Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 08, 2024 23:25



Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Járt már vki így?( BTC 1004IM ) 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
ÉN tudodm a megoldást!!!! mivel garis vidd vissza ha cserélni akarják akkor kérj egy másik modelt (pl LG-t) javítani ugysemhiszem hogy fogják.


kedd dec. 30, 2003 17:21
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nagy könnyelműen szeptember végén hazahoztam egy BTC 1004IM dvd írót.Most már tudom,hogy nem kellett volna.:)Két nap után visszavittem,mert nem akart DVD-RW-t törölni az istennek sem.A második készülék meg egészen a tegnapi napig működött számomra nagyon is elfogadhatóan.Aztán jöttek a gondok:
Egy darab TDK CD-RW-t akartam törölni,majd néhány progit megaírni.A törlés vagy ötször annyi ideig tartott.Azaz törlésnek nem nevezném,mert minden megmaradt a médián.Csak kerregett,kattogott,zakatolt és a narancs led helyett zöld villogott.
Azután egy másik cédével próbálkoztam,hasonló eredménnyel.Próbáltam a firmwware-t frissíteni, ill.butítani....semmi eredmény.Próbáltam az XP-t visszaállítani korábbi időpontra....semmi.Próbáltam az ASPI drivereket mahinálni...semmi.Joggal gondolom szerintem, hogy az író meghalt.Olvasni még úgy-ahogy olvas,de semmit nem ír/töröl.
Azért írtam ily sokat, hogy megkérdezzem: Járt-e már vki így?Van-e vmi tapasztalat vkinek esetleg?
Előre is köszi!

Több szerencsét kívánok mindenkinek!

lacko71


hétf. dec. 29, 2003 9:53
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség