Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 7:26



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
gidano írta:
Ja! Nem akarok moderátorkodni, félre értés ne essék, de tényleg zavaró... :oops:

Semmi gond! Igazad van.


hétf. nov. 17, 2008 21:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Sziasztok! Tud valaki egz jó, lehetőleg magyar nyelvű (de nem feltétel) RSS olvasót, ami fut és frissít is a háttérben?


hétf. nov. 17, 2008 18:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 22:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
sziasztok

egy kérdésem lenne a garmin szoftverrel kapcsolatba. Tapasztalt már valaki olyat hogy a telepítés napján elindul a program gps vevő nélkül rákövetkező nap pedig ha nem csatlakoztatok hozzá gps vevőt leáll mitől van ez??? nokia e65 öm van ha valaki tud segítsen.az 5.00.10 es verzió van fenn a magyarország térképpel??? de az előző verzió is ezt csinálta nekem.
miért nem lehet böngészni a térképet ????
ha valaki tud segítsen előre is köszönöm

nagyon fontos lenne
plz


hétf. nov. 17, 2008 17:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
Azért ez nem semmi :!:
Innen: :arrow:
http://www.taiebthemes.com/
(És most már leállítom magam :evil: )

-
Figyelni kellene, hogy ne kerüljenek ekkora méretben képek belinkelésre, mert teljesen széthúzzák az oldalt!
Kb. 800px az a szélesség, ami még belefér, így 1024x768-as felbontásban.
-
Sajnos úgy látszik, az automatikus átméretezés ebben a fórummotorban nem működik, így ránk vár a feladat, hogy erre odafigyeljünk!

Köszönöm! üdv. gidano

Ja! Nem akarok moderátorkodni, félre értés ne essék, de tényleg zavaró... :oops:


hétf. nov. 17, 2008 17:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
divito írta:
valaki dobja mar fel a forumot,lassan mar minden csak arrol a hires Garmin-rol szol...

Sztem fel van dobva. Azért szól a Garminról, mert az egy elég fontos dolog, hogy fut a telókon, viszont nem egyszerű a telepítése. De ha figyelmesen olvasol, elég sok fontos infót találsz.


hétf. nov. 17, 2008 16:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 04, 2008 19:52
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
valaki dobja mar fel a forumot,lassan mar minden csak arrol a hires Garmin-rol szol...


hétf. nov. 17, 2008 14:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Próbából feltettem a Netwasp féle flash alapú ízléses és gusztusos mocorgó témákat és a megjelenítőjüket, aztán 1 perc múlva sikítva leszedtem, de a témák fenn maradtak a telón és nem tudom kiirtani őket. Próbáltam a nevekre rákeresni x-plore-ral, de semmi. Tud valaki megoldást?


hétf. nov. 17, 2008 10:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 22:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
sziasztok

egy kérdésem lenne a garmin szoftverrel kapcsolatba. Tapasztalt már valaki olyat hogy a telepítés napján elindul a program gps vevő nélkül rákövetkező nap pedig ha nem csatlakoztatok hozzá gps vevőt leáll mitől van ez??? nokia e65 öm van ha valaki tud segítsen.az 5.00.10 es verzió van fenn a magyarország térképpel??? de az előző verzió is ezt csinálta nekem.
miért nem lehet böngészni a térképet ????
ha valaki tud segítsen előre is köszönöm


hétf. nov. 17, 2008 7:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 18, 2008 21:28
Hozzászólások: 54
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Sziasztok!

Az új 5.00.10-es Garmin asszony telefonján (e66) valamiért teljesen meghülyült... állandóan újratervez, egyszerű jobbkanyart megfordulás majd bal kanyarral tervez... Tapasztalt valaki ilyet??? Van itt valaki aki napi szinten használja?

Köszi


Ez akkor szokott előfordulni, ha azonos területről két vagy több útvonaltervezős térképet engedélyeztél.
Pl. az európa térkép magyarországi része és a Naviguide együtt megbolondítja a Garmint. Ráadásul az 5-ös sorozatú Navigude térképekkel mindegyik GarminXt borzalmasan tervez.

Szeretnék én is gratulálni az oldalhoz, szeretném megköszönni a sok segítséget, amit kéretlenül is kaptam és remek ötletnek tartom az első oldalon levő tartalomjegyzéket. Ez nagyban megkönnyíti a kérdezők és a segítőkész válaszolók dolgát.

Thx Reddoors thx!


hétf. nov. 17, 2008 0:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Nagykálló
Hozzászólás 
Sziasztok!

Reddoors: köszi a választ, igen láttam az oldalon, de valóban újabbra gondoltam és azért kértem segítséget.

Macika: - örülök Nektek.
Üdv; mindenkinek.


vas. nov. 16, 2008 20:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Sziasztok!

Az új 5.00.10-es Garmin asszony telefonján (e66) valamiért teljesen meghülyült... állandóan újratervez, egyszerű jobbkanyart megfordulás majd bal kanyarral tervez... Tapasztalt valaki ilyet??? Van itt valaki aki napi szinten használja?

Köszi
Nem lehet, hogy gyalogos tervezésre van állítva?


vas. nov. 16, 2008 19:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Medical írta:
...
Üdvözöllek én is! Bizony, hogy vagyok! :)


vas. nov. 16, 2008 19:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 04, 2008 19:52
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
reddoors írta:
divito írta:
Szia Reddors!Lenne egy kerdesem.Amikor instalalnak egy progit,es olyan uzenettel talalom magam szembe hogy:frissitesi hiba!akkor mi a teendo?
Meg akkor amikor pl elakarnak inditani valamit nemelyik programnal kiirja hogy:System error(-2).ez miert van?pl(anti touch) elore is koszonom valaszod :wink:

Frissítési hiba általában akkor jelentkezik, ha az eltávolítandó program fut a háttérben és az alkalmazáskezelő nem tudja leállítani. Próbáld meg egy(közvetlen) telefon ki-be kapcs. után megismételni az eltávolítást.

A System error(-2) általában akkor jelentkezik ,ha a telepített program nem találja a többi kiegészítő részét. pl. törölted ,vagy a memóriakártyán nem megfelelő helyen mappában , almappában található.

Pontosabban nekem az Anti Touch 2.00 nal van ez a gond(system error -2).nem tudom esetleg masnak jelentkezett ez a problema?


vas. nov. 16, 2008 19:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
Én is gratulálok! Ez is bizonyítja, hogy milyen nagy ötlet volt.

Köszönet! :wink: :)


vas. nov. 16, 2008 18:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Dexter68 írta:
Medical írta:
Mint korábban írtam a 16 oldalon járok a topik olvasásával, de most kellene olyan progi az E 71 re, úgynevezett diktafon , illetve egy olyan progi mint a HTCnél híváskor és fogadáskor a hívó fotóját teljes képernyőn mutatja, valhol olvastam róla, de nem emlékszem már hol, hogy van ilyen progi.
Előre is köszönön a segítségeteket.


Fscaller a varázsige.

Az FSCaller a topic első oldalán is megtalálható. Igaz nem a legújabb kiadás ,hanem egyel régebbi. A legújabb kicsit bugos azért nem került fel a topicba. N82, E66-on, ha aktiválva van az SMS-re is a képmegjelenítés nem lehetett feloldani a billentyűzárat stb. Annak idején írtam a topicban a hibákról. A v2.04-es viszont tökéletesen működik, amiből két verzió van. Az egyiket szignózni kell (ez az autostart, ingyenes) , a másikat nem kell szignózni de minden telefon ki-be kapcsolás után el kell indítani. Sajnos ez nem autostart. Bejövő SMS-nél is kirakja a küldő képét.
ITT Hasznos SYMBIAN programok (Nokia S60 3rd) & SZIGNÓZÁS


vas. nov. 16, 2008 17:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Nagykálló
Hozzászólás 
Dexter68!
Köszönöm, már le is töltöttem.


vas. nov. 16, 2008 17:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Medical írta:
Mint korábban írtam a 16 oldalon járok a topik olvasásával, de most kellene olyan progi az E 71 re, úgynevezett diktafon , illetve egy olyan progi mint a HTCnél híváskor és fogadáskor a hívó fotóját teljes képernyőn mutatja, valhol olvastam róla, de nem emlékszem már hol, hogy van ilyen progi.
Előre is köszönön a segítségeteket.


Fscaller a varázsige.


vas. nov. 16, 2008 17:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Nagykálló
Hozzászólás 
Sziasztok!

Először is gratulálok a Topikhoz, nagyon színvonalas egyszóval király!
Reddoors, ahogy a topikban köznyelven sokan írják, mester vagy, de nem hagyhatom szó nélkül Macikát, akit már talán évtizede ismerem a fórumozó több társaimmal együtt még a hős NOKIA korban az óta nekem Ő is mester "Nokia 7110" teló idejében. Macika meg van még?
Sok régi fórumozót is látok itt, ahogy olvasom az elejétől a topikot. Jelenleg a 16 oldalon járok.
3 napja cseréltem le a HTC - PDA telefonomat Nokia E 71 -re.
Sok progit felraktam már rá a Ti javaslatok, leírásokból okulva, elsősorban Reddoors ajánlása alapján. Nagyon sokat segítet a rövid, de célratörő leírások a programokról, csak így tovább REDDOORS és természetesen a többiek.

Mint korábban írtam a 16 oldalon járok a topik olvasásával, de most kellene olyan progi az E 71 re, úgynevezett diktafon , illetve egy olyan progi mint a HTCnél híváskor és fogadáskor a hívó fotóját teljes képernyőn mutatja, valhol olvastam róla, de nem emlékszem már hol, hogy van ilyen progi.
Előre is köszönön a segítségeteket.


Pasti írta:
Bocs a láma kérdését, de sajnos az utóbbi pár hónapban kimaradtam a symbianból... Szóval az E71re fel lehet tolni a HelloCarbide-ot? Csak mert nekem nem sikerült... Korábban E90-en N82-őn kanyar nélkül felment, de nekem most nem jelenik meg a kis + jel a sys mappánál


Igen, kiválóan megy a E71 en!


vas. nov. 16, 2008 17:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. feb. 01, 2008 22:47
Hozzászólások: 51
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Sziasztok!

Az új 5.00.10-es Garmin asszony telefonján (e66) valamiért teljesen meghülyült... állandóan újratervez, egyszerű jobbkanyart megfordulás majd bal kanyarral tervez... Tapasztalt valaki ilyet??? Van itt valaki aki napi szinten használja?

Köszi

Hello!
Néha nála is ok nélül ujratervez,de a kanyaroknál ezt nemcsinálja amit írtál.De én hagyom ezt a verziót mert még ennek elleére is übereli az elődjét :D
ÜDV Hency


vas. nov. 16, 2008 15:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. feb. 01, 2008 22:47
Hozzászólások: 51
Hozzászólás 
Sziasztok!

Az új 5.00.10-es van fent a telómon (E66) Letudná azt valaki írni,hogy:ha pl terveztetek egy hosszabb útat,hogy lehet megnézni hogy milyen városok érintésével tervezte meg? Mert ha az utitervet nézem,akkor csak " fordulj balra, itt fordulj jobra" meg hasonlók vannak de hogy hol, azt nem írja.
Magyarúl nem látom hogy mely városok érintésével jutok el a célomig.
Előre is köszi a válaszadónak!
ÜDV Hency


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára hency vas. nov. 16, 2008 17:56-kor.



vas. nov. 16, 2008 14:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
staca írta:
reddoors írta:
Helios írta:
Valaki leírta már a megoldást, hogyan lehet eltávolítani az Online megosztást az aktív készenlétből? Mert én nem találtam, hát megosztom, hátha valaki még nem ismeri:

1. Letölteni: http://rapidshare.com/files/164193209/S ... pgrade.SIS

2. Kikapcsolni az aktív készenlétet.

3. Telepíteni a kis file-t. (Semmi szignó, eredeti Nokia)

4. Telepítés után újraindítani a készüléket az új beállításokhoz.

5. Az Alkalmazás kezelőben letörlöd a programot (Nokia Online Share v3.0), majd mész, és bekapcsolod az aktív készenlétet.

6. Enjoy!


Sajnos ez a módszer FP2-alatt nem működik. :(




A megoldás a következő: letöltöd a legújabb verziót 4.0 https://www.nokia.com/betalabs/shareonline

Feltelepíted, majd újraindítás..... Ezek után megnyitod a SharedOnline 4.0 progit és a menüben egyszerűen kikapcsolod a megjelenítést a főképernyőn !!!! :wink:


Köszi , ez működik! :wink:


vas. nov. 16, 2008 13:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Az új 5.00.10-es Garmin asszony telefonján (e66) valamiért teljesen meghülyült... állandóan újratervez, egyszerű jobbkanyart megfordulás majd bal kanyarral tervez... Tapasztalt valaki ilyet??? Van itt valaki aki napi szinten használja?

Köszi


vas. nov. 16, 2008 13:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 19:25
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Nokia N96 (12.043 FW.) + 8 GB Micro SDHC
Hozzászólás 
reddoors írta:
Helios írta:
Valaki leírta már a megoldást, hogyan lehet eltávolítani az Online megosztást az aktív készenlétből? Mert én nem találtam, hát megosztom, hátha valaki még nem ismeri:

1. Letölteni: http://rapidshare.com/files/164193209/S ... pgrade.SIS

2. Kikapcsolni az aktív készenlétet.

3. Telepíteni a kis file-t. (Semmi szignó, eredeti Nokia)

4. Telepítés után újraindítani a készüléket az új beállításokhoz.

5. Az Alkalmazás kezelőben letörlöd a programot (Nokia Online Share v3.0), majd mész, és bekapcsolod az aktív készenlétet.

6. Enjoy!


Sajnos ez a módszer FP2-alatt nem működik. :(




A megoldás a következő: letöltöd a legújabb verziót 4.0 https://www.nokia.com/betalabs/shareonline

Feltelepíted, majd újraindítás..... Ezek után megnyitod a SharedOnline 4.0 progit és a menüben egyszerűen kikapcsolod a megjelenítést a főképernyőn !!!! :wink:


vas. nov. 16, 2008 13:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Kép
Azért ez nem semmi :!:
Innen: :arrow:
http://www.taiebthemes.com/
(És most már leállítom magam :evil: )

:arrow:
új, működő link:
http://www.symbianthemes.us/free,nokia/10212,black_red_v4/


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Rootbeer hétf. dec. 14, 2009 1:07-kor.



vas. nov. 16, 2008 12:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
KépKépKép
KépKépKép
:arrow: http://www.symbianthemes.us/free,nokia/ ... planet_v2/
Taieb Khouni is tud valamit, s ezt az amcsik is tudják


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rootbeer vas. nov. 16, 2008 13:15-kor.



vas. nov. 16, 2008 12:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
topeti írta:
Hol lehet böngészni a Marco által készített témákat...?

Kicsit leragadtam ennél a német fiúnál. Jól üli a lovat, azt hiszem... 8)
Kép
:arrow: http://s60inside.wordpress.com/2008/03/ ... -by-marco/

Úgy látom, nem ír S60 v2-re. :cry:


vas. nov. 16, 2008 11:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
topeti írta:
...
Hol lehet böngészni a Marco által készített témákat, amik jók az S60 v2 szériához is?

... de nyilván van saját blogja (honlapja?), amin a teljes kollekció hozzáférhető, ahogy ez a nagyobb témamékerek esetében lenni szokott. Meg kell keresni... 8)


Korrigálom. Amit belinkeltem Marco Abstract témájához, továbbvezet Marco összes elérhető témájához. Elég csa a téma képe alatti könyvjelzők közükl a Marco feliratra kattintanod. :roll: :idea:


vas. nov. 16, 2008 11:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Köszönöm a választ. Esetleg bárki más aki ilyen programmal találkozott?


vas. nov. 16, 2008 11:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
LukacsAgi írta:
Szia Rootbeer. Én olyan témaszerkesztőt keresnék, ami a PC-n megnyitja a letöltött témát, hogy még a telóra töltés előtt rátudjak kukkantani. Nem találkoztál véletlenül ilyennel?

Én nem szoktam szerkeszteni témát, soha nem is töltöttem le hasonló funkciójú programot. Megelégszem azzal a sok ezerrel, amit erre írtak. :(
Az előbb kitöröltem, amit válaszul írtam, mert félreértettelek. Azt írtam, amit nyilván tudsz is rég, hogy a már letöltött témákhoz van "előnézős" funkció a telefonon az opciók alatt... Üdv.


vas. nov. 16, 2008 11:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Szia Rootbeer. Én olyan témaszerkesztőt keresnék, ami a PC-n megnyitja a letöltött témát, hogy még a telóra töltés előtt rátudjak kukkantani. Nem találkoztál véletlenül ilyennel?


vas. nov. 16, 2008 11:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
topeti írta:
Rootbeer írta:
És még egy, amit szintén kötelező(!) kipróbálni.

Először is hadd gratuláljak a topikhoz, igazán nagyszerű.
...
Hol lehet böngészni a Marco által készített témákat, amik jók az S60 v2 szériához is?
...
Te milyen skint használsz? köszi.

Örülök, Topeti, hogy tetszik a topik. Reddoorst illeti a leginkább a hála és köszönet, akit magunk között egyszerűen csak mesternek hívunk... :wink:
Marco témáira a symbian-freak fórumon találtam, de nyilván van saját blogja (honlapja?), amin a teljes kollekció hozzáférhető, ahogy ez a nagyobb témamékerek esetében lenni szokott. Meg kell keresni... 8)
Én most a Silver témára bukom, nagyon bejön. De kb. hetente változtatok a külsőn. Ha gondolod, a témákat személyre és helyzetre szabhatod az ebben a topikban is letölthető Theme Scheduler programmal drjukkától. :idea:


vas. nov. 16, 2008 11:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
boxfan írta:
reddoors írta:
kerelyfe írta:
A magyarországihoz hasonló jó felbontású Románia Garmin térkép elérhető?

Ha gondolod próbáld ki ezt RO-A-D2008
Én nem használom de működő verzió. Image formátumban van map ID: 932 és map ID: 931 -el egymás után írni.

Köszönöm szépen a linket,ezt én is leszedem.

Nagyon szívesen! :wink:


vas. nov. 16, 2008 11:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Helios írta:
Valaki leírta már a megoldást, hogyan lehet eltávolítani az Online megosztást az aktív készenlétből? Mert én nem találtam, hát megosztom, hátha valaki még nem ismeri:

1. Letölteni: http://rapidshare.com/files/164193209/S ... pgrade.SIS

2. Kikapcsolni az aktív készenlétet.

3. Telepíteni a kis file-t. (Semmi szignó, eredeti Nokia)

4. Telepítés után újraindítani a készüléket az új beállításokhoz.

5. Az Alkalmazás kezelőben letörlöd a programot (Nokia Online Share v3.0), majd mész, és bekapcsolod az aktív készenlétet.

6. Enjoy!


Sajnos ez a módszer FP2-alatt nem működik. :(


vas. nov. 16, 2008 11:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
divito írta:
Szia Reddors!Lenne egy kerdesem.Amikor instalalnak egy progit,es olyan uzenettel talalom magam szembe hogy:frissitesi hiba!akkor mi a teendo?
Meg akkor amikor pl elakarnak inditani valamit nemelyik programnal kiirja hogy:System error(-2).ez miert van?pl(anti touch) elore is koszonom valaszod :wink:

Frissítési hiba általában akkor jelentkezik, ha az eltávolítandó program fut a háttérben és az alkalmazáskezelő nem tudja leállítani. Próbáld meg egy(közvetlen) telefon ki-be kapcs. után megismételni az eltávolítást.

A System error(-2) általában akkor jelentkezik ,ha a telepített program nem találja a többi kiegészítő részét. pl. törölted ,vagy a memóriakártyán nem megfelelő helyen mappában , almappában található.


vas. nov. 16, 2008 11:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
CHARLIE75 írta:
CHARLIE75 írta:
Sziasztok olyan problémám lenne hogy nem vált be nálam a legujabb garmin szeretzném lecserélni valami régebbi verzióra pl 4.20.20 de ha letörlöm az 5 ös verziót és felrakom a 4 est akkor inditó kérpernyő után kilép a programból tudnátok segíteni hoyg konkrétan esteleg a törlés után még milyen fájlokat és honnan kéne kitörölni hogy megint működjön?köszi szépen előre is


lécci segítsetek köszi

Ha a többi alkalmazásod a telefonra van telepítve,formázd meg a memóriakártyát és telepítsd újra a Garmint. Ha vannak olyan alkalmazások vagy témák amelyeket a mem.kártyára telepítettél, a legegyszerűbb ha mindkettőt formázod és újból felraksz mindent.
Ha visszalapozol pár oldalt le van írva melyek azok a mappák amelyeket mindenképpen el kell távolítani az új Garmin felrakása előtt(így elvileg elkerülhető a formázás).


vas. nov. 16, 2008 10:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 22, 2008 15:24
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
CHARLIE75 írta:
Sziasztok olyan problémám lenne hogy nem vált be nálam a legujabb garmin szeretzném lecserélni valami régebbi verzióra pl 4.20.20 de ha letörlöm az 5 ös verziót és felrakom a 4 est akkor inditó kérpernyő után kilép a programból tudnátok segíteni hoyg konkrétan esteleg a törlés után még milyen fájlokat és honnan kéne kitörölni hogy megint működjön?köszi szépen előre is


lécci segítsetek köszi


vas. nov. 16, 2008 10:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 04, 2008 19:52
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Szia Reddors!Lenne egy kerdesem.Amikor instalalnak egy progit,es olyan uzenettel talalom magam szembe hogy:frissitesi hiba!akkor mi a teendo?
Meg akkor amikor pl elakarnak inditani valamit nemelyik programnal kiirja hogy:System error(-2).ez miert van?pl(anti touch) elore is koszonom valaszod :wink:


vas. nov. 16, 2008 8:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 12:19
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
reddoors írta:
kerelyfe írta:
A magyarországihoz hasonló jó felbontású Románia Garmin térkép elérhető?

Ha gondolod próbáld ki ezt RO-A-D2008
Kép
Én nem használom de működő verzió. Image formátumban van map ID: 932 és map ID: 931 -el egymás után írni.

Köszönöm szépen a linket,ezt én is leszedem.


vas. nov. 16, 2008 8:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: vhol
Hozzászólás 
Sziasztok! Van egy jó hírem, még ma nov 16-ig akcióban meg lehet vásárolni a profimail programot a symiangear.com oldalon 10 euro-ért. Biztos sokan tudják, akik annak idején megvették 0 eur-ért az x-ploret, mert azóta küldik a hírleveleket, hiába mondtam le, de azért gondoltam szólok, hasznos lehet azoknak akik meg akarják venni, de sokallják érte a 30 eurot, (ugyanis a fejlesztők oldalán ennyibe kerül). Üdv.


vas. nov. 16, 2008 6:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Valaki leírta már a megoldást, hogyan lehet eltávolítani az Online megosztást az aktív készenlétből? Mert én nem találtam, hát megosztom, hátha valaki még nem ismeri:

1. Letölteni: http://rapidshare.com/files/164193209/S ... pgrade.SIS

2. Kikapcsolni az aktív készenlétet.

3. Telepíteni a kis file-t. (Semmi szignó, eredeti Nokia)

4. Telepítés után újraindítani a készüléket az új beállításokhoz.

5. Az Alkalmazás kezelőben letörlöd a programot (Nokia Online Share v3.0), majd mész, és bekapcsolod az aktív készenlétet.

6. Enjoy!


vas. nov. 16, 2008 3:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. máj. 30, 2007 6:25
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Malmö
Hozzászólás 
kezman írta:
Üdv, ha valakinek van egy jó sms kezelő, számláló programja ,szivesen venném, ami külön tudja pldul feladóként válogatni , stbi , hasonlóra gondolztam, előre is köszönöm. :rulez:

Már egyszer kérdeztem, de semmi ajánlat :roll: és híváskezelő is érdekelne, köszönöm :potyog:


szomb. nov. 15, 2008 22:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
handras írta:
reddoors írta:
Handy Shell újabb verzió(v.1.02)+Handy Weather(próbaverzió)
[]
Kép
Handy Shell v1.02


Ebben se lehet a "today" képernyőn a második sort eltüntetni, vagy szerkeszteni? (ahol a BT ikon van)


Igen, kedves handras, eltüntetni lehet, de szerkeszteni, csak korlátozott mértékben. :(

Nagyobb problémám viszont, hogy mivel a naptárba a névnapok, és az időjárási adatok nem "egésznapos" események, nem kerülnek kijelzésre a shell alatt. :cry:

Nem találtam továbbá azt a funkciót benne (a help említi), hogy időzíteni lehetne az egyes programok futását. Tudja valaki ez hogy érhető el?


szomb. nov. 15, 2008 21:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Pasti írta:
Bocs a láma kérdését, de sajnos az utóbbi pár hónapban kimaradtam a symbianból... Szóval az E71re fel lehet tolni a HelloCarbide-ot? Csak mert nekem nem sikerült... Korábban E90-en N82-őn kanyar nélkül felment, de nekem most nem jelenik meg a kis + jel a sys mappánál:-(

Hányas fw van rajta? Úgy tudom a legújabbal nem megy a hack :(


szomb. nov. 15, 2008 21:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Nahát... Valamiért beállt a telefon, és semmit nem tudok törölni róla... :(

Full reset jön? :(

Update:

Megoldottam egy soft resettel. Nem fogom hackelni.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Helios vas. nov. 16, 2008 3:09-kor.



szomb. nov. 15, 2008 20:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. máj. 30, 2007 6:25
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Malmö
Hozzászólás 
Sziasztok, természetesen gratula reddoorsnak és aki hozzájárult a topic nagyszerü és hasznos tartalmához a 200 000 -hez, :rulez: :rulez:


szomb. nov. 15, 2008 19:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 15:17
Hozzászólások: 1273
Tartózkodási hely: Otthon
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
És még egy, amit szintén kötelező(!) kipróbálni.

Sziasztok!

Először is hadd gratuláljak a topikhoz, igazán nagyszerű.

Nézzétek el a bárgyúságom, pár napja vettem egy Symbian-os telót, korábban nem volt szerencsém symbian-hoz.

Az Abstract és a Silver témák nagyon szépek, csak nem jók a telómhoz (N70). :(
Hol lehet böngészni a Marco által készített témákat, amik jók az S60 v2 szériához is? (próbáltam megnyitni őket, de "Sérült fájl" üzit dobott a teló, nem lepett meg.)

Te milyen skint használsz? Tetszik hogy nem csicsás, az egy vagy 2 szinü háttér nekem bejön :)

Ha már itt tartunk, miért nem tudom a háttérképet teljes képernyőméretűben beállítani? Alul felül marad egy csik és összenyomja a képet 2/3-ára, kétoldalt meg üres...

köszi.


szomb. nov. 15, 2008 17:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 22:23
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Miskolc
Hozzászólás 
Bocs a láma kérdését, de sajnos az utóbbi pár hónapban kimaradtam a symbianból... Szóval az E71re fel lehet tolni a HelloCarbide-ot? Csak mert nekem nem sikerült... Korábban E90-en N82-őn kanyar nélkül felment, de nekem most nem jelenik meg a kis + jel a sys mappánál:-(


szomb. nov. 15, 2008 16:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 22, 2008 15:24
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok olyan problémám lenne hogy nem vált be nálam a legujabb garmin szeretzném lecserélni valami régebbi verzióra pl 4.20.20 de ha letörlöm az 5 ös verziót és felrakom a 4 est akkor inditó kérpernyő után kilép a programból tudnátok segíteni hoyg konkrétan esteleg a törlés után még milyen fájlokat és honnan kéne kitörölni hogy megint működjön?köszi szépen előre is


szomb. nov. 15, 2008 16:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
A magyarországihoz hasonló jó felbontású Románia Garmin térkép elérhető?

Ha gondolod próbáld ki ezt RO-A-D2008
Kép
Én nem használom de működő verzió. Image formátumban van map ID: 932 és map ID: 931 -el egymás után írni.


szomb. nov. 15, 2008 10:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Helios írta:
Sziasztok!
Rászántam magam, hogy megtörjem a telefont, és mindent fel is pakoltam, és fel is telepítettem, de a s60_3_1_app_trk_2_7.sisx program nem telepíthető se így, se úgy... Sad Ez egy N95 8GB) Azt írja, hogy

Nem telepíthető.
Beépített összetevő.

...És kilép...
Na?... -kérdi a paraszt,- Ilyenkó' mi van? -sopánkodik magában.

Utólag észrevettem, hogy az FP1 való az FP2 telóhoz, tehát a sima s60_app_trk_2_7.sisx való az enyémhez. Megpróbáltam..... UA... Semmi. Ugyanaz a szöveg.
Próbálom a HelloCarbide-ot, működ, de ez meg nem tudom Capsoffal állandóan hozzáférhetővé tenni, ellenben, ha már elindítottam a progit, a már előzően megnyitott fileokon kívül semmihez nem férek hozzá.... :( x2
Sad((


:idea: Ha a HelloCarbide szépen (annak rendje és módja szerint) lefutott, és ha az X-plore AllFiles/időkorlát nélküli verziójára (megvan itt a topikban) cseréled a sajátodat, akkor a CapsOff nem fog működni ugyan, de az állandó (!) hozzáférés igen! Én el is távolítottam a Caps programokat, éppen ezért.
Üdv.


szomb. nov. 15, 2008 10:25
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség