Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 23:31



Hozzászólás a témához  [ 45 hozzászólás ] 
Felrobbant egy Nokia 8210 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Bocs az utolsó pillanatban vettem észre a helyesírási hibákat, megszakítottam a kapcsolatot, de úgy látszik későn!!!:)))

Fisi


szomb. okt. 11, 2003 18:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Uhh én hülye!!!!

Beugrottam!!!!:)) Hiába így jár aki tv- t is néz meg közben 3 oldalt nézeget egyszerre!!!!! :)))))

Pedig én hülye, hisz cml- el soxor találkoztam a siemenses topicocon!!!!:)))

De **** volt köszi!!!:)))

Fisi


szomb. okt. 11, 2003 18:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Uhh én hülye!!!!

Beugrottam!!!!:)) Hiába így jár aki tv- t is néz meg közben 3 oladlt nézget egyszerre!!!!! :)))))

Pedig én hülye, hisz cml- el soxor találkoztam a siemenses topicocon!!!!:)))

De **** volt köszi!!!:)))

Fisi


szomb. okt. 11, 2003 18:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Köszönöm Macika és Zsolti4! Azért látom, a többség értette.
:-)


szomb. okt. 11, 2003 17:45
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Jaja, csak érteni kell.

Azok, akik pedig a gyerekes versengést akaják kiérteni a
szövegből, azok már reagáltak... :c)))


szomb. okt. 11, 2003 17:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Megvédem cml-t. Az ő irományából a Nokia felé gúny olvasható ki.


szomb. okt. 11, 2003 17:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
cml Drága!!!!

Hulladék az a drága Nokiád, de nem a Siemens!!!!Jó??!!!
Valaha volt egy világelső Mobil gyártó cég, de ez mára már
nem teljesen így van!! Vagy nem szoktál más témákat
olvasgatni csak Nokiásat???


Akksi téma:
Én anno az M35- höz vettem a speedshopnál Cellect márkájú
li-polymert , über **** volt!!! És még most is az ugyanis
a nővéremnek ajándékoztam a "hulladék" telefont!! Ami
símán padlóba veri a sógorom 3210- es Nokiáját!!!
A munkatársamnak is rendeltem ebből az akkuból ,meg az
egyik barátnőnek is és mind gond nélkül megy kevés
használattal 10- 13 napokat!!!

Fisi


szomb. okt. 11, 2003 17:21
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nem akarok vitát nyitni, mert vérre menü harc lenne belőle,
de én is pártfogásomba veszem az Ericssont és a Sony
Ericssont. Jó tapasztalataim vannak róla, nem úgy mint a
Nokiákról. Most is SE T68i-m van, de azt tudom hogy Nokiám
sohasem fog lenni.


szomb. okt. 11, 2003 16:42
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Te csak ne szidd az Ericssont :))


szomb. okt. 11, 2003 14:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Ebből egyetlen tanulságot kell leszűrni: utángyártott alkatrészt telefonhoz nem szabad vásárolni. Ezzel a Nokia üzletét ássuk alá. A Nokia a világ legjobb készülékeit gyártja, nekem mindig Nokia készülékem volt, egy esetet kivéve egyikkel sem volt semmi bajom. Nem véletlenül van a kezelési útmutatóban leírva, hogy csakis eredeti tartozékokat használjunk a készülékhez. Aki ezt nem tartja be, az ne is vegyen Nokia telefont, érje be a hulladék SonyEricssonnal, Siemenssel, vagy Samsunggal, és vásárolgasson hozzá ócska, utángyártott alkatrészeket. :-)))


szomb. okt. 11, 2003 14:53
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
A teljes szöveg/grafika azzal készül.


szomb. okt. 11, 2003 14:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Macika!

Az en BLB-2 -es akksimon nem latok lezergravirozott reszt, hacsak nem a NOKIA feliratrol van szo. Te ezt hol latod?

"Fabrique en republique Tcheque" :-))

De eredeti...


szomb. okt. 11, 2003 13:23
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ma déli hír az origóról...

...A napokban egy újabb mobiltelefon robbant fel, ezúttal egy amerikai családnál. A baleset nyomán a készüléket gyártó Kyocera leállította az adott készüléktípus forgalmazását.

A nebraskai család Kyocera Phantom KE413 jelű mobiltelefonját éppen senki sem használta, amikor felrobbant, így nem okozott személyi sérülést. A telefont gyártó Kyocera cég közlése szerint a család bevonásával teljes körű vizsgálatot indított az eset kapcsán, s magát a felrobbant mobiltelefont is tanulmányozzák a japán gyártó szakemberei.

Ugyanakkor a balesetet követően leállította az érintett készüléktípus forgalmazását, azonban egyelőre nem tervezi a mobilok visszahívását. Ezzel szemben az a mobilszolgáltató, amelynél a család a kézi készüléket megvásárolta, továbbra is folytatja meglévő készületeinek értékesítését..."

------------------------------------------------[BrOnZ]-----


pén. okt. 10, 2003 17:13
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Engem meglepett volna az a hír, hogy a Nokia elismerte felelősségét.. így a legtisztább (nekik).. hogy más a hibás...! :o/


pén. okt. 10, 2003 16:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
elég meglepő dolgot találtam egy pesti boltban.
7210het "gyári nokia" aksit árultak 2500 forintért.mondom,egy próbát megé.nem volt csomagolása.
DE
a telóhoz kapotttehát tuti gyári aksik made in csehland vagy made in hungari feliratosok,és nincs rajtuk nokia hologram.

ez made in csehland volt,és hologramos:))
2500pénzért:)


pén. okt. 10, 2003 14:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
elég meglepő dolgot találtam egy pesti boltban.
7210het "gyári nokia" aksit árultak 2500 forintért.mondom,egy próbát megé.nem volt csomagolása.
DE
a telóhoz kapotttehát tuti gyári aksik made in csehland vagy made in hungari feliratosok,és nincs rajtuk nokia hologram.

ez made in csehland volt,és hologramos:))
2500pénzért:)


pén. okt. 10, 2003 14:29
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Ez már volt vagy 5-tel ezelőtt.


pén. okt. 10, 2003 13:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
www.hwsw.hu:

A Nokia a hamisított, csempészett akkumulátorokat okolja a mobilbalesetekért

[News.com] A Nokia ma hozta nyilvánosságra, hogy a csempészett, utángyártott, hamisított akkumulátorokat tartja felelősnek az elmúlt időszakban bekövetkezett telefonrobbanásokért, sérülést okozó balesetekért. Az elmúlt két hónapban négy esetben okozott sérülést az akkumulátorok miatt felrobbanó Nokia telefon szerte a világon. A gyártó sietett leszögezni, hogy a telefonok a gyári akkumulátorokkal teljesen megbízhatóak, biztonságosak.

Korábban Hollandiában történt két baleset, az egyik az elmúlt héten, a másik kicsit korábban, augusztus hónapban. A felrobbanó telefontól sérült meg egy fiatal vietnámi nő is, akit kórházban kezelnek égési sérülései miatt.

A legfrissebb, dán baleset miatt -- melyben egy 15 éves fiatal lába szenvedett sérülést -- a helyi fogyasztóvédelmi szerv bejelentette, hogy vizsgálatot kezdeményez.

A Nokia a független beszállítóktól származó, a múltban hasonló baleseteket okozó, gyengébb minőségű akkumulátorokat okolja a balesetek miatt. A vállalat szerint számos gyártó úgy csökkenti költségeit, hogy figyelmen kívül hagyja a vonatkozó biztonsági előírásokat, s többek között kihagyja akkumulátoraiból a rövidzárlat elleni védelmet. Ezek az alkaltrészek súlyos égési sérüléseket okozhatnak, amikor végül felrobbannak.

A csempészett és hamisított mobilakkumulátorok bárhol elérhetők Vietnam helyi piacain csupán 2-3 dolláros áron, miközben az eredeti Nokia akkumulátorok 20 dollárba kerülnek.


pén. okt. 10, 2003 9:00
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hűűű... a nagy szavak! Dől belőlled a hülyeség.


csüt. okt. 09, 2003 22:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Nem lehet, hogy ezért fordul elő Nokiáknál sűrűbben, mert kissé drágábbak az aksik, így többen hajlandóak megvenni az olcsó, rossz minőségű utángyártottat, ami néha a 10ébe kerül az eredetinek? És innentől szerintem már eleve több esély van arra, hogy több Nokiában robban fel az ócska utángyártott aksi => gyakrabban hallani róla? Csak egy elmélet...
Amúgy nekem még egy sem robbant fel, pedig nem egy Nokia volt már a kezemben. Lehez az az oka, hogy csak eredeti tartozékokat vagyok hajlandó használni? ;-)


csüt. okt. 09, 2003 22:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 77
Hozzászólás 
Még szerencse, hogy nincs Nokiám nem is hiszem, hogy lesz (még szeretnék élni).


csüt. okt. 09, 2003 21:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Csak én vagyok megrögzött nokia utáló ezek szerint:))))))


csüt. okt. 09, 2003 21:11
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
elő többet elő...többet. bocs..:)


csüt. okt. 09, 2003 21:10
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nekem eredeti Ericsson R600 akku lett hirtelen 60-70 fokos, de aztán kivettem, visszatettem és nem fordult többet elő többet.


csüt. okt. 09, 2003 21:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
hallottam mán egy s25ről is, amely így járt


csüt. okt. 09, 2003 20:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Arra válaszoljatok, hogy miért CSAK nokiákban robbannak fel a gagyi akksik? Se ericssonról, se sharpról, se siemensről, se bármilyen más gyártó telefonjáról nem hallottam még, csak nokiáról. Nem furcsa ez kicsit?


csüt. okt. 09, 2003 20:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Hasonlo tortent velem is. 7110-en volt utangyartott akku, ami hirtelen nagyon gyorsan elkezdett melegedni magatol. Lekaptam rola, aztan megoldott a dolog, csak azota halott a potakkum :)


csüt. okt. 09, 2003 19:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=23162
News.com] A Nokia ma hozta nyilvánosságra, hogy a csempészett, utángyártott, hamisított akkumulátorokat tartja felelősnek az elmúlt időszakban bekövetkezett telefonrobbanásokért, sérülést okozó balesetekért. Az elmúlt két hónapban négy esetben okozott sérülést az akkumulátorok miatt felrobbanó Nokia telefon szerte a világon. A gyártó sietett leszögezni, hogy a telefonok a gyári akkumulátorokkal teljesen megbízhatóak, biztonságosak.

Korábban Hollandiában történt két baleset, az egyik az elmúlt héten, a másik kicsit korábban, augusztus hónapban. A felrobbanó telefontól sérült meg egy fiatal vietnámi nő is, akit kórházban kezelnek égési sérülései miatt.

A legfrissebb, dán baleset miatt -- melyben egy 15 éves fiatal lába szenvedett sérülést -- a helyi fogyasztóvédelmi szerv bejelentette, hogy vizsgálatot kezdeményez.

A Nokia a független beszállítóktól származó, a múltban hasonló baleseteket okozó, gyengébb minőségű akkumulátorokat okolja a balesetek miatt. A vállalat szerint számos gyártó úgy csökkenti költségeit, hogy figyelmen kívül hagyja a vonatkozó biztonsági előírásokat, s többek között kihagyja akkumulátoraiból a rövidzárlat elleni védelmet. Ezek az alkaltrészek súlyos égési sérüléseket okozhatnak, amikor végül felrobbannak.

A csempészett és hamisított mobilakkumulátorok bárhol elérhetők Vietnam helyi piacain csupán 2-3 dolláros áron, miközben az eredeti Nokia akkumulátorok 20 dollárba kerülnek.


csüt. okt. 09, 2003 18:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Köszönöm a válaszokat (zsolti4, Macika)!


csüt. okt. 09, 2003 15:21
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Vedd a Mobilaskban (Nokia mintabolt). Ott tuti hogy eredeti.


csüt. okt. 09, 2003 15:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Én a szegedi Cora-ban az egyik kis maszek GSM boltnál a főbejáratnál vettem egy Nokia 6610-es eredeti elő és hátlapot, mivel a régi már karcos volt. Megtévesztésig hasonlított csomagolásban és kinézetben az EREDET NOKIA előlapra. Mivel kiderült, hogy ez nem volt az. Nem vagyok egy kemény mobiluser, de 1 nap... ismétlem 1 NAP után a kijelző feletti NOKIA felirat már halovány volt.... és mivel ezüst előlapot vettem a sarkain már jól kivehető az eredeti műanyag lapocska színe, tehát a ráfújt ezüst festék egy nap után nekiállt kopni. 3500-at buktam a dolgon. Kerülje el szépen mindenki azt a boltot!


csüt. okt. 09, 2003 15:03
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Idézet a terminálról:

"...Az elmúlt héten csütörtökön egy hollandiai bevásárlóközpont alkalmazottjának lába égett meg akkor, amikor zsebében tartott Nokia mobil készüléke hirtelen felrobbant. Juliette Oolders, a holland fogyasztóvédelmi hivatal munkatársa elmondta, hogy egy újabb típusú Nokia mobiltelefonról van szó, noha konkrét részleteket nem kívánt elárulni a készülékről. Oolders hozzátette, hogy a mostani eset sajnos nem egyedi, ugyanis idén augusztusban egy harminchárom esztendős holland nő is megsérült, amikor Nokia telefonja felrobbant a kezében. A finn gyártó munkatársai elmondták, hogy alapos vizsgálat indult az esetekkel kapcsolatban, további kommentárt azonban nem fűztek az ügyhöz.

Szakértők arra figyelmeztetnek, hogy az ilyen és ehhez hasonló esetek egyre inkább elbizonytalanítják az előfizetőket a mobiltelefonok biztonságosságát illetően. Mint ismeretes, az utóbbi időkben a mobil készülékek sugárzása és a daganatok kialakulása közötti kapcsolat okozott komolyabb riadalmat a mobilosok körében, illetve mostanság egyre több olyan esetről lehet hallani, hogy bizonyos mobil készülékek annyira túlhevülnek, hogy egyszerűen megolvadnak. A gyártók szerint a robbanásos és olvadásos esetek hátterében elsősorban a rossz minőségű utángyártott akkumulátorok állnak..."

Teljes cikk:

http://www.terminal.hu/newsread.php?id=09205210033714

------------------------------------------------[BrOnZ]-----


csüt. okt. 09, 2003 15:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Hasznalat kozben hamar kiderulne a dolog, szoval ebben mar
nem hiszek...


csüt. okt. 09, 2003 14:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Továbbmegyek:
Állítólag már magukat a készülékeket is hamisítják.
Ha igaz, az nagyon durva.


csüt. okt. 09, 2003 14:52
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Ugyanebből a "csempészett", gagyi matricával leragasztott Nokia akksikból figyel 5 db itthon. Lassan 1 éve használom őket 2 készülékkel (BLB-2, 7650 és 8310). Kifogástalanul megy mindegyik.

Tudom, hogy minden hamisítható, de azért jobban szemügyre kéne venni a ragasztó alatti, lézergravírozott részt.

Az a gyártó, amelyik ilyen lézergravírozó berendezéssel rendelkezik, az aligha fogja 200 Ft-ért árulni a termékeit. Én most is hiszem, hogy eredeti termékekről van szó, mivel minden tekintetben ugyanúgy viselkedik, mint az eredeti.

Az egyiket bevittem bevizsgáltatni az egyik MobilAsk-hoz csak kíváncsiságból, 98%-ot hoztak ki neki. Gondolom a többi is hasonló lehet.


csüt. okt. 09, 2003 14:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Kamu Nokia.
Én a minap voltam az itteni Mobilask üzletben. Bejött egy
csóka, hogy neki ez a 3650-eshez való előlap nem jó. Én
mint amatőr el is hittem volna neki, hogy gyári Nokia
tartozék, mert "pont" olyan volt. DE! Ránézett az eladó
csajszi.... ilyen színű előlapot nem is gyárt a Nokia a
3650-hez... másképp van a csomagban elrendezve az elő- és
hátlap. Úgyhogy a gyerek húzhatott ki az üzletből a "gyári"
előlapjával.

Magyarán... MINDEN HAMISÍTANAK!!!
Magyarán... HA EREDIT AKARSZ, CSAK OLYAN HELYEN, AHOL CSAK
AZT ÁRULHATNAK!!!


csüt. okt. 09, 2003 14:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Sziasztok!

Történet a következő: volt nálunk kirakodóvásár, ahova kiköltöztek az ElőlapHeadset-GSM kategóriájú boltok is. Az egyiknél ki volt írva, hogy 3310 Li-Ion akksi 2000.- . Családban szükség lett volna egy olyanra, odamentem, megkérdeztem a srácot, közölte, hogy: nekik nem szabadna árusítani, mert nincsen külön-külön becsomagolva, meg hogy eredeti Nokia. Ezt bizonyítandó, lehúzta félig a kis védőmatricát, és alatta ott figyelt a Nokia BLC-3 felirat (elég nemgagyi módon). (Nem használt az akksi, az érintkezők tiszták voltak. Meg volt belőle vagy 30-40 nekik.)
Gondoltam, hogy 2000-ért még NiMH-t sem kapok, ha meg átb.sz, legalább tanulok belőle. Az akksi azóta barátnőmnél funkcionál, 4. napja megy.

Lehet, hogy hülye kérdés, de:
Szerintetek KamuNokia, vagy kamionról esett (nekik ingyen forintba került), és így is elég nagy a hasznuk?

Mert ha utóbbi, akkor elfelejtem ezt a robbanósdit... :c)

-iscsu


csüt. okt. 09, 2003 14:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Ha tippelnek, akkor 33xx, vagy 82xx lehetett.


csüt. okt. 09, 2003 14:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Persze, hogy gyári. Gyárban csinálják az utángyártottakat is! :c))

Na meg őszintén: az nem hír, hogy egy utángyártott akksi rakoncátlankodik, hiszen köztudott, hogy a Li-ion celláknál nagyon oda kell figyelni a minőségre, nem mindig éri meg az olcsóságot a kockázat.

A hír eredetije(?) egy olasz úriemberrel történt meg úgy 1-1,5 éve. Szintén Nokia, szintén Li-ion, szintén utángyártott, csak a teló típusára nem emlékszem, pedig volt itt szó róla.


csüt. okt. 09, 2003 13:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Persze, hogy gyári. Gyárban csinálják az utángyártottakat
is! :c))


csüt. okt. 09, 2003 13:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 29
Hozzászólás 
A hÍreken azt mondták hogy gyári akksi volt.


csüt. okt. 09, 2003 13:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Azok a jo kis kinai akkuk :))


csüt. okt. 09, 2003 12:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Az eleg erdekes, ha egy 8210-es robbant fel a kisholgy zsebeben, tekintettel,arra, hogy az azsiai regioban nem is lehet kapni.. ;o) Inkabb a 825 lehetett..
Amugy tobb untangyartott akkuval tortent mar hasonlo. A Li-ion es Li-Poly akksik amugy tenyleg robbanasveszelyesek lehetnek.. :(( Mindenesetre azert felmerul a kerdes, hogy ezek tenyleg megtortennek, vagyc sak a gyartok szeretnek, ha eredeti tartozekokat vasarolnank?? ;o))

http://www.nokia-asia.com/BaseProject/S ... 8250_2.jpg


csüt. okt. 09, 2003 12:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Mintha ez mar korabban is lett volna.


csüt. okt. 09, 2003 12:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
A cég szerint utángyártott akku lehetett a robbanás oka, amely égési sérüléseket okozott használójának, egy 22 éves vietnámi nőnek.

A 8210-es elefon Csung Xao Le zsebében robbant fel Ho Si Minh városban. A nőt kórházba szállították.

Az eset után a Nokia szakemberei azonnal megkezdték a telefon maradványainak vizsgálatát.

Elképzelhető, hogy a majd tizedáron értékesített nem eredeti akkumulátor volt az oka ezúttal is a nemrégiben egyre gyakoribbá váló balesetnek.


csüt. okt. 09, 2003 11:51
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 45 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség