Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 20:36



Hozzászólás a témához  [ 500 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
Új Vodafone díjcsomagok (VF 90; 200; 300; 500; 800) 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
Szerintem sem túl vonzó a Bónuszhoz képest. Itt a minimális havi költés 4690/5639 előfizetésenként, ezt minden esetben ki kell fizetni. Bónusznál meg 2,760,-. Nem beszélve a perc alalpú számlázásról. A Bónusznál új SIM-ek bevonására nincs időbeli hatály, itt promóciós az ajánlat.


csüt. okt. 05, 2006 10:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
sztem se rossz, ha a bónuszt olyanok használják (pl. én), ahol nem egyenletes a híváseloszlás, azaz az egyik kártyán nagy a forgalom, a többin meg minimális.


pén. szept. 29, 2006 12:06
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Hát kérlek, aki a Bónuszt nem csak arra használja, hogy 5 mp.-es hívásokat kezdeményezzen és mellette ingyen beszéljen, hanem hív másokat, 1-2 percen át minimum, annak megéri váltani.


pén. szept. 29, 2006 11:45
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Ez hül.eség.
Miért, szerinted a 890 SIM-enként vonzóbb, plusz mindegyik karira külön fizetsz bundle havi díjat, és nem osztható meg egymás között?

Nuyogdtan írhatod: hülyeség, nem csillagozza ki. :wink:
Ennyi előnye van, hogy megosztható, de szerintem nem sok embert (családot) fog érinteni ez a dolog.


pén. szept. 29, 2006 11:14
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ez hül.eség.
Miért, szerinted a 890 SIM-enként vonzóbb, plusz mindegyik karira külön fizetsz bundle havi díjat, és nem osztható meg egymás között?


pén. szept. 29, 2006 10:26
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Igen, ledumálható, de ha hozzájön majd az opciós díj, már nem lesz annyira vonzó. Kevés embernek fog ez bejönni véleményem szerint.


pén. szept. 29, 2006 9:20
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Abban a tekintetben gyenge, hogy csak két féle tarifához vehető CUG- opció.
Pozitívum viszont, hogy csak egyszer kell kifizetni a voda 500 vagy a voda 800 havi díját, és előbbit max 2, utóbbit max 4 kártyával le lehet beszélni. És emellé plusz, hogy a kártyák ingyen hívják egymást.
Ezne kívül arra is jó, hogy ha tudod, hogy sokat dumálsz, és szeretsz mindig új telót venni, akkor a voda 800-zal négyszer megteheted, és csak egy havidíjat fizetsz.
Szomorú azonban, hogy megint csak egy promóciós ajánlatról van szó, és ebbe is bele van írva, hogy ha eről elváltasz, akkor már vissza nem válthatsz. Addig tehát nincs felhőtlen öröm, míg be nem kerül az ÁSZF-be a csoportos opció, mint ahogy a Tripla.


pén. szept. 29, 2006 8:31
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Erre gondolt szerintem:

"Vodafone 800 Csoportos opció
Családon belüli percdíj: 0Ft
belföldi hívásokra
Egy család. Egy számla. Maximum 4 SIM-kártya.
Az opciós díjat 3 hónapon át elengedjük!"

http://prog.vodafone.hu/images/akciok/v ... i_felt.pdf

A dolog szépséghibája, csak Vodafone 500-nál max. 2 db, 800-nál max 4 db SIM lehet.
Ha ez akar válasz lenni a Pannon Családi csomagjára, akkor gyenge.


pén. szept. 29, 2006 7:38
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Nocsak, ma még senki sem járt a voda honlapján?
Kezd behalni ez a fórum. Nem technikailag.... Tartalmilag...

Lehet, hogy én vagyok felületes, de nem találtam semmi érdekeset ott. Most néztem.


pén. szept. 29, 2006 6:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nocsak, ma még senki sem járt a voda honlapján?
Kezd behalni ez a fórum. Nem technikailag.... Tartalmilag...


csüt. szept. 28, 2006 20:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A február 1-jétől érvényes ÁSZF-ben már 200 és 300 néven szerepel.
De azt a 0,2-0.4%-os bruttó árcsökkentést, ami ráadásul még szelektált is, sose fogom megemészteni :wink:


hétf. jan. 02, 2006 23:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Mennyi lesz a lebeszélt percek után?
Élni fog még a SIMON kedvezmény 8) ?


Gondolom marad 29.
Még nincs róla infó...


szomb. dec. 31, 2005 21:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
VF 150, és 250 változás január 1-től:

VF150 --> VF200 (havidíj: 4350 Ft)
VF250 --> VF300 (havidíj: 6000 Ft)

Mennyi lesz a lebeszélt percek után?
Élni fog még a SIMON kedvezmény 8) ?


szomb. dec. 31, 2005 7:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
VF 150, és 250 változás január 1-től:

VF150 --> VF200 (havidíj: 4350 Ft)
VF250 --> VF300 (havidíj: 6000 Ft)

Akik január 4-e előtt vesznek 150, vagy 250-es csomagot, azok a következő számlazárás után kapják meg az 50 perces kedvezményt, akik meg január 4-e után veszik meg, azoknak automatikusan jár ez a kedvezmény...

Akinek már most ilyen meglévő csomagjuk van, szintén a januári számlazárása után kapják meg a kedvezményt.

(aki pont január 4-én köt szerződést, az meg így járt, mert nem esik bele egyik kategóriába sem :) . Ők pár napon belül eltűnnek a bermuda háromszögben :P ).


pén. dec. 30, 2005 23:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Bíkíscsábá
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Jól látod, már vagy 2 hete köthető ismét :)

Csak SIM esetén továbbra is jár a havi -1000Ft...


Wooow, rendi a vodka, hogy visszahozta. :lol: Kellemes kis csomag ez a havi 1000 Ft-os jóváírással. :)


szomb. júl. 30, 2005 22:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Jól látod, már vagy 2 hete köthető ismét :)

Csak SIM esetén továbbra is jár a havi -1000Ft...


szomb. júl. 30, 2005 21:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Bíkíscsábá
Hozzászólás 
Duvi írta:
Úgy látom szeptember 30-ig ismét köthető a VF50.


Jé, és tényleg! :shock: Kérdés van-e havi 1000Ft-os jóváírás hozzá? Mivel csak akkor éri meg ez a csomag. - Szerintem! :D


szomb. júl. 30, 2005 21:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Úgy látom szeptember 30-ig ismét köthető a VF50.


szomb. júl. 30, 2005 21:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Merlin írta:
szerk.
Vajon kauciót kérnek hozzá?
Ismerősömnek számlatartozás miatt bontották fel annó az előfizetését, ennek van elévülési ideje, vagy örökre elásta magát a vodánál?


Ha beviszed az utolsó 3 havi pannon számládat, és a befizetést igazoló csekeket, akkor nincs kaució!

Az ismerősöd meg egészen addig, amíg van számlatartozása biztosan nem köthet előfizut, miután befizette, utána már elbírálják...


szer. máj. 11, 2005 13:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Csak 30nap után hordozhatsz.
Kaució lehet.


szer. máj. 11, 2005 9:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 122
Hozzászólás 
Hmm, lehet benevezek egy ilyen V50-es előfizuba.

Panis v. Trés kártyát olcsóbb a nevemre íratni?
(Van olyan, hogy ajándékozás, vagy ott is van átirási díj?)
szerk. ügyfélszolgálat aztmondja prepaid ingyenesen átírható

Átírtam a nevemre, egyből mehetek számhordozni?

Hitelvizsgálathoz mi kell? Pl. ha munkanélküli vagyok, de van Pannonos előfizu?

szerk.
Vajon kauciót kérnek hozzá?
Ismerősömnek számlatartozás miatt bontották fel annó az előfizetését, ennek van elévülési ideje, vagy örökre elásta magát a vodánál?


kedd máj. 10, 2005 23:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
nyuszy írta:
Jocy írta:
Azért, mert "így szokás", még helytelen. Suk-süközni is szokás, az is az.

Nem értek egyet. Hogyan jelölnéd, hogy nem egy bármilyen előfizetőről van szó, hanem a szerződés alanyáról?

off/
Azért, mert nem értesz vele egyet, még nem biztos (illetve itt biztos, hogy nem) hogy helytelen...
De ez már tényleg nagyon off, inkább p.ü.ben. :D


kedd máj. 10, 2005 8:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Duvi írta:
Megoldás lehetne, hogy váltok vitamaxra, majd vissza előfizetésre, vagy el- majd visszahordozom a számom. Viszont így elveszteném a Eurocall opciót, amit nem szeretnék. Valami ötlet?


Más megoldás nincs, vagy 12000, vagy Eurocall :wink:


hétf. máj. 09, 2005 16:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
grafikus írta:
Trabi TM!Szerintem elsiklottál egy fontos momentum mellet.


Ez igaz, azt nem néztem :oops:
Erre sajnos nincs lehetőséged...


hétf. máj. 09, 2005 16:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Trabi TM!Szerintem elsiklottál egy fontos momentum mellet.Én nem csak tarifacsomagot akarok váltani, mert azt most is megtehetném.Hanem szeretném én is igyénybe venni az új előfizetőknek járó havi 1000.- kedvezmény, mert mint 4 éve hűséges előfizető nem kapok semmit ha egyszerűen átváltok a V50-re.Tehát 4 év után sem tudom a régi számomat átvinni az újonnan vásárolt V50-re.Érted?


vas. máj. 08, 2005 15:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Ha VFxxx csomagom van, és letelik az aláírt 2 év, és nem akarok telefont venni, akkor kérhetem 12 hónapig a havi 1000 Ft jóváírást?
Bár sajnos én úgy értelmeztem a feltételeket, hogy nem.

Megoldás lehetne, hogy váltok vitamaxra, majd vissza előfizetésre, vagy el- majd visszahordozom a számom. Viszont így elveszteném a Eurocall opciót, amit nem szeretnék. Valami ötlet?


vas. máj. 08, 2005 15:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
grafikus írta:
Ha a Trabi közelebb lenne oda mennék modosítani tarifacsomagot!!


Hát nem tudom, ezek szerint más leírást kaptak a díjcsomagról Ők, mint én, de az enyémben ez áll (idézés): "Már meglévő ügyfeleink akkor vehetik igénybe az akciós tarifacsomagot, ha már legalább 6 hónapja rendelkeznek előre vagy utólag fizető Vodafone előfizetéssel. "

És sem kis csillag, sem lábjegyzet, sem semmi más, tehát elvileg mindenkire kellene, hogy vonatkozzon...

De ha gondolod rákérdezek konkrétan.


vas. máj. 08, 2005 15:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
grafikus írta:
És vitamax vagy előfizus számot átlehet hordozni az új V50-es csomagra?


Igen, mindkettőről lehet váltani, de mindkét esetben minimum 6 hónapja ott kell legyél a vodánál (vitamax is :idea: , és előfizu is :!: ).


Naszóval.A Vp-i márka üzletben közölték ,hogy nem hordozhatom át a rocky extrám számát ,ami augusztus közepén jár le a most megvásárolt V50-re.Sőt ha átemgyek vitamaxba akkor sem vihetem rá a régi számomat a V50-re.Csak egy megoldás létezik.Mondták-Számhordozás a másik két szolgáltató közül valamelyikre 30 napig, és onnan vissza.Csak így működik.
A 1270-en szerint már majdenem működött ,de végül közölték hogy a rocky számot azért nem hozhatom át a V50re , mert ha nem viszem tovább a szerződést a szám megszűnik és 6 hónapra karanténba kerül nem adható ki.Viszont a ha ámegyek vitamaxba akkor rá vihetem a számot a V50-re 30 nap után.És ez még csak két ember volt akivel beszéltem.Teljes a káosz.Még van 5 hetem hogy kiderítsem mi az igazság és azt el is fogadják Vp-ben.Ha a Trabi közelebb lenne oda mennék modosítani tarifacsomagot!!


vas. máj. 08, 2005 14:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Jocy írta:
Azért, mert "így szokás", még helytelen. Suk-süközni is szokás, az is az.

Nem értek egyet. Hogyan jelölnéd, hogy nem egy bármilyen előfizetőről van szó, hanem a szerződés alanyáról?


szomb. máj. 07, 2005 0:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
/off:
Azért, mert "így szokás", még helytelen. Suk-süközni is szokás, az is az.
A "kerül jóváírásra", "kerül sorra", stb. ú.n. "általános alany, germanizmus, helyette tökéletesen megfelel a "jóváírjuk", stb. Arról van szó, hogy a cselekvést nem meri/tudja tárgyesetbe tenni a beszélő, mert nem gondolja végig általában a mondatát. V.ö.: kedvezményét jóváírjuk(ják), avagy kedvezménye jóváírásra kerül. Még jó, hogy nem "jóváírást nyer"...

Egyébként az általad említett "jóváíródik" nyelvtanilag helyes, de itt tényleg nem hangzik szerencsésen.

Bocs az offért... :D


szomb. máj. 07, 2005 0:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
OFF
Jocy írta:
(...hogy az "Előfizető" miért nagybetű... ez megérne egy pár sort a "hejesírás" topicban is. Tudtommal a magyar nyelvben csak a személyneveket kell nagy betűvel írni a mondat közepén. És akkor ne is essék szó a "kerül jóváírásra" kifejezésről. Nincs ezeknél egy nyelvi lektori állás mondjuk úgy havi nettó 2-300ezerért? Esetleg elvállalnám, ha nagyon kérnének.)

Az "Előfizető" azért nagybetű, mert szerződésekben (és hasonló dokumentumokban) így szokás. Az elején definiáljuk, hogy "...egyrészről mint Kovács József, xxxx alatti lakos, sz.ig. száma 135386, a továbbiakban mint Vevő...". A szerződés további részében amikor rá akarunk hivatkozni, nem írjuk ki az összes azonosításhoz szükséges adatát, csak azt, hogy Vevő. Tehát nem általánosságban véve egy vevőről (vagy előfizetőről) van szó, hanem a szerződés alanyáról.
A "kerül jóváírásra" tényleg nem szép, de mi az alternatívája? A "jóváíródik" vagy "jóváírul" sem jobb szvsz. :)
/OFF


szomb. máj. 07, 2005 0:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Tejberizsa írta:
Lehetséges az, hogy egy 30-as számot számhordoznék VF50-re és még jóváírást is kérjek a havidíjból 1 évre?
Tehát kapnék jóváírást a számhordozásért (10 rugó) + a havidíjból havonta egy ezrest?

Telhetetlen vagyok, mi? :D

Nem vagy telhetetlen.

Szóval, ha hordozol egy (magán előfizetésben lévő) Pannonos, vagy T-mobilos számot a V50 tarifára, akkor a következő van:
1: Egy éven át az 1750,- Ft-os havidíjadból jóvá írnak havi 1000,- Ft-ot.
2: "Feltöltik" az egyenlegedet 10.000,- Ft-tal, ami a gyakorlatban azt jelenti, mintha ennyivel többet fizettél volna egyszer be, és bár kp-ban vissza nem igényelheted, szépen lefolyik az egyenlegedből - bármeddig. Elméletben akár több, mint 13 hónapig havidíj mentesen beszélhetsz, ha nem léped túl a havi 50 percet. Viszont azt hiszem, az sms-ek nem számítanak bele a lebeszélhetőségbe, tehát azért mindig fizetni kell.

És: A Vodafone a 2005. július hónap 01. és 2005. augusztus 01. napján ellenőrzi, hogy az
aznapi adatok alapján mely Előfizetőre nézve teljesülnek a kedvezményre jogosultság
feltételei. Amennyiben az Előfizető jogosult a kedvezményre, úgy az ellenőrzéstől számított 30
napon belül kerül jóváírásra , legkésőbb 2005. augusztus 31-ig.
- idézet tőlük. Ez meg ugye azt jelenti, hogy az első 2-3 hónapban nagy valószínűséggel fizetned kell a minimum 750,- Ft-ot.

(...hogy az "Előfizető" miért nagybetű... ez megérne egy pár sort a "hejesírás" topicban is. Tudtommal a magyar nyelvben csak a személyneveket kell nagy betűvel írni a mondat közepén. És akkor ne is essék szó a "kerül jóváírásra" kifejezésről. Nincs ezeknél egy nyelvi lektori állás mondjuk úgy havi nettó 2-300ezerért? Esetleg elvállalnám, ha nagyon kérnének.)


pén. máj. 06, 2005 22:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Tejberizsa írta:
Lehetséges az, hogy egy 30-as számot számhordoznék VF50-re és még jóváírást is kérjek a havidíjból 1 évre?
Tehát kapnék jóváírást a számhordozásért (10 rugó) + a havidíjból havonta egy ezrest?

Telhetetlen vagyok, mi? Very Happy


Trabi TM írta:
Tejberizsa írta:
Lehetséges az, hogy egy 30-as számot számhordoznék VF50-re és még jóváírást is kérjek a havidíjból 1 évre?


Igen.


A két kedvezmény egyszerre igényelhető? :lol:


pén. máj. 06, 2005 19:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
ITTEN megtalálod, hogy mikor jár a 10e jóváírás 1-es pont, elsõ bekezdés :wink:
Lényege: "...akik a szerzõdéskötéssel együtt bejelentik Vodafone-hoz történõ számhordozási igényüket..."

Az élõ elõfizetésre ráhordozásról most nem találtam a neten semmit, de azt meg hidd el, mert már többet is csináltam, és nem bontották fel a szerzõdésüket :)


én hiszek neked, nehogy félreérts! Nem vitatkozni, hanem kérdezni akartam.

Akkor valamikor bemegyek, oszt megpróbálok ráhordozni.


pén. máj. 06, 2005 19:21
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
ITTEN megtalálod, hogy mikor jár a 10e jóváírás 1-es pont, első bekezdés :wink:
Lényege: "...akik a szerződéskötéssel együtt bejelentik Vodafone-hoz történő számhordozási igényüket..."

Az élő előfizetésre ráhordozásról most nem találtam a neten semmit, de azt meg hidd el, mert már többet is csináltam, és nem bontották fel a szerződésüket :)


pén. máj. 06, 2005 18:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
T68m írta:
én azt szeretném, hogy egy vodás számra (amin van hûség), ráhordozzak egy panist. A voda szerint ez csak a hûség felmondásával lehetséges.

5let?


A pannonos részrõl igen, csak a hûség felbontásával, viszont a vodás hûséget NEM kell felbontani :!:
(viszont semmiféle kedvezmény NEM jár a hordozásért, az csak új elõfizetõkre van!)


Pannon oldalon nincs hűség, a voda számon van.

Az ügyfélszolga szerint ez CSAK A VODA HŰSÉG felmondásával lehetséges, viszont "(viszont semmiféle kedvezmény NEM jár a hordozásért, az csak új elõfizetõkre van!)" mindenféle kedvezmény jár (ügyfélszolga szerint)! :D

jójó, ne mondd nekem, hogy értsem meg. Nehéz lesz! Inkább alszok egyet.


pén. máj. 06, 2005 15:51
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
T68m írta:
én azt szeretném, hogy egy vodás számra (amin van hűség), ráhordozzak egy panist. A voda szerint ez csak a hűség felmondásával lehetséges.

5let?


A pannonos részről igen, csak a hűség felbontásával, viszont a vodás hűséget NEM kell felbontani :!:
(viszont semmiféle kedvezmény NEM jár a hordozásért, az csak új előfizetőkre van!)


pén. máj. 06, 2005 15:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
grafikus írta:
És vitamax vagy előfizus számot átlehet hordozni az új V50-es csomagra?


Igen, mindkettőről lehet váltani, de mindkét esetben minimum 6 hónapja ott kell legyél a vodánál (vitamax is :idea: , és előfizu is :!: ).


pén. máj. 06, 2005 15:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Trabi!

???

T68m írta:
én azt szeretném, hogy egy vodás számra (amin van hűség), ráhordozzak egy panist. A voda szerint ez csak a hűség felmondásával lehetséges.

5let?


pén. máj. 06, 2005 12:45
Profil Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
grafikus írta:
És erre most akkor mit mondasz.Most kinek higgyek??


??
http://www.vodafone.hu/keszulekek_tarif ... k_2_1.html

Itt is írják, hogy lehet...

(de annak hiszel akinek akarsz :twisted: , nálam LEHET hozzá kötni :wink: )


És vitamax vagy előfizus számot átlehet hordozni az új V50-es csomagra?


pén. máj. 06, 2005 12:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Bíkíscsábá
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Tejberizsa írta:
Lehetséges az, hogy egy 30-as számot számhordoznék VF50-re és még jóváírást is kérjek a havidíjból 1 évre?


Igen.


Köszi! Intézkedem is! :)


pén. máj. 06, 2005 12:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
grafikus írta:
És erre most akkor mit mondasz.Most kinek higgyek??


??
http://www.vodafone.hu/keszulekek_tarif ... k_2_1.html

Itt is írják, hogy lehet...

(de annak hiszel akinek akarsz :twisted: , nálam LEHET hozzá kötni :wink: )


pén. máj. 06, 2005 11:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Tejberizsa írta:
Lehetséges az, hogy egy 30-as számot számhordoznék VF50-re és még jóváírást is kérjek a havidíjból 1 évre?


Igen.


pén. máj. 06, 2005 11:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Bíkíscsábá
Hozzászólás 
Lehetséges az, hogy egy 30-as számot számhordoznék VF50-re és még jóváírást is kérjek a havidíjból 1 évre?
Tehát kapnék jóváírást a számhordozásért (10 rugó) + a havidíjból havonta egy ezrest?

Telhetetlen vagyok, mi? :D


pén. máj. 06, 2005 9:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
krisztianxxx:
Idézet:
Mással nem fordult ez elő?

pontosan 4 hozzászólással elötted írtam le, hogy de. Olvasni legközelebb.


pén. máj. 06, 2005 1:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
én azt szeretném, hogy egy vodás számra (amin van hűség), ráhordozzak egy panist. A voda szerint ez csak a hűség felmondásával lehetséges.

5let?


csüt. máj. 05, 2005 14:51
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 147
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Képzeljétek el mi történt ma velem.A 70es mobilszámomat,ami a T-mobile-nál volt, áthoztam a vodához,pont tegnap este rakták át a voda hálozatára.ELõfizetéses csomagba migráltam egyéb okok miatt,de ma már mentem is visszaváltani vitamaxba.Ez reggel 11kor történt.Fél egykor csörög a telefonom-a vodafone ügyfélszolgálata hív.Megkérdik, hogy mi az oka, hogy miért váltok elõfizusról feltöltösre, erre elmondtam az okát,ami mellékes.Errefel visszakérdez az uriember, hogy akkor sem maradnék elõfizetésesben,ha felajánlják a vodafone 50-et? Mondom,hogy ez esetben nem,mivel nem az enyém lesz a kártya,s megy külföldre,de megynyugotattam hogy hónap végéig még két kártyát viszek át hozzájuk,ami viszont vodafone 50-ben lesz. BEvallom ilgencsak meglepõdtem ezen a dolgon...!Ilyet még a T-mobile sem csinált annak ideJén, hogy felhivnak,s megpróbálnak marasztalni....!
Mással nem fordult ez elõ?
Gondolom,akik amugy nem kapnák meg ezt a dijcsomagot,játszák el esetleg,hogy át akarnak váltani,s hátha felhivják õket,s felajánlják a kivánt dijcsomagot nekik is...!


csüt. máj. 05, 2005 14:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Szerintem jól átvertek!!

Havidíjak
A díjcsomagban foglalt lebeszélhető percek díja 1 750 Ft
Választható SMS Opció díja1 250 Ft
Választható "Hétvégi és Esti" opció díja 2250 Ft


csüt. máj. 05, 2005 11:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Szerintem az akkor volt (3 hete)! Most mikor már publikus a comag - elseje óta - azóta lehet kérni hozzá!


csüt. máj. 05, 2005 11:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
És erre most akkor mit mondasz.Most kinek higgyek??

Trabi TM írta:
Duvi írta:
Lehet hozzá kérni a hétvégi+esti opciót? SMS opciót?


Igen.


csüt. máj. 05, 2005 11:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 500 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség