Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 10:33



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: segitségkérés!
eriklili írta:
Sziasztok!
Előszöris nagyon szupernek találom a fórumot,Reddorsnak köszönhetően és Mindenkinek,aki eddig hozzászólt és segitette a fórumot tapasztalataival és ötleteivel.
Bő egy hete boldog E66-os tulajdonos vagyok.
Egyenlőre csak ismerkedünk a telcsi és én.
Olyan problémám adódott,hogy hiába van benne a 2GB memkari nem kérdezi meg telepitéskor,hogy hova egyenesen a telefonra telepit.
Ellőző nap*# 7370# rezeteltem és a memkarit is formáztam,mert a hackot akartam megcsinálni a leirás alapján és összeakadt valamelyik progi és lefagyott a telcsi.
Szóval,ha tudtok és biztosan tudtok,akkor kérem hogy mondjátok meg miért van ez.
:D :oops:

Szia!

Vannak olyan programok, amelyek kérdezés nélkül a telefon memóriájába (task managerek, pl.Handy Taskman stb.) illetve a memóriakártyára települnek (Garmin stb.). Viszont az, hogy kivétel nélkül minden a telefonba, felettébb különös.
Garmin telepítve van?- azzal mi a helyzet?

A Hacket én is megcsináltam, és a biztonság kedvéért a Kínai tanúsítványfájlokat is megszereztem, mindkettő tökéletesen működik.

Minden bizonnyal valami szoftveres zavar léphetett fel, esetleg megpróbálhatod a 3gombos Hard resetet (nyomd le EGYSZERRE a zöld(hívásfogadó)--*(csillag) --3(hármas szám) gombokat, majd kapcsold be a telefont ).A memóriakártyát formázd meg ,vagy törölj le mindent (a rejtett mappákat is) egy kártyaolvasóbban. Esetleg próbáld ki egy másik gyártó memóriakártyáját. Az akksit is kiveheted pár percre. Ha ezek után sem javul a helyzet, akkor marad az újra flashelés amit csak a központi szervizben tudnak megcsinálni mivel a szervizpontokon és a NSU-n még nem elérhető.


szomb. aug. 02, 2008 7:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
sziaszttok,

nekem a cClockot is forgatja, Macikának az sem segít.
Macika: már miért vennéd meg még egy példányban? Ha irsz nekik, átirják az adatbázisukban ai IMEI-t. Ha két telefonon akarod egyszerre használni, akkor kell(ene) megvenni még egy példényban :)


pén. aug. 01, 2008 23:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 02, 2006 14:00
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás segitségkérés!
Sziasztok!
Előszöris nagyon szupernek találom a fórumot,Reddorsnak köszönhetően és Mindenkinek,aki eddig hozzászólt és segitette a fórumot tapasztalataival és ötleteivel.
Bő egy hete boldog E66-os tulajdonos vagyok.
Egyenlőre csak ismerkedünk a telcsi és én.
Olyan problémám adódott,hogy hiába van benne a 2GB memkari nem kérdezi meg telepitéskor,hogy hova egyenesen a telefonra telepit.
Ellőző nap*# 7370# rezeteltem és a memkarit is formáztam,mert a hackot akartam megcsinálni a leirás alapján és összeakadt valamelyik progi és lefagyott a telcsi.
Szóval,ha tudtok és biztosan tudtok,akkor kérem hogy mondjátok meg miért van ez.
:D :oops:


pén. aug. 01, 2008 21:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Találtam még egy képernyővédőt, ez 100% , hogy működik. Ingyenes , viszont szignózni kell! E66-on is tökéletesen megy. Innen: http://data.hu/get/461875/PSSv119_unsigned.zip.html

Kép


pén. aug. 01, 2008 20:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Én nem próbáltam, nekem tökéletesen megfelel a kézfogás, reggel mikor félkómásan készülök melóba nem szoktam figyelgetni a boot logót. :D[/quote]

Jó ez a félmókásan. Talán pityókásan??? :lol:

Nem minden a hasznosság, ezt te is jól tudod. amikor az ember mobilmániás léesz, bele akar egy kicsit bújni a telefonjába, sokminden haszontalant tudni akar, vagy legalább kipróbálni. Egyébként kösz, öregem, a sokmindent, a sok fáradozást, hasznos tanácsot és állandó, frissített linkelgetést, tesztelést stb. Azt hiszem, sokak nevében írtam most...


pén. aug. 01, 2008 17:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Macika írta:
reddoors írta:
Macika írta:
Reddoors Barátom!

Szereztem egy N95 8 GB-ot, nincs ötleted, honnan lehetne valahonnan olyan 'képernyőkímélőt' leszedni, amely NEM 90 fokkal elforgatva jelenik meg a kijelzőn?
A Handy Weather ilyen lenne, de azért hadd ne vegyem már meg még egy példányban.

Hátha van ötleted.
Előre is köszi!

Hello Macika!

A másik képernyővédős Handy programot nem próbáltad? Handy Clock, néven a topicban megtalálható(2oldal).
Köszi, nézem máris!

Szerk.:
Ezt is elforgatja... :(


A cClock lenne az utolsó ötletem, ez egy nagyon profi képernyővédő (ingyenes) szinte mindent be lehet állítani rajta. A General\Power saving mode beállítás elvileg erre a célra szolgálna.
Ha van kedved próbáld ki. Érdemes egy-két fontosabb módosítás után újraindítani a telefont a helyes beállítások rögzítése végett.
Innen letölthető: http://pachome1.pacific.net.sg/~welic/cClock.html
direkt: http://pachome1.pacific.net.sg/~welic/c ... d_v121.sis



Kép


pén. aug. 01, 2008 17:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
csab2 írta:
Reddoors!

Köszi a legutóbbi témákat! A sárga egy átlátszó glóbusszal (szintén az általad belinkelt gyűjteményböl) nagyon ütős!

Megj.: kipróbáltam a képernyő elforgató progit. Állat, hogy bekapcsolva még arra is figyel, hogy az aktív készenlét alkalmazásait megnöveli eggyel!

Mindent kösz Reddoors! Az egész topicot!

Nagyon szívesen! A színes Giambi témákat én is szívesen használom. Ma vagy holnap egy újabb csokor színes Giambi téma kerül feltöltésre. :wink:


pén. aug. 01, 2008 16:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
Szia, Reddors "nagymester"!

Kérdésem. Múltkor túrkáltam Z (rom) meghajtón. Ott van a startup.mbm, ami nálam vadofonos gif szerű indító aranyos kis hanggal. Innen nem törölhető, át nem nevezhető sem X-plore-ral, sem ActiveFillal, előbbi allfile verzió, utóbbi manufactorer's unsigned verzió. Ha a HelloCarbide-ot újra futattom, Z:/ alatt is törölhetek szabdon azon idő alatt, amíg nyitva marad az X-plore, vagy az csak a régebbi X-ploréval megy?
remélem, érthető a kérdésem.
Üdv.

Végül is mi a cél? Ezt a startup logót szeretnéd megváltoztatni?
Ha igen, akkor NEM a Z:\ meghajtón kell ügyködni(csak 3fájl kimásolása erejéig) mivel az amúgy sem szerkeszthető törölhető stb.
Neked kell egy .mbm fájlt szerkesztened pl. a topiban is megtalálható .mbm szerkesztővel a kijelződnek megfelelő felbontásban, majd a c:\resource\apps mappába másolni és Hexa szerkesztővel egy-két bejegyzést átírni, hogy boot során a C:\-ről induljon.
Nem minden Nokián működik (kb.50%-án) , szerintem Samsungon egyáltalán nem menne.
Én nem próbáltam, nekem tökéletesen megfelel a kézfogás, reggel mikor félkómásan készülök melóba nem szoktam figyelgetni a boot logót. :D


pén. aug. 01, 2008 16:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Reddoors!

Köszi a legutóbbi témákat! A sárga egy átlátszó glóbusszal (szintén az általad belinkelt gyűjteményböl) nagyon ütős!

Megj.: kipróbáltam a képernyő elforgató progit. Állat, hogy bekapcsolva még arra is figyel, hogy az aktív készenlét alkalmazásait megnöveli eggyel!

Mindent kösz Reddoors! Az egész topicot!


pén. aug. 01, 2008 16:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Szia, Reddors "nagymester"!

Kérdésem. Múltkor túrkáltam Z (rom) meghajtón. Ott van a startup.mbm, ami nálam vadofonos gif szerű indító aranyos kis hanggal. Innen nem törölhető, át nem nevezhető sem X-plore-ral, sem ActiveFillal, előbbi allfile verzió, utóbbi manufactorer's unsigned verzió. Ha a HelloCarbide-ot újra futattom, Z:/ alatt is törölhetek szabdon azon idő alatt, amíg nyitva marad az X-plore, vagy az csak a régebbi X-ploréval megy?
remélem, érthető a kérdésem.
Üdv.


pén. aug. 01, 2008 16:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
reddoors írta:
Macika írta:
Reddoors Barátom!

Szereztem egy N95 8 GB-ot, nincs ötleted, honnan lehetne valahonnan olyan 'képernyőkímélőt' leszedni, amely NEM 90 fokkal elforgatva jelenik meg a kijelzőn?
A Handy Weather ilyen lenne, de azért hadd ne vegyem már meg még egy példányban.

Hátha van ötleted.
Előre is köszi!

Hello Macika!

A másik képernyővédős Handy programot nem próbáltad? Handy Clock, néven a topicban megtalálható(2oldal).
Köszi, nézem máris!

Szerk.:
Ezt is elforgatja... :(


pén. aug. 01, 2008 15:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 02, 2007 20:07
Hozzászólások: 6
Hozzászólás N93
Nokia N93 és N93i-vel foglalkozó oldal: http://n93sector.extra.hu


pén. aug. 01, 2008 14:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Macika írta:
Reddoors Barátom!

Szereztem egy N95 8 GB-ot, nincs ötleted, honnan lehetne valahonnan olyan 'képernyőkímélőt' leszedni, amely NEM 90 fokkal elforgatva jelenik meg a kijelzőn?
A Handy Weather ilyen lenne, de azért hadd ne vegyem már meg még egy példányban.

Hátha van ötleted.
Előre is köszi!

Hello Macika!

A másik képernyővédős Handy programot nem próbáltad? Handy Clock, néven a topicban megtalálható(2oldal).


pén. aug. 01, 2008 14:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Reddoors Barátom!

Szereztem egy N95 8 GB-ot, nincs ötleted, honnan lehetne valahonnan olyan 'képernyőkímélőt' leszedni, amely NEM 90 fokkal elforgatva jelenik meg a kijelzőn?
A Handy Weather ilyen lenne, de azért hadd ne vegyem már meg még egy példányban.

Hátha van ötleted.
Előre is köszi!


pén. aug. 01, 2008 11:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
csucsor írta:
úúúú,köszi, tényleg :lol:
Persze tudni kell, hogy ilyenkor megy vele a merülés-jelző hang is sajnos, és minden egyéb más is, ami figyelmeztető.
Én is kipróbáltam, aztán úgy döntöttem, hogy kevésbé zavaró a bekapcsolási muzsika, meg a kamerahang, mint hogy esetleg 2-3 órát lemerült/kikapcsolt telóval járkáljak nap közben, míg esetleg mások keresnének.


pén. aug. 01, 2008 11:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. aug. 01, 2008 9:06
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
migabi24 írta:
csucsor írta:
Sziasztok! Olyasmit keresek E66-ra amivel ki lehet kapcsolni a kamera exponáló hangját, illetve bekapcsoláskor a zenét. Egyiket sem találtam meg a beállítások között, hátha van valami okos kis program ezekre.
Elég ha a használt profilnál kikapcsolod a figyelmeztető hangokat :wink:


úúúú,köszi, tényleg :lol:


pén. aug. 01, 2008 11:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
csucsor írta:
Sziasztok! Olyasmit keresek E66-ra amivel ki lehet kapcsolni a kamera exponáló hangját, illetve bekapcsoláskor a zenét. Egyiket sem találtam meg a beállítások között, hátha van valami okos kis program ezekre.
Elég ha a használt profilnál kikapcsolod a figyelmeztető hangokat :wink:


pén. aug. 01, 2008 10:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. aug. 01, 2008 9:06
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok! Olyasmit keresek E66-ra amivel ki lehet kapcsolni a kamera exponáló hangját, illetve bekapcsoláskor a zenét. Egyiket sem találtam meg a beállítások között, hátha van valami okos kis program ezekre.


pén. aug. 01, 2008 9:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Aki kíváncsi az E66 gyári csengőhangjaira innen letöltheti. http://data.hu/get/455014/sounds_E66.zip.html

Kép


szer. júl. 30, 2008 16:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
Reddoors

A SwichOff programot "enabled" állapotban hagyva, 0:00 órásra állítva kapcsoltam ki a telefonom 22:00-kor 45%-os batteryvel, és 12 óra múlva, bekapcskor 15 %-on volt a telefon. Valószínűsítem, hogy ez a rejtve futó program lehet az oka (még a HandyTaskman sem mutatja).
S talán azért ette az aksit, mert nem ő kapcsolt ki, de ez már X-aktákba illő, hogy kikapcs után, elvileg minimális fogyasztáskor 30%-ot essen az aksi töltöttsége.
Mit szóltok, skacok???

Szerintem a programnak semmi köze hozzá, főleg úgy, hogy kikapcsolt állapotban volt a telefon. Az alkalmazást én is használom, és semmilyen rendellenességet nem tapasztaltam, sőt nagyon profi módon van megírva, kikapcsoláskor még a menük megnyitását is végigszimulálja, mintha te kapcsolnád le manuálisan.
Mivel az akkumulátorok általában nem 1-2%-os ütemben merülnek, hanem 10-20%-ban így csak arra tudok tippelni , hogy pont egy ilyen állapotot fogtál ki kikapcsoláskor, amire a szintén energiaigényes boot csak rásegített.
Ha mindenképpen meg akarsz bizonyosodni, ajánlom, hogy teljes feltöltés után (töltő lecsatlakoztatása után közvetlenül) programozz időzített kikapcsolást , majd ezek után másnap bekapcsoláskor ki fog derülni az igazság. Más ötletem hirtelen nincs. :)


szer. júl. 30, 2008 15:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Reddoors

A SwichOff programot "enabled" állapotban hagyva, 0:00 órásra állítva kapcsoltam ki a telefonom 22:00-kor 45%-os batteryvel, és 12 óra múlva, bekapcskor 15 %-on volt a telefon. Valószínűsítem, hogy ez a rejtve futó program lehet az oka (még a HandyTaskman sem mutatja).
S talán azért ette az aksit, mert nem ő kapcsolt ki, de ez már X-aktákba illő, hogy kikapcs után, elvileg minimális fogyasztáskor 30%-ot essen az aksi töltöttsége.
Mit szóltok, skacok???


szer. júl. 30, 2008 11:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
reddoors írta:
Rootbeer írta:
reddoors írta:
PhoNetInfoprogram(ingyenes), amelyik segítségével szinte minden információt megtudhatunk a telefonunkról.


Jó kis program, de nem fut nálam tökéletesen. A rendszerinfók utolsó fülét (HAL) nem mutatja, hanem egyből újraindít, minden konfirmáció nélkül. Vajon miért? És miért van az, hogy ilyenkor az SD kártyát nem ismeri fel?
van erre megoldás? Írjak a programfejlesztőnek?
Egyébként tényleg kúl.
Ja, fontos: Samsung SGH-i550v (vodafone?) Symb60 3rd, 9.2 (FP_1)

Köszönöm!

Ez a rész(HAL) szintén hardware és rendszerösszetevőkről jelenítene meg infókat (mint az Active File esetében ) ,úgy látszik ez a program is a Nokiákra van kihegyezve. A Samsungon minden bizonnyal olyan infókat olvas amitől csodálkozásában újraindítja a telefont. :D :D :D


Kösz, Reddoors, a gyors választ, meg a Giambit is. Állat!
Ha az embernek Samuja van, úgy látszik kompromisszumot kell kötnie, ha Nokia programokat akar futtani. Mert ugye nincsen alapcsomag, ami egy csomó programhoz kell, pl. a Nokia Mapshoz. De nem sír a szám, miután AllFilesHack után csomó minden fut, ami addig nem... :lol:


kedd júl. 29, 2008 8:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
Az ActiveFile- ban nincs egyik változatban se magyar nyelv? Mikor tegnap megnyitottam volt benne magyar szöveg és most csak angolt találtam mikor megnyitottam. Remélem nem álmodtam tegnap mikor telepítettem. Igaz már nagyon késő volt. A 9.2_man_cap_unsigned.sis-t töltötem le

Sajnos az ActiveFile nem tartalmaz magyar nyelvet.


kedd júl. 29, 2008 3:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Az ActiveFile- ban nincs egyik változatban se magyar nyelv? Mikor tegnap megnyitottam volt benne magyar szöveg és most csak angolt találtam mikor megnyitottam. Remélem nem álmodtam tegnap mikor telepítettem. Igaz már nagyon késő volt. A 9.2_man_cap_unsigned.sis-t töltötem le


hétf. júl. 28, 2008 23:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Giambi Warm color témák (6 féle színben). Alapikonos verzió is!
http://data.hu/get/449311/warm_color.zip.html

Kép


hétf. júl. 28, 2008 18:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
reddoors írta:
PhoNetInfoprogram(ingyenes), amelyik segítségével szinte minden információt megtudhatunk a telefonunkról.


Jó kis program, de nem fut nálam tökéletesen. A rendszerinfók utolsó fülét (HAL) nem mutatja, hanem egyből újraindít, minden konfirmáció nélkül. Vajon miért? És miért van az, hogy ilyenkor az SD kártyát nem ismeri fel?
van erre megoldás? Írjak a programfejlesztőnek?
Egyébként tényleg kúl.
Ja, fontos: Samsung SGH-i550v (vodafone?) Symb60 3rd, 9.2 (FP_1)

Köszönöm!

Ez a rész(HAL) szintén hardware és rendszerösszetevőkről jelenítene meg infókat (mint az Active File esetében ) ,úgy látszik ez a program is a Nokiákra van kihegyezve. A Samsungon minden bizonnyal olyan infókat olvas amitől csodálkozásában újraindítja a telefont. :D :D :D


hétf. júl. 28, 2008 16:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Kikapcsolás időzítő program. (ingyenes, szignózni kell!)
http://data.hu/get/448811/SwitchOffv1.00.S60v3.zip.html

Kép


hétf. júl. 28, 2008 16:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
reddoors írta:
PhoNetInfoprogram(ingyenes), amelyik segítségével szinte minden információt megtudhatunk a telefonunkról.


Jó kis program, de nem fut nálam tökéletesen. A rendszerinfók utolsó fülét (HAL) nem mutatja, hanem egyből újraindít, minden konfirmáció nélkül. Vajon miért? És miért van az, hogy ilyenkor az SD kártyát nem ismeri fel?
van erre megoldás? Írjak a programfejlesztőnek?
Egyébként tényleg kúl.
Ja, fontos: Samsung SGH-i550v (vodafone?) Symb60 3rd, 9.2 (FP_1)

Köszönöm!


hétf. júl. 28, 2008 11:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 20, 2008 21:44
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
reddoors írta:
Erre nagyon nehéz válaszolni. Én nagyon régóta csak Nokiákat használtam (első a 6600), és úgy éreztem szükségem van váltásra. Mivel az op. rendszer fontos volt, a windows mobile-okra esett a választás.

Mindenképpen egy belépő szintű készüléket akartam (ha nem jön be a dolog) lehetőleg billentyűzettel ellátva, mivel a teljes érintőképernyős kiviteltől első nekifutásra kicsit idegenkedtem.
Hosszas töprengés után az ASUS P526-ra esett a választás. A gyenge processzortól eltekintve nagyon jól felszerelt PDA a belépő szintű készülékek között.
Egy két nap ismerkedés után, elkezdtem alkalmazásokat felrakni (GARMIN, screenshot, total commander stb.), aztán jött a mindennapi használat. A problémák itt kezdődtek, sajnos a jól megszokott alkalmazásaim egy részét (már amit megtaláltam) és általánosságban a többi funkció, személyre szabhatóság stb. egyszerűen teljesen logikátlannak tűnt.
Rengeteg SMS-t írok, katasztrófa volt a ceruza használata, és maga a készülék kezelése. A billentyűzete sem volt teljes értékű. Maga a windows rendszer , felépítés, mindennapi használata NEKEM nem jött be.

A jó programok mind fizetősek, tört verziót én nem találtam belőlük, megvenni meg arra a kis időre nem akartam.
A készülék, amit kinéztél magadnak full érintőképernyős.
Én azt tanácsolom mielőtt egy ilyen drága és főleg , hogy windows alapú készülék vásárlásán gondolkodsz, nézz körül az alkalmazások terén, mire van szükséged és melyek azok, amelyeket tartalmazza alapból a készülék, mert utólag nem egyszerű beszerezni őket(ingyen).

Itt a fórumon is az ezzel a témával foglalkozó topic csak az első hozzászólás erejéig jutott aztán kudarcba fulladt.
Ha van lehetőséged mindenképpen próbád ki csak a kezelését (WINDOWS), nagyobb műszaki áruházakban megteheted. Én nem hiszem, hogy valaha is még egyszer megpróbálkozom windows alapú készülékkel.

Arra a készülékre amire nekem szükségem van az a napokban készült el és E66 a neve. :D
Köszi a választ és a véleményed.
Volt már hp pda-m,igaz nem telefonos volt,érintőképernyős a fényképezőgépem,a gps-em,nekem nagyon bejön az érintőképernyő mert mindig olyan gombok lesznek rajta ami kell és akkorában amekkorában kell.Nézegettem én is az e66ost,főleg azért mert fémházas és gondolom jobb minőségü lehet mint az n81,mert ez kiábránditóan recseg sms irásakor.Jó van gps az e66ban,de arra van külön eszközöm,kamerája egyelőre nem túl jó és nem lenne akkora ugrás a mostanimhoz képest.szerintem.Nézegettem az iphone 3g-t de az nagyon korlátozott tudásu,érthetetlen módon alapdolgok nincsenek benne,és az ára az nagyon durva lesz.ezért szemezek az omniával mert tudásban nagyon ott van.Azt sem értettem miért kellett az n81-be egy 2mp-es sima kamerát tenni,jobbat érdemelt volna.
Bocsi a hosszú offért:)


vas. júl. 27, 2008 10:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
reddoors írta:
A jó programok mind fizetősek, tört verziót én nem találtam belőlük, megvenni meg arra a kis időre nem akartam.
A készülék, amit kinéztél magadnak full érintőképernyős.
Én azt tanácsolom mielőtt egy ilyen drága és főleg , hogy windows alapú készülék vásárlásán gondolkodsz, nézz körül az alkalmazások terén, mire van szükséged és melyek azok, amelyeket tartalmazza alapból a készülék, mert utólag nem egyszerű beszerezni őket(ingyen).

--
A Nokiák sora után - főleg a beépített GPS miatt - döntöttem úgy tavaly májusban, hogy veszek egy PocketPC-t. Az érintőképernyőt megszokni egy pillanat műve volt, így az egész rendszert is - a szövegbevitel okozta a legnagyobb gondot nekem is. Ráadásul a használt Glofiish X500-as készüléken nincs hardveres billentyűzet.
--
Amiért idéztelek: legalább olyan széles, ha nem szélesebb a Windows Mobile platformra készült free és fizetős programok tárháza mint a Symbian rendszerre készülteké! Megfelelő utánjárással a szoftverek beszerzése soha nem okozott gondot - Te valószínűleg kevesebb időt szántál rá. :D
--
Ékes bizonyítékul ajánlanám betekintésre saját üzemeltetésű 5 hónapos weblapom - pedig ez csak amatőr színvonalú és a jéghegy igen pici csúcsa... :wink:
----
Aztán tudomásomra jutott a GPS-t beépítve tartalmazó Nokiák híre és mivel ez belefért a pénztárcámba, megvettem egy N78-ast legnagyobb örömömre, mert szinte mindazt tudja amit a PDA-m, ráadásul billentyűzete is van!!! Ezért vagyok itt! :idea:
--
A végére egy Off. Ezzel sokan vitába fognak szállni, de ezért van a fórum: a legjobban hiányzó része a WM-világnak az iGO navigációs rendszere. Kipróbáltam már mindazt ami jobb és elérhető N78-ra. A Sygic, a Mobile Navigator, TOMTOM Navigator,a saját Nokia Maps 2, a Garmin-t PPc-ről ismerem; de merem állítani, hogy a legjobban szívemhez az iGO állt kezelhetőség szempontjából, a térképei pedog folyamatosan javulnak. Számomra ennek használhatósága Nokián, ez lenne a legjobban várt hír!

Köszönöm a figyelmet! gidano


vas. júl. 27, 2008 10:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
rob71 írta:
reddoors írta:
Rootbeer írta:
ActiveFile-lal minden oké, nagyon jó program. Kösz, Reddoors.
Mi lehet az oka, hogy nem enged hozzáférni a telefoninfóhoz.
"Alk. bezárva X" Valamivel összeakad? Nektek simán működik ez a funkció???
Üdv.

Nem tudom, lehet mikor észbe kap, hogy nem Nokiáról van szó hanem Samsungról, meglepődik és bezárja magát. :)


Lehet kicsit off leszek,de az e66os forumban olvastam hogy nagyon nem voltál megelégedve egy windows-os mobillal.Nekem monst n81em van és szemezek egy samsung omniával,amiben azért szerintem szépen beleturtak az oprendszerbe.szerinted megbánnám a cserét,vagy mi az ami nagyon gáz,az ilyen mobilokban?

Erre nagyon nehéz válaszolni. Én nagyon régóta csak Nokiákat használtam (első a 6600), és úgy éreztem szükségem van váltásra. Mivel az op. rendszer fontos volt, a windows mobile-okra esett a választás.

Mindenképpen egy belépő szintű készüléket akartam (ha nem jön be a dolog) lehetőleg billentyűzettel ellátva, mivel a teljes érintőképernyős kiviteltől első nekifutásra kicsit idegenkedtem.
Hosszas töprengés után az ASUS P526-ra esett a választás. A gyenge processzortól eltekintve nagyon jól felszerelt PDA a belépő szintű készülékek között.
Egy két nap ismerkedés után, elkezdtem alkalmazásokat felrakni (GARMIN, screenshot, total commander stb.), aztán jött a mindennapi használat. A problémák itt kezdődtek, sajnos a jól megszokott alkalmazásaim egy részét (már amit megtaláltam) és általánosságban a többi funkció, személyre szabhatóság stb. egyszerűen teljesen logikátlannak tűnt.
Rengeteg SMS-t írok, katasztrófa volt a ceruza használata, és maga a készülék kezelése. A billentyűzete sem volt teljes értékű. Maga a windows rendszer , felépítés, mindennapi használata NEKEM nem jött be.

A jó programok mind fizetősek, tört verziót én nem találtam belőlük, megvenni meg arra a kis időre nem akartam.
A készülék, amit kinéztél magadnak full érintőképernyős.
Én azt tanácsolom mielőtt egy ilyen drága és főleg , hogy windows alapú készülék vásárlásán gondolkodsz, nézz körül az alkalmazások terén, mire van szükséged és melyek azok, amelyeket tartalmazza alapból a készülék, mert utólag nem egyszerű beszerezni őket(ingyen).

Itt a fórumon is az ezzel a témával foglalkozó topic csak az első hozzászólás erejéig jutott aztán kudarcba fulladt.
Ha van lehetőséged mindenképpen próbád ki csak a kezelését (WINDOWS), nagyobb műszaki áruházakban megteheted. Én nem hiszem, hogy valaha is még egyszer megpróbálkozom windows alapú készülékkel.

Arra a készülékre amire nekem szükségem van az a napokban készült el és E66 a neve. :D


vas. júl. 27, 2008 8:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 20, 2008 21:44
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
reddoors írta:
Rootbeer írta:
ActiveFile-lal minden oké, nagyon jó program. Kösz, Reddoors.
Mi lehet az oka, hogy nem enged hozzáférni a telefoninfóhoz.
"Alk. bezárva X" Valamivel összeakad? Nektek simán működik ez a funkció???
Üdv.

Nem tudom, lehet mikor észbe kap, hogy nem Nokiáról van szó hanem Samsungról, meglepődik és bezárja magát. :)


Lehet kicsit off leszek,de az e66os forumban olvastam hogy nagyon nem voltál megelégedve egy windows-os mobillal.Nekem monst n81em van és szemezek egy samsung omniával,amiben azért szerintem szépen beleturtak az oprendszerbe.szerinted megbánnám a cserét,vagy mi az ami nagyon gáz,az ilyen mobilokban?


vas. júl. 27, 2008 7:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
ActiveFile-lal minden oké, nagyon jó program. Kösz, Reddoors.
Mi lehet az oka, hogy nem enged hozzáférni a telefoninfóhoz.
"Alk. bezárva X" Valamivel összeakad? Nektek simán működik ez a funkció???
Üdv.

Nem tudom, lehet mikor észbe kap, hogy nem Nokiáról van szó hanem Samsungról, meglepődik és bezárja magát. :)


vas. júl. 27, 2008 7:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
ActiveFile-lal minden oké, nagyon jó program. Kösz, Reddoors.
Mi lehet az oka, hogy nem enged hozzáférni a telefoninfóhoz.
"Alk. bezárva X" Valamivel összeakad? Nektek simán működik ez a funkció???
Üdv.


vas. júl. 27, 2008 0:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
reddoors írta:
Nem, ez ilyen. :D

Na, ezért használom inkább az ActiveFile-t! Kényelmetlen mindig a sokadik almappából visszakecmeregni... :)


szomb. júl. 26, 2008 18:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
user01 írta:
Értem. Köszönöm!

Még egy kérdés: az X-plore-t (v.1.20) le lehet arról beszélni, hogy ne az utolsó kilépéskor megnyitott mappával induljon, hanem az alapképernyővel (meghajtók mutatása)? A beállításokban nem találtam ilyent.

Nem, ez ilyen. :D


szomb. júl. 26, 2008 18:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Értem. Köszönöm!

Még egy kérdés: az X-plore-t (v.1.20) le lehet arról beszélni, hogy ne az utolsó kilépéskor megnyitott mappával induljon, hanem az alapképernyővel (meghajtók mutatása)? A beállításokban nem találtam ilyent.


szomb. júl. 26, 2008 18:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
user01 írta:
reddoors írta:
A rendszerfájlok hozzáféréséhez Manufacturer capabilities(UnSigned) kiadással lehet...

Ez mit is jelent tulajdonképpen? Ezzel a verzióval hozzáférünk a rendszerfájlokhoz a Caps progik használata nélkül is? És ha igen, akkor teljes a hozzáférés? Tehát akár törölni is lehet, vagy csak másolni?

Ugyanolyan mint az X-PLORE ALL FILE verziója, annyi különbséggel , hogy ez ingyenes és több dologra használható. A rendszerfájlokhoz hozzáférünk , másolhatunk ide-oda ,de törölni továbbra sem lehet.
Kép


szomb. júl. 26, 2008 17:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
reddoors írta:
A rendszerfájlok hozzáféréséhez Manufacturer capabilities(UnSigned) kiadással lehet...

Ez mit is jelent tulajdonképpen? Ezzel a verzióval hozzáférünk a rendszerfájlokhoz a Caps progik használata nélkül is? És ha igen, akkor teljes a hozzáférés? Tehát akár törölni is lehet, vagy csak másolni?


szomb. júl. 26, 2008 16:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
reddoors írta:
A http://s60.vgooo.com:801/index.htm megoldás jó hozzá?

A Manufacturer capabilities(UnSigned) verzióhoz nem jó(elég) ez a megoldás, csak Hack mellett lehet telepíteni.


Tehát akkor HelloCarbide+s60.vgooo.com?[/quote]





Az 5oldalon lévő HACK után már nem kell semmi más. Csak azt kell megcsinálnod, ezt követően minden telepíthető lesz.


szomb. júl. 26, 2008 15:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
reddoors írta:
A http://s60.vgooo.com:801/index.htm megoldás jó hozzá?

A Manufacturer capabilities(UnSigned) verzióhoz nem jó(elég) ez a megoldás, csak Hack mellett lehet telepíteni.[/quote]

Tehát akkor HelloCarbide+s60.vgooo.com?


szomb. júl. 26, 2008 15:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
reddoors írta:
Aki bővebben szeretne tájékozódni az ActiveFile fájlkezelő új verziójával kapcsolatosan, az a hivatalos oldalon megteheti.
Itt:
:arrow: http://activefile.googlepages.com/



A rendszerfájlok hozzáféréséhez Manufacturer capabilities(UnSigned) kiadással lehet, de ezt csak saját személyre szóló tanúsítvánnyal lehet szignózni, majd telepíteni.


A http://s60.vgooo.com:801/index.htm megoldás jó hozzá?

A Manufacturer capabilities(UnSigned) verzióhoz nem jó(elég) ez a megoldás, csak Hack mellett lehet telepíteni.


szomb. júl. 26, 2008 14:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 27, 2008 14:02
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
nem fogok esküdözni, de tényleg átolvastam..a segítségért meg köszi,


szomb. júl. 26, 2008 9:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
TOZ írta:
Lalamper írta:
Kedves TOZ!

Megtennéd, hogy megnézed nekem, hogy a premium verzióban, amikor
megadod az SSID nevet, akkor ott is kiegészíti "Joikuspot_"-al az elejét?

Mert a free verzióban ugye mindig benne van az SSID nevében... :(

Köszi

A network name ennel a verzional teljesen atirhato. De igyekszem ma egy masik wifi ezkozzel csekkolni. (most csak telefon van nalam)


Megneztem. Nincs elotte Joikuspot felirat, csak az altalad megadott SSID (ad hoc modeban)


szomb. júl. 26, 2008 9:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
kela14 írta:
akkor nálam van a hiba: 2-3 proginál el sem indult a letöltés: pl. 2 témaszerkesztő, hazudni meg nem szokásom, és mások gyanúsítgatása sem.. A programnevekért ill. az építő hsz.ekért meg KÖSZÖNET!

Nálam is volt olyan, hogy nem akart menni néhány link néha (pl. volt, hogy csak negyedjére ment rendesen), de rájöttem, hogy minden valószínűség szerint az én internet kapcsolatommal van a gond (nagyon lassú mobilnet, térerő problémákal), mert normális kapcsolattal mindegyik ment elsőre. Nálad nem lehet, hogy szintén ez a baj?


szomb. júl. 26, 2008 7:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: kis ikonok asztalon
Rootbeer írta:
Kela, az ember sokszor inkább megúszná a sok olvasást, ha akad készen kapott infó, ez nem jellemhiba.
Valóban nem az. Az elektromos áram is a kisebb ellenállás felé megy, az se hülye.

Jellemhiba az, ha az ember azt mondja/írja, hogy elolvasta (valójában meg nem is).


szomb. júl. 26, 2008 7:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás kis ikonok asztalon
Sziasztok, srácok! (csajok???)
Készenléti állapot kis ikonjai lecserélhetők? Olyan gagyi a garminé, szívesen lecserélném. Gondolom, bele van írva programba. Sygicnál szerkeszthető az indító oldal, Navigonnál is, de erre nem jöttem rá, mármint a kis, asztali ikonokra. Hátha tudtok valamit. Fájlok nálam hozzáférhetőek, szerkeszthetőek. Előre is köszi.

(Kela, az ember sokszor inkább megúszná a sok olvasást, ha akad készen kapott infó, ez nem jellemhiba. De péld. tegnapelőtt a nokiaprogramok.hu fórumon a sygic drive miatt 169 oldalt böngésztem végig; persze lehet, ez is túlzás. De 13 oldal tényleg nem sok...) :oops: :D


pén. júl. 25, 2008 23:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 27, 2008 14:02
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Macika írta:
kela14 írta:
nem vagyok gyakorlott, elég lett volna 5 programnév,, a topicot bármennyire is hihetetlen de már végigolvastam, de sokszor nem volt egyértelmű. no mind1..
Na ja, 5 programnév...

Szerintem is működik mindegyik link, direkt végignéztem párat, szúrópróba-szerűen.

De ha leírod, mely linkek nem mennek, akkor szerintem reddoors AZONNAL fogja korrigálni a hibát.

Nehéz belátni, hogy lusták vagyunk. Én is lusta vagyok ám! ;)
Csak én nem írok le olyat, amiből kiderülhet, hogy esetleg nem feltétlenül mondok igazat.


akkor nálam van a hiba: 2-3 proginál el sem indult a letöltés: pl. 2 témaszerkesztő, hazudni meg nem szokásom, és mások gyanúsítgatása sem.. A programnevekért ill. az építő hsz.ekért meg KÖSZÖNET!


pén. júl. 25, 2008 21:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
reddoors írta:
Aki bővebben szeretne tájékozódni az ActiveFile fájlkezelő új verziójával kapcsolatosan, az a hivatalos oldalon megteheti.
Itt:
:arrow: http://activefile.googlepages.com/



A rendszerfájlok hozzáféréséhez Manufacturer capabilities(UnSigned) kiadással lehet, de ezt csak saját személyre szóló tanúsítvánnyal lehet szignózni, majd telepíteni.


A http://s60.vgooo.com:801/index.htm megoldás jó hozzá?


pén. júl. 25, 2008 19:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Kedves TOZ!

Megtennéd, hogy megnézed nekem, hogy a premium verzióban, amikor
megadod az SSID nevet, akkor ott is kiegészíti "Joikuspot_"-al az elejét?

Mert a free verzióban ugye mindig benne van az SSID nevében... :(

Köszi

A network name ennel a verzional teljesen atirhato. De igyekszem ma egy masik wifi ezkozzel csekkolni. (most csak telefon van nalam)


pén. júl. 25, 2008 13:46
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség