Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 18:27



Hozzászólás a témához  [ 576 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Következő
Nokia BB5 unlock!!!!! 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 9:40
Hozzászólások: 24
Hozzászólás Turbo sim
Sziasztok!

Működik!!! El sem hiszem! Ennyi várakozás és lefutott kör után itt tartom a kezemben és bármit tehetek vele, működik!

12-15e forint körül írta valaki a nyitás árát aki szerint lehetséges egyáltalán. Bár erről továbbra is megoszlanak a vélemények, de tény, hogy a 3500 Ft-os kártya árával nem lehet összehasonlítani és még csak bele sem barmolt senki a telefonba! A garancia megmaradt és ez manapság nem igazán gyakori, nem úgy mint nokiáéknál a meghibásodás! A nokia szervízek hozzáállásáról is volt itt egy-két szomorú momentum, így azt lehet mondani mindenképpen nyerő megoldás a turbo sim.

Féltem, hogy hálózatvesztés, vagy sim hiba majd előfordul, de eddig semmi, remélem ezután sem lesz. A 6120c sim tartója szerencsés ebből a szempontból szerintem. Május elejéig van időm nyúzni, amit lehet meg is csinálok vele, aztán jön az E51. Ha kibírom addig. Bár ennyi idő után már csak ki.

Köszönöm mindenkinek az építő jellegű hozzászólásokat, akit esetleg megbántottam attól elnézést kérek, biztos vagyok benne, hogy senki nem vette magára, mint ahogyan én sem.

Üdv,
Gábor


szer. ápr. 16, 2008 10:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Megköszönve Gaborxxx közreműködését a topikban ezentúl minden olyan HSZ-t azonnal törlök, ami nem szorosan a témához tartozik.

A segítőkészség hiánya/megléte, ill. egyes emberek anyagi helyzete semmiképpen nem sorolható ide.

Nem kell megsértődni, de ha egyszercsak nem találod a HSZ-odat, akkor távol estél a témától.

Köszönöm


vas. ápr. 13, 2008 19:04
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 9:40
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
MotoHacker írta:
A mondatom általánosságban értettem.
Ahogy láthatod, erről a kérdésről mindenkinek eléggé egyező a "véleménye" -vagyis a tapasztalatai-,amiben most osztani próbálod az észt.

Problémád neked van,ergo neked is kell megoldani,senki nem fogja helyetted.

Bár úgy teszel,mintha folyamatosan valami uralkodói kegyet gyakorlnál,és a világ a lábaid előtt kellene,hogy heverjen.

Azt írod,"megveszik" a telefont...vicces :)
Nem azt,hogy "eladom,mert nem tudom nyitni,és unom".

Ha neked ez jó, hogy hülyíted sajátmagadat,és úgy hőzöngsz,mintha nem te okoznád saját problémádat,hanem mindenki más.

Vedd észre, 1személyes kisebbség vagy, az itteniek az (egyéb) véleménykülönbségeik ellenére sem vevők a nagyarcú kampó szövegedre.

Szerintem macika kissé túlzó szót használt,nem kell ide semmiféle "alázat",lehet hogy elég volna egyszerűen emberi módon viselkedni,megnyilvánulni.

Úgytűnik erre alkatilag képtelen vagy..

Kicsit arra a fazonra emlékeztetsz, amikor az üres parkolóban bevágódik nagyarcú seggként a roki helyre, majd üvöltve tombol és fenyegetőzik amikor 10perc mulva már csak a tréler hátát látja eltünni a sarok mögött :)

Ami tetszett a tegnapi konkrét esetben: az egész 90%ban üres parkoló pakolászó népeinek röhögése közben hárman leteperték megbilincsetlék és őt is bevitték,mert meglökte az egyik intézkedő rendőrt.

Akinek ennyi a színvonala..rá kell hagyni... remélem te is magadra ismertél.. :)


"Problémád neked van,ergo neked is kell megoldani,senki nem fogja helyetted."

Nem is várom el. Fizetek érte és megoldják mások. Így működik a világ.

"Bár úgy teszel,mintha folyamatosan valami uralkodói kegyet gyakorlnál,és a világ a lábaid előtt kellene,hogy heverjen."

Ne értsd félre. A világ a pénz lábai előtt hever. Én nem gyakorlok kegyet, ez a rész baromság.

"Azt írod,"megveszik" a telefont...vicces :)
Nem azt,hogy "eladom,mert nem tudom nyitni,és unom"."


Nem olvasol figyelmesen, miután nyitva lesz, nem lesz sok időm kihasználni, mert már van rá vevő. Amíg nem lehet T-Mobile kártyával használni nem lesz eladva.

"Vedd észre, 1személyes kisebbség vagy, az itteniek az (egyéb) véleménykülönbségeik ellenére sem vevők a nagyarcú kampó szövegedre."

Számít bármit is? Megint elsiklasz a lényeg felett! :)

"Szerintem macika kissé túlzó szót használt,nem kell ide semmiféle "alázat",lehet hogy elég volna egyszerűen emberi módon viselkedni,megnyilvánulni."

Egy pillanatig se gondolja egyikőtök se, hogy a kezetekbe adnék egy telefont és megbíznék bennetek. Nem fizikai segítséget kértem és kaptam. Egy gyufás dobozt se biztos, hogy nyugodtan odaadnék.

"Akinek ennyi a színvonala..rá kell hagyni... remélem te is magadra ismertél.."

Mindig is mókás volt számunkra mikor a csóró szegények irigykedtek arra akinek van mit a tejbe aprítania.


vas. ápr. 13, 2008 18:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 9:40
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
pampika írta:
Gaborxxx írta:
A smiley-ból ítélve viccnek szántad...

Rosszul ítélted meg a helyzetet...


Valószínűleg még a közelében sem voltál az üzleti világnak. Mindig a vevő a király! Belőle élünk!


vas. ápr. 13, 2008 18:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 9:40
Hozzászólások: 24
Hozzászólás Re: Turbo sim
Macika írta:
Gaborxxx írta:
Alázatos? Mit értesz ez alatt? A pitizésre gondolsz? Inkább ők alázatosak csak legyen elég meló, hogy beruházhasson új cuccba és megtérüljön....
Azt hiszem, továbbra sem érted.

Ezzel a fennhéjázós, 'belőlemélszköcsög' meg 'nemjelentelekfel,legalábbismégmostnem' stílussal soha az életben nem kerülhetsz közel ahhoz a pár emberhez, aki ki tudná nyitni neked.
Ráadásul már a mi (akik esetleg segíteni tudtunk volna) szimpátiánkat is eljátszottad a stílusoddal.
Szerintem a legjobb, ha eladod a 6120c-t így, függően, sok bosszúságtól, hitegetéstől és plusz költségtől óvod meg magadat.
Szerintem.


Kedves tőled, hogy aggódsz a költségeim miatt, de nincs rá szükség mint korábban írtam, inkább a saját kis anyagi helyzetedre helyezz fókuszt! Már leírtam mi a célom a telefonnal és ezt véghez is viszem. Azt is leírtam miért.

Azzal vagyok fennhézjázós aki rászolgál. Eddig sem okozott gondot megtalálni a segítséget telefon ügyben, közel kerülni meg még csak véletlen sem akarok hozzájuk. Ők mind üzletemberek, nem érzelmi alapon működik náluk a biznisz.

A segítséget már megkaptam, köszönöm. Szimpátia? Úgy írod ezt mintha függne bármi attól, hogy pár nagyszájú egy fórumon mit gondol. Ez nem az élet. Talán tudjátok mit írtok le, van aki tán még csinálta is amit ír, lehet valakinek tényleg ez a foglalkozása, de sokan nagyon arogánsak vagytok és meglepődtök, hogy erre arogancia a válasz. Pont ti nem tűrtök ellentétes véleményt. Páran tényleg segíteni akarnak itt másoknak, ez előre visz, a többi meg csak jártatja...


vas. ápr. 13, 2008 18:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Akoska írta:
A belinkelt kütyühöz tartozik egy oldal is, ahol le vannak írva árak is. És?

Egyrészt azok az itthoni unlockerekre nézvést nem kötelezőek, másrészt nagyjából kisujjból vannak kiszopogatva.

Bármely teló ugyanannyit tölt a kanóc végén, semmivel sem egyszerűbb vagy bonyolultabb az egyik, mint a másik.
Teljesen mindegy is, hogy a DM3-al, bárhogy standalone cuccal vagy loggerrel oldják meg a feladatot.

Hogy ettől függetlenül létezik egy "árlista", amiben helyenként nevetséges árak vannak leírva (csak mert maga a telefon drága kategória), azért van, mert megtehetik. Mert bizonyos modellek ma máshogy nem mennek. Pont.


Akkor miért is kell belémkötni a dm3-al kapcsolatos véleményem miatt?
Ott különbözőek az árak vagy sem?

Bárki emberfia megveheti vagy sem?


vas. ápr. 13, 2008 17:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A belinkelt kütyühöz tartozik egy oldal is, ahol le vannak írva árak is. És?

Egyrészt azok az itthoni unlockerekre nézvést nem kötelezőek, másrészt nagyjából kisujjból vannak kiszopogatva.

Bármely teló ugyanannyit tölt a kanóc végén, semmivel sem egyszerűbb vagy bonyolultabb az egyik, mint a másik.
Teljesen mindegy is, hogy a DM3-al, bárhogy standalone cuccal vagy loggerrel oldják meg a feladatot.

Hogy ettől függetlenül létezik egy "árlista", amiben helyenként nevetséges árak vannak leírva (csak mert maga a telefon drága kategória), azért van, mert megtehetik. Mert bizonyos modellek ma máshogy nem mennek. Pont.


vas. ápr. 13, 2008 17:10
Profil ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Macika írta:
T68m írta:
A lényeg az, amit itt is írtál, hogy vagy TP-vel egyéni árért, vagy valamivel drágábban 10-15e-ért mindent lehet nyitni. Tehát akkor harcra fel, ha valakinek ennyit megér, akkor rajta!
Igen, a lényeg kb. ez.

A DM3 kütyü pedig létező, nem baromság.




Én az oldalról beszélek s nem az itthoni árakról :idea:

Azért tartom baromságnak, mivel nincs azaz ember aki megvenné itt a fórumon :wink: és akár más helyen is.

Az itthoni mebereknek sem ilyen van :idea:


vas. ápr. 13, 2008 17:10
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
T68m írta:
A lényeg az, amit itt is írtál, hogy vagy TP-vel egyéni árért, vagy valamivel drágábban 10-15e-ért mindent lehet nyitni. Tehát akkor harcra fel, ha valakinek ennyit megér, akkor rajta!
Igen, a lényeg kb. ez.

A DM3 kütyü pedig létező, nem baromság.


vas. ápr. 13, 2008 17:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Macika írta:

Valamint még azt is írtam, hogy ITTHON MINDEN TP-vel nem nyitható készülék nyitható 10-12e Ft körüli áron, van 2-3 ember az országban.

Ezek után egyszerûen kicsúszott a talaj a lábad alól...


Nem akarok (ide is) beleszólni, de szerintem félreértettétek egymást!

A lényeg az, amit itt is írtál, hogy vagy TP-vel egyéni árért, vagy valamivel drágábban 10-15e-ért mindent lehet nyitni. Tehát akkor harcra fel, ha valakinek ennyit megér, akkor rajta!


vas. ápr. 13, 2008 16:58
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
jokers5 írta:
Miben irtam le valótlanságokat csak h tudjam?
"a belinkelt kütyü meg egy baromság, mert minden szériának más az ára"

Mert mi is volt az állításom?

Valamint még azt is írtam, hogy ITTHON MINDEN TP-vel nem nyitható készülék nyitható 10-12e Ft körüli áron, van 2-3 ember az országban.

Ezek után egyszerűen kicsúszott a talaj a lábad alól...


vas. ápr. 13, 2008 16:46
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Macika írta:
Bocsánat, ezzel arra céloznál, hogy neked itt bármiféle hírneved lenne?

Aligha hiszem.

Egyáltalán nem állt egyikünk (sem Álkoska, sem az én) szándékában sem a hírneved csorbítása, egyszerűen valótlanságokat írtál le.
Amit kiigazítottunk.
Ezek a valótlanságok (nem vizsgálva, hogy véletlenül vagy ellenérdekből történtek) nem állják meg a helyüket egy olyan fórumban, ahol a topictársak korrekt tájékoztatása a cél.



Miben irtam le valótlanságokat csak h tudjam?


vas. ápr. 13, 2008 16:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Nézzük már meg az oladlon az árakat akkor h nem egységes.


vas. ápr. 13, 2008 16:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Macika írta:
MotoHacker írta:
Kicsit arra a fazonra emlékeztetsz, amikor az üres parkolóban bevágódik nagyarcú seggként a roki helyre, majd üvöltve tombol és fenyegetõzik amikor 10perc mulva már csak a tréler hátát látja eltünni a sarok mögött :)

Ami tetszett a tegnapi konkrét esetben: az egész 90%ban üres parkoló pakolászó népeinek röhögése közben hárman leteperték megbilincsetlék és õt is bevitték,mert meglökte az egyik intézkedõ rendõrt.
De szeretnék ilyet látni sûrûn, saját szemmel is...



bent jó alaposan vernék meg. Pardon, elesne egyszer-kétszer. A bíró jól megmázsálná hivatalos személy elleniért, a **** tragacsát pedig húznák jól meg beszállítás közben.


vas. ápr. 13, 2008 16:17
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Gaborxxx írta:
MotoHacker írta:
Vicces,hogy az nem tudja már csak megoldani a problémát itt,aki leginkább hõzöng,hogy õ aztán mindent tud :D


Sem közvetlenül sem közvetve nem állítottam, hogy mindent tudok. Pont azért írok ide is. A mondatod így nélkülöz mindenféle alátámasztást, azaz... Tudod mit szoktak ilyenkor mondani ha nem igazat írsz...


itt 1 szólás volt... , de inkább töröljétek ki!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára T68m vas. ápr. 13, 2008 16:19-kor.



vas. ápr. 13, 2008 16:15
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
jokers5 írta:
no comment erre

mások hirnevét burkolt célzásokkal tudjátok rövöditeni ehhez csak gratulálok

mer t ugy veszem észre én itt belepiszkitottam a kis üzletetekbe, de nme volt szándékos és ha olavasnál a sorok között akkor megértenéd mit mire írok
Bocsánat, ezzel arra céloznál, hogy neked itt bármiféle hírneved lenne?

Aligha hiszem.

Egyáltalán nem állt egyikünk (sem Álkoska, sem az én) szándékában sem a hírneved csorbítása, egyszerűen valótlanságokat írtál le.
Amit kiigazítottunk.
Ezek a valótlanságok (nem vizsgálva, hogy véletlenül vagy ellenérdekből történtek) nem állják meg a helyüket egy olyan fórumban, ahol a topictársak korrekt tájékoztatása a cél.


vas. ápr. 13, 2008 16:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Macika írta:
jokers5 írta:
itt oltogathattjátok a népet felőlem

de itthon nem direktbe ezzel oldják meg vagy oldjuk meg
ez csak közvetett


azért tartom baromságnak mert az oldalon elég érdekes árfekvése van a különböző szériáknak, holott a valóságban csak egy közvetett eszköz és szerverek végzik a nagyobb folyamatot
Nem óhajtom a stílusodat minősíteni, de régebben sokkal korrektebb voltál, azt hiszem, ennyit leírhatok.

no comment erre

mások hirnevét burkolt célzásokkal tudjátok rövöditeni ehhez csak gratulálok

mer t ugy veszem észre én itt belepiszkitottam a kis üzletetekbe, de nme volt szándékos és ha olavasnál a sorok között akkor megértenéd mit mire írok


vas. ápr. 13, 2008 15:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
MotoHacker írta:
Kicsit arra a fazonra emlékeztetsz, amikor az üres parkolóban bevágódik nagyarcú seggként a roki helyre, majd üvöltve tombol és fenyegetőzik amikor 10perc mulva már csak a tréler hátát látja eltünni a sarok mögött :)

Ami tetszett a tegnapi konkrét esetben: az egész 90%ban üres parkoló pakolászó népeinek röhögése közben hárman leteperték megbilincsetlék és őt is bevitték,mert meglökte az egyik intézkedő rendőrt.
De szeretnék ilyet látni sűrűn, saját szemmel is...

TALÁN változna valamit a világ...


vas. ápr. 13, 2008 15:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
A mondatom általánosságban értettem.
Ahogy láthatod, erről a kérdésről mindenkinek eléggé egyező a "véleménye" -vagyis a tapasztalatai-,amiben most osztani próbálod az észt.

Problémád neked van,ergo neked is kell megoldani,senki nem fogja helyetted.

Bár úgy teszel,mintha folyamatosan valami uralkodói kegyet gyakorlnál,és a világ a lábaid előtt kellene,hogy heverjen.

Azt írod,"megveszik" a telefont...vicces :)
Nem azt,hogy "eladom,mert nem tudom nyitni,és unom".

Ha neked ez jó, hogy hülyíted sajátmagadat,és úgy hőzöngsz,mintha nem te okoznád saját problémádat,hanem mindenki más.

Vedd észre, 1személyes kisebbség vagy, az itteniek az (egyéb) véleménykülönbségeik ellenére sem vevők a nagyarcú kampó szövegedre.

Szerintem macika kissé túlzó szót használt,nem kell ide semmiféle "alázat",lehet hogy elég volna egyszerűen emberi módon viselkedni,megnyilvánulni.

Úgytűnik erre alkatilag képtelen vagy..

Kicsit arra a fazonra emlékeztetsz, amikor az üres parkolóban bevágódik nagyarcú seggként a roki helyre, majd üvöltve tombol és fenyegetőzik amikor 10perc mulva már csak a tréler hátát látja eltünni a sarok mögött :)

Ami tetszett a tegnapi konkrét esetben: az egész 90%ban üres parkoló pakolászó népeinek röhögése közben hárman leteperték megbilincsetlék és őt is bevitték,mert meglökte az egyik intézkedő rendőrt.

Akinek ennyi a színvonala..rá kell hagyni... remélem te is magadra ismertél.. :)


vas. ápr. 13, 2008 14:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Gaborxxx írta:
A smiley-ból ítélve viccnek szántad...

Rosszul ítélted meg a helyzetet...


vas. ápr. 13, 2008 14:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Turbo sim
Gaborxxx írta:
Alázatos? Mit értesz ez alatt? A pitizésre gondolsz? Inkább ők alázatosak csak legyen elég meló, hogy beruházhasson új cuccba és megtérüljön....
Azt hiszem, továbbra sem érted.

Ezzel a fennhéjázós, 'belőlemélszköcsög' meg 'nemjelentelekfel,legalábbismégmostnem' stílussal soha az életben nem kerülhetsz közel ahhoz a pár emberhez, aki ki tudná nyitni neked.
Ráadásul már a mi (akik esetleg segíteni tudtunk volna) szimpátiánkat is eljátszottad a stílusoddal.
Szerintem a legjobb, ha eladod a 6120c-t így, függően, sok bosszúságtól, hitegetéstől és plusz költségtől óvod meg magadat.
Szerintem.


vas. ápr. 13, 2008 14:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 9:40
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
MotoHacker írta:
Vicces,hogy az nem tudja már csak megoldani a problémát itt,aki leginkább hőzöng,hogy ő aztán mindent tud :D


Sem közvetlenül sem közvetve nem állítottam, hogy mindent tudok. Pont azért írok ide is. A mondatod így nélkülöz mindenféle alátámasztást, azaz... Tudod mit szoktak ilyenkor mondani ha nem igazat írsz...

A problémát nem is én fogom megoldani. Én csak fizetek és várok. Ehhez sok segítséget kaptam már itt. Rájöttem, hogy érdemes várnom. A telót kiélvezni már nem nagyon lesz időm sajna, mert május elején megveszik állítólag. De legalább megnyugszom, hogy nem tolt ki velem a pannon és a gyártó, fogom tudni használni. Remélem minél hamarabb.


vas. ápr. 13, 2008 14:07
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
jokers5 írta:
itt oltogathattjátok a népet felőlem

de itthon nem direktbe ezzel oldják meg vagy oldjuk meg
ez csak közvetett


azért tartom baromságnak mert az oldalon elég érdekes árfekvése van a különböző szériáknak, holott a valóságban csak egy közvetett eszköz és szerverek végzik a nagyobb folyamatot
Nem óhajtom a stílusodat minősíteni, de régebben sokkal korrektebb voltál, azt hiszem, ennyit leírhatok.


vas. ápr. 13, 2008 14:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 9:40
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
pampika írta:
Ha te lennél az isten, nem lenne szükséged mások segítségére ;) Amúgy az alázatosság nem konkrétan megalázkodást jelent, csak egy kicsit le kéne szállni a magas lóról és elfogadni olyan emberek véleményt, akik értenek hozzá és napi szinten ezzel foglalkoznak, szemben olyan véleménnyel, aki a neki tetsző választ szeretné csak hallani mindenféle szakmai ismeretek hiányában.

A másik dolog: felejtsd el a nokia "kézlegyintős, cserélős" komplett cseréjét. Nekem most van épp szervizben telefonom, nem épp olcsó darab, de a szervizes megnyugtatott, hogy pár hónapja új szabály van nokiáéknál. Eszerint addig szervizelnek, amíg a garancia le nem jár. Komplett csere csak nagyon indokolt esetben, vagy ha a szervizelések során már 2-szer volt bga-alkatrész csere a készülékben. Ezt persze nem tüntetik fel a gari levélen, csak a szerviz tudja. És én visszakaptam a telefonom 1 hét után, hibásan. Szóval ment megint vissza Pestre.


A smiley-ból ítélve viccnek szántad, tehát feltételezem érted mire gondoltam. Talán elfogadnék véleményeket, de tényleg szelektálnom kell, mert egymás között is csak ritkán tudtok megegyezni, nem csak a fórumon hanem úgy egyáltalán is, tehát a "szakma" :) kicsit megosztott sok dologban. Ez aért jó, mert sok álláspontot hall az ember. Áldom az eget, hogy én nem ezzel foglalkozom évek óta nap mint nap. Gondolom ezt is érted miért írom! :)

Úgy látszik Nokiáék is elindultak a színvonal lejtőjén... Kár!


vas. ápr. 13, 2008 14:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Ha te lennél az isten, nem lenne szükséged mások segítségére ;) Amúgy az alázatosság nem konkrétan megalázkodást jelent, csak egy kicsit le kéne szállni a magas lóról és elfogadni olyan emberek véleményt, akik értenek hozzá és napi szinten ezzel foglalkoznak, szemben olyan véleménnyel, aki a neki tetsző választ szeretné csak hallani mindenféle szakmai ismeretek hiányában.

A másik dolog: felejtsd el a nokia "kézlegyintős, cserélős" komplett cseréjét. Nekem most van épp szervizben telefonom, nem épp olcsó darab, de a szervizes megnyugtatott, hogy pár hónapja új szabály van nokiáéknál. Eszerint addig szervizelnek, amíg a garancia le nem jár. Komplett csere csak nagyon indokolt esetben, vagy ha a szervizelések során már 2-szer volt bga-alkatrész csere a készülékben. Ezt persze nem tüntetik fel a gari levélen, csak a szerviz tudja. És én visszakaptam a telefonom 1 hét után, hibásan. Szóval ment megint vissza Pestre.


vas. ápr. 13, 2008 11:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 9:40
Hozzászólások: 24
Hozzászólás Re: Turbo sim
Macika írta:
Gaborxxx írta:
Mint mondtam leszarom mennyibe kerül, ez a része nem gond. Annyira bírom, az árat vágod, de a módszert vagy a helyet nem. Senki nem tudja nyitni. Sajna ez van.
Pedig de.

Csak olyan helyen nyitják, ahol inkább a kicsivel alázatosabban viselkedő embereket szeretik, már ha érted, mire gondolok.
Biztosíthatlak, hogy a módszert is és a helyet is 'vágom', nem a vakvilágba beszélek, mint ahogy Ákoska (és korábban jokers5) sem.

De amit leírt Ákoska, az maximálisan úgy van. Azt meg el kell fogadni...


Alázatos? Mit értesz ez alatt? A pitizésre gondolsz? Inkább ők alázatosak csak legyen elég meló, hogy beruházhasson új cuccba és megtérüljön a befektetése. Ez egy üzleti világ, baromira nem érdekel senkit az alázat és más érzelmek. Pont ők alázatosak felém, mint ügyfél felé, ez a tapasztalat. Bizalmi elven működik sok helyen a dolog az igaz, de mégis csak én vagyok az ügyfél, aki még akár hoz is munkákat és mellesleg nem jelentem fel egyik pacákot sem, mert nyilván nekem is érdekem, hogy az éppen aktuális telóm rendben legyen.

Tehát továbbra sem a szolgáltatást végző az Isten, hanem aki fizet érte!

A bizalom, a megbízhatóság egyedül ami fontos. Illetve hogy fizess. Időben és annyit amennyit kell. Akkor vagy a legnagyobb király! Most nem csak egy telefon munkadíjára gondolok, hanem nagyobb mennyiségeknél, melóknál vagy beruházásnál különösen fontos ez.

Alázat... vicces.

A kütyü maga elég fura, teljesen mindegy, hogy létezik vagy sem, nem hozzáférhető közvetlenül így üzletileg érdektelen és haszontalan. Nagyon nagy mennyiség esetén esetleg rá terelődhet a figyelem, de amíg van más közvetlen megoldás...

Az, hogy kinek van ilyen és kinek nincs továbbra is vallom, hogy elsősorban pénz kérdés. Aki virítja a lóvét az tud szerezni. Nem kellenek túl nagy kapcsolatok, csak pénz ill. szakértelem, de feltételezhetjük hogy ez adott annál aki ilyet akar.

Elhiszem nektek, hogy lehet nyitni a 6120c-t ha már ennyire biztosan állítjátok, úgy látszik még én nem találtam meg a megfelelő embert, pedig pár postázáson már átesett a telefon. Talán csak komplikált és nem szívesen vállalják, hiszen van más megoldás is. Lehet picit erőltetni kellene, bár a turbo sim ha működni fog soha nem is kell más megoldás, ugyanis így egy fontos dolog, a garancia megmarad.

Ha belenyúlnak az nem gyerekjáték és nyoma lesz szerintem, így nincs tovább garancia. Ez még nem is izgatna, de nem lehet összehasonlítani a "házi" szervizek foltozgató javítását a Nokia szerviz kézlegyintő komplett cseréjével.


vas. ápr. 13, 2008 2:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Macika írta:
jokers5 írta:
De nyitható.

a belinkelt kütyü meg egy baromság, mert minden szériának más az ára
Nyitható, egyetértünk. Pár ember tudja is nyitni az országban.

A kütyü pedig nem baromság.



itt oltogathattjátok a népet felőlem

de itthon nem direktbe ezzel oldják meg vagy oldjuk meg
ez csak közvetett


azért tartom baromságnak mert az oldalon elég érdekes árfekvése van a különböző szériáknak, holott a valóságban csak egy közvetett eszköz és szerverek végzik a nagyobb folyamatot


vas. ápr. 13, 2008 0:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
jokers5 írta:
De nyitható.

a belinkelt kütyü meg egy baromság, mert minden szériának más az ára
Nyitható, egyetértünk. Pár ember tudja is nyitni az országban.

A kütyü pedig nem baromság.


szomb. ápr. 12, 2008 21:39
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: nokia 5310
cerpix írta:
Sziasztok nekem egy nokia 5310 sem van T-Mobilos,de ugy tudom Austriábol let hozatva.És hiába rakok bele t-mobil kártyát,azt irja ki ho restriced vagy mit,vagyis nem fogagya el valami kodot kér.Tudtok segiteni ez ügyben köszi elör :wink:
Sajna ez is egy olyan modell, aminél erre (a korábban fényképen látható) cuccra van szükség, a tesztpontos módon nem megy.
Tehát olyan 12e Ft a nyitása. Telán 2-3 ember tudja nyitni az egész országban.


szomb. ápr. 12, 2008 21:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Turbo sim
Gaborxxx írta:
Mint mondtam leszarom mennyibe kerül, ez a része nem gond. Annyira bírom, az árat vágod, de a módszert vagy a helyet nem. Senki nem tudja nyitni. Sajna ez van.
Pedig de.

Csak olyan helyen nyitják, ahol inkább a kicsivel alázatosabban viselkedő embereket szeretik, már ha érted, mire gondolok.
Biztosíthatlak, hogy a módszert is és a helyet is 'vágom', nem a vakvilágba beszélek, mint ahogy Ákoska (és korábban jokers5) sem.

De amit leírt Ákoska, az maximálisan úgy van. Azt meg el kell fogadni...


szomb. ápr. 12, 2008 21:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Gaborxxx írta:
jokers5 írta:
Nemtudom mit görcsöltök még itt a turbo/x/stealth/tornado stb simmel és társaival.
Minden BB5 nyitható TP nélkül egy ideje, nem flash patch hanem végleges és nem kell szórakozni a kikerülő sim-ekkel.


A 6120c nem nyitható! Kérdezz meg valakit aki próbálta, vagy ismeri a típust.


De nyitható.

a belinkelt kütyü meg egy baromság, mert minden szériának más az ára


szomb. ápr. 12, 2008 20:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ezeken a kártyákon elvileg nincs semmilyen korlátozás.

De a megrendelt kártyákhoz a gyártó ad egy programozó készüléket is, amivel a turbo simet korlátozásokkal (pl. IMSI tartomány) lehet ellátni.

A jelek szerint a Te kártyádat is összevissza programozzák, pedig erre nem volna feltétlen szükség.

Csak hát nekik sem érdekük, hogy onnantól minden kártyával minden telefont használni tudjál...


szomb. ápr. 12, 2008 19:35
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 9:40
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Akoska írta:
A fent linkelt kütyü minden eddig ismert Nokiát tud nyitni. Ez ugyan jól hangzik, de ez a készülék nemhogy boltban nem kapható, hanem egyáltalán sehol.

A benne alkalmazott megoldás nehezen védhető, így a boxot nem adják el senkinek, nehogy kikerüljön az algo közkézre.
Néhány olyan, a "szakmában" igen nehézsúlyúnak számító, abszolút megbízható embernek van ilyenje, akiktől ez a dolog nem kerülhet ki.

Talán az egész világon sem lehet belőle 10-20nál több.

Ezzel a szürkeimportos, nagy mennyiségben behozott külföldi lockos telók tömeges nyitását szokták csinálni.

A "pórnép" számára ma az X-SIM, Turbo-SIM-szerű álkártyák, na és a modellek egy részére a TP-os, macerás megoldás elérhető.


Annyira jók ezek a fantom kütyük a fantom emberekkel. Ezek alapján nyugodtan mondhatjuk, hogy ez nem elérhető megoldás, így nem is létezik.

Kiváló lenne az X-sim garancia kímélő megoldás, ha nem válogatna a sim kártyák között. Bár a legfrissebb ígéretek szerint megoldják, hogy a vario kártyámat is vigye, csak beállítás kérdése. Időnk mint a tenger...


szomb. ápr. 12, 2008 18:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. ápr. 12, 2006 14:20
Hozzászólások: 52
Hozzászólás nokia 5310
Sziasztok nekem egy nokia 5310 sem van T-Mobilos,de ugy tudom Austriábol let hozatva.És hiába rakok bele t-mobil kártyát,azt irja ki ho restriced vagy mit,vagyis nem fogagya el valami kodot kér.Tudtok segiteni ez ügyben köszi elör :wink:


szomb. ápr. 12, 2008 18:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 9:40
Hozzászólások: 24
Hozzászólás Re: Turbo sim
Macika írta:
Gaborxxx írta:
Sziasztok!

Eljött a péntek, megkaptam a kártyát. Remegő kézzel beleraktam és mi történt: Érvénytelen sim...

Pedig állítólag kipróbálták. A szitu a következő: Ki akarja próbálni a fickó. Nyilván nem a saját sim-jét rakja bele, hanem az elfekvő domino kártyákból válogat. Domino-val múködik is! Annyira durva! Vario sim-em van, azzal nem megy. A sima szürke előfizus sim-ekkel is egyikkel ment másikkal nem. Volt dominos is amivel ment és volt amivel nem... Ilyenkor mi van?

Ennyi féle sim nincs a piacon! Két külsőre egyforma és azonos típusú sim között ennyi különbség lenne? Már régen nem ér ennyit a telefon mint amennyi nyűg van vele, de mostmár nem nyugszom és mindenképpen a végére járok és fogom használni T-mobile-os kártyával.
Megmondtam, hogy ez lesz. Persze inkább annak hiszel, aki azt mondja, amit hallani akarsz.
10-12e Ft-ért ki lehet nyittatni ezt a modellt is. Olcsóbban nem megy.
Ennyi.

A te dolgod, hogy megér-e ennyit neked.


Mint mondtam leszarom mennyibe kerül, ez a része nem gond. Annyira bírom, az árat vágod, de a módszert vagy a helyet nem. Senki nem tudja nyitni. Sajna ez van.


szomb. ápr. 12, 2008 18:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 12, 2008 15:42
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok! Van 1 Nokia N95-öm, nemtudjátok h ki lehet-e függetleniteni? Fontos lenne! Előre is köszy


szomb. ápr. 12, 2008 18:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A fent linkelt kütyü minden eddig ismert Nokiát tud nyitni. Ez ugyan jól hangzik, de ez a készülék nemhogy boltban nem kapható, hanem egyáltalán sehol.

A benne alkalmazott megoldás nehezen védhető, így a boxot nem adják el senkinek, nehogy kikerüljön az algo közkézre.
Néhány olyan, a "szakmában" igen nehézsúlyúnak számító, abszolút megbízható embernek van ilyenje, akiktől ez a dolog nem kerülhet ki.

Talán az egész világon sem lehet belőle 10-20nál több.

Ezzel a szürkeimportos, nagy mennyiségben behozott külföldi lockos telók tömeges nyitását szokták csinálni.

A "pórnép" számára ma az X-SIM, Turbo-SIM-szerű álkártyák, na és a modellek egy részére a TP-os, macerás megoldás elérhető.


szomb. ápr. 12, 2008 16:59
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Turbo sim
Gaborxxx írta:
Sziasztok!

Eljött a péntek, megkaptam a kártyát. Remegő kézzel beleraktam és mi történt: Érvénytelen sim...

Pedig állítólag kipróbálták. A szitu a következő: Ki akarja próbálni a fickó. Nyilván nem a saját sim-jét rakja bele, hanem az elfekvő domino kártyákból válogat. Domino-val múködik is! Annyira durva! Vario sim-em van, azzal nem megy. A sima szürke előfizus sim-ekkel is egyikkel ment másikkal nem. Volt dominos is amivel ment és volt amivel nem... Ilyenkor mi van?

Ennyi féle sim nincs a piacon! Két külsőre egyforma és azonos típusú sim között ennyi különbség lenne? Már régen nem ér ennyit a telefon mint amennyi nyűg van vele, de mostmár nem nyugszom és mindenképpen a végére járok és fogom használni T-mobile-os kártyával.
Megmondtam, hogy ez lesz. Persze inkább annak hiszel, aki azt mondja, amit hallani akarsz.
10-12e Ft-ért ki lehet nyittatni ezt a modellt is. Olcsóbban nem megy.
Ennyi.

A te dolgod, hogy megér-e ennyit neked.


szomb. ápr. 12, 2008 14:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Szerintem hidd el jokers5-nek, amit mond ;)
Ezt is hozza az a pár év fórumozás, hogy tudod, kinek adhatsz a szavára.
Mindemellett Ákoska linkelte is a megoldást...


szomb. ápr. 12, 2008 14:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 9:40
Hozzászólások: 24
Hozzászólás Turbo sim
Sziasztok!

Eljött a péntek, megkaptam a kártyát. Remegő kézzel beleraktam és mi történt: Érvénytelen sim...

Pedig állítólag kipróbálták. A szitu a következő: Ki akarja próbálni a fickó. Nyilván nem a saját sim-jét rakja bele, hanem az elfekvő domino kártyákból válogat. Domino-val múködik is! Annyira durva! Vario sim-em van, azzal nem megy. A sima szürke előfizus sim-ekkel is egyikkel ment másikkal nem. Volt dominos is amivel ment és volt amivel nem... Ilyenkor mi van?

Ennyi féle sim nincs a piacon! Két külsőre egyforma és azonos típusú sim között ennyi különbség lenne? Már régen nem ér ennyit a telefon mint amennyi nyűg van vele, de mostmár nem nyugszom és mindenképpen a végére járok és fogom használni T-mobile-os kártyával.


szomb. ápr. 12, 2008 14:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 9:40
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
jokers5 írta:
Nemtudom mit görcsöltök még itt a turbo/x/stealth/tornado stb simmel és társaival.
Minden BB5 nyitható TP nélkül egy ideje, nem flash patch hanem végleges és nem kell szórakozni a kikerülő sim-ekkel.


A 6120c nem nyitható! Kérdezz meg valakit aki próbálta, vagy ismeri a típust.


szomb. ápr. 12, 2008 14:33
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Akoska írta:
Euro. Kb.
Igen, úgy gondoltam...


pén. ápr. 11, 2008 21:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Euro. Kb.

Ez a fajta kijelző drága :)


pén. ápr. 11, 2008 20:10
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Mennyi lehet egy ilyen kütyü? 30-40ezer?


pén. ápr. 11, 2008 19:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Szép is az ;)

Kép


pén. ápr. 11, 2008 18:50
Profil ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Nemtudom mit görcsöltök még itt a turbo/x/stealth/tornado stb simmel és társaival.
Minden BB5 nyitható TP nélkül egy ideje, nem flash patch hanem végleges és nem kell szórakozni a kikerülő sim-ekkel.


pén. ápr. 11, 2008 18:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Gaborxxx írta:
Még csak véletlenül sem állt szándékomban meggyőzni senkit. Leírtam mi történt, mi a lehet hiba náluk a sok okoska meg belekötött. Én nem bizonygatok, bár látom itt az a menő, bizonyítja majd valaki az ellenkezőjét biztosan. Bár a fórumnak azért vannak korlátai amik ezt nem engedik.


Az a nagy helyzet, hogy a sok okoska nem véletlenül írja, amit. Hidd el, nem légből kapott dolgokról beszélünk ennyi év fórumozás után és nem is azért, mert mindenki kötekedni akar ;)


pén. ápr. 11, 2008 14:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Gaborxxx írta:
A lényeg: Már fel lett programozva a turbo sim-em 6120c-hez és a postán van. Holnap itt lesz! Csak ez számít! :)


Azért majd írd meg, hogy működik-e! :wink:


csüt. ápr. 10, 2008 14:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 08, 2008 9:40
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
pampika írta:
Gaborxxx írta:
Magyarázkodtam volna? Nem teszem többet! Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem! Nézd meg hogyan működik az IMEI szám regisztrációja...

Miután megnéztem, milyen messzemenő következtetést is kellene levonnom?
Csak mert te dobtad be az összeesküvés elméletet, ki is fejthetnéd.

Egyszer komolyan megnézném, ahogy egy flagship üzletben, a "mit sem tudó, butuska ügyfélszolga" szó nélkül átvesz egy készüléket függetlenítésre mindenféle azonosítás nélkül, áthágva egy jó adag szabályt, ászf-et, etc.
Ha nem is tudja pontosan, mi ilyenkor a teendő, sztem inkább utánanéz/kérdez egy okosabbat, mert ha egy ilyen hibát vét, azt gondolom rajta verik le (pénzben mérhetően), az meg senkinek sem hiányzik. Szóval engem sem győztél meg még mindig.


Még csak véletlenül sem állt szándékomban meggyőzni senkit. Leírtam mi történt, mi a lehet hiba náluk a sok okoska meg belekötött. Én nem bizonygatok, bár látom itt az a menő, bizonyítja majd valaki az ellenkezőjét biztosan. Bár a fórumnak azért vannak korlátai amik ezt nem engedik.

A lényeg: Már fel lett programozva a turbo sim-em 6120c-hez és a postán van. Holnap itt lesz! Csak ez számít! :)


csüt. ápr. 10, 2008 13:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Gaborxxx írta:
Magyarázkodtam volna? Nem teszem többet! Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem! Nézd meg hogyan működik az IMEI szám regisztrációja...

Miután megnéztem, milyen messzemenő következtetést is kellene levonnom?
Csak mert te dobtad be az összeesküvés elméletet, ki is fejthetnéd.

Egyszer komolyan megnézném, ahogy egy flagship üzletben, a "mit sem tudó, butuska ügyfélszolga" szó nélkül átvesz egy készüléket függetlenítésre mindenféle azonosítás nélkül, áthágva egy jó adag szabályt, ászf-et, etc.
Ha nem is tudja pontosan, mi ilyenkor a teendő, sztem inkább utánanéz/kérdez egy okosabbat, mert ha egy ilyen hibát vét, azt gondolom rajta verik le (pénzben mérhetően), az meg senkinek sem hiányzik. Szóval engem sem győztél meg még mindig.


csüt. ápr. 10, 2008 11:09
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 576 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség