Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 18:35



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Furcsa nevű szolgáltatás ... 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás 
Ha nemakarsz újratelepíteni, egy tipp:
Diszk kiszed, tisdzta gépbe bele, és úgy végigkotor a víruskergető-kémírtó páros. Ha a fájlokat megtalálja (lehet, jogokat kell osztani) akármi is lehet a regben, nem fog elindulni.
Diszk vissza a helyére és már mehet is (regclean azért nemárt, vagy kéuuel törölgetés, ami biztos, hogy szemét)


szomb. szept. 02, 2006 12:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
Csak azért kérdeztem, mert gyanús volt ... viszont nem találtam semmit.
A múltkor volt valami spy, ami ilyesmi fura betű-szám kombinációjú file-okként volt a system32 mappában, és a spybot nem bírta leszedni. Ráadásul leállításnál mindig másik néven másolta le magát, amire átállította registry hivatkozást is, így hiába töröltem a file-t a win leállítása után (CD-ről bootolva DOS + NTFS kezelő), mindig másik néven megvolt (a system32 mappában a sok file között nem vettem észre mindig, mert abc rendben is mindig máshová került, meg a dátuma is változott)
Amíg futott, addig hiába töröltem a registry-ből, mert leállításkor visszaírta magát (egyébként valami notify logon alá tette be magát, gondolom ami ott van, az már bejelentkezéskor elindul), amikor CD-ről indítottam DOS-t, akkor meg nem tudtam kezelni a registry-t.
Aztán 3. vagy 4. próbálkozásra sikerült törölnöm az összes betű-szám kombinációjú file-t, utána már a win-t elindítva a registry-ből is szépen ki lehetett szedni, nem volt ami visszaírja.
De az nem szerviz volt. Ez az új valami meg az. Viszont máshol is megnéztem, másik gépen, és máshol nem volt ilyen bejegyzés a registry-ben.
Úgyhogy hétvégén lehet, hogy újratelepítés lesz :?
(Tudom, a ghost leegegyszerűsíti az életet ... majd most lesz az is, mer' eddig nem volt)


pén. szept. 01, 2006 7:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 25, 2006 13:57
Hozzászólások: 38
Hozzászólás 
:D Ismét egy jó kis megoldandó feladat, NEM? (Amúgy dunsztom nincs, kérdezd meg Bill GÉCET)


kedd aug. 29, 2006 8:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás Furcsa nevű szolgáltatás ...
Fura dolgot találtam az eseménynaplóban:

"A(z) 09e7bnc1 szolgáltatásnak sikeresen el lett küldve a(z) indítás vezérlő."

Mi ez a fura szolgáltatás?


hétf. aug. 28, 2006 21:18
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség