Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 2:16



Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 
Pannon Netshop ELEGEM VAN BELŐLÜK 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Tartózkodási hely: Itt is, ott is!
Hozzászólás 
petikeke írta:
... Hiába mondtam, mondtuk páran, volt egyfajta elképzelésük, Mi meg le voltunk sajnálva...


Ez szerintem mindenhol mindennapos, egy üzletben dolgozom és hiába mondjuk hogy miből mennyit kellene hozni/tartani (müanyagáru: virágcserép, gyerekjáték, stb.). :( Nem valósul meg! Hát ez van!! :?


szomb. máj. 28, 2005 13:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. máj. 05, 2004 11:05
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
Sok volt a csókos és a haver haverja az állásokban és emiatt romlott az élvonal színvonala. No meg létszámleépítés volt és egyre kevesebben végzik az egyre növekvő munkamennyiséget...
Én felálltam, mert nem voltam hajlandó, hogy csicskázzak és túlórázzak, csak mert képzetlen a vezetés. Hiába mondtam, mondtuk páran, volt egyfajta elképzelésük, Mi meg le voltunk sajnálva. Ezért van annyi hiba, rossz információ, nem frissített információs oldalak, telefonos mellébeszélés. Viszont ezek az emberek szép magasan tudják hordani az orrukat. El tudjátok képzelni, hogy halomban állnak a mosatlan edények, mert senki sem mosogat el maga után? Vagy meg kell nézni a bejáratok környékét Budaörsön, tele van otthagyott kávéscsészékkel, mert lusták kávézás után felvinni őket... Ilyen garnitúra lett a cég egy része, de persze maradtak jó páran rendes, munkájukat jól végző emberek is.


szer. máj. 25, 2005 21:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
simico írta:
Macika írta:
Igen, ha valakinek sza.rszaga van, akkor nem azt b@sszák le amiért büdös, hanem azt aki felkavarja körülötte a levegõt, hogy mások is érezzék.

Õsi kényelmi hozzáállás. Én naiv azt hittem, hogy a rendszerváltással megszûnik. De már látom, hogy nem változott semmi.


Dehogy változott. Sõt, talán most méginkább ez megy. Egyik melóhelyrõl való távozásomnak nagyrészt ez is egyik oka volt, mert én mindig megmondtam ha valami nem jó vagy baromság - és ezt nagyon nem díjazzák a legtöbb helyen.


nagyon sok helyen. Én ezt úgy hívom, hogy a "középszer diadala"

Dolgoztam elég sok helyen. A zumzungnál is! :D Szal, kis cégnél és nagynál is egyformán. A nagynál még "érthető" ez a hozzáállás, hisz nem számítanak annyira a forintok, ráadásul a vezetés úgysem látja át, hogy mi történik alul, középen. (feltételezve, hogy egyátalán képes valamit is átlátni)

Azonban ami megdöbbentőbb kis cégeknél Nexon, Next (op. majd kicsillagozza, ha nem kéne. Nexon akkor, amikor még 20 fő alatti volt a gárdája) inkább csődbemennek, mintsem gondolkodjanak. Persze, a gyakorlatban inkább a megrendelőikkel fizetetik, szenvedtetik meg a hozzáállásukat.

(Valahol hallottam egy kabarénak szánt, de alapjaiban megtörténhetet történetet, ahol valaki (az usában) venni akart egy pólót. Minden rendben volt, a kiszolgálás példértékű, gyakorlatban azonban mégsem jött össze a dolog.)


szer. máj. 25, 2005 15:36
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Macika írta:
Igen, ha valakinek sza.rszaga van, akkor nem azt b@sszák le amiért büdös, hanem azt aki felkavarja körülötte a levegőt, hogy mások is érezzék.

Ősi kényelmi hozzáállás. Én naiv azt hittem, hogy a rendszerváltással megszűnik. De már látom, hogy nem változott semmi.


Dehogy változott. Sőt, talán most méginkább ez megy. Egyik melóhelyről való távozásomnak nagyrészt ez is egyik oka volt, mert én mindig megmondtam ha valami nem jó vagy baromság - és ezt nagyon nem díjazzák a legtöbb helyen.


szer. máj. 25, 2005 9:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
OFF. Macika: lesz azÉrt itt változás, de majd akkor, amikor nemcsak papíron, hanem a fejekben is lezajlik a törtÉnelmi esemÉny. Lehet, hogy ehhez szüksÉges lesz egy-kÉt generációváltás is.


kedd máj. 24, 2005 22:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
petikeke írta:
Mikor még ott dolgoztam, mindig jeleztem, hogy nem jók a leírások a telefonoknál, az alapcsomagok tartalma nincs a neten felsorolva, valami hibásan jelent meg, stb. A vége az volt, hogy minek pattogok...jó lenne, ha visszavennék a lelkesedésemből, mert így ráirányítom a figyelmet azokra, akik nem végzik el rendesen a munkájukat...
Igen, ha valakinek sza.rszaga van, akkor nem azt b@sszák le amiért büdös, hanem azt aki felkavarja körülötte a levegőt, hogy mások is érezzék.

Ősi kényelmi hozzáállás. Én naiv azt hittem, hogy a rendszerváltással megszűnik. De már látom, hogy nem változott semmi.


kedd máj. 24, 2005 22:25
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
CineDOG írta:
PANNON GSM az élvonal!
:)

Szomorúbb, hogy inkább
Ez Magyarország
:(


kedd máj. 24, 2005 22:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
petikeke írta:
Mikor még ott dolgoztam, mindig jeleztem, hogy nem jók a leírások a telefonoknál, az alapcsomagok tartalma nincs a neten felsorolva, valami hibásan jelent meg, stb. A vége az volt, hogy minek pattogok...jó lenne, ha visszavennék a lelkesedésemből, mert így ráirányítom a figyelmet azokra, akik nem végzik el rendesen a munkájukat...



PANNON GSM az élvonal!
:)


kedd máj. 24, 2005 19:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. máj. 05, 2004 11:05
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
Mikor még ott dolgoztam, mindig jeleztem, hogy nem jók a leírások a telefonoknál, az alapcsomagok tartalma nincs a neten felsorolva, valami hibásan jelent meg, stb. A vége az volt, hogy minek pattogok...jó lenne, ha visszavennék a lelkesedésemből, mert így ráirányítom a figyelmet azokra, akik nem végzik el rendesen a munkájukat...


kedd máj. 24, 2005 18:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás Re: Pannon Netshop ELEGEM VAN BELŐLÜK
Macika írta:
Látom nem érted. 92 rugóért van még. 40 rugóért már nincs.
Ilyen egyszerűen logikus. :(


A poén, hogy szerintük kártyásan nem is volt....


kedd máj. 24, 2005 15:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon Netshop ELEGEM VAN BELŐLÜK
Nokia8850 írta:
A 8910i topicban egy Titan nevű srác rendelt egyet igaz ő kártyásan 92 ropiért, és ezt ráadásul MÁJUS 12. én Csütörtökön tette, és pénteken már nála volt a telefon. DE HOGY A FRANCBA TUDTA MEGRENDELNI, HA 9.-től NINCS TELEFON????
Látom nem érted. 92 rugóért van még. 40 rugóért már nincs.
Ilyen egyszerűen logikus. :(


kedd máj. 24, 2005 15:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Tehát akkor mindenképp rendeljem meg ugyebár?


kedd máj. 24, 2005 15:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 187
Hozzászólás 
Jó meccs volt az mpx200as, más kérdés hogy a fon utána nagyon nemjött be, de szerencsére másnak is kellett még :lol:


kedd máj. 24, 2005 15:05
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
skynet írta:
emléxik valaki az mpx200 @ pannon netshop sztorira? :wink:


Én igen!! :lol:


kedd máj. 24, 2005 14:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 15, 2004 11:27
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Gyöngyös
Hozzászólás 
A PannonNetshoppal én 61 másik emberrel együtt lejátszottam már egy meccset, anno a Motorola mpx200 a PannonNetshopból topicban minden le van írva.
Minket is le akartak koccolni azzal, hogy a készülék elfogyott, és MI jelezzünk vissza, ha igényt tartunk még (3 hét után) a telóra.
Kivártuk és jól jártunk...


kedd máj. 24, 2005 14:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
egyszer volt, hol nem volt a netshopban egy R380-as, listáron NAGYON ocsóért! (3-4 éve)

Meg is rendeltem azon nyomban, amit a rendszer visszaigazolt. Ugyan épp csak annyi pénzem volt, de az eltörpült amellett, hogy végre egy R380 boldog tulajdonosa lehetek.

Lestem, vártam hívásukat, ami nem késett és közölték, hogy "épp" nincs készletem. Mondtam nem baj, rendelésem érvényes, amint beesik rögtön küljenek má' egyet. Erre jött a körítés és vagy ötször visszahívtak, hogy mondjam má' le a megrendelést, mert úgysincs bla-bla.

Aztán a tököm tele lett velük, lemondtam a ****.

(aztán valahogy mégis kaphattak ilyen telcsit, mert jó ideig volt még a netshopban mindenféle drágább árakon)

Szóval ilyen egy tetű cég a pannon.


kedd máj. 24, 2005 14:32
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás Pannon Netshop ELEGEM VAN BELŐLÜK
Sziasztok! Elnézést, az új topicért, tudom írhattam volna a pannon fikázóba is de jobb szerettem volna, hogy külön legyen, ezért mégegyszer bocsánat. Szóval akkor mondanám a lényeget.

Kezdjük ott a storyt, hogy én 8xxx mániás vagyok, ami alapjában nem baj, illetve hát az én gondom. Ugyebár aki szeretei ezeket a telóka megtesz mindent, hogy szerezzen belőlük újat.(Ennyi a rizsa rész)

Tehát történt, hogy bóklászok a PannonGSM honlapján, és hát beléptem a netshopba is, hogy milyen készülékek vannak is ott. Nézegetem, nézegetem és egyszer csak meghűlt benem a vér mikor meglátom, hogy Nokia 8910i 39900 Ft új előfizetés esetén, sőt partnerprogram is igénybe vehető. Néhány perces magamban való fetrengés után felocsudtam és kaptam elő telefonomat, hogy hívjam a pannon ügyfélszolgálatot. Felveszik, elmondom, hogy mit szeretnék venni, erre ők azt mondják, hogy nincs. De mondom a netshopon van nézze meg mégegyszer. Rendben megnézték, igen tényleg van, mondom királyság van megkérdezem mi a feltétel a megrendelésnek. Elmondják, hogy regisztráljam magamat a pannononlineban és rendeljem meg. Oké mondom megoldom. Leteszem a telefont, gyorsan beregisztrálom magamat erre lépnék be a netshopba nem lehet. Hivom a pannont, erre ők: mivel egy néven 3 előfizetés van, szükségem van egy ügyfélszintű jelszóra, nem elég a kártyaszintű jelszó, és ezt személyesen lehet csak elintézni. Rendeben, gondoltam, hogy ma bemegyek és ezt elintézem. Sajnos ezt nem tudtam ma elintézni, de nem ez a lényeg. Szóval megint felhívom a pannont, hogy ha ez el van intézve, akkor rendelhetem a telefont. Erre ők megint jöttek azzal, hogy nics 8910i, mondom van 8910i nézze meg mégegyszer, megnézi tényleg van, de én mint 9ÉVES ELŐFIZETŐ!!! nem vehetek, kizárólag új előfizuval lehet venni. Mondom de ki van írva, hogy partnerprogramot igénybe vehetem, nem az csak tévesen van kiírva. Na itt már eléggé felment a pumpa. Gondoltam magamban, ez az ügyfélszolgálatos hülye felhívom mégegyszer, hátha más, értelmesebb veszi fel. Meg is tettem. Ő már azt mondta, hogy tuti nincs ilyen telefon a listán, mondom ez biztos? Megnézte mégegyszer és biztos nincsen. Na itt csaptam rá a telefont a kedves ügyfélszolgálatosra a telefont, ekkor a vérnyomásom már 200 volt. Felhívom mégegyszer a pannont hogy hátha valami homo sapiens sapienst kapcsolnak, végre egy mély férfihang. na mondom itt már csak értelmes infót kapok, megörültem. Elsírtam neki hogyx eddig hogy jártam. Erre ő: sajnos május 9-től új telefonok vannak az adatbázisba, és a 8910i nem szerepel rajta, és valószínűleg a neten még nem frissítették az ajánlatokat. Szerény véleményem szerint LASSAN JÚNIUS VAN! Na erre aztán iszonyat bepöccentem szegény fickót majdnem elküldtem melegebb éghajlatra, de aztán rájöttem nem ő a hibás. DE VAN MÉG EGY CSAVAR A STORYBA! Rendszeresen olvasom a www.telefonguru.hu oldalon lévő hsz-ket, különösen a 8xxx telókkal kapcsolatban. A 8910i topicban egy Titan nevű srác rendelt egyet igaz ő kártyásan 92 ropiért, és ezt ráadásul MÁJUS 12. én Csütörtökön tette, és pénteken már nála volt a telefon. DE HOGY A FRANCBA TUDTA MEGRENDELNI, HA 9.-től NINCS TELEFON????

Hú bocs hogy ilyen hosszú voltam, de rohadtul dolgozik bennem a méreg, és mélységesen fel vagyok háborodva a PGSM-re, nem gondoltam volna, hogy ennyire töketlenek és szerencsétlenek.

Valaki esetleg nem dolgozik a PGSM-nél van nincs valami ismerőse és nem tudna nekem segíteni, hogy most mi is a szitu. Tényleg marha fontos lenne, mert már sehol nme lehet kapni ÚJ 8910i-t főleg nem 40ért. Légyszi ha valaki valmit tud mindenképpen írjon már. Ezer köszi és mégeccer bocs a az új topicért, a hosszúságért, meg a helyesírási hibákért(mert biztos van benne)!


kedd máj. 24, 2005 14:21
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 18 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség