Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 20:26



Hozzászólás a témához  [ 56 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Felmérés: Kinek van már Siemens ST55 mobilja? 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Légyszives irja le már valaki,hogy tudom a kijelzőről a Westel logót eltüntetni? Volt valami angol leírása,de az alapján nem sikerült. Én vagyok béna vagy nem lehet eltüntetni? Előre is kösz.


hétf. nov. 10, 2003 17:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
eladtam 50ért, vettem 40ért új 6510est.
most megnyugodtam.
azóta megint írok sms-t.
:)


pén. nov. 07, 2003 19:26
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
függetlenítette már vki?


szer. okt. 29, 2003 16:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
skynet:
És ebböl a rettentő sok kódból melyiket kell a telóba
beírni???


szer. okt. 29, 2003 10:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
de most komolyan
mit vártál?

főleg a magyarországi képviselettől?


vas. okt. 26, 2003 21:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hi!

Íme a válasz a siemenstől, amivel mindent megoldanak egy csapásra [:-/]


Tisztelt ..!

Levelét köszönettel megkaptuk.
Köszönjük az ST55-ös készülékkel kapcsolatos hasznos észrevételeit,
melyeket
természetesen továbbítunk a kompetens részlegre.
Tájékoztatjuk, hogy az Ön által felsorolt problémák nem a készülék
szoftveréből adódnak, a készülék gyári beállításból kifolyólag ilyen,
ezért
egy esetleges szoftverfrissítés sem jelent majd megoldást minden egyes
problémára.
Az ST55-ös típusú készülék eltér az eddigi Siemens hagyományoktól.

További sok sikert kívánunk a készülék használatához!

Üdvözlettel,

Siemens Mobile szerviz csapat


tehát: hülye vagy, mit irogatsz nekünk, sz*runk a fejedre, de azért még belém is rúgnak: további sok sikert! mintha eddig lett volna.... nem baj, eladom, veszek egy 6510-est, legalább tudjak sms-t írni... :-) :-(


vas. okt. 26, 2003 11:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
Macika! Rosszul tudod! A Sony Ericsson T610-ben is T9
szótár van és van egy "nemzeti karakterek" elnevezésű
menüpont, ahol kiválaszthatod, hogy UNICODE vagy GSM ABC
szerint írsz SMS-t! Ha a "ki" opciót választod, akkor az
ékezetek balra dőlnek, ha pedig a "be" van kiválasztva,
akkor minden helyesen, jobbra dől! Ja, és ez nem
a "vodaborzasztó" LIVE! soft.-tal van, hanem a gyári SE-
vel! Rev: R1L013

Üdv: Steve


hétf. okt. 20, 2003 21:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hello jozsaa!

Én is írtam már a Siemensnek hasonló problémáimról!

A Siemens ST55 topicban én is írtam néhány problémát.


hétf. okt. 20, 2003 14:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
http://www.t9.com/contact.html


vas. okt. 19, 2003 13:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
"Ha jól tudom, nincs HIVATALOS T9, amiben balra dőlő ékezetek
találhatók a magyar szótárban.

Ha rosszul tudnám, akkor bocsi.

Az más dolog, hogy vannak ügyes buherátorok, akik megcsinálják."

Sajnos nincs hivatalos, és csak a Siemens x45, x50 széria T9-ét lehetett eddig átalakítani.

Ha lenne valaki, angolul nagyon jól tudó, a magyar mobilosok nevében megkereshetné a www.tegic.com -ot, hogy nyomják a mobil gyártóknak legalább ezt a balra dőlő ékezetes T9-et, mert az "ekezeteset" inkább kikapcsolja mindenki.

"buherátor"


vas. okt. 19, 2003 13:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Macika: nem tudtam hogy nincs... de a sport kedvéért: gyere ki játsszuk le! :-)))
lassan kezdek belenyugodni hogy a marketing áldozata lettem...


vas. okt. 19, 2003 13:15
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ebben a telefonban a kijelzőn és a kamerán kívül semmi se jó!


vas. okt. 19, 2003 4:50
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Na jó, sportoljunk. :c)))

Ha jól tudom, nincs HIVATALOS T9, amiben balra dőlő ékezetek
találhatók a magyar szótárban.

Ha rosszul tudnám, akkor bocsi.

Az más dolog, hogy vannak ügyes buherátorok, akik megcsinálják.


vas. okt. 19, 2003 0:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
S55 is hasonló - ha több számot írunk egy névhez, akkor smsnél és hívásnál is mindig ki kell választani, hogy melyik kell.
KRF


szomb. okt. 18, 2003 23:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
vitatkoznék, már csak a sport kedvéért is. :)
még mindig jobb a balra dőlő ékezet, és a rövid ö, ü, mint az, hogy **** a szár helyett ésatöbbi... :) Ez a balra dőlő azért is lenne magától értetődő, mert magyar ékezet ugye nincs benne... :)
de köszi hogy elolvastátok, nagyon pipa voltam (vagyok), azért kíváncsi vagyok ír-e, és mit (pl. észrevételét köszönjük, viszlát) a szímensz.
ed


szomb. okt. 18, 2003 22:57
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Egyetlen kérdésedre tudom a választ.

{i}- miért nincsenek ékezetek a prediktív magyar nyelvű
szótárban?{/i}

Mert a Nokiát is meghurcolták, amikor bevezette a 70
karakteres üzenethosszt. Azt be kell látni, hogy vagy a 70
karakteres hossz (helyes magyar ékezettel), vagy az
ékezetnélküli üzenet a választható alternatíva.
Ők a megalkuvást választották, az ékezetnélküli üzenet képében.


szomb. okt. 18, 2003 22:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
persze hogy vannak 5letes dolgok, de ez a sok **** agyonb*ssza az egészet, már elnézést...:((


szomb. okt. 18, 2003 22:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
basszus... hát ez így elég sz*p*s...
még ha csak a negatívumok vannak kiemelve, akkor is! :-O


szomb. okt. 18, 2003 22:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hát én is szeretnék hozzászólni:)
Összegyűjtöttem ma és - bár nyilván teljesen feleslegesen - elküldtem a telcsi hibáit a siemensnek (majd továbbítják a samsungnak :)). Két hete vettem, paraszt lehetek mert bedőltem a parasztvakításnak. Lecseréltem a jó öreg, kényelmes, könnyen kezelhető és megbízható 3510i-t. Akkor jöjjön a lista, remélem hozzászóltok:)

sms

- túl lassú: ha pl. „l”-t akarok írni, és háromszor nyomomm meg az 5-ös gombot, vagy j lesz, vagy k.
- ha viszont nem tudom hányadik karaktert keresem, és lassú vagyok, akkor túl gyorsan kilép a telefon, és már a következő pozíción szerkesztek.
- ha kétszer egymás után szeretnék ugyanolyan gomb alatti betűt írni (bl. baba), az aktuális állás nem
áll vissza (tehát: 2-es kétszer>b betű, utána jobbra, hogy továbbugorjon, ezután a 2-est megnyomva nem a, hanem c betű következik!) ez már a c35-nél is probléma volt.
- a 0 gomb alatt csak a 0 és a pont van, minden más írásjelet a * hosszú megnyomásával lehet elérni, amely
menü egyébként szintén nagyon lassan követi a kurzormozgást.
- ha gyorsan írok (-nék), és nagybetűt akarok, megnyomom a csillagot, majd a 2-est az a betűhöz, nem történik semmi. a telefon nagybetűre vált, de nem ír ki karaktert. Illetve ha pl. 3x megnyomtam a 2-est egy c-hez, akkor
a lesz belőle.
- érthetetlen hogy miért nincs pl nagy Á betű, csak ä, mikor a simről átmásolva egy Á-t tartalmazó nevet az
rendesen megjelenik.
- a hátralévő karaktereket nem számolja a telefon, bár ezt a kézikönyv írja.
- a törlés gombot hosszan nyomva nem történik semmi. Se szótörlés, se az egész törlése. Egyesével kell minden karaktert kitörölni.
- prediktív módban írva, ha beletörlök egy már befejezett szóba (tehát szó beírás, szóköz, vissza), akkor az nem highlightolódik ki, tehát nem ismeri fel a szót, az egészet ki kell törölni és újra beírni.
- miért nincsenek ékezetek a prediktív magyar nyelvű szótárban?
- nem lehet másolni a kártyáról a telefonba, csak az archívumnak nevezett temetőbe, ahol egyszer lehet nevet adni az üzenetnek, és soha többé, továbbá elvesznek az üzenet adatai (küldő, dátum/idő) is.

mms
- a küldéshez a számot fejből kell ismernünk, vagy előtte kiírni, hiszen a telefonkönyvből nem kereshetjük ki.
- ha fotót adunk hozzá, akkor azt csak a „kiválaszt” soft-tal tehetjük meg, a joy-jal kattintva a kép jelenik meg nagy méretben.
- az oldalidőzítés menüpont a „beilleszt” menüben kapott helyet, ahogy a szöveg szerkesztése is.
- az elmentett mms-t szerkeszteni csak úgy lehet, hogy a nézetre kattintunk, majd a piros gombot megnyomjuk.

fotóalbum
- a képeket nézegetve a felső státuszsorban látjuk a kép sorszámát: 7/35, 8/35, 9/35, majd „10/” következik, nem fér ki az egész.
- a képeket nem lehet átnevezni
- a kivágás/beillesztés nem működik. A másolás/beillesztés csak akkor, ha üres mappába lépünk be.

billentyűzár
- ha már bejött a képernyővédő, vagy új sms érkezett v bármi, és megnyomom a baloldali softkeyt, várni kell egy
kicsit, míg megjelenik a felold felirat, megnyomni mégegyszer, majd várni míg kiírja, hogy nyomja meg a #-et, és ekkor megnyomni. Ha csak simán felold+#-et nyomunk, nem történik semmi.

telefonkönyv
- ha pl két varga van (és a keresztnévvel együtt kiférnének a képernyőre a listában), akkor csak az egyiknél jelenik meg a keresztnév, a másiknál csak a vezetéknév látszik (akkor is ha rámegyünk). Ez orvosolható azzal, ha a vezeték- és keresztnév közé két szóközt teszünk.
- a bejegyzések elosztása teljesen rossz. Van „hívószám” (ez lenne az általános szám?), van mobil, iroda és fax, de nincs otthoni szám, vagy mégegy mobil, a címet teljesen fölösleges külön ország-város, utca, irányítószámra bontani, és ha pl. vkinek a hívószámot nem töltöm ki, mert a mobilszámot a mobilhoz akarom írni, akkor a telefonkönyv áttekintő részében semmilyen szám nem jelenik meg.
- nem lehet alapértelmezett számot kijelölni, tehát ha hívnék vkit, mindig megkérdezi, melyiket tárcsázza. sms-nél még rosszabb: ha a küldésnél kiválasztom a telefonkönyvet, és egy olyan embernek akarok küldeni akinek
több száma van megadva, és nem a joy-jal kattintok, hanem a kiválaszt-ra, akkor az általános szám jön be, nem lehet választani. Ha viszont kattintok, akkor a „tárcsázás” felirat alatt kiválasztható a szám. Persze akár a faxot is kiválaszthatjuk.

wap browser
- észrevehetjük, hogy két kedvencek van: egy bookmarks, amiben lehet mappázni, de ez a funkció nem mindig működik, és van egy a főmenüből elérhető kedvencek is, bár a kézikönyv csak egyre hivatkozik. A főmenüből elérhető kedvencekbe persze csak kézzel(!) írhatunk be url-t.
- a böngészőmenüben - mint mindenhol máshol is - irgalmatlanul lassú a telefon, tehát ha sietünk, és a mappába áthelyez-t akarjuk elérni (és nincs 5 percünk, amíg megvárjuk, hogy egyesével lépeget a kurzor lefelé), könnyen az alatta lévő „mindent töröl” lesz belöle. Emellett, belépni a könyvjelzők közé és ott kiválasztani egy elemet, másodpercekbe (10) kerül.
- a wapoldalak beviteli mezőiben nem számolja a hátralévő karaktereket a telefon.
- itt megint egy másfajta szövegbevitellel találkozhatunk, és ez a legrosszabb. E-mailek, wapos sms-ek írásánál borzalmas. nagy/kisbetű váltás csak úgy lehetséges, ha megnyomjuk a * gombot, várunk, majd egy szám megnyomásával választunk a listából; az egyes elemek (ABC, 123, abc - Abc itt nincs is!) helye állandóan változik. A kiválasztás után várni kell, míg a felirat (pl. 123 -> abc) eltűnik. Ha csak egy nagybetűt akarunk írni (pl Az), akkor, miután a nagy A-t beírtuk, és megnyomjuk a * gombot, egy csillagot ír ki a telefon. Ki kell törölni, és megint megnyomni a *-ot. Egyes (1) és 0 karaktereket nem tudunk írni, csak szám(123) módban. Az írásjelek közül persze csak a pont elérhető, prediktív módban is, pedig az sms-írásnál prediktív módban vannak írásjelek ugyanezen gombon. A nullát, a *-ot és a #-et hosszan nyomva ugyanaz a menü jön elő, biztos ami biztos. Persze sms-írásnál ezen gombok mást jelentenek, ott nem a *-gal hanem a #-tel lehet módváltó menüt előhívni, a 0-t hosszan nyomva 0-t kapunk stb. A szavak nem jelennek meg inverzben, így nem tudjuk mivel foglalkozik éppen a prediktív szótár.
- nem lehet leállítani a töltést, pl. ha bejön egy oldal, de a képeket nem akarjuk megvárni, akkor nem tudunk mit tenni, csak ha előtte kikapcsoljuk a képek megjelenítését. a piros gomb ugyanis visszalép egy lapot.

szervező
- elképesztő hogy az órát a szervező/óra/világóra menüpontban lehet beállítani
- a naptár napi nézetben nem látszik maga a az emlékeztető, csak a dátum és az idő, persze a napi események nincsenek idő szerint rendezve.
- nem lehet beállítani időtartamot az eseményekhez, így viszont semmi értelme a heti nézetnek.
- nincs pl. tárgyalás, hívás, emlékeztető, születésnap, csak egyféle esemény állítható bem ismétlődés nélkül.
- nem lehet beállítani, hogy az esemény pl. 5-kor lesz, de a telefon 4:50kor jelezzen.
- az emlékeztetők menüpontnak semmi értelme, hiszen közös a naptárral, itt egyszerűen csak az összes esemény fel van sorolva, sorba rendezés nélkül.
- az előbbi miatt, ha a naptárba írok, az emlékeztető ikon akkor is ott virít a készenléti képernyőn.

egyéb

- érthetetlen hogy a gprs kapcsolatok időtartama, a forgalmazott adatmennyiség miért a beállítások menüben van.
- az „új üzenet érkezett”, „törölve” stb. üzenetek nagyon sokáig látszanak a kijelzőn, és van amikor el lehet őket tüntetni a piros gombbal, van mikor meg kell várni míg maguktól eltűnnek.
- a hangtárcsázás, hangparancsok beállítása még egyszer sem sikerült, mert a két minta nem egyezik. Egyáltalán miért kell kétszer felmondani ugyanazt?
- hiányoznak a profilok.
- a be/kikapcsolási hangot és a „hálózatot találtam” hang hallatszik, bár a „figyelmeztető hangok” ki van kapcsolva.
- rossz az antenna, a telefon lassan talál hálózatot és hamar elveszti
- a gombok és a telefon borításának élei, szögei élesek, megfájdul az ember keze
- az sms hangot se megváltoztatni, se hangosítani, halkítani nem lehet. Ráadásul olyan, mintha a végét elvágták volna.


szomb. okt. 18, 2003 21:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
Sok hozzászolást olvastam itt már, de olyat hogy a T68-nak szépek a szinei,nem nagyon. S55 (szintén 256) simán veri. Sok képekt küldözgettünk 1másnak a két telo között, ugyhogy láttam a különbséget...


szomb. okt. 18, 2003 7:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
7210???
Nem a legszebb a kijelzője... :)


pén. okt. 17, 2003 21:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
nekem pl nagyon fontos,h a kijelzőnek mennyire szépek a szinei. ebben az eddigi siemensek kritikán alulian **** voltak.T68 is jobb volt,pedig az is gyenge.nekem a T610, a T310 is csúnya.
de eddigi kedvenc telóm a t68 volt.de ahogy megláttam a 7210est,totál belezúgtam.


pén. okt. 17, 2003 20:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
tod nekem nincs kedvem millió kütyüt cipelni


pén. okt. 17, 2003 20:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hali!

Én csak annyit füznék hozzá, hogy 1996 óta használok mobiltelefont. Első telefonom egy Nokia 2010-es volt. :-)
Ezt követte az ericsson GH 628, 688 majd a Siemens C35, M35, Ericsson T28, Nokia 3210, 3310, 3330, 5510 a Samsung T100 , C100 jelenleg éppen ST55-öm van. Mindent összevetve nem rossz kis telcsi ez. Egyedül talán az infra ami hiányzik. De egyszerü kezelni, és az email küldés-fogadás nagyon jó dolog, igy ez némiképpen ellensúlyozza. Hamarosan kijön a soft is hozzá, akkor már én is elégedett leszek.
--- Nincs benne Mp3? - Egy mp3 cd player 20e. ft. jobban szól, mint a telcsik, és nagyon messze kel utazni, hogy egy mp3 cd-t megunj.
--- Nincs benne Fm rádió? vegyél rádiós headsetet, vagy rádiót. Ez telefon az ég szerelmére. A Nokia hibálya ez is. Olyan mint a Microsoft vagy a Philips. Mindent rakjunk bele a kütyübe. Egy idő után meg már nem tudjuk, hogy mit is vettünk. Igy lassan telefonálás közben akár meg is borotvál a kütyü.

Amugy én sem vagyok siemens hivő. Jobban szeretem a Samsungot, bár eddigi legjobb, legmegbizhatóbb telefonom a GH 688 volt. vékony aksival. Annó 40.000-ért vettem. :-)
Ebben az árban szerintem ez jó telefon. Nagy kijelző, jó képminőség, email kliens. Sajnos nincs a piacon olyan telefon ami mindent tud, és mindenkinek tökéletes lenne. De ez van. Bocs, ha valakit megsértettem volna. Amugy néztem az MC60-at. Háát. ez nem véletlenül kerül majdnem 2 szer ennyibe.


Rokko.


pén. okt. 17, 2003 19:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Nem hiányzott a BT,infra,JAVA??? :)


pén. okt. 17, 2003 16:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Én használtam egy pár napot, és nagyon meg voltam vele elégedve. (Természetesen csak az ST55-el egy kategóriájú készülékek között) A kamera tudja a 640*480-at, amit egy hasonló árban lévő telefon sem tud. Ráadásul a felhasználó választhat képminőséget+stílust. A wap eszméletlen gyors (V200-hoz képest!!! Westel GPRS), felbontás ok, menü sebessége ok, tudás ok. Ne akarjuk összehasonlítani pl P800-al, de ebben az árban télleg nincs ekkora tudású telefon. Sztem a T610 is rendben van, de (annak ellenére, hogy bele voltam esve egy-két hónapig)nem tud annyival többet mint amivel többe kerül. Joy szokás kérdése, nekem rendben volt, a gomboktól ránézésre megijedtem, de meglepő módon használható.

Ezek csak szubjektív vélemények, nem kötelező az egyetértés, ha valakinek van esetleg kérdése róla amivel találkoztam, de nem írtam le, szívesen válaszolok.


pén. okt. 17, 2003 16:09
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Én használtam egy pár napot, és nagyon meg voltam vele elégedve. (Természetesen csak az ST55-el egy kategóriájú készülékek között) A kamera tudja a 640*480-at, amit egy hasonló árban lévő telefon sem tud. Ráadásul a felhasználó választhat képminőséget+stílust. A wap eszméletlen gyors (V200-hoz képest!!! Westel GPRS), felbontás ok, menü sebessége ok, tudás ok. Ne akarjuk összehasonlítani pl P800-al, de ebben az árban télleg nincs ekkora tudású telefon. Sztem a T610 is rendben van, de (annak ellenére, hogy bele voltam esve egy-két hónapig)nem tud annyival többet mint amivel többe kerül. Joy szokás kérdése, nekem rendben volt, a gomboktól ránézésre megijedtem, de meglepő módon használható.

Ezek csak szubjektív vélemények, nem kötelező az egyetértés, ha valakinek van esetleg kérdése róla amivel találkoztam, de nem írtam le, szívesen válaszolok.


pén. okt. 17, 2003 16:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Vegyen mindenki S55 az a király


hétf. okt. 06, 2003 13:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
szerintem olyan nagyon nem éri meg
inkább a t610, többet tud


hétf. okt. 06, 2003 12:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
csak tudod kiváncsi vagyok miylen a telo,mert most jött be és sehol nincsen teszt róla.olyan teszt ami tényleg pártatlan és nem azt mondja de k***a jó menj vedd meg a westelnél.


hétf. okt. 06, 2003 12:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
a kamera milyensége miatt nem érdemes telefont venni

de nem túl jó minőségű szerintem, legalábbis s55höz képest


hétf. okt. 06, 2003 9:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Bibby!
Képzeld elolvastam a topikot.és azért irtam be mert nem irtatok le olyan sok infot amire én kiváncsi vagyok.érted?ezért kértelek meg benneteket hogy irja már le az akinek ilyen telefonja van vagy már volt szerencséje használni hogy mi a véleménye.érted?mert olvasd végig és rájössz alig van infó a telorol!


hétf. okt. 06, 2003 9:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 719
Hozzászólás 
Mondd te még azt a topicot sem olvasod el amelyikbe éppen beleírsz?pedig csak 1 oldalnyi írás van előtted,de a kérdéseidre benne van a válasz...


hétf. okt. 06, 2003 7:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
jah meg állitolag lassú a fényképezéskor a kamera.igaz?minél hamarabb irjon már vki.plz.thx


hétf. okt. 06, 2003 0:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
csá skacok!!
most készülök mobilt venni.nemtom melyiket vegyem meg.a siemens st55-öt?vagy a sony-ericson t610-est.akinek megvan a telo mondjon már pár doglot róla.a kamera milyen.meg mik a negativumok.nagyon megköszönném.
szeva


vas. okt. 05, 2003 23:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
ezért az árért, az s45i egy nagyon korrekt telefon


vas. okt. 05, 2003 20:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Húha, most megijedtem :)
Pénteken kaptam egy Siemens S45i-t, Domino csomagban, és
megmondom őszintén, nagyon meg vagyok vele elégedve. Kiváló
társ a Sony Ericsson T610 mellett.


vas. okt. 05, 2003 20:47
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
azok meg boschok voltak szegények :-)


vas. okt. 05, 2003 20:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Látszik is rajta. Egyszerűen olyan csodálkozással veszi az
ember a kezébe a telefont, mint anno a C30-ast meg az
S40/42-est!
Egy T68 turbó utánzat gagyi kínai kivitelben.
Ennél többet ér az S/M55 MC60-as is!


vas. okt. 05, 2003 20:42
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
egy ázsiai céggel gyártatják, nem is saját fejlesztés


vas. okt. 05, 2003 20:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Bocsika, de mi az, hogy az ST55 nem Siemens? Lemaradtam valamiről?


vas. okt. 05, 2003 17:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
Kolegának van és csalodás. Keijelzője elmegy, hangja rosszab lett mint volt. Tudása is. Menüje nem siemenses, mivel nem is siemens :) Bt hiánya nem baj, de infra jo lenne, mert a csatija telejsen más! Lehet samsung??!!
Kis navigacios gombot nagyon nehéz irányaitani. Kamera nagyon lassu csak a legkisebb 160 as felbontásban gyors.
59.000 Ért nem éri meg, inkább s55 aki siemenses, de akinek egy ilyen telo kell hát egye meg, árban nem vészes, de sokkal többet vártam.Kár volt igy elrontani!


vas. okt. 05, 2003 14:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Jaja,meglátja a reklámban hogy MMMS-kamera,és 0 Ft,azonnal megveszi,mindegy h mit tud...


vas. okt. 05, 2003 7:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Végülis nem csoda, hiszen a parasztvakítós funkciókban nagyon erős, /kijelző nagysága, színmélysége, beépített kamera/ és ahhoz képest nagyon jó áron van. Egy átlagpógár szemében vhol a T610 környékén van tudásban.


Guni


vas. okt. 05, 2003 2:08
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Egy ismerősöm szerint szépen fogy az ST55-ös...


szomb. okt. 04, 2003 23:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
De ez nem Siemens!!!
Csak a neve!


szomb. okt. 04, 2003 23:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
SL45-el mi volt a bajod?Én rohadtul megvoltam vele elégedve.
kispedro


szomb. okt. 04, 2003 23:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
naaaaa!
Ne bántsátok a siemenseket!
én már fürödtem vele meg minden, és még működik!
Szal SIEMENS rulez.

Csak ennyi: Cycy


szomb. okt. 04, 2003 20:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: A székben a gép előtt
Hozzászólás 
én se vennék aztat!

volt már c25-öm, c35,c45,s55, sl45 meg ilyenek, de az összes közül a legjobb a c25 volt!

:)


szomb. okt. 04, 2003 19:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Nem veszem meg.

Nincs benne FM rádió, rövid a készenlét, és nagyon örülök, hogy nemrégiben sikerült megszabadulnom a Siemens telefonomtól. Nem szeretném kétszer ugyanazt a hibát elkövetni, ti. hogy Siemenset veszek.


szomb. okt. 04, 2003 18:02
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 56 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség