Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 16:35



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Kérem - ha lehet - kerüljük a 26-áttételes idézeteket!
Annyit hagyjunk csak benne, amennyi a válaszunk megértéséhez szükséges. Válaszkor az idézés szerkeszthető/-endő!

Köszönöm.


vas. jún. 15, 2008 11:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Nav
reddoors írta:
lizakd írta:
reddoors írta:
lizakd írta:
reddoors írta:
lizakd írta:
Helló mindenkinek! Van vagy tud valaki Symbian 9.3 telokhóz progit! Főleg Garmin navit vagy egyéb hasznos dolgokat?

Az itt megtalálható összes programnak mennie kell symbi9.3 –on. Külön nem írnak erre a rendszerre alkalmazásokat, progikat.


Hát a garmint próbáltam ami pont lényeg lenne egy 6210 Navigatornál de nem indul rajta! :oops:

Nem is tudtam, hogy kapható már a telefon. Meg szabad kérdezni mennyiért vesztegetik? Mit jelent az ,hogy nem indul rajta? Nem települ, települ de nem találja a belső GPS-t, vagy ……?

Hát még nem kapható asszem! Ez is elvileg csak egy ilyen első szériás darabos prototípus!! De szerintem talán már HW nem hiányzik belőle semmi! Hát a szoft viszont ami rajta van az elég sz*r még! Van elég szép számmal fagyás meg furcsa dolgai! A garmint sikerül telepíteni csak mikor rámegyek az ikonjára és indítani próbálom nem történik semmi!

Igen, ez akkor szokott előfordulni, ha a program ugyan symbi 9.x rendszerre van írva , viszont nem kompatibilis az adott készülékkel. Példának tudnám felhozni az N95-re írt RotateMe programokat. Települtek másik készülékre is, de ráklikkelve nem történt semmi. Minden bizonnyal a végleges szoftverrel már működni fog, hacsak üzleti megfontolásból meg nem akadályozzák(egyenlőre). Az N78-on úgy tudom tökéletesen működik a Garmin.

A Rotate Me azon egyszerű oknál fogva nem megy más telefonokon, mivel azokban nincs meg a szükséges hw elem a működéséhez. Mondjuk az 5500-ban még van és az nincs felsorolva kompatibilisként.


vas. jún. 15, 2008 11:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Nav
lizakd írta:
reddoors írta:
lizakd írta:
reddoors írta:
lizakd írta:
Helló mindenkinek! Van vagy tud valaki Symbian 9.3 telokhóz progit! Főleg Garmin navit vagy egyéb hasznos dolgokat?

Az itt megtalálható összes programnak mennie kell symbi9.3 –on. Külön nem írnak erre a rendszerre alkalmazásokat, progikat.


Hát a garmint próbáltam ami pont lényeg lenne egy 6210 Navigatornál de nem indul rajta! :oops:

Nem is tudtam, hogy kapható már a telefon. Meg szabad kérdezni mennyiért vesztegetik? Mit jelent az ,hogy nem indul rajta? Nem települ, települ de nem találja a belső GPS-t, vagy ……?

Hát még nem kapható asszem! Ez is elvileg csak egy ilyen első szériás darabos prototípus!! De szerintem talán már HW nem hiányzik belőle semmi! Hát a szoft viszont ami rajta van az elég sz*r még! Van elég szép számmal fagyás meg furcsa dolgai! A garmint sikerül telepíteni csak mikor rámegyek az ikonjára és indítani próbálom nem történik semmi!

Igen, ez akkor szokott előfordulni, ha a program ugyan symbi 9.x rendszerre van írva , viszont nem kompatibilis az adott készülékkel. Példának tudnám felhozni az N95-re írt RotateMe programokat. Települtek másik készülékre is, de ráklikkelve nem történt semmi. Minden bizonnyal a végleges szoftverrel már működni fog, hacsak üzleti megfontolásból meg nem akadályozzák(egyenlőre). Az N78-on úgy tudom tökéletesen működik a Garmin.


vas. jún. 15, 2008 10:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
A program segítségével szem előtt tarthatjuk mindenkori adatforgalmunkat. Kapcsolat létrejöttével megjelenik a kijelzőn egy számláló, mutatva az aktuális mennyiséget. A progit szignózni kell!
http://data.hu/get/335436/mConnection.0.0.5.zip.html
Kép


vas. jún. 15, 2008 9:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás Re: Nav
reddoors írta:
lizakd írta:
reddoors írta:
lizakd írta:
Helló mindenkinek! Van vagy tud valaki Symbian 9.3 telokhóz progit! Főleg Garmin navit vagy egyéb hasznos dolgokat?

Az itt megtalálható összes programnak mennie kell symbi9.3 –on. Külön nem írnak erre a rendszerre alkalmazásokat, progikat.


Hát a garmint próbáltam ami pont lényeg lenne egy 6210 Navigatornál de nem indul rajta! :oops:

Nem is tudtam, hogy kapható már a telefon. Meg szabad kérdezni mennyiért vesztegetik? Mit jelent az ,hogy nem indul rajta? Nem települ, települ de nem találja a belső GPS-t, vagy ……?

Hát még nem kapható asszem! Ez is elvileg csak egy ilyen első szériás darabos prototípus!! De szerintem talán már HW nem hiányzik belőle semmi! Hát a szoft viszont ami rajta van az elég sz*r még! Van elég szép számmal fagyás meg furcsa dolgai! A garmint sikerül telepíteni csak mikor rámegyek az ikonjára és indítani próbálom nem történik semmi!


vas. jún. 15, 2008 9:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Picit off: és akkor Komáromban mik készülnek? A low-end telefonok?

90%-ban S40-es készülékek.


vas. jún. 15, 2008 8:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Picit off: és akkor Komáromban mik készülnek? A low-end telefonok?


vas. jún. 15, 2008 8:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
scorpeeon írta:
reddoors: E51-ből én még nem hallottam MADE BY NOKIA gyártmányról, mindenki azt írta h MADE IN FINLAND, akit eddig láttam. N82-nél viszont valóban volt ilyen-is és olyan is a legtöbb fórumon és nem lehetett azt mondani sztem, hogy az, hogy hol gyártották, befolyással lenne volna arra, hogy mennyire romlik el. vszínűleg ugyanolyan szigoró minőségellenőrzés alá esnek a kínai modellek is, mint a finnek.
[egyébként mennyit fizettél rá, hogy N82-re lecseréld? :)]

Pedig van, és egyre több ilyen gyártmányú telefon várható, mivel a német gyárat bezárják/zárták és helyette az indiai és kínai gyárak lettek kibővítve, illetve egy új gyár épült Romániában. Ez utóbbiban még nem készülnek E és N-szériás telefonok. Reméljük a váltás az árakban is megmutatkozik.

Még egy- két érdekesség az Ázsiába szánt/gyártott telefonokkal kapcsolatban.

Szinte minden esetben, Li-polymer akkumulátorral kerülnek forgalomba. Az Európába szántakra sajnos ez nem jellemző (li-ion). Más már az új akksi hologram, csak abban tér el a régiektől, hogy a lekaparható, kódot tartalmazó fekete rész 1-2 típusnál megszűnt. A P@sco által készített képeken tökéletesen látszik, az enyém is ilyen. Helyette kapott még egy hologramos matricát a másik oldalra, NOKIA felirattal.
Általában több a kiegészítő tartozék, plusz memóriakártya, törlőkendő, különböző tokok, és GPS-es telefonok esetében 3hónap ingyen hangos navigáció.

Ezek után úgy gondolom az egyedüli hátrányát is kötelező megemlíteni, mégpedig a készülékre vonatkozó garanciát, ami elég változó. 6-12 hónapi terjed és kizárólag GSM –bolt/nagyker garancia.

Az utolsó kérdésre válaszolva, a különbözet az én esetemben 39ezet FT volt. Egy GSM boltos jó/régi ismerősömnél vettem (mint az összest) nagyker áron. Fekete színű 77ezer FT –ba került és az E51 használt eladási áron lett beszámítva 38ezerért (50ezer FT volt 2.5 hónapja ). Ha őszinte akarok lenni akkor nem az N82 volt a fő cél hanem az N78. "Alaposabb” nézegetés és tesztelgetés után sajnos kicsit csalódtam ebben a készülékbe, így esett a választás az N82-re, ami véleményem szerint az eddigi egyik legjobban sikerült N –szériás Nokia. (ezekhez viszonyítottam mivel hosszabb –rövidebb ideig használtam őket N70,N80,N80IE,N73,N73ME ,N95)


vas. jún. 15, 2008 8:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
reddoors: E51-ből én még nem hallottam MADE BY NOKIA gyártmányról, mindenki azt írta h MADE IN FINLAND, akit eddig láttam. N82-nél viszont valóban volt ilyen-is és olyan is a legtöbb fórumon és nem lehetett azt mondani sztem, hogy az, hogy hol gyártották, befolyással lenne volna arra, hogy mennyire romlik el. vszínűleg ugyanolyan szigoró minőségellenőrzés alá esnek a kínai modellek is, mint a finnek.
[egyébként mennyit fizettél rá, hogy N82-re lecseréld? :)]


szomb. jún. 14, 2008 23:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
reddoors írta:
Egy most készült Giambi téma

Nekem legjobban a fekete témája tetszik.


szomb. jún. 14, 2008 21:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 22:23
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Miskolc
Hozzászólás 
Ákoska köszönöm a helyreigazítást. Olyan megnyugtató, hogy ennyire precízek a moderátorok ezen a fórumon.

Reddordsnak viszont ismételten köszönöm a segítséget, és az értékes hozzászólásokat.


szomb. jún. 14, 2008 20:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Nav
lizakd írta:
reddoors írta:
lizakd írta:
Helló mindenkinek! Van vagy tud valaki Symbian 9.3 telokhóz progit! Főleg Garmin navit vagy egyéb hasznos dolgokat?

Az itt megtalálható összes programnak mennie kell symbi9.3 –on. Külön nem írnak erre a rendszerre alkalmazásokat, progikat.


Hát a garmint próbáltam ami pont lényeg lenne egy 6210 Navigatornál de nem indul rajta! :oops:

Nem is tudtam, hogy kapható már a telefon. Meg szabad kérdezni mennyiért vesztegetik? Mit jelent az ,hogy nem indul rajta? Nem települ, települ de nem találja a belső GPS-t, vagy ……?


szomb. jún. 14, 2008 18:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás Re: Nav
reddoors írta:
lizakd írta:
Helló mindenkinek! Van vagy tud valaki Symbian 9.3 telokhóz progit! Főleg Garmin navit vagy egyéb hasznos dolgokat?

Az itt megtalálható összes programnak mennie kell symbi9.3 –on. Külön nem írnak erre a rendszerre alkalmazásokat, progikat.


Hát a garmint próbáltam ami pont lényeg lenne egy 6210 Navigatornál de nem indul rajta! :oops:


szomb. jún. 14, 2008 18:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Egy most készült Giambi téma:
http://nds2.content.mosh.nokia.com/enti ... c=w&type=1

Kép


szomb. jún. 14, 2008 17:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Csak érdekességképpen megjegyezném, hogy még nem láttam Nokia telefonon MADE IN CHINA feliratot. Böngészve P@sco portálján, kinagyítottam egy képet, amin az új jövevényt mutatja be, mégpedig az N78-at, és lám ott a felirat, MADE IN CHINA. http://www.jaspp.net/2008/06/n78-is-in-da-house/

A szolgáltatós logót látva kimondottan EU. piacra szánták.
A napokban cseréltem le az E51-em amire még MADE BY NOKIA volt írva egy szintén MADE BY NOKIA gyártmányú N82-re. Ezeket még minden bizonnyal Indiában gyártották és hamarosan MADE IN INDIA felirat kerül rájuk úgy, ahogy a Shenzen-ben gyártottakra MADE IN CHINA.
Ezzel úgy gondolom végérvényesen megszűnik az a tévhit ,hogy az ázsiai telefonok rosszabb minőségűek. Nekem mind a kettőből volt bőven (jelenleg is ázsiai) de ezekkel soha nem volt semmi gondom ellentétben a finneknél gyártottakkal. http://share.ovi.com/media/pasco.womworld/pasco.10435
Persze ez CSAK az én tapasztalatom!

Kép


szomb. jún. 14, 2008 17:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Pasti írta:
Értem. én 640x480-as felbontásra gondolok, csak nem tudom nem e fog akadozni rajta... 30fps, mpeg kiterjesztésben

Ki kell próbálni több beállítást/ lejátszót. Sok esetben még a szoftververzió is befolyásolhatja a minőséget. Sajnos egyszer időt kell szánni rá, hacsak egy szintén E90-el rendelkező felhasználó nem ad konkrét tippet. :roll:


szomb. jún. 14, 2008 16:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Mazsi69 írta:
Hello,

Minden elismerésem! Nagyon jó a topik! Köszönet érte Reddorsnak! :rulez:
Végig is olvastam, de az én problémámra még nem találtam megoldást benne... Szóva létezik olyan program, amivel úgy tudok szinkronizálni 2 telefon között, hogy ne csak a naptárbejegyzéseket, fileokat, sms-eket, és természtesen a névjegyeket tudom átvinni, de a névjegyek default beállításait is (default hívás, default sms szám, e-mail, stb...)? És esetleg még a beállított csoportokat is átviszi? Mert N75-ről E51-re ezek nem mentek át... Gondolom nem a telefonba van a hiba, és azért 500 névjegynél nem szeretném ezeket egyessével beállítgatni meg a csoportokat újra létrehozni... Bár ez még kisebbik fájdalmam lenne.

Látom navigációs progik is szóbajöttek, de a Nokia Maps-es problémám inkább a térkép progis topicba tettem fel.

Aztán mintrha valaki olyan progit keresett volna, ami nem csipog hangfelvétel közben. Azt hiszem a Killer Mobil-tól a Total Recall pont ilyen. Igaz, csak diktafonként használtam, akkor valóban nem csipogott. Hívás közben nem teszteltem, de a leírás szerint akkor sincs beep.

Aztán még egy nem túl idevágó probléma, de hátha nem haragusztok meg érte.. Egy ismerősömnek meghalt az ősöreg 6600-ja és abból kellene valahogy kimenteni a telefonszámokat. Bekapcsolni nem lehet, szóval valami "donor" vagy bedrótozott szívműtét kellene neki.
Nokiánál újra tudnák húzni, de akkor elveszti a tartalmát. Ez esetben viszont a telefon értéke elhanyagolható a tel. számokhoz képpest... Nem ismertek valakit, aki ilyen "csodákra" képes?

Kössz!
Mazsi

Olyan program nem hiszem, hogy létezik, amelyikkel a Névjegyzékben szereplő nevekhez, bejegyzésekhez rendelt tartalmakat maradéktalanul szinkronizálni lehetne. Megpróbálhatod a Mobile Master programot (magyar nyelvű).
Én használtam régebben, de ez sem tökéletes. Az új verziót innen (törés még nincs hozzá) http://www.mobile-master.com/
Egy régebbi kiadást pár hónapja feltöltöttem a nokiaprogramok oldalra, de nem működik stabilan a legfrissebb PC Suite-al, ugyanis ennek a programnak is jelen kell lennie. Ha van régebbi Suite verziód akkor egy próbát megér.
A 6600-at meg szerintem már el kéne temetni , olyan öreg ,hogy a csodák sem segítenének. :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors szomb. jún. 14, 2008 16:10-kor.



szomb. jún. 14, 2008 15:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Pasti írta:
Értem. én 640x480-as felbontásra gondolok, csak nem tudom nem e fog akadozni rajta... 30fps, mpeg kiterjesztésben


Az -e SOHA nem állhat a NEM szó után.
Akkor sem, ha a munkatársak úgy mondják.
Akkor sem, ha az iskolában is így beszélnek.
Akkor sem, ha a tévében is így beszélnek.
Sosem.

Csak azután az ige után állhat, amire a kérdésesség vonatkozik.
Ja, és ha már e, akkor "-e", azaz kötőjellel.

Ilyen ez a magyar nyelv. Páran még emlékeznek rá. Egyre kevesebben...


szomb. jún. 14, 2008 15:20
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 22:23
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Miskolc
Hozzászólás 
Értem. én 640x480-as felbontásra gondolok, csak nem tudom nem e fog akadozni rajta... 30fps, mpeg kiterjesztésben


szomb. jún. 14, 2008 15:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Pasti írta:
Sziasztok! Kicsit OFF amit kérdezni szeretnék, de mivel ez a topic jobban pörög mint az E90 ezért itt kérdezném meg.
Szóval van egy nagyon jó videokonvertáló (Super) és szeretnék egy pár filmet átkonvertálni, hogy tudjam nézni az E90 belső kijelzőjén. Azonban a pontos beállításokat (felbontás, fps, fájlkiterjesztés) jó volna tudnom, mert valahogy nincs időm tesztelgetni hogy melyk a legjobb. Előre is megköszönném megtisztelő segítségeteket.

Szerintem pontos beállítások nincsenek, minden telefonra más, ami nagyban függ a lejátszó programtól is. Én annak idején a Xilisoft programjával készítettem a konvertálást ,lejátszónak a DivXPlayer-t használtam. http://www.xilisoft.com/


szomb. jún. 14, 2008 14:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Pajoz írta:
reddoors írta:
Nagyon szívesen, mindkettőtöknek köszönöm az észrevételeket!

Igen, teljesen igazad van (a pannont javítom). Akkor tegyük még azt is hozzá, hogy aki használta előzőleg a fekete-fehér logós megoldást annak elég egy operátorlogó ki-be kapcsolás, ami egy új opcióként jött létre a Beállítások menüben. A mostani megoldással természetesen ilyen menüpontot nem ajánl fel a telefon.

Más:
Gondolom észrevettétek, hogy megújult a SISWARE oldala, már a patch is letölthető VISTA alá, így végre tökéletesen működik a progi. Remélem a megújulást hamarosan egy frissített verzió is követi.
Kép
Kép
Kép
Annyival egészíteném ki korrekt leírásod,hogy a képkonvertálás és a c meghajtóra való bemásolás kihagyható az OpLogoChanger nevű alkalmazással.A logo szerkesztése után a progi beilleszt jpg képeket is.Van clear logo funkciója is,ami csak eltünteti a szolgáltató feliratát és marad full a téma.Restart után él az új logo.A bibi a progival,hogy használat előtt vissza kell állítani a teló dátumát kb fél évvel különben azt írja lejárt.Logo csere után dátum vissza.
Letölthető:
http://www.nokiaprogramok.hu/downloads/ ... er002a.rar

Köszönöm a kiegészítést! Mivel külön programról van szó, megérdemelt volna egy-két screenshotot meg talán egy saját feltöltést. Még akkor is, ha sokan látogatják az itteni fórumozók közül a nokiaprogramokat és a visszajelzések alapján örömmel tapasztaltam ,hogy ez fordítva is igaz. :D


szomb. jún. 14, 2008 14:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 22:23
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Miskolc
Hozzászólás 
Sziasztok! Kicsit OFF amit kérdezni szeretnék, de mivel ez a topic jobban pörög mint az E90 ezért itt kérdezném meg.
Szóval van egy nagyon jó videokonvertáló (Super) és szeretnék egy pár filmet átkonvertálni, hogy tudjam nézni az E90 belső kijelzőjén. Azonban a pontos beállításokat (felbontás, fps, fájlkiterjesztés) jó volna tudnom, mert valahogy nincs időm tesztelgetni hogy melyk a legjobb. Előre is megköszönném megtisztelő segítségeteket.


szomb. jún. 14, 2008 14:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Szószerint azt jelentené, hogy a Sim lock státusz nem elérhető, vagyis nem tudja megmondani, hogy milyen függő a telefon. De lehet arra gondolt a készítő, hogy így jelzi a független készüléket.


szomb. jún. 14, 2008 14:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
reddoors írta:
PhoNetInfoprogram(ingyenes), amelyik segítségével szinte minden információt megtudhatunk a telefonunkról.

General/8. pont
Sim lock status: No SIM lock statusz available

Ez pontosan mit is jelent?

Szerintem a hálózatfüggőséget takarja.


szomb. jún. 14, 2008 14:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Nav
lizakd írta:
Helló mindenkinek! Van vagy tud valaki Symbian 9.3 telokhóz progit! Főleg Garmin navit vagy egyéb hasznos dolgokat?

Az itt megtalálható összes programnak mennie kell symbi9.3 –on. Külön nem írnak erre a rendszerre alkalmazásokat, progikat.


szomb. jún. 14, 2008 14:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Az egész téma erről szól... :roll:


szomb. jún. 14, 2008 13:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás Nav
Helló mindenkinek! Van vagy tud valaki Symbian 9.3 telokhóz progit! Főleg Garmin navit vagy egyéb hasznos dolgokat?


szomb. jún. 14, 2008 13:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Hello,

Minden elismerésem! Nagyon jó a topik! Köszönet érte Reddorsnak! :rulez:
Végig is olvastam, de az én problémámra még nem találtam megoldást benne... Szóva létezik olyan program, amivel úgy tudok szinkronizálni 2 telefon között, hogy ne csak a naptárbejegyzéseket, fileokat, sms-eket, és természtesen a névjegyeket tudom átvinni, de a névjegyek default beállításait is (default hívás, default sms szám, e-mail, stb...)? És esetleg még a beállított csoportokat is átviszi? Mert N75-ről E51-re ezek nem mentek át... Gondolom nem a telefonba van a hiba, és azért 500 névjegynél nem szeretném ezeket egyessével beállítgatni meg a csoportokat újra létrehozni... Bár ez még kisebbik fájdalmam lenne.

Látom navigációs progik is szóbajöttek, de a Nokia Maps-es problémám inkább a térkép progis topicba tettem fel.

Aztán mintrha valaki olyan progit keresett volna, ami nem csipog hangfelvétel közben. Azt hiszem a Killer Mobil-tól a Total Recall pont ilyen. Igaz, csak diktafonként használtam, akkor valóban nem csipogott. Hívás közben nem teszteltem, de a leírás szerint akkor sincs beep.

Aztán még egy nem túl idevágó probléma, de hátha nem haragusztok meg érte.. Egy ismerősömnek meghalt az ősöreg 6600-ja és abból kellene valahogy kimenteni a telefonszámokat. Bekapcsolni nem lehet, szóval valami "donor" vagy bedrótozott szívműtét kellene neki.
Nokiánál újra tudnák húzni, de akkor elveszti a tartalmát. Ez esetben viszont a telefon értéke elhanyagolható a tel. számokhoz képpest... Nem ismertek valakit, aki ilyen "csodákra" képes?

Kössz!
Mazsi


szomb. jún. 14, 2008 13:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
reddoors írta:
PhoNetInfoprogram(ingyenes), amelyik segítségével szinte minden információt megtudhatunk a telefonunkról.

General/8. pont
Sim lock status: No SIM lock statusz available

Ez pontosan mit is jelent?


szomb. jún. 14, 2008 10:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 21, 2007 15:20
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
reddoors írta:
Nagyon szívesen, mindkettőtöknek köszönöm az észrevételeket!

Igen, teljesen igazad van (a pannont javítom). Akkor tegyük még azt is hozzá, hogy aki használta előzőleg a fekete-fehér logós megoldást annak elég egy operátorlogó ki-be kapcsolás, ami egy új opcióként jött létre a Beállítások menüben. A mostani megoldással természetesen ilyen menüpontot nem ajánl fel a telefon.

Más:
Gondolom észrevettétek, hogy megújult a SISWARE oldala, már a patch is letölthető VISTA alá, így végre tökéletesen működik a progi. Remélem a megújulást hamarosan egy frissített verzió is követi.
Kép
Kép
Kép
Annyival egészíteném ki korrekt leírásod,hogy a képkonvertálás és a c meghajtóra való bemásolás kihagyható az OpLogoChanger nevű alkalmazással.A logo szerkesztése után a progi beilleszt jpg képeket is.Van clear logo funkciója is,ami csak eltünteti a szolgáltató feliratát és marad full a téma.Restart után él az új logo.A bibi a progival,hogy használat előtt vissza kell állítani a teló dátumát kb fél évvel különben azt írja lejárt.Logo csere után dátum vissza.
Letölthető:
http://www.nokiaprogramok.hu/downloads/ ... er002a.rar


csüt. jún. 12, 2008 8:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: gramin
YaxaoThegray írta:
Szevasz reddoors

Na hat meg kezdö vagyok symbian teren. A kerdesem az lenne hogy hogyan köll vagy honnan lehet letölteni a gramini teljes europa terkepet? ugyan ugy kell telepiteni mint a megyart amiröl csinaltal egy kis leiras vagy maskepp kell?

lehet hogy hulye kerdes de nem vagok valami isten meg Symbian teren. ket napja vetten a telot... szoval meg csak felmere a terepet.

köszi a segitseget es varom az ujabb progikat.. :D jo hogy van ez a topic segitetd a kezdö benak nehez eletet.

Szevasz YaxaoThegray!

Valami hasonló a teendő, annyi különbséggel, hogy az Európa IMAGE fájlt neked kell elkészítened. A kódgenerálás hasonlóképpen működik, mint a magyar térkép esetében. Itt a kód, amivel számolni kell a 284 (Map ID: 284). A térkép elkészítéséhez szükség van egy PC-s keretprogramra, aminek a neve Garmin Mapsource ,és a Garmin oldalán találod. Az általad keresett térkép neve Garmin City Navigator Europe NT 2008 DVD amit torrent oldalakról tölthetsz le leghamarabb, majd letöltés után úgy kell telepíteni mint egy szokásos PC-s programot. Beépül a keretprogram alá, innentől kezdve szerkeszthetővé válik számodra. Nagyvonalakban ennyi a feladat, de bővebben a nokiaprogramokon találsz leírást egy-két fórumozó aláírásában az ezzel a témával foglalkozó topicban. Nekem nem volt időm még bővíteni a leírást(a közeljövőben nem is tervezem), viszont, ha kérdésed lesz és ha tudok szívesen válaszolok rá.


szer. jún. 11, 2008 15:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
TOZ írta:
reddoors írta:
TOZ írta:
kerelyfe írta:
Egy jó, könnyen kezelhető Mp3 lejátszóra lenne szükségem. Mit ajánlotok?


LCG Jukebox, azt sokan szeretik.

Igen, szerintem is az LCG Jukebox a legjobb. Nem csak mp3 lejátszó, egyben online rádiózhatunk vele(ha megvesszük :D ). Gyártó a lonelycatgames cég, ez gyártja többek között az X-Plore fájlkezelőt is. Eddig ezt a lejátszó szoftvert nem sikerült 100%-osan feltörni egyik hacker cégnek sem. Valamelyik része mindig hibádzott. Vagy az mp3 lejátszás közben kékhalába fulladt , vagy online rádióhallgatásnál élvezhetetlen volt a vétel.
Ez a mostani 2.17-es verzió egy ÚJ töréssel, kivételesen az ismert és szeretett OPDA jóvoltából. :D Nem működik az internetrádió része, viszont az mp3 lejátszás stabil, kékhalál nem jelentkezik, és nem csatlakozik haza visszaigazolásért. Mp3 lejátszónak tökéletes.
Akit ki szeretné próbálni innen : http://data.hu/get/323550/Jukebox.v2.17.S60v3.zip.html


Nekem a nokiaprogramos oldalrol letoltott 2.14-es verzio tokeleseten megy, minden funkcioja hasznalhato (netradio is). (E51-el hasznalom nagy ritkan)
Annyi a "trukkom", hogy miutan elinditom a netes radio adast, nem hagyom, hogy ismet csatlakozzon a halozatra (valami miatt az adas elindulasat kovetoen ismet csatlakozni szeretne, gondolom ekkor ellenorizne a felhasznalas jogossagat...)

Igen , csak az a baj ezzel a verzióval ,hogy tele van buggal ami főleg az N-szériás telefonoknál mutatkozik. Nem lehet vele számokat léptetni, néha nem indul a program, stb. Még mikor N95-öm volt magam is tapasztaltam. Amúgy az internet rádiózásra van ennél jobb program, és ingyenes is.


szer. jún. 11, 2008 14:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
reddoors írta:
TOZ írta:
kerelyfe írta:
Egy jó, könnyen kezelhető Mp3 lejátszóra lenne szükségem. Mit ajánlotok?


LCG Jukebox, azt sokan szeretik.

Igen, szerintem is az LCG Jukebox a legjobb. Nem csak mp3 lejátszó, egyben online rádiózhatunk vele(ha megvesszük :D ). Gyártó a lonelycatgames cég, ez gyártja többek között az X-Plore fájlkezelőt is. Eddig ezt a lejátszó szoftvert nem sikerült 100%-osan feltörni egyik hacker cégnek sem. Valamelyik része mindig hibádzott. Vagy az mp3 lejátszás közben kékhalába fulladt , vagy online rádióhallgatásnál élvezhetetlen volt a vétel.
Ez a mostani 2.17-es verzió egy ÚJ töréssel, kivételesen az ismert és szeretett OPDA jóvoltából. :D Nem működik az internetrádió része, viszont az mp3 lejátszás stabil, kékhalál nem jelentkezik, és nem csatlakozik haza visszaigazolásért. Mp3 lejátszónak tökéletes.
Akit ki szeretné próbálni innen : http://data.hu/get/323550/Jukebox.v2.17.S60v3.zip.html


Nekem a nokiaprogramos oldalrol letoltott 2.14-es verzio tokeleseten megy, minden funkcioja hasznalhato (netradio is). (E51-el hasznalom nagy ritkan)
Annyi a "trukkom", hogy miutan elinditom a netes radio adast, nem hagyom, hogy ismet csatlakozzon a halozatra (valami miatt az adas elindulasat kovetoen ismet csatlakozni szeretne, gondolom ekkor ellenorizne a felhasznalas jogossagat...)


szer. jún. 11, 2008 13:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jún. 11, 2008 12:23
Hozzászólások: 2
Hozzászólás gramin
Szevasz reddoors

Na hat meg kezdö vagyok symbian teren. A kerdesem az lenne hogy hogyan köll vagy honnan lehet letölteni a gramini teljes europa terkepet? ugyan ugy kell telepiteni mint a megyart amiröl csinaltal egy kis leiras vagy maskepp kell?

lehet hogy hulye kerdes de nem vagok valami isten meg Symbian teren. ket napja vetten a telot... szoval meg csak felmere a terepet.

köszi a segitseget es varom az ujabb progikat.. :D jo hogy van ez a topic segitetd a kezdö benak nehez eletet.


szer. jún. 11, 2008 12:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
skynet írta:
reddoros: a remindme azt írja, hogy regisztráljam (és nem jelez), pedig beregisztráltam az 12345-tel, egy ideig működött is. mi lehet vele?

Nem minden esetben és típusnál jobb az LCG Jukebox. Gondolom nem hallottál még E50-et, N73-at(sima) még az első szoftververziók egyikével szólni. :o Ezek a típusok csapnivalóak voltak ilyen téren. A mai kiadások már egész jól sikerülnek és élvezhető minőséget produkálnak. Bevallom őszintén kb. 1.5 éve nem hallgatok zenét telefonon csak a teszt erejéig (az E51 példásnak mondható). Mp3 lejátszó párti vagyok. Rengeteget hallgatok zenét ,mondhatni szinte állandó jelleggel, gyalogosan, buszon, autóban stb. de ezt már kizárólag mp3 lejátszón. :)


Amúgy jó lett a kód remindme proginál :?:


kedd jún. 10, 2008 17:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
reddoors írta:
migabi24 írta:
reddoors írta:
Nagyon szívesen!
Mégse ilyen egyszerű a helyzet, amit felraktál ugyanúgy fehér alapon van, a másik probléma hogy nem ilyen egyszínű témánál akarom alkalmazni, tehát nekem a logo helyét kell a screenshotból kívágni ami meg is van, a problémám hogy olyan egyszerüen írtátok, hogy rá kell másolni, de ez nem ilyen egyszerű, milyen programmal másolom rá? és a fehér alapon lévő szöveget ha rá is tudnám másolni akkor is a fehér rész ott marad, bocs hogy ilyen béna vagyok, ha van még türelmed, megköszönném :wink:

Ebben az esetben kell egy képszerkesztő program, mondjuk Photoshop a legismertebb. Én előszeretettel használom a ULEAD PHOTOIMPACT X3-at. Ez utóbbiban lehet különböző Effekteket csinálni, különösebb szakértelem nélkül. Viszont mindkét program gyakorlást igényel! Itt lehet szerkeszteni az adott képet, szöveget kiemelni, másolni, átméretezni stb. Szerintem ha megpróbálkozol valamelyik programmal akkor az ULEAD PHOTOIMPACT X3-al kezd ,valamennyire egyszerűbbnek tűnik, igaz angol nyelvű.
Köszönöm, akkor neki is veselkedek :wink:


kedd jún. 10, 2008 17:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
migabi24 írta:
reddoors írta:
Nagyon szívesen!
Mégse ilyen egyszerű a helyzet, amit felraktál ugyanúgy fehér alapon van, a másik probléma hogy nem ilyen egyszínű témánál akarom alkalmazni, tehát nekem a logo helyét kell a screenshotból kívágni ami meg is van, a problémám hogy olyan egyszerüen írtátok, hogy rá kell másolni, de ez nem ilyen egyszerű, milyen programmal másolom rá? és a fehér alapon lévő szöveget ha rá is tudnám másolni akkor is a fehér rész ott marad, bocs hogy ilyen béna vagyok, ha van még türelmed, megköszönném :wink:

Ebben az esetben kell egy képszerkesztő program, mondjuk Photoshop a legismertebb. Én előszeretettel használom a ULEAD PHOTOIMPACT X3-at. Ez utóbbiban lehet különböző Effekteket csinálni, különösebb szakértelem nélkül. Viszont mindkét program gyakorlást igényel! Itt lehet szerkeszteni az adott képet, szöveget kiemelni, másolni, átméretezni stb. Szerintem ha megpróbálkozol valamelyik programmal akkor az ULEAD PHOTOIMPACT X3-al kezd ,valamennyire egyszerűbbnek tűnik, igaz angol nyelvű.


kedd jún. 10, 2008 17:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
skynet írta:
nem kötekvésből kérdem: ez a Jukebox miért jobb, mint a beépített Zenelejátszó?
Sztem csak 1 előnye van, hogy nem ömlesztve kezeli a zenéket hanem mappákat tudsz vele megnyitni, amúgy nekem még nem sikerült jobb hangot kicsalni belőlle mint a gyáribol :cry:


kedd jún. 10, 2008 17:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
reddoors írta:
Nagyon szívesen!
Mégse ilyen egyszerű a helyzet, amit felraktál ugyanúgy fehér alapon van, a másik probléma hogy nem ilyen egyszínű témánál akarom alkalmazni, tehát nekem a logo helyét kell a screenshotból kívágni ami meg is van, a problémám hogy olyan egyszerüen írtátok, hogy rá kell másolni, de ez nem ilyen egyszerű, milyen programmal másolom rá? és a fehér alapon lévő szöveget ha rá is tudnám másolni akkor is a fehér rész ott marad, bocs hogy ilyen béna vagyok, ha van még türelmed, megköszönném :wink:


kedd jún. 10, 2008 17:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Nagyon szívesen!


kedd jún. 10, 2008 16:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
reddoors írta:
Csináltam gyorsan egyet, a csomagban egy átlátszó alapon T-mobile felirat van. Felrakod a témára háttérképként, majd kivágod a logó méretének megfelelőre. Kicsit siettem vele idő hiányában, de remélem átmenetileg megfelel. :wink:
http://data.hu/get/323919/T-mobile.zip.html
Kép

Nagyon szépen köszönöm :wink:


kedd jún. 10, 2008 16:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
TOZ írta:
kerelyfe írta:
Egy jó, könnyen kezelhető Mp3 lejátszóra lenne szükségem. Mit ajánlotok?


LCG Jukebox, azt sokan szeretik.

Igen, szerintem is az LCG Jukebox a legjobb. Nem csak mp3 lejátszó, egyben online rádiózhatunk vele(ha megvesszük :D ). Gyártó a lonelycatgames cég, ez gyártja többek között az X-Plore fájlkezelőt is. Eddig ezt a lejátszó szoftvert nem sikerült 100%-osan feltörni egyik hacker cégnek sem. Valamelyik része mindig hibádzott. Vagy az mp3 lejátszás közben kékhalába fulladt , vagy online rádióhallgatásnál élvezhetetlen volt a vétel.
Ez a mostani 2.17-es verzió egy ÚJ töréssel, kivételesen az ismert és szeretett OPDA jóvoltából. :D Nem működik az internetrádió része, viszont az mp3 lejátszás stabil, kékhalál nem jelentkezik, és nem csatlakozik haza visszaigazolásért. Mp3 lejátszónak tökéletes.
Akit ki szeretné próbálni innen : http://data.hu/get/323550/Jukebox.v2.17.S60v3.zip.html

Kép


kedd jún. 10, 2008 15:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
skynet írta:
reddoros: a remindme azt írja, hogy regisztráljam (és nem jelez), pedig beregisztráltam az 12345-tel, egy ideig működött is. mi lehet vele?

Írd be ezt::arrow: 00000 , elvileg működni fog. Ha mégsem akkor el kell távolítani az alkalmazáskezelőben,majd újból felrakni és az 5db nullával regisztrálni.


kedd jún. 10, 2008 15:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Csináltam gyorsan egyet, a csomagban egy átlátszó alapon T-mobile felirat van. Felrakod a témára háttérképként, majd kivágod a logó méretének megfelelőre. Kicsit siettem vele idő hiányában, de remélem átmenetileg megfelel. :wink:
http://data.hu/get/323919/T-mobile.zip.html
Kép


hétf. jún. 09, 2008 20:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Még egy apróság:
Tapasztalatom szerint a korrekt méret 126x33 pixel. "Átlátszó" hátterű oplogót úgy készíthetünk, hogy kedvenc témánk screenshotjából kimásolunk egy 126x33-as képet a 87,3-as kezdőponttól és rámásoljuk az általunk gyártott operátorlogót, természetesen csak azt, amit látni akarunk belőle. Továbbiakban az eljárás ugyanaz, mint amit reddoors leírt. Az eredmény kb. ilyen lesz:


Kép

Én is ilyet szeretenék csak trémobilosba, a problémám az hogy nem tudom, hogy kell összegyúrni a témábol kivágot háttérel a logot, milyen progival lehet megcsinálni, főleg hogy ugye csak szöveget nem lehet találni, fehér alapon van a felirat, remélem érthető a problémám, elörre is köszönöm a segítségetek :roll:


hétf. jún. 09, 2008 19:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Egy jó, könnyen kezelhető Mp3 lejátszóra lenne szükségem. Mit ajánlotok?


LCG Jukebox, azt sokan szeretik.


hétf. jún. 09, 2008 12:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Egy jó, könnyen kezelhető Mp3 lejátszóra lenne szükségem. Mit ajánlotok?


hétf. jún. 09, 2008 8:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
reddoors írta:
A NO BARS verziókban nincs kiemelve az idő és a dátum illetve a az alsó funkcióválasztók.

Valami ilyesmire gondoltam én is, csak este elég fáradt voltam, ahhoz, hogy észrevegyem. Köszönöm!


hétf. jún. 09, 2008 5:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
reddoors írta:
És egy harmadik olasz, akiről még nem volt szó, az összes közül talán a legzseniálisabb, kedvenc témaszerkesztőm. 5 régebbi témája http://data.hu/get/285621/Giambi.zip.html....

Mi az eltérés a NoBars verziókban?

A NO BARS verziókban nincs kiemelve az idő és a dátum illetve a az alsó funkcióválasztók.
Kép


hétf. jún. 09, 2008 3:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
reddoors írta:
És egy harmadik olasz, akiről még nem volt szó, az összes közül talán a legzseniálisabb, kedvenc témaszerkesztőm. 5 régebbi témája http://data.hu/get/285621/Giambi.zip.html....

Mi az eltérés a NoBars verziókban?


vas. jún. 08, 2008 22:27
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség