Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 20:23



Hozzászólás a témához  [ 129 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
5 perc után 0 Ft Csomag 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Akkor mégegyszer a tisztánlátás miatt.Hálózaton belül beszélsz 30 percet Pannon 50-el például. Nem kell fizetni érte, ez világos, viszont mennyi marad az 50 percből? 20 perc, vagy 45 perc?


pén. márc. 03, 2006 13:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
skynet írta:
Wagner ur írta:
A reklámban egy hullámvasút szerepel, ami végtelenített ugyi. Na ez lehet a sok duma jelképe. Csak óránként megállítják a kocsikat és újra jegyet kell venni. ;) Amúgy asszem most 23Ft egy percem, ami 115Ft/óra díjnak felel meg. Ha jól emlékszem, pár éve még egy perc volt ennyi .....


most váltottam át az egyik céges előfizetést momentumról pannon 300-ra ... momentummal nettó 96 ft ma, 2006-ban ....
No comment. Nektek MÉG 115Ft volt pár napja. Én kérek elnézést! :roll:


pén. márc. 03, 2006 12:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
A reklámban egy hullámvasút szerepel, ami végtelenített ugyi. Na ez lehet a sok duma jelképe. Csak óránként megállítják a kocsikat és újra jegyet kell venni. ;) Amúgy asszem most 23Ft egy percem, ami 115Ft/óra díjnak felel meg. Ha jól emlékszem, pár éve még egy perc volt ennyi .....


pén. márc. 03, 2006 11:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
T68m írta:
Londelmor írta:
Wagner ur írta:
Már bocs, de nemtomhány éve így van a pannonnál. Mióta GPRS-szolgáltatásuk van biztosan. A tarifacsomagváltás kötött ilyen szempontból

sőt, én úgy emlékszem, hogy régen (2000-2001 körül) még a tarifacsomagváltás is úgy ment, hogy ré****ányosan számlázták a havidíjat, és a kedvezményeket is úgy vonták le, ha váltottál hónap közepén. amikor annó optimumból momentumra váltottam, akkro az volt, hogy a telefonos automatánál megrendeltem, és 1-2 óra múlva jött egy sms, hogy akkor mostmár az új csomag szerint számláznak.


aha, akkor te azidőtájt trémobilos lehettél (vagy veszteles), mert hogy a pannon nem váltott hóközben tarifacsomagot, az fiksz.
Nemá. Úgy emlékszem volt ilyen, de havonta (vagy 3 havonta?) lehetett csak.


szerk: vagy az idő szépíti meg az emlékeket. :D


pén. márc. 03, 2006 10:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Londelmor írta:
Wagner ur írta:
Már bocs, de nemtomhány éve így van a pannonnál. Mióta GPRS-szolgáltatásuk van biztosan. A tarifacsomagváltás kötött ilyen szempontból

sőt, én úgy emlékszem, hogy régen (2000-2001 körül) még a tarifacsomagváltás is úgy ment, hogy ré****ányosan számlázták a havidíjat, és a kedvezményeket is úgy vonták le, ha váltottál hónap közepén. amikor annó optimumból momentumra váltottam, akkro az volt, hogy a telefonos automatánál megrendeltem, és 1-2 óra múlva jött egy sms, hogy akkor mostmár az új csomag szerint számláznak.
Valóban. Ezt elfelejtettem. Mondjuk hóközi számlát sosem küldtek, csak a rendes számla állt két részből, bár emlékeimben azok elég kuszák voltak. :D


pén. márc. 03, 2006 10:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Londelmor írta:
Wagner ur írta:
Már bocs, de nemtomhány éve így van a pannonnál. Mióta GPRS-szolgáltatásuk van biztosan. A tarifacsomagváltás kötött ilyen szempontból

sõt, én úgy emlékszem, hogy régen (2000-2001 körül) még a tarifacsomagváltás is úgy ment, hogy ré****ányosan számlázták a havidíjat, és a kedvezményeket is úgy vonták le, ha váltottál hónap közepén. amikor annó optimumból momentumra váltottam, akkro az volt, hogy a telefonos automatánál megrendeltem, és 1-2 óra múlva jött egy sms, hogy akkor mostmár az új csomag szerint számláznak.


aha, akkor te azidőtájt trémobilos lehettél (vagy veszteles), mert hogy a pannon nem váltott hóközben tarifacsomagot, az fiksz.


pén. márc. 03, 2006 10:48
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Wagner ur írta:
Már bocs, de nemtomhány éve így van a pannonnál. Mióta GPRS-szolgáltatásuk van biztosan. A tarifacsomagváltás kötött ilyen szempontból

sőt, én úgy emlékszem, hogy régen (2000-2001 körül) még a tarifacsomagváltás is úgy ment, hogy részarányosan számlázták a havidíjat, és a kedvezményeket is úgy vonták le, ha váltottál hónap közepén. amikor annó optimumból momentumra váltottam, akkro az volt, hogy a telefonos automatánál megrendeltem, és 1-2 óra múlva jött egy sms, hogy akkor mostmár az új csomag szerint számláznak.


pén. márc. 03, 2006 7:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
McLaca írta:
Akkor visszavonva. Azt hittem, a lemondásnál is ré****ányosan számláznak. Mindenesetre már az is pozitívum, hogy legalább a hó közepén megrendelt csomagnak nem a teljes havidíját számlázzák a tört hónapra.

Üdv!
Már bocs, de nemtomhány éve így van a pannonnál. Mióta GPRS-szolgáltatásuk van biztosan. A tarifacsomagváltás kötött ilyen szempontból, de minden kiegészítő rendelhető hóközben, amiért (nekem eddig így volt) az adott időszakra eső díjat kellett megfizetni nem a teljes havit.

szerk: természetesen postpaid.


pén. márc. 03, 2006 6:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Akkor visszavonva. Azt hittem, a lemondásnál is részarányosan számláznak. Mindenesetre már az is pozitívum, hogy legalább a hó közepén megrendelt csomagnak nem a teljes havidíját számlázzák a tört hónapra.

Üdv!


pén. márc. 03, 2006 1:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
McLaca írta:
zoli62 írta:
Postpaid megrendelésnél hónap közben részarányosan számlázzák, és telefonon megrendelve max. 24 óra alatt aktiválják.
Nocsak!
Ez biztos?
Csak nem áttérnek akkor a konzerv rendszerből a másik kettő bevett szokására?

Üdv!


Ezt mondták, és logikus is. Addig megy, amíg le nemmondod, de az postpaidnél csak számlazárásnál éervényesül, prepaidnél pedig az új ÁSZF-ben van egy kártyaciklus, azaz az illető szolgáltatás megrendelésétől számított egy hónap.


pén. márc. 03, 2006 1:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Postpaid megrendelésnél hónap közben részarányosan számlázzák, és telefonon megrendelve max. 24 óra alatt aktiválják.
Nocsak!
Ez biztos?
Csak nem áttérnek akkor a konzerv rendszerből a másik kettő bevett szokására?

Üdv!


pén. márc. 03, 2006 0:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Nos. A szolgáltatás folyamatos, ha számlás vagy akkor következő hónapban is él, ha kártyás, akkor levonódik az egyenlegedből. Postpaid megrendelésnél hónap közben részarányosan számlázzák, és telefonon megrendelve max. 24 óra alatt aktiválják.


csüt. márc. 02, 2006 23:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Pont a jó reklámok vannak felsorolva :D.


csüt. márc. 02, 2006 21:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Vizsla írta:
-vadaszg- írta:
igen lecserélték a reklámügynékséget, eddig McCann volt, most nem tom kik csinálják...
Ez mennyire biztos, hogy eddig is a McCann Erickson csinálta a reklámokat? Csak mert mióta bejött a Praktikum Perfekt, új díjszabással, azóta vannak idétlen reklámjai, leszáímtva 1-2 normálisra sikerültet (djuice reklámok mindegyike, családi csomag, mobimail). Előtte pedig csak jó reklámok voltak (it's your life, momentum, minimum, 8 másodperc stb.), s ekkor ki is írták, hogy a McCann volt a készítő.


hát elég valószínű, hogy ők csinálták :)
http://www.mccann.hu/szolg-partner.jsp?id=10000542


csüt. márc. 02, 2006 20:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
guni. írta:
Londelmor írta:
Petyuszka írta:
A TV reklámja valami elképesztően jó szerintem. Nekem nagyon tetszik.

igen, egyetértek! most láttam az előbb, és tényleg jó. most végülis lecserélték a reklámügynökségüket, vagy csak fejmosást kaptak? (a "közkívánatra" és hasonló reklámok nem is említhetőek ezzel egy napon)


Most őszintén mi ebben a jó? Semmi ötlet. Semmi logika. Az első még elment, mert az image-film volt, de ez már egy konkrét szolgáltatást ismertet itt azért már lehett volna valami kreatívat álmodni. Szerintem ugyanaz a semmit mondó lagymatag stílus, mint eddig volt, csak a színvilág más.

Guni


Nem szól semmiről? Ott ülnek a "hullámvasútban" bekötve. Nyugodtan elengedhetik magukat, nem esnek ki, Nem kell kapaszkodniuk, szabadok, azt teszik, amit akarnak. Nekem egyből ez jött le belőle. Nyugodtan telefonálhatnak, nem kell az órát lesni. De szóljon valaki ha nem jól értelmeztem a reklámot.


csüt. márc. 02, 2006 19:57
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
guni. írta:
Most őszintén mi ebben a jó?

nekem az tetszik benne, hogy nem agresszív reklám, nem olyan, amire az első reakcióm, hogy leveszem a hangot/csatornát váltok (és szídom a technikát, hogy miért nincs még reklámblokkoló tv-re). nem mászik az ember arcába, nem bunkó stílusú, nem primitív, és még sorolhatnék egy csomó dolgot. nálam az ilyen jellegű reklámok a második kategóriába esnek, az első helyen azok vannak, amik humorosak, és még élvezetes is nézni (lásd: adidas és nike reklámok, meg még egy csomó olyan, amit be szoktak linkelgetni az OFF-ba, de ide tartoznak az eurosporton régebben önreklámként jelenlevő pálcikaemberes spot-ok is.), második ugye ez (beleértve a legtöbb autóreklámot például), és harmadik a nézhetetlen kategórai (az összes mosópor, és vízlágyító, wc tisztító, zacskós leves, bank, stb reklám).
egy terméket én nem a reklámja alapján veszek meg, sosem tettem ilyet, és kétlem, hogy a jövőben erre hagyatkoznék. inkább fórumokat, teszteket olvasok, embereket kérdezek meg, és eldöntöm az igénéyem szerint, hogy mire van szükségem, mire van pénzem. éppen ezért számomra a reklámok teljesen haszontalanok, így megtanultam annak örülni, ha legalább nézhetőek, netán esetleg szórakoztatóak. nos ezért tetszik.

bocs az offért, ha ez annak minősül


csüt. márc. 02, 2006 19:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:
igen lecserélték a reklámügynékséget, eddig McCann volt, most nem tom kik csinálják...
Ez mennyire biztos, hogy eddig is a McCann Erickson csinálta a reklámokat? Csak mert mióta bejött a Praktikum Perfekt, új díjszabással, azóta vannak idétlen reklámjai, leszáímtva 1-2 normálisra sikerültet (djuice reklámok mindegyike, családi csomag, mobimail). Előtte pedig csak jó reklámok voltak (it's your life, momentum, minimum, 8 másodperc stb.), s ekkor ki is írták, hogy a McCann volt a készítő.


csüt. márc. 02, 2006 19:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Londelmor írta:
Petyuszka írta:
A TV reklámja valami elképesztően jó szerintem. Nekem nagyon tetszik.

igen, egyetértek! most láttam az előbb, és tényleg jó. most végülis lecserélték a reklámügynökségüket, vagy csak fejmosást kaptak? (a "közkívánatra" és hasonló reklámok nem is említhetőek ezzel egy napon)


Most őszintén mi ebben a jó? Semmi ötlet. Semmi logika. Az első még elment, mert az image-film volt, de ez már egy konkrét szolgáltatást ismertet itt azért már lehett volna valami kreatívat álmodni. Szerintem ugyanaz a semmit mondó lagymatag stílus, mint eddig volt, csak a színvilág más.

Guni


csüt. márc. 02, 2006 19:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Londelmor írta:
Petyuszka írta:
A TV reklámja valami elképesztően jó szerintem. Nekem nagyon tetszik.

igen, egyetértek! most láttam az előbb, és tényleg jó. most végülis lecserélték a reklámügynökségüket, vagy csak fejmosást kaptak? (a "közkívánatra" és hasonló reklámok nem is említhetőek ezzel egy napon)

igen lecserélték a reklámügynékséget, eddig McCann volt, most nem tom kik csinálják...


csüt. márc. 02, 2006 18:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
jajj, még a tiéd is? :) alig győzök bújkálni már így is...:roll: :D


csüt. márc. 02, 2006 18:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Örök hálám kísértsen! :wink:

Üdv!


csüt. márc. 02, 2006 18:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
parancsolja, tekintsd meg :)

5 perc után 0Ft


csüt. márc. 02, 2006 18:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Csak én nem láttam még ezt a reklámot?
Pedig most is ON a TV a híradó miatt.

Üdv!


csüt. márc. 02, 2006 18:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Petyuszka írta:
A TV reklámja valami elképesztően jó szerintem. Nekem nagyon tetszik.

igen, egyetértek! most láttam az előbb, és tényleg jó. most végülis lecserélték a reklámügynökségüket, vagy csak fejmosást kaptak? (a "közkívánatra" és hasonló reklámok nem is említhetőek ezzel egy napon)


csüt. márc. 02, 2006 18:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Vagy esetleg valamilyen lányos zavarában a Pannon úgy döntött, hasonlóan a többiekhez, lehetségessé teszi a bármikori megrendelést (és esetleg lemondást!?).
Akkor már tényleg lenne tartalma is az eddig elég üres "megújulás" szlogennek.

Üdv!


csüt. márc. 02, 2006 17:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A megrendelés számlás esetén elvileg számlazárás után lenne aktív, de már ma az. A havidíjat valószínűleg időarányosan fogják számlázni. Kártyásoknál megrendelés után elvileg 72 órán belül aktiválják. A lemondások viszont tényleg számlazáráskor, illetve kártyás esetén a fordulónapkor érvényesülnek. Legalábbis ez így szokott lenni. Nem hinném hogy pont ennél a szolgáltatásnál lenne kivétel.


csüt. márc. 02, 2006 17:33
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
A szolgáltatás addig megy, amig le nem mondod, azaz a következő ciklusban automatikusan levonódik az egyenlegedből, illetve számládon fizeted?


csüt. márc. 02, 2006 16:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A lemondásnak nincs akkora jelentőssége, elvégre a havidíj lement így is, a pannon meg nem számláz időarányosan vissza. Aki meg kártyásan két héttel fordulónap előtt lemondja, az hülye. :D

Üdv!


csüt. márc. 02, 2006 16:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Az este rendeltam meg a szolgáltatást a PannOnline-on. Délelőtt jött az SMS, hogy aktiválták a szolgáltatást. Ezek szerint nem kell a számlazárást megvárni.


Én meg megkérdeztem, számlás előfizetés esetén ha lemondod, akkor következő ciklusra vonatkozik, kártyásnál bármikor lemondhatod.


csüt. márc. 02, 2006 14:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Az este rendeltam meg a szolgáltatást a PannOnline-on. Délelőtt jött az SMS, hogy aktiválták a szolgáltatást. Ezek szerint nem kell a számlazárást megvárni.


csüt. márc. 02, 2006 12:41
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás Re: 5 perc után 0 Ft Csomag
-guru- írta:
.gúnár. írta:
-guru- írta:
McLaca írta:
Mennyi is a CSD kapcsolat sebessége?
Pannonnál 14.400...
Több is lehet az, ha létezik még a HSCSD náluk.
A kérdés csd-re vonatkozott. Annak annyi, a HSCSD persze nagyobb.
Persze. Azért írtam, mert a HSCSD is CSD már ami a számlázást illeti a Pannonnál és itt ez a lényeg (külföldi szolgáltatóknál nem ez a bevett gyakorlat). Remélem jól emlékszem. :wink: És persze az is igaz, hogy ha most ezt a szolgáltatást emiatt sokan elkezdik használni HSCSD-vel, akkor rövidesen módosítani fogják a kiírást.


csüt. márc. 02, 2006 8:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás Re: 5 perc után 0 Ft Csomag
.gúnár. írta:
-guru- írta:
McLaca írta:
Mennyi is a CSD kapcsolat sebessége?
Pannonnál 14.400...
Több is lehet az, ha létezik még a HSCSD náluk.
A kérdés csd-re vonatkozott. Annak annyi, a HSCSD persze nagyobb.


csüt. márc. 02, 2006 8:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 178
Hozzászólás Re: 5 perc után 0 Ft Csomag
Czumy írta:
McLaca írta:
Mennyi is a CSD kapcsolat sebessége?


CSD: 2,4; 4,8; 9,6; 14,4 kbit/sec és
HSCSD: 43,2 kbit/sec
GPRS. 57,6 kbit/s
EDGE: 240 kbit/s


Köszi, javítottam! :oops:


A GPRS és EDGE papíron a duplája. Más kérdés, hogy ilyen készülék (8 timeslotos) nemigen létezik.


csüt. márc. 02, 2006 8:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A 384 az a 3G, az EDGE-nek 240-nél van a vége (papíron). Szóval ha valaki túllép a (kisebbek - 250 és alatta - közé tartozó) GPRS csomagjában foglalt forgalmon, és mégis nagyobb mennyiségű adatot kell töltenie, valószínűleg jobban fog járni, ha azt HSCSD-n keresztül teszi ezzel az "5 perc után 0Ft" csomaggal, főleg, ha már eleve meg van rendelve neki.

Üdv!


csüt. márc. 02, 2006 0:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás Re: 5 perc után 0 Ft Csomag
Czumy írta:
McLaca írta:
Mennyi is a CSD kapcsolat sebessége?


CSD: 2,4; 4,8; 9,6; 14,4 kbit/sec és
HSCSD: 43,2 kbit/sec
GPRS. 57,6 kbit/s
EDGE: 384 kbit/s
Az EDGE nincs ennyi!


szer. márc. 01, 2006 23:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás Re: 5 perc után 0 Ft Csomag
McLaca írta:
Mennyi is a CSD kapcsolat sebessége?


CSD: 2,4; 4,8; 9,6; 14,4 kbit/sec és
HSCSD: 43,2 kbit/sec
GPRS. 57,6 kbit/s
EDGE: 240 kbit/s


Köszi, javítottam! :oops:


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Czumy csüt. márc. 02, 2006 1:19-kor.



szer. márc. 01, 2006 22:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Létezik még a HSCSD, ha jól tudom, akkor csak náluk.


Igen, másnál nem is volt HSCSD. Ez viszont ha minden jól megy, akkor 56k modemes net körüli sebesség (~40-45k) lehet emlékeim szerint. Utoljára Nokia 6210-essel használtam. :wink:


szer. márc. 01, 2006 20:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Létezik még a HSCSD, ha jól tudom, akkor csak náluk.


szer. márc. 01, 2006 18:49
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás Re: 5 perc után 0 Ft Csomag
-guru- írta:
McLaca írta:
Mennyi is a CSD kapcsolat sebessége?


Pannonnál 14.400...


Több is lehet az, ha létezik még a HSCSD náluk.


szer. márc. 01, 2006 16:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás Re: 5 perc után 0 Ft Csomag
McLaca írta:
Mennyi is a CSD kapcsolat sebessége?


Pannonnál 14.400...


szer. márc. 01, 2006 15:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
Czumy írta:
Jól értelmezem?

0:00 - 4:59 = az első 5 perc díja kerül EGY ÖSSZEGBEN kiszámlázásra (egy 8 mp-es hívás esetén is)?!


Nem, 8 másodpercért a tarifádnak megfelelő díjat fizeted. Tehát pl. Optimumnál 8 másodpercet, Pannon 50-nél 1 percet.


szer. márc. 01, 2006 9:05
Profil
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Czumy írta:
Jól értelmezem?


NEM.


szer. márc. 01, 2006 8:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Czumy írta:
Jól értelmezem?

0:00 - 4:59 = az első 5 perc díja kerül EGY ÖSSZEGBEN kiszámlázásra (egy 8 mp-es hívás esetén is)?!


Első öt percnél a megfelelő tarifát számlázzák neked, általában percaélapon, utána 55 percig bezárólag nincs számlázás. Minden megkezedett hívásnál, és csak a hálózaton belül.


szer. márc. 01, 2006 8:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Jól értelmezem?

0:00 - 4:59 = az első 5 perc díja kerül EGY ÖSSZEGBEN kiszámlázásra (egy 8 mp-es hívás esetén is)?!


szer. márc. 01, 2006 8:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Igen, itt megint bentmarad több perc, mert öt perc az már tényleg sok. Az tényleg jó viszont, hogy kék számokat is lehet hívni.
Még több új csomag kellene.


szer. márc. 01, 2006 7:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás Re: 5 perc után 0 Ft Csomag
Idézet:
-A kedvezmény igénybe vehető a kékszám, illetve hangpostahívásra, kártyás előfizetés esetén adat- és faxhívásra is.

Nekem ezen akadt meg a szemem. Mennyi is a CSD kapcsolat sebessége?
Kártyásoknak jó lehet ez a csomag, főleg azoknak, akik szeretnének többet beszélgetni egymással, és áldoznak kicsivel többet a dologra, de korábban sokkal többe került volna ez nekik.
Sok ilyen ember van.

Üdv!


szer. márc. 01, 2006 1:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
már vártam ezt a csomagot. Nem mintha kellene, de logikus volt megjelenése. Az első ötperccel már sokszorosan ki van fizetve a beszélgetés ára.

A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy akik 2-3-4 percet beszéltek volna, azok most kifizetik az ötpercet, majd beszélnek max 10-et. De ha ki is használják, akkor is többet fizetnek, mint amennyit enélkül a pannonra szántak volna. No, meg még ott a havidíj is...

tényleg, mi van azzal, aki túllépi a 60 percet? (vagy most már 60 percnél szakít a pannon)


szer. márc. 01, 2006 1:03
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
OFF

Nekem úgy tűnt, hogy belső hálózatban mindiga Voda volt a legerősebb, és kifizetődőbb. Vélemény?


kedd feb. 28, 2006 21:52
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
De valóigaz, a kártyásokra nem gondolt a Voda.


kedd feb. 28, 2006 21:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Macika írta:
Vizsla írta:
...Vajon erre a voda lépni fog valamit?...
Nézd csak meg ezt!

999 Ft előfizetési díj, 624 Ft opciós díj. Mindez bő 1 éve.
Tudod kinek kéne lépni? A T-mobilnak!
A Voda volt az első, jó ÉVNYI csúszással - ráadásul jóval drágábban - követte őt a Pannon, a T meg még várat magára...
Áááá, leírom harmadjára :D:

ez az opció csak egyetlen tarifához (illetve még a használatában korlátozott HáziMobilhoz) igéynelhtő. És egyetlen egy prepaides sem használhatja, ellentétben a pannon opciójával.

Igen, tudok a csomagról és használom is, egy Bónuszt áldoztam fel ezért :).
OK, értem.

Azt viszont továbbra sem, hogy miért kéne a Vodának lépnie erre valamit is? Hiszen ő van/volt lépéselőnyben.
Az ő tarifája továbbra is bármelyik általam ismert Pannonos tarifánál olcsóbb.


kedd feb. 28, 2006 21:48
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 129 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség