Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. okt. 06, 2024 8:27



Hozzászólás a témához  [ 1981 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Következő
Gyöngyszemek az Aprónetről... 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
hat eza igy van...


vas. jún. 06, 2004 17:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Megy a politika ezerrel. Egy hét és választás!
A helyzet meg csak durvul.


vas. jún. 06, 2004 17:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
Mottónk



"Mindannyian tudjuk, hogy minden ország gazdaságának, így a magyar gazdaságnak is szüksége van nagytőkére is, és pénztőkére is. De nem bízhatjuk rájuk az ország kormányát. Azért nem nem bízhatjuk rájuk, mert ők egyébként érthetően és helyesen csak a saját hasznukat nézik .A kormánynak pedig a polgárok javát kell szolgálnia. És ezt a különbséget fönn kell tartani... Az fenyeget bennünket, hogy nem létező pénzügyi problémákra hivatkozva esetleg ismét egy Bokros-csomag irányába fordítják a magyar gazdaságpolitikát."

(Részlet Orbán Viktornak a Testnevelési Főiskolán elmondott beszédéből, 2002. április 9.)


vas. jún. 06, 2004 17:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
ez nem ellenkampany hanem a fekete feher igazsag.:-((((
http://www.bankarkormany.hu/kepek/adossagszoro.jpg


vas. jún. 06, 2004 17:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Feladtam aproneten egy hirdetést. Ez a válasz érkezett rá:

"szia! találtam egy marha vicces oldalt, bekuláztam a röhögéstől :)) www.bankarkormany.hu
üdv, Gabi"


Az illetőt nem ismerem! A hirdetésnél a nevem nincs megadva, a login sem tartalmaz semmi olyat, amivel engem be lehetne azonosítani, és telefonszám sincs megadva.

Akkor ez mi? Valaki így próbál "ellenkampányolni"?


vas. jún. 06, 2004 17:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
simico írta:
Az ilyen "hölgy tulajdonostól" szinte mindig kamu. És sajnos néhányan be is veszik még akkor is, ha az adásvétel a zugboltban történik a 150 kilós szőrős bélával.
Egyszer egy ilyen "női tulajtól, megkímélt, alig használt" autóról (az állapotát felmérve) kb. 15 percnyi gyanakvó kérdezgetés után kiderült, hogy egy cég használta, belerakott jónéhány tízezer km-t és baromira nem is vigyáztak rá... Az ilyen "női tulajtól, nagyon jó állapotban" telefon szerintem tutira elázott a Niagarában, megtaposta 20 elefánt, az alkatrészek felét pedig lopott mobilokból pótolta ki a hátsó szobában 2 üveg vodka között Igor, a térerőt jelző ikon pedig matrica.


nana en is igor vagyok es nem szoktam en 2 uveg vodka kozott telefont szerelni:-) akkor inkabb mar nem szoktam latni es koordinacios problemaim vannak:-)


szer. jún. 02, 2004 21:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
nõi tulaj:

sebességváltó tönkretéve, ja kuplungolni is kell?

motor túlpörgetve, mi a francnak annyit váltani vagy a másik esetben 30-nál ötösben;

kézifék behúzott állapotban berohadva - kiengedni minek?

egy nõi autó igazi prolong reklám - olaj nélkül is megy! :)


kedd jún. 01, 2004 12:18
Profil Honlap
Hozzászólás 
Air írta:
OFF!

Noi tulaj?? Szo szerint igaz!!
A no csak tulaja lehet autonak, mobilnak stb. GAZDAJA nem!!
Tudom, mert notol vettem a mostani automat, a szonyeg alatt **** volt rohadva a kuszob.. :((
A "megkimelt allapot" nekik annyit jelent, hogy nem kinozzak, de nem is gondozzak a cuccot, legyen az auto vagy mobil...
Broaaaf!! Isten ovjon a noi tulajoktol!!

Bocsi!


Ez így van. Lehet hogy nem állatkodik a motorral, nem gyorsul vele, de mondjuk bevágja a kocsit hármasba és mindegy hogy 20-al gurul az autó vagy 50-el megy, akkor is hármasban van az autó... Nah és persze nem kap olyan figyelmet sem mint egy auto b*zitól. Inkább vennék a másodiktól autót mint az elsőtől. Még szerencse hogy én a Polskimat örököltem anyámtól, így finoman volt vezetve (és keveset) de én tartottam karban :)


kedd jún. 01, 2004 12:18
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
OFF!

Noi tulaj?? Szo szerint igaz!!
A no csak tulaja lehet autonak, mobilnak stb. GAZDAJA nem!!
Tudom, mert notol vettem a mostani automat, a szonyeg alatt **** volt rohadva a kuszob.. :((
A "megkimelt allapot" nekik annyit jelent, hogy nem kinozzak, de nem is gondozzak a cuccot, legyen az auto vagy mobil...
Broaaaf!! Isten ovjon a noi tulajoktol!!

Bocsi!


kedd jún. 01, 2004 10:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1149
Hozzászólás 
Macika írta:

Icipicit sem szeretném igazságtalanul védeni a Nokia szervizt, de annyit hadd hozzak fel a védelmükben, hogy ők nem javíthatnak úgy, ahogyan egy független szerviz (kipucolja a beázást, ultrafürdő, alkohollal lemos, stb.). A gyárral megkötött szerződésük nem teszi ezt lehetővé.
Ha ilyet tapasztalnak, garanciális készülék esetén megvonják a garit, nem garanciális esetén pedig nem vállalják a javítgatást, CSAK panelcserével. Valószínűleg az a ~100e Ft-os tétel is panelcserét jelentett a 7650-nél.
Egy bármilyen szerviznek nincsenek olyan gátlásai, hogy esetlegesen szerződésszegést követnek el, mivel nincs szerződésük a gyárral, így ők belemehetnek a „gányolásba”.


OFF: Tisztára mint a kocsiknál. Nekünk tavaly elrepedt a visszapillantótükör, de nem az üveget cserélték, hanem az egészet mozgató elektronikával, mindennel: 60E Ft :evil:

ON: Hiába, ez a piacgazdaság, no.


szomb. máj. 29, 2004 21:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
skynet írta:
nokia 7650, a westel küldte fel a nokia szervizbe (nemtom melyikbe), "megvizsgálták", és a javítás 100 ezer forintba került volna (az egyik memóriacsip hibás), az ügyfél (furcsa módon :) ) nem kérte, ekkor még ki akarták fizettetni vele a bevizsgálás díját (ettől eltekintettek végül, mert vett egy olcsó siemens telefont a westel üzletben amikor megtudta hogy ennyibe kerülne a javítás)

elvittem egy hozzáértőhöz (a nevét nem írom, más gsm-fórumokon lehet találkozni vele, itt 'sszem nincs regisztrálva), aki meg is nézte, a billentyűzet volt beázva, kitisztította, és csodák csodája, működik a telefon... (a javítás ebben az esetben nem került 100 ezer forintba, ezt ugye nem kell mondanom :) )

ennyit a nokia szerviz(ek)ről :)


Icipicit sem szeretném igazságtalanul védeni a Nokia szervizt, de annyit hadd hozzak fel a védelmükben, hogy ők nem javíthatnak úgy, ahogyan egy független szerviz (kipucolja a beázást, ultrafürdő, alkohollal lemos, stb.). A gyárral megkötött szerződésük nem teszi ezt lehetővé.
Ha ilyet tapasztalnak, garanciális készülék esetén megvonják a garit, nem garanciális esetén pedig nem vállalják a javítgatást, CSAK panelcserével. Valószínűleg az a ~100e Ft-os tétel is panelcserét jelentett a 7650-nél.
Egy bármilyen szerviznek nincsenek olyan gátlásai, hogy esetlegesen szerződésszegést követnek el, mivel nincs szerződésük a gyárral, így ők belemehetnek a „gányolásba”.


szomb. máj. 29, 2004 13:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Egy elolap es bill csere lett gyakorlatilag a vege. 2 het utan viszont eladtam az egeszet mindenestul...


szomb. máj. 29, 2004 13:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
xterm7 írta:
Az biztos, hogy az elolap es e billenytuzet (3 gomb hianyzot!!) mar hasznalt volt. A telefonon szoftot frissitettek, igy azt nem tudtam megitelni, de az imei stimmelt.


Azta! És utána mit csináltál? Legalább jól rájukboítottad az asztalt?


szomb. máj. 29, 2004 13:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Az biztos, hogy az elolap es e billenytuzet (3 gomb hianyzot!!) mar hasznalt volt. A telefonon szoftot frissitettek, igy azt nem tudtam megitelni, de az imei stimmelt.


szomb. máj. 29, 2004 12:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
xterm7 írta:
A nokia szervizrol (westendi mobilask): Volt egy 3510-em, ami 2 naposan mar problemazott. Elvittem a westenbe. Ott azt mondtak, hogy menjek oda, ahol megvettem... (gyarilag kartyafuggetlen volt).
Jo, elmentem a Metroba. Ott azt mondtak, hogy menjek a westendbe...
Ok, ujra a westenedben, persze ez mar a 4. nap, cserere nem vagyok jogosult. Leadtam javitasra.
Kb. 1 honap mulva veszem fol, a billenytyufolia kisse hianyos es mintha nem lenne teljesen uj allapotban a telefon (2 napot sem hasznaltam). Turelmes ember vagyok, de akkor hirtelen nem lettem az....

Mar nincs meg a telefon, de a velemenyem megmaradt roluk.


Ha jól értem, akkor egy használtad adtak?


szomb. máj. 29, 2004 11:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
A nokia szervizrol (westendi mobilask): Volt egy 3510-em, ami 2 naposan mar problemazott. Elvittem a westenbe. Ott azt mondtak, hogy menjek oda, ahol megvettem... (gyarilag kartyafuggetlen volt).
Jo, elmentem a Metroba. Ott azt mondtak, hogy menjek a westendbe...
Ok, ujra a westenedben, persze ez mar a 4. nap, cserere nem vagyok jogosult. Leadtam javitasra.
Kb. 1 honap mulva veszem fol, a billenytyufolia kisse hianyos es mintha nem lenne teljesen uj allapotban a telefon (2 napot sem hasznaltam). Turelmes ember vagyok, de akkor hirtelen nem lettem az....

Mar nincs meg a telefon, de a velemenyem megmaradt roluk.


szomb. máj. 29, 2004 11:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Akoska írta:
pampika írta:
Imiboy írta:
Hát nemtudom az nem érdekel hogy mi az oka de ha a telefon rendben van (Imei OK garanciapapír van és az is OK stb ) akkor én megvenném, alap hogy ezeket meg a telefont is jó alaposan megnézem még én a Nokiába is bevinném (ha van gari akkor mi baj lehet?:-)) ) másik mivan ha csak a haverjai szórakoznak szerencsétlennel hogy közprédává teszik a számát...:-))


Hát igen,így állsz hozzá,amíg meg nem szívod..Én is így voltam vele,hogy ha egyszer ott a gyári gari levél egy féléves 6310i-n,akkor no problemo.Nem is volt vele gond(1-2 kikapcsolást leszámítva),de gondoltam,hogy gari lejárta előtt rakatok rá egy friss softot.És akkor jött a hideg zuhany,hogy full be van ázva a telcsi.És nem nálam ázott be...Nos,innentől kirakhattam a gari levelemet,meg a telcsimet is az ablakba :(


Azért a Nokia szervizt sem kell félteni. Ha a szervizes bal lábbal (a baloldalival) kelt föl, akkor úgy ázik be a telefonod már ott a szervizben, hogy az életben nem bizonyítod be, hogy
1, az még nem volt beázva, mielőtt odavitted
2, ők áztatták be, mert nem volt kedvük/idejük foglalkozni vele.

Ilyenkor egy elegáns mozdulattal tépik el a garijegyet és mehetsz Isten hírével. Ha csak 2-3 ilyet hallottam volna, le sem írtam volna...


Hát ez elég durván hangzik... :cry:

Az én esetemben nem valószínű,hogy ez lett volna,mert a debreceni Nokia mintabolt elég kicsi és lehet látni mindent,amit a telcsivel csinálnak.
Már a szerviz előtt is volt olyan baja,hogy egyes gombok nyomásakor cuppogó hangot adott és nem mindig "fogta fel",hogy egy gomb le van nyomva.Ezért is mentem be vele a Nokiába.
Sajnos az én telcsimet elég rendesen hazavágták,mivel vmi ragacsos trutyival öntötték nyakon,amiből a ragacs megmaradt a billentyű és az előlap között( -> cuppogás),a folyadék meg az alaplapon figyelt :(


pén. máj. 28, 2004 22:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
pampika írta:
Imiboy írta:
Hát nemtudom az nem érdekel hogy mi az oka de ha a telefon rendben van (Imei OK garanciapapír van és az is OK stb ) akkor én megvenném, alap hogy ezeket meg a telefont is jó alaposan megnézem még én a Nokiába is bevinném (ha van gari akkor mi baj lehet?:-)) ) másik mivan ha csak a haverjai szórakoznak szerencsétlennel hogy közprédává teszik a számát...:-))


Hát igen,így állsz hozzá,amíg meg nem szívod..Én is így voltam vele,hogy ha egyszer ott a gyári gari levél egy féléves 6310i-n,akkor no problemo.Nem is volt vele gond(1-2 kikapcsolást leszámítva),de gondoltam,hogy gari lejárta előtt rakatok rá egy friss softot.És akkor jött a hideg zuhany,hogy full be van ázva a telcsi.És nem nálam ázott be...Nos,innentől kirakhattam a gari levelemet,meg a telcsimet is az ablakba :(


Azért a Nokia szervizt sem kell félteni. Ha a szervizes bal lábbal (a baloldalival) kelt föl, akkor úgy ázik be a telefonod már ott a szervizben, hogy az életben nem bizonyítod be, hogy
1, az még nem volt beázva, mielőtt odavitted
2, ők áztatták be, mert nem volt kedvük/idejük foglalkozni vele.

Ilyenkor egy elegáns mozdulattal tépik el a garijegyet és mehetsz Isten hírével. Ha csak 2-3 ilyet hallottam volna, le sem írtam volna...


pén. máj. 28, 2004 22:10
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 246
Tartózkodási hely: Máshol
Hozzászólás 
Matrica...! :wink:


pén. máj. 28, 2004 21:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Az ilyen "hölgy tulajdonostól" szinte mindig kamu. És sajnos néhányan be is veszik még akkor is, ha az adásvétel a zugboltban történik a 150 kilós szőrős bélával.
Egyszer egy ilyen "női tulajtól, megkímélt, alig használt" autóról (az állapotát felmérve) kb. 15 percnyi gyanakvó kérdezgetés után kiderült, hogy egy cég használta, belerakott jónéhány tízezer km-t és baromira nem is vigyáztak rá... Az ilyen "női tulajtól, nagyon jó állapotban" telefon szerintem tutira elázott a Niagarában, megtaposta 20 elefánt, az alkatrészek felét pedig lopott mobilokból pótolta ki a hátsó szobában 2 üveg vodka között Igor, a térerőt jelző ikon pedig matrica.


pén. máj. 28, 2004 19:16
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
lol :D


pén. máj. 28, 2004 17:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
vally írta:
SonyEricsson T68i, kártyafüggetlen, gyári töltõvel, kb. 1 éves, jó aksival, nagyon szép és megbízható állapotban hölgy tulajdonostól eladó. Ár: 19000 HUF

Hely: Budapest Feladás dátuma: 2004-05-28
Feladó: Bálint Lejárat dátuma: 2004-06-07
Telefon: 06204337223
Ár: 19.000


Jó-jó tudom, nőé, csak Bálint adta fel, de akkor is vicces volt olvasni :D


Naja. Bálint Antónia a feladó. :)


pén. máj. 28, 2004 15:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
SonyEricsson T68i, kártyafüggetlen, gyári töltõvel, kb. 1 éves, jó aksival, nagyon szép és megbízható állapotban hölgy tulajdonostól eladó. Ár: 19000 HUF

Hely: Budapest Feladás dátuma: 2004-05-28
Feladó: Bálint Lejárat dátuma: 2004-06-07
Telefon: 06204337223
Ár: 19.000


Jó-jó tudom, nőé, csak Bálint adta fel, de akkor is vicces volt olvasni :D


pén. máj. 28, 2004 15:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Akkor mákod volt vele.Nekem sajna fél év múlva derült ki,és akkor meg már mi a csodát csináljak vele? :( Be nem tudtam volna bizonyítani,hogy nem nálam ázott be...Pedig ha akkor nem kell tőle megválnom,a mai napig azt nyúznám! :lol:


pén. máj. 28, 2004 9:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
pampika írta:
Imiboy írta:
Hát nemtudom az nem érdekel hogy mi az oka de ha a telefon rendben van (Imei OK garanciapapír van és az is OK stb ) akkor én megvenném, alap hogy ezeket meg a telefont is jó alaposan megnézem még én a Nokiába is bevinném (ha van gari akkor mi baj lehet?:-)) ) másik mivan ha csak a haverjai szórakoznak szerencsétlennel hogy közprédává teszik a számát...:-))


Hát igen,így állsz hozzá,amíg meg nem szívod..Én is így voltam vele,hogy ha egyszer ott a gyári gari levél egy féléves 6310i-n,akkor no problemo.Nem is volt vele gond(1-2 kikapcsolást leszámítva),de gondoltam,hogy gari lejárta előtt rakatok rá egy friss softot.És akkor jött a hideg zuhany,hogy full be van ázva a telcsi.És nem nálam ázott be...Nos,innentől kirakhattam a gari levelemet,meg a telcsimet is az ablakba :(


Oké persze de ez már az a kategória amire azt mondja az ember hogy használt így vagy úgy de zsákbamacska egyébként nekem is adtak már el melegített 6610-est garanciával,a térerő 2 nap múlva végérvényesen elment róla az örök vadászmezőkre,visszavittem a mellesleg kapualjban lévő gsm boltba ahol persze el akartak hajtani de a panaszkönyv meg a fogyasztóvédelem említésére kezükbe vették a dolgot és adtak egy 6100-t mert csak olyanjuk volt hasonló kategóriában és nem kellett rápótolnom...
Ilyen is van bár nem jellemző sajna :(
üdv


pén. máj. 28, 2004 1:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Imiboy írta:
Hát nemtudom az nem érdekel hogy mi az oka de ha a telefon rendben van (Imei OK garanciapapír van és az is OK stb ) akkor én megvenném, alap hogy ezeket meg a telefont is jó alaposan megnézem még én a Nokiába is bevinném (ha van gari akkor mi baj lehet?:-)) ) másik mivan ha csak a haverjai szórakoznak szerencsétlennel hogy közprédává teszik a számát...:-))


Hát igen,így állsz hozzá,amíg meg nem szívod..Én is így voltam vele,hogy ha egyszer ott a gyári gari levél egy féléves 6310i-n,akkor no problemo.Nem is volt vele gond(1-2 kikapcsolást leszámítva),de gondoltam,hogy gari lejárta előtt rakatok rá egy friss softot.És akkor jött a hideg zuhany,hogy full be van ázva a telcsi.És nem nálam ázott be...Nos,innentől kirakhattam a gari levelemet,meg a telcsimet is az ablakba :(


csüt. máj. 27, 2004 21:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
vally írta:
VÁSÁROLNÁK VADONATÚJ, 0 PERCES telefont Készpénzfizetéssel(akár tobb db- t is): Sharp Gx10i 35000...


A lények az első szón van... Biztos ezzel fogok üzletelni :)


Milyen lények vannak az első szóban ??? 8)

Egyébként 35-ért én is vásárolnék :wink:



Hát bizonyára én avgyok túl igényes, de a suk/sük/nák az nálam hibapontos :)


csüt. máj. 27, 2004 19:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
vally írta:
VÁSÁROLNÁK VADONATÚJ, 0 PERCES telefont Készpénzfizetéssel(akár tobb db- t is): Sharp Gx10i 35000...


A lények az első szón van... Biztos ezzel fogok üzletelni :)


Milyen lények vannak az első szóban ??? 8)

Egyébként 35-ért én is vásárolnék :wink:


csüt. máj. 27, 2004 18:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
VÁSÁROLNÁK VADONATÚJ, 0 PERCES telefont Készpénzfizetéssel(akár tobb db- t is): Sharp Gx10i 35000...


A lények az első szón van... Biztos ezzel fogok üzletelni :)


csüt. máj. 27, 2004 8:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Nokian írta:
Macika írta:
Nokian írta:
barthi írta:
...Aki esetleg olcson akar 6230-hoz hozzajutni...

Nokia 6230 családi okok miattt sürgõsen eladó! Alig használt, garanciális, minden tartozékkal. FÜGGETLEN! Érdeklõdni telefonon!
Hely: Budapest Feladás dátuma: 2004-05-07
Feladó: Zsolti Lejárat dátuma: 2004-05-17
Telefon: 06 70 365 67 63
Ár: 55.000

Udv.


Szeretem az ilyen "családi okok miatt sürgősen eladó" jellegű hirdetéseket :)


Szerinted családi ok, az, hogy:
„Az apám agyonvág, ha megtudja, hogy elloptam egy telót!!!” ???

Na ugye! :lol:


Azt gondolja tán szegénykém, hogy evvel a dumával könnyebben/gyorsabban el tudja a "bizonytalan eredetű" telót?



Hát nemtudom az nem érdekel hogy mi az oka de ha a telefon rendben van (Imei OK garanciapapír van és az is OK stb ) akkor én megvenném, alap hogy ezeket meg a telefont is jó alaposan megnézem még én a Nokiába is bevinném (ha van gari akkor mi baj lehet?:-)) ) másik mivan ha csak a haverjai szórakoznak szerencsétlennel hogy közprédává teszik a számát...:-))


vas. máj. 23, 2004 3:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Visszatérve a témához, ezt nézzétek:

"ÜZLETI AJÁNLAT! AZ ÁR SZÁMÍT! MINDEGY HOGY HONNAN VAN, CSAK AZ A LÉNYEG, HOGY MILYEN ÁRBAN TUDUNK MEGEGYEZNI! HA TUDSZ EGY JÓ LEHET?SÉGET DE NINCS PÉNZED, VAGY TÖBB PÉNZZEL NAGYOBB KEDVEZMÉNYT KAPNÁL? SEGÍTEK! ! ! CÍMEKÉRT TELEFONSZÁMOKÉRT AMIK HASZNÁLHATÓK FIZETEK! ! ! ! ELÖSZÖR MAIL, HA JÓ AKKOR TELEFONSZÁM! Ha érdekel az ajánlatom akkor írj! 24 órán belül válasz, üzlet! "

Amúgy ez a PDA-k közt szerepelt :D


szomb. máj. 22, 2004 9:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
vally írta:
A régi laptopokba sima asztali P4 került, aztán jött a Pentium 4 mobile csökkentett fogyasztással, utána a P4-m (banias kódnév) egy fejlesztett cucc, sok kessel, meg optimalizáltan, és az erre épülö platform a centrino. De a centrino nem egy proci, hanem a csipszet, a banias, és a wifi kkombinációja az alacsony energiafogasztással.


Megelőztél :mrgreen:


pén. máj. 21, 2004 9:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Macika írta:

Bevallom, a múltkor valaki megkérdezte tőlem, hogy mi a különbség a MobilPentium és a Centrino között, és bevallom, nem tudtam.
Ma sem tudom. Igaz, az én Notebookom P4-es. :D


Igen, ez asszem én voltam, mielőtt megvettem a gépem...végül Centrinos lett.

A Centrino egyébként nem a processzor neve, hanem egy protokollé, melynek 3 alappillére van:

1. Banias processzor, avagy a Pentium M
2. i855 -ös chipkészlet
3. WLAN, mely kötelezően benne van mindegyik Centrinosba, ezt azért hangsúlyozom ki, mert sokan azt hiszik, hogy az a gép, amibe WLAN van, már alapból Centrinos.


pén. máj. 21, 2004 9:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
A régi laptopokba sima asztali P4 került, aztán jött a Pentium 4 mobile csökkentett fogyasztással, utána a P4-m (banias kódnév) egy fejlesztett cucc, sok kessel, meg optimalizáltan, és az erre épülö platform a centrino. De a centrino nem egy proci, hanem a csipszet, a banias, és a wifi kkombinációja az alacsony energiafogasztással.


pén. máj. 21, 2004 8:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vally írta:
Ha valaki úgy vesz gépet, hogy nem néz utána a neten -függetlenül attól, ogy tudja-e mi a különbség- az vegyen.

Egyedül az eladó szemétsége a gáz.


Bevallom, a múltkor valaki megkérdezte tőlem, hogy mi a különbség a MobilPentium és a Centrino között, és bevallom, nem tudtam.
Ma sem tudom. Igaz, az én Notebookom P4-es. :D


pén. máj. 21, 2004 1:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
Ha valaki úgy vesz gépet, hogy nem néz utána a neten -függetlenül attól, ogy tudja-e mi a különbség- az vegyen.

Egyedül az eladó szemétsége a gáz.


pén. máj. 21, 2004 1:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 185
Hozzászólás 
És az Apronetet célirányosan olvasók közül? Szerintem >50.


pén. máj. 21, 2004 0:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vally írta:
Ugyan nem mobil, de gyöngyszem, mikor a Pentium 4 CELERONját centrinonan hirdeti. A c betű lehet a mágikus kötődés alapja :)


Szerinted egyébként 100 megkérdezett emberből hány tudja, hogy mi a különbség a Pentium4, a Celeron, a MobilPentium és a Centrino között???
Szerintem <2.


csüt. máj. 20, 2004 22:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
Ugyan nem mobil, de gyöngyszem, mikor a Pentium 4 CELERONját centrinonan hirdeti. A c betű lehet a mágikus kötődés alapja :)


csüt. máj. 20, 2004 22:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Hardside írta:
"bontásra eledó mc60 alku nélkül 12000ft alkuval 10000ft"

Kép


:lol: :lol: :lol:
A kenyérhez meg a tejhez is lehet alku-t venni? :lol: :lol:


szer. máj. 19, 2004 15:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
"....Ericsson R380 - as, igen nagy tudású PDA- s csodatelefon (érintőképernyő, wap, Email, notepad, világóra, számológép, játékok, diktafon). 1 hónap valódi bolti GARANCIÁVAL, szép állapotban, megbízható működéssel, jó akkuval eladó ÜZLETBŐL ÁR ALATT Újpesten. TELEFONÁLJ....ár 17.000 HUF..."

Azok a k***va érzelmek, csodálotos dolog a szentimentalizmus...
Ja, és az évszázad üzlete, hiszen láthatóan amúgy felbecsülhetelen... :D


szer. máj. 19, 2004 14:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
"bontásra eledó mc60 alku nélkül 12000ft alkuval 10000ft"

Kép


szer. máj. 19, 2004 13:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
visszatérve a két napos használatra offolnék egy kicsit.

épp robogókat nézegettem ,telefonon azt mondta a **** 2 ezer km van benne.
elmegyek megnézni , látom 18 ezer.
mondom hogy van ez?
"én kettőt tettem bele..." :twisted:

a többi 16 meg csak úgy az előző tulaj által ugye nem számít...
persze megsértődött mikor eljöttem, és nem vettem meg :shock:

sokan szeretik hülyének nézni az embereket
:x üdv


kedd máj. 18, 2004 23:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Mindenképpen itt, a poharam közelében...
Hozzászólás 
Ezek sem rossz arak:)
(Bar, egy uj dobozos T39...hmm:)

Eladók a következ&otilde; készülékek: Nokia 6210 új, akkuval, tölt&otilde;vel 30000Ft, 6310 új, bézs és fekete színben, akkuval, tölt&otilde;vel 40000Ft, 8850 új, akkuval tölt&otilde;vel 43000Ft, 6150 új, akkuval, tölt&otilde;vel 15000Ft, 7110 új állapotban (kétszer 1- 1napot használt) dobozos, 20000Ft, Ericsson t39 új, dobozos 40000Ft.06-70-315-5169
Udv.


kedd máj. 18, 2004 20:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Az sg.hu-ról (karakterhűen):

"Mobiltelefon / Keres
E-mail: xxxx@xxxxmail.hu
Irányár: 10000 Ft
Keresek egy nokia 6600 telefont legyen hozzá cd meg minden.
vagy cserélnék egy 6610 és még fizetnék is.
Érdekel a NAGYON OLCSÓ is (Lepotyant a teheraoutorol) (: "


"Mobiltelefon / Kínál
E-mail: xxxx@xxxxmail.hu
Irányár: 1000 Ft
Eladó Nokia 3210 angol nyelvű telefon 1000Ft-ért"

Angol nyelvű? Az milyen? :D


"Mobiltelefon / Kínál
Telefon: 0630xx
E-mail: xxxx@xxxxmail.hu
Irányár: 29000 Ft
NOKIA 8310 ELADÓ VAGY CSERÉLHETŐ PIROS ELŐLAP FÜGGETLEN"

"Mobiltelefon / Kínál
E-mail: xxxx@xxxxmail.hu
Irányár: 48000 Ft
Egy siemens sl55 doboz, töltő, leírás és CD van kicsit karcolt a hátúja de az üvege egyaltalán.
Eladó 48000ft-ért alkudni lehet.
Vagy cserélné sonyericsson t610-re 5-6 eft ráfiz.
vagy cserélném sonyericsson t630-ra 10 eft ráfiz.
vagy cserélném siemens st55-re egy az egybe
vagy cserélném samsung x600-ra 6 eft ráfiz.körül.
ha érdekel valami valakit írjon."

Miért nem lehet odafigyelni a helyesírásra?? :evil: :?:

"Mobiltelefon / Keres
E-mail: xxxx@xxxxposta.net
Segítsetek!!
Mit tegyek ha a siemns sl55-ben a telefon kódomat zárolta a telefon mert 3-szor elrontottam.
Az nem jó hogy bemenjek valami hivatalos szervizbe mert nincs arról papírom hogy enyém a telefon.(nem kaptam hozzá amikor vettem.)
SEGÍTSETEK!!! ÍRJATOK!!!!!!!! KÖSZI"

Az ilyen idióták díjat érdemelnének! :evil:


pén. máj. 14, 2004 11:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1086
Hozzászólás 
VGyuri írta:
"Nokia 6600 két napot használt kártyafüggetlenül a saját dobozában
32Mb memoria kártyával, Sw Cd- vel töltövel garanciával eladó!"

2 nap alatt megunta a tulaj? Ezt hirdetést egy bolt adta fel.
Lehet hinni a 2 napos használatnak, vagy ez csak egy reklámfogás?


Sokszor találkoztam már ezzel a "2 napot használt telefon" szöveggel. Általában kiderül, hogy a telefon már több hónapos (a vásárlási dátum alapján), de csak 2 napot volt használva :D , mert utána vett az illető egy másik telefont, ez meg állt a polcon. Balekok megnyerésére jó duma lehet.

Az egyik hirdetési újságban például valaki már hónapok óta hirdeti a telefonját, ami csak nem akar öregedni, hiszen már hónapok óta 5 hónapos. :wink:


csüt. máj. 13, 2004 0:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
VGyuri írta:
...nem bekapcsolható, leesett, letiltott készülékek javítása. Helyszínen megvárható, korrekt árak." ...


"letiltott készülékek javítása" :lol: :lol:


szer. máj. 12, 2004 9:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 11:00
Hozzászólások: 193
Hozzászólás 
a Eladó egy Handspring Treo 270 PDA és telefon egyben minden gyári kellékével (headset, CD, adatkábel, stb. ) saját dobozában. Használt, de nem leharcolt állapotban, hiba nélkül. Szines kijelző, billentyűzet, GPRS, stb. Ez nem az a 6- os villamoson lopott fajta, amihez csak töltő meg másolt CD van, ezért az ára fixen 60 ezer.

--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Budapest Feladás dátuma: 2004-05-07
Feladó: Miklós Lejárat dátuma: 2004-05-22
Ár: 60.000


Ez nagyon aranyos duma :twisted: a HATOS villamoson :twisted:


szer. máj. 12, 2004 9:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
Macika írta:
Aligha hiszem, hogy 2 nap alatt ki lehet tapasztalni egy ilyen készüléket. Aki meg már korábbi típusokból ismerte a Symbian működését, az 2 napra nem vesz meg egy nem tetsző telót.
Szóval alighanem igazad van!

És még az is lehet, hogy két napja van.
Nála az üzletben. :lol:


Jaja, két nap alatt nem sokat mutat meg a teljes képességeiből egy Symbianos teló annak, akinek még nem volt ilyenje. Az viszont nem kizárt, hogy olyan fokon idegen tőle a filozófiája, hogy nem bírta megszokni. Pénzes csákó hirtelen felindulásból vásárol, nem számít, csak drága legyen, majd rádöbben, hogy nem ilyen lovat akart. : )


szer. máj. 12, 2004 8:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 266
Hozzászólás 
Használtan szeretnék majd mobilt venni, és az ilyen szövegeknek sajnos én hinnék. Az ilyen vevő az ideális. :)

-------------

"Nokia töltő eladó . . . . . a telcsit kilopták alóla. . . hehe"

-------------

"Nokia / Sony / Ericsson / Sagem / Sharp / Samsung / LG / Siemens / Alcatel / Panasonic
mobiltelefonok szoftveres és hardveres javítása, FÜGGETLENITÉS, beázott, térerő
problémás, nem bekapcsolható, leesett, letiltott készülékek javítása. Helyszínen megvárható, korrekt árak. " ...


szer. máj. 12, 2004 1:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1981 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség