Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 23:44



Hozzászólás a témához  [ 1291 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Következő
SonyEricsson S700i 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 27, 2005 13:03
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
nemtom h volt e már szó a teljes képernyős videólejátszásról, de ittvan 1 apróság, ami segíthet a gondon ha nemis teljes mértékben
http://www.kawagpz.dk/default.asp?pageid=34


kedd feb. 22, 2005 13:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
na az otthoni firmware updatenek örülök, valaki leírná majd a tapasztalatait ha kipróbálta?

dy


kedd feb. 22, 2005 11:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
David1969: én úgy tudom, hogy ez a kód egy hivatalos szabvány így nem valószínű, hogy sok bt-os dolgot tudsz majd párosítani egymással 0000 beírása nélkül...


kedd feb. 22, 2005 9:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Mostantól hivatalosan is megy az otthoni firmware update...

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=ps1_1_5_7&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10140

DSS-20 vagy DSS-25 SyncStation kell hozzá...


kedd feb. 22, 2005 9:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
:) :)
Gondoltam, csak kiváncsi voltam rá.

Korábban tettem fel egy kérdést, amire senki nem válaszolt:
Lehet BT eszközt párosítani jelszó nélkül???

KÖszöönöm...


kedd feb. 22, 2005 9:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
David1969 írta:
NÉG AZ jutott esezmbe, hogy ez a tel. soha nem lesz alkalmas a 3g-re ugye??? :(


Nem, soha nem, de ne aggódj, mostanság ezzel nem lesznek ilyen problémáid. Mire itthon elterjed és megfizethető lesz a 3G, addigra már a V800/Z800 és a K600 is csak egy vicctelefon lesz (remélem) :lol:


kedd feb. 22, 2005 1:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
NÉG AZ jutott esezmbe, hogy ez a tel. soha nem lesz alkalmas a 3g-re ugye??? :(


kedd feb. 22, 2005 0:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
Hozz létre egy mappát, és rakd abba az MP3-at. Akkor nem fog keveredni.
Amúgy erről volt már szó...
Az SW frissítésen túl vagyok...
Nekem semmi nem törlődött a telóból,a mentett SMS sem. A telszámokat átmentetttem a SIM-re, de mikor visszamásolódtak a Kapcsolatokba, minden rendben volt.
A fényképező éjszakai módja ég és föld a korábbihoz képest , ráadásul az éjszakai mód használata nélkül is jobbak a képek zárt helyen.
A Pólusban csinálták, 20 perc volt a műtét, és gariban ingyenes.
Adtam egy rugót a srácnak, mert nagyon korrekt volt mindenben...
JA


kedd feb. 22, 2005 0:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
megoldották. mivel garis volt, ingyen. ezer köszi nekik is, és K.Zolee-nak is a tippért.

ja nemtudtok valami playlist szerű megoldást a telefonra? idegesitő hogy mp3 lejátszás után egyszercsak a csengohangokat kezdi el lejátszani :)

dy


hétf. feb. 21, 2005 22:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
dombyyy: matav-ericsson pont polusban nekem 3/4 ora volt... elvileg meg csinalja gariban. ha nem 3 rongy de tuti mukodik. es szentem 3 rongyot meger hogy azonnal kesz.


már hívtam őket, lehet megoldható lesz. mindenképpen jobban hangzik mint kétszer utazgatni Pestre.
köszi a tanácsot

dy


hétf. feb. 21, 2005 11:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 15:32
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Nekem 4 hónapja van meg a telefon és sokat is használom, de ez a kijelző ütődés probléma nincs hálistennek. A gumitakaró nekem is tönkrement viszont...


vas. feb. 20, 2005 23:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
dombyy írta:
sziasztok!

tud valaki "intézni" valamelyik hivatalos SE pontnál vip jegyet?:) akarnék SW-t frissíteni, de Pestre menni ezért kétszer (első felviszem, második elhozom) nem túl gazdaságos, felküldeni pedig nemakarom mer lehet 1 hét mire visszajön. tehát aki tudna ismerőst aki elintézné mondjuk egy délelőtt alatt (garanciás teló, tehát legál kéne) a legújabb SWt, az léci keressen meg, vagy adjatok valami ötletet. hívtam mindkét szervízt, egyik 1 nap másik 1-3 nap:(

dy


Hát ez nehezen fog menni... Még nekem is - bpesti vagyok, ráadásul nem is lakom túl messze az Evictől - gondot jelent elvinni hozzájuk, mert az útvonalból nagyon kieső helyen vannak ők. Ráadásul ezt ugye egymás után 2 nap is meg kell tenni. Hát, ez van.

Holnap asszem beviszem hozzájuk a telefont. A csatlakozó gumi borítása folyamatosan kiugrik a helyéről. Aztán amikor rezeg a telefon becsukott állapotban, a kijelző hozzáütődik a fő részhez, és rohadt hülye hangja van. Emellett persze berezonál az optika védője is (ez csengőhang lejátszásánál). Szóval ez a kijelző-ütődés másnál is hasonló, vagy csak nálam probléma?


vas. feb. 20, 2005 22:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
dombyyy: matav-ericsson pont polusban nekem 3/4 ora volt... elvileg meg csinalja gariban. ha nem 3 rongy de tuti mukodik. es szentem 3 rongyot meger hogy azonnal kesz.


vas. feb. 20, 2005 22:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
sziasztok!

tud valaki "intézni" valamelyik hivatalos SE pontnál vip jegyet?:) akarnék SW-t frissíteni, de Pestre menni ezért kétszer (első felviszem, második elhozom) nem túl gazdaságos, felküldeni pedig nemakarom mer lehet 1 hét mire visszajön. tehát aki tudna ismerőst aki elintézné mondjuk egy délelőtt alatt (garanciás teló, tehát legál kéne) a legújabb SWt, az léci keressen meg, vagy adjatok valami ötletet. hívtam mindkét szervízt, egyik 1 nap másik 1-3 nap:(

dy


vas. feb. 20, 2005 22:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
lwolf írta:
Hypp.
Hoppá, igy megyen a dolog! Köszi.
Hogy jöttök rá ezekre a trükkökre?


Főiskolán tanítják :D Egyébként egymástól, plusz külföldi fórumokról...


vas. feb. 20, 2005 22:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2004 23:02
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Ok, Ok látom már Silent leírásában.


vas. feb. 20, 2005 21:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2004 23:02
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Hypp.
Hoppá, igy megyen a dolog! Köszi.
Hogy jöttök rá ezekre a trükkökre?


vas. feb. 20, 2005 20:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
lwolf írta:
Silent !
R3K SW van. Nekem sem az F, sem a K verzióánál nem kikapcsolható az exponákási hang. Van valami ötlet?


Nem kapcsolható ki, hanem halk üzemmódba kell tenni a telefont. Szóval exponálási hang kikapcs menüt nem is fogsz találni :D

Ha így sem megy, az érdekes...


vas. feb. 20, 2005 16:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2004 23:02
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Silent !
R3K SW van. Nekem sem az F, sem a K verzióánál nem kikapcsolható az exponákási hang. Van valami ötlet?


vas. feb. 20, 2005 14:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 15:32
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
köszönöm a gyors segítségeket, SilentKiller!!!!!!!!!!!!!!!!! Megpróbáltam így, készült egy backup az sms-eimről, de nem tudom hova kattintsak mielőtt write-olom. Tehát pl. ha a sonyericsson s700i / SMS -re kattintok előtte a baloldali ágrajzon, akkor a write data szürke marad, tehát nem tudom megnyomni. Magyarul mikor és hol nyomja write-ot? (amúgy az 1.94 van nekem is és elvileg én is beállítottam mindent, úgy látszik kevesebb sikerrel :-)


vas. feb. 20, 2005 14:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Nemtudom milyen verziót töltöttél le de nekem a v1.94es nem csinált ilyet, mondjuk az is igaz, hogy előtte mindent beállítottam (mit szinkronizáljon, megtartsa-e az offline adatokat, stb.) de mindig megtartotta a telefon üzeneteit és nem törölte le őket. Szerintem (ha már a pc-n vannak az adatok) akkor csinálj egy backup-ot és utána próbáld őket visszatölteni (felül a backup mellett van a "write") ha így sem menne akkor csinálj belőle - egy save-el *.txt-t! Tudom fél megoldás, de legalább nem vesznek majd el!


vas. feb. 20, 2005 14:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 15:32
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
most töltöttem le a mobileditet és gondoltom archiválom az sms-eimet mielőtt szoftvert frissítek. de kiderült, hogy az archiválás egyben azt jelenti, hogy le is törli a mobilomról az sms-eket!! (lehet, h ez egyértelmű, de nekem nem volt az :-( ) szóval most ott van az összes sms-em az archív mappában - visszatudom valahogy másolni a telefonba???


vas. feb. 20, 2005 14:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Tudom, erről már volt szó de gondoltam kiegészítem a saját tapasztalataimmal...

1. The screen colouring is a hell of a lot better, I noticed it straight away so not sure what's happened there.
2. Cam noise is gone on silent
3. Battery life much improved and I'm messing with the unit even more now.
4. Navigating the pictures folder is much faster although adding an EMS picture takes a while to load up the list as before.
5. Less rattle from the shutter (don't laugh!) I think they've toned down the 'bass' of the tones perhaps as before I couldn't use them at all.
6. Memory status now reading correctly for MS in the folders view.
7. Still no full screen video - instead of 'unlimited' in video camera settings it now says 'normal' which indicates unlimited is never coming.
8. Night mode much improved in camera
9. Camera start up - wippet fast now
10. Can't remove Darts game which is annoying
11. Setting default number in address book doesn't show until you exit and go back in - that's annoying


1. Ez így van, érezhetően jobbak a kontrasztok de azért nem mondanám, hogy "hell a lot better"...
2. Nekem eddig is kussolt az exponálás hang csöndes üzemmódban (R3F)
3. Bár ezt még teljes egészében nem tapasztaltam (hiszen még csak 2 napja csináltattam meg) de érezhetően jobban bírja a "gyűrődést" a kis szerkezet.
4. Tényleg gyorsabb a képek böngészése bár nekem a régivel sem voltak bajok még akkor sem ha a 128as MS van benne
5. Ez szerintem hülyeség - itt semmi változást nem találtam
6. Igaz
7. Igen, van normál üzemmód a videónál, így azt hiszem 2 perc körül csinál felvételt - ami viszont engem meglepett, hogy mintha jobb lenne a videó minősége az R3Kval...
8. Én főleg ezért csináltattam meg az új softot, érezhetően jobb az éjszakai üzemmód (kijelző firssítése gyorsabb és a képek zaja is csökkent)
9. Gyorsabb valamivel de talán ez annyira nem is fontos
10. Ez van, a tenniszest sem tudtam lenyomni...
11. Igen, ez maradt bár ez engem eddig sem zavart.

Remélem tudtam segíteni abban, hogy eldöntsétek kell-e vagy sem...


vas. feb. 20, 2005 13:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 15:32
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
sziasztok, megírnátok, hogy mi változott az új sw-vel ? Csak, hogy érdemes a 3000 ft-ot rákölteni...


vas. feb. 20, 2005 13:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
ok, köszi.

Más, tech. kérdés:
Hogy tudom a BT-t úgy használni, hogy ne kérjen a párosításhoz jelszót?
(Miért érdekes ez?: Mert a nyilvános fotó kioszkok BT-n keresztül is fogadják a képeket, viszont nincs rajtuk billennyűzet. Én nem tudom kikapcsolni a jelszó kérést a telón, viszont így nem tudom párosítani. Felhívtam a termiálon lévő telefonszámon az üzeeltetőt, aki azt mondta, kapcsolódjak jelszó nélkül. Jó, de hogy????)
Na ennyi...


vas. feb. 20, 2005 10:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
David1969 írta:
Mér, a szoftverfrissítést garanciában, ingyen végzik a SE szervizben?


Igen! A számla meg nem olyan fontos (, bár nem árt), a lényeg, hogy rá legyen írva a jótállási jegyre a vásárlás dátuma.


vas. feb. 20, 2005 10:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
Mér, a szoftverfrissítést garanciában, ingyen végzik a SE szervizben?


vas. feb. 20, 2005 0:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
David1969 írta:
Nem értem még mindig... Mihez kellett az adás-vételi? Eredet igazoláshoz? Vagy mihez? Ha eredet-igazoláshoz, ahhoz a szervízesnek van köze??? Én az Elektro-pontban vettem a telcsimet kb 1 hónapja, és a számlám isetn tudja hol van... És?

VÁrom válaszod...

Számla nélkül nem érvényes a garancia.


vas. feb. 20, 2005 0:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
Nem értem még mindig... Mihez kellett az adás-vételi? Eredet igazoláshoz? Vagy mihez? Ha eredet-igazoláshoz, ahhoz a szervízesnek van köze??? Én az Elektro-pontban vettem a telcsimet kb 1 hónapja, és a számlám isetn tudja hol van... És?

VÁrom válaszod...


szomb. feb. 19, 2005 22:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2004 23:02
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Próbálkoztam nála, minden hivatalos érveléssel mint, hogy adoszámmal rendelkező vállalkozás, hívja fel őket ott a tel. számuk, név szerint kit kereshet, de nem enyhült meg, én viszont igen, mert negyed órát igért a frisítésre, ez meg ugye jobb mint a két nap bármelyik más SE műhelyben.
Ami törlődött: full telefonjegyzék, tel.memoriában levő összes média, gyorsbillentyű beállítások (nevekhez, menühöz). Ennyi.


szomb. feb. 19, 2005 21:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
MIt értessz az alatt, hogy nem fogadta el a sufni adás-vételit?
Valamint milyen adatok törlődtek az SW update-nél?


szomb. feb. 19, 2005 20:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2004 23:02
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Minden Kedves válaszolónak !
R3K SW van a készülékemen. Polus, Matáv Ericsson Pont. 3000.- huf mivel nem fogadta el a "sufni" adás-vételit. Ez volt.
A helyesírásra majd jobban figyelek, dicséretes, hogy vannak akik még ilyemire is odafigyelnek !
Én továbbra is az FMA-t használom, mert a ME-ben nincs határidő napló.
Szevasztok!


szomb. feb. 19, 2005 18:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
SilentKiller írta:
...Nekem tegnap kapott R3K-t a "kicsike"...


Érdemes lecserélni erre az R3F008 -at?


szomb. feb. 19, 2005 11:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Ó, ismerős a helyzet! Nekem tegnap kapott R3K-t a "kicsike" :wink: de nekem is megfordult a fejemben, hogy nem lehetne-e valahogy csinálni valamiféle adatbázist a telefonszámoknak és az üzeneteknek (pláne, hogy már 95%-on voltam) amit át lehetne rakni a MSDuo-ra. Mivel ezt nem lehet így ezért elég jó megoldást nyújtott a MobilEdit! és az SE SyncStation...


szomb. feb. 19, 2005 6:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
lwolf írta:
Nagyon pipa vagyok !...


Nem szeretnék rosszindulatúnak tűnni, de az a helyzet, hogy tájékozódnod kellett volna. Az SE (meg még pár Eri) telefonok régóta (, vagy tán sose?) nem használják egy időben a SIM telefonszámokat a belső memón tároltakkal. Sajnálom, de ez van...

[[[ Halkan jegyzem meg, hogy az írásjelek (,?!:;" mivanmég? stbstb...) elé nem szokás szóközt tenni :wink: ]]]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hypp szomb. feb. 19, 2005 11:32-kor.



szomb. feb. 19, 2005 3:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2004 23:02
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Nagyon pipa vagyok ! Frissítettem az sw-t (Polus) . Oké, rendben majd a PC-ről szinkronizálom a törölt elemeket. Az is megvolt. Mivel néhány nevet a SIM -ről kellett áttölteni , az jutott eszembe, hogy ennek visszafelé is hasznát vehetem majd. Ez is megvolt. Közben áfutott az agyamon a telefon 510 !! telefonszám kapacitása, hogy az lassan nekem már kevés lesz. Sebaj majd az S700 dinamikusan a SIM-et használja. Á dehogy!! DE miért is SIM ?
Ms Kártyám is van, 128-as. Oda bőven nyomhatom, ugye. ODA NEM LEHET !
Egy ilyen telefonnál ? Aztán Miért nem ? ráadásul az 510 -es hely nem helyenként + több bejegyzés, hanem annyival kevesebb hely marad az 510-ből.
Na, Fiúk Kigőzőltem magam !


pén. feb. 18, 2005 23:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
OldPhone rulez... szerintem :roll:


kedd feb. 15, 2005 19:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
dombyy írta:
...meg pár mp3 csengohang még havertol...


Van közte pár jópofa, bár asszem, maradok az "old phone", vagy inkább a néma módnál :)


kedd feb. 15, 2005 18:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
http://www.yamigo.com/

my friends vagy magyarul "barátok" support.
msn és icq support is van.


meg pár mp3 csengohang még havertol

http://s700i.fek.az/ringtones.mp3/

dy


kedd feb. 15, 2005 9:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
hm az órás dolognak nem örülök, néha hasznosnak bizonyult.

pár röpke kérdés még ha jöhetne:
1. telefonkönyvben való keresésnél nem lehet több betüt megadni? egyesével járkálni eléggé elszomorító:( k700 új swk már tudták ezt.
>közben megvan hogy az s700 új támogatja már.
2. elég jól használható a telefon 'csukva' is, de lenne pár név amit könnyebben elérnék ha a telefonkönyv elején lenne. nemtudjátok véletlenül, hogy melyik karaktert kell beszúrni a név elé hogy az elejére rakja? pont,vessző,space,csillag ijesmiket próbáltam, de ez mind a névsor végére rakja :(
3. valahogyan lehetséges netről/neten keresztül upgradelni a telót új firmwarre, erről tud valaki infókat? találtam valami totalmultiserver nevű csodát, az t28 kábellel megoldja a dolgot. és pl kikapcsolja a kamera idegesító exponálási hangját is.
>erre is meglett a válasz:)

Pesten ki/hol/mennyiért csinál sw upgradet? (úgy hogy garanciám is megmaradjon(?)
Eger/Miskolc alternatíva is jólenne:)

ja raktam ki pár "csengőhangot" akit érdekel:)
http://aranyos.kiccsaj.hu/s700i/

dy


vas. feb. 13, 2005 17:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
dombyy írta:
...hogy lehet megcsinálni, hogy a képernyőkímélőnél üres kép helyett óra legyen...


Sehogy! Ahhoz, hogy az órát mutassa, bekapcsolva kellene lennie a kijelzőnek, ami még ebben az üzemmódban is sokat fogyasztana, így inkább teljesen kivették ezt a funkciót az SE mérnökei...

Amúgy üdvözlégy körünkben, gratula :)


vas. feb. 13, 2005 17:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
sziasztok!

pár órás az s700i-m, k700-ról cseréltem, és nem emlékszem már hogy hogy lehet megcsinálni, hogy a képernyőkímélőnél üres kép helyett óra legyen. aztán átnéztem a menüket, de nem ugrik be hogy hol láttam:(

kitud valaki segíteni?

ja s700.hq.hu szép oldal, gratu a készítőnek!


dy
http://fek.az


szomb. feb. 12, 2005 12:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
SilentKiller írta:
errr... vagy használom mindkettőt :wink:


És mi lenne, ha mindkettőt használnád? :D

Egyébként a múltkor feltettem egy minimalista témát a telóra. Sokkalgyorsabb lett a menüben való vándorlás! Majd csinálok egy teljesen üres témát és kipróbálom :D


szomb. feb. 12, 2005 11:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
errr... vagy használom mindkettőt :wink:


szomb. feb. 12, 2005 9:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Idézet:
Szóval nem ez lesz a kedvenc témám (amit én csináltam, az sem az, fél óránál többet nem is használtam, pedig többet "dolgoztam" vele), de a munkádat értékelem, gratulálok hozzá


Köszi a véleményed. Nem is tudod, hogy én is pont ezt gondoltam! Semmelyik - saját készítésű - témámat nem használom 8) hanem mindig azt a 2-3at amik a neten lévő millióféle sok közül megtetszik...

Más: Tényleg nincs határidőnapló szinkro a MobilEdit!ben! Az FMAban van, ami nagyon szuper de láttátok már, hogy mit művel az FMA a magyar karakteres üzenettek?? Na ezért inkább lemondok a határidőnaplóról viszont a MobilEdit!ben legalább olvashatóak az üzenetek (hozzátéve, hogy ott sincsenek tipikus magyar karakterek - de legalább nem zanzásítja őket össze, mint az FMA)


szomb. feb. 12, 2005 9:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
SilentKiller írta:
lwolf: semmi gáz, este én is átszerkesztettem magamnak mert nagyon nem láttam semmit a szürke alapbetűkkel. Azóta már a frissített van fenn, ebben fehérek a betük...


Én is megnéztem. A szürke betűk tényleg nehezen voltak olvashatóak. Ami viszont nem tetszett annyira, hogy a 3*4-es menü alatti menük háttere homályos (ez nem baj), viszont az első és felső rész nem (ez zavar). Plusz - ez mondjuk megszokás kérdése - a kijelölő csík a sor végén az az izé és a szürke karakterek helyett fehér, szóval a kijelölés nem túl szembeötlő. Ja, meg a Beállítások menü horizontális scrolljánál a felső pici ikonkijelölő is elég halovány - ez sem szembeötlő. Ja, meg a felugró menü címsora nem homályosított, de azatta ismét...

Szóval nem ez lesz a kedvenc témám (amit én csináltam, az sem az, fél óránál többet nem is használtam, pedig többet "dolgoztam" vele), de a munkádat értékelem, gratulálok hozzá :wink:


szomb. feb. 12, 2005 8:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2004 23:02
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Tombike .
Akkor mi eszi meg jobban az s700-at ? FMA, Mobiledit ? KInek mire van jobban szüksége. Nekem a naptári bejegyzések szinkronizálása fontos.
ME mintha szebb lenne, több telcsivel megy, bár FMA-t még nem próbáltam a nokia 6600-val. Megnézem ezt is ,majd visszaszólok.
Egyébként köszi az ME oldal publikálását, jól el voltam vele.


szomb. feb. 12, 2005 8:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
lwolf: semmi gáz, este én is átszerkesztettem magamnak mert nagyon nem láttam semmit a szürke alapbetűkkel. Azóta már a frissített van fenn, ebben fehérek a betük. Köszi, hogy megnézted! A MbilEdit!ben én sem látom a naptárat :roll:


szomb. feb. 12, 2005 3:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2004 23:02
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Silent !
Nagyon szép téma! De ! Én magamnak utólagos engedelmeddel átszerkesztem, mert a szürke betüszineket néhány alkalmazásban nehezen tudom olvasni.
Ez az én bajom.
Más: Mobil editben nem találom a naptár! FMA-ban van.
Szerintetetek ?


pén. feb. 11, 2005 22:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Frissítettem az S700i siteon... Feltettem pár játékot, a mobiledit!hez infókat, témákat, stb...

Apropó! Kicsit szerkesztgettem, légyszi csekkoljátok ezt a témát! kiváncsi vagyok a véleményetekre... [rajongok a szecesszióért :wink: ]

Mucha - Tánc (1898)


pén. feb. 11, 2005 19:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1291 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség