Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 20:18



Hozzászólás a témához  [ 4686 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 94  Következő
SonyEricsson K700 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
zeeh írta:
NcZolli írta:



Na én pontosan ilyen 70 Ft-ot történetben vettem a telefont még Decemberben. Nem kértek semmi mást. Egy százast adtam és nem kértem vissza :D

Az MP3-at rá lehet tölteni és le is játsza, csak egyszerűen nem engedi csengőhangként beállítani. Engem mondjuk ez is zavart, de legjobban, hogy itt egy olyan telefon, aminek gyönyörű a kijelzője és egy ocsmány vodafone menüt kell nézni.
Én emiatt vittem és leszedettem az egész vackot. Szerintem azóta sokkal jobb. Egy csomó bug is megszűnt (még a fórum elején említettek).
A srác pedig vállalja, hogy garis probléma esetén ingyen visszateszi az eredeti cuccokat !


bakker, az Evic csak 9-16-ig van nyitva. én meg 5ig melózok. én a t-s sw-t akarom leszedetni a telcsiről. mennyiért csinálja meg ez a srác? és milyen sw-t rakott a telcsidre?



3 a kikódolás +3 a soft, de nekem (gondolom neked is) 5ért megcsinálja a kettőt. Egy olyan 30 percet vesz igénybe.
Az én softom az akkori (decemberi) legfrissebb volt (R2Y005), de azóta van már újabb.


kedd feb. 22, 2005 21:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
http://www.se-world.info/firmwares.php

valaki letudná fordítani magyarra a verziotipusoknál irtakat k700esetben?
thx


kedd feb. 22, 2005 20:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
na mai uj voda szoft a telcsimen: R2AE033.

VALAKI VALAMIT ERRŐL?
hangja sajna mindig van a fényképezésnek. :(
viszont 24ora alatt elkészült a szoftfriss. :)


kedd feb. 22, 2005 19:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Dash írta:
Már nem kell válasz , már eljutottam odáig!

:D


kedd feb. 22, 2005 18:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 17, 2005 15:07
Hozzászólások: 218
Hozzászólás 
Már nem kell válasz , már eljutottam odáig!


kedd feb. 22, 2005 16:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 17, 2005 15:07
Hozzászólások: 218
Hozzászólás 
Ezen mennek a nokiás java játékok?játékokat honnan lehet hpzzá tölteni( még most kezdem olvasni előről a fórumot!!)


kedd feb. 22, 2005 16:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
kérdésem még mindig adott! :D

MMS lemásolás a gépre!? :)
jo lenne ha lehetne....


hétf. feb. 21, 2005 21:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Dash írta:
Szerintetek hogy járok jobban,van 30e FT-om, ha veszek egy k500i-t, vagy megvárom míg akörül lesz egy k700? A két telefonnak mekkora a kijelzője? Nem pixelszámba!


a tendenciát követve sajna igen csak esik a k700ára, szemben a 6230al. egyszerüen nem tudom megérteni miért sokan nokiát választanak. :( barátom nézegette az enyémet és hasonlította az ö 6230ához. nem vallotta be de szerintem beismerte magának hogy tévedett. :)
nokiásoknak ideje felébredniük! :D

nade válaszolva kérdésedre, várj még egy kicsit bár szerintem most a 45körüli ár teljesen jo.
a K500 semmi a k700hoz képest. ezt ne feledd!


hétf. feb. 21, 2005 21:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 17, 2005 15:07
Hozzászólások: 218
Hozzászólás 
Már nem kell!Már tudom!:
K500i: 128 x 160 pixel, 1,9"
K700i: 176 x 220 pixel, 1,8"


hétf. feb. 21, 2005 20:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 17, 2005 15:07
Hozzászólások: 218
Hozzászólás 
Szerintetek hogy járok jobban,van 30e FT-om, ha veszek egy k500i-t, vagy megvárom míg akörül lesz egy k700? A két telefonnak mekkora a kijelzője? Nem pixelszámba!


hétf. feb. 21, 2005 20:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 11:34
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Veszprém - Pécs
Hozzászólás Puppet Master Serial
Sziasztok.
Nem tud vki serialt a puppet masterhez, mert Én az ég világon nem találok. De ez a legjobb progi szerintem amivel én foglalkoztam (FMA,Pc control,Puppet master)
SE K700i-vel tökéletesen működik.
Ha vki már talált valahol, akkor dobja be a címet ahonnan tudott szerezni!
Kösz.


hétf. feb. 21, 2005 19:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 17, 2005 15:07
Hozzászólások: 218
Hozzászólás 
Ennek örülök :D ! Régebben csak leszoltam az SE most meg csak dicsérni tudom! Biztos nem voltak jók az információim, vagy nem voltam -e téren felvilágosítva!


hétf. feb. 21, 2005 14:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Dash írta:
Mennyi idejű videót tud felvenni? Nem akad a videó?

A memória szab határt neki. Nem akad.


hétf. feb. 21, 2005 14:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 17, 2005 15:07
Hozzászólások: 218
Hozzászólás 
Mennyi idejű videót tud felvenni? Nem akad a videó?


hétf. feb. 21, 2005 14:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Remélem nem orroltok meg érte, ha ide is beteszem, hisz témábavágó:

Eladó egy 2 hetes SonyEricsson K700i telefon. Abszolut karcmentes állapot. Vodafone-os, nem volt turkálva benne semmi. Valamennyit gyári tartozéka megvan, gyári doboz, számla úgyszintén. Ára: 43000,-

Elérhetőségeim:

gkulcsar@gmx.de
70/3173518


Javarészt Miskolcon vagyok, de más város is megoldható.

Köszönöm!


hétf. feb. 21, 2005 12:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: Bp - Zeg
Hozzászólás 
drm packager innen letölthető:

http://seth.kvalitne.cz/

(download szekció)


hétf. feb. 21, 2005 11:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: Bp - Zeg
Hozzászólás 
NcZolli írta:



Na én pontosan ilyen 70 Ft-ot történetben vettem a telefont még Decemberben. Nem kértek semmi mást. Egy százast adtam és nem kértem vissza :D

Az MP3-at rá lehet tölteni és le is játsza, csak egyszerűen nem engedi csengőhangként beállítani. Engem mondjuk ez is zavart, de legjobban, hogy itt egy olyan telefon, aminek gyönyörű a kijelzője és egy ocsmány vodafone menüt kell nézni.
Én emiatt vittem és leszedettem az egész vackot. Szerintem azóta sokkal jobb. Egy csomó bug is megszűnt (még a fórum elején említettek).
A srác pedig vállalja, hogy garis probléma esetén ingyen visszateszi az eredeti cuccokat !


bakker, az Evic csak 9-16-ig van nyitva. én meg 5ig melózok. én a t-s sw-t akarom leszedetni a telcsiről. mennyiért csinálja meg ez a srác? és milyen sw-t rakott a telcsidre?


hétf. feb. 21, 2005 11:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: Bp - Zeg
Hozzászólás 
Nigro írta:
pgyuf írta:
Landsmann!

Aki már lehúzott 2 évet a Vodánál, annak újabb 2 év esetén 70 Ft. És nincs kaukció (legalább is úgy tudom).
Nekem nem az a bajom, hogy nem lehet az mp3-at csengőhangként használni, hanem az, hogy egyáltalán rátölthetem-e telefonra azokat?

Köszi!

pgyuf


Nekem sikerült vennem két K700i-t 140-ért 8) a múlt héten a Székesfehérvári boltjukban. Budapesten nincs értelme próbálkozni, egy darabjuk sincs. Mp3-at is be lehet állítani csengőhangnak ha az mp3 fájlt átalakítod a Drm Packager programmal. Pofon egyszerű a progi használata. Nekem működik!


Idézet:
Posted by Tooom
I got a K700i (voda) and i want to have a mp3 as ringtone, Is is correct that you can use the DRM packager tool to give a mp3 drm an then use it as a ringtone?

--------------------------------------------------------------------------------
Posted by mwarner
As long as you have firmware revision R2V then the answer is yes.


hétf. feb. 21, 2005 10:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
'Sony-Ericsson K700i 2005.02.18. 12:16
39900 Ft ( Vakuval 42900 Ft)'

Tudtommal nem kompatibilis a SE vakuval, nem? Vagy a hírdető esetleg a mobilfényt vette ki? :)


hétf. feb. 21, 2005 10:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Landsmann és a többiek!

Köszi a segítséget. A gyenge akku teljesítmény az s55 után talán nem lesz feltűnő. Az sem bírta 2-3 napnál tovább.
Most jelenleg hiány van a telefonból, de elvileg lesz még.
Tényleg?
A Vodánál alapban adnak hozzá valamilyen adatkábelt? A bluetooth hsználható adatátvitelre is?

Köszi

pgyuf


vas. feb. 20, 2005 23:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Figyelem!

Nem tud valaki olyan szoftvert, amivel a telefonon lévő progikat (pl. egy korábban feltöltött játék) le lehetne menteni a gépre?


vas. feb. 20, 2005 22:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Landsmann írta:
mp3 helyett hallgatható az mp4, kisebb méretű is lesz, de csengőhangnak mp4-et nem lehet beállítani.


jogos. tényleg igy van. szorrí
azthiszem holnap megyek SE-be. de ha megint azt mondja hogy 2nap mire megcsinálja akkor hülyét kapok... ::(


vas. feb. 20, 2005 21:06
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
voda kontra mp3:
hallgatható bár ugy is mp4et fogsz rajta hallgatni,
kis konverzioval használható csengésnek is.
nem ez a gond a vodás cselcsikkel hanem az hogy rohadt gyenge az energiahasználatunk. ha nekem 12orát kibir akkor már összeteszem a kezem. igaz wappolok és rádiozom meg azóta van 2ujabb szoft is a vodás verziobol de akkor is KATASZTROFA! :(
elviszem uj szoftrátételre de nem tudom mi lesz az eredmény..
Pontosabban melyik most az uj vodás szoft? irtak róla valamit?
THX!


mp3 helyett hallgatható az mp4, kisebb méretű is lesz, de csengőhangnak mp4-et nem lehet beállítani.


vas. feb. 20, 2005 20:30
vas-tag

Csatlakozott: pén. feb. 18, 2005 19:16
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
voda kontra mp3:
hallgatható bár ugy is mp4et fogsz rajta hallgatni,
kis konverzioval használható csengésnek is.
nem ez a gond a vodás cselcsikkel hanem az hogy rohadt gyenge az energiahasználatunk. ha nekem 12orát kibir akkor már összeteszem a kezem. igaz wappolok és rádiozom meg azóta van 2ujabb szoft is a vodás verziobol de akkor is KATASZTROFA! :(
elviszem uj szoftrátételre de nem tudom mi lesz az eredmény..
Pontosabban melyik most az uj vodás szoft? irtak róla valamit?
THX!


Nekem a következő szoftver van fennt (r2aa003). Ezzel lényegesen jobb a helyzet akár két napig is jó. 2 óra rádió, min 1 óra pofázás és mivel még új ezért kb 1 óra bizgerálás. Az SE ügyfélszolgálat szerint van ennél újabb is.


vas. feb. 20, 2005 20:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
voda kontra mp3:
hallgatható bár ugy is mp4et fogsz rajta hallgatni,
kis konverzioval használható csengésnek is.
nem ez a gond a vodás cselcsikkel hanem az hogy rohadt gyenge az energiahasználatunk. ha nekem 12orát kibir akkor már összeteszem a kezem. igaz wappolok és rádiozom meg azóta van 2ujabb szoft is a vodás verziobol de akkor is KATASZTROFA! :(
elviszem uj szoftrátételre de nem tudom mi lesz az eredmény..
Pontosabban melyik most az uj vodás szoft? irtak róla valamit?
THX!


vas. feb. 20, 2005 20:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás Re: Voda GPRS Internet
Nekem 3870-em van ppc2003-mal, és K700 R2AE szofttal. Tökéletesen müködnek. (amig a pda-n ppc 2002 volt, a telefonon meg R2AA addig nem ment, de valószinűleg a pda miatt)

Nigro írta:
392MHz írta:
Nigro írta:
Sziasztok, ha valki vodás és esetleg bluetoothon keresztül PDA-val netezni tud az jelezze hogy hogyan hajtotta végre ezt a csodát. :x Nokia 7650-em volt elõtte azzal gond nélkül mûködött. :cry: Ha szoftver ver. számot tud mondani az jó lenne mert azt tölteném rá. Állítólag T-mobilnál is csak egy régebbi szoftverrel müxik. THX


nem a telefon szoftvere a lényeg, hanem a pda-é.

ppc2002 oprendszerrel nem fog menni, mert a ppc2002 BT managere nincs felkészitve az új profilokra (HID, stb)

ppc2003-mal igen. milyen pda ?


PPc 2003 van rajta, egy Hp Ipaq 2210-em van. Azóta sikerült rájönni hogy egy másik szoftverrel ellátott K700i-vel igaz T-mobilossal, de azzal mûxik. Egy olyan K700i-vel ami Tés de ugyanaz a r2aa003 szoft van rajta :!: azzal sem mûxik. Viszont egy Palm Tungsten ami ugy nem windowsos azzal meg gond nélkül megy :evil: Hétfõn megyek szoftvert frissíteni, csak azt nem tudom hogy frissítsek a legújabbra vagy butítsak egy régebbire amivel valszeg mûködik.


vas. feb. 20, 2005 15:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nigro írta:
pgyuf írta:
Landsmann!

Aki már lehúzott 2 évet a Vodánál, annak újabb 2 év esetén 70 Ft. És nincs kaukció (legalább is úgy tudom).
Nekem nem az a bajom, hogy nem lehet az mp3-at csengőhangként használni, hanem az, hogy egyáltalán rátölthetem-e telefonra azokat?

Köszi!

pgyuf


Nekem sikerült vennem két K700i-t 140-ért 8) a múlt héten a Székesfehérvári boltjukban. Budapesten nincs értelme próbálkozni, egy darabjuk sincs. Mp3-at is be lehet állítani csengőhangnak ha az mp3 fájlt átalakítod a Drm Packager programmal. Pofon egyszerű a progi használata. Nekem működik!


Engem nem érint egyik probléma sem, csak próbáltam válaszolni. Szeptemberben vettem 64900-ért, gyári független szoftveres. nekem megy az mp3 minden féle módon.
A DRM miatt írtam hogy egy programmalk meg kell hekkelni a fájlt, csak nem emlékeztem a program nevére.


vas. feb. 20, 2005 11:16
vas-tag

Csatlakozott: pén. feb. 18, 2005 19:16
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
pgyuf írta:
Landsmann!

Aki már lehúzott 2 évet a Vodánál, annak újabb 2 év esetén 70 Ft. És nincs kaukció (legalább is úgy tudom).
Nekem nem az a bajom, hogy nem lehet az mp3-at csengőhangként használni, hanem az, hogy egyáltalán rátölthetem-e telefonra azokat?

Köszi!

pgyuf


Nekem sikerült vennem két K700i-t 140-ért 8) a múlt héten a Székesfehérvári boltjukban. Budapesten nincs értelme próbálkozni, egy darabjuk sincs. Mp3-at is be lehet állítani csengőhangnak ha az mp3 fájlt átalakítod a Drm Packager programmal. Pofon egyszerű a progi használata. Nekem működik!


vas. feb. 20, 2005 11:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. feb. 18, 2005 19:16
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Voda GPRS Internet
392MHz írta:
Nigro írta:
Sziasztok, ha valki vodás és esetleg bluetoothon keresztül PDA-val netezni tud az jelezze hogy hogyan hajtotta végre ezt a csodát. :x Nokia 7650-em volt előtte azzal gond nélkül működött. :cry: Ha szoftver ver. számot tud mondani az jó lenne mert azt tölteném rá. Állítólag T-mobilnál is csak egy régebbi szoftverrel müxik. THX


nem a telefon szoftvere a lényeg, hanem a pda-é.

ppc2002 oprendszerrel nem fog menni, mert a ppc2002 BT managere nincs felkészitve az új profilokra (HID, stb)

ppc2003-mal igen. milyen pda ?


PPc 2003 van rajta, egy Hp Ipaq 2210-em van. Azóta sikerült rájönni hogy egy másik szoftverrel ellátott K700i-vel igaz T-mobilossal, de azzal műxik. Egy olyan K700i-vel ami Tés de ugyanaz a r2aa003 szoft van rajta :!: azzal sem műxik. Viszont egy Palm Tungsten ami ugy nem windowsos azzal meg gond nélkül megy :evil: Hétfőn megyek szoftvert frissíteni, csak azt nem tudom hogy frissítsek a legújabbra vagy butítsak egy régebbire amivel valszeg működik.


vas. feb. 20, 2005 11:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Figyelem!

Nem tud valaki olyan szoftvert, amivel a telefonon lévő progikat (pl. egy korábban feltöltött játék) le lehetne menteni a gépre?


vas. feb. 20, 2005 10:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Landsmann írta:
pgyuf írta:
Landsmann!

Csak az a csábító, hogy 70 Ft-ért kapnám meg 2 év rabsággal. Ami azért eléggé előnyös. :)
Még egy soft újra töltést is megreckiroznék, de ha nem muszáj, akkor nem.
Ha valaki Vodásként használja, légyszi írja meg, hogy a valóságban ez rémhír, vagy nincs mit tenni a Vodafone kreált egy hihetetlen, elképesztő barom dolgot. :evil:
Lett volna kedvem vitatkozni a vodafonos ügyfélszolgával, hogy mi köze az illegális zene másolási lehetőségnek ahoz pl, hogy én a kislányom gügyögését szeretném hallgatni mp3-ban a telefonon? De nem tettem...

Miért is vagyok én még Vodás? Talán azt utálom a legjobban, ha hülyének néznek. :roll:

Várom a sorstársak válaszát!

pgyuf


A 70 Ft valóban csábító. Csak nem tudom sikerült-e már ennyiért vennie valakinek, mert általában több tízezer Forint kauciót szoktak kérni, amit a telefonszámlába majd beletudnak. Így a 70 Ft már nem 70 Ft. Átverés az egész. Esetleg, ha százezreket vagy milliókat keresel, nem kérnek kauciót. :D
Az mp3-ak csengőhangként való nem használhatósága az igaz. Csak a Live!-ról letöltöttet tudod használni. Bár létezik egy program, amivel meg lehet hekkelni az mp3-akat hogy tudd használni.
Nem vagyok Vodás, de ezekről tudok, mert itt a fórumban már volt róla szó.




Na én pontosan ilyen 70 Ft-ot történetben vettem a telefont még Decemberben. Nem kértek semmi mást. Egy százast adtam és nem kértem vissza :D

Az MP3-at rá lehet tölteni és le is játsza, csak egyszerűen nem engedi csengőhangként beállítani. Engem mondjuk ez is zavart, de legjobban, hogy itt egy olyan telefon, aminek gyönyörű a kijelzője és egy ocsmány vodafone menüt kell nézni.
Én emiatt vittem és leszedettem az egész vackot. Szerintem azóta sokkal jobb. Egy csomó bug is megszűnt (még a fórum elején említettek).
A srác pedig vállalja, hogy garis probléma esetén ingyen visszateszi az eredeti cuccokat !


vas. feb. 20, 2005 10:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
pgyuf írta:
Landsmann!

Aki már lehúzott 2 évet a Vodánál, annak újabb 2 év esetén 70 Ft. És nincs kaukció (legalább is úgy tudom).
Nekem nem az a bajom, hogy nem lehet az mp3-at csengőhangként használni, hanem az, hogy egyáltalán rátölthetem-e telefonra azokat?

Köszi!

pgyuf


Én úgy tudom, rátölteni tudod, lejátszani is, csak csengőhangnak nem oké.


vas. feb. 20, 2005 9:28
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Landsmann!

Aki már lehúzott 2 évet a Vodánál, annak újabb 2 év esetén 70 Ft. És nincs kaukció (legalább is úgy tudom).
Nekem nem az a bajom, hogy nem lehet az mp3-at csengőhangként használni, hanem az, hogy egyáltalán rátölthetem-e telefonra azokat?

Köszi!

pgyuf


vas. feb. 20, 2005 9:13
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
pgyuf írta:
Landsmann!

Csak az a csábító, hogy 70 Ft-ért kapnám meg 2 év rabsággal. Ami azért eléggé előnyös. :)
Még egy soft újra töltést is megreckiroznék, de ha nem muszáj, akkor nem.
Ha valaki Vodásként használja, légyszi írja meg, hogy a valóságban ez rémhír, vagy nincs mit tenni a Vodafone kreált egy hihetetlen, elképesztő barom dolgot. :evil:
Lett volna kedvem vitatkozni a vodafonos ügyfélszolgával, hogy mi köze az illegális zene másolási lehetőségnek ahoz pl, hogy én a kislányom gügyögését szeretném hallgatni mp3-ban a telefonon? De nem tettem...

Miért is vagyok én még Vodás? Talán azt utálom a legjobban, ha hülyének néznek. :roll:

Várom a sorstársak válaszát!

pgyuf


A 70 Ft valóban csábító. Csak nem tudom sikerült-e már ennyiért vennie valakinek, mert általában több tízezer Forint kauciót szoktak kérni, amit a telefonszámlába majd beletudnak. Így a 70 Ft már nem 70 Ft. Átverés az egész. Esetleg, ha százezreket vagy milliókat keresel, nem kérnek kauciót. :D
Az mp3-ak csengőhangként való nem használhatósága az igaz. Csak a Live!-ról letöltöttet tudod használni. Bár létezik egy program, amivel meg lehet hekkelni az mp3-akat hogy tudd használni.
Nem vagyok Vodás, de ezekről tudok, mert itt a fórumban már volt róla szó.


vas. feb. 20, 2005 8:51
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Landsmann!

Csak az a csábító, hogy 70 Ft-ért kapnám meg 2 év rabsággal. Ami azért eléggé előnyös. :)
Még egy soft újra töltést is megreckiroznék, de ha nem muszáj, akkor nem.
Ha valaki Vodásként használja, légyszi írja meg, hogy a valóságban ez rémhír, vagy nincs mit tenni a Vodafone kreált egy hihetetlen, elképesztő barom dolgot. :evil:
Lett volna kedvem vitatkozni a vodafonos ügyfélszolgával, hogy mi köze az illegális zene másolási lehetőségnek ahoz pl, hogy én a kislányom gügyögését szeretném hallgatni mp3-ban a telefonon? De nem tettem...

Miért is vagyok én még Vodás? Talán azt utálom a legjobban, ha hülyének néznek. :roll:

Várom a sorstársak válaszát!

pgyuf


vas. feb. 20, 2005 0:05
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
pgyuf írta:
Sziasztok!

Kinéztem magamnak ezt a K700i-t. AVodánál elég kedvező feltételekkel megkapnám, de...
Persze utána néztem teszteknek és egy helyen olvasom, hogy aaz MP3-at nem lehet csak úgy snassz rámásolni a telora, hanem csak a LIVE segítségével a wap-ról tölthetek ilyet a telefonra. A Voda ÜSZ szerint az illegális file-csere miatt van ez így. Szerintem meg a sok tudatlan miatt, akik rászedhetők több 100 Ft-ért egy-egy zene letöltésére.
Nos, tehát meg lehet ezt kerülni valami módon, van-e lehetőség bármilyen kapun (bluetoth, irda, soros port) fájl memoriába másolására??? Vagy csak egy sw váltás segíthet? (elvesztve a garit)
Előre is köszi a segítséget!


ui: Miért van olyan érzésem, hogy visszasírnám én még a (független) Siemens S55-met, amin gyerekjáték a file transport telefonról-PC-re (oda-vissza)? :(


Pannonos vagy T-Mobile-os változatnál nyugodtan másolgathatod a zenét, nincs korlátozás. Szerintem ezért is olcsóbb a Vodánál a telefon. Inkább fizetek többet, de ne legyen elbarmolva a szoftvere azzal a gagyi Live! menűvel. Hogy néz az ki az eredetihez képest. Valami förtelem. :?


szomb. feb. 19, 2005 22:51
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Sziasztok!

Kinéztem magamnak ezt a K700i-t. AVodánál elég kedvező feltételekkel megkapnám, de...
Persze utána néztem teszteknek és egy helyen olvasom, hogy aaz MP3-at nem lehet csak úgy snassz rámásolni a telora, hanem csak a LIVE segítségével a wap-ról tölthetek ilyet a telefonra. A Voda ÜSZ szerint az illegális file-csere miatt van ez így. Szerintem meg a sok tudatlan miatt, akik rászedhetők több 100 Ft-ért egy-egy zene letöltésére.
Nos, tehát meg lehet ezt kerülni valami módon, van-e lehetőség bármilyen kapun (bluetoth, irda, soros port) fájl memoriába másolására??? Vagy csak egy sw váltás segíthet? (elvesztve a garit)
Előre is köszi a segítséget!


ui: Miért van olyan érzésem, hogy visszasírnám én még a (független) Siemens S55-met, amin gyerekjáték a file transport telefonról-PC-re (oda-vissza)? :(


szomb. feb. 19, 2005 22:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
_Laca írta:
BBalint írta:
AZ USB-s BT dongle-hez adott Widcomm driverrel próbáltam szinkronizálni a telót Outlookal de ilyet mond
PIM interface failed.
Kicsit idegesítő, hogy nem lehet semmivel sem normálisan szinkorniuzálni a naptárat/taskokat stb.

Na erről beszélek barátom én is! Nem kicsit, hanem nagyon.
Én már lepucoltam a Widcomm drájvert, mert az XP SP2 már kezeli winfos szinten a kékfog antennák többségét. DE ÍGY SEM MEGY!
Csak úgy megy a szink, hogy ha törlöm az egész telefonkönyvet, naptárat, feladatokat, jegyzeteket, hantárcsázásokat! Akkor is csak 1* 2*. Ha a tellán módosítok valamit (szám, név, alapért. szám), már szinkronizálási hibát írkál, és bizonyos kontaktokat dupláz a telefonban.

Egyébként te még nem jutottál idáig el, mert ezt a hibaüzenetet azért kapod, mert nem idítottad el az Outlook-ot. Annak mennie kell szink előtt.



Outlook persze megy, de még így sem sikerül a dolog. Már én is mindent megpróbáltam a widcommal. Most megint felraktam mindent a teló CD-jéről és láss csodát most nem bugzik be a Syncstation, nem terheli le a procit, de most meg szinkronziáláskor a telefonon ír ki olyat hogy hiba történt a munkamenetben. Contactok buherálására nekem OK a Float, de jó lenne a naptárra is valami megoldaás :(


szomb. feb. 19, 2005 22:35
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Próbáltatok már a zeneszerkesztővel összehozni egy kis zenét? Én megpróbáltam, mindenféle zenei tudás nélkül sikerült egyet kreálnom. Érdekes módon a született midit a telefonon kívül semmivel sem tudom lejátszani. Egy PC-s program sem boldogul el vele.


szomb. feb. 19, 2005 21:53
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás Re: Voda GPRS Internet
Nigro írta:
Sziasztok, ha valki vodás és esetleg bluetoothon keresztül PDA-val netezni tud az jelezze hogy hogyan hajtotta végre ezt a csodát. :x Nokia 7650-em volt elõtte azzal gond nélkül mûködött. :cry: Ha szoftver ver. számot tud mondani az jó lenne mert azt tölteném rá. Állítólag T-mobilnál is csak egy régebbi szoftverrel müxik. THX


nem a telefon szoftvere a lényeg, hanem a pda-é.

ppc2002 oprendszerrel nem fog menni, mert a ppc2002 BT managere nincs felkészitve az új profilokra (HID, stb)

ppc2003-mal igen. milyen pda ?


szomb. feb. 19, 2005 21:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
BBalint írta:
AZ USB-s BT dongle-hez adott Widcomm driverrel próbáltam szinkronizálni a telót Outlookal de ilyet mond
PIM interface failed.
Kicsit idegesítő, hogy nem lehet semmivel sem normálisan szinkorniuzálni a naptárat/taskokat stb.

Na erről beszélek barátom én is! Nem kicsit, hanem nagyon.
Én már lepucoltam a Widcomm drájvert, mert az XP SP2 már kezeli winfos szinten a kékfog antennák többségét. DE ÍGY SEM MEGY!
Csak úgy megy a szink, hogy ha törlöm az egész telefonkönyvet, naptárat, feladatokat, jegyzeteket, hantárcsázásokat! Akkor is csak 1* 2*. Ha a tellán módosítok valamit (szám, név, alapért. szám), már szinkronizálási hibát írkál, és bizonyos kontaktokat dupláz a telefonban.

Egyébként te még nem jutottál idáig el, mert ezt a hibaüzenetet azért kapod, mert nem idítottad el az Outlook-ot. Annak mennie kell szink előtt.


szomb. feb. 19, 2005 21:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Segítsetek!

AZ USB-s BT dongle-hez adott Widcomm driverrel próbáltam szinkronizálni a telót Outlookal de ilyet mond

PIM interface failed.

Miért??

Kicsit idegesítő, hogy nem lehet semmivel sem normálisan szinkorniuzálni a naptárat/taskokat stb.


szomb. feb. 19, 2005 20:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Sziasztok!
Mostanában nem volt időm fórumot olvasgatni, de úgylátom, nincs semmi változás.
Nekem trés R2AA003 szoft van fent, de úgy tudom, van már újabb. Valakinek esetleg nincs már fent? Van róla valami tapasztalat?
Az az igazság, hogy én már nem vagyok túl boldog ettől a telefontól. Még mindig nem megy a szinkronizálás a saját szink. programjával (SyncStation), még mindig instabil a bluetooth, és az ismétlődő riasztás is romló tendenciát mutat. Egyre gyakrabban esik meg olyan, hogy egymás utáni 2-3 nap nem ébreszt.
A néhány hónapos SE HBH600-as bt headset-em sem bír már többet 13 percnél!!! Botrányos!!!


szomb. feb. 19, 2005 20:47
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Aki a Pannontól vette a telefont, nézze már meg hogy van-e benne Pannonos téma. Köszi!


szomb. feb. 19, 2005 19:32
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
aronpapa írta:
Odo írta:
joystick <*>>*>*


Már bocsi, de helyesen a következő:

>*<<*<*

Nem mind1, merre mutat az a fránya kacsacsőr :!:

Erre gondoltam én is, de számomra nem egyértelmű ez a jel joystickra alkalmazva.


szomb. feb. 19, 2005 18:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
Odo írta:
joystick <*>>*>*


Már bocsi, de helyesen a következő:

>*<<*<*

Nem mind1, merre mutat az a fránya kacsacsőr :!:


szomb. feb. 19, 2005 18:20
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nigro írta:
Valaki gyújtson fényt sötét agyamban :? ! Tegnap lecsekkoltuk a társaság összes K700i-jét. 3 -ból 2 T-mobilos, egy az enyém Vodás. A spanok közül az egyiknek ugyanaz a R2aa003 szoft van fent mint az enyémen :shock: Akkor most ez nem voda szoft? Ja és csak a másik haveré működik GPRS nettel PDA-n. Azon másik szoft van...



Elárulom, hogy azonos verziószám esetén is, mégha ugyanattól a szolgáltatótól származik mindkettő, vannak szoftveres különbségek. (pl fényképezés hangjának kikapcsolhatósága a #-el)


szomb. feb. 19, 2005 17:41
ezüst tag

Csatlakozott: pén. dec. 17, 2004 17:45
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Odo írta:
Drizzt333 írta:
Üdv!

Nem tudja valaki, hogy milyen programmal lehet lementeni az elküldött és SIM kártyára arhivált SMS-eket úgy, hogy az időpontjuk is rögzül?

A Float Mobil Agent lementi az SMS szövegét, de nem menti le az elküldés időpontját :(
Ha a bejövő SMSek időpontját le tudja menteni, a kimenőkét miért nem? :?

Mobil Edit?



És ez a Mobil Edit micsoda? Ha a mobiledit.com-on található program, akkor az sem képes a kimenő SMSek idejét lementeni. Vagy én nem találom hol kell.


szomb. feb. 19, 2005 17:01
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. feb. 18, 2005 19:16
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Valaki gyújtson fényt sötét agyamban :? ! Tegnap lecsekkoltuk a társaság összes K700i-jét. 3 -ból 2 T-mobilos, egy az enyém Vodás. A spanok közül az egyiknek ugyanaz a R2aa003 szoft van fent mint az enyémen :shock: Akkor most ez nem voda szoft? Ja és csak a másik haveré működik GPRS nettel PDA-n. Azon másik szoft van...


szomb. feb. 19, 2005 13:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Blake írta:
Nigro írta:
.:Jeff:. írta:
Vodás szoftban van már valami előrelépés vagy még mindig az r2aa003-nál tartunk?


Ma hívtam SE ügyfélszolgálatot, azt mondták hogy van egy újabb.


Hogy lehet lecsekkolni a soft verziót?

joystick <*>>*>*


szomb. feb. 19, 2005 12:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4686 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 94  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség