Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 10:33



Hozzászólás a témához  [ 1713 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Következő
Samsung D500: már nem csak szép! 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Na most értem haza, nekiállok ezennel a kékfog játék dolognak :D


csüt. aug. 18, 2005 22:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Én már nem cseszem el a telomat ezzel, mert nem akarom elrontani és akkor nem tudom eladni. :wink:


Ne viccelődjünk már kérem! :D
Ezzel elrontani? Tuti nem fogod! Sőt, ha valakinek megmutatod -Húúú, azannya! Ennyi minden van benne? Tök jó! :) Adom is a pénzt! Mennyi lesz?
Viccet félretéve! Tedd fel bátran, sokan megtették már előtted is és utánad is meg fogják! Ezek nem olyan szervízkódok, amik össze vissza állítanák a telefonod beállításait! A kódok beütésével kiírja a teló, hogy mit kapcsolsz ki, ill. mit kapcsolsz vissza! Nagyon sokszor megcsináltam már!
Várom már a d600-at nagyon, de ha addig találok az 500amra valami új dolgot, tuti, hogy felteszem! Korábban Symbianos telóim voltak (Nokia6600, majd 7610), nem tudnám megmondani, hány száz programot telepítettem/töröltem azokon!?

Ha ennyi unszolás nem volt elég, akkor valóban hagyd úgy, ahogy van! (De úgyis tudom, hogy alig várod, hogy újabb programok csillogjanak a telód memóriájában! :lol: :lol: :lol: )


csüt. aug. 18, 2005 21:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Még nem próbáltam, egsyzerűen nincs mostanában szabad fél órám. Ma éjjel megpróbálom !


csüt. aug. 18, 2005 19:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Lehet. de inkább biztosra megyek..

Balu sikerült már?


csüt. aug. 18, 2005 13:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Csodálkoztam volna! :)


csüt. aug. 18, 2005 12:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Nem lehet elrontani. Ha gáz van újraindul.


csüt. aug. 18, 2005 11:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Ezzel el lehet rontani? :shock:


csüt. aug. 18, 2005 9:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Én már nem cseszem el a telomat ezzel, mert nem akarom elrontani és akkor nem tudom eladni. :wink:


csüt. aug. 18, 2005 6:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Ja és ha nem jönne össze a játék upload, akkor odaadnám a telómat, h tegyél rá gamékat!


szer. aug. 17, 2005 22:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
szapora írta:
...


Ilyen segítőkész embert ki szúrkálna meg ? :D
Kösz az infót Neked is!


szer. aug. 17, 2005 22:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás 
Kecs-nek pedig elismerésem a szép külalakért (persze a munkáért is) !


szer. aug. 17, 2005 17:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás 
Atombalu írta:
1 ember írta mostanában, h sikerült, de Ő is csak arra a weblapra tud mutogatni, semmi egyéb help.
Kétséges, h igazat mondott.
Játék már pedig kellene..:/


Remélem sikerült eloszlatnom a kétségeidet!? :D De, ha mégsem, megbeszélhetünk egy találkozót és megmutato a telefonomon virító tucatnyi játékot! 8)

"Játék már pedig kellene..:/" - ha pedig ennyire kell a játék, akkor wap/letöltések és fizess! - már ha nincs türelmed néhány napot várni!

Kritizálni könnyű, tenni valamit fáradtságos! :lol:

Gondolom most jön a szúrkálás, de nem igazán érdekel! Egyszerűen nem éreztem jogosnak, amit írtál!

Remélem valakin tudtam segíteni a "firkálásommal"...

További szép napot mindenkinek!


szer. aug. 17, 2005 17:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás 
Atombalu írta:
1 ember írta mostanában, h sikerült, de Ő is csak arra a weblapra tud mutogatni, semmi egyéb help.
Kétséges, h igazat mondott.
Játék már pedig kellene..:/


Üdv!
Ha minden igaz, én lennék az emberke, ha tévedek, bocs!
Az igaz, hogy egy említett oldalra hivatkoztam, de állíthatom, hogy korrekt a leírás.
Most beteszek ide egy hsz-t, ami java részt privátba ment. Elnézést kérek mindenkitől, nagyon összecsaptam, de tényleg nem volt több időm. A fordítókészségemet se firtassuk. :D Aki tudja, vegye hasznát, akinek nem tetszik, lehetőleg ne kötekedjen, lépjen túl az üzeneten! Valóban összecsapott a leírás, de dőljön + irányba a mérce a segítőkézségem miatt! Továbbra is fennáll, hogy ha valakinek segítség kell, szóljón, megteszem, amit tudok!

Akkor az "ígéret" (avagy az öösszecsapott leírás):

Részemről a 3. ponttol kezdődik a dolog, mert a többit már régen megcsinátam. (Ha ezzel nem boldogulsz, akkor szólj, átnézzük ezt is!) Ennek a pontnak a lényege, hogy egy virtuális soros porton kösd össze a telefont a géppel!
Szóval, ha megvan a "virtuális soros port" kapcsolat (ezt meg tudod nézni a "my bluetooth places"-t elindítva!

III.
Beütöd a #*536963# sorozatot. (Ezt minden telefon ki/bekapcs után be kell ütni, ha rá akarsz tölteni valamit. És feltétlen kapcsold is ki a #*536961# kódsorral, ha megvan a feltöltés! Fontos!
Jobb klikk az óra melletti blut ikonra, majd Advanced Configuration (haladó beállítások) indítása!
Accessibility (elérhetőségek fül) - Pipa! És only devices listed below (csak az alábbi listán szreplő berendezések)
Utána Clien application fül (ügyfél alkalmazások) és ott a bluetooth serial port számát jegyezd meg!
Ha ez megvan, jobb klikk az óra melletti blut ikonra és keresd ki a quick connect (egyszerű csatlakozás) menüben a bluetooth serial port-ot és ott válaszd ki a saját telefonod! Ekkor zöldre kell váltania a blut ikonnak az óra mellett! A telefonodon felugró üzenetre - serial connect with mobility (soros csatlakozás "mobilitással!?) nyomj egy yes-t!
Utána nyisd meg a gépeden a network connection-t (hálózati kapcsolatok). A bal oldalon van egy create new connection (új kapcsloat létrehozása), arra klikk. A felugró ablakban Setup advanced connection (egyéni konfiguráció beállítása), majd connect directly to another computer (közvetlen kapcsolódás a másik készülékhez), Host (kiszolgáló) - ezt válaszd! A következő ablakban azt a portot add meg, amire korábban felhívtam a figyelmedet! De nehogy másik legyen!
Ezt követően add meg, hogy kik használhatják a kapcsolatot (administrator, Kiss Pista, Lacibá,...)
Ha ez megvan, egy új ikont kell felfedezned, Incoming connections (bejövő kapcsolatok) címszó alatt! Erre klikk jobb gombbal és ott a beállítások! A felugró ablakban az Users Networking (felhasználói hálózatok) fül. Pipáld ki - Communications cable between two coputers (kommunikációs kábel két eszköz között)! Majd az ehhez tartozó properties (tulajdonságok)- klikk. Győződj meg róla, hogy az advanced (haladó) fül alatt a port speed (sebesség) 115200, a flow control (áramlás szabályozás!?) pedig hardware-ra van állítva! Ezt okézd le!
Az incoming connection properties (bejövő kapcsolatok tulajdonságok) ablakban az administrator (rendszergazda) -ra kattintva, legyen kipipálva az Always allow directly connected ... (mindig engedélyezze a közvetlen kapcsolatot...)!
Most ugyan ezen a panelen a networking (hálózatok) fül. Internet protocol során állva - klikk a tulajdonságokra! Itt állítsd be a felső sort 192.168.2.16-ra, az alsót pedig 192.168.2.20 -ra! Ha minden lépésen sikeresen továbbjutottál, okézd le!

IV. Kapcsolódás a tlefonhoz
Aktiváld a soros portot! Blut ikon az óra mellett. Quick connect (egyszerű kapcsolódás), bluetooth serial port (bt. soros port) és válaszd ki a telefonod!
Amennyiben a korábbi beállításaid helyesek, egy üzenet ugrik fel a telefonon! Okézd le! (Yes). Zöld és kék színű lesz a blut ikonod az óránál!
Üsd be a telefonba: #*5737425#
Válaszd a 'PPP UP'-ot!
LÁtszólag semmi sem történik, de véletlenül se üsd be mégegyszer a kódsort, mert kezdheted előről!
Ha most megnézed a network connections-t (hálózati kapcsolatok) a gépeden, megjelenik az incoming connections (bejövő kapcsolatok) mellet egy ikon, Unauthenticated User (azonosítatlan felhasználó). Ha ez nem így lenne, lépj vissza a III.-as ponthoz és nézd végíg újra a lépéseket!

V. Játék feltöltése
Nyisd meg a java uploadert (java feltöltőt)! és az add (hozzáadás) gombra kattintva válaszd ki a gépedre mentett játékot.
Most a telefonodon válaszd ki a Serial download (soros letöltés) sort és nyomj a select (választ) gombra.
Ha minden igaz, zenél, csilingel, meg mozog minden a tlefon kijelzőjén/hangszóróján.
És láss csodát, már indul is a játék! A játékból kilépve, a telefon játékok/letöltések mnüjében leszel! Ha további játékokat akarsz feltölteni, ismételd meg az "adott" lépéstől a műveleteket! (bocs, de nem tudok hivatkozni rá, mert elég kuszán írtam!

Ha pedig befejezted a feltöltéseket, feltétlen üsd be ezt a sort: #*536961# -ez állítja vissza a telefont normál üzemmódba!

Ha bármi kérdés merül fel, szólj bátran, ahogy említettem, nagyon szívesen segítek! (amennyiben időm engedi) És sorry az összecsapott hsz-ért! Remélem ki tudsz igazodni rajta! :lol:

Sok sikert!


szer. aug. 17, 2005 17:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Kecs írta:
...


Juj köszi :D


szer. aug. 17, 2005 15:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Atombalu írta:
Az az én gondom, h nem túl stabil az angol nyelvtudásom, aztán ebből akadnak problémák.
Nekem is sp2-m van ugyanúgy x-micro -val. Azt mond meg nekem, h melyik ponttól kezdjem beállítani ?
Vagy ha le tudnád pontosan mit tegyek halas lennék.
Melyik progit telepítsem meg ilyenek.
Elore is koszi



Akkor lépésről lépésre: (egy gyors ferdítés az előbb belinkelt oldalról. Javaslom együtt nézd a 2-t, mert a képek ott maradtak, de a lényeg ua)


- Töltsd le erről az oldalról az Official Release, a Bluetooth Patched Files és a Latest .inf (05/06/2005) fájlokat
http://www.mp3car.com/vbulletin/showthr ... 0f&t=35927

- Majd ha ez megvan, akkor most még csak annyit tegyél ezekkel, hogy a Latest .inf (05/06/2005) -ben található egyetlen fájllal írd felül a régebbit a Official Release -ban

- Töltsd le a Java Uploader nevü progit
http://d500.subtitles.de/main.php?l=indmisc

- Húzd ki a gépből az BT.

- Mivel SP2-d van, ezért C:\windows\inf\ könyvtáradban lévő bth.inf és bth.pnf fájlt nevezd át (pl írd mögé hogy .bak)

- Uninstallálj minden drivert ami a bluetooth-hoz kapcsolható.

- Restartold a géped

- Rakd fel az új drivert. Amikor siránkozik azért, mert nem találja az eszközt, egyszerűen csak nyomj egy Cancel-t, s tovább megy majd, minden gond nélkül.

- Restartold a géped, csak most safe módban bootolj. (F8)

- Ha megvagy, most kell majd a Bluetooth Patched Files tartalma. A fájlokat manuálisan kell majd a helyükre tenned. (És persze ha kell, felülíratni a régit)

bttray.exe ---> c:\program files\widcomm\bluetooth software\
btstackserver.exe ---> c:\program files\widcomm\bluetooth software\
btneighbourhood.dll ---> c:\windows\system32\
wbtapi.dll ---> c:\windows\system32\

- Restart megint (normál módban)

- Rakd vissza a BT

- Ha mázlid van, akkor most felismeri majd az eszközt ezen a néven: CSR USB Bluetooth Device

- Ha nincs mázlid, akkor be kell menned az eszközkezelőbe (vezérlőpult / rendszer / hardware / eszközkezelő) és ott mindent kitörölni, ami a BT-vel kapcsolatos. (nálam nem csak a bluetotth devicesben volt, hanem a hálózati kártyák alatt is)

- Ha ezzel megvagy, akkor új Hardware keresése, és manuálisadon megadod neki a drivert, amikor újra megtalálja a BT-t

- És most már mindenképpen a jó Drivert fogja majd használni.

- Ugyan úgy mint a windowsos driver esetében, a jobb alsósarokban megint ott lesz a kékhátterű BT ikon, csak most egy kicsit nagyobb.

- Jobb egér gomb az ikonra, aztán START USING BT

- Egy üdvözlő ablak fogad majd, és egy gyors setupolás következik

- A lényeg az, hogy majd a listából ki kell választanod a BlueTooth Serial Port-ot, mert ezzel lehet feltölteni. (ha mást is akarsz, akkor az sem árthat. pl.: obex -> fájlcsere, opp -> szinkronizálás, dial up -> ha modemként akarod használni a telefont)

- Most jön majd a telefon: #*536963# és akkor most már majd élni fog a serial java a telefonon is.

- vissza a BT ikonhoz: jobb klikk, advanced configuration

- Az Accessability fülnél válaszd ki az ONLY DEVICES LISTED BELOW -t a legördülő menüből, és az ADD Device gombbal, add hozzá a telefonod (fontos, hogy a telón a felderíthetőség legyen bekapcsolva, kül nem találja majd meg)

- Katt a Client Applications fülre

- Keresd meg a Bluetooth Serial Port -ot és a hozzá tartozó COM portot, és jegyezd meg, később majd még kell.

- Jobb klikk megint a BT ikonra, majd klikk a Quick Connect / BT Serial Port / Telód nevére

- A telefon megkérdezni, hogy Serial kapcsolatot akarsz létesíteni? Erre nyomni kell egy Igen gombot a telón.

- A gépre vissza: Vezérlőpult / Hálózati kapcsolatok / Új kapcsolat létrehozása

- Speciális kapcsolat létrehozása

- Kapcsolódás közvetlenül másik számítógéphez

- Gazda

- Most kell a COM port, amit elméletileg meg kellett, hogy jegyezz.

- Válaszd ki a felhasználókat, akinek engeded használni a kapcsolatot.

- Vissza a Hálózati Kapcsolatokhoz, és lennie kell majd itt egy új kapcsolatnak, melynek ez a neve: BEJÖVŐ KAPCSOLATOK

- Jobb gomb / Tulajdonságok

- Katt a kommunikációs kábel két szgép között-re, és kérd le a Tulajdonságait

- A beugró ablakban a port sebességet állítsd 115200-ra majd ok gomb.

- A Felhasználók Fül következik

- Alul be kell pipálni a Közvetlenül csatlakoztattok eszközök jelszó nélkül is csatlakozhatnak

- Hálózat fül:

- TCP/IP protokoll --> tulajdonságok

- Manuálisan kell az IP címet megadni:

- Kezdet: 192.168.2.16 Vég:192.168.2.20

- Alul, ha be van pipálva, ki kell venni (A hívó számítógép meghatározhatja saját IP címét) Majd OK gomb

- Megint jobb klikk a BT ikonra, majd klikk a Quick Connect / BT Serial Port / Telód nevére

- A telefon megkérdezni, hogy Serial kapcsolatot akarsz létesíteni? erre nyomni kell egy Igen gombot a telón.

- #*5737425# a telefonba

- Katt a PPP UP-ra majd a BT-re, ha jól csináltad vissza dob megint a kezdő részhez. Ne ijedj meg nem te rontottál el valamit. Csak akkor, ha 2x kattintasz a PPP UP-ra, mert akkor biz újra indul majd a telefonod.

- Ha mindent jól csináltál, akkor a Hálózati kapcsolatoknál lesz egy Nem Hitelesített Felhasználó, az előbb beállított Bejövő Kapcsolatok mellett.

- Ha nincs ott akkor valamit elrontottál, de arra viszont neked kell rájönni, hogy mit és hol...

- Most elindítod a Java Uploader nevű progit, addolod egyesével a játékokat.

- A telefonodon, még mindig ott van az elővarázsolt java menü, így tehát nincs is már más dolgod mint a Verzió feltöltésére kattintani a telefonban.

- És lőn csoda, mikor az Úr megáldá a telefonod, mert hát a Java programjaid hibanélkül felmásznak a telefonra.






Ha valami még ezek után sem világos valakinek, írjatok bátran, segítek :)


szer. aug. 17, 2005 15:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 22, 2005 19:07
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
http://www.col.tvn.hu/d500.mht ha nem tévedek itt magyarul is le van írva...:-) én ez alapján csináltam...


szer. aug. 17, 2005 14:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Kecs írta:
...van rajta 28db játék.


!-) :rulez: :pislog: :rulez:


szer. aug. 17, 2005 14:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Kecs írta:
...


Elhiszem és örülök is neki, h végre Valakinek sikerült!

Az az én gondom, h nem túl stabil az angol nyelvtudásom, aztán ebből akadnak problémák.
Nekem is sp2-m van ugyanúgy x-micro -val. Azt mond meg nekem, h melyik ponttól kezdjem beállítani ?
Vagy ha le tudnád pontosan mit tegyek halas lennék.
Melyik progit telepítsem meg ilyenek.
Elore is koszi


szer. aug. 17, 2005 13:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Atombalu írta:
Igazából lemondtam már arról, h D500-on valaha is új játékom lesz. :(


Pedig müxik nekem is a Java feltöltése bluetooth-on keresztül.
(ha nem hiszed, felvehetem kamerával a telefont, hogy van rajta 28db játék)

http://315.fiberworld.nl/d500/

Eme leírás alapján csináltam meg. Igaz ráment 2 napom (az én hibámból)
De miután ráéreztem, már 15 perc alatt megcsináltam.
A teszt alapján ez a módszer tesztelve lett SP1+SP2-vel, és X-Micro 1.0 Class 1 bluetooth egységgel.
Nekem SP2 + X-Micro 1.1 Class 2 van, s azzal is hibátlan.

A játékokat is a már említett oldalakról szedtem le.


De ha véletlen, bármi kérdésed lenne, rakd fel nyugodtan. Amint tudok válaszolok.


szer. aug. 17, 2005 12:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Rusi is biztosan szívesen segít!


szer. aug. 17, 2005 11:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Írtam Neki privátot. Elsőre még válaszolt többire nem.
Igazából lemondtam már arról, h D500-on valaha is új játékom lesz. :(


szer. aug. 17, 2005 10:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Miért hazudott volna... Szerintem Szapora szívesen segít, ha megkéred. No meg ahogy elnézem Redy14-nek is sikerült.


szer. aug. 17, 2005 10:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
1 ember írta mostanában, h sikerült, de Ő is csak arra a weblapra tud mutogatni, semmi egyéb help.
Kétséges, h igazat mondott.
Játék már pedig kellene..:/


szer. aug. 17, 2005 10:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
@Atombalu: Azért van pár ember akinek sikerült játékot felraknia!


szer. aug. 17, 2005 10:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 22, 2005 19:07
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
Szuper az oldal!!! Jók a játékok meg minden...! :-)


kedd aug. 16, 2005 13:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 28, 2004 17:45
Hozzászólások: 42
Hozzászólás Figyizzetek
Nekem nem lehet feltölteni a JAVA Játékokat. Otta baj, hogy a Samsung JAVA Uploaderbe belerakosgatom a játékokat benyomkodoma kódokat amiket kell és meg is jelenik a kisbohóc a kékes dobozban meg az a zene, és ott is van a csík de nem töltődik be hanem egy pár másodperc múlva lekapcsol a világítás és ismét egy pár másodperc múlva pedig újraindítja magát a teló. MIÉRT???? ]:-< :hm: :hm: LÉCCI SEGÍTSETEK! :rulez: :rulez:


kedd aug. 16, 2005 9:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás Re: megvan!
Zacskósvíz írta:
Megvan a JAVA Uploader! http://www.d500world.tk/ itt a Miscanellous-t keressétek!


Köszi szépen! :wink:


kedd aug. 16, 2005 7:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Ja meg oda is írták: pw: www.d500world.tk :)


hétf. aug. 15, 2005 22:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Redy14 írta:
http://www.d500world.tk/ hááát ha erről az oldalrol valamit letöltök utánna kicsomagoláskor valami jelszót kér :-( azt honnan tudom meg? (vagy fizetős az oldal?)


Ilyenkor a webcím szokott a jelszó lenni!

Jelen esetben: www.d500world.tk sztem.
Próbáld ki!


hétf. aug. 15, 2005 22:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 22, 2005 19:07
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
http://www.d500world.tk/ hááát ha erről az oldalrol valamit letöltök utánna kicsomagoláskor valami jelszót kér :-( azt honnan tudom meg? (vagy fizetős az oldal?)


hétf. aug. 15, 2005 21:21
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
kisember írta:
Atombalu írta:
Nemrég még W800-ast szerettem volna vásárolni, de látván, hogy ~2x nagyobb a sugárzási értéke a D500-nál megfontolandó!

Miért nem veszel hozzá fülest?


Voltak ilyen mendemondák, hogy a füles még jobban felerősíti a hullámokat :shock: :(

Amúgy meg nem lehet allandoan fulest hordani :)

Ba|oO :twisted:


hétf. aug. 15, 2005 19:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 28, 2004 17:45
Hozzászólások: 42
Hozzászólás megvan!
Megvan a JAVA Uploader! http://www.d500world.tk/ itt a Miscanellous-t keressétek!


hétf. aug. 15, 2005 18:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás Re: Sziasztok
Zacskósvíz írta:
JAVA Uploader-t honnan lehet leszedni? Ja és mondjatok már lécci néhány olyan oldalt, ahol ingyen játékot lehet letölteni D500-ra. Előre is kösz!


Bocs, de előbb olvastam a privátot, mint a fórumot! Nem tudom honnan lehet tölteni, amit korábban leszedtem, eltünt egy partició összeomlás végett. Egyik nap 20 percig kerestem a neten, aztán föladtam! Ha valaki ráakad, kérem ossza meg hol van, engem is érdekelne!


hétf. aug. 15, 2005 16:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 28, 2004 17:45
Hozzászólások: 42
Hozzászólás Sziasztok
JAVA Uploader-t honnan lehet leszedni? Ja és mondjatok már lécci néhány olyan oldalt, ahol ingyen játékot lehet letölteni D500-ra. Előre is kösz!


hétf. aug. 15, 2005 16:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás Java feltöltés d500-ra kékfoggal!
Üdv mindenkinek!

Korábban beígértem egy leírást, amivel fel lehet tölteni java játékokat. Íme a cím, ahol a dokumentáció és sok játék található:

http://315.fiberworld.nl/d500/

Igaz, hogy az oldal angol nyelvű, de aki kicsit is boldogul a nyelvvel és a számítógépet is tudja kezelni, biztos, hogy be fogja tudni állítani, amit kell. A leírás mellett elég sok játék is fellelhető!
Ha valakinek problémája van, elakad, nem ért valamit, szóljin bátran, szívesen segítek!
Nekem már sikerült, és hibátlanul működik! (A lényeg, hogy minden egyes lépést pontosan végíg kell csinálni, mert ha bárhol is hibázol, nem fog működni!)

Sok szerencsét!


csüt. aug. 11, 2005 18:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 297
Hozzászólás 
így van. csak usb-s van. elnéztem.


kedd aug. 09, 2005 21:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Én nem látok ilyet a speednél.


kedd aug. 09, 2005 21:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 297
Hozzászólás 
csak abból gondolom hogy jó lehet a soros is, mert ha jól néztem akkor a speedshop árul hozzá soros adatkábelt..


kedd aug. 09, 2005 20:56
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Tudtommal az E600-as adatkábel nem jó hozzá. Na meg szerintem a soros kapcsolatot nem is támogatja már.


kedd aug. 09, 2005 20:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 297
Hozzászólás 
Sziasztok! Öcsém most vett egy D 500-ast. Nekem volt régen E600-asom és megmaradt hozzá az adatkábel (nem usb,soros). Namost csatlakozásilag ez jó hozzá, fel is telepítettem a progit (PIM&File Manager) de még sincs kapcsolat. Mi lehet a gond. A Pc eszközkezelőjében a 2 COm port elvileg megfelelően működik. remélem tudtok segíteni. Köszi


kedd aug. 09, 2005 20:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Igaz:

http://forum.terminal.hu/viewtopic.php? ... ht=#490709

Ebben a topicban pedig június 23-án írtak róla.


hétf. aug. 08, 2005 15:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. dec. 06, 2004 16:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Számítógép előtt
Hozzászólás 
Odo írta:
Ha kicsit keresel, akkor itt is megtalálod! :wink:



Rendszeresen olvasom a fórumot, de nem emlékszem rá...

Ezek szerint igaz?


hétf. aug. 08, 2005 14:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Ha kicsit keresel, akkor itt is megtalálod! :wink:


hétf. aug. 08, 2005 10:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. dec. 06, 2004 16:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Számítógép előtt
Hozzászólás 
Állítólag a sima D500-as is tudja az EDGE-t...

Hallott már valaki erről valamit? Az egyik fórumon olvastam, hogy a *#4777*8665# kód beírása után előjövő rejtett menüben lehet beállítani...


hétf. aug. 08, 2005 9:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 674
Tartózkodási hely: idegösszeomlás széle
Hozzászólás 
Atombalu írta:
Nemrég még W800-ast szerettem volna vásárolni, de látván, hogy ~2x nagyobb a sugárzási értéke a D500-nál megfontolandó!

Miért nem veszel hozzá fülest?


pén. aug. 05, 2005 6:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
Reklámszöveg következik:

"Ha nem szeretnél elrákosodni, vegyél Samsung D500-at !!" :D

0d0 Te pedig dobod el az X450-et ! :shock: :)

Komolyra fordítva a szót, mikor 1 W/kg körüli sugárzás értékű telefonom volt, akkor egy idő után 'piros lett a fülem' :) és kicsit elkezdett fájni a fejem is.
Mióta D500-asom van tényleg nem fordult elő semmi ilyesmi! És ez szerintem valahol fontos szempont!
Nemrég még W800-ast szerettem volna vásárolni, de látván, hogy ~2x nagyobb a sugárzási értéke a D500-nál megfontolandó!

Lista a sugárzási értékekről:
http://www.gsmarena.hu/index.php?sarid= ... d9d1bb1654

Sugárzásmentes napot! Ba|oO :)


csüt. aug. 04, 2005 18:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás 
Üdv!
Ha valaki tud, kérem segítsen a voda CSD wap beállításában d500-as készüléken. Ha valakinek ez működik, kérem részletesen írja le a beállítsáokat. Egyelőre meg szeretném nézni, hogy érdemes e megrendelni a wap szolgáltatást, ha igen, gprs wapot fizetek elő.
Köszi minden hasznos infót!


szer. aug. 03, 2005 17:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
akkor miért akarod pont arra lecserélni? abban pont az mp3 lejátszó a lényeg :)


vas. júl. 31, 2005 19:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 22, 2005 19:07
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
Szerintetek ha megjön a SE W800 akkor megéri lecserélni a D500-asomat rá??? nekem nem lényeg hogy legyen benne hiper szuper mp3 lejátszó mert azom meg van...


vas. júl. 31, 2005 19:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Kezdődjön a Művészet! (37 fok volt)
De ezen kívül rengeteg van! És Max felbontásában is nagyon jók sőt úgy még hangulatosabbak!
Itt:
http://kep.tar.hu/komander4/50104604?o=0#2

KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép


szomb. júl. 30, 2005 14:15
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1713 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség