Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 2:18



Hozzászólás a témához  [ 315 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Nokia 8800 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Nincs mit.

Én sem dobtam el magam tőlük... (bár más kategória, de a Vertu hangjai már érdekesebbek, nagyon különlegesek)


szer. márc. 01, 2006 13:48
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
huu. nem is keresem tovább akkor azokat a csengohangokat, mert elég gáz a minta szerint.
Koszi a linket.


szer. márc. 01, 2006 13:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A mobile-review oldalán a tesztelt telefonokból hangmintát is vesznek általában.

8800-hoz ITT hallgatható meg, elég röviden.


szer. márc. 01, 2006 12:15
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
Már egy éve kérdeztem, de akkor még nem volt sehol. Most megpróbálom még 1x, hátha :)

"A telefon exkluzív csengőhangjainak megkomponálására a finn cég a japán Riuicsi Szakamotót kérte fel, aki a hetvenes évek végén a japán szintipop-szcénában jeleskedett a nemzetközileg is elismert Yellow Magic Orchestra tagjaként"

Nem lehet valahol meghallgatni ezeket? Esetleg letolteni?


szer. márc. 01, 2006 11:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 14:06
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Elkelt az egymilliomodik 8800 http://mobilarena.hu/c.php?mod=10&id=17849


szer. márc. 01, 2006 9:10
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
guni. írta:
Macika írta:
hogy ez ne lehessen mindenkinek.

Ami már nem is annyira igaz, lévén, hogy ugye pár hete járta körbe hír a mobilos világsajtót, hogy elkészült az egymilliomodik darab. Szerintem több hármas sorozatú Nokiából nem készült ennyi...

Guni
Szerintem kicsit sok az az 1millió. Hol írtak ilyet?


szer. márc. 01, 2006 3:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Macika írta:
hogy ez ne lehessen mindenkinek.

Ami már nem is annyira igaz, lévén, hogy ugye pár hete járta körbe hír a mobilos világsajtót, hogy elkészült az egymilliomodik darab. Szerintem több hármas sorozatú Nokiából nem készült ennyi...

Guni


szer. márc. 01, 2006 1:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
hohand írta:
Mindenki tudni fogja,hogy az nem az és a feelingje is más lesz.
Bennem van a baj, rohadtul nem érdekel, hogy milyen feelinget biztosít egy teló birtoklása, mennyivel látszik hosszabbnak/vastagabbnak a farkam egy 180e Ft-os teló birtoklásától... :)
Engem a gyakorlati értéke, tudása bír elbűvölni, ami nem mindig és nem feltétlenül esik egybe a forintosított értékével.
Főleg egy ilyen presztízstelónál, ami direkt azért különleges kiképzésű, direkt azért kerül 2,5-3x annyiba, mint egy 6230i (amivel azonos a tudása), hogy ez ne lehessen mindenkinek. Ezzel is erősítse azt a feelinget, hogy kiválasztotta(bba)k azok, akik ilyet tudnak birtokolni.
Korábban a 8850 volt ilyen, aztán meg a 8910(i).
Egyébként szépek voltak azok is, tetszettek is, csak éppen az értéküket azok a sznobok verték fel, akik úgy gondolták, hogy a drágábbtól különlegesebb lesz a személyiség.
Akkoriban (de ma sem) engedhettem meg magamnak ennyit kiadni EGY telóért. De nem is hiszem, hog yvágyakoztam volna rájuk.
Attól függetlenül, hogy tetszenek.


szer. márc. 01, 2006 0:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 20, 2005 22:19
Hozzászólások: 229
Tartózkodási hely: Szolnok/Kecskemét
Hozzászólás 
Új 8800 tulajdonosként a fenti "hír"-hez csak annyit szólnék hozzá, hogy ez az olcsóbb teló nem lesz egy 8800!
Ez olyan kb. mint amikor valami jó kis autót átalakítanék úgy,hogy egy Ferrari vagy más luxusautó kinézete legyen.Mindenki tudni fogja,hogy az nem az és a feelingje is más lesz.
Ezek az utánozgatások nem lesznek hosszú életüek.


kedd feb. 28, 2006 23:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 14:06
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Akinek nincs kedve kiadni kisebb vagyont a 8800-ért, itt az alternatíva:

A kínai másoló- és hamisítóipar ezúttal a Nokia egyik csúcskategóriás mobiltelefonját vette kezelésbe.
Kép
A napokban Panda néven debütált mobil készülék komoly hasonlóságot mutat a Nokia 8800 típusjelzésû modelljével, így például elegáns megjelenésû, rozsdamentes fémvázat kapott, noha lényeges eltérés, hogy a kínai másolat nem széthúzható kialakítású.

A 107,5 milliméter hosszú, 45,3 milliméter széles és 16,8 milliméter vastag Panda mobilban egy 176x220 pixeles felbontású, TFT technológiájú folyadékkristályos kijelzõ teljesít szolgálatot, mely nem kevesebb mint 262.144 színárnyalatot képes megjeleníteni.

A kínai másolat egyébként bizonyos tekintetben még túl is mutat az eredeti Nokia 8800 telefonon, ugyanis beépített digitális fényképezõgépe 1,3 megapixeles felbontással bír (4x-es digitális zoom, videófelvevõ), ráadásul memóriája még bõvíthetõ is - miniatûr TransFlash memóriakártyákkal.

A fejlett MP3 lejátszó funkciókkal és hatvannégy szólamú polifonikus csengõhangokkal ellátott Panda ára Kínában átszámítva csak mintegy 40-45 ezer forint körül alakul.


:P :P


kedd feb. 21, 2006 16:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 13:45
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
drrobi-nak üzenem, hogy a Nokia tovább fogja gyártani a 8800-át.
Remélve, hogy a hibákat lassacskán kiküszöblik már végre!!!
Utódról még nincs hír.


pén. feb. 10, 2006 21:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 14:06
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Köszönöm a segítséget. Marad a 8800 megvételezése.

Sziasztok


pén. feb. 03, 2006 22:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Fene tudja, én annak idején hetekig használtam 5130-at (az 5110 1800MHz-es változata ugye)és lakott területen (Győrben) vodával soha sehol nem volt vele gond. Bár ettől függetlenül ne vedd meg a 8801-et! :-)

Guni


pén. feb. 03, 2006 16:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Hodlin írta:
Segítségeteket szeretném kérni.

Szeretnék venni egy 8800-át. Körbenéztem a neten és pár helyen árulnak, joval kedvezőbb áron 8801-et is. Mi a különbség a kettő között? Van egy olyan elgondolásom, hogy az az USA-ból való, de nem vagyok benne biztos. Ha veszek egy 8801-et gond nélkül tudom itthon használni? Van benne vagy tudnak bele magyar nyelvet rakni? Az sw-t tudják itthon frissíteni (pl: hivatalos Nokia szervizben)?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Hodlin
A jóval kedvezőbb ár oka az, amit leírtak. Megvették kint szh-ért az okosak, mert gondolták, hogy ami Ámerikában újdonság, az itthon még nincs is, és mekkora zsíros bicnict fognak csinálni vele, ha itthon eladják a duplájáért.
Most meg arra megy ki a harc, hogy legalább a befektetett lóvét ki tudják venni belőle, ne bukjanak a tudatlan ostobaságuk miatt.

Felejtsd el, nem fogod tudni használni rendesen, még Pesten sincs mindenütt kielégítő CSAK 1800-as térerő.
A magyar nyelv - mint írták - felejtős (mivel EGYÁLTALÁN NINCS hozzá) és természetesen a garis javítás is.


pén. feb. 03, 2006 16:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Magyarám, ha egyáltalán olyan sim kell bele, mint itt Európában, akkor is csak a nagyvárosokban tudod használni, ahol van 1800MHz. Magyar sw-ről meg ne is álmodj.

Guni


pén. feb. 03, 2006 14:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Hodlin írta:
Segítségeteket szeretném kérni.

Szeretnék venni egy 8800-át. Körbenéztem a neten és pár helyen árulnak, joval kedvezőbb áron 8801-et is. Mi a különbség a kettő között? Van egy olyan elgondolásom, hogy az az USA-ból való, de nem vagyok benne biztos. Ha veszek egy 8801-et gond nélkül tudom itthon használni? Van benne vagy tudnak bele magyar nyelvet rakni? Az sw-t tudják itthon frissíteni (pl: hivatalos Nokia szervizben)?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Hodlin

"Service: GSM 850/1800/1900 MHz"

Forrás: http://www.nokiausa.com/phones/8801


pén. feb. 03, 2006 10:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 14:06
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Segítségeteket szeretném kérni.

Szeretnék venni egy 8800-át. Körbenéztem a neten és pár helyen árulnak, joval kedvezőbb áron 8801-et is. Mi a különbség a kettő között? Van egy olyan elgondolásom, hogy az az USA-ból való, de nem vagyok benne biztos. Ha veszek egy 8801-et gond nélkül tudom itthon használni? Van benne vagy tudnak bele magyar nyelvet rakni? Az sw-t tudják itthon frissíteni (pl: hivatalos Nokia szervizben)?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Hodlin


pén. feb. 03, 2006 9:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Macika írta:
Hááát, tudjátok nekem ez az ócsó vásári gagyi kategóriába tartozik ezzel a 'színre fújt' technológiával...


Hihetelen, hogy egy ilyen méregdrága telefonnál spórolnak azon a pár négyzetcentiméter festéken... ]:-< ]:-< ]:-<

Guni


vas. jan. 15, 2006 23:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 21:05
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: dél-kelet Magyarország
Hozzászólás 
Sziasztok!

Le szeretném cserélni a szomszédom telcsijén az op.logo-t.

A régi 1.21-es Logomanager-rel tudok egy újat csinálni vagy teljesen új program kell hozzá?

Esetleg tudna nekem csinálni valaki? :-)


vas. jan. 15, 2006 22:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Kép

Hááát, tudjátok nekem ez az ócsó vásári gagyi kategóriába tartozik ezzel a 'színre fújt' technológiával...


csüt. nov. 10, 2005 20:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
http://www.onliner.by/events/companies/nokia8800black/


csüt. nov. 10, 2005 19:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Hali! Lenne egy olyan kérdésem, hogy hol lehet beállítani a naptárbejegyzésekhez tartozó jelzőhangot, mert én sehol nem találom, és roppant idegesítő, hogy csak egyszer csippan halkan egy adott bejegyzéshez, így semmi értelme az egésznek. 6230i tulajok segítségét is várnám, mert a menü 99 százalékban azonos. Köszi a segítséget!


szomb. nov. 05, 2005 0:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
Nokia 8800 Changes made from MCU SW version 3.28 to version 3.60:

SIM:
- SIM ATK menu animations added
- SIM ATK improvements
Applications:
- Saving an edited image improved
- Improved playback of 3GP files
- Video player can play video with AAC audio track
- Improved handling of files in amr-format
- Renaming or deleting video clips improved
- It is possible to Skip Forward while playing MP3 in Multimedia Player
- Dictionary can handle also numbers
- E-mail application updated
- DRM protected contacts can not be forwarded
Browser:
- Browser functionality optimised
Games:
- Chess game updates done
- Bluetooth SW updated (improved functionality with BT accessories)
- Support for 32 bit colour for display
- Wallpaper can be deactivated
- Date is shown also in power save mode
- Font size possible to change in some applications
- Moving files in Gallery improved
- Special character set updated
- Closing the slide when a headset is connected does not end the call
- An animated screensaver can be used on top of an animated background
- Data synchronization improved

(by Darth Smoke)


csüt. szept. 08, 2005 18:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Sziasztok. Kicsit amatőr lenne a kérdésem, de a ring ring csengőhangot vagy valami nagyon hasonlót honnan tudnám leszedni, mert ezeket a Sakamoto hangokat nem igazán preferálom de azt sem szeretem, ha discoclub módjára csörög a telóm. Előre is köszi!


csüt. szept. 08, 2005 17:10
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: 8800i
Landor írta:
nord írta:
Hát azért ez a telefon nem azoknak szól, akiknek a fényképező nélkülözhetetlen fícsör egy mobilban ... nem is beszélve az ennél több memóriáról. :P
Akkor egyáltalán minek tesznek bele ilyen 'gagyi' kamerát? Illetve 40MB-os MP3 lejátszót?.. :roll:
Hááát, valamivel csak meg kell szolgálni a negyedmilliós (EZER €-s) vételárat! Legalább látszólag!

Azt mégsem mondhatják, hogy egy acélház 1600%-os haszonkulccsal ennyibe kerül és kész!
Meg azt sem, hogy ha presztízstelefont akarunk, akkor egy 40e Ft-os telefonnak kell imídzst keríteni és eladni 5-6-szoros, horribilis áron.
Akkor biztosítva van, hogy keveseknek lehessen olyan és tényleg különbnek érezhessék magukat, akik megtehetik, hogy 5 havi magyarországi minimálbért kifizessenek egy mobiltelefonért...


hétf. szept. 05, 2005 15:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Mittomén.
Egyébként azt se értem, hogy a 9500-ba miért kellett beletenni...


hétf. szept. 05, 2005 14:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 240
Tartózkodási hely: Flare>CMD200>C25>7110 >SL45>6510>T68 >6230>3230>W800>W810
Hozzászólás Re: 8800i
nord írta:
Hát azért ez a telefon nem azoknak szól, akiknek a fényképező nélkülözhetetlen fícsör egy mobilban ... nem is beszélve az ennél több memóriáról. :P


Akkor egyáltalán minek tesznek bele ilyen 'gagyi' kamerát? Illetve 40MB-os MP3 lejátszót?.. :roll:
Egyébként ezen 'fícsörök' miatt mondtam le a 8800ról..


hétf. szept. 05, 2005 9:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
gnemeth83 írta:
Mondjuk jo lenne ha csinalnanak egy matt verziot!Nem ertem, a 8850 anyagfelhasznalasan miert valtoztattak.Az ugy tokeletes ahogy van...

Teljesen egyetértek!


vas. szept. 04, 2005 20:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. júl. 20, 2005 19:47
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Nokia8850!Koszi a mini tesztet, valaszt. :D

Na ez az!Ettol feltem hogy karcolodik...Kisse elbizonytalanodtam :?
Nem tudom, ahogy a Nokiat ismerem par honapon belul jon az i verzio. Valahol volt szo arrol hogy lehet lesz feketeben is, de ez csak talalgatas.Mondjuk jo lenne ha csinalnanak egy matt verziot!Nem ertem, a 8850 anyagfelhasznalasan miert valtoztattak.Az ugy tokeletes ahogy van...Egyik ismerosomnek 8910i-je van fekete, haaaaat elegge gaz mar a mechanika is, es eszmeletlenul latszik rajta minden karc.

Kerdes: A kijelzo mennyire ter el a 6230i-tol?Mennyire latszik a 65000 (6230i) es 265000(8800) szin kulonbseg?


vas. szept. 04, 2005 20:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Sziasztok. Bocsi, hogy eddig nem írtama topicba, de időm se nagyon volt netezni, meghát mostanra ismertem ki a telót igazán. Ha nem bánjátok írnék is róla egy kisebb tesztet.

Szóval az mindenkinek elég szembetűnő, hogy a telefon eléggé fényes felületű. Sajnos meg is van a hátránya ennek, hiszen valóban a legkisebb karc is meglátszik rajta, ez különösen a kijelző körüli részre, illetve az alsó rész szélére igaz, mivel a közeépső felületek nem olyan csillogósak. Ami meglepő a burkolaton, hogy még a középső keret a 8850nél krómszínű fém volt, addig itt fekete műanyag. Jah azt kihagytam, hogy ujjlenyomatok tekintetében a 8810re ütött, tehát ezt nem kell részletezni. Én mindennap törölgetem de hiába. A kijelzője elvileg karcmentes, de én ezt inkább nem próbáltam, elhiszem a nokiának :). A nyitómechanika masszívnak, pontosnak tűnik de goindolom, hogy nem örökéletű. A menüjéről nem nagyon van mit mondani, hiszen szinte egy az egyben az n6230i menüje. A Sakamoto csengőhangok nagyon kellemesek és egyediek, csak nem feltétlenül hallja meg az ember mindig őket. A kamera úgyszar ahogy van nem is használom. Ami még érdekes a csomagolás. Fullfekete doboza van és egy fém összecsiptető fogja össze. Adnak hozzá egy történet füzetet olyan irodalmi szöveggel, hogy elolvasva azt mondod, hogy nem tudsz fogalmazni. KApunk hozzá egy CD-t töltőt, asztali töltőt és két aksit. Itt jegyzem meg hogy nálam max 2 napot bír a teló. Mellékel a nokia hozzá egy fekete szünyőt, amiből szerintem qrva **** kiszedni ha csörög, a leg jobb pedig a MONOHEADSET, de hát ez a nokia. Na hát nagyjából ennyi, ha kérdésetek van írjatok, mostmár aktív leszek.


vas. szept. 04, 2005 19:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás Re: 8800i
Landor írta:
Nevetséges ez a 47MB felhasználói memória.
Már kezd körvonalazódni a 8800i tulajdonságai.. Jobb kamera, memória, áttervezett kezelőgombok. Szánalmas hogy ezt mindig eljátsza a nokia és mi mindig bekajáljuk. :evil:

Hát azért ez a telefon nem azoknak szól, akiknek a fényképező nélkülözhetetlen fícsör egy mobilban ... nem is beszélve az ennél több memóriáról. :P


vas. szept. 04, 2005 15:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Nokia8850 írta:
Az egyik gsmes haveromtól 203 ezer volt 2 év gyári nokia garival, kitöltetlen garilappal :)
Azigen!
Ennyiért gyengébb helyeken autót vesznek. :)
És ez még olcsó volt!!

Akkor kérdeznék is.

Valóban meglátszik a szemed nyoma is rajta, ha ránézel? Tényleg minden nyom megmarad rajta? De legalább egyszerűen letörölhető?

FW-verzió melyik van rajta? Gyorsnak mondható?
A kijelző valóban ugyanolyan jól olvasható, mint a 6230i-n?


vas. szept. 04, 2005 14:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. júl. 20, 2005 19:47
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Sziasztok!

Esetleg valaki vett meg ilyen kis ekszert.Nagyon tetszik!Gyujtok aztan meglatjuk mi lesz!En meg mindig abban remenykedek hogy bejon a TMobile-hoz 170e korulre...akkor lecsapok egyre, de 200e-nel tobbet nem akarok raszanni.

Nokia8850!Te mar hasznalod egy ideje!Tapasztalatok,stb?...Nagyon megkoszonnem ha irnal egy reszletesebb kis elmenybeszamolot! :D

Udv mindenkinek!

NG


vas. szept. 04, 2005 13:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Az egyik gsmes haveromtól 203 ezer volt 2 év gyári nokia garival, kitöltetlen garilappal :)


pén. aug. 05, 2005 21:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. júl. 20, 2005 19:47
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Gratula!
Hol vetted?Ahogy elneztem az arakat en hivatalos forrasbol a mobilasknal a legolcsobb (225000)Pedig ez rajuk egyaltalan nem jellemzo!Meg a mediamrktban is 250ezer!! :evil:


csüt. aug. 04, 2005 20:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Sziasztok. Na ma sikerült beruházni ebbe a csodába, nem volt kevés pénz, de nagyon megtetszett a telefon, bár az igaz, hogy azért nehezen adtam oda az árát. De végülis most tényleg úgy tervezem, hogy jó ideig nem cserélem le, sőt lehet úgy leszek mint a 8850 nel el sem adom. Ha esetleg valakinek valami kérdése van nyugodtan tegye fel megpróbálok rá válaszolni.


csüt. aug. 04, 2005 16:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. júl. 20, 2005 19:47
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Na ja...Az viszont biztos hogy szeptemberig-oktoberig varok.Mint ahogy elottem mar valaki leirta ez a telefon tul draga ahhoz hogy beszivjak egy elsoszerias szoftver es hardver hibakkal teli luxustelefont...Most ugysem akarom ezt a telefont a homokba furdetni a parton a nyaralason


csüt. júl. 21, 2005 20:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Szerintem ne idegenkedj...


Inkább egy bankhoz kösd magad... mint egy szolgáltatóhoz:)


csüt. júl. 21, 2005 19:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. júl. 20, 2005 19:47
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Igazad lehet,de valahogy idegenkedem a hiteltol...
Lehet en nem emlekszem jol, de mintha vagy a 8910 vagy a 8910i lett volna a Westelnel kb 180ezer Ft-ert es nem lockoltak le, a mobilasknal vele egyidoben 230 korul volt, pesrze elofizetes nelkul...


csüt. júl. 21, 2005 19:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Háááát.. El kell, hogy keserítselek. A legjobb emlékeim szerint a 8-as széria közül nem nagyon akciózott a T-Mobil még Westeles idejében.. A Pannonnál volt 8810 akció , de eléggé későn, mondhatni akkor, amikor már kifutó modellnek számított... Nem tudom mi ennek az oka. Talán az, hogy egy elismerten státusszimbólumos telefont ha leakciózik egy szolgáltató akkor kevesebb fogy a MM-be és EW ben, a MObilASK-ról nem is beszélve... (kartell???) Vagy esetleg nem igazán engedi a Nokia, hogy ezeket a kategóriás telefonokat SIM lock-al lássák el a szolgáltatók. És ugye úgy meg nem éri meg.



Én azért azon gondolkoznék el: Mi éri meg jobban? Várni a SIM lock-os akciós rabságos T-mobilra, vagy megvenni Budapest Bankos, vagy Cetelemes hitelre a Media Markt ban??? Utóbbi esetben függetlenül... És talán kicsit jobb kondíciókkal:)))


csüt. júl. 21, 2005 18:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. júl. 20, 2005 19:47
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Sziasztok!Eddig nem szoltam hozza a forumhoz, csendben olvasgattam a hozzaszolasokat, meg a PDAmania.hu foruman-n tanyaztam.Most P910et hasznalok, elotte meg P900om volt, nagyon ki tudom hasznalni a telefon tulajdonsagait.De jott a ez Nokia...es nagyon beleszerettem, nem az ara, nem a villogas miatt, egyszeruen mert szep, szerintem.A 8850 tetszett nagyon, utana 8910/8910i szerintem eleg temetkezesi vallalkozosra sikeredett.Ugyis lassan telefont akarok valtani 8800 is szoba jon mellette meg majd hasznalok valami palmtopot.Ma voltam a Mobilaskban 224900Ft...Ez marha sok.Abban remenykedem hogy T-Mobile-ek beveszik es valamivel kevesebbert hozza lehet jutni.Valakinek valami informacioja erre vonatkozoan?Emlekszik valaki hogy a 8910/8910i volt e a Westelnel?
A masik meg az hogy elso szerias nokiaval mar szivtam ugyhoz ezzel is szerintem varni kellene ket-harom honapot.
Udvozlet minden exkluziv 8850/8910/8910i/8800 tulajnak!
Es bocs ha hosszura nyultam...
N Gabor

U.I:Valahol a neten olvastam nem hivatalos forrasbol, hogy valolszinuleg a Nokia piacra dob egy fekete sznu verziot is... :-/ (lehet jobban tetszene...)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gnemeth83 csüt. júl. 21, 2005 20:32-kor.



szer. júl. 20, 2005 19:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás 
Nevetséges a Westendben lévő telefonkereskedés! ( Szerintem sokan tudják melyikre gondolok)
Tegnap bent jártam, gondoltam megnézem milyen a készülék. Megmondom őszintén nagyon tetszik! Iszonyat jól néz ki, egyáltalán nem zavaró a súlya, nem is olyan nagy, mint ahogy az a legtöbb képről tűnik. Egyedül a tudása az, ami nem nagy szám!
Ja! Miután megnéztem, merészen rákérdeztem az árára is! :lol: 250! - válaszolta lazán az eladó!
Nem szégyenlősek :D


szer. júl. 13, 2005 13:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: itt-ott
Hozzászólás 
Sziasztok!

Tegnap láttam a Saturnba 8800-t. Bruttó 199e Ft volt kártyafüggetlenűl.

Csumi:Attka


szer. júl. 06, 2005 7:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 240
Tartózkodási hely: Flare>CMD200>C25>7110 >SL45>6510>T68 >6230>3230>W800>W810
Hozzászólás 8800i
Nevetséges ez a 47MB felhasználói memória.
Már kezd körvonalazódni a 8800i tulajdonságai.. Jobb kamera, memória, áttervezett kezelőgombok. Szánalmas hogy ezt mindig eljátsza a nokia és mi mindig bekajáljuk. :evil:


kedd júl. 05, 2005 18:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
A neten látható, hogy mennyire egyedi az árképzése... és biztos vagyok benne, hogy rövidesen ellehet majd csípni egyet-egyet nagyon jó áron... Pl.: Egy oldalon hirdet 215ért, 200ért és 150ért(!) is a különböző GSM Boltok...


pén. júl. 01, 2005 7:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 13:45
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Az eddigi tapasztalataimból ítélve nagyon!


vas. jún. 26, 2005 20:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Amúgy a nyitómechanizmus mennyire lesz tartós?


vas. jún. 26, 2005 15:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
SilentKiller írta:
Zsugorodik az a réteg akik főleg emberszabásúakból áll és olyan telefon kell neki ami látszódik, hogy mennyi pénze van amikor játszadozik vele az egyik plázában.



Szerintem ez túl általános. Aki 88xx telót vesz nem feltétlenül csak azért veszi, hogy más lássa, hanem mert egyszerűen tetszik neki. Nekem van olyan ismerősöm, aki végigment a 8810 8850 8910i 8800 vonalon, és közben nem volt más telója. Na most a 8810 kb 8 éves teló ha nem több. És valjuk be elég kevesen vagyunk itt a fórumon, akik 8 év alatt csak 4-szer vettek telefont.


vas. jún. 26, 2005 14:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Ha lesz belőle nagy mennyiségű szürkeimport (lásd "nagyobb" GSM boltok akik hirdetnek a neten és akár saját weboldallal, netán webshoppal rendelkeznek)... nos ebben az esetben akár egy hónapon belül is. Manapság iszonyat erős a harc a mobilpiacon így egymás alá fognak ajánlani az emberek amíg ki nem alakul egy reális, egészséges ár. Zsugorodik az a réteg akik főleg emberszabásúakból áll és olyan telefon kell neki ami látszódik, hogy mennyi pénze van amikor játszadozik vele az egyik plázában.


vas. jún. 26, 2005 13:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Macika írta:
Ha belegondolsz, a 8850 majdnem ugyanennyi volt, csak egy 5 évvel ezelőtti, jóval erősebb Forintból...


Oké de szerintem sokan, köztük én sem 250 ezer HUF-ért vettem, hanem 130 ért. Amúgy Kb mikor fog szerintetek 200 alá esni, illetve egy oylan 150-es áron beállni?


vas. jún. 26, 2005 13:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 315 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség