Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 4:37



Hozzászólás a témához  [ 2894 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 58  Következő
Nokia N95: 5 MP-es kamera, GPS, HSDPA 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Nem a voda kormányzatis csomagon múlik a minősége, de valóban kiábrándító :( Fentebb van egy link (youtube video), ahol egy kis ragasztócsík segítségével csökkentik a lötyögést. Vagy leadhatod szervizbe, hátha csinálnak vele valamit, bár arról is vannak fentebb tapasztalatok... :?


szer. jún. 20, 2007 12:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jún. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok. Nekem is van egy N95öm, és sajnos ez is lötyög ha a fedőlap jobb oldalát nyomkodom(illetve az itt lévő gombokat).Ez nagyon idegesít. És ha pl felhívok valakít akkor a kicsengés nagyon fura ilyen búgó recsegő nem is tudom milyen hangja van, meg közbe ez is sistereg. Vodafone kormányzatis a teló. Mit csináljak??? :? Amúgy nagyon tetszik a teló, meg minden, de azért egy majd 200es telótól azért többet vár el az ember.
Üdv: András


szer. jún. 20, 2007 1:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 25, 2007 23:01
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
reddoors írta:
Sámánbácsi írta:
reddoors írta:
Sámánbácsi írta:
Próbálta már vki, hogy a TOMTOM 5.2 verziója n95 megy-e? Mert mintha itt azt olvastam volna, hogy igen. Szereztem két verziót, az egyiket s60-ra a másikat s80-ra ajánlják. Persze nekem egyik sem installálódott fel...

TomTom6.02 verziója tökéletesen fut rajta. Az általad említett s60-as telókra van. Symbi9.x-től TomTom6.x verzió jó.Ha lehet ne visszafele menjünk az idővel. :) A beépített GPS vevőt viszont nem tudja használni. :roll:


Bocs, ezt nem hangsúlyoztam: persze, hogy használja a belső vevőt! Azért próbálgattam az 5.2 verziót mert úgy emlékeztem, hogy az használja a belső GPS-t... Csak mindkét installnál kiírta: ismertelen rendszer. Már az N95-é...

Sajnos nem jól emlékeztél, a gumicsizmás emberke majd elmagyarázza a dolgokat :D :D :D

Sajnos nem jól... Akkor várunk :cry:


hétf. jún. 18, 2007 8:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Sámánbácsi írta:
reddoors írta:
Sámánbácsi írta:
Próbálta már vki, hogy a TOMTOM 5.2 verziója n95 megy-e? Mert mintha itt azt olvastam volna, hogy igen. Szereztem két verziót, az egyiket s60-ra a másikat s80-ra ajánlják. Persze nekem egyik sem installálódott fel...

TomTom6.02 verziója tökéletesen fut rajta. Az általad említett s60-as telókra van. Symbi9.x-től TomTom6.x verzió jó.Ha lehet ne visszafele menjünk az idővel. :) A beépített GPS vevőt viszont nem tudja használni. :roll:


Bocs, ezt nem hangsúlyoztam: persze, hogy használja a belső vevőt! Azért próbálgattam az 5.2 verziót mert úgy emlékeztem, hogy az használja a belső GPS-t... Csak mindkét installnál kiírta: ismertelen rendszer. Már az N95-é...

Sajnos nem jól emlékeztél, a gumicsizmás emberke majd elmagyarázza a dolgokat :D :D :D


hétf. jún. 18, 2007 7:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 25, 2007 23:01
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
reddoors írta:
Sámánbácsi írta:
Próbálta már vki, hogy a TOMTOM 5.2 verziója n95 megy-e? Mert mintha itt azt olvastam volna, hogy igen. Szereztem két verziót, az egyiket s60-ra a másikat s80-ra ajánlják. Persze nekem egyik sem installálódott fel...

TomTom6.02 verziója tökéletesen fut rajta. Az általad említett s60-as telókra van. Symbi9.x-től TomTom6.x verzió jó.Ha lehet ne visszafele menjünk az idővel. :) A beépített GPS vevőt viszont nem tudja használni. :roll:


Bocs, ezt nem hangsúlyoztam: persze, hogy használja a belső vevőt! Azért próbálgattam az 5.2 verziót mert úgy emlékeztem, hogy az használja a belső GPS-t... Csak mindkét installnál kiírta: ismertelen rendszer. Már az N95-é...


vas. jún. 17, 2007 22:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
basic írta:
én hollandiában próbáltam a gps-t. előre feltöltött térképpel tökéletesen megtalált mindent, keresett (netes kapcsolat nélkül). szóval :D


Nekem is megtalalta. En Angliaban, azon belul Lincolnshire-ben vagyok: az itteni kisvarosra egybol razoomolt, es utcara pontosan megmondta, hogy hol vagyok. Szoval le a kalappal. Szinten elore letoltott terkepem van, kikapcsolt halozati forgalommal neztem.


vas. jún. 17, 2007 22:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 9:54
Hozzászólások: 49
Hozzászólás 
e-mailezéssel kapcsolatban lenne kérdésem. beállítottam minden kiszolgálót, rendesen tudok fogadni leveleket és küldeni is. viszont WIFI esetében csak fogani tudok, küldeni nem sikerül. a pannon smtp-je van beállítva. más smtp-t kellene a wifinél beállítani?


vas. jún. 17, 2007 22:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 9:54
Hozzászólások: 49
Hozzászólás 
én hollandiában próbáltam a gps-t. előre feltöltött térképpel tökéletesen megtalált mindent, keresett (netes kapcsolat nélkül). szóval :D


vas. jún. 17, 2007 21:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
nem kezeli a rejtett SSIDt? NEkem E70em van de kiirja hogy van rejtett WLAN meg lehet konfigolni kezzel SSIDt pedig ezen meg csak a sima S60 3rd megy semmi FP1 extraság.. igaz nekem ad-hoc fixips netet nem sikerül felkonfogolnom vele, elvileg összeröffen de a notebookról már pingetni nem tudom a telefont (elvileg pingenie kellene.. vagy van rajta tűzfal? :) )


vas. jún. 17, 2007 11:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Haj evribadi! Vegre sikerult GPS poziciot fogatni a telommal, eddig valoszinuleg azert nem jott ossze, mert a szobambol probaltam. : - DDD
Ma kint a szabadban kb. 1-2 perc alatt elsore GPS poziciot fogott, es stabilan meg is maradt, megmondta, hol vagyok. Ez nekem mar boven eleg, navi nem kell, ha valahol eltevedek, mar ez is nagy segitseg lesz.


szomb. jún. 16, 2007 17:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd dec. 21, 2004 17:05
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Debrecen - Bp
Hozzászólás gps
szakerto írta:
Egyszer lemértem: letettem az udvar közepén a telefont (épülettől való távolság minimum 10 méter) és 10(!) percig keresgélte a műholdakat.

Uhh, na nee! Másnak is ilyen sokáig tart? Akkor ezt nem a botorkálós, sietős embereknek találták ki. :)

Nálam a családtagok 2 perc gps-es bíbelődést is alig bírnak kivárni. ->"Nah, ne nyomkodd mán! Mikor indulunk végre?" :x


pén. jún. 15, 2007 23:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Hozzászólás 
Ck. írta:
Van itt olyan N95 tulaj, aki ázsiait vásárolt? Mert lenne néhány kérdésem.

A garancián kívül miben különbözik az ázsiai és az eu-s N95? Az ázsiai ugyanolyan minõségû, mint az eu-s? Konkrétan az összerakásra, anyaghasználatra, ház minõségére gondolok. Teljesen megegyezik az európaival, vagy van némi minõségbeli különbség? Vagy ugyanolyan minõségû, ugyanolyan gyártósorokon készült mint az európai, csak annyi, hogy ázsiai piacra készült?


Hali!

Földrajzilag a Közel-Kelet Ázsiának számít (bár gyanítom, hogy te inkább a Távol-keleti országokra gondoltál Ázsia címszó alatt). Az enyémnek semmi baja. Nem lötyög és tök jól beugrik a nyugalmi pozíciójába minden oldalról. Ugyanakkor a kollégám telefonja szintén nem lötyög, de nem olyan határozottan ugrik be a nyugalmi állapotába.
Szóval szerintem nincs különbség, ugyanarról a gyártósorról jönnek le (az enyém pl. Made in Finland). Csak itt 1GB-s kártyával adják és a memóriakártyára gyárilag installálva volt egy UniDic angol<-->(arab/fárszi/urdu) szótár illetve a Mobigenie nevű progi, ami azóta már letölthető a Download! menü alól is.
Ugyan a GPS-t nem nagyon használom, de mire megtalálja a műholdakat, az egy örökkévalóságnak tűnik. Főleg, ha autóban ülök vele (sétához mi a francnak GPS...?). Egyszer lemértem: letettem az udvar közepén a telefont (épülettől való távolság minimum 10 méter) és 10(!) percig keresgélte a műholdakat. Lehet, hogy én vagyok türelmetlen, de a PDA-mhoz képest ez egy évezred. Az még eddig akárhol, hidegen indítva is max. 2 perc alatt rájött, hol vagyok. Szóval az N95 GPS-e jó dolog, mert nem kell egy halom ketyerével szaladgálnod, de azért az all-in-one koncepció erős megszorításokra kényszerít.


pén. jún. 15, 2007 20:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Sámánbácsi írta:
Próbálta már vki, hogy a TOMTOM 5.2 verziója n95 megy-e? Mert mintha itt azt olvastam volna, hogy igen. Szereztem két verziót, az egyiket s60-ra a másikat s80-ra ajánlják. Persze nekem egyik sem installálódott fel...

vendég :wink:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors hétf. jún. 18, 2007 7:27-kor.



pén. jún. 15, 2007 17:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 25, 2007 23:01
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Próbálta már vki, hogy a TOMTOM 5.2 verziója n95 megy-e? Mert mintha itt azt olvastam volna, hogy igen. Szereztem két verziót, az egyiket s60-ra a másikat s80-ra ajánlják. Persze nekem egyik sem installálódott fel...


pén. jún. 15, 2007 15:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Van itt olyan N95 tulaj, aki ázsiait vásárolt? Mert lenne néhány kérdésem.

A garancián kívül miben különbözik az ázsiai és az eu-s N95? Az ázsiai ugyanolyan minőségű, mint az eu-s? Konkrétan az összerakásra, anyaghasználatra, ház minőségére gondolok. Teljesen megegyezik az európaival, vagy van némi minőségbeli különbség? Vagy ugyanolyan minőségű, ugyanolyan gyártósorokon készült mint az európai, csak annyi, hogy ázsiai piacra készült?


pén. jún. 15, 2007 13:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 25, 2007 23:01
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Topman írta:
Sámánbácsi írta:
Én is szeretnék lőni egy ilyen futós bicepsz tokot. Hol vehetek? A nyakbaakasztós módszer kezd kényelmetlen lenni. Igaz, hogy erősíti a hasizmot, de egy idő után már fáj is! :D

És a fólia is érdekes lehet még.

Úgy döntöttem, hogy először beszerzem a tartozékokat, és ha minden megvan, akkor veszek egy telót! :D


A bicepszet az Eurocenterben a Fukarnyiban. Ha jól emlékszem. A Fóliát a Speedshopban. Egyébként vettem ott még tel.tartót autóba, - van aktív-passzív - mégpedig olyat melynek mérete nem egyezik meg egy nagybőgő keménytokjával.


Érdekelne engem ez a bicepsz pánt, hol is vetted pontosan? Eredeti Nokia termék, vagy más cég kreálta? Mennyibe került?[/quote]

Ez a végső helyszin: EuroPark Saturn. (régen volt már :oops: ) Ahol az mp3 lejátszók vannak, hátul. Az ár:3-5e körül volt. Nem nokia. Jó minőség vmi DeJa a márka. ...Na, megvan a link... 8) http://www.deja-gmbh.de/en/produkte.php ... 18&start=0


pén. jún. 15, 2007 8:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Rian írta:
N73-ra feltettem ezt a programot, de a vakut nem tudja használni a telónak. Csak azt a fényt adja amivel a videórögzítés is megy...
N95-ön is.


pén. jún. 15, 2007 7:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 214
Hozzászólás 
Sámánbácsi írta:
Én is szeretnék lőni egy ilyen futós bicepsz tokot. Hol vehetek? A nyakbaakasztós módszer kezd kényelmetlen lenni. Igaz, hogy erősíti a hasizmot, de egy idő után már fáj is! :D

És a fólia is érdekes lehet még.

Úgy döntöttem, hogy először beszerzem a tartozékokat, és ha minden megvan, akkor veszek egy telót! :D


A bicepszet az Eurocenterben a Fukarnyiban. Ha jól emlékszem. A Fóliát a Speedshopban. Egyébként vettem ott még tel.tartót autóba, - van aktív-passzív - mégpedig olyat melynek mérete nem egyezik meg egy nagybőgő keménytokjával.[/quote]

Érdekelne engem ez a bicepsz pánt, hol is vetted pontosan? Eredeti Nokia termék, vagy más cég kreálta? Mennyibe került?


pén. jún. 15, 2007 0:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
bili írta:
bili írta:
Lehet zseblámpának használni az N95-öt?

Akkor válaszolok magamnak: a flash csak villan, mint a legtöbb nokia okostelónál.

Viszont van hozzávaló progi, ami N80 és N73 on is bekapcsolja folyamatos fényűre: NTorch Lite. Ki tudjátok próbálni n95-ön is?


N73-ra feltettem ezt a programot, de a vakut nem tudja használni a telónak. Csak azt a fényt adja amivel a videórögzítés is megy...


pén. jún. 15, 2007 0:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd dec. 21, 2004 17:05
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Debrecen - Bp
Hozzászólás 
bili írta:
Lehet zseblámpának használni az N95-öt?

Akkor válaszolok magamnak: a flash csak villan, mint a legtöbb nokia okostelónál.

Viszont van hozzávaló progi, ami N80 és N73 on is bekapcsolja folyamatos fényűre: NTorch Lite. Ki tudjátok próbálni n95-ön is?


csüt. jún. 14, 2007 23:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Az ázsiai N95-ön is ugyanúgy működik a GPS navigáció? Mert olvastam hazai tesztben, h még az eredeti ázsiai softtal nem tudott navigálni, csak a GPS-pozíciót követte, de nem navigált. Gondolom a soft miatt. De hogy ha rajta van a rendes magyar firmware, akkor működik rendesen a navigáció, ugye?


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ck. csüt. jún. 14, 2007 23:52-kor.



csüt. jún. 14, 2007 23:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 111
Hozzászólás 
... az első cserélt telóm abszolút nem lötyögött, viszont pixelhibás volt...

önigazolás 1:
inkább választottam az újat, némi lötyögéssel, minthogy állandóan a pöttyöket lessem fényképezéskor 8)


önigazolás 2:
csak akkor lötyög, ha figyelem :D


csüt. jún. 14, 2007 19:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd dec. 21, 2004 17:05
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Debrecen - Bp
Hozzászólás 
Lehet zseblámpának használni az N95-öt? Úgy értem, hogy a flash led csak exponáláskor villan, vagy máskor is folyamatos működésre bírható?


csüt. jún. 14, 2007 14:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 25, 2007 23:01
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Alexfuxnak hurrá!!! :) Már "külsősként" is régóta szorítottam neki... :wink: (Ha nem megy a barkács ajánlom a Speedshopos autótartót!)
Tapasztalat:
A GPS "vadiúj" műholdakat 3-4 perc alatt talál meg nálam. Ha ott kapcsolom be újra ahol kikapcsoltam, akkor nincs 1 perc! (Persze látnunk kell az eget... :lol: )
Ha 3d-re kapcsolunk és pont középen van a pozíciónk akkor menetirányba forgatva a térképet (rövid ideig) már majdnem olyan mintha profi szoftver lenne rajta. Kis illúzió... De gondolom erre már más is rájött :oops:
Más:
Nekem a mágnescsattos tartóból mikor kivettem a 6280-t, állandóan "felvette" ha az flipnyitásra volt állítva. Ez N95-nél is így van? Mert akkor nem annyira nyerő az ilyen tok.


csüt. jún. 14, 2007 13:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
OFF: Tegnapi nappal végleg és egyelőre "utód nélkül" bezárt az Erkel utcai Nokia Mintabolt :cry: :cry: !'-(

Ha javitásra adott le vki készüléket náluk, az a Westend-be megy majd vissza.


csüt. jún. 14, 2007 11:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Alexfux írta:
Rejtett SSID-es fix IP-s hálózatom van, de elvileg mindent jól állítottam be. Valamit bénázhatok, minden ötletet szívesen fogadok.


Sajnos a rejtett SSID-t nem kezeli az N95 (sem). Kapcsold be a szórást és jó lesz.


csüt. jún. 14, 2007 11:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Voltam ma 2 T-ben is és nyomogattam kicsit. Az első példány egész stabilnak tűnt, nagyon minimális lötyögéssel.
A másikra több időm volt (várakozás...). 11.0.x szoft volt rajta. Futott a háttérben a zene lejátszó (nem játszott zenét), a névjegyzék és a telefon beállítások menü és ezek mellett bármit akartam indítani, kiírta, hogy nincs elég memória rá :shock:
GPS jelet természetesen nem talált.
BT-n kerestem, talált kb 3 telefont, de egy 6233-t nem talált meg. Kicsit később kerestem a w800-ammal, az viszont megtalálta az N95-t (6233-t is), pedig messzebb voltam, mint a 6233 és ugyanannyi tereptárgy volt köztünk.

Nekem kézbe véve kissé nagy és utóbbi példány lötyögött, de nagyon durván. Nem csak kinyitva, hanem csukva is, ugyanúgy a jobb alsó sarokban.
Szóval élőbe nem jött be, mondjuk amúgy sem terveztem ilyen kütyüt beszerezni :)


csüt. jún. 14, 2007 10:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jún. 13, 2007 8:22
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Czumy írta:
Ice9 írta:
Én árulom a készüléket. A jótállási jegy jótállási feltételek részében a 2. pontban ez van: A jótállás időtartama a vásárlás napjától számítva 12 hónap.


Ha nem vagyok indiszkrét, miért adod el ilyen hamar?? :roll:


Ballagási ajándéknak kaptam. PDA-t akartam venni az iGO miatt. Gondoltam majd megbarátkozok ezzel is, de valahogy nem jött be. A GPS-e közel sem tud annyit mint egy SIRF 3-as. Ami nekem elég fontos lenne.


csüt. jún. 14, 2007 8:02
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Grat a telohoz, s udv a klubban! :)


csüt. jún. 14, 2007 0:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Üdv a klubban ;) Csak meglett...


szer. jún. 13, 2007 23:37
Profil ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Hát kedves kollégák én is szert tettem egy N95-re a T-től két év rablánccal.

Hármat is megnéztem a boltban, mindegyik a lötyögős slájdos kiszerelés volt, nem volt türelmem tovább válogatni, ezért a legkevésbé lötyögőset kértem.

Az első tapasztalatok vegyesek. Lehet, hogy van néhány pixelhibám, tök sötétben a TV-n látok néhány fehér pöttyöt. Ezzel még együtt tudok élni.
Ami elkeserített, hogy az N70-re az N95 másolója nem települt rá, dátumhibát írt ki. Viszont a PC Suite megoldotta az adatmásolási gondjaimat. Navigálni még nagyon nem próbáltam, mert nem volt sok időm játszani, ami viszont bosszantó, hogy az itthoni WLAN-omat nem tudom beállítani, illetve nem tudom elérni, hogy a böngésző ezt használja. Rejtett SSID-es fix IP-s hálózatom van, de elvileg mindent jól állítottam be. Valamit bénázhatok, minden ötletet szívesen fogadok.
A kijelzője nagyon tetszik, a TV kimenet is klassz. Most töltögetek le térképeket a MapLoader-val, holnap annak a tesztje következik.
Sajnos az N70-hez beszerzett autós passzív tartó pont ott tartaná a telót, ahol a Galéria gomb van, tehát valamit ki kell találnom.

Még fogok jelentkezni a többi tapasztalattal.


szer. jún. 13, 2007 22:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Ice9 írta:
Én árulom a készüléket. A jótállási jegy jótállási feltételek részében a 2. pontban ez van: A jótállás időtartama a vásárlás napjától számítva 12 hónap.


Ha nem vagyok indiszkrét, miért adod el ilyen hamar?? :roll:


szer. jún. 13, 2007 20:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 07, 2004 17:30
Hozzászólások: 187
Hozzászólás 
Ice9 írta:
Én árulom a készüléket. A jótállási jegy jótállási feltételek részében a 2. pontban ez van: A jótállás időtartama a vásárlás napjától számítva 12 hónap.

ja , a Nokia még mindig nem cserélte le a régi nyomtatású garijegyeit...2005 januárjától a Nokia is 24 hó garanciát köteles adni, és ad is.


szer. jún. 13, 2007 18:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jún. 13, 2007 8:22
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Én árulom a készüléket. A jótállási jegy jótállási feltételek részében a 2. pontban ez van: A jótállás időtartama a vásárlás napjától számítva 12 hónap.


szer. jún. 13, 2007 15:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Elvileg 2 év a 2 év. Lehet, csak rosszul írta az eladó, de ha hivatalos pannis teló, akkor 2 évnek kéne lennie.


szer. jún. 13, 2007 14:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Gép előtt
Hozzászólás 

Ha 1 hónapos, akkor nem 23 hónap gari van még rá? Vagy a Nokia csökkentette a garanciaidőt?


szer. jún. 13, 2007 14:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Nem kell a Vaterán csodálkozni. A múltkor vettem ott egy elég gyenge képernyővédő fóliát. Az eladó úgy hírdette: "miért adna több ezer forintot egy márkás fóliáért, mikor azt a minőséget olcsóbban is megkapja?"
No, vettem egyet. Kiderült, hogy olyan vékony, hogy buborékmentesen egyszer is bűvészet felrakni. Ez meg is írtam az értékelésemben, és pozitívot adtam neki. Bár ne tettem volna: az illető (aki, bár magyarországi címet ír a lapján, de Németországból küldi a csomagot) semlegest adott és minősíthetetlen hangvételben pocskondiázott az értékelésben. És gyorsan ki is zárt az aukcióiból, nehogy válaszolni tudjak. Én a saját aukcióimba írtam bele, hogy óva intek mindenkit a vele való üzlettől, mert ha nem úgy szól, akkor megnézheti magát (többen is jártak már igy). Panaszt írtam a Vaterának is ez ügyben; és mit tett a Vatera? Törölte az ÉN összes aukciómat és 72órára kitíltott. Bravo Vatera !!! :evil:


szer. jún. 13, 2007 13:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jún. 13, 2007 2:30
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Kösz. Bár a Vatera linket nem igazán értem. Az, hogy neki van, és nem gyári tartozékként említi...? Pff. Jó neki. Biztos az 1 hónap alatt beszerezte...


szer. jún. 13, 2007 9:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Ice9 írta:
tirzs írta:
Hell!

Pannonos N95-höz jár sd kártya? A bőrtokot már meg sem merem kérdezni...
Biztos foglalkoztatok a témával, de így hajnalban nincs erőm végig olvasni az egész fórumot.

Köszi


ya, mellesleg nem jár hozzá se bőrtok, se kártya


E70hez járt egy 64MBos SD. mire mész vele? :)


szer. jún. 13, 2007 8:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. jún. 13, 2007 8:22
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
tirzs írta:
Hell!

Pannonos N95-höz jár sd kártya? A bőrtokot már meg sem merem kérdezni...
Biztos foglalkoztatok a témával, de így hajnalban nincs erőm végig olvasni az egész fórumot.

Köszi


ya, mellesleg nem jár hozzá se bőrtok, se kártya


szer. jún. 13, 2007 8:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jún. 13, 2007 8:22
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
tirzs írta:
Hell!

Pannonos N95-höz jár sd kártya? A bőrtokot már meg sem merem kérdezni...
Biztos foglalkoztatok a témával, de így hajnalban nincs erőm végig olvasni az egész fórumot.

Köszi


http://www.vatera.hu/pannonfuggo_n95_1g ... 26552.html


szer. jún. 13, 2007 8:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jún. 13, 2007 2:30
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Hell!

Pannonos N95-höz jár sd kártya? A bőrtokot már meg sem merem kérdezni...
Biztos foglalkoztatok a témával, de így hajnalban nincs erőm végig olvasni az egész fórumot.

Köszi


szer. jún. 13, 2007 2:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Akoska írta:
Ez már olyan durva, hogy a Nokia helyében hatalmas pert akasztanék az ilyet árulók nyakába.

Ha a nokia kapna egy levelet egy linkkel, szerinted cselekednének? Bár én legszívesebben azokat is beajánlanám 1-2 hatóság látáskörébe, akik mindenféle 'hivatalos forgalmazói garancia' meg hasonló nevek alatt adnak el 3-6 hó garis szürke készülékeket. Élen a 'zsírúj 6310i 50-be, garival' kategóriát :?


kedd jún. 12, 2007 22:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Egyéblént ahogy elnézem profilba vág a srácnál, hamis cipőket is árul:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating ... 7&avatip=2
És amikor valaki azt merészeli írni, hogy hamis cuccot árul, még ő van felháborodva, hogy hogyan merészeli az áruit becsmérelni valaki és még a vevő a hibás. Fordulna fel az összes ilyen! :twisted: :twisted: :twisted: A vatera meg az év interenetes kereskedője, hát röhögnöm kell. Simán hagyják az ilyen alakokat működni...

Guni


kedd jún. 12, 2007 22:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ha megfigyeled, ezek szinte kivétel nélkül vidéki várost írnak és banki utalást.

Ha ilyen sz.rt árulnék, én is kerülném a személyes átadást...

(Közben néztem, hogy a másik "aukció"-t már el is távolították :))

Szerk.: helyette itt egy másik.
Komolyan nem értem, ez mitől N95 klón? Formára sem hasonlít, minek hozta ide az N95 nevet az arc?? Érdekes módon mind Angliában "kapja" a készüléket...

Közben az IMEI matricán látom az RM-13 jelzést, ami a 8800 jele, az N95 az RM-159. Hamisítottak egy teljesen eredetinek látszó matricát. Aki nincs megfelelő források bitrokában, sosem jön rá, hogy RM-13<>N95.
Ez már olyan durva, hogy a Nokia helyében hatalmas pert akasztanék az ilyet árulók nyakába.


kedd jún. 12, 2007 21:49
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Én is :)
De azóta már eltávolították...


kedd jún. 12, 2007 21:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Na csak hogy megnyugtassam a lelkem, beírtam egyet neki. :)

Bár a 70rugós csávónak N91-e van, ha élőben veszi át, úgyis gyorsan rájön hogy fake.

Guni


kedd jún. 12, 2007 21:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Igen, látom már, egy azóta írt érdeklődésre írta, hogy igen, Symbian és igen, 5 MP kamera.

És innentől átverés... egy szerencsétlen tag 70 rugót ajánl érte :roll:

Na és itt a másik (és még mennyi lehet).
Aszongya: Nincs benne symbian,GPS, 5MPes kamera,ezt leszamitva ugyannyit tud mint az eredeti amit 140 ezerert arulnak!!


kedd jún. 12, 2007 19:26
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Akoska írta:
Ez az ember legalább nem akarja eredetinek eladni, mint a Sony "DV-kamerák" árulói.

Hát azért ezt nem mondanám, hiszen azt írja, hogy ez is Nokia, meg hogy csak a gps-ben különbözik, holott ennek a telónak kinézetén kívül semmi de semmi köze sincs se az N95-höz, se a Symbianhoz, de még a Nokiához sem.

Guni


kedd jún. 12, 2007 16:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Rian írta:
Ennél az N95 klónnál pl érintőkijelzőre gondoltam, vagy akár a külső hangzás, gyorsabb menü, kevesebb fagyás :D hosszabb készenléti idő, könnyeb súly stb... mondom apróságok :D bár az érintőképernyő nem apró :)
Hát... érintőképernyő kínai minőségben...külső hangzás kínai minőségben....
Szerintem a két kisebb oldalsó hangszóró helyett van egy bazinagy a hátulján...
Hosszabb készenlét kínai minőségi akksival...
Gyorsabb menü, kevesebb fagyás... na, ezt elhiszem, merthogy nem symbian.


Én ezeket az érveket nem minőségi megfontosálból vetettem fel :)


kedd jún. 12, 2007 16:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2894 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 58  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: TargeT valamint 27 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség