Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 1:20



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Szerintem csak txt és pdf megy... :((((( Az mpg fájlt kinyitja és mindenfajta varázsszövegként jeleníti meg...


vas. nov. 02, 2008 0:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Ja,a Dexter féle nagy M-esem van,bár lehet hogy ki fogom próbálni ezekkel :wink: Viszont ha te is használod a gmail klienst,volna egy kérdésem.Valahogy megoldható vele hogy a képeket illetve más csatolmányokat megjelenítsen vagy csak szövegre képes?


vas. nov. 02, 2008 0:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Neked valószinű, hogy a nagy M betűs boríték van fent. Én azt nem találtam szépnek, ezért gondoltam, hogy valami grafikusművész csak csinált valami normális ikont. A DeviantART nál találtam szabadon használhatót. Ezek azok. Egy angol honlapon olvastam, hogy valakinek ez még mindig gond, ezért tettem fel oda, és utána akkor már ide is, akinek nem volt esetleg tudomása az újabb verzióról, vagy nem tud belerakni ikont.


vas. nov. 02, 2008 0:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Nekem fennt van a gmailos progi a telefonon és nem kis ikonja van,szóval ezt már megoldották korábban,de azért szépek ezek az ikonok is :wink:


vas. nov. 02, 2008 0:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás Gmail Mobil 2.0 verzió nagyobb ikonnal/3 féle
Több külföldi webszájt is foglalkozott vele, hogy akik telepítették (a nem megfelelően promótált) Gmail 2.0 verziót a symbianos készülékükre, azok a fájl várható könyvtárában (feltételezhetően ALKALMAZÁSOK) egy kis csúnyácska kis ikon-maradékot találtak, a készenléti menüben is egy nem oda való kis ikon volt, és sokan ki voltak akadva rajta, hogy miért. Válasz bár továbbra sincs, de megoldás (nem csak általam) van!!! Elkészítettem három szebb verziót, amit ezúttal osztanék meg, használjátok!

Kód:
http://rapidshare.com/files/159757716/gmail.v2.0.modositott.ikonnal.by.Helios.rar.html


Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


szomb. nov. 01, 2008 22:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
col írta:
Igen, mert lejárt a kipróbálásra engedélyezett idő.
Ez az ingyenesen kipróbálható verzió.

(Ráadásul nem is a legfrissebb verziójú.)


Nem friss, nem friss, de megoldottam :)


szomb. nov. 01, 2008 21:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
Igen, mert lejárt a kipróbálásra engedélyezett idő.
Ez az ingyenesen kipróbálható verzió.

(Ráadásul nem is a legfrissebb verziójú.)


szomb. nov. 01, 2008 20:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
Macika írta:
handras írta:
Még egy időjárásos progi: forecaweather

LETÖLTÉS: http://www.mediafire.com/file/fnzvg1jhx ... .v1.20.rar
Mégpedig NAGYON JÓ!!!


Kódot kér :(


szomb. nov. 01, 2008 20:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 


Köszi!

Ha kell valakinek szóljon...


szomb. nov. 01, 2008 15:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
Ezt a két oldalt érdemes átnézni hozzá...

http://www.nokiaapps.org/various-applications-s60v3/3485-working-unsigned-application-games-binpda-security-manager.html
és
http://www.nokiaapps.org/8095-post1.html


szomb. nov. 01, 2008 15:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
Most löttem ezt, de dunsztom sincs mi ez és mire lehet jó. :shock:

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Tudja valaki? (googlival nem jártam sikerrel)


szomb. nov. 01, 2008 15:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Már egyszer érdeklődtem, hátha most tud valaki megoldást:
Olyan WiFi kereső programot keresek, mely a csatornaszámot is kiírja.
Lehet, hogy a Symbiannal ez nem is lehetséges?


szomb. nov. 01, 2008 14:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
reddoors írta:
handras írta:
Kedves reddoors!
Utóbbi időben kétszer is írtam neked privát üzenetet, de egyikre se válaszoltál. :cry:

Nem kaptad meg, vagy nem szoktál? :shock:

Elnézést kérek azoktól akinek nem válaszoltam, itt és a nokiaprogramokon de sajnos az utóbbi 3 hétben nem jutott rá időm. Kisebb nagyobb teendőim adódtak. Remélhetőleg hamarosan ismét több időm jut a topicra és a levelek megválaszolására.
Üdv: reddoors


Oké! :wink:


szomb. nov. 01, 2008 14:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
handras írta:
Kedves reddoors!
Utóbbi időben kétszer is írtam neked privát üzenetet, de egyikre se válaszoltál. :cry:

Nem kaptad meg, vagy nem szoktál? :shock:

Elnézést kérek azoktól akinek nem válaszoltam, itt és a nokiaprogramokon de sajnos az utóbbi 3 hétben nem jutott rá időm. Kisebb nagyobb teendőim adódtak. Remélhetőleg hamarosan ismét több időm jut a topicra és a levelek megválaszolására.
Üdv: reddoors


szomb. nov. 01, 2008 14:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
Kedves reddoors!
Utóbbi időben kétszer is írtam neked privát üzenetet, de egyikre se válaszoltál. :cry:

Nem kaptad meg, vagy nem szoktál? :shock:


szomb. nov. 01, 2008 14:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
reddoors,

Köszi a választ. Még valami. Mi van akkor, ha egy térkép nem Mapsource verzió, hanem SD kártyás? Azt hogyan lehet feltelepíteni? Vagy az is egy gmapsupp.img file, és csak simán átmásolom a memóriakártyára a hozzá generált unl file-al együtt?

Azt nem kell telepíteni csak egyszerűen bemásolni a memóriakártya Garmin mappájába és utólagosan elkészíteni a hozzátartozó feloldási fájlt(pl. gmapsupp.img->gmapsupp.unl vagy gmapprom.img-> gmapprom.unl stb.)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors szomb. nov. 01, 2008 15:04-kor.



szomb. nov. 01, 2008 14:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
reddoors,

Köszi a választ. Még valami. Mi van akkor, ha egy térkép nem Mapsource verzió, hanem SD kártyás? Azt hogyan lehet feltelepíteni? Vagy az is egy gmapsupp.img file, és csak simán átmásolom a memóriakártyára a hozzá generált unl file-al együtt?


szomb. nov. 01, 2008 14:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
Lenne pár kérdésem a Garmin telepítéssel kapcsolatban. Most jelenleg az E51-emen valamelyik 4-es XT van, szeretném feltenni az 5-öst, ha jól emlékszem előtte uninstallálni kell a 4-est, vagy memóriakártya formázás is kell?

Ezt a gmapsupp, gmapsup2, gmapprom megoldást sem értem. Jelenleg úgy van megoldva nálam, hogy a gmapsupp.img-ben van egybegyúrva a NaviGuide 4.61, a TopoGuide 2.1G, valamint a turistautak (mindhármat a Mapsource-ból löktem át a telefonra, és érdekes, csak az sw.unl van a telefonon, és működik a dolog, a gmapsupp.unl nem kellett). Tehát ha pl. az előbb említett három a gmapsupp, akkor pl. a Citynavigator lehet a gmapsup2, ill. egy harmadik térkép a gmapprom? A térképek telefonra feltöltésekor ha már van gmapsupp, akkor automatikusan gmapsup2 lesz az új img, vagy majd azt nekem kell valamilyen módon utólag átneveznem?

Továbbgondolkodva: a Mapsource mindenképp gmapsupp.img-t csinál? Mert akkor a legutolsóként feltöltött térkép lesz a gmapsupp, a korábban feltöltöttek pedig a másik két néven osztoszkodnak.


Igen, uninstall(alkalmazáskezelőben) majd a memóriakártyáról a program többi részét érdemes maradéktalanul eltávolítani. Legegyszerűbb a formázás ,így a rejtett mappában lévő fájlok is törlődnek.

Előbb utóbb szükséged lesz gmapsupp.unl-re is.

A mapsource, gmapsupp.img-t készít , tehát ha az eszközödön van ilyen tartalom akkor felülírásra kerül. Előtte érdemes átnevezi az általad felsorolt lehetőségek egyikére(persze a hozzátartozó .unl fájlt is).


szomb. nov. 01, 2008 14:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
Lenne pár kérdésem a Garmin telepítéssel kapcsolatban. Most jelenleg az E51-emen valamelyik 4-es XT van, szeretném feltenni az 5-öst, ha jól emlékszem előtte uninstallálni kell a 4-est, vagy memóriakártya formázás is kell?

Ezt a gmapsupp, gmapsup2, gmapprom megoldást sem értem. Jelenleg úgy van megoldva nálam, hogy a gmapsupp.img-ben van egybegyúrva a NaviGuide 4.61, a TopoGuide 2.1G, valamint a turistautak (mindhármat a Mapsource-ból löktem át a telefonra, és érdekes, csak az sw.unl van a telefonon, és működik a dolog, a gmapsupp.unl nem kellett). Tehát ha pl. az előbb említett három a gmapsupp, akkor pl. a Citynavigator lehet a gmapsup2, ill. egy harmadik térkép a gmapprom? A térképek telefonra feltöltésekor ha már van gmapsupp, akkor automatikusan gmapsup2 lesz az új img, vagy majd azt nekem kell valamilyen módon utólag átneveznem?

Továbbgondolkodva: a Mapsource mindenképp gmapsupp.img-t csinál? Mert akkor a legutolsóként feltöltött térkép lesz a gmapsupp, a korábban feltöltöttek pedig a másik két néven osztoszkodnak.


szomb. nov. 01, 2008 13:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
foki írta:
handras írta:
foki írta:
http://data.hu/get/801755/Quick_Hack_Kit_Beta.sisx

érdemes kipróbálni... a "kit" nálam nyit 30-as FW-t


Pontosan mit nyit? Az all files-t?


naná :lol: + az installserver.exe -t is becsempészi a helyére (N96-on, N82-ön állítólag nem működik)
link módosítva... bocs


Nyithatna éppen mást is... :)


szomb. nov. 01, 2008 12:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
handras írta:
foki írta:
http://data.hu/get/801755/Quick_Hack_Kit_Beta.sisx

érdemes kipróbálni... a "kit" nálam nyit 30-as FW-t


Pontosan mit nyit? Az all files-t?


naná :lol: + az installserver.exe -t is becsempészi a helyére (N96-on, N82-ön állítólag nem működik)
link módosítva... bocs


szomb. nov. 01, 2008 12:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
foki írta:
http://data.hu/get/801755/Quick_Hack_Kit_Beta.sisx

érdemes kipróbálni... a "kit" nálam nyit 30-as FW-t


Pontosan mit nyit? Az all files-t?


szomb. nov. 01, 2008 12:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
érdemes kipróbálni... a "kit" nálam nyit 30-as FW-t

http://data.hu/get/801831/Quick_Kit_Beta.sisx


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára foki szomb. nov. 01, 2008 12:12-kor.



szomb. nov. 01, 2008 12:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
...
2. Próbáld meg először leírni, majd hangosan felolvasni amit közölni akarsz, mielőtt elküldenéd a kérdésed. Így kikerülheted, hogy leírj olyan hozzászólást vagy kérdést, ami teljesen értelmetlen, vagy totálisan magyartalan...


Félek, hogy pont ez a baj. Szóban pontosan így fogalmazta volna meg. Ha leírja, ahogy jön és ugyanazt visszaolvassa, nem fog semmi kilógni a sorból...


pén. okt. 31, 2008 23:56
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
http://rapidshare.de/files/39791432/Batman.zip.html


Ezt letörölték az oldalról.
Nem tudjátok honnan lehet letölteni?


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára kukinyo szomb. nov. 01, 2008 18:50-kor.



pén. okt. 31, 2008 20:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 24, 2007 9:11
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Bogyo74 írta:
Az E51 és az E66 teljesen ugyanaz a platform? 9.2 FP1?


Mindkettő: S60 3rd Edition, Feature Pack 1 (Version 3.1), Symbian OS Version 9.2

http://www.nokiaprogramok.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5158&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=


pén. okt. 31, 2008 17:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
pauldzs írta:
Azt hogy lehetne megoldani hogy a városunkba lévő internet szolgáltatónak van vezetékes és vezeték nélküli nete is és a mobilom e51 érzékeli a vezeték nélkülit de nem tudok rá felcsatlakozni. Azt írja ki hogy Internet a csatlakozás sikertelen próbálkozzon újra. Pedig nyitott a hálózat. Nekem a vezetékes nete van de ha mászkálok a városban jó lenne vezeték nélkülivel netezni


1. Megkérnélek mindannyiunk nevében, hogy a hozzászólásaidban az elemi magyar nyelvtani szabályokat próbáld meg betartani. írásjelek és egyéb finomságok.

2. Próbáld meg először leírni, majd hangosan felolvasni amit közölni akarsz, mielőtt elküldenéd a kérdésed. Így kikerülheted, hogy leírj olyan hozzászólást vagy kérdést, ami teljesen értelmetlen, vagy totálisan magyartalan.

Hangsúlyozom nem a kérdéssel van gond. Kérdezni lehet, sőt legtöbbünk szívesen el is gondolkozik rajta. De ne kelljen már tizenötször elolvasni, hogy megtaláljuk benne az alapvető összefüggéseket...


Attól még mert nyitott (-nak látszik) egy hálózat lehet egyéb módon is korlátozni a hozzáférést. Például a MAC adreess azaz a WLAN kártya, vagy egység egyedi azonosító számának szűrésével is. Azaz hiába a nyitott hálózat, ha a telefonod MAC adressed nincs az adatbázisban, nem tudsz netezni.


pén. okt. 31, 2008 16:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. okt. 30, 2008 13:38
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Azt hogy lehetne megoldani hogy a városunkba lévő internet szolgáltatónak van vezetékes és vezeték nélküli nete is és a mobilom e51 érzékeli a vezeték nélkülit de nem tudok rá felcsatlakozni. Azt írja ki hogy Internet a csatlakozás sikertelen próbálkozzon újra. Pedig nyitott a hálózat. Nekem a vezetékes nete van de ha mászkálok a városban jó lenne vezeték nélkülivel netezni


pén. okt. 31, 2008 15:23
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 31, 2008 14:08
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
bocsánat, még be sem köszöntem, csak egyből hozzászóltam a témához.

Sziasztok!

Köszi a sok tanácsot és infot amit olvastam a fórumon.


pén. okt. 31, 2008 14:15
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 31, 2008 14:08
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
nn írta:
Idézet:
Érdekes, nekem semmiféle képet nem ment a galériába.
Talán mert nem engedélyeztem automatikusan, hogy az új képek mind bekerüljenek a galériába? ;)


Macika ezt pontosan hol aktíváltad? köszi


szerintem Forecast types: inactiv mindegyikre :)


pén. okt. 31, 2008 14:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Hozzászólás 
Idézet:
Érdekes, nekem semmiféle képet nem ment a galériába.
Talán mert nem engedélyeztem automatikusan, hogy az új képek mind bekerüljenek a galériába? ;)


Macika ezt pontosan hol aktíváltad? köszi


pén. okt. 31, 2008 7:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Bogyo74 írta:
Dexter68!
Nézzétek meg a wifi router beállításait is!
Nekem például úgy van beállítva, (WPA) hogy hiába adom meg neki (vagy valaki más) a kulcsot, nem enged fel. A routeren be kell állítani a telefon MAC címét is, akkor engedi csak fel. Ez elég bisztonságos. :D

Köszi... a routerrel nincs gond, két különböző számítógéppel tudtam csatlakozni.


pén. okt. 31, 2008 7:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Múltkor sétáltam a városban az N82-vel, 10-ből csak két hálózat volt nyitva.


csüt. okt. 30, 2008 23:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Tényleg piszok jó ez a program.Talán kitölti az űrt amit a handy weather hagyott,viszont van egy orbitális problémám vele.Remélem csak valami beállítási gond és orvosolható.Szóval teleszemeteli a galériát de nem kis mértékben.Egy nap leforgása alatt akár 30-40 képet is eltárol és egy csöppet zavaró :x Valakinek valami ötlete?
Érdekes, nekem semmiféle képet nem ment a galériába.
Talán mert nem engedélyeztem automatikusan, hogy az új képek mind bekerüljenek a galériába? ;)


csüt. okt. 30, 2008 22:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 30, 2008 22:01
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Sziasztok!
Pár hete van egy E66-osom, azóta olvasgatom a n.programok és terminal fórumokat, minden elismerésem reddoors és a hozzáértők tudásáért.
Elég kezdő vagyok a symbian témában, néhány progit letöltöttem és kipróbáltam innen, a szignózás még mindig kicsit bonyolult a HalloCarbide-el ismerkedek és tanulgatok.
Olyan kérdésem volna, hogy létezik -e registry tisztító progi ezekhez a telcsikhez, szükséges-e egyáltalán a sok progi telepítése és törlése után visszamaradt bejegyzések, vagy file-ok törléséhez?
A mem.kártya formázása ok, de a tel.mem-ben gondolom összegyűlnek idővel a felesleges adatok.
Az utóbbi néhány napban pl. nem tudok belépni az üzenetekbe, csak a tel. újraindítása után.
A biztonsági mentés kompletten menti a rendszert, tehát ha visszaállítom az adatokat, azt jelenti, hogy az eredeti rendszerfile-ok kerülnek vissza a gépre?
A softreset esetleg megoldja ezeket a problémákat?
Az utolsó kérdés pedig: több olyan progi is van, ami nem fut az enyémen, pl. a Garmin navi elindult, pár napig jó volt, azután folyton kilépett, jónéhány alkalmazás, pl. ami a giroszkóppal kapcsolatos szintén nem fut. Kell valamilyen segédprogram ezek működéséhez?
Esetleg van valakinek spec. ehhez a telhez alkalmazás linkgyűjteménye?
Köszönettel:
Chris


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kkchris csüt. okt. 30, 2008 23:02-kor.



csüt. okt. 30, 2008 22:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2008 20:51
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Az E51 és az E66 teljesen ugyanaz a platform? 9.2 FP1?


csüt. okt. 30, 2008 21:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Van egy érdekesség az E51-emen: a Xelnex lite telepítése után megszűnt működni az egygombos Bt be/kikapcsolás. Más is tapasztalja ezt?

Mivel a Xelnex a * gomb hosszan nyomására telepíti a felvétel manuális indítását, ezért valószínű, hogy felülírja a bluetooth * gombbal történő bekapcsolását.


csüt. okt. 30, 2008 21:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2008 20:51
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Dexter68!
Nézzétek meg a wifi router beállításait is!
Nekem például úgy van beállítva, (WPA) hogy hiába adom meg neki (vagy valaki más) a kulcsot, nem enged fel. A routeren be kell állítani a telefon MAC címét is, akkor engedi csak fel. Ez elég bisztonságos. :D


csüt. okt. 30, 2008 21:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
Dexter68 írta:
Erről a cuccról (Piip TV) tud valaki valamit?
http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=301805
Szóval mi a pók ez?


Ezt találtam róla: http://www.symbian-freak.com/downloads/ ... portal.htm


csüt. okt. 30, 2008 19:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Van egy érdekesség az E51-emen: a Xelnex lite telepítése után megszűnt működni az egygombos Bt be/kikapcsolás. Más is tapasztalja ezt?


csüt. okt. 30, 2008 19:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Erről a cuccról (Piip TV) tud valaki valamit?
http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=301805
Szóval mi a pók ez?


csüt. okt. 30, 2008 19:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. okt. 01, 2008 21:50
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Udv mindenkinek ! Devicescape programmal kapcsolatban kellene segitseg! Tapasztalatok,hogyan mukodik,stb. Elore is koszi


csüt. okt. 30, 2008 19:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Dexter68 írta:
Ugyanis itt az a helyzet, hogy engedélyezte a srác, hogy neteljek, de a telefonommal nem tudok.

Én épp n82-vel szórakoztam nem keveset, míg a saját hálómra felengedett. WEP-nél 2-es és 4-es kulcs volt megadva és ez kavart be neki sztem, de megoldódott:
beállítások-kapcsolatok-hozzáférési pontok-új. Itt wlan típusú, wlan biztonság wep, bizt. beáll. - használt wep (ha több is meg van adva, az elsőt jelöld a 4-ből!), majd a wep beállításoknál mind a négyet lehet állítgatni (milyen hosszú, ascii/hexa).


csüt. okt. 30, 2008 18:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Így van, a hálózatukat nyitva, sőt érintetlenül ('default', 'belkin', 'linksys' és hasonló alapértelmezett SSID-k) hagyók 99,9%-ának a DHCP vagy WPA/WEP nem mond semmit és örül, hogy működik a netje beavatkozás nélkül.

Persze utazáskor ki ne örülne a free lehetőségnek a drága hotel-net vagy még drágább GPRS roaming helyett, egy kis netezés azt hiszem belefér mindenkinek, aki nyitva hagyja a hálózatát, hiszen ma már szinte mindenki flatrate nettel nyomja.

Ha nincs visszaélés, akkor nincs gond, ha van, akkor sajnos van...


csüt. okt. 30, 2008 18:42
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2008 20:51
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Jó dolog ez a nyitott hálózat! :D Pl. Kaposváron az egész város területén tudok netezni az E51-emmel. Egyébbként tényleg csak akkor veszi észre valaki hogy használod az internetét, ha keresni kezdi. Vagy véletlenűl észerveszi a modemén hogy felcsatlakozott, pedig ő nem is használja. De szerintem azok az emberek nem is veszik észre, akik nyitva hadják a hálózatot. 8)


csüt. okt. 30, 2008 18:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
handras írta:
Még egy időjárásos progi: forecaweather

LETÖLTÉS: http://www.mediafire.com/file/fnzvg1jhx ... .v1.20.rar


Tényleg piszok jó ez a program.Talán kitölti az űrt amit a handy weather hagyott,viszont van egy orbitális problémám vele.Remélem csak valami beállítási gond és orvosolható.Szóval teleszemeteli a galériát de nem kis mértékben.Egy nap leforgása alatt akár 30-40 képet is eltárol és egy csöppet zavaró :x Valakinek valami ötlete?


csüt. okt. 30, 2008 17:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Biza!
Egyébként ha nem WPA-val van titkosítva, hanem csak WEP-el,
azt jó esetben 4,5 perc alatt megoldom neked.. :)


Na, akkor erre kérek megoldást:
Dexter68 írta:
Velem az történt, hogy elutaztam vidékre, ahol egy nagyon rendes szomszéd megadta a wifi elérhetőségeit. A notebookkal gond nélkül fel is cuppantam a netre, de a telefon (E51) nem bírja kinyitni. Wepes a dolog, viszont a jelszó egy 34 jegyű karaktersorozat. És ezt a kettőt nem tudja összekombinálni. Wefi is azt mondja, hogy invalid key, ha hozzáférési pontot állítok be, akkor csak hexában fogad el ennyi karaktert, de nem enged be vele... van valami megoldás?

Ugyanis itt az a helyzet, hogy engedélyezte a srác, hogy neteljek, de a telefonommal nem tudok.


csüt. okt. 30, 2008 16:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Biza!

Elég ha valakinek a nyitott hálózatáról spammelsz vagy hekkelsz
meg egy weboldalt... :) Vagy ha épp nincs tűzfal a gépén, akkor
jót túrkálsz rajta.. Na de hadd ne adjak ötletet..

Egyébként ha nem WPA-val van titkosítva, hanem csak WEP-el,
azt jó esetben 4,5 perc alatt megoldom neked.. :)


csüt. okt. 30, 2008 15:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ez addig jópofa, amíg valaki nem bűncselekmény elkövetésére használja az így lopott netet.

Németországban már volt olyan per, amit a hálózatát nyitva hagyó elvesztett, ugyanis a technika nem ismerete nem mentesít a biztonságos beállítás alól. Aki ehhez maga nem ért, állíttassa be szakemberrel.

Router menüben a DHCP client listából látható, milyen gépek vannak bejelentkezve.
A Belkin N1 Vision routerben pedig az LCD kijelzőről olvasható le sok egyéb adat mellett :)


csüt. okt. 30, 2008 15:43
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 19:01
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
pauldzs írta:
Hogyha a szomszédnak van wifije nyitott hálózat és felcsatlakozok a netre akkor ő azt észreveszi?? nokia e51-gyem van.

Aki nyitva tartja a wifijét az vessen magára. Van egy ismerősöm, aki szintén nyitva tartja, szóltam neki, erre ő azt mondta, hogy őt aztán nem érdekli... netezzen, akinek erre van igénye. :D


csüt. okt. 30, 2008 14:12
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség