Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. okt. 11, 2024 13:31



Hozzászólás a témához  [ 327 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő
"Havidíj-mentes" Relax csomagok a T-Mobiletól 

Váltasz rá?
Igen 16%  16%  [ 22 ]
Nem! 84%  84%  [ 112 ]
Szavazatok száma : 134

"Havidíj-mentes" Relax csomagok a T-Mobiletól 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Meggylé írta:
K.Zolee írta:
csab2 írta:
Én nem akarom véleményezni ezeket a Relax csomagokat. Van akinek biztosan megéri. Annyira nem jó, hogy ezért átmenjek a T-mobile-hoz. :)
Azt azonban szeretném elmondani, hogy mélységesen fel vagyok háborodva azon a reklámszövegen, mely szerint ezeknél a csomagoknál nincs havi díj. Rengeteg beírás született itt a fórumon, hogy a Pannon milyen mocsok, hogy hazudozik meg csúsztat össz-vissza, stb. Ezzel most nem a Pannont akarom védeni, mert jogosak voltak a kritikák. Azonban meg kell jegyeznem, a T-mobile ezen húzása szintén kimeríti az undorító jelzőt.


nincs havidij csak egy fix dij amit minden honapban kikell csengetni:-) na akkor ezt hogyis hivjuk?!


OPCIÓ!! :twisted:


0 Ft-os havidíj mellé fizetsz minimum 4,5k opciós díjat :twisted:

Szerintem az lett volna a korrekt,ha úgy hirdetik,hogy 100%-ban lebeszélhető havidíj...


vas. jún. 06, 2004 18:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
csab2 írta:
Én nem akarom véleményezni ezeket a Relax csomagokat. Van akinek biztosan megéri. Annyira nem jó, hogy ezért átmenjek a T-mobile-hoz. :)
Azt azonban szeretném elmondani, hogy mélységesen fel vagyok háborodva azon a reklámszövegen, mely szerint ezeknél a csomagoknál nincs havi díj. Rengeteg beírás született itt a fórumon, hogy a Pannon milyen mocsok, hogy hazudozik meg csúsztat össz-vissza, stb. Ezzel most nem a Pannont akarom védeni, mert jogosak voltak a kritikák. Azonban meg kell jegyeznem, a T-mobile ezen húzása szintén kimeríti az undorító jelzőt.


nincs havidij csak egy fix dij amit minden honapban kikell csengetni:-) na akkor ezt hogyis hivjuk?!


OPCIÓ!! :twisted:


vas. jún. 06, 2004 18:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
csab2 írta:
Én nem akarom véleményezni ezeket a Relax csomagokat. Van akinek biztosan megéri. Annyira nem jó, hogy ezért átmenjek a T-mobile-hoz. :)
Azt azonban szeretném elmondani, hogy mélységesen fel vagyok háborodva azon a reklámszövegen, mely szerint ezeknél a csomagoknál nincs havi díj. Rengeteg beírás született itt a fórumon, hogy a Pannon milyen mocsok, hogy hazudozik meg csúsztat össz-vissza, stb. Ezzel most nem a Pannont akarom védeni, mert jogosak voltak a kritikák. Azonban meg kell jegyeznem, a T-mobile ezen húzása szintén kimeríti az undorító jelzőt.


nincs havidij csak egy fix dij amit minden honapban kikell csengetni:-) na akkor ezt hogyis hivjuk?!


vas. jún. 06, 2004 17:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Én nem akarom véleményezni ezeket a Relax csomagokat. Van akinek biztosan megéri. Annyira nem jó, hogy ezért átmenjek a T-mobile-hoz. :)
Azt azonban szeretném elmondani, hogy mélységesen fel vagyok háborodva azon a reklámszövegen, mely szerint ezeknél a csomagoknál nincs havi díj. Rengeteg beírás született itt a fórumon, hogy a Pannon milyen mocsok, hogy hazudozik meg csúsztat össz-vissza, stb. Ezzel most nem a Pannont akarom védeni, mert jogosak voltak a kritikák. Azonban meg kell jegyeznem, a T-mobile ezen húzása szintén kimeríti az undorító jelzőt.


vas. jún. 06, 2004 17:39
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Mobilio írta:
nekem nagyon fura hogy itt ennyire divat fikázni. nem kritizálni hanem csak úgy odacseszni egy jól hangzó cinikus félmondatot. sok dolog nem tetszik nekem sem de eszembe nem jutna a voda topicban nekiállni írogatni. tök felesleges. a relax 250 nekem tök jó mert csúcsidőben dumálok és az egyenlítő m helyett így jobb a percdíjam. átlagban 1-2 percesek a hívásaim. a fikázásról még annyit hogy a másik topciban még a koncertet is lecikizik pedig szerintm inkább örülni kéne hogy ingyen lehet menni egy Sting koncertre és jó is volt.
még annyit hogy nekem semmi bajom a vodával és a pannonnal sem attól mert t-mobile-t használok. mindegyiknek vannak hülye dolgai és vannak előnyei.


Biztos jó volt a Sting koncert. Hozzám idehallattszott rendesen, tehát volt hangerő is. Ám nekem kicsit émelygősre sikeredett az állandó híradásokban kiemelt mondat: A szervező cégnek több százmillió forintjába került az est megrendezése.
Na azért ezt már hadd ne!!!
A Westelnek zseniális marketingesei vannak, különben nem volna az a közfelfogás, hogy rangot jelent westelesnek lenni. Kétségtelen, hogy jó a cég nyújtotta szolgáltatás, a magyar piacon mindenképpen a legjobb. De a legdrágább is.

És mielőtt elolvadnánk a gyönyörtől, hogy ha kenyeret nem is, de cirkuszt ad a szolgáltató minékünk, akkor azért jusson eszünkbe, hogy ezt a mi pénzünkből teszi. És azt se feledjük, hogy ezzel a mi befizetett forintjaink utáni adózást ússza meg a cég azzal, hogy leköltségezi.

Ugyanakkor nem árt számolgatni is kicsit. Tegyük fel (pontos összegeket nem ismerek), hogy mondjuk 500 millió Ft-ba került (ez már azért szép pénz) az esti koncert mindenestől.
Mondhatnánk azt, hogy miért nem az előfizetőkre költi ezt a pénzt a cég. De számoljunk csak! 4 millió előfizetőre jutna kedvezménynek fejenként egyszeri 125 Ft. Senki észre sem venné jóformán!!!

Ha csak egyetlen forintot engedne minden tarifából a Westel, már akkor is a koncert árának a sok-sokszorosába kerülne éves szinten az a cégnek. És hát 1 Ft-os tarifacsökkentésre csak egy lesajnáló mosoly lenne a vélemény mindenki részéről.

Szóval mielőtt meghatódnánk a Westel nagylelkűségén, nyugodjunk meg, hogy kőkemény beetetéses üzletről van szó, annak az érzésnek a felkorbácsolásáról, hogy milyen jó westelesnek lenni, még koncertet is kapunk a gazditól...


vas. jún. 06, 2004 16:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Vagy mondjuk pont 3 hónap alatt kéne lebeszélni az "egyenlegedet". Úgy már nekem is tetszene.


vas. jún. 06, 2004 16:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Érdekes is lenne, ha nem kellene lebeszélni egy hónap alatt a havidíjat.
Bepengetek 25ezret, majd 3hónapon keresztül ledumálom nagyon jó percdíjjal. :)


vas. jún. 06, 2004 16:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
Topman írta:
És, ha az ember befizeti a 25 rugós relax-ot, akkor azt le is kell beszélni az adott hónap alatt, nem lehet átvinni a következő hónap(okra)?


igy van...


vas. jún. 06, 2004 16:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Igy van.


vas. jún. 06, 2004 15:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 214
Hozzászólás 
És, ha az ember befizeti a 25 rugós relax-ot, akkor azt le is kell beszélni az adott hónap alatt, nem lehet átvinni a következő hónap(okra)?


vas. jún. 06, 2004 15:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
nem fog azt hiszem a t-mobile ezzel nagyot aratni...


vas. jún. 06, 2004 15:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Az sms valoszinu egyeznek a tobbi csomaggal, mert nem irjak kulon.
37,5 Ft / SMS


vas. jún. 06, 2004 15:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
ugye az x sms asszem 80at tudsz 1xxx Ft ert venni az el itt is... az biztos a tobbit nem tom... www.t-mobil.hu


vas. jún. 06, 2004 15:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 18:30
Hozzászólások: 696
Hozzászólás 
Ebben a díjcsomagban milyen sms árak vannak?


vas. jún. 06, 2004 15:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Például átváltja utazás előtt szervuszra vagy valami hasonlóra.....
mivel ugye havonta egyszer díjmentesen lehet ugra-bugrálni a csomagok közt.


vas. jún. 06, 2004 15:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Azért álljunk meg!
Én is T-mobilos vagyok, 10 éve. Csak bejövő hívásra használom a számom már régen.

Nem váltanék !
Helyette van Vodám (Businnes).

Vagy ha mégis T-mobil kéne, akkor ott a Dominó Nap, amire ingyen át lehet irányítani a rendes előfizut.

Ezért senkinek sem érheti meg szerintem.
Még az 1000-es sem, mert mi van ha 1 hónapra elutazik valaki?


vas. jún. 06, 2004 15:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Kozmonauta írta:
A megszólított réteg pedig elsősorban a dominó kártyás ügyfelek akik most majd elgondolkodnak azon, hogy relaxal vajon jobban jönnének e ki mint havi 1 db 15000-es feltöltövel...


A tipikus DOMINOs azért nem a 15000-es feltőltőt veszi...


vas. jún. 06, 2004 14:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Erdekes lett volna a listaban egy regebbi t-mobile dijcsomag.


vas. jún. 06, 2004 14:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Norbi írta:
Tökéletesen egyetértek.

Más.
A különböző szolgáltatók díjcsomagjainak összehasonlíítását firtatóknak: a RELAX díjcsomagok "fikázásakor" nyilvánvalóan logikusabb lenne a konkurens szolgáltatók szintén postpaid díjcsomagjaival összevetni azt.

Csak azért mondom, mert még sehol sem láttam, hogy a "RELAX azért sz.r, mert a djuice vagy a Rock 'n' Roll x ponton sokkal kedvezőbb feltételeket nyújt."

Üdv.

Csomag neve, havi számla végösszege, maximálisan lebeszélhető percek száma a legdrágább, és a legkisebb percdíjjal (csúcsidőt és csúcson kívüli időszakot, valamint hálón belüli/kívüli hívásokat figyelembe véve), számlázási egység

Relax 100: 4500Ft(+200Ft hívószámkijelzési díj, opcionálisan), 100 perc, 60 sec
Djuice: 4500Ft, 70,4->80,4 perc, 30 sec
H. Perfekt: 4500Ft, 17 perc, 30 sec
RnR MAX: 4500Ft,
    első 3-4 hónapban: 68,8->124 perc, 10 sec
    majd 12 hónapon át: 86,6->156 perc, 10 sec
    továbbiakban: 68,8->124 perc, 10 sec.

Relax 250: 10000Ft(+200Ft hívószámkijelzési díj, opcionálisan), 250perc, 60 sec
Djuice: 10000Ft, 182,65->300,4 perc, 30 sec
H. Perfekt: 10000Ft, 200,3 perc, 30 sec
RnR MAX: 10000Ft,
    első 3-4 hónapban: 166,6->300 perc, 10 sec
    majd 12 hónapon át: 184,4->332 perc, 10 sec
    továbbiakban: 166,6->300 perc, 10 sec.

Relax 500: 17500Ft(+200Ft hívószámkijelzési díj, opcionálisan), 500 perc, 60 sec
Djuice: 17500Ft, 335,71->600,4 perc, 30 sec
H. Perfekt: 17500Ft, 450,3 perc, 30 sec
RnR MAX: 17500Ft,
    első 3-4 hónapban: 300->540 perc, 10 sec
    majd 12 hónapon át: 317,77->572 perc, 10 sec
    továbbiakban: 300->540 perc, 10 sec.

Relax 1000: 25000Ft(+200Ft hívószámkijelzési díj, opcionálisan), 1000 perc, 60 sec
Djuice: 25000FT, 488,77->900,4 perc, 30 sec
H. Perfekt: 25000FT, 700,3 perc, 30 sec
RnR MAX: 25000Ft,
    első 3-4 hónapban: 433,3->780 perc, 10 sec
    majd 12 hónapon át: 451,11->812 perc, 10 sec
    továbbiakban: 433,3->780 perc, 10 sec.


Ha valaki nem tudja mit jelent ez a tagoltság a RnR MAX-nál, és esetleg megtetszene neki, PÜ-ben elmagyarázom :twisted: .


vas. jún. 06, 2004 14:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
integral írta:
Szerintem aki T-Mobilos post-paides és csúcsidőben is használja a telefonját hálón belül-kívül egyaránt és elkölt minimum 4500 Ft-ot, annak megéri bármely Relax csomag.


Ja főleg a relax 1000 :D

Letesz havi 25 rugót, és lebeszél belőle 4500-at, tökre mint a tesco gazdaságos :lol:

Talán a legkisebb scomag megéri neki, de semmiképpen nem "bármely" relax csomag 8) .


Nemúúúúgy! :) :P Hanem párbaállítva lépcsőzetesen.
Tehát aki minimum 4500 Ft-ot költ, de kevesebbet, mint 10000 Ft, annak Relax 100,
aztán aki minimum 10000 Ft-ot, de kevesebbet mint 17500, annak Relax 250 stb.


vas. jún. 06, 2004 12:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
u.i.:

Ezért is adták meg bruttóban a percdíjakat, holott előfizus hirdetéseknél mindig nettó árakat írt eddig a W-T-mobil....


vas. jún. 06, 2004 11:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Szerintem ezek a díjcsomagok elsősorban a szolgáltatónak kedveznek, mert sokkal jobban előreláthatóvá teszik a bevételeiket.

A megszólított réteg pedig elsősorban a dominó kártyás ügyfelek akik most majd elgondolkodnak azon, hogy relaxal vajon jobban jönnének e ki mint havi 1 db 15000-es feltöltövel...

Az előfizetésesek telefonálási szokásai -ezáltal a bevételek- eddig is jó eredménnyel jósolhatóak voltak.


vas. jún. 06, 2004 11:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
DuckHead írta:
toto42 írta:
Hahóhahó!

Nézzünk már körül egy kicsit. Egyrészt lát bárki maga mögött rózsaszín egyenruhás géppisztolyos smasszereket, akik kényszerítik arra, hogy relaxot használjon? Másrészt ez a cucc nyilván nem azoknak jó, akik hónapról hónapra nagyon különböző mennyiségű időt töltenek telefonálással. De ha meg lehet határozni egy minimális szintet (ahogy ezt már többen írták), akkor ez egy kedvező megoldás. A le nem beszélhető előfizetési díj könnyen kiszámolható ha a kétféle percdíj különbségét felszorozzuk a lebeszélhető percek számával, így, rendre:
100: 500 - 40
250: 625 - 37,5
500: 2500 - 30
1000: 2500 - 22,5

És hát igen, ez elsősorban a nagyfogyasztók igényeit elégíti ki, de az első kettő is komoly előrelépés a T-Mobiltól szerintem a Szervusz, meg a Társalgó vidám csúcsidős percdíjaihoz képest. Persze, észnél kell lenni, de hát ez a szabad piac egyik kellemetlen mellékhatása. A szolgáltató pénzt akar keresni, ha figyel az ember, megtalálhatja azt is ami neki a legoptimálisabb, és ez nem azonos a lehúzással, hiszen csillagozva és apró betűvel, de MINDEN paraméter előre megismerhető. Már nincsen jóságos és gondoskodó állam bácsi, aki jobban tudja helyetted, hogy mi, hogyan működik, és megvéd, az egy rendszerrel ezelőtt volt. Tudtommal a T-Mobil egyelőre részvénytársasági formában működik, nem alapítványként, de szóljatok, ha lemaradtam volna valamiről. Az ingyentelefonról és a NEVETSÉGES 50.000 forintos kedvezményről csak annyit, hogy a benzinkútnál, ahol tankolni szoktam, szívesen ellenőrzik a fagyálló folyadék fagyáspontját ingyen, de ha azt mondanám az eladónak, hogy osztozzunk már a szervízköltségeken is, hiszen annyit tankolok náluk, akkor, hát nem tudom, talán körberöhögnének? Egyszerűen nonszensz, hogy mindenki nekiáll fikázni egy szolgáltatást, ami
a) nem kötelező (az adóemelést lehet szidni)
b) pont neki nem felel meg, de fogalma sincs arról, hogy másnak esetleg kedvező lehet (sőt, tökéletesen elképzelhetetlennek tartja)

Hitvitát lehet folytatni arról, hogy használható egy szolgáltatás, vagy sem, de nem igazán érdemes, mert leül az ember, kiszámolja, és pont.

Elnézést az ingerült hangnemért, de már úgy éreztem, hogy muszáj ezt leírnom



Mélységes egyetértésben!
Én is olvasom a topic-ot, és már kikívánkozott belőlem amit leírtál...
T-Mobile előfizető vagyok évek óta, nem fogok Relax-re váltani mert nem érné meg egyik sem.
A szolgáltató csak tett egy ajánlatot. Lesz aki él vele, lesz aki nem. Én például nem.


Üdv. All!
1. dolog: Nem fikáztam,hanem a véleményem volt,mióta van mobiltelefonom (5 év) figyelem minden szolgáltató "lépegetéseit" de eddig nemnagyon tudott meggyőzni 5 év alatt a westel mert istenbizony átmentem volna ha még számváltozással járt volna is.
2.dolog: Rózsaszín egyenruhás kommandósok?Nem,ettől van sokkal veszélyesebb mégpedig a marketing amit nagyon jól csinálnak,mert ugye kinek van a legtöbb előfizetője??? És ha jó a marketing akkor mindent el lehet adni,még a xart is,már bocsánat,ezt egyéb tapasztalataim mondatják.
Én több mint kétmillió előfizetőm tudatában megpróbálnám megbecsülni őket,nem madárnak nézni és újabbakat csábítani,amit sajnos most csak a vodáról tudnék én elmondani.
Az elmúlt rendszeres képzavarról csak annyit hogy Sugár András mint Kádár? :lol: Elgondolgodtató:-)
Nincs most időm idézni a benzinkutas hasonlatot, de ha a benzinkutaknak is lenne autóértékesítési részlege akkor lenne helytálló a dolog sztem,és akkor megnézném az autópiacot is de bocs a pici off-ért.
3. dolog:
Indokolok:
Westel relax: 1 perces egységekben számláznak
P & V: félperces és 10mp-s egységekben. És tudjuk minél kisebb ez annál jobb nekünk.:-) Vegyük a 100-as relaxot.
kiszámoltam én egy olyat hogyha pld veszek pannon horizont extrát 3k havidíj aminek a felét lebeszélem de ezt most ne vegyük még.
Én úgy számoltam hogy mivel van csúcsidő meg csúcson kívül akkor 50-50%-ban beszélek csúcsban és csúcson kívül akkor a 100 perc 3525-re jön ki amiből lejön a kedvezmény még és félpercalapon.
Ebből lejön a 1500 kedvezmény ami egyensúlyozza a másik 1500-at amit bent kell hagynod!
Hasonlóan a 250-es relaxnál 250 perc (nekem) 8812-re jött ki.
A többi relaxnál már nincs időm kiszámolni,de nekem ez a kettő is elég.
Üdv All!


vas. jún. 06, 2004 11:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
integral írta:
Szerintem aki T-Mobilos post-paides és csúcsidőben is használja a telefonját hálón belül-kívül egyaránt és elkölt minimum 4500 Ft-ot, annak megéri bármely Relax csomag.


Ja főleg a relax 1000 :D

Letesz havi 25 rugót, és lebeszél belőle 4500-at, tökre mint a tesco gazdaságos :lol:

Talán a legkisebb scomag megéri neki, de semmiképpen nem "bármely" relax csomag 8) .


vas. jún. 06, 2004 10:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
DuckHead írta:
Mélységes egyetértésben!
Én is olvasom a topic-ot, és már kikívánkozott belőlem amit leírtál...
T-Mobile előfizető vagyok évek óta, nem fogok Relax-re váltani mert nem érné meg egyik sem.
A szolgáltató csak tett egy ajánlatot. Lesz aki él vele, lesz aki nem. Én például nem.


Szerintem aki T-Mobilos post-paides és csúcsidőben is használja a telefonját hálón belül-kívül egyaránt és elkölt minimum 4500 Ft-ot, annak megéri bármely Relax csomag.

És abban biztosak lehetünk - mert így logikus a szolgáltató szemszögéből - hogy mindig csak kis lépésekben haladva lesz kedvezőbb (amennyiben ez lesz a cél) a szolgáltatás. Ellenkező esetben nagy bevétel/nyereség kiesést könyvelhetnének el. Hirtelen egetrengető ajánlatokra tehát nem kell számítani, mert úgyse lesz, T-Mobile-nál/Pannonnál biztos nem. Egyedül a Voda tesz majd meg ilyen lépéseket, ha tesz.


vas. jún. 06, 2004 8:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: gépnél
Hozzászólás 
toto42 írta:
Hahóhahó!

Nézzünk már körül egy kicsit. Egyrészt lát bárki maga mögött rózsaszín egyenruhás géppisztolyos smasszereket, akik kényszerítik arra, hogy relaxot használjon? Másrészt ez a cucc nyilván nem azoknak jó, akik hónapról hónapra nagyon különböző mennyiségű időt töltenek telefonálással. De ha meg lehet határozni egy minimális szintet (ahogy ezt már többen írták), akkor ez egy kedvező megoldás. A le nem beszélhető előfizetési díj könnyen kiszámolható ha a kétféle percdíj különbségét felszorozzuk a lebeszélhető percek számával, így, rendre:
100: 500 - 40
250: 625 - 37,5
500: 2500 - 30
1000: 2500 - 22,5

És hát igen, ez elsősorban a nagyfogyasztók igényeit elégíti ki, de az első kettő is komoly előrelépés a T-Mobiltól szerintem a Szervusz, meg a Társalgó vidám csúcsidős percdíjaihoz képest. Persze, észnél kell lenni, de hát ez a szabad piac egyik kellemetlen mellékhatása. A szolgáltató pénzt akar keresni, ha figyel az ember, megtalálhatja azt is ami neki a legoptimálisabb, és ez nem azonos a lehúzással, hiszen csillagozva és apró betűvel, de MINDEN paraméter előre megismerhető. Már nincsen jóságos és gondoskodó állam bácsi, aki jobban tudja helyetted, hogy mi, hogyan működik, és megvéd, az egy rendszerrel ezelőtt volt. Tudtommal a T-Mobil egyelőre részvénytársasági formában működik, nem alapítványként, de szóljatok, ha lemaradtam volna valamiről. Az ingyentelefonról és a NEVETSÉGES 50.000 forintos kedvezményről csak annyit, hogy a benzinkútnál, ahol tankolni szoktam, szívesen ellenőrzik a fagyálló folyadék fagyáspontját ingyen, de ha azt mondanám az eladónak, hogy osztozzunk már a szervízköltségeken is, hiszen annyit tankolok náluk, akkor, hát nem tudom, talán körberöhögnének? Egyszerűen nonszensz, hogy mindenki nekiáll fikázni egy szolgáltatást, ami
a) nem kötelező (az adóemelést lehet szidni)
b) pont neki nem felel meg, de fogalma sincs arról, hogy másnak esetleg kedvező lehet (sőt, tökéletesen elképzelhetetlennek tartja)

Hitvitát lehet folytatni arról, hogy használható egy szolgáltatás, vagy sem, de nem igazán érdemes, mert leül az ember, kiszámolja, és pont.

Elnézést az ingerült hangnemért, de már úgy éreztem, hogy muszáj ezt leírnom



Mélységes egyetértésben!
Én is olvasom a topic-ot, és már kikívánkozott belőlem amit leírtál...
T-Mobile előfizető vagyok évek óta, nem fogok Relax-re váltani mert nem érné meg egyik sem.
A szolgáltató csak tett egy ajánlatot. Lesz aki él vele, lesz aki nem. Én például nem.


vas. jún. 06, 2004 7:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
nekem nagyon fura hogy itt ennyire divat fikázni. nem kritizálni hanem csak úgy odacseszni egy jól hangzó cinikus félmondatot. sok dolog nem tetszik nekem sem de eszembe nem jutna a voda topicban nekiállni írogatni. tök felesleges. a relax 250 nekem tök jó mert csúcsidőben dumálok és az egyenlítő m helyett így jobb a percdíjam. átlagban 1-2 percesek a hívásaim. a fikázásról még annyit hogy a másik topciban még a koncertet is lecikizik pedig szerintm inkább örülni kéne hogy ingyen lehet menni egy Sting koncertre és jó is volt.
még annyit hogy nekem semmi bajom a vodával és a pannonnal sem attól mert t-mobile-t használok. mindegyiknek vannak hülye dolgai és vannak előnyei.


vas. jún. 06, 2004 6:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Tökéletesen egyetértek.

Más.
A különböző szolgáltatók díjcsomagjainak összehasonlíítását firtatóknak: a RELAX díjcsomagok "fikázásakor" nyilvánvalóan logikusabb lenne a konkurens szolgáltatók szintén postpaid díjcsomagjaival összevetni azt.

Csak azért mondom, mert még sehol sem láttam, hogy a "RELAX azért sz.r, mert a djuice vagy a Rock 'n' Roll x ponton sokkal kedvezőbb feltételeket nyújt."

Üdv.


vas. jún. 06, 2004 6:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 128
Hozzászólás 
Hahóhahó!

Nézzünk már körül egy kicsit. Egyrészt lát bárki maga mögött rózsaszín egyenruhás géppisztolyos smasszereket, akik kényszerítik arra, hogy relaxot használjon? Másrészt ez a cucc nyilván nem azoknak jó, akik hónapról hónapra nagyon különböző mennyiségű időt töltenek telefonálással. De ha meg lehet határozni egy minimális szintet (ahogy ezt már többen írták), akkor ez egy kedvező megoldás. A le nem beszélhető előfizetési díj könnyen kiszámolható ha a kétféle percdíj különbségét felszorozzuk a lebeszélhető percek számával, így, rendre:
100: 500 - 40
250: 625 - 37,5
500: 2500 - 30
1000: 2500 - 22,5

És hát igen, ez elsősorban a nagyfogyasztók igényeit elégíti ki, de az első kettő is komoly előrelépés a T-Mobiltól szerintem a Szervusz, meg a Társalgó vidám csúcsidős percdíjaihoz képest. Persze, észnél kell lenni, de hát ez a szabad piac egyik kellemetlen mellékhatása. A szolgáltató pénzt akar keresni, ha figyel az ember, megtalálhatja azt is ami neki a legoptimálisabb, és ez nem azonos a lehúzással, hiszen csillagozva és apró betűvel, de MINDEN paraméter előre megismerhető. Már nincsen jóságos és gondoskodó állam bácsi, aki jobban tudja helyetted, hogy mi, hogyan működik, és megvéd, az egy rendszerrel ezelőtt volt. Tudtommal a T-Mobil egyelőre részvénytársasági formában működik, nem alapítványként, de szóljatok, ha lemaradtam volna valamiről. Az ingyentelefonról és a NEVETSÉGES 50.000 forintos kedvezményről csak annyit, hogy a benzinkútnál, ahol tankolni szoktam, szívesen ellenőrzik a fagyálló folyadék fagyáspontját ingyen, de ha azt mondanám az eladónak, hogy osztozzunk már a szervízköltségeken is, hiszen annyit tankolok náluk, akkor, hát nem tudom, talán körberöhögnének? Egyszerűen nonszensz, hogy mindenki nekiáll fikázni egy szolgáltatást, ami
a) nem kötelező (az adóemelést lehet szidni)
b) pont neki nem felel meg, de fogalma sincs arról, hogy másnak esetleg kedvező lehet (sőt, tökéletesen elképzelhetetlennek tartja)

Hitvitát lehet folytatni arról, hogy használható egy szolgáltatás, vagy sem, de nem igazán érdemes, mert leül az ember, kiszámolja, és pont.

Elnézést az ingerült hangnemért, de már úgy éreztem, hogy muszáj ezt leírnom


vas. jún. 06, 2004 4:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Imiboy írta:
Hm.
Jobb Veled a világ,rózsaszín feeling...
Sting koncert for free...
Relax díjcsomag...
?
M fog következni????

Tippeket kérek a lehetséges lehetõségekre a folytatást illetõen! :D :lol:

De komolyra fordítva a szót nem hinném hogy ezzel fog piacot robbantani vagy a helyét stabilizálni a T-mobile.
Egyedül a barátságos készülékárak lehetnének vonzóak,de annak a minimális rétegnek aki Relax 1000-et fog választani, sztem annak annyira nem számít hogy mennyiért vesz tellát. Az 500-as relax meg már (sztem) nem mutat olyan barátságos árakat.
Vagy lehet hogy én vagyok skót de ha pld Relax 1000-nél 25e Ft-ot kiteszek min. havonta 1 évig akkor ingyen kellene adni a telefont hogy lehetõleg mégtöbbet beszéljen az ember csak legyen mivel, vagy lebeszélhetõ lenne a tella ára,vagy nemtom,de ez nem 1 barátságos dolog.
Sebaj eddig sem szerettem a westelt sztem a t mobile sem lesz szimpi de biztos én vagyok a majom paraszt akinek semmi sem jó :P


teljesen igazad van..szerintem aki havi 25ot kifizet...azok nagy resze szinten meg tudja venni a daragabb telefont..pl:a p900ast kb 50ezerrel adjak olcsobban..szoval ez nem igazan sok...ilyen havi 25ezres beszelgetessel legalabb ingyenes telefont adjanak hozza (es nem az olcso kategoriabol) utalom amikor hulyenek neznek Kép


szomb. jún. 05, 2004 23:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Hm.
Jobb Veled a világ,rózsaszín feeling...
Sting koncert for free...
Relax díjcsomag...
?
M fog következni????

Tippeket kérek a lehetséges lehetőségekre a folytatást illetően! :D :lol:

De komolyra fordítva a szót nem hinném hogy ezzel fog piacot robbantani vagy a helyét stabilizálni a T-mobile.
Egyedül a barátságos készülékárak lehetnének vonzóak,de annak a minimális rétegnek aki Relax 1000-et fog választani, sztem annak annyira nem számít hogy mennyiért vesz tellát. Az 500-as relax meg már (sztem) nem mutat olyan barátságos árakat.
Vagy lehet hogy én vagyok skót de ha pld Relax 1000-nél 25e Ft-ot kiteszek min. havonta 1 évig akkor ingyen kellene adni a telefont hogy lehetőleg mégtöbbet beszéljen az ember csak legyen mivel, vagy lebeszélhető lenne a tella ára,vagy nemtom,de ez nem 1 barátságos dolog.
Sebaj eddig sem szerettem a westelt sztem a t mobile sem lesz szimpi de biztos én vagyok a majom paraszt akinek semmi sem jó :P


szomb. jún. 05, 2004 23:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Dark írta:
nagy rakas kaki ez egesz...pedig en is westeles vagyok..vagyis t-mobilos
a relax500as ami mar turheto..de az mar 17500as a havidija..az 1000esrol mar ne is beszeljek...ezt megint nem a "kis" embereknek talaltak ki...aki meg ilyen sokat beszel az nagyreszt ceges elofizetest vesz.


Itt nincs havidíj :D

Egy olyan gondolatom támadt, hogy ha nincs havidíj, akkor a hûséget hogyan oldják meg? Ha nem beszélek egy percet sem, mert épp nincs rá szükségem (prepaid-nél megtehetem), akkor kiszámlázzák az egészet és következõ hónapban már duplát kell fizetnem?

Mi van akkor, ha nem beszélem le mondjuk a 100 percet? Átvihetem a következõ hónapba?


ezen a nincs havidij szovegen nem tudom hogy most sirjak-e vagy nevessek Kép ..inkabb csak Kép
mar elnezest...


szomb. jún. 05, 2004 23:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Aki nézte a T-mobile német oldalát (t-mobile.de), az láthatta, hogy ott kint 60/1 a számlázási egység. Kérdés, hogy az ingyenes perceket hogyan számolják...
Tehát ha mondjuk 1 perc 12 mp-et beszéltem, akkor az mennyit vesz le 60/1-es számlálás esetén a mondjuk 100 percből?


szomb. jún. 05, 2004 22:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Ha azt mondtak volna, hogy 100%-san lebeszelheto havidij, "ez korrekt" lett volna.
Mondom en, mint "elvakult westel hivo".


szomb. jún. 05, 2004 21:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Akarhogy szamolom, ugyanugy jovok ki a vegen a mostani es a relax 100-al is (pl. hangpostara futas miatt). Raadasul a szamlazas igy 30/1, nem perc alapu.


szomb. jún. 05, 2004 20:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
relaxaljon a hoher:-)))))


szomb. jún. 05, 2004 20:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Relaxálj perc alapon! :)


szomb. jún. 05, 2004 20:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
zocsa001 írta:
K.Zolee írta:
tobbszor atkutattam a topicot, de nem talaltam ez most masodperc vagy perc esetleg milyen egysegekben torteno dijazasu?

eXpesti írta:
A Relax és Relax kiegészítő nemzetközi csomagokban foglalt beszélgetések esetében a számlázás egyperces egységekben történik és minden megkezdett egység díjköteles


megyek menten megkovezni magam:-)

ennek ugy meg ertelme is lenne ha masodperc alapu lenne a dolog...


szomb. jún. 05, 2004 20:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 267
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
tobbszor atkutattam a topicot, de nem talaltam ez most masodperc vagy perc esetleg milyen egysegekben torteno dijazasu?

eXpesti írta:
A Relax és Relax kiegészítő nemzetközi csomagokban foglalt beszélgetések esetében a számlázás egyperces egységekben történik és minden megkezdett egység díjköteles


szomb. jún. 05, 2004 19:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
tobbszor atkutattam a topicot, de nem talaltam ez most masodperc vagy perc esetleg milyen egysegekben torteno dijazasu?



Perc alapu


szomb. jún. 05, 2004 19:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
tobbszor atkutattam a topicot, de nem talaltam ez most masodperc vagy perc esetleg milyen egysegekben torteno dijazasu?


szomb. jún. 05, 2004 19:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólás 
X-COM írta:
pl. én a 250est biztos, hogy mindig elfogyasztom, de az 500ast már nem biztos, hogy mindig, így az nem éri meg számomra


Valahogy én is így vagyok most...


szomb. jún. 05, 2004 19:01
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
egyértelmű, hogy nem azok választják, akik talán lebeszélik, hanem azok akik biztos, hogy lebeszélik

pl. én a 250est biztos, hogy mindig elfogyasztom, de az 500ast már nem biztos, hogy mindig, így az nem éri meg számomra


szomb. jún. 05, 2004 18:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Ha viszont nem beszéled le, akkor a megmaradt részt biztosan ki kell fizetned.


Azt mindenképpen ki kell fizetned, max. a semmiért. Én, ha választhatnék, inkább veszni hagynám, mint beszéljek - esetleg kölcsönadnám hó végén a hugomnak.


szomb. jún. 05, 2004 18:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
adott egy hónapban 25000 Ft, amit kiszámláznak, de viszont lebeszélheted 1000 percben. Ha viszont nem beszéled le, akkor a megmaradt részt biztosan ki kell fizetned.


Így már érthető(bb), amit írtál, hiszen abból az jött át, hogy minél többet beszél valaki, annál kevesebbet kell majd fizetnie hó végén.
Amúgy nem hiszem, hogy a csomagok használói között nagyon sok olyan ember lesz, aki naplózni fogja, mikor mennyit telefonált, éppen ez a jó a postpaidben.


szomb. jún. 05, 2004 16:47
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Akkor leírom hogy értemt:

adott egy hónapban 25000 Ft, amit kiszámláznak, de viszont lebeszélheted 1000 percben. Ha viszont nem beszéled le, akkor a megmaradt részt biztosan ki kell fizetned. Ha nem így van, akkor mea culpa, de valahogy így tudom elképzelni.
Javíts ki, ha nem. Erre utaltam azzal, hogy igyekeznek lebeszélni, mielőtt lezárnák arra a hónapra. :)


szomb. jún. 05, 2004 14:01
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Már látom magam előtt a kétségbeesett embereket, amikor a havi szlazárás előtti napon beszélnek, beszélnek és beszélnek, azt sem tudják kivel, csak ne kelljen annyit fizetni.


No, ennek a kijelentésednek az égadta egy világon semmi értelme sincs.


szomb. jún. 05, 2004 13:56
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
epyc írta:
Innentől kezdve pedig nem lebeszélhető, hanem "BESZÉLD LE B.ZZEG JOBBAN JÁRSZ":). Kicsit élt bennem a remény, hogy talán a t-mobile vissza tud majd csábítani, miután 2 évet lehúztam a westelnél és most a 3. évet taposom a vodánál, de nem... Kacagságos inkább, mint komoly. Ami megérné az drága, ami olcsó az meg nem jó a többi szolgáltató perc/áraihoz viszonyítva.


Azért ebben újat alkotott a T-mobile, hiszen eddig az volt a lényeg, hogy minél kevesebbet beszéljen az ember, minél olcsóbban. Itt meg az van, hogy beszélj, vagy K. sokat fizetsz. Nem semmi. :lol:

Már látom magam előtt a kétségbeesett embereket, amikor a havi szlazárás előtti napon beszélnek, beszélnek és beszélnek, azt sem tudják kivel, csak ne kelljen annyit fizetni. :D (ezután a pontos idő lesz a legnépszerűbb telefonszám :?: )


szomb. jún. 05, 2004 13:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Micuir írta:
Szerintem az olcsó telefon szól mellette illetve, hogy " a havidíj teljes egészében lebeszélhető" - de mindenképpen kiszámlázzák, bármennyit beszélsz.


Innentől kezdve pedig nem lebeszélhető, hanem "BESZÉLD LE B.ZZEG JOBBAN JÁRSZ":). Kicsit élt bennem a remény, hogy talán a t-mobile vissza tud majd csábítani, miután 2 évet lehúztam a westelnél és most a 3. évet taposom a vodánál, de nem... Kacagságos inkább, mint komoly. Ami megérné az drága, ami olcsó az meg nem jó a többi szolgáltató perc/áraihoz viszonyítva.


szomb. jún. 05, 2004 12:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
Szerintem az olcsó telefon szól mellette illetve, hogy " a havidíj teljes egészében lebeszélhető" - de mindenképpen kiszámlázzák, bármennyit beszélsz.


szomb. jún. 05, 2004 12:15
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 327 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség