Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. okt. 06, 2024 6:17



Hozzászólás a témához  [ 701 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Következő
Nokia 3510 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ma vettem én is egyet Vodánál. :-) kircsi nagyon, hibamentes(nek tűnik)... ja, és a sw 3.37


csüt. okt. 31, 2002 18:05
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Kb 1 hónapja van meg a telecsim 3.02-es,de még nem tudtam bállítani,hogy egy üzenet elküldése után a "jelentés" értestő hangja a szokásos NOKIA Ti-Ti...Ti-Ti legyen.Mígnem a mai nap beraktam a kollágám új city kártyáját/nekem rocky van/aktiváltuk, küldtünk róla SMS-t és nem hittem a fülmnek.Az éretsítés megjött a fennt említett hanggal.Saját kártya gyorsan vissza,de a helyzet ugyan az csak egyer sipol halkan.Mi a franc ez?


csüt. okt. 31, 2002 15:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Azt hiszem én is elszánom magam egy 3510es megvételére, de nem tudom, hogy most vegyem-e meg vagy várjak karácsony elottig.
Mennyit mehet le az ára addig Praktikummal?

A cellainfos hibát még az uj softok is tartalmazzák?

Pannon általány wappal bármilyen wap oldal nézheto korlátlanul vagy csak a Pannon W@P? Elég ködösen fogalmaznak.


csüt. okt. 31, 2002 15:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
Szerintem nem lenne jó üzlet nekik.
Márpedig azért, mert a Pannon és a Voda már tarolt vele, és szerintem a Westel majd a 3510i-vel fog kaszálni, főleg, ha ő hozza be elsőként a kínálatába, és megfizethető, normális áron fogja árulni, mondjuk karácsony előtt 2-3 héttel.


csüt. okt. 31, 2002 6:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Mikor lesz Westel-nél? Nekem e-mailben azt írták, hogy nem tervezik a készülék forgalmazását. DE MIÉRT? Nem lenne nekik jó üzlet???


csüt. okt. 31, 2002 0:40
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
webrider neekem is sikerált ma letölteni 1 párat! de 1 párra tovabbra is azt irja ki hogy ismeretlen...mind1 már ez is haladás


szer. okt. 30, 2002 19:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
A témában már kétszer is szó volt róla, hogy lehet-e netmonitort aktiválni a telefonban, de még nem érkezett válasz. Esetleg tudja valaki?


szer. okt. 30, 2002 0:39
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Meglepetés! A hangletöltés újra müxik!! (legalábbis nálam) Gondolom ha rossz lenne a teló, akkor nem javult volna meg "csak úgy"........ Köszike PGSM ;-)


kedd okt. 29, 2002 22:58
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Feltétlen frissíts szoftot. Nappal teszteld a gprs-t!


kedd okt. 29, 2002 22:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Bocs, most néztem a "Kezd elegem lenni a vodafone gprs-ből" topicot, akkor ezek szerint az az oka... Bár ettől függetlenül talán ráférne egy szoftverfrissítés... (:


kedd okt. 29, 2002 22:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Azt nem tudjátok, mi lehet az oka, hogy nekem 10-ből egyszer tud gprs-sel felcsatlakozni wap-ra (átalánydíjas vitamax-szal), a sikertelen esetekben pedig vagy csak áll a "csatlakozás gprs-sel" üzenetnél, vagy kidob egy "Unknown Error Ind (x00, x60)" üzenetet? Én soft-ra gondolok, mert 3.02 van benne (bár tegnap vettem újonnan...), vagy esetleg a vodafone terheltsége miatt lenne (mondjuk ezt nem hiszem, mert mindegy, hogy melyik napszakban próbálkozok)?


kedd okt. 29, 2002 22:13
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
na hali! szóval én előfizetéses vagyok Webrider és nem megy továbbra sem a qrva csenhőhang letöltés , meg sürün gateway nem válaszol... de ugy látom nem csak nálam van ez! és valüban a Nokia club rol sem tudtam leszedni csengetést! szóval akkor kész ennyi volt ? kezdem nem érteni! ha beviszem a pannonékhoz mi a gyikot mondjak?: köszi


kedd okt. 29, 2002 20:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: Bp - Zeg
Hozzászólás 
ja ja. nekem is megy a pannonnal a csengőhang letöltés, bár találtam olyan oldalt, ahol bármelyik hangot akartam letöltetni: gateway nem válaszol, pedig régebben ment. de szerintem azzal az oldallal van gond


kedd okt. 29, 2002 10:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Encinél nekem kiírta az adatokat rendesen.
Amúgy én is pannonos vagyok,és nekem működik minden.
Ha tényleg a pannon korlátozta a wapot,akkor nekem miért megy?


kedd okt. 29, 2002 8:41
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Szintiszta hazugság amit a PGSM -nél szövegelnek, ugyanis a Club Nokia suxx hangjai sem jönnek le!! De továbbmegyek. Volt ma alkalmam egy másik 3510 -hez, pénteken vette a haverom, 3.37 szofttal (egyébként **** az egész, fagy, GPRS-vel nem hajlandó csatlakozni, búg, stb.) de nem is ez a lényeg. Kipróbáltam először az új telót a hozzá adott kártyával, ment minden. Ezután beleraktam az én kártyámat ebbe az új telóba,és meglepő módon müxött a letöltés. Ezután a haver kártyesza ment az enyémbe, nem megy semmi. Mint irtam, a sajátomat kipróbáltam már W900 kártyával, azzal is ment a dolog. Levontam a konzekvenciát: a PGSM a telót tette black line -ra, (gondolom IMEI alapján) nem a kártyeszt! Na ehhez mit szóltok? :-(((


hétf. okt. 28, 2002 19:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: Bp - Zeg
Hozzászólás 
tényleg, melyik szoftverrel árulják most?
vett valaki mostanában?
szerintem 3.11-gyel, de azzal meg nem lehet mms-t fogadni


hétf. okt. 28, 2002 15:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Nekem a Pannon már nem is hajlandó az e-mailjeimre és a leveleimre válaszolni! Szuper cég!


hétf. okt. 28, 2002 7:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Amikor én kérdeztem meg, akkor az "általános" üfsz. nem tudott segíteni, csak a "technikai információs munkatárs".. ő is csak annyit mondott, hogy hivatalos információt nem tudtnak adni, e-mailben v. postai úton próbáljam meg.


hétf. okt. 28, 2002 7:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Most beszéltem a Pannon ügyfélszolgával (a fizetős vonalon, mert persze a másikon senki nem tud semmit, csak azt, hogy hívja a fizetős számot) szerinte a Club Nokiáról kell megpróbálni polifónikus csengőhangot letölteni. Azt hazudta, hogy a Pannon nem korlátozott semmi ilyet, szerite a tartalomszolgáéltató (jelen esetben Enci :)) ) korlátozta a Pannonosokat le, hogy ők ne férhessenek hozzá az oldalán tárolt anyagokhoz. Jól tudnak hazudni nem?


hétf. okt. 28, 2002 7:26
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sajna igaz. A pannon sz.rakodik valamit. A twilightwap innen nem jön be. Szerver nem elérhető.


vas. okt. 27, 2002 23:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Mit vártok a Pannontól, nagyon mocsadék egy cég lett. Még jó, hogy wapot kapsz azért az 500Ft-ért még minek arra chat, meg wap.a1.net, meg csengőhangletöltés. Az már luxus lenne!
Ez a siralmas! Nagyon szívesen elbeszélgetnék azzal a Pannonnál, aki ezt a mocsokságot elkezdte a wapos korlátozásokkal. Ez egyszerűen megtévesztés a aljasság. Nem értem akkor miért nem úgy reklámozzák, hogy Pannon Wap, csak a pannon oldalára jó, mert minden másat úgyis letiltunk róla, csak idő kérdése. Jó szlogen lenne. Egyébbként nekem is Pannon Classiccal van 3510-em és nekem se jön le a polifónikus csengőhang, pedig régen lejött.


vas. okt. 27, 2002 23:19
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Totoka, ugy néz ki sikerült megfejtenem a "rejtélyt". Nem
a teló ludas a dologban, hanem a PGSM! Beleraktam egy W900
kártyeszt, és csodák-csodája minden müxik! Már csak az a titok, hogy ez az egész találomra van tiltva vagy mondjuk csak a feltöltőkártyásokat diszkriminálják? Nekem praktikum van, de érdekelne esetleg egy előfizus tapasztalata is, ha akad itt olyan. Mindenesetre ez egy nagy szemétség, ha igaz!!


vas. okt. 27, 2002 23:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Jó teló a 3510 csak vannak kicsi bajai. Én telefongyilkos vagyok, nálam a GPRS Wap és a beszélgetés megy egész nap így ha baja van elég hamar kiderül. Olyat csinál az enyém, hogy időnként nem cseng!! ha felhívom szépen villog, mutatja, hogy bejövő hívás, csak egy kukkot nem ad ki. A kikapcs, utánna bekapcs segít rajta. A másik hibája, hogy néha kinapcsol magától! utánna nem kell csak a bekapcsoló gombot megnyomni és onnan folytatja, ahol abbahagyta, se pin kód semmi nem kell akkor. Ezt már a korábbi 3330-asom is csinálta, és főlag a félórás, vagy még annál is hosszabb beszélgetések után, amikor leteszem, akkor csinálja. Ez valami típushiba lehet a 3xxx szériában, mert a 6210-en nem csinálta. Visszavinném garanciába, de semmit nem fognak vele tudni csinálni az tuti, a 3330-al se tudtak semmit. Egyébbként nem rossz a telcsi, ajánlani tudom. Ha nem Power User használja soha nem fognak ezek a hibák alőjönni szerintem.


vas. okt. 27, 2002 23:02
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nekem bejön. Közli az adatokat szépen.


vas. okt. 27, 2002 21:57
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Bala, legyél szíves és tegyél meg nekem valamit! Ugorj be Enci oldalára telóval, és a szórakozás pont alatt keresd meg
a "Info rólad" linket. Itt próbáld ki az environment info
menüpontot. Nálam erre is a szokásos Ismeretlen... blablát nyomja. Érdekelne, hogy annál is ez az üzenet akinek megy
a hangletöltés. Tegnap még az Enci vendégkönyv olvasásra is
ezt hablatyolta, de mára az megjavult. Köszi előre is!


vas. okt. 27, 2002 21:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Teljesen igazad van, mielőtt beleugranál, tájékozódj! A
N3510-et sajnos a Voda is úgy hirdeti, hogy csak GPRS WAP-
ra képes.


vas. okt. 27, 2002 19:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Üdv mindenkinek!.

Előfizetéssel szeretnék venni a vodától egy telefont, de nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen az.
Mindenképpen GPRS-es kellene.
Az ár max 30000 Ft.
Az általam elképzelhetők a következők: Ericsson T65, Nokia 3510 vagy Siemens S/ME45.
Fontos az is, hogy a számítógéppel össze lehessen kötni a GPRS net végett.
Mennyiben igaz az, hogy a N3510-zel nem lehet netezni? Valóban nincs
modemje? Nem lehet sz.gépre kötve GPRS-ezni?
Mert ha nem, már ki is esett a választandó telefonok köréből!
Most N3310-esem van. Azt tudom, hogy a Nokiákra op.logót,
csengőhangot, képüzenetet, képernyővédőt és indítóképet lehet tenni.
A másik két teló hogy áll ezekkel? Gondolok itt programokra valamint arra, hogy ezen funkciók elérhetők-e egyáltalán.
SMS-nél megszoktam már a T9 magyar nyelvét.
Siemensre, ahogy olvasgattam a fórumot, lehet sw. cserével T9 magyart betölteni (talán az S45i szoftverével?), de az Eriknél erről nem hallottam. Alapban csak a N3510 támogatja a magyart.
Kijelző mérete és láthatósága. Pl. Wappal kapcsolatban érdekelne, hogy
melyik készülék tud wapolás közben több sorban tartalmat megjeleníteni?
C/M35i-t láttam wap közben, ha jól emlékszem két sor a wap tartalomé,
N3330 és N3410-nél 3 sor. Hogy állnak ezekkel a fenti készülékek?

Bocs, hogy ilyen részletességgel érdeklődöm, de nem szeretnék beleugrani egy olyan telefon vételébe, amit már talán másnap bánok.
Ha valaki az igényeim alapján más telefont tudna javasolni, hát ne kíméljen.
Várom az ötletét!

Előre is kösz! Maci


vas. okt. 27, 2002 19:31
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Szóval én is az encin lévő linkekre gondoltam.
Éjjel nekem a legtöbb működött,és a csengőhangok is jöttek rendesen.
Szóval szerintem viyétek vissza a Pannonhoz,vagy a mobilaskhoz.
Mivel én a wapot a telefonhoz kapott kártyával használom,nekem már alapból aktiválva volt rajta,csak az átalánydíjast kellett később külön megrendelni.


vas. okt. 27, 2002 10:19
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
hát nem tom , én encin alapból nem találtam csengőhangokat, csak linkeket, és eddig még 1 se müködött, lehet vissza kell vinni pannonékhoz? ! 1 másik: a WAP ot 1 telón amugy hogy kell aktiválni? ?mármint a kártyáján. nem az 500ft os ra gondolok, hanem ha wapolni akarok arrol a telóról kiirja hogy nincs előfizetve! PLs HELP! KÖSZ!


vas. okt. 27, 2002 8:47
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Én szeptember végén vettem, és müxött is rendesen a hangletöltés, igaz néha előfordult, hogy letöltés után, amikor meghalgattam a hangot lefagyott, de egyébként semmi gond nem volt vele. Ahogy irtam, kb. másfél hete hülyül. Fene se érti... Ha hardwerhibás lenne, akkor már alapból sem ment volna szerintem. Olyan, mintha hálózati szinten korlátoznák a letöltést, mert a kisebb, egyszerűbb hangok most is lejönnek, csak a nagyobbakkal van baj. Egyébként a Club Nokia suxx ingyenhangjai se jönnek le...


szomb. okt. 26, 2002 17:55
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Amúgy most melyik szoftverrel árulják?
Nekem aug.elején mikor vettem 3.11-es volt,de frissítették,és azóta nincs semmi probléma vele.
A havernak szept elején szintén 3.11 volt,neki is a nokiánál frissítették,és neki azóta sokszor lefagy,resetel,és amikor csengőhangot akar letölteni,akkor elkezd búgni,és ki kell vennie az akkut.
Lehet hogy a későbbi széria hardverhibás??


szomb. okt. 26, 2002 16:31
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nekem megy!
3.37-es szoftverrel.
Viszont egy havernak a 3.37-el szintén nem megy!
Szóval akkor nem értem.


szomb. okt. 26, 2002 16:26
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
webrider, 1 ik haverom most vett 3510est és még 1csengőőhangot sem szedett le, megprobaltuk ugyanugy ismeretlen fájformátum.. szóval tököm kivan ;> bala tutkora mondod hogy lejött neked? akkor kezdem nem érteni!


szomb. okt. 26, 2002 14:28
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nemtom, akkor tiltólistára tett valaki totokát meg engem is, vagy **** a telónk? Igaz, én nemrég unlockoltam, de utána még egy jó hétig ment a letöltés. A gyári soft van
benne, lehet hogy az makkant meg? (3.11) Van valami módja,
hogy full reseteljem a cuccost, vagy csak az új flash
segít rajta?


szomb. okt. 26, 2002 0:10
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Most próbáltam csengőhangokat letölteni.
Enci wap oldalán lévő linkekről minden lejött rendesen.
Én is pannonos vagyok,úgyhogy nem a pannon tiltotta le.


pén. okt. 25, 2002 22:13
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok! Csatlakoznék totokához, nálam szintén nem jön
mostanában le egy csengőhang se, csak az ismeretlen
formátum üzenet. Nem lehet, hogy a PGSM korlátozza a
letöltögetést? Kb. másfél hete még minden lejött, de most
semmi!


pén. okt. 25, 2002 22:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: Bp - Zeg
Hozzászólás 
nekem gyári ezüst, a pannonnál vettem,
ha elmennék ezzel a mobilask-ba a pofámbaröhögnének nem?
nincs előlapra gar?


pén. okt. 25, 2002 11:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nekem is visszaáll a hangerő.Elég idegesítő,de szerencsére ritkán kapcsolom ki.Wap közben még sosem fagyott.Nekem gyári szürke előlap van rajta,és nem lötyög,vagy recseg.


pén. okt. 25, 2002 11:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: Bp - Zeg
Hozzászólás 
már majdnem két hete van a telcsimen a v3.37
a kikapcsolásnál még mindig visszaáll a hangerő, nektek is?
a wap közben eddig 1x csinálta, hogy fogta magát és resetelt, ki és be.

lenne egy kérdésem: miért lötyög a telcsin a gyári előlap?!


pén. okt. 25, 2002 10:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
krisz: de eddig ment ! pl Enci ről is szó nélkül jöttek le, vagy adamdawes ről is ! de mostmár nem! nektek ? vagy vmi tuti cimetek ahonnan lejön vagy ilyen fajták vannak ! ezer hála!


kedd okt. 22, 2002 21:11
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
sziasztok
totoka: azt azért csinálja, mert nem minden midi-t tud
lejátszani, csak az sp-midiket, amiben max 4 hangszer
szólal meg egyszerre.


kedd okt. 22, 2002 7:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: Bp - Zeg
Hozzászólás 
az mms v3.37-tel már megy (tényleg **** a pannontól jött mms)

3.11nél szétvágta a telefont, ezzel csak akkor próbáljátok, ha tuti SW frissítést akartok

egyébkén nekem is fagyott már meg az új SW wap közben


a telcsi max 20 csengőhangot bír eltárolni, méret nem számít, felülírni majd csak akkor lehet, ha betelt mind a 20 hely.


hétf. okt. 21, 2002 15:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
hali! van 1 kis problémám! le szeretnék tölteni csengőhangot 3510hez, eddig sikerült is sok helyről többek közt enci ről is, de most valamiért nem megy. mindig azt irja ki hogy : ISMERETLEN FILE FORMÁTUM! másnak is ezt csinaja? mert nalam meg havernak u.ez. mi a baj-?- vagy vmi más cim ahol tutkora fenn vannak csngőhangok? thx !


vas. okt. 20, 2002 20:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Laci27!

Neked nem kellett mms után szoftvert frissíteni? akkor ezek szerint azzal már működik? Amúgy a képet még meg bírtam nézni, de tényleg ocsmány volt. és a 3510i felbontása ugyanilyen:( Ott majd színes pontokból lesz kivehetetlen kép:)


szomb. okt. 19, 2002 23:48
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Apropo. Nem tud valaki olyan helyet ahol asztali toltot(NEM gyarit) lehet kapni ehhez a keszulekhez, mert a 3330-aseba bele lehet tenni de nem tudja tolteni?!


szomb. okt. 19, 2002 14:10
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
En ma reggel kaptam egyet a Pannon-tol, de kiabrandito volt.
Igy felmentem a net-re es kuldtem magamnak egy MMS-t de ugyan az a helyzet. EZ A KIJELZO ERRE A CELRA NEM FELEL MEG!!! (S.V.:3.37)
Vajon a kuldott hangokat, hogy jatsza le?


szomb. okt. 19, 2002 14:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Sziasztok!

MMS-t már kaptatok 3510-re (3.11)? mert utána garantált a szoftvercsere:) Esetleg 3.37-el próbálta valaki az mms-t. én valahogy nem merem.


pén. okt. 18, 2002 21:51
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nekem wap közben még nem fagyott egyszer sem.Sőt amióta fent van a 3.37-es verzió,sehogyan sem fagyott.
Képet pedig én sem tudok menteni,ez az opció még a 3.37-ből is hiányzik.
Ezt a "gateway nem válaszol"dolgot nekem is szokta néha csinálni,de legtöbbször ha kicsit később újra próbálom,működik.


pén. okt. 18, 2002 9:35
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Oks, majd kiderül. Következő.: Az én telóm 3.37 soft-van telepítve. Namost 2 x m,ár megfagyott, úgy hogy wapoltam, ki kellett vennem aksi, hogy legyen valami:(((
Meg nem tom miért van de soxor kiírja hogy a gateway így meg úgy..holnap reggel felhívom ügyfélszolg. hogy mi a fene.
Találtam jó kis képeket de nem tudok egyet sem lementeni.
De a telcsi még mindig teccik.-))))
Üdv


csüt. okt. 17, 2002 23:09
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Az hogy mennyi csengőhang fér bele az a letöltött hangok méretétől függ.Amúgy ha betelik,akkor új hang letöltésénél megkérdezi hogy melyik meglévőt törölje.


csüt. okt. 17, 2002 7:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 701 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség