Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 6:22



Hozzászólás a témához  [ 13 hozzászólás ] 
HELP!!!!! Hp software-t keresek! 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
utini írta:
....igaz, csak hallottam, nekem nincs saját tapasztalatom a támogatásról, de a termékekről annál inkább...

A HP-t illetően egyetértünk, már csak a toner árakat veszem figyelembe. A kollégám vett egy HP nyomit 13e 2 patronnal, de a 2 patron egyébként együtt 2*8e= 16eFt volt akkor. Ez elég érdekes üzletpolitika. Van 1-2 HP/Compaq PC a cégünknél, hát azok a kedvenceim. Tenyésztett példányok, sok esetben csak a saját alkatrészeikkel mennek. Ha mást teszel bele akkor esetenként el sem indul. Egyébként a HP nyomtatok elég jók, a szkennerek meg még inkább bár nem vagyok grafikus, de nekem megfelelnek. Persze otthon 1 HP cuccom sincs, én már csak ilyen igénytelen vagyok:))


pén. júl. 07, 2006 7:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
caprine írta:
disputa írta:
.... Szóval: SZOFTVERT KERESEK!!!!!

Miért nem kérsz a HP magyarországi képviselőjétől egy másik CD-t??? Én a Sony minidisc-emmel jártam így. Írtam egy Email-t és küldtek egy másik CD-t, igaz írot volt de kit érdekel. Ezt hívják úgy, hogy support. Dolgozzanak meg a pénzükért:)))


Ú, ez nagyon meseszerű. Nem sok jót hallottam a HP supportról, igaz, csak hallottam, nekem nincs saját tapasztalatom a támogatásról, de a termékekről annál inkább...


pén. júl. 07, 2006 6:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
disputa írta:
.... Szóval: SZOFTVERT KERESEK!!!!!

Miért nem kérsz a HP magyarországi képviselőjétől egy másik CD-t??? Én a Sony minidisc-emmel jártam így. Írtam egy Email-t és küldtek egy másik CD-t, igaz írot volt de kit érdekel. Ezt hívják úgy, hogy support. Dolgozzanak meg a pénzükért:)))


kedd júl. 04, 2006 18:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 402
Hozzászólás 
Nem kellett volna más drivert telepíteni. Valahogy vissza kellene tenni azt amit az XP eredetileg tartalmaz. Lehet, hogy ez mostmár nehezebb, mert pár fájlt kicserélt a feltelepített régebbi HP driver. Az OCR pedig szerintem bármely más karakterfelismerő program lehet, nem kell feltétlen az eredeti CD-ről, volt újságmellékletként is pl a Abbyy Finereader Sprint egyik régebbi változata.


kedd jún. 20, 2006 11:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Akkor rakj vissza egy korábbi Windowst, vagy vegyél újabb kütyüt. Nem, ne engem szidj, ez üzletpolitika. :(


szomb. jún. 17, 2006 17:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 17, 2004 19:37
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
A gyári driverrel és a frissítéssel a következő a helyzet: A HP, a PSC 500-as készüléket Win 9x alá adta ki. Majd készítettek egy driver frissítést Win 2000 alá és Win XP alá is. A probléma csak az, hogy a két driver full egyforma, így aki Xp-re akarja telepíteni az Xp-s drivert, azt a hibaüzenetet fogja kapni, hogy 3 .dll fájl hiányzik. Sikerült kinyomoznom, hogy ezek a driverek a Win 2000 részei, és ha hozzáadom telepítéskor őket az XP-s driverhez, már nyomtatóként és scannerként is működik. Az én problémáim a következők: A scanner progi OCR-je nem működik, azt írja, tegyem be a telepítő cd-t. (Ami ugye nincs). A másik bajom, hogy az XP, szabványos nyomtatóként kezeli, sőt PSC 500-nak nevezi a nyomtatót, de nem tudok a karbantartáshoz hozzáféri. Pl.: patronigazítás, fejtisztítás, festékállapot. Én is meglátogattam,a HP honlapját, de amit ott találtam, az édes kevés. A megfelelő drivert is a drivers.hu-ról szedtem. Szóval: SZOFTVERT KERESEK!!!!!


pén. jún. 16, 2006 15:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 402
Hozzászólás 
Talán nem kellett volna összeszedni a driver-eket. Az XP alapból ismeri a készüléket, vagy felismeri, vagy kiválasztható a listából. Ekkor ráadásul magyar nyelvű. Durván ez volt a szövegben.

A megjegyzésben meg az, hogy a mellékelt CD XP-n nem használható.


csüt. jún. 15, 2006 20:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Eggyel feljebb mintha uu.ez irta volna
Idézet:
Valóban a driver tartalmaz egy HP All-In-One 2000 Scanning progit, DE nagxon hiányolom a nyomtatóvezérlő progit. A nyomtatás ugyan müxik, de a patronok állapotától nem tudok semmit. Ezért keresnék egy gyári software-t, ami nem frissítés!

Vagy,csak én olvasok felületesen :wink: :hm:


csüt. jún. 15, 2006 20:13
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 402
Hozzászólás 
XP-hez nem kell külön driver hozzá állítólag: >>>itt


csüt. jún. 15, 2006 14:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 17, 2004 19:37
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Kedves Mindenki!

Köszönöm a tanácsokat. Valóban a driver tartalmaz egy HP All-In-One 2000 Scanning progit, DE nagxon hiányolom a nyomtatóvezérlő progit. A nyomtatás ugyan müxik, de a patronok állapotától nem tudok semmit. Ezért keresnék egy gyári software-t, ami nem frissítés!


szer. jún. 14, 2006 19:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6694
Hozzászólás 
Azt én sem nagyon értettem, milyen szoftverre vár még disputa, ha a driver meg van.
A HP a "driverbe" pakolja, amit a multifunkciósaihoz ad. (Imaging software)
De íme: PSC 500 driver vagy marad a Google.


kedd jún. 13, 2006 10:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 01, 2004 10:34
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Munkában...
Hozzászólás 
Azt jó lenne tudni, mi a progi neve ;) Nekem 5150-hez a driverben eleve benne van a progija (látszik is a méretén :) ) szvsz a hp honlapján annak is fennt kéne lenni.


kedd jún. 13, 2006 8:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 17, 2004 19:37
Hozzászólások: 4
Hozzászólás HELP!!!!! Hp software-t keresek!
Szevasztok!

Kaptam ajándékba, használtan egy HP PSC 500-as multifunkciós (printer, copy, scanner) készüléket, de sajna nincs meg a gyári cd hozzá. A drivereket már összeszedtem, és működik is, de nagyon hiányzik az eredeti software. Ha valaki tud kérem seígtsen! Előre is köszi!

U.i.: A telepítő cd képét megtaláltam a neten, csak magát a programot nem.


hétf. jún. 12, 2006 21:12
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 13 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség