Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. okt. 05, 2024 0:27



Hozzászólás a témához  [ 8397 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 168  Következő
Siemens S55 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Ahh, értem. Benyus, köszi a mailt is. Nos, ha jól értelmezem a Class C-t, akkor gprs-adatforgalomként lehet a beszédet is továbbítani elvileg.
A voda hálózata támogatja ezt?

Más: szerintem wapozás közben felhívod magad, az nem jó, mert a wap megszakadhat. Próbáld ki úgy, hogy megy a net, vagy a wap+pc, és úgy telefonálsz. :)

Szóval akkor az A-ra állítsam át?
KRF


hétf. márc. 31, 2003 23:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Berczy!

Ezt már én is észrevettem! Megkérdeztem az oldal
karbantartóját, várom a választ.


hétf. márc. 31, 2003 23:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
HOgyan lehet letölteni a Gyik,com-ról? Nekem semmit nem jön le...


hétf. márc. 31, 2003 23:00
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
http://www.gsmworld.com/technology/gprs/class.shtml


hétf. márc. 31, 2003 22:46
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Kiprobaltam hivtam magam GPRS WAP-ozas kozben Class A beallitassal s bejott a hivas :)


hétf. márc. 31, 2003 22:29
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Igy vannak a GPRS Class-ok:




The class indicates the mobile phone capabilities.




Class A


Class A mobile phones can be connected to both GPRS and GSM
services simultaneously.




Class B


Class B mobile phones can be attached to both GPRS and GSM
services, using one service at a time. Class B enables
making or receiving a voice call, or sending/receiving an
SMS during a GPRS connection. During voice calls or SMS,
GPRS services are suspended and then resumed automatically
after the call or SMS session has ended.




Class C


Class C mobile phones are attached to either GPRS or GSM
voice service. You need to switch manually between services.




Tehat a Class A-nal megy parhuzamosan a GPRS adatforgalom es
a GSM beszed elvileg.


hétf. márc. 31, 2003 22:23
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
44/02 nekem is. Azért nem láttam, mert nekem 30%-on üzemel a kijelző. :)
Amúgy x35 Explorer is tökéletesen kezeli a telót. Még a logo-t is felmásolja Operator.bmp néven a Pictures-be. Csak nem aktiválja, mert arra már külön menü van a Megjelenítésben. :)
KRF


hétf. márc. 31, 2003 21:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Hát ez hihetetlen! Az ember fekszik betegen itthon, és akkor ilyen fontos dolgok kerülnek elő! :))

Tehát: a gyártási dátum pofonegyszerűen ellenőrizhető!
Alapállapotú kijelző ->*#06*->Info gomb->Production date :)
Nekem 2002-12-18.

Más! Aktivált netmonitorral új GPRS menüt találtam! Természetesen westelesnek csak akkor működik, ha a baloldali kijelzőgomb megváltoztatható.
Tehát egy rövidet nyomsz az alapállapotú kijelző esetén a bal gyorsgombon, majd "Változt."; ezután előjön egy nagy menü. Ha végigpörgeted, találsz egy GPRS menüpontot, ami felett a Világítás, alatta a Bluetooth van. Na nem ezt keressük! :)
Pörgesd tovább, és lesz még egy GPRS menüpont az Én menüm és az <üres> között. Ezt jelöld ki a baloldali gyorsgombnak.
Majd alapállapotú kijelzőn hosszan bal gomb: Attach GPRS, Detach GPRS, Attach GSM, Detach GSM, Ctxt activ, Ctxt deact, Send IP Ack, Send IP Unack, Ctxt activ CI3, Ctxt activ QoS, Mobile class.
Nem mindegyikre nyomtam rá, de a nagy részük esetén semmi nem történik. Lehet, hogy ilyenkor küldi el a már említett 30-70 üzenetet a Siemensnek.
A lényeges menü a Mobile class., amiben a választási lehetőségek:
-Class C CSD
-Class C GPRS
-Class B
-Class A
-Default class.
Ha jól emlékszem, az egyik class szerint lehet párhuzamosan GPRS adatátvitel és beszédforgalom. Nekem a Class B volt bejelölve. Tipp?
KRF

ui: mindjárt megnézem a számokat


hétf. márc. 31, 2003 21:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Sziasztok!

Talán hallottatok már a www.gyik.com/letoltes című oldalt. Rengeteg polifonikus csengőhang, java program található.

Más...
Még a netmonitor tárgyalása idején írt valaki a VisSie nevű szoftverről. Ez a kis alkalmazás bámulatosan sokoldalú és az újabb verziója felismeri az S55-t is!

Dude!

Nekem 46/02 a kis szám.


hétf. márc. 31, 2003 21:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 102
Hozzászólás 
A "s55-world.net/" senkinek sem ismerős? Azt a bizonyos transparent gif-et onnan szedtem le hetekkel ezelőtt.

Más:
Újabban wapolás befejeztével - miután bontottam a kapcsolatot - nyomok egy letesz gombot hosszan és erre nemcsak kilép alapállapotba, de egyből bekapcsolja a képernyővédőt is. Ami nem lenne zavaró, ha nem kellene a billentyűzárat is bekapcsolom. Másnál is prudukál ilyet a telefon?


hétf. márc. 31, 2003 21:02
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nekem már kábé egy hónapos az S55-öm, de meg vagyok vele elégedve. Pár napja tettem fel rá a legújabb magyar 11-es softot (S55 110303 update.exe), ami eredeti Siemens gyári kábellel feltölthető!
Ha valakinek szüksége van rá szívesen elküldhetem, de akár felkerülhetne az s55.hq.hu-ra is. Ja van egy pár játékom is!

Írjatok mi legyen!


hétf. márc. 31, 2003 19:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Nem er ! En akartam lenni az 1000-ik, igy most csak a ejszaka mesei(1001) az enyem :)


hétf. márc. 31, 2003 19:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Bocs. Még mindig nincs S55-öm :(((, de szép vagyok meg erős is és különben is én vagyok az ezredik.


hétf. márc. 31, 2003 18:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
Nekem az outlokkal rendesen szinkronizálja a címjegyzéket a kapott szoftverrel.


hétf. márc. 31, 2003 18:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
@Patika:
A Data Suite-el lehet file-ba menteni am szerintem. Siman az egyik oldal-t file-t valasztasz a nemtudomfejbolmilyen menuben, atmozgatod a bejegyzeseket arra az oldalta, es akkor lehet elmenteni.

Ha mar itt adat atvitelnel tartunk, nekem a naptar es feladatok fejegyzeseket kellene eltarolnom. szmely szerint nem szeretem az outlook-ot, igy nem tudom mik a lehetosegek avval. Arra gondolok, hogy vmi hidden feil van a telefonon, amit ha atmasolok, megvannak a naptar+feltadatok, es barmikor vissza tudom masolni.

-> Ez leginkabb a nehezebb idokre kell, ha rajon a telefonra, hogy most epp file rendszer hiba v. mittomen. Regi jo S35-nel ilyen nem volt....


hétf. márc. 31, 2003 18:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Srácok valamiféle telefonkönyvprogi van e hozzá, mint az O2 a nokiához, a cél a telefonkönyv mentése lenne valami file-ba, de a siemens data suite nem engedi menteni. Van valamiféle belső mentés, ami a win be a filekezelőn keresztül ment? THX, patika


hétf. márc. 31, 2003 18:22
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
hm...legközelebb ígérem, szellősebben fogok írni :)

DuDe


hétf. márc. 31, 2003 18:09
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hali!

Itten van néhány dolog, amit az eddigi másfél hét alatt figyeltem meg:

- SMS küldésnél, amikor az érvényességre kérdez rá, néha a 12 órás opció alatt az elválasztó vonal után (ahol elvileg a Maximális, meg a Változó opciónak kéne lennie) megjelennek furcsa dolgok, pl. kérdőjel, meg +List felirat, alaklom adtán egy barnás-bordós téglalap. Namost ha vagyok oly botor, hogy ezt kiválasszam, akkor kivétel nélkül mindig azonnali kikapcsolás a végeredmény. Néha csúnya hang+kikapcs. Nem igazán világos, mitől jön ez elő, mert teljesen rendszertelen. Olyan is volt, hogy két üzenetnél is megnéztem egymás után, és egyiknél hiba, másiknál meg minden OK....
- világítás nekem is a 7-8-9 -nél a legerősebb, viszont nem tudom, figyeltétek-e, ha kellően sötét van, és világítás be van kapcsolva, akkor a négyirányú gomb és a számbillentyűk közti "díszítő csík" alatt két pötty között egy szám látható. Ez nálam 44/02...Ha valaki tudná mit jelent, ugyan mesélje mán el :) Szerintem leginkább valami gyártási idő-féle lehet, márminthogy (az én esetemben) 2002. 44.hét Ez persze csak az én logikám, ami ugyebár erősen bír tévedni :)
- csinált egy olyat 2. vagy 3. napon, hogy bekapcsoláskor mintha megváltozott volna a színséma, holott hozzá sem nyúltam...Néhány szín megváltozott, pl. menü háttere fehérről valami drapp-szerű színre, meg ilyesmik. Megnéztem a Színminták-nál a Beállításoknál, és az addigi Blue helyett az volt ott, hogy 1-es profil. Erről a jelenségről itt is olvastam valahol korábban egyik hozzászólásban. Visszaváltoztatni nem sikerült, így hát ahhoz a trükkhöz folyamodtam, hogy a RIP-től leszedett Color Scheme editorban kezdtem egy új blue scheme-t és változtatás nélkül elmentettem, aztán irány a telcsi :) Ez nem 100%-osan ugyanaz, mint az eredeti Blue, de majdnem...Jah, RIP! naccerű az oldal...szedtem le mindenfélét jóóól :)
- kamera nekem is félrehord egy cseppet (erről is szólt már valaki korábban), de nem vészes. Egyébként meg senkinek nem kell várnia, hogy profi képeket fog készíteni az S55-tel. A kamera arra jó, hogy ha hirtelen akad valami megörökíteni való, akkor kéznél legyen :) Erre viszont tuti jó!

Most hirtelen ennyi

Üdv

DD


hétf. márc. 31, 2003 18:08
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Na, látom a hozzáértés ismét tombol... :)

Itt egy transzparens gif, lehet letölteni. A végét kijavítani gif-re ám!
http://www.extra.hu/karfiol/transparent.gi*

Más: nekem is a 7-8-9 a legfényesebb, sötétben viszont egyenletes a megvilágítása. Amúgy 20.-án vettem.
KRF


hétf. márc. 31, 2003 17:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Hpx!

Nekem elég új, kb. 1 hetes és a 7- es meg a 9- es gomb alatt sokkal világosabb a világítása. Ez van.

Fisi


hétf. márc. 31, 2003 17:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
NapalGSM,

Na de valamit nem egészen értek. Méghozzá azt, hogy milyen szoftot flashelnek fel rá? Mert ugye 9-es van rajta, ettől újabbb csak a 11-es, de az is angol, azt ugye meg nem teszik fel rá, akkor?


hétf. márc. 31, 2003 17:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
@Frici es mindenki:
Allitolag az uj gyartasu S55-oknek a bill. vilagitasa mindenhol egyenletes eros. Gondolom mashol is a 7-8-9 gombok a legfenyesebbek, es az alatta levok joval halvanyabbak mint a tobbi atlagban. Kerdes, hogy aki csak nehany napja vette, neki is ilyen a vilagitas ?


hétf. márc. 31, 2003 16:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Szia Tömbike, tudsz valakit aki imei ből származó unlock
kódot tud adni, némi kp ellenében? Ha igen kérlek segíts,
THX patika


hétf. márc. 31, 2003 16:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Tudok küldeni csak mondjátok hogy hova!


hétf. márc. 31, 2003 16:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
udv sracok!

atkoltozok inkabb ide, telefonguru szinvonala eleg alacsonynak bizonyult...

roviden megosztanam a tapasztalataimat (bar tudom ez veszelyes ebben a topicban 2-3 napos hasznalat utan:)

- az enyem torott volt, az lcd atlatszo muanyag fedlapja a 4iranyu gomb es a bal menugomb kozott torott. szinten torott a fenykepezogep csukloszijanak muanyag osszefogo mutyurje.
- bug, vagy csak en vagyok bena (akkor irjatok!), de nem tudom kikapcsolni a vibrat. ha nincs kipipalva, akkor is rezeg (09-es szoftver)
- apropo, hol tudok frissiteni 11-re? letoltes?
- a gombokrol sokat irtatok, nekem is fura volt meg tegnap, tegnapelott, mara mar megszoktam:) a trukk szerintem: a menugombok felso csucsket kell nyomkoraszni kicsit folfele, a ket szelso hivas elutasito es felvevo gombnak pedig az aljat nyomom.
- szinten irtak nehanyan, hogy nem eleg massziv, ezt osztom, a 4iranyu lefele nyomva nyoszorog, es a m35 + me45 utan nagyon feltem, nehogy leessen. multkor lepcso tejerol ejtettem le m35-ot: tulelte, s55-el rosszabbul jartam volna szerintem...
- akkut meg nem mertem, de aram van nalunk, lehet tolteni... :)
- 1.0.0.30-as SDS WinXP-n fagyott inditas utan, 1.0.0.40-es mar jol megy.

ja, es nagyon szep a telefon, kulonosen a hideg-ezust billentyuvilagitas (ez mindenkinek szemet szur), de ez persze szubjektiv...

RIP, jo az oldalad, amit lehet leszedtem:)

#;-D


hétf. márc. 31, 2003 16:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Hát ja, tetszik nekem is.
Kérdés, hogy mennyire tartja majd a 2003 nyara határidőt a
siemens, lsd. s55 csúszás, és hogy mennyi nem szégyellnek
elkérni majd érte? :-))


hétf. márc. 31, 2003 15:34
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!

Én már ezt várom:
http://www.mobile-review.com/phonemodel ... 1-en.shtml


hétf. márc. 31, 2003 14:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
dr.overflow | Válasz erre | Színvonal: 1 2003-03-28 19:54:20

Operator eltűntetése: Transparent GIF logónak.


Overflow jelezz légyszi hogy tudsz e ilyet küldeni RIP-nek hogy feltegye az oldalra. Nagyon kéne nekem 1 ilyen.
THX


hétf. márc. 31, 2003 13:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Hali

Egy gyors kérdésem lenne: teloval töltöm le a leveleket. beállítom a pop3-ban, hogy hagyja a levelet a szerveren is. Azonban a céges hálón a sz.gépemmel már nem tölti le. Na ez miért van? Régebben mûködött a dolog, ha kintrõl leszedtem valamit pop3-mal, attól az még bent is megjelent. Tud valaki valami megoldást (bent is pop3-mal szedi le a gép, csak local címrõl, nem net címrõl). Hol vannak a szerveren hagyott levelek?

Tóni


hétf. márc. 31, 2003 13:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
squiddy!

Java letöltéshez elég a gprs wap, az e-mail kliens használatához nem!!
Nekem egyébként nincsen internet.vodafone.net APN a telefonban, azt a ConnectMe hozza létre minden csatlakozással.
KRF

ui: beraktam hangparancsnak a képernyőkimélő elindítását, és a képernyőkímélő pedig az energiatakarékos, ami kikapcsolja a képernyőt. Ha nem fontos az óra, akkor hasznos szolgáltatás... :)


hétf. márc. 31, 2003 13:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Ha vki elkuldi, szivesen felteszem, de nem tudom mekkora kell. Mivel meg nincs ilyen telom, probalgatni sem tudok. :(


hétf. márc. 31, 2003 13:15
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok.
RIP: Hallottam valamit transzparens logóról esetleg 1 ilyet fel tudnál nyomni az oldalra? Vagy neked sincs ilyen a birtokodban?


hétf. márc. 31, 2003 12:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Hq frissitve nehany logoval.


hétf. márc. 31, 2003 9:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 135
Hozzászólás 
KaRFiol,fisi, bilesch:
Beállítottam mindent ahogy írtátok, de még mindig nem jó. A gyári beállításokba nem rondítottam bele, csak egy újat hoztam létre (internet.vodafone.net APN-nel).
Lehet, hogy már az én hülyeségem miatt nem tudtok seíteni: én csak GPRS wap-ot rendeltem az előfizum mellé, internetet nem. Mintha v.ki azt írta volna, hogy ez elég hozzá, de most már kezdek elbizonytalanodni...
Más:A hétvégén háromszor kikapcsolt a telefonom wapozás, illetve fényképezés közben. Adott egy csúnya hangot és elsötétedett(animáció sem jelent meg). Bekapcsolás után ment minden, de a fényképem elveszett, amit akkor készítettem. Összesen szombaton olyan 2 órát wapoztam, és anyáztam közben eleget, mivel nagyon sok hibát dobott a böngésző. És letölteni még mindig nem tudok alkalmazásokat, pedig annak mindenképpen mennie kéne, nem?


hétf. márc. 31, 2003 9:21
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Oké, köszi... :-))

Most elgondolkodtam az M55-ön is. :-)


hétf. márc. 31, 2003 9:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
:) Ha jol emlexem 1 Grammal konnyebb az M55 az S55-nel.


hétf. márc. 31, 2003 8:00
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Katfiol

Ápr 2-től árulja a Cora, szerintem még akad.

Az S55 valóban kifutó tipus a Vodánál, szerintem kiárulták a készletüket és ennyi, nyomták 3 hétig féláron aztán vége. Pannon is leállt a forgalmazással mert elfogyott, szerintem a Pannon alábecsülte az érdeklődést iránta, állítólag 3-tól újra lesz.

Az M55 is tetszik úgy ahogy, de nekem fontos a kis méret és a könnyű súly, és az M55 ha jól emlékszem nem egy könnyű darab. :-)


hétf. márc. 31, 2003 7:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Nem tudom mennyire láttátokaz árlistát a vodánál mostanában, de kifutó széria lett az S55!!!!!
Miaz, hogy kifutó, még be se nagyon hozták. Nem értem ezt a dolgot. Összesen ha 1 hónapig árulták. Nem gyártottak belőle eleget, vagy nem veszik, vagy mi a baj vele?
Én pont most akartam venni, de a boltokban nincs ezek szerint már nem is lesz.
Mondjatok egy telcsit, amit megéri venni helyette és a Voda árulja előfizuval!?


hétf. márc. 31, 2003 6:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Hozzászólás 
akkor ok


vas. márc. 30, 2003 21:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Frost: lehet még egyáltalán kapni azt a cora-s t68-at?
Laceee: M55 már 4096 színű lesz.
KRF


vas. márc. 30, 2003 19:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Talaltam 1 bug-ot S55 Siemenstol vasarolt kartyafuggetlen 9-es szoftverrel. A telefonkonyvbe tarolt 13 karakternel hosszabb nevek a Fogadott hiv. listaban ugy jelennek meg, hogy a 13. karakter utan yy karakterek jelennek meg az y karakter felett kettos pontok. Hivott szamok listajaban mar a 7. karakter utan jonnek az yyyyy-ok, gondolom igy van ez az elmul. hivasok listajaban is.

Mas is tapasztalja ezt? Ujabb sw megoldja ezt a gondot?


vas. márc. 30, 2003 18:38
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Az a baj, hogy mindkettő nagyon tetszik, azt hiszem
megvárom az ápr. 3-at, ha az S55 hasonló áron lesz tuti
megveszem, csak kicsit türelmetlen vagyok :-)


vas. márc. 30, 2003 18:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Hát nekem ez az sl55 egyáltalán nem tetszik!!! Teljesen gnóm kinézete van.
El tudom képzelni a fényképezést vele.
1, tel elővesz
2, kamera bedug
3, kép elkészültével meg vagy szétszeded, vagy az eddigi piramist építed tovább- kihúzod az alsó flippet.

Szerintem ez sem sokkal jobb mint a bicska- telók.

Frost!
Ez nem a megkövezünk topic!!!! :-))))
Ha az SE t68 tetszik vegyél azt!!!

Fisi


vas. márc. 30, 2003 18:10
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Kövezzetek meg srácok, de lehet elcsábulok egy T68 fele, Coraban 39 900 kártyafüggetlen...


vas. márc. 30, 2003 17:37
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
OFF

Hi! Vodafone ELOFIZETESSEL VASAROLNEK egy ilyen (s55) telefont, ha lenne valakinek elado...
Bocs az OFF-ert

ON


vas. márc. 30, 2003 16:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Hozzászólás 
a Siemens Nem nagyon akar 4096 színű telefonokat gyártani


vas. márc. 30, 2003 16:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Hát nemtom nekem ez az sl55 annyira nem jön be dizájnilag. Másik az, hogy a következő telefonom LEGALÁBB 4096 színű lesz...


vas. márc. 30, 2003 16:14
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Én maradok az L-mentesnél, nem tetszik - legalábbis amíg nem lesz fájlrendszer hiba. :/
KRF


vas. márc. 30, 2003 16:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Hozzászólás 
S55 jó addig jó míg nem lesz SL55(Jó kis Nokia7650 klón :))
http://www.mobile-review.com/preview/si ... 1-en.shtml


vas. márc. 30, 2003 15:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Hozzászólás 
S55 jó addig jó míg nem lesz SL55 :)
http://www.mobile-review.com/preview/si ... 1-en.shtml


vas. márc. 30, 2003 15:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8397 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 168  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség