Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. okt. 05, 2024 12:12



Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 
divx-xvidből dvdt 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
ok az jó lenne csak ami be van írva az már nem él ide küld: cazzopunk@freemail.hu


vas. jan. 04, 2004 15:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Xdetres!
Igen jól gondolod a .m2v is mpeg2 videófájl, csak hangnélkül.(mivel azt az .ac3 tartalmazza)

Majd küldök egy e-mail.


vas. jan. 04, 2004 15:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
hel ami tnem értek: mi az a freameservert csinálni dolog. hogyan cisnáljam azt virtualdubban? továbbá ha az emgvan a vegas progival hogyan csináljak avit belőle? majd végül az m2v az mpeg2 akar lenni én úgy tudtam az a dvd formátum. az ac3 hangot értem csak ezt a m2v-t nem. ha részletesebben le tudnád írni a progik használatát azt nagyon megköszönném. üdv


vas. jan. 04, 2004 12:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
xgetres!
Az általam kipróbált módszerem:
Virtualdubban (http://www.virtualdub.org) megnyitom a divx/xvid videót, majd csinálok egy frameservert XYZ.vdr, ebből Vfapi converterrel csinálok egy XYZ.avi fájlt.
Vegas 4:
(http://mediasoftware.sonypictures.com/d ... sp?DID=435)
A Vegasban betöltöm az XYZ.avit és csinálok belőle egy XYZ.m2v videó- és egy XYZ.ac3 audiófájlt.
MaestroSBT-vel pedig XYZ.srt feliratból csinálok XYZ.sst-t(+egy csomó .bmp fájlt).

Majd az egészet betöltöm a Scenarist v2.6 DVDAuthoring progival és az meg csinálja a Nero-val kiirható DVDVideo-t.


vas. jan. 04, 2004 2:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
ok elolvastam az egész vhs digizése topicot de nem jöttem rá mire gondoltál honnan érdekes nekem is. ugyanis én nem akarok fölvenni meg stb. amennyit leszűrtem az egészből hogy miután meg van pl. egy divx5.1 es codeccel tömörített avi file, akkor a cce-vel mpeg2-be a kpet ac3 ba meg a hangot kell átkonvertálni. na de ezt hogyan? és az ifoeditben hogy rakjam össze? még a progiknak nem néztem utánuk de lehetséges hogy nem fogom őket megtalálni akkor légyszíves ha tudod dobd már át őket mailban sy.roland@freemail.hu a választ előre is sközzi


pén. jan. 02, 2004 14:03
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
:D. Divx5.1 codec, Virtualdub 1.5.9, Cinema Craft Encoder, ifoedit - ezeket szerezd be. Aztán menj át a "vhs digitalizálása dvd-re" topicba és kezd az olvasást onnan, hogy virtualdub...


csüt. jan. 01, 2004 21:58
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
köszi de sajnos k***a keveset tudok angolul meg ha jóol értettem itt csak a progik vannak amik kellenének a feladathoz csak sajnos attól még nem fogom tudni mit hogyan csináljak. azért nagyon örülnék ha megpróbálnád leírni (nem mondom hogy nagyvonalakban mert egy részletes szöveg lenne a legjobb) de azért nem vagyok tök hülye úgy hogy csak-csak rájönnék ha valamiben megakadnék. csak legalább tudjam milyen progik kellenek hogy elkezdjem begyűjteni őket és mi az egésznek a folyamata? ja és mégegy: ha vki tudna mondani hogy mennyibe kerül manapság egy dvd író ami egy jó minőségű és ami nem megy tönkre pár hét után és ami nem ***** el a cd-ket íráskor. na előre is mindent köszi


csüt. jan. 01, 2004 21:42
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
hosszu lenne leirni :www.dvdrhelp.com
minden ami csak kell hozza


kedd dec. 30, 2003 19:20
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
hel valaki tudna segíteni hogy divx xvid hogyan csináljak dvd-t? mármint hogyan alakítsam át a képet/hangot dvd szabványra milyen progik kellenek hozzá és hogyan kell beállítgatni stb. előre is köszi


hétf. dec. 29, 2003 1:18
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 9 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség