Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. okt. 07, 2024 2:17



Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
Menuvel kapcsolatos kérdés 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 76
Hozzászólás 
köszi a hozzászólásokat!

letöltöm a progikat és este megnézem.Ha gondom támad,akkor ha nem baj,kérek még tőletek segítséget.

kösz! Viktor


pén. jan. 02, 2004 13:38
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ez egy nagyon jó és egyszerű kis program, eddig nem is ismertem.


pén. jan. 02, 2004 10:44
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
IfoUpdate-el megoldható a két film cseréje a menü megtartásával.
Ha nem akarod hogy meglegyenek az extrák, akkor miért nem csinálod meg MenuEdittel úgy, hogy ott legyen, csak ne lehessen rálépni a menü gombra ?


pén. jan. 02, 2004 10:19
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
"A menut meg nem akarom ujraszerkezteni"
Lehet, hogy nem jól értem, de akkor neked csak a menü kell a lemez extra nem. Nagyon sok film mozgó menüs. Esetenként akár 3-400 MB-s a vtsxx_0.vob fájl. Ez felesleges pazarlás szerintem.

Az ifoeditben a menuextras az esetleges többnyelvű menüt szedi ki.

"az extrák menure lépek,akkor kiakad az egész."
Ifoeditben ki kell törölni a hibás linkeket akkor nem akad ki a lemez. Az extrákhoz tartozó gombok parancsait nop-ra (no operation) kell állítani és az új ifo-t elmenteni.

"nem igazán találtam ilyen részt amivel kilehetne cserélni a video
részt egy másikra."
Maestro nem cserél le semmit. Ez a hangból meg képbő meg feliratból meg szerkesztett menüből csinál DVD könyvtárszerkezetet.

"menu video streamjének a cseréjét is meglehet oldani?"
Ifoedittel biztosan nem. Igazából az egész ifoedit egy belebarmolás egy normálisan megtervezett DVD lemez szerkezetbe. Beletörölget dolgokba, ezzel teljesen megbolondíthatja a DVD lejátszót. Szerintem jobb a Maestro mert így egy teljesen új DVD-t tervezel amit, ha rendesen megalkotsz, akkor biztosan tökéletesen úgy fog működni a DVD lejátszóban, ahogyan azt a programban beállítottad. Csakhát ez egy kis meló.


csüt. jan. 01, 2004 22:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 76
Hozzászólás 
Hello!

Olvastam amit a régi topicban irtál.Azt irtad ott hogy az ifo editben csak a rempeg el ujratömörített file-t lehet használni.
Meg hogy a dvd-authoringot lehet használni.viszont én azt szeretném hogy fogok egy filmet,mondjuk dvdshrinkkel tömörítek a munu-n ,extrákon,kiszedem a nem kellő hangosávokat,stb... aztán kellő méretűre ujratömörítem a filmet cinema crafttal,és valami progi kellene,amivel kilehet cserélni az ujratömörített file-t.
Az 5mp feketeségnek csak annyi értelme lenne hogy ha ifoeditben kiszedem pl az extrákat,akkor ha asztali lejátszón az extrák menure lépek,akkor kiakad az egész.
Most lehetne kérdezni hogy mi értelme van az extrákra lépni ha már egyszer kiszedtem őket a filmből? :-)
Semmi.Kizárólag csak külcsín miatt.Ha egyszer rálehet lépni,akkor ne leakadjon tőle a lemez,hanem inkább valami fekete semmi menjen pár másodpercig,aztán lépjen vissza a menube.A maestro-t ajánlottad még,de abban sem igazán találtam ilyen részt amivel kilehetne cserélni a video
részt egy másikra.A menut meg nem akarom ujraszerkezteni.
Nem tudom,erre a dologra tudsz e valami megoldást.

Köszi!

üdv.: viktor


csüt. jan. 01, 2004 19:57
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Most nem kötöszködésből mondom, de ha kicsit visszaolvasnál a saját magad nyitotta topikba, akkor észrevennéd, hogy válaszoltam rá. (részben)

..mondjuk 5 perces video,és a helyébe mondjuk egy 5 mp-s feketeséget szeretnék" - na ennek mi értelme van?


kedd dec. 30, 2003 23:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 76
Hozzászólás 
jajj,és még1.a menu video streamjének a cseréjét is meglehet oldani?bár ha a többit lehet gondolom ezt is.


kedd dec. 30, 2003 22:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 76
Hozzászólás 
Hello!

valaki tudna egy gyors és egyszerű kis guide-t irni nekem arrol hogy hogy lehet video streamet cserélni egy vob ban?
Két dolog érdekelne,az egyik : ha a videostreamet ujra tömörítem cinema craft encoderrel és kiakarom cserélni a régit,hogy tudom? (az ifo edit nem müködött)
a másik dolog hogy ha mondjuk az extrákat kiakarom cserélni egy rövid pár mp-s fekete videora,azt hogy tudom megcsinálni?Tehát valami extra volt mondjuk 5 perces video,és a helyébe mondjuk egy 5 mp-s feketeséget szeretnék rakni,azt hogy tudom megcsinálni?
Milyen progit lehet erre használni?

thx!

üdv és BUÉK: Vektor


kedd dec. 30, 2003 22:20
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség