degeczi írta:
NcZolli írta:
legrégebi soft, de esküszöm nem produkálja a 2mp-t. Leteszteltem a másik mobilommal. Mindkettőt a fülemhez teszem és felhívom a k700-at. Felveszem és beleszólok. Max fél másodperc a késés. Ha azonnal beleszólok, akkor a halló-ból csak az ó hallatszik, de ez nem két mp.


próbáld ki mi történik, ha fényképet vagy egyedi csngést rendelsz a hívóhoz


Ja.. Hogy akkor produkálja a 2 mp-t? Na megnézem.


hétf. nov. 01, 2004 17:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
NcZolli írta:
legrégebi soft, de esküszöm nem produkálja a 2mp-t. Leteszteltem a másik mobilommal. Mindkettőt a fülemhez teszem és felhívom a k700-at. Felveszem és beleszólok. Max fél másodperc a késés. Ha azonnal beleszólok, akkor a halló-ból csak az ó hallatszik, de ez nem két mp.


próbáld ki mi történik, ha fényképet vagy egyedi csngést rendelsz a hívóhoz


hétf. nov. 01, 2004 17:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
NcZolli írta:
Köszönöm szépen. Megkaptam. Most akkor nekiállok és bűvészkedem.
-----------------------------------------------------------------------------------
Megcsináltam. Tök jó lett. Hihetetlen... ha az első maxon típusú telefonomra gondolok.... :)

szivesen, rajtam is már sokat segítettek a fórumtársak....ennyi a minimum 8)


hétf. nov. 01, 2004 16:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Megcsináltam. Tök jó lett. Hihetetlen... ha az első maxon típusú telefonomra gondolok.... :)


hétf. nov. 01, 2004 15:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
cruy írta:
NcZolli írta:
Csak az a baj, hogy az MPEG4 directmaker shareware verzió és beletesz egy emblémát a kép közepére. Nincs valakinek meg a full verzió?

én elküldöm neked mail-be a cracket....az összes verzióhoz jo :roll: :roll:


elment a mail....


Isten vagy. :)

Köszönöm szépen. Megkaptam. Most akkor nekiállok és bűvészkedem.


hétf. nov. 01, 2004 15:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4686 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 94  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség