Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 08, 2024 5:46



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Mini DV kamera kérdés -segítsetek! 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
üdv.

Nekem pana 140-es van nem rossz gép , csak a 3ccd-től egy kicsit többet vártam, pontosabban az egész géptől. Elötte pana nv-gs1 -em volt 1/4"
1ccd-és volt, és azt mondom nagyon jó képet adott, akár színekben is.
a mostani 140-es is nagyon jó, de nincs annyira "nagy változás", ja és a lényeg ezekbe a gépekbe 1/6" érzékelő van, a pana 280-ast is ezzel adják,és szerintem a kutya itt van elásva. Az előző szériák túl jóra sikerültek az1/4-es érzékelőkkel, és nincs sok különbség a mostani 3ccd-ésekkel, vagyis a 3ccd-vel kompenzálták az 1/4"-os érzékelő hiányát.
Mindezeket félretéve egy nagyon jó gép. Az akkuval nincs semmi gondom, az előzővel sem volt.A gyári akksival is elment 60-70 percet, és ezt tartotta még 2 év múlva is.2,5 éves korában adtam el tökéletes aksikkal. A mostanival sincs semmi gondom. A nulla luxokat felejtsd el.

A sony-t nem ismerem.


kedd márc. 21, 2006 19:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Az indexen van egy nagy digitális videokamera topik. Ott vagyok törzsvendég.
Pana vs Sony. A Pana képe egy hajszállal jobb, de a Sony képstabilizátora meg jobb mint a Panáé.
Miért 96? Miért nem 94? Kellenek neki a bemenetek?


pén. márc. 17, 2006 17:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Mini DV kamera kérdés -segítsetek!
Öcsém egy 3CCD-s Panasonic NV-GS280-as, vagy egy Sony DCR-HC96-os kamera vásárlásán töri a fejét! Jelenleg egy Sony DCR-HC39-es boldog tulajdonosa! Abban kérném a segítségeteket, hogy vegye a nagyobb Sony-t, vagy igazi elõrelépés a Panasonic lenne! A Panasonic akkumulátorától tart, megszokta a Sony jó akksijait! Légyszi segítsetek, minden info érdekelne a Panasonicról, fõleg a tulajok véleménye! Elõre is köszi!


pén. márc. 17, 2006 13:25
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség