Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. okt. 11, 2024 11:26



Hozzászólás a témához  [ 327 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
"Havidíj-mentes" Relax csomagok a T-Mobiletól 

Váltasz rá?
Igen 16%  16%  [ 22 ]
Nem! 84%  84%  [ 112 ]
Szavazatok száma : 134

"Havidíj-mentes" Relax csomagok a T-Mobiletól 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nem nagyon értem ezt a fikázással átitatott fanyalgást.
Mégis mit akartok? Jó, tudom, ingyen telefonálni, havidíj nélkül. Ez mind szép, csak éppen nem életszerű.

Egy olyan előfizetőnek, aki jelenleg a Partner4-ben van és havi szinten 30-40e Ft körül mozog a számlája, annak igencsak jó ajánlat a Relax1000. Nem kevés ilyen embert ismerek. Tudjátok ők azok, akik a munkájukkal kapcsolatban használják már pár éve a mobiltelefont és általában csúcsidőben....


kedd jún. 08, 2004 10:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 214
Hozzászólás 
Nagyon úgy néz ki, hogy erre a "bomba" meglepetésre vártunk ennyit, mi westelesek? Elég régóta előfizetőjük vagyok, semmilyen megbecsülésnek még a jelét sem látom, pár éve lejárt a hűség szerződésem is, gondoltam megvárom a nagy napot, most végre elkezdhetek körülnézni a többi szolgáltató ajánlatai között, hiszen ismét beigazolódott, a westel bohócnak nézi az embereket.


kedd jún. 08, 2004 10:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Szerintem most érdemes elhelyezkedni a Tetrapacknál. Amennyi csomag van, biztos megélhetés.... :lol:


A sok csomag végeredménye nehogy költözés legyen! 8)


kedd jún. 08, 2004 9:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Szerintem most érdemes elhelyezkedni a Tetrapacknál. Amennyi csomag van, biztos megélhetés.... :lol:


kedd jún. 08, 2004 9:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
integral írta:
thiby írta:
OFF

Én már annyira kész vagyok ettől a sok csomagtól, hogy minden szinten rejtett költségekre számítok.


Szintén OFF

Nem kevered a Draskovics csomaggal? :twisted: és :evil:


:twisted: :P


kedd jún. 08, 2004 9:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
thiby írta:
OFF

Én már annyira kész vagyok ettől a sok csomagtól, hogy minden szinten rejtett költségekre számítok.


Szintén OFF

Nem kevered a Draskovics csomaggal? :twisted: és :evil:


kedd jún. 08, 2004 9:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
OFF

Én már annyira kész vagyok ettől a sok csomagtól, hogy minden szinten rejtett költségekre számítok. Tegnap elmentünk egy szedd magad akcióban epret szedni, és ki volt írva, hogy 270 Ft/kg az eper, alatta egy másik tábla: kis vödör 140,-, nagy vödör 200,-. Teljesen azt hittem, hogy a "kis vödör" és "nagy vödör" egyfajta "alapdíjat" jelent - amit mindenképpen meg kell fizetni, attól függően, hogy mekkora vödörbe gyűjtöd a gyümölcsöt. Ehhez jön az eper kilónkénti 270 Ft-os ára.

Basszus kiderült, hogy a vödörért csak akkor kell fizetni, ha nincs sajátod, és veszel egyet.... Vagyis túlkombináltam kissé.... :wink: :wink:

Szóval a fentiből csak annyi az ON, hogy az ember már mindenhol a rejtett költségeket , az apróbetűket, miegymást keresi..

:lol: :lol:

ON


Sorry ezért a **** történetért... :oops: 8)
-->>> a zs.i.bb.asz.tó szót sem lehet leírni :) finom :)


kedd jún. 08, 2004 9:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
integral írta:
thiby írta:
Egyébként az ötlet nem is rossz :lol: Lehet, hogy hamarosan lesz egy ilyen választható relax opció is! :lol: :lol: Relax Hangposta 250 - havidíjmentesen, 250 percnyi hangpostára futást biztosító opció -percenként 1 Ft-ért! :lol: :lol:
8)


Nem hülyeség! :wink:
Bár nem érné meg a T-Mobile-nak. Hiszen kevesebb bevételt produkálna, mintha kifizetné az ügyfél a félperc illetve egyperc árát.


Igen, de megint lenne egy marketingfogás, hogy ő milyen rendes az ügyfeleihez.


kedd jún. 08, 2004 9:16
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
integral írta:
thiby írta:
Egyébként az ötlet nem is rossz :lol: Lehet, hogy hamarosan lesz egy ilyen választható relax opció is! :lol: :lol: Relax Hangposta 250 - havidíjmentesen, 250 percnyi hangpostára futást biztosító opció -percenként 1 Ft-ért! :lol: :lol:
8)


Nem hülyeség! :wink:
Bár nem érné meg a T-Mobile-nak. Hiszen kevesebb bevételt produkálna, mintha kifizetné az ügyfél a félperc illetve egyperc árát.

Bármi megérheti nekik, csak a havidíjmentes havidíjat :wink: kell ügyesen meghatározni... :lol: :twisted:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sverige kedd jún. 08, 2004 9:17-kor.



kedd jún. 08, 2004 9:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
thiby írta:
Egyébként az ötlet nem is rossz :lol: Lehet, hogy hamarosan lesz egy ilyen választható relax opció is! :lol: :lol: Relax Hangposta 250 - havidíjmentesen, 250 percnyi hangpostára futást biztosító opció -percenként 1 Ft-ért! :lol: :lol:
8)


Nem hülyeség! :wink:
Bár nem érné meg a T-Mobile-nak. Hiszen kevesebb bevételt produkálna, mintha kifizetné az ügyfél a félperc illetve egyperc árát.


kedd jún. 08, 2004 9:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
integral írta:
Silver írta:
A T-Mobile-nél létezik egy 250.- Ft-os opció, mellyel bármikor ingyenes a hangposta felhívása. Szerintetek ha ezzel bármikor felhívok egy T-Mobile előfizetőt, és hangpostára futok, akkor vajon az ingyenes lesz számomra?


Nem hiszem, hiszen nem a hangpostát hívod fel, hanem az adott illetőt. :roll:


Egyébként az ötlet nem is rossz :lol: Lehet, hogy hamarosan lesz egy ilyen választható relax opció is! :lol: :lol: Relax Hangposta 250 - havidíjmentesen, 250 percnyi hangpostára futást biztosító opció -percenként 1 Ft-ért! :lol: :lol:
8)


kedd jún. 08, 2004 8:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Orba-szájba ezt a Relax1000 csomagot reklámozzák a 25Ft-os percdíjjal.
Ecceri ember meglátja, örül, elmegy a boltba, meghallja a nemlétező havidíjat, ami 25ezerFT, és menten kifordul az üzletből.


kedd jún. 08, 2004 8:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
pampika írta:
integral írta:
pampika írta:
thiby írta:
Illetve ezért a 4500-ért legfeljebb 100 x kezdeményezhetsz hívást (kivéve az ingyenes számokat, ugye), a percalapú számlázás miatt. Ez ezzel a legnagyobb baj egyébként (szerintem).


Hát igen..tegnap volt 2 hangpostára futásom is.De mire elkezdi bemondani az automata,már hiába nyomom ki,mert már 3 másodperce számláznak :evil: És ha mindez perc alapon menne,hát nem lenne szimpi :(


Ezt nem igazán értem. A 3 mp ingyenesség megszünt a Westelnél kb. 1-2 hónapja! :!:


Azt nagyon jól tudom,de akkor is idegesít,hogy régen ez legalább nem került pénzbe!És mivel nem akarok beszélgetni a hangpostával,akkor miért kell mindenképp fizetnem??
És ez gondolom annak se jó,aki vált ezekre az új "csuda" csomagokra és az előre fizetett perceiből hangpostára-futásokra is kell költenie.


Ez ellen van egy biztos megoldás:

Legyen mindenki Pannonos! Ott van sípszó a hangpostára futás előtt. 8)


kedd jún. 08, 2004 8:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
csab2 írta:
A Relax egy havi előfizetéses díjcsomag lesz, amelynél valójában nincs havi előfizetési díj :lol:


Ha már mondaton belül az ellenkezőjét állítják, akkor nyilvánvaló a szög zsákból való kibúvásának esete! :oops:
Nem kellett volna ezt eröltetni! :idea:


kedd jún. 08, 2004 8:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Engem még az is foglalkoztat, hogy például hogyan lehet követni, mennyit beszélhet le az ember még a havi limitből...

Mert ugye egy domino kártyás ezt könnyen megoldja - kód, egyenleginfo.

Az alábbi dolgokra gyakorlatilag nincs lekérdezési lehetőség, fejben kell(ene?) tartani, hogy mennyit használt fel az ember:
Nekem (havidíjas t-mobile előfiz) még azt is nehéz fejben tartani, hogy a havi 5 ingyenes MMS-ből hányat használtam fel. Annak idején, amikor volt havi 10 perc ingyen, azt sem tudtam követni (nem vagyok ez a típus :wink: ) Ráadásul a havi előfizetési díj fele lebeszélhető - na, ezt is figyelni kellene. Ugyanez a helyzet az SMS25,80 csomagokkal: követhetetlenek!!! (kivétel: sms-számlálós készülékek).

A számlaegyenleg lekérdezésnek én még soha nem vettem hasznát, hiszen ez egy viszonylagos összeg.

Egy a lényeg: van valami lehetőség ezt a relax-dolgot lekérdezni (díjmentesen), vagy jegyzetelni kell, hogy mikor és mennyit beszélt az illető?


kedd jún. 08, 2004 8:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
csab2 írta:
A Relax egy havi előfizetéses díjcsomag lesz, amelynél valójában nincs havi előfizetési díj :lol: , s például a Relax 1000 előfizetői a csomagban foglalt ezer perc felhasználásával a nap minden órájában minden belföldi előfizetőt 25 forintért hívhatnak percenként, a limitidő elérése után viszont 22,50 forintra csökken a tarifa."

Ez tetszik! :lol: Szóval összefoglalva, ez egy havi előfizetéses csomag, ahol nincs havi előfizetési díj, és a csomag (esetleg a - nem létező - havi előfizetési díj??? :wink: ) magában foglal 1000 perc belföldi beszélgetést... :lol: :lol:


kedd jún. 08, 2004 8:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Silver írta:
A T-Mobile-nél létezik egy 250.- Ft-os opció, mellyel bármikor ingyenes a hangposta felhívása. Szerintetek ha ezzel bármikor felhívok egy T-Mobile előfizetőt, és hangpostára futok, akkor vajon az ingyenes lesz számomra?


Nem hiszem, hiszen nem a hangpostát hívod fel, hanem az adott illetőt. :roll:


kedd jún. 08, 2004 8:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Idézet az index.hu-ról:

"Kevesebb mint egy hónap alatt - május 3. és a június 5-i Sting-koncerttel zárult T-Mobile Nap között - a Westelről T-Mobile-re váltó mobiltelefon-társaság közel 300 üzlete, WAP-oldala, honlapja, több száz különböző szóróanyaga, hirdetései és szinte felsorolhatatlan számú egyéb megjelenése öltötte magára az új szín- és képi világot - mondta Winkler János, a T-Mobile Magyarország Rt. vezérigazgató-helyettese. A cégvezetés továbbra sem árulja el, hogy a névváltást finanszírozó T-Mobile International mekkora összeget fordított minderre - a Napi Gazdaság információi szerint ez elérheti az 5-6 milliárd forintot.

Segítséggel ismerik

Winkler elmondta továbbá, hogy az említett néhány hét után a márka "nem segített" ismertsége (vagyis amikor a kérdezett csak a nevet hallja, minden támpont nélkül) 36 százalékos, míg a "segített, támogatott" ismertsége 76 százalék. A cég szlogenjének, a "Jobb veled a világ!"-nak az ismertsége pedig 52 százalékos.

Új díjcsomagok

A T-Mobile a márkaváltáshoz kapcsolódóan szombattól egy olyan díjcsomagot vezet be, amely már valamennyi nyugat-európai ország T-Mobile-szolgáltatási palettáján megtalálható. A Relax egy havi előfizetéses díjcsomag lesz, amelynél valójában nincs havi előfizetési díj :lol: , s például a Relax 1000 előfizetői a csomagban foglalt ezer perc felhasználásával a nap minden órájában minden belföldi előfizetőt 25 forintért hívhatnak percenként, a limitidő elérése után viszont 22,50 forintra csökken a tarifa."


kedd jún. 08, 2004 8:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Silver írta:
Gondolkozzunk egy picit.
Anno amikor a Vodafone bevezette a csúcsidőn kívüli ingyenes opcióját, felhívtam az ügyfélszolgálatot, és megkérdeztem: mi van akkor, ha ingyenes időszakban hívok valakit és hangpostára fut a hívásom? A válasz az volt, hogy természetesen ez is ingyenes. Többször is megkérdeztem, többször is ugyanezt a választ kaptam.
A T-Mobile-nél létezik egy 250.- Ft-os opció, mellyel bármikor ingyenes a hangposta felhívása. Szerintetek ha ezzel bármikor felhívok egy T-Mobile előfizetőt, és hangpostára futok, akkor vajon az ingyenes lesz számomra?

Az két külön dolog, ha a SAJÁT hangpostádat hívod (ez az, ami 250Ft-ért ingyenes), vagy pedig egy másik előfizetőt hívsz (hálón belüli hívás), akinek a telefonja éppen át van irányítva az Ő hangpostájára. Attól te még nem hangpostát hívsz, hanem egy másik előfizetőt. Az, hogy az ő száma hová van átirányítva, az számodra teljesen mindegy...


kedd jún. 08, 2004 8:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólás 
pampika írta:
Hát igen..tegnap volt 2 hangpostára futásom is.De mire elkezdi bemondani az automata,már hiába nyomom ki,mert már 3 másodperce számláznak :evil: És ha mindez perc alapon menne,hát nem lenne szimpi :(


Gondolkozzunk egy picit.
Anno amikor a Vodafone bevezette a csúcsidőn kívüli ingyenes opcióját, felhívtam az ügyfélszolgálatot, és megkérdeztem: mi van akkor, ha ingyenes időszakban hívok valakit és hangpostára fut a hívásom? A válasz az volt, hogy természetesen ez is ingyenes. Többször is megkérdeztem, többször is ugyanezt a választ kaptam.
A T-Mobile-nél létezik egy 250.- Ft-os opció, mellyel bármikor ingyenes a hangposta felhívása. Szerintetek ha ezzel bármikor felhívok egy T-Mobile előfizetőt, és hangpostára futok, akkor vajon az ingyenes lesz számomra?


kedd jún. 08, 2004 8:31
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
integral írta:
pampika írta:
thiby írta:
Illetve ezért a 4500-ért legfeljebb 100 x kezdeményezhetsz hívást (kivéve az ingyenes számokat, ugye), a percalapú számlázás miatt. Ez ezzel a legnagyobb baj egyébként (szerintem).


Hát igen..tegnap volt 2 hangpostára futásom is.De mire elkezdi bemondani az automata,már hiába nyomom ki,mert már 3 másodperce számláznak :evil: És ha mindez perc alapon menne,hát nem lenne szimpi :(


Ezt nem igazán értem. A 3 mp ingyenesség megszünt a Westelnél kb. 1-2 hónapja! :!:


Azt nagyon jól tudom,de akkor is idegesít,hogy régen ez legalább nem került pénzbe!És mivel nem akarok beszélgetni a hangpostával,akkor miért kell mindenképp fizetnem??
És ez gondolom annak se jó,aki vált ezekre az új "csuda" csomagokra és az előre fizetett perceiből hangpostára-futásokra is kell költenie.


kedd jún. 08, 2004 8:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
integral írta:
pampika írta:
thiby írta:
Illetve ezért a 4500-ért legfeljebb 100 x kezdeményezhetsz hívást (kivéve az ingyenes számokat, ugye), a percalapú számlázás miatt. Ez ezzel a legnagyobb baj egyébként (szerintem).


Hát igen..tegnap volt 2 hangpostára futásom is.De mire elkezdi bemondani az automata,már hiába nyomom ki,mert már 3 másodperce számláznak :evil: És ha mindez perc alapon menne,hát nem lenne szimpi :(


Ezt nem igazán értem. A 3 mp ingyenesség megszünt a Westelnél kb. 1-2 hónapja! :!:


Sztem arra gondolt pampika, hogy kb 3 mp kerül kiszámlázásra egy hangpostára futásnál (gondolom, mp alapú díjcsomagja van). A percalapú csomagoknál meg ugye ugrik az egész perc.


kedd jún. 08, 2004 8:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 04, 2004 23:28
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
A Relax azzal lett szerintem is teljesen elszúrva, hogy perc alapú a számlázása. Abban teljesen igazatok van, hogy a Domino nap átlag percdíjával számolva (36 Ft) nem tud versenyhelyzetbe kerülni. A Relax 500 a maga 35 Ft-os percdíjával nyújtja árban azt, amit a Domino Nap, ezért pedig 17500-at kell fizetni. Hát kevésen töltögetnek ennyit.

A havidíj kényelmesebb, de drágább. Aki ki tudja fizetni havidíjas, aki nem, vagy nem szeretné, az marad kártyás..

(OFF: Egyébként a perc alapú számlázástól a hideg kiráz, pláne, hogy nem is olcsóbb beleszámolva a hangpostára futott hívásokat és a nem kerek perces beszélgetéseket. Szerintem szánalmas, hogy látszólag olcsóbb percdíjakat kínálna, de mellette lenyomják az emberek torkán a perces számlázást. Így könnyú árat csökkenteni.)


kedd jún. 08, 2004 8:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
pampika írta:
thiby írta:
Illetve ezért a 4500-ért legfeljebb 100 x kezdeményezhetsz hívást (kivéve az ingyenes számokat, ugye), a percalapú számlázás miatt. Ez ezzel a legnagyobb baj egyébként (szerintem).


Hát igen..tegnap volt 2 hangpostára futásom is.De mire elkezdi bemondani az automata,már hiába nyomom ki,mert már 3 másodperce számláznak :evil: És ha mindez perc alapon menne,hát nem lenne szimpi :(


Ezt nem igazán értem. A 3 mp ingyenesség megszünt a Westelnél kb. 1-2 hónapja! :!:


kedd jún. 08, 2004 8:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Visszatérve a havidíj nélküli szövegre, szerintem a Gazdasági Versenyhivataltól kijárna a bünti, hiszen egyértelműen megtéveszti a fogyasztókat. Mint ahogy van is rá példa: az egyik ismerősöm a rádióban hallotta a reklámot és mondta nagy lelkesen, hogy a T-Mobile új csomagja milyen jó, mivel nincs havidíj és olcsó percdíjak vannak. Azt hiszem, a reklámban a 22,5 Ft-os percdíj lehet hangoztatva, mert az ismerősöm is azt említette.
Tehát van a T-Mobile szimpatizáns palimadár (akinek csőre fog nőni :twisted: :mrgreen: - juj visszaüt a bumeráng!), aki hallván ezt a reklámot joggal hiheti, hogy 22,5 Ft-ért beszélhet bármály hálóba havidíj nélkül.
Azért megnézném néhány ügyfél arcát és ezt reagálandó ügyintéző arcát a bemutatóteremben/viszonteladónál, amikor megtudja az érdeklődő, hogy 25000 Ft havi fixért beszélhet 22,5 Ft-os percdíjjal, iazaz hogy a 25000 Ft lebeszélése után.


kedd jún. 08, 2004 8:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
thiby írta:
Illetve ezért a 4500-ért legfeljebb 100 x kezdeményezhetsz hívást (kivéve az ingyenes számokat, ugye), a percalapú számlázás miatt. Ez ezzel a legnagyobb baj egyébként (szerintem).


Hát igen..tegnap volt 2 hangpostára futásom is.De mire elkezdi bemondani az automata,már hiába nyomom ki,mert már 3 másodperce számláznak :evil: És ha mindez perc alapon menne,hát nem lenne szimpi :(


kedd jún. 08, 2004 8:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
pampika írta:
djsms írta:
csak hogy képben legyek. Most ha mondjuk 100as csomagom van és ebből csak 70 percet beszélek le akkor az mibe is fájt nekem?
és ha teszemazt 110 percet?
nem megy így a fejszámolás kora reggel :(


Tehát a lényeg,hogy a 4500-at mindenképp be kell fizetned.Ezért kapsz 100 percet.Mindegy,hogy mennyit beszélsz le belőle,ez egy fix összeg.És ha túlléped az előre befizetett akkor a további perceidet 40 ft-ért beszélheted.


Illetve ezért a 4500-ért legfeljebb 100 x kezdeményezhetsz hívást (kivéve az ingyenes számokat, ugye), a percalapú számlázás miatt. Ez ezzel a legnagyobb baj egyébként (szerintem).


kedd jún. 08, 2004 7:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Gambi írta:
A cél szerintem a Relax csomaggal a kártyások átcsábítása előfizetésre (ezzel most biztos nagyon tutit mondtam), de a lényeg az, hogy az eszközt a kiszámítható, előre tervezhető havidíjas csomagban látják. Valaki azért vesz Dominot (vagy bármi mást), mert nem akar meglepetéseket a hónap végén, feltölt rá X ezer forintot, tart ameddig tart. A logika itt is hasonló: befizet 4500-at, és ezért van 100 perce. Ha elfogyott, efogyott, elsején újra kezdődik a kredit.


Bocs, de ez a logika itt nem állja meg a helyét. Ha elfogyott a 100 perced, attól még úgyanúgy tudsz tovább dumálni, csak azt már nem a mindenképpen befizetett havidíjból teszed. Tehát abszolút nem tudsz semmit előre tervezni, ha nem vezeted az összes hívásod táblázatban, akkor pont ugynúgy nem fogod tudni a számla végösszegét, mint bármelyik másik előfizetésnél. Itt csak egy dolog biztos: hogy minimum (dumálástól függetlenül) mennyit fogsz fizetni.


kedd jún. 08, 2004 7:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
djsms írta:
csak hogy képben legyek. Most ha mondjuk 100as csomagom van és ebből csak 70 percet beszélek le akkor az mibe is fájt nekem?
és ha teszemazt 110 percet?
nem megy így a fejszámolás kora reggel :(


Tehát a lényeg,hogy a 4500-at mindenképp be kell fizetned.Ezért kapsz 100 percet.Mindegy,hogy mennyit beszélsz le belőle,ez egy fix összeg.És ha túlléped az előre befizetett akkor a további perceidet 40 ft-ért beszélheted.


kedd jún. 08, 2004 7:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
djsms írta:
csak hogy képben legyek. Most ha mondjuk 100as csomagom van és ebből csak 70 percet beszélek le akkor az mibe is fájt nekem?
és ha teszemazt 110 percet?
nem megy így a fejszámolás kora reggel :(

70 perc: 4500 Ft (vagyis 100 perc ára)
110 perc: 4500 Ft + 10x40Ft = 4900 Ft


kedd jún. 08, 2004 6:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
csak hogy képben legyek. Most ha mondjuk 100as csomagom van és ebből csak 70 percet beszélek le akkor az mibe is fájt nekem?
és ha teszemazt 110 percet?
nem megy így a fejszámolás kora reggel :(


kedd jún. 08, 2004 6:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
MEEGÉÉÉÉÉÉRIII! :idea: :idea: :idea: :idea:

Hát nem láttok a szemetektől?

Relax 1000-es csomag kell az egész családnak, és mind az 5-en egy telefont használva lehet telcsizni tök olcsóón!

Egy családba egy telefon:)

A matáv reszkessen:)


Üdv!


kedd jún. 08, 2004 1:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Gambi írta:
szerződéses jogviszonyban garantált a hívószám (eddig ha ellopták a telcsit és nem találtad az eredeti kis cetlit, ugrott a szám)


A személyid alapján kötelesek új szerződést nyomtatni, és új kártyát is adni :wink: jó ha tudod...


hétf. jún. 07, 2004 23:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Gambi írta:
A logika itt is hasonló: befizet 4500-at, és ezért van 100 perce.


Ez tényleg tök jó :( ha a dominó napot feltöltöd 5000-el, akkor beszélhetsz 140 percet :D . Vagy ha úgy számolom, mint a westel, hogy minden ismerősöd westeles, akkor 150 percet...


hétf. jún. 07, 2004 23:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 04, 2004 23:28
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
A cél szerintem a Relax csomaggal a kártyások átcsábítása előfizetésre (ezzel most biztos nagyon tutit mondtam), de a lényeg az, hogy az eszközt a kiszámítható, előre tervezhető havidíjas csomagban látják. Valaki azért vesz Dominot (vagy bármi mást), mert nem akar meglepetéseket a hónap végén, feltölt rá X ezer forintot, tart ameddig tart. A logika itt is hasonló: befizet 4500-at, és ezért van 100 perce. Ha elfogyott, efogyott, elsején újra kezdődik a kredit. A Westelnek ez nagyon jó, mert garantál a delikvens "fogyasztása".

Szerintem előny a havidíjas mellett (egy hete áltam át Egyenlítőre 3 év Domino után):

- szerződéses jogviszonyban garantált a hívószám (eddig ha ellopták a telcsit és nem találtad az eredeti kis cetlit, ugrott a szám)
- személyesebb ügyintézés
- például ha otthonhagytam a telefont és ki van kapcsolva oda iránnítja a 1230, ahová akarom
- nem kell attól parázni, hogy akkor merül le az egyenleg, amikor nagyon kéne (tudom: plusz 5000 forintos kártya a tárcába, de ezt képtelenség mindig magaddal hordani)
- és: percalapú számlázás (elméletileg a félpercalapú 25%, a percalapú 50% rejtett költséget tartalmaz átlag, ami hosszú távon ki is jön)
- továbbá: olcsó telefon, kétévente cserélhetem le és beszámítják az Aranykártya pontokat

Én eddig is kb 10e-t költöttem havonta, most is annyit szeretnék. Ki lehetne számolni, melyik esetben lehet ezért a pénzért többet beszélni, de nekekm a fentiek miatt egyébként is megérte - persze lehet, hogy másnak nem érvek amiket írtam. Kicsit hosszú voltam, bocs.


hétf. jún. 07, 2004 23:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Végülis talán csak a jóval kedvezőbb készülékárak, aranykártya-pontok miatt előnyösebb a postpaid.
Ja, meg azért, mert ez postpaid. :)


hétf. jún. 07, 2004 12:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ma reggel felhívtam a t-mobile ügyfélszolgáltatot, és mint havidíjas előfizető, megkérdeztem, miért jó a relax 100-500 csomag, összehasonlítva (elnézést, akiket ez ingerel) a domino nappal. Nem tudott érveket felhozni az ügyintéző hölgy. (Megemlítette az ingyenes átirányítást, mint előfizetéses szolgáltatást, ami a dominonál nincs. Én felhoztam neki a hívószámkijelzést. 1:1.)

Ha több nem is, de érdekes, hogy nem tudott felhozni olyasmit, amiért én az előfizetéses relax 100-500-at válasszam. Lehet, hogy csak ügyetlen ügyintéző volt?

:?


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára thiby hétf. jún. 07, 2004 13:39-kor.



hétf. jún. 07, 2004 12:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Érdekes is lenne, ha nem kellene lebeszélni egy hónap alatt a havidíjat.
Bepengetek 25ezret, majd 3hónapon keresztül ledumálom nagyon jó percdíjjal. :)



Szvsz nem lenne ebben semmi. Akár lebeszéled akár nem, ígyis-ugyis ki kellene fizetni a következő hónapokban a 25KHUF-ot, legfeljebb a harmadik hónap végére lenne 50ezer plusszod, szal szerinem nyugodtan megengedhetnék ezt is...


Guni


hétf. jún. 07, 2004 11:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 214
Hozzászólás 
Westel előfizetők voltak egyáltalán a koncerten a cirka 400000 ember között, vagy csak a pannon és voda előfizetőknek szólt a műsor?


hétf. jún. 07, 2004 10:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A koncerttel kapcsolatban kicsit off:
A barátaimat próbáltam hívni, vodát többször sem sikerült, pannont igen. Na igen, sokan voltak a koncerten.


hétf. jún. 07, 2004 9:13
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Tuvok írta:
motocoder írta:
Én is többet vártam a T -mobiltol.
Pedig reménykedtem,de a kollégámnak lett igaza nem
egy adakozo cég a westel.
A koncert 1 milliárdba került a T-mobilnak.
Sitngnek a gázsija is 200 milla.
Mi pénzt kereshettek a szervezők!/Pl.Geszti/
A koncert nagyon jó volt!
Csak az előfizetők nem jártak jól.


Ebből a pénzből szerintem egy hétig ingyen beszélhettünk volna!!!(Mármint az összes előfizető+Dominós) Túléltem volna a traumát, hogy nem jön Sting! :D


Igen, elképzelhető, hogy mindenki kaphatott volna max. 2-3 nap ingyendumát ekkora összegből.
Ám egy ilyen komoly banzáj sokkal nagyobb hatással van az emberek lelkére, mint ha 2-3 napig ingyen dumálhattak volna (mondjuk naponta az elmúlt 3 havi átlag 1 napra eső részét). A tudat jóval tovább megmarad, hidd el.
Mint már említettem, kiváló marketingesei vannak a WesT-mobile-nak!!!


hétf. jún. 07, 2004 4:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Where no man has gone before...
Hozzászólás 
motocoder írta:
Én is többet vártam a T -mobiltol.
Pedig reménykedtem,de a kollégámnak lett igaza nem
egy adakozo cég a westel.
A koncert 1 milliárdba került a T-mobilnak.
Sitngnek a gázsija is 200 milla.
Mi pénzt kereshettek a szervezők!/Pl.Geszti/
A koncert nagyon jó volt!
Csak az előfizetők nem jártak jól.


Ebből a pénzből szerintem egy hétig ingyen beszélhettünk volna!!!(Mármint az összes előfizető+Dominós) Túléltem volna a traumát, hogy nem jön Sting! :D


hétf. jún. 07, 2004 3:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
motocoder írta:
Bocs! A reklám kampánnyal együtt a név váltás,
ennyibe került a T mobilnak. :oops:


Úúúúgy már mindjárt más.

Szerintem (de hát ugye pontos összegeket senki sem tudhat), 3-400 millióba kerülhetett csak maga az este.

Egyébként meg senkitől nem irigylem a pénzt.
Igen, kétségtelenül valószínű, hogy Geszti Péter zsebébe is egy szerényebb középkategóriás autó ára vándorolt az estéért, de azért ne feledjük, hogy neki el kellett odáig jutnia, hogy ő "A Geszti" lehessen. És addig igen komoly út vezetett. Az egészre volt 35 éve.
Meg lehet próbálni utánozni. Vagy kitalálni valami más egyedit, mint ő. Hátha bejön.


És igen.

Az előfizetők pedig csinálják, amit a nevük is mutat. Fizetnek.

Kaptak egy kis ingyencirkuszt, 3-4 órára elhitték, hogy ők a legfontosabbak.


hétf. jún. 07, 2004 2:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Bocs! A reklám kampánnyal együtt a név váltás,
ennyibe került a T mobilnak. :oops:


hétf. jún. 07, 2004 0:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
motocoder írta:
Én is többet vártam a T -mobiltol.
Pedig reménykedtem,de a kollégámnak lett igaza nem
egy adakozo cég a westel.
A koncert 1 milliárdba került a T-mobilnak.
Sitngnek a gázsija is 200 milla.
Mi pénzt kereshettek a szervezők!/Pl.Geszti/
A koncert nagyon jó volt!
Csak az előfizetők nem jártak jól.


Naaaa, azért az az 1 milliárd kicsit sok lenne...
Csak a koncertért legalábbis.


vas. jún. 06, 2004 23:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Én is többet vártam a T -mobiltol.
Pedig reménykedtem,de a kollégámnak lett igaza nem
egy adakozo cég a westel.
A koncert 1 milliárdba került a T-mobilnak.
Sitngnek a gázsija is 200 milla.
Mi pénzt kereshettek a szervezők!/Pl.Geszti/
A koncert nagyon jó volt!
Csak az előfizetők nem jártak jól.


vas. jún. 06, 2004 23:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Cycy írta:
"Váltasz rá?
Igen
9% [ 5 ]
Nem!
90% [ 50 ]
Összes szavazat : 55"


Ez hogy lehet? :)


Már 51 8)

ja és 8% <> 91%

Még egy kicsit azt a 8%-ot is sokallom. Szerintem nem gondolta át.
Pont most beszélgettem egy másik fórumon egy sráccal, aki át akart váltani relax 1000-re, amikor mondtam neki, hogy 25 róka a havidíj, egyből nem akart :mrgreen:
Vajon miért ? :D


vas. jún. 06, 2004 20:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
"Váltasz rá?
Igen
9% [ 5 ]
Nem!
90% [ 50 ]
Összes szavazat : 55"


Ez hogy lehet? :)


vas. jún. 06, 2004 20:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 214
Hozzászólás 
Macika írta:
Mobilio írta:
nekem nagyon fura hogy itt ennyire divat fikázni. nem kritizálni hanem csak úgy odacseszni egy jól hangzó cinikus félmondatot. sok dolog nem tetszik nekem sem de eszembe nem jutna a voda topicban nekiállni írogatni. tök felesleges. a relax 250 nekem tök jó mert csúcsidőben dumálok és az egyenlítő m helyett így jobb a percdíjam. átlagban 1-2 percesek a hívásaim. a fikázásról még annyit hogy a másik topciban még a koncertet is lecikizik pedig szerintm inkább örülni kéne hogy ingyen lehet menni egy Sting koncertre és jó is volt.
még annyit hogy nekem semmi bajom a vodával és a pannonnal sem attól mert t-mobile-t használok. mindegyiknek vannak hülye dolgai és vannak előnyei.


Biztos jó volt a Sting koncert. Hozzám idehallattszott rendesen, tehát volt hangerő is. Ám nekem kicsit émelygősre sikeredett az állandó híradásokban kiemelt mondat: A szervező cégnek több százmillió forintjába került az est megrendezése.
Na azért ezt már hadd ne!!!
A Westelnek zseniális marketingesei vannak, különben nem volna az a közfelfogás, hogy rangot jelent westelesnek lenni. Kétségtelen, hogy jó a cég nyújtotta szolgáltatás, a magyar piacon mindenképpen a legjobb. De a legdrágább is.

És mielőtt elolvadnánk a gyönyörtől, hogy ha kenyeret nem is, de cirkuszt ad a szolgáltató minékünk, akkor azért jusson eszünkbe, hogy ezt a mi pénzünkből teszi. És azt se feledjük, hogy ezzel a mi befizetett forintjaink utáni adózást ússza meg a cég azzal, hogy leköltségezi.

Ugyanakkor nem árt számolgatni is kicsit. Tegyük fel (pontos összegeket nem ismerek), hogy mondjuk 500 millió Ft-ba került (ez már azért szép pénz) az esti koncert mindenestől.
Mondhatnánk azt, hogy miért nem az előfizetőkre költi ezt a pénzt a cég. De számoljunk csak! 4 millió előfizetőre jutna kedvezménynek fejenként egyszeri 125 Ft. Senki észre sem venné jóformán!!!

Ha csak egyetlen forintot engedne minden tarifából a Westel, már akkor is a koncert árának a sok-sokszorosába kerülne éves szinten az a cégnek. És hát 1 Ft-os tarifacsökkentésre csak egy lesajnáló mosoly lenne a vélemény mindenki részéről.

Szóval mielőtt meghatódnánk a Westel nagylelkűségén, nyugodjunk meg, hogy kőkemény beetetéses üzletről van szó, annak az érzésnek a felkorbácsolásáról, hogy milyen jó westelesnek lenni, még koncertet is kapunk a gazditól...


Teljesen egyet értek Veled, szemfényvesztés az egész, csak még kiegészíteném azzal, hogy ez a pannon és voda előfizetőinek is legalább akkora örömet okozhatott, hiszen írd és mond semmilyen előnyben nem volt része a westel előfizetőinek. Kiváncsi lennék más mobil szolgáltató rendezvényére bemehetne-e egy westeles tag.


vas. jún. 06, 2004 19:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 128
Hozzászólás 
pampika írta:
Meggylé írta:
K.Zolee írta:
csab2 írta:
Én nem akarom véleményezni ezeket a Relax csomagokat. Van akinek biztosan megéri. Annyira nem jó, hogy ezért átmenjek a T-mobile-hoz. :)
Azt azonban szeretném elmondani, hogy mélységesen fel vagyok háborodva azon a reklámszövegen, mely szerint ezeknél a csomagoknál nincs havi díj. Rengeteg beírás született itt a fórumon, hogy a Pannon milyen mocsok, hogy hazudozik meg csúsztat össz-vissza, stb. Ezzel most nem a Pannont akarom védeni, mert jogosak voltak a kritikák. Azonban meg kell jegyeznem, a T-mobile ezen húzása szintén kimeríti az undorító jelzőt.


nincs havidij csak egy fix dij amit minden honapban kikell csengetni:-) na akkor ezt hogyis hivjuk?!


OPCIÓ!! :twisted:


0 Ft-os havidíj mellé fizetsz minimum 4,5k opciós díjat :twisted:

Szerintem az lett volna a korrekt,ha úgy hirdetik,hogy 100%-ban lebeszélhető havidíj...


Bár ez sem egészen igaz...


vas. jún. 06, 2004 19:05
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 327 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség