Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 14:38



Hozzászólás a témához  [ 3112 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 63  Következő
Siemens C55 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Figyeljetek!
A "normal" DCA(?)-500, meg a "hazi" kabelek kozott
annyi a kulonbseg, hogy a DCA a TELEFONTOL veszi a
tapot, mig a hazi a soros portrol. Ennek egyetlen
"eredmenye" van a valos eletben. a DCA-val NEM!
tudsz elinditani flashelest olyan telefonnal, ami
ki van kapcsolva. Ezert van a C55-osoknel az, hogy
bekapcsolva kell eloszor lennie a telefonnak "normalis"
flasheles eseteben. Szoval barmilyen kabellel, ami
- tapot kap
- van benne RX/TX/GND a megfelelo labakon
az tud swuppolni.


csüt. jan. 23, 2003 9:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Hozzászólás 
hop ez updatetool ez megy szerintetek thokolyssel nekem most szervben van valaki kiprobalja ezzel???

Legyszii


csüt. jan. 23, 2003 9:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Csúcsfejek vagytok!!!. Hungáriakörúti Siemens-szerviz leradírozva a térképről!!!

Tavasszal, ha összejön a folyékony kenyérre való, mindenki vendégem 1 körre (mármint a törzs- és lényegetalakító tagok kb. 20fős tábora, de lehet hogy nemis annyi, de ütőképesebb, mint az egész schumihodály malacképű fővigyorival az élén)
ÉLJEN NUTZO!

Szóval milyen kábellel lőtted fel Radyr?


csüt. jan. 23, 2003 9:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 54
Hozzászólás 
Tombike: echte Siemens kabel kell hozza (asszem)


csüt. jan. 23, 2003 8:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 54
Hozzászólás 
Hat, nehezen ugyan, de csak sikerult:

http://www.extra.hu/binary_/C55_180303_UpdateTool.rar

En is frissitettem es tokeletes. Magyar benne minden. Frissites utan minden beallitas, csengohang, bitmap es java benne maradt.
A hangot meg nem probaltam, mert alszika szobatarsam, de ez mar figyelmeztet, ha tul hangosra allitod a csengest :)

Nutzo: igy publicban is koszonet erte!!


csüt. jan. 23, 2003 8:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 54
Hozzászólás 
Na persze csak ha az extra is ugy akarja


csüt. jan. 23, 2003 8:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 54
Hozzászólás 
Minjdart kaptok Nutzo fele 18as fw-t pill


csüt. jan. 23, 2003 8:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Hozzászólás 
ja

irjatok mar le a kabeltipusat mellyel tudok flashelni!!

thokolys nem viszi tudom probaltam


csüt. jan. 23, 2003 8:07
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
@Kecs: Mint emlitem, nincs www/ftp-m ;(
@Ackos: mail elment. Hogy tudsz-e fogadni 5megat, azt
passzolom
@Telefanni: nem is probaltam freemail-re ;((( Szerintem
a 1.5megas mailbox nem lesz eleg hozza. Vagy?


csüt. jan. 23, 2003 7:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hozzászólás 
Sziasztok!

Fellöttem a Nutzo-fele V18-as fw-t, magyar nyelv, magyar T9 benne, szoval kiraly.Kb. 5 perce van fönn, mas tapasztalat meg nincsen.


csüt. jan. 23, 2003 7:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
köszi a válaszokat.

Mégegyszer javaslom figyelmetekbe a mobilnavigatort, amit jelenleg csak sharewareként lehet letölteni, de igen ígéretes program. a flashmem-en kívül sok mindent lát.

http://www.mobnav.com/


szer. jan. 22, 2003 23:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Győr, K750i
Hozzászólás 
Nutzo!
Elküldenéd nekem? ackos@mailbox.hu
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz.Dátum javítva, rezgés maradt.Tölteni tudtam.
Ackos


szer. jan. 22, 2003 21:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Hali gyerekek!


Telefanni!

1, a rezgés hiba (???), benne maradt, de negem nem zavar, mert soha sem kapcsolom ki.

2, a dátum formát kijavították, most már van óra, kisharang, dátum, kutyaf...a is egyszerre!

3, érdekes módon a csengőhangjaim eltűntek róla, meg az egyedi javák is, de ezeket lementettem úgy hogy nem volt gond. Még jót is tettek velem, mert a legelőször letörölt játékok, animok, bugyuta képek is visszakerültek!!! Ezeket lementettem, majd újra lapátra kerültek.... :-)

4, a játékok is javultak, pl. a prince szerintem léptékekkel gyorsabban töltődik be, a galaxy menüjénél pedig van zene, ezt idáig mintha nem hallottam volna.

5, nem tudom hogy Tombike miért nem tudta feltölteni a telt, de valószínű azért mert a szervizben nem töltötték fel rendesen a telt :-)))- mármint a szofttal! Nálam nem jelentkezett a hiba.

6, a java portot nyitva hagyták, úgy látszik nem különösebben hatotta meg a siemenset a dolog. Szerintem jövőre mindegyik nyitott porttal fog kijönni, valami csiricsáré programmal körítve, öles betűkkel a címlapon- KÁBELES JAVA ÉS CSENGŐHANG& OPLOGÓ FELTÖLTÉSI LEHETŐSÉG!!!!- felirattal. :-)))

7, ami nem tetszett: ha wapoltam, és mailt írogattam, akkor az 1- est leütve volt egy pici pötty, ha ezt beadtam, akkor csinált egy soremelést. Na ezt most kihagyták belőle.....


Mivel éppen xp van a gépemen, nem biztos hogy ki bírom próbálni a kiütő progit. Most akkor végül is mi lett a vége?? Jó hozzá a tökölys kábel???

Na egyenlőre ennyit: Üdv!!!

Fisi


szer. jan. 22, 2003 18:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nutzo!
A linket nem tod ide berakni?

Üdv Kecs


szer. jan. 22, 2003 15:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
B verzio. ICQ: 216859619


szer. jan. 22, 2003 14:05
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ha valakinek kell a V18 (0303 -> Ahogy igy neztem
van benne magyar, mondjuk a T9-et azt passzolom),
akkor dobjon egy mailt (tibor.harsszegi@essnet.se)
elkuldom neki. Sajnos feltenni netre (www/ftp) nem
tudom ;(


szer. jan. 22, 2003 14:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
bocsi, 29900-assal. Az üzlet, az üzlet.


szer. jan. 22, 2003 13:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
hátezért vaneza topica TOP-on!

vágyakozgatunk holmi 15sw után, kerülgetjük a 14-est, erre jön valaki az űrből (most nem Nanunanu, hanem Nutzo) és bedobja a 18-ast. Szegény Siemensék lepadlóznak majd a gyönyörtől, amikor sorbanállunk.

Nutzo, Te nagyon tucc valamit, amit mi nem. Nem? Hijába, az ember legyen a jó helyen jó időben, s akkor nincs mediamarktosaccompliktusa 29 ezer vérnyomással :-)


szer. jan. 22, 2003 13:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Kint van a V18, allitolag javitottak benne
hangerot, bekapcsolaskor be lehet allitani a datumot,
ha kell, valami vibrahibat is kijavitottak (max hangeron
volt valami a vibraval). En ugyan meg nem tettem fel,
de ha feltettem a telcsire, akkor majd dobok valami infot


szer. jan. 22, 2003 12:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Hozzászólás 
rezges megvan kozoltek meg is marad

datumformatum javitva

ujabb hibak nem tudom vele tokig tolteni a telefont

kikapcsolva nem ebreszt ha toltod hanem lefagy es leloki a
toltest is

ezrt van az enyem most s siemensnel ok updateltek


szer. jan. 22, 2003 9:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
HELLÓ RINGLI!!! Mi igyexünk!

Kösz, Tombike!, ezekután belevágok!

"14 sw guruk"

kérdéseim:

a/
lécci próbáljátok, ki, hogy ha max hangerőre állítjátok a csengést, és kikapcsoljátok a rezgést a profilnál, akkor ha felhívjátok magatokat, rezeg-e még mindig, s mekkora a hangerő. (vigyázat, becsapós, hogy honnan hívod magad, a hívócsoportnál nézd meg, hogy azt a hívócsoport hangerőt állítsd maximumra, amelyik az adott számhoz tartozik.) HA NEM REZEG, akkor esetleg elolvasták a levelemet siemensék annodacko...

b/
a dátumformát a hó/nap/évre állítjátok, akkor elfér-e a kijelzőn az ébresztőóra és az emlékeztető csengője?


hogy jobban érthető legyen (tehát eléggé összezavarjon), annakidején ez volt a levelemben:

"Problémáim a következők:
1. Abban az esetben, ha a csengetési hangerőt maximálisra, vagy folyamatosan erősödőre állítom, a hívásrezgést hiába kapcsolom ki, a készülék hívásfogadáskor folyamatosan rezeg.

2. A készülék elsődleges funkciója (legalábbis sokak számára) egy olyan telefon, ami mobil, tehát mindenhol elérhetővé tesz, a legnagyobb utcai zajban is. Használhatóságát ezért a leginkább befolyásoló probléma, ami a C45-nél is jelentkezett (többek közt ezért váltam meg tőle), hogy a hangkezelőnél a beállítás során produkált maximális hangerőt hívásfogadáskor semmilyen esetben nem adja ki a készülék, csak közepes hangerővel szól. Legjobban észlelhető ez a polifonikus csengődallamoknál, ill. a felvett hangoknál. Ugyanakkor pont ezek tennék egyedivé a telefont, ezek használata esetén tudnám pl. az autóbuszon, hogy nem a mellettem állónak „van kapása”.

3. A képernyőmező alsó sorában jelzi ki a készülék, ha ébresztés és aktivált emlékeztető is esedékes aznap. Ha a dátum formátumot HH/NN/ÉÉÉÉ formátumban adom meg, akkor a szintén a kijelző alsó sorában elhelyezett dátumszövegben lévő "/" karakterek helyfoglalása miatt nem fér el a készülék kijelzőjén az emlékeztető és a csengő kijelzése együtt, míg a NN/HH/ÉÉÉÉ formátumnál alkalmazott "." elválasztókkal ez a hiány nem jelentkezik.

4. Célszerűbbé tenné a csengőprofilok használatát, ha a csengéstípusokat is lehetne profilonként változtatni, hiszen nem biztos, hogy pl. lovardában a lónyerítés (amúgy fantasztikus) a megfelelő, otthonra pedig (egyelőre a profilja csendes környék :-) egy lágy, kellemes dallamot jobban elviselnék, mint egy szirénát"

Hát 1előre ennyi! Köszi előre is a kísérletező kedvet.!!

Ha nem rezeg a haraszt, s nem fúj a szél, s a teló se rezeg a fenti módon, akkor helyet kap a 14-es a telómon. - mondaná Rimhányó Romhányi Mester.


szer. jan. 22, 2003 9:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Hozzászólás 
a flex formazas nem bantja a softot hisz az a flash memoriaban van. Nem azt formazod! ha eltunnek a strukturak ne ijedj meg megjegyzed ill masolatot keszithetsz milyen konyvtaraid voltak es azokat win-ben letrehozod ujra tudod jobb gomb es uj mappa amit te nevezel at

ennyi amugy ez egy dos reszlet a flex memori tarhely

en meg varom a c55-ömet


szer. jan. 22, 2003 8:40
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hello mindenkinek!
Végigolvastam a topicot letöltöttem a softokat,viszont kíváncs lennék ,hogy valakinek sikerült e függetleníteni a telót.Én még nem próbáltam várom a tapasztalatokat.

Köszi!


szer. jan. 22, 2003 5:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Győr, K750i
Hozzászólás 
Na!
Szal megvan a telcsi, és se büntetéspénz, se fegyház, se semmi.Azért a folyékony kenyér jöhet... :) Komolyra ordítva a szót, jöhetnek a kérdések, de nem leszek megint netközelben egyhamar... :( Ami jó: megmaradtak a képeim, animációim, cengőhangjaim, archív sms-eim, java alkalmazások.Rossz:elvesztek a hangutasítások/hívások, emlékeztetők, ébresztő.Más.Szintén újdonság, és nekem eléggé zavaró:ha pl. T-emailnél sms-t írok, használom a t9-et.Eddig a szó beírása után a jobbrával váltottam a lehetőségek közül, ha pedig megnyomtam a lefelét, akkor a kurzor a szó végére ugrott.Tehát a lehetőség váltást lezárta arra a szóra.Ez akkor volt jó főleg, ha írásjelet tettem, és mondjuk a mondatvégi felkiáltójel után nem akartam szóközt tenni a következő mondat elé.Ha viszont most megnyomom a 0-t, elmegyek a kívánt írásjelig és megnyomom a lefelét, akkor kilép a szövegbox-ból, és egyből a senden-re megy a kurzor.Remélem érthető voltam, kérdéseitekre én is szívesen válaszolok.
Üdv:Ackos


kedd jan. 21, 2003 18:55
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Mar nem sok kell, hogy a topik feljojjon a harmadik helyre, es akkor az elso haromban ket Siemenses lesz. Ez azert jelent valamit. :))


kedd jan. 21, 2003 18:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Hali gyerekek!!!


Ma este 8- fél 9- ig kérem előkészíteni a kérdéseket, addigra a kezemben lesz a tel!!!
Megcsinálták a soft frissítést is, csak még a haverom nem ért haza Pestről!!! A java port nyitást nem durrogták meg, A GARI MEGMARADT!!!!!! Azért kösz az önfeláldozást Telefanni!!!! :-))))

Üdv: Fisi


kedd jan. 21, 2003 17:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Köszi. IMÁDOM A FÓRUMOT! Itt minden 1szerűvé válik.

S ez a flexmem formázás a java/ringtones/archivesms/logos/screensavers stb. számára fenntartott helyet, ezexerint, ha jól remélem, rendberakja? A 12-es sw-t nem bántja?


kedd jan. 21, 2003 15:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Hozzászólás 
te is formazhatod des ikonra ramesz a sajatgépben nem a
parancsikonra azert irom h sajatgepben aztan jobb gomb es
ott a format inditod

honnan tudom onnan hogy a des ugy formaz mintha me45 lenne
es rarakja a misc es voice konyvtarat is format utan

es a pasi igy cselekedett:)


kedd jan. 21, 2003 13:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
"sot a pasi azon
keresztul formazta a flex memet "

megint butának érzem magam, nem kötekedni akarok:

1. honnan tudod?
2. a flexmem formázás (korábban kifejtett okokból érdekelne, ha házilag lehet, s hogyan)
3. s azt honnan látod, hogy formázta?

1 lehetséges, s igen merész feltételezésem van: ott voltál?


kedd jan. 21, 2003 12:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Hozzászólás 
enyem is pesten van siemenseknel nekem is igergetnek !
Mikor jon vissza? Varjon:(

Mire??

kivancsi vagyok mit tesznek vele hisz ok raktak fel a 14-
et ami sar volt

ja es a nyitott javaert nem szoltak sot a pasi azon
keresztul formazta a flex memet


kedd jan. 21, 2003 11:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
KMF hozzászólásához csatolva:

Néha nekem is lefagy a 12-es sw, de mindig talpraáll, és még a javaact-ot is jól tűri, szóval elég stabyl. Ezért nem vágyom még oly hévvel 14-esre, főleg, hogy a jelenlegi magyar t9-es nem menthető, így 12-es visszatétele házilag nem nyerő. A múltkor belinkelt unlocker progi menüben ugye volt ilyesmi, de az nálam is kapásból lefagyott.

Nekem telefonon azt ígérték Siemensék (persze nem aki csinálja!), hogy helyben 20 perc alatt megvan az sw-up. Ehhez képest eddigi beszámolók mást mutatnak. Hát én 1 napra is nagyon hiányolnám, másrészt kiesik az utirányból. Szóval van valakinek + élménye, pl. 19 és fél perc alatt, helyben?


kedd jan. 21, 2003 10:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Hajrá Ackos!!!


kedd jan. 21, 2003 9:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Fijjug! Hősök vagytok!!!

Akkor viszek majd folyékony kenyeret is, nehogy aztán reszelős maradjon a vacsi után a torkotok! :-)

Amúgy hbbst-re alapozva: maga siemensgazdi is besegít a házibuherban az sw-up-pal ezexerint.

Palomino, köszi, majd még próbálkozom. Csak azt ne gondoljátok majd, hogy én csak linkelek...


Amúgy még nem feledkeztem meg (folyékony kenyér kapcsán) a virtuális helyett valódi sörösbuliról sem. Szerintem tavasszal egy kótyagos péntekdélután megejthetnénk valahol a cittty-centerben, hogy utána csak a metróig/vonatig kelljen eltalálni. (Én max-smax egy üveggel vagyok kapacitálva, különben még a c55-öt is D-209-nek becézem) Inkább a dumcsi a fontos.

Másik 5let: valzolchat-an is lehetne c55 fórumszobát pendíteni, s pl. lefixálni, hogy reggel 4-kor (akkor szoktam pisilni), vagy este 6-kor (akkor szoktam...-ilni) mindenki odanyomul wapon. (najó, 6-kor utazni szoktam inkább)

Csak hogy tuggyátok miről van szó, nézzétek meg wapon a
http://valzolwap.ath.cx/uj/
címet. Regisztáljatok és (mint énis) ájuljatok. Szerintem király. Netcow barátom ajánlotta, akire most vizsgahegyek várnak (s akiről majd remélem még hallotok), szurkoljatok hát neki is.


kedd jan. 21, 2003 9:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Győr, K750i
Hozzászólás 
Fisi!
"Javításra leadott készüléke visszaérkezett; átvételéhez fáradjon be képviseletünkre, ahol a készüléket leadta!Pannon GSM"

Ez az előbb érkezett sms.Az azért jó jel, hogy még nem a rendőrségre hívtak... :)

Szóval ma már tesztelem, de csak holnap tudok róla írni.Már ha egyáltalán 14-es lesz.
Ackos


kedd jan. 21, 2003 9:19
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hozzászólás 
Sziasztok! A Siemens honlapjarol letoltott 14-es firmwareben nincsen magyar nyelv. Ha van infotok, hogy honnan lehet magyar 14-et leszivni, az jo lenne.
Nem nekem kell, en Nokias vagyok. :) Abban viszont irigyellek titeket, hogy a flashelest egy sima adatkabellel is el lehet vegezni, sot a gyarto honlapjarol le lehet tolteni mindig a legfrissebb fw-t.


kedd jan. 21, 2003 6:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Hali!

Én holnapra várom a telefont, majd meglátjuk mi lesz belőle....

Én is adok infót ha kell!
Ackos!!!

Akkor együtt megyünk a sittre, Telefanni tudja a reszelős kenyér receptjét :-))!!!!!!!!!!!!!!!

Fisi


hétf. jan. 20, 2003 23:01
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Győr, K750i
Hozzászólás 
Telefanni!
Ma hívtak, hogy még nincs kész.Remélem nem a feljelentés tart ilyen sokáig... :) Majd ha kész lesz írok.Ha 14-es sw lesz, akkor szólok, aztán ne kíméljetek a kérdésekkel, hogy miben más... :)


hétf. jan. 20, 2003 21:49
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Bocs direkt idézőjelbe írtam, hogy ne jöjjön be.
Szóval csak írd be a linket!


hétf. jan. 20, 2003 17:31
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
>Palomino!
>Nekem nem ment a kép idevarázslás. Múltkori tanács alapján >beírva ide a képlinket csak annyit értem el, amit itt láthatsz:

Telefanni: Igen ez így igaz egyszerűen csak írd be a kép linkjét, de rendessen a fájl nevével és kiterjesztésével a végén.

Pl: ezt írom be->ˇhttp://brumi.uw.hu/teflonkam.gifˇ

itt a telóm kicsit kimerülve (fenti linken ez jön be)
http://brumi.uw.hu/teflonkam.gif

Valaki nem tudja, hogy mé nem indul be nekem a java enabler? Nem küldene vki egy java enabler 1.2-est nekem?


hétf. jan. 20, 2003 17:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Vegre van idom, igy a velemenyetekre volnek kivancsi.
Egyre tobb bajom van a 12-es sw-el, gyakran ujraindul a
telefon, es elfelejti azokat a dolgokat amiket csutortok
ota allitottam be. Tehat: Erdemes-e folrakatni ra a 14-es
sw-t? Mik a tapasztalatok? En bemennek a szervizbe, es
ingyen folrakatnam ra... Erdemes? Jobb, mint a 12-es?
Valszotokat nagyon varom, mert meg ez a hetem szabad,
aztan ujra mokuskerek.

Koszonettel: KMF


hétf. jan. 20, 2003 16:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
hátez továbbra is elég link, csak nemúgy, ahogy én szerettem vóna, úgyhogy bocsikaköszike voltam 10 telet tel!

ennyi a szerencsém ezzel a képberakósdival


hétf. jan. 20, 2003 11:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
http://forum.terminal.hu/messages.php?l ... &first=480

+ próbálom mégeccer linkké varázsolni ezteta linket, mert előbb eléggé linken atta elő magát...


hétf. jan. 20, 2003 11:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Palomino!
Nekem nem ment a kép idevarázslás. Múltkori tanács alapján beírva ide a képlinket csak annyit értem el, amit itt láthatsz:

http://forum.terminal.hu/messages.php?l ... &first=480
a 2003-01-14 09:05:47
hozzászólásban. (Persze így is osztatlan a siker, mint olvashatod…)

Szóval Neked hogy sikerült?


Kecs! ebben a honosítóműhelyben másra is leltem:

http://www.mobnav.com/
este kypróbál-lom! Remélem, azé, me ser + ver, nem ver pofán azzal, hogy mégse igaz: Hungarian, Slovenian languages supported!
Siemens C55 supported!


Vagy próbálta már V. A. Lucky???


hétf. jan. 20, 2003 11:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Tapsihapsi!

Wapos letöltés közben sikerült hasonlót produkálni, de a teló újraindítása után már minden gond nélkül törölhető volt.


hétf. jan. 20, 2003 10:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás 
Köszi feherb !
Működik, még az archivumból is ! Ennyire egyszerű ! Egy gombot kell megnyomni...Erről ennyit, köszönöm !


hétf. jan. 20, 2003 10:22
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hali!

Tapasztalt már valaki hasonlót? DES-sel másoltam pár csengőhangot a telefonomra, és az egyik másolása közben valami hibaüzenet jött. A file átment a telóra, de se megnyitni, se letörölni nem lehet. Mit lehet kezdeni azzal a szemétként ott **** fájllal ??


hétf. jan. 20, 2003 10:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Az nem működik, hogy az SMS-ben rálsz, és megnyomod a zöld gombot? Nekem így megnyitja az adott oldalt. Gondolom letöltené a csengőhangot is.


hétf. jan. 20, 2003 9:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás 
Köszi Tömbike !
Mondjuk ebben az esetben ennek a címnek nagy része egy speciális karaktersorozat, amiből ki sem hámozható a login név és a jelszó, úgyhogy a lépkedés nem megy. Gyakorlatilag reklámozzák, hogy többszólamú dallamot tölthetek le C55-re, az SMS is elmegy a 90-re, csak éppen a készülékem nem alkalmas rá. Vagy egyszer sem próbálják ki, amikor meghirdetik egy újságban ? (Persze lehet hogy az S55-nél megy,dehát árban is van egy kis különbség. Elnézést a morgolódós monológért.


hétf. jan. 20, 2003 9:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Hozzászólás 
nem te vagy bena urlnel nem lehet egyenloseget irni sajna

jeleztem ezt korabban a gyartonal kozoltek hogy a fooldalra linkeljek es utana lepkedjek a szinteken:(


hétf. jan. 20, 2003 9:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás 
Sziasztok !

Én nem vagyok még profi a C55-ben, és egy nem nagy, de annál idegesítőbb problémával találkoztam. Találtam egy lehetőséget, ahol ha elküldök egy kódot a 06 90 635643 -ra, többszólamú csengőhangot tölthetek le (C55 és S55-re). Válaszként egy bazi hosszú URL címet kaptam. Itt kezdődik a probléma. Megjelöltem az egészet, a másolást használtam, és megpróbáltam az internet elérésnél URL cím szerkesztésénél beilleszteni a címet, de ott nem működik sajna a beillesztés. Na jó, akkor beírom. Viszont amikor egy "=" jelhez értem, rájöttem, hogy ott a "*" gombra nem jön elő a táblázat, ahol az "=" jelet kiválaszthatnám. (...nuc=1&lang=siemens&key= ...) Csak én vagyok a témához béna, vagy ez egy valós probléma.
Tudnátok ebben segíteni?


hétf. jan. 20, 2003 8:52
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3112 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 63  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség