Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 12:21



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
vásárlás előtt: Olympus c400z vélemények... 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 69
Hozzászólás 
Hát csak nagyon érintőlegesen. Egy időben nézegettem ezt a gépet, mint lehetséges "utódját" az akkori gépemnek.
A manuális beállítások és az előtétlencsék is adottak, nálam is szempontok voltak. Nagyon sok funkció állítható rajta. A képei szép élesek, részletgazdagok, elfogadható mennyiségű zajjal. A 4 Mpixel elég tág teret enged a kép utólagos manipulálásában is. A színei az Olympus hagyományokhoz híven visszafogottak, inkább természetesek. Van, akinek ez nem jön be, másoknak ez tetszik. Sötétben is elég jól dolgozik, jó a zajszűrő funkciója is.
A gong az vele szerintem, hogy fogásra nagyon műanyag, olcsó érzetű. Sok gépet gyártanak műanyagból, de nem mindegyiken érezni ezt feltétlenül. Lehet, hogy az volt a baj, hogy anno használtam egy 3030-asat, ami fémházas volt és ez annak a sorozatnak a része, így ettől is hasonló "érzetet" vártam. Sajnos negatívum még, hogy eléggé híven követi az Olympus hagyományokat az optika színszóródásában is. Erre hajlamos. Bár kezel külső vakut és ez nagy előny, de úgy hallottam, hogy csak Olympus rendszervakut, ami az árához képest aránytalanul drága (az FL-40 van most forgalomban, 140ezer itthon)


kedd máj. 20, 2003 11:45
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
sorry:) a digitcam c4000 Zoom-nak hivja:)
ismered?


hétf. máj. 19, 2003 14:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 69
Hozzászólás 
Hero:

Van a C-40 Zoom, aztán a mju:400 digital, meg a C-4000 Zoom. Ezek vannak közelében. Nem ezek közül gondoltál valamelyikre ?


pén. máj. 16, 2003 18:18
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
senki sem ismeri? még Bird.... sem?


pén. máj. 16, 2003 8:39
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
egy ilyen gép vásárlását tervezem, de előtte szeretném a hozzáértők és a tapasztalattal rendelkezők véleményét kikérni. c300z-t használtam idáig, azzal meg voltam elégedve. a manuális beállítási lehetőségek és az előtétlencsék rátehetősége miatt szeretnék ilyet.
segítsetek pls!


csüt. máj. 15, 2003 14:21
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség