Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. okt. 06, 2024 14:25



Hozzászólás a témához  [ 1981 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 40  Következő
Gyöngyszemek az Aprónetről... 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: azéndolgom
Hozzászólás 
ffene :P


szomb. jún. 19, 2004 9:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
CLone! Azért mindent nem lehet! :lol:

Steve


szomb. jún. 19, 2004 9:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: azéndolgom
Hozzászólás 
Tény, hogy jó kis csomag (köszi mindenkinek, aki a későn beszálló cLoNe kedvéért leírta részletesen); kedden én is kötök egyet. Gondoltam, megkérdezem a srácot, hogy nem tud-e esetleg valahogy mégis kormányzatit (is) szerezni. Elvégre ügyfélszolgálatos. :P


szomb. jún. 19, 2004 9:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
KaRFiol írta:
A srác azt mondta, hogy azért akar ott lenni, mert páran elszúrták a szerződéskötést. Szerintem csak azért csinálja, hogy fontoskodjon...

Igen, utánakérdeztünk mi is tegnap, hogy végülis miért szükséges, hogy ő ott legyen. Azt mondta, hogy igazából nem lényeges, de 1 héten belül 6 előfizetést rontottak el, mert rosszul regisztrálták be. Úgyhogy azt beszéltük meg vele, hogy amint aktív lesz az igazi SIM-ünk (amit a duos után kapunk), hívjuk fel őt, s leellenőrzi, hogy rendben van-e minden.

Apropó: a haverom csütörtökön 3 órával később mondta fel a szerződést, mint én. Neki nem volt hűsége, nekem igen, ki is fizettem. Másnap délelőtt 10 óra körül, amikor őt hívtam, a válasza a központnak nem az volt, hogy "Ez a szám jelenleg nincs hozzárendelve egyetlen előfizetőhöz sem", hanem "A hívott szám átmenetileg nem kapcsolható". És délelőtt már jó is volt neki a kártya. Az enyém meg nem.

Ezért a srácot felhívtam, hogy próbálja megsürgetni az aktiválást. 1 órán keresztül hívogatta az illetékes osztályt, de nem vették fel a telefont. Aztán amikor sikerült, akkor felhívott engem, s mondta, hogy megsürgette a dolgot. Ekkor a haverommal elindultunk a MOM-ba, megkötni az ő szerződését, s mondtam a srácnak, hogy azért én is szólni fogok az ottani ügyintézőnek, ha addigra nem lesz aktív a SIM, hogy hívja fel az illetékes osztályt, és csinálja meg soron kívül az aktiválást, mert akkor én is most meg tudnám kötni a szerződést. Nem is beszélve arról, hogy arról volt szó, hogy időrendi sorrendben történik az aktiválás. Mégis a haveromé lett eőbb aktív. Utánanézett, s azt a választ kapta, hogy nem lehetséges a folyamat meggyorsítása, legkorábban csak szombat délelőttre lesz aktív, de akár délután 2-3 óra is lehet belőle - annak ellenére, hogy a 48 óra pontban 11-kor lejár! A szerződést a MOM-ban nem tudtuk megkötni, mert rossz közüzemi számlát vittünk el. Úgyhogy irány haza, majd vissza a Westendbe. Itt sorrakerültünk 40 perc múlva, persze az én SIM-em még mindig nem lett aktív, így én nem tudtam megcsinálni, de a haverom igen. Munkahelynek nem adott meg semmit,csak azt, hogy diák. Kérdeztük mennyi a hitelbírálat? Azt válaszolta a csini szőke ciklon, hogy nem akar elkeseríteni minket, de az előző ügyfél 2:45 percet várt. Aztán fél óra múlva jött a visszahívás: mehetünk a szeződésért. Van egy olyan érzésem, hogy azért végeztünk ilyen hamar a hitelbírálatnál, mert diákról volt szó.

Most 7:52 van, és a SIM még nem aktív. 9:10-kor megpróbálom a 1270-en is elitézni, figyelmeztetni őket, hogy a 48 óra 2 óra múlva lejár, és azért csak 9 után hívom őket, mert a múltkori kálváriámból kiderült, hogy az ebben illetékes osztály, csak 9-kor kezd el dolgozni.

Ja, és az persze senki sem tudta megmagyarázni, hogy a haveromét miért aktiválták előbb. Pdeig ő nem is beszélt akkor az ügyfélszolgálattal, amikor hívta őt az ügyintéző, hogy miért mondott fel. Én meg igen, és külön kértem is, hogy gyorsítsák meg.


szomb. jún. 19, 2004 6:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Azért mégiscsak ez a legideálisabb, elérhető, másodperc alapú csomag.


Azért annyira nem elérhető mint mondjuk egy R&R Max / EU / stb.
Főleg, mert fel kell érte utazni Pestre!

Steve


pén. jún. 18, 2004 23:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Azért mégiscsak ez a legideálisabb, elérhető, másodperc alapú csomag.


pén. jún. 18, 2004 20:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
MEB írta:
Nos,hát...érdekes dolgokat irogattatok.Leginkább ez a bizonyos "srác"...hogy ott akar lenni a szerződés megkötésénél,meg hogy csak személyesen.Az egészben csak azt nem értem,hogy mire föl ez az egész felhajtás. Ez az egész olyan erőltetettnek tűnik nekem.

(Még egy gondolat:félreértés ne essék,senkitől sem sajnálom én a Byop csomag lehetőségét,de biztosan kell az neki? Olyan:"...ingyen van,ide vele nekem is,mindegy,hogy mi az...".Bár manapság az is igaz,hogy szemesnek áll a világ.Mondom,senki ne vegye magára.Persze,akinek nem inge.)


A srác azt mondta, hogy azért akar ott lenni, mert páran elszúrták a szerződéskötést. Szerintem csak azért csinálja, hogy fontoskodjon...

A második résszel maximálisan egyetértek...


pén. jún. 18, 2004 20:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: 'zugGSMbót'
Hozzászólás 
Nos,hát...érdekes dolgokat irogattatok.Leginkább ez a bizonyos "srác"...hogy ott akar lenni a szerződés megkötésénél,meg hogy csak személyesen.Az egészben csak azt nem értem,hogy mire föl ez az egész felhajtás. Ez az egész olyan erőltetettnek tűnik nekem.

(Még egy gondolat:félreértés ne essék,senkitől sem sajnálom én a Byop csomag lehetőségét,de biztosan kell az neki? Olyan:"...ingyen van,ide vele nekem is,mindegy,hogy mi az...".Bár manapság az is igaz,hogy szemesnek áll a világ.Mondom,senki ne vegye magára.Persze,akinek nem inge.)


pén. jún. 18, 2004 18:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Felment 2000-re az együtt vagyunk!!! :shock:


csüt. jún. 17, 2004 22:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
vizsla1 írta:
Továbbra sem feltölteni szeretné a kártyáját, még 93 HUF-os feltöltővel sem, hanem a tartozását kifizetni 8) . Ennél jobban már tényleg nem tudom megértetni veletek a két fogalom közötti különbséget :? .


Szvsz ez jelenleg egyik szolgáltatónál sem megoldott...
Vagy feltölti és hordoz, vagy kidobja a SIM-et.


Így van. Figyeljetek oda erre is és nem lesz gond. Azt a pár száz forintot meg hagyni kell elveszni...


csüt. jún. 17, 2004 22:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Továbbra sem feltölteni szeretné a kártyáját, még 93 HUF-os feltöltővel sem, hanem a tartozását kifizetni 8) . Ennél jobban már tényleg nem tudom megértetni veletek a két fogalom közötti különbséget :? .


Szvsz ez jelenleg egyik szolgáltatónál sem megoldott...
Vagy feltölti és hordoz, vagy kidobja a SIM-et.


csüt. jún. 17, 2004 22:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Azt azért írtam, hogyha én kibírom, hogy ne legyen 1000 Huf alatt az egyenlegem, akkor talán más is, és ilyenkor nincs probléma.
Azért csak 3600-al lehet feltölteni, mert az a legkisebb feltöltőkártya. 93 Ft-os nincs, és nem is lesz, még az Ő kedvéért sem :wink:

Ő tegnap előtt vette meg vitamaxszal a Sagemte, ma már csak 300 HUF-ja van. A BYOP-ot nem merte bevállalni, mert nem tudja, hogy képes lesz-e arra, hogy havonta befizesse a 2500-at. Ezért vette fetöltővel, s őt nem zavarja, ha jó ideig nincs pénz a kártyán.
Amúgy csodálkozom, hogy megy neki a GPRS, hiszen 1000 HUF alatt van a egyenlege. És tegnap volt 800 körül, ma meg levonták az 575-öt. És még használhatja.

Továbbra sem feltölteni szeretné a kártyáját, még 93 HUF-os feltöltővel sem, hanem a tartozását kifizetni 8) . Ennél jobban már tényleg nem tudom megértetni veletek a két fogalom közötti különbséget :? .


csüt. jún. 17, 2004 22:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Azért, mert a törvény azt írja elő, hogy ha tartozásom van az átadó szolgáltató felé, azt ki kell egyenlítenem, de nem azt írja elő, hogy ez azt jelenti, hogy fell kell töltenem,hanem ki kell egyenlítenem a tartozást. A srácnak nem 3600 tartozása van, hanem 93 HUF. És -93+3600 nem egyenlő 0-val, hanem a -93+93 a 0. Vagyis megint csűrik-csavarják a jogszabályokat, és keresik a kiskapukat, hogy még kevesebb ügyfél mehessen el.

Amit a vodával kapcsolatban írtál, azt nem igazán értem, meg azt sem, hogy jön ide... :?


Azt azért írtam, hogyha én kibírom, hogy ne legyen 1000 Huf alatt az egyenlegem, akkor talán más is, és ilyenkor nincs probléma.
Azért csak 3600-al lehet feltölteni, mert az a legkisebb feltöltőkártya. 93 Ft-os nincs, és nem is lesz, még az Ő kedvéért sem :wink:


csüt. jún. 17, 2004 22:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
KaRFiol írta:
vizsla1 írta:
KaRFiol írta:
Most nem azért, hogy beléd kössek, de szerintem oltári nagy barom vagy, ha képes voltál 45ezret lecsengetni a 3éves szupered felmondásáért. Annyira nem jó ez a csomag...

Szerinted miből fizettem ki a szerződésfelmondás díját? A 70 HUF-os készüléket eladtam 55 ezerért. Még van 10 ezer, s ebből lesz megvéve talán a Sagem, vagy ha igaz a hír, és sikerül elráncigálnom az emberkét a MOM-ba, vagy rávenni, hogy ne jöjjön el oda, és engedje, hogy egyedül megcsináljam, akkor a 6100.


Hmm... Ebben az esetben bocsi. :D Így már érthető a dolog. ;)
Tényleg 4990 lesz a 6100 előfizuval?

Annyira segítőkész volt a csaj, hogy megnézhettem a monitoron az árakat (kemény DOS-os felületet használnak :lol:. Kérdeztem, hogy ki tudná ezt nyomtatni? "Ugyan már, DOS alól?! Hogyan?" ), és mondta, hogy azért hívták fel őt a központból - s érdekes mód nem szóltak a többi márkaboltnak, aminek nagyon örült - hogy rengeteg kifutó termékre lenne igény, amit az emberek meg szeretnének venni. Úgyhogy remélem lesz, de nem tudok még dönteni a Sagem és eközött.


csüt. jún. 17, 2004 22:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
KaRFiol írta:
vizsla1 írta:
Trabi TM írta:
[Egyrészt TÖRVÉNY írja elő, hogy az egyenleg nem lehet mínuszban a hordozás megkezdésekor!

Azért, mert a törvény azt írja elő, hogy ha tartozásom van az átadó szolgáltató felé, azt ki kell egyenlítenem, de nem azt írja elő, hogy ez azt jelenti, hogy fell kell töltenem,hanem ki kell egyenlítenem a tartozást. A srácnak nem 3600 tartozása van, hanem 93 HUF. És -93+3600 nem egyenlő 0-val, hanem a -93+93 a 0. Vagyis megint csűrik-csavarják a jogszabályokat, és keresik a kiskapukat, hogy még kevesebb ügyfél mehessen el.

Amit a vodával kapcsolatban írtál, azt nem igazán értem, meg azt sem, hogy jön ide... :?


Édesem, egyféleképpen mehet mínuszba az egyenlege, smsezéssel. Ha erre nem tudott odafigyelni a tulajdonosa, akkor megérdemli...

Szerinte fény derült arra, hogy nemcsak SMS-ezéssel ment mínuszba, hanem GPRS-szel is. Amúgy meg továbbra sem azzal van a baj, hogy mínuszba ment, hanem azzal, hogy tartozás kiegyenlítése nem egyenlő az egyenlegfeltöltéssel. Igenis lehetővé kellene tenni, hogy a tartozását kifizethesse, de nem olyan módon, hogy fel kell tölteni 3600-zal.


csüt. jún. 17, 2004 22:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
KaRFiol írta:
Most nem azért, hogy beléd kössek, de szerintem oltári nagy barom vagy, ha képes voltál 45ezret lecsengetni a 3éves szupered felmondásáért. Annyira nem jó ez a csomag...

Szerinted miből fizettem ki a szerződésfelmondás díját? A 70 HUF-os készüléket eladtam 55 ezerért. Még van 10 ezer, s ebből lesz megvéve talán a Sagem, vagy ha igaz a hír, és sikerül elráncigálnom az emberkét a MOM-ba, vagy rávenni, hogy ne jöjjön el oda, és engedje, hogy egyedül megcsináljam, akkor a 6100.


Hmm... Ebben az esetben bocsi. :D Így már érthető a dolog. ;)
Tényleg 4990 lesz a 6100 előfizuval?


csüt. jún. 17, 2004 22:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
KaRFiol írta:
Most nem azért, hogy beléd kössek, de szerintem oltári nagy barom vagy, ha képes voltál 45ezret lecsengetni a 3éves szupered felmondásáért. Annyira nem jó ez a csomag...

Szerinted miből fizettem ki a szerződésfelmondás díját? A 70 HUF-os készüléket eladtam 55 ezerért. Még van 10 ezer, s ebből lesz megvéve talán a Sagem, vagy ha igaz a hír, és sikerül elráncigálnom az emberkét a MOM-ba, vagy rávenni, hogy ne jöjjön el oda, és engedje, hogy egyedül megcsináljam, akkor a 6100.


csüt. jún. 17, 2004 21:58
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Trabi TM írta:
[Egyrészt TÖRVÉNY írja elő, hogy az egyenleg nem lehet mínuszban a hordozás megkezdésekor!

Azért, mert a törvény azt írja elő, hogy ha tartozásom van az átadó szolgáltató felé, azt ki kell egyenlítenem, de nem azt írja elő, hogy ez azt jelenti, hogy fell kell töltenem,hanem ki kell egyenlítenem a tartozást. A srácnak nem 3600 tartozása van, hanem 93 HUF. És -93+3600 nem egyenlő 0-val, hanem a -93+93 a 0. Vagyis megint csűrik-csavarják a jogszabályokat, és keresik a kiskapukat, hogy még kevesebb ügyfél mehessen el.

Amit a vodával kapcsolatban írtál, azt nem igazán értem, meg azt sem, hogy jön ide... :?


Édesem, egyféleképpen mehet mínuszba az egyenlege, smsezéssel. Ha erre nem tudott odafigyelni a tulajdonosa, akkor megérdemli...


csüt. jún. 17, 2004 21:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
[Egyrészt TÖRVÉNY írja elő, hogy az egyenleg nem lehet mínuszban a hordozás megkezdésekor!

Azért, mert a törvény azt írja elő, hogy ha tartozásom van az átadó szolgáltató felé, azt ki kell egyenlítenem, de nem azt írja elő, hogy ez azt jelenti, hogy fell kell töltenem,hanem ki kell egyenlítenem a tartozást. A srácnak nem 3600 tartozása van, hanem 93 HUF. És -93+3600 nem egyenlő 0-val, hanem a -93+93 a 0. Vagyis megint csűrik-csavarják a jogszabályokat, és keresik a kiskapukat, hogy még kevesebb ügyfél mehessen el.

Amit a vodával kapcsolatban írtál, azt nem igazán értem, meg azt sem, hogy jön ide... :?


csüt. jún. 17, 2004 21:55
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Nos.

Akkor sorba:

Továbbra is A SIM-kártya regisztrációja sikertelen látható a kijelzőn, bekapcsolás után. Elmondták a Westendben és a MOM-ban is egyaránt, hogy rohadtul tele van munkával az az osztály, ami az ilyen SIM-kártya aktiválásokat végzi, s őrüljünk, ha a 48 órából nem fognak kifutni.

Felhívtam délután a srácot, mivelhogy ő ügyfélszolgálatos, hogy nem tudná-e a haverom meg az én előfizetésem Duora váltását megsürgetni. Azt mondta nem lehet, mert ez több csoporton keresztül halad, és rengeteg a munkájuk. Ahogy sorba jönnek a kérések, úgy teljesítik.

Csúcsidő: 8-20-ig.
Árak (bruttó)
Havidíj: 2500, 100%-ban lebeszélhető. Van benne 20 SMS, másodpecalapú.
Hálón belül: 30/15, más háló és vezetékes: 45/30.
SMS: 30, tehát nem 31,25
Hangpsota: 12
a hálón belüli átirányítás itt sem díjmentes


Ha szerződéskötéskor nem veszel készüléket, nincs hűség. Ha 3 hónapon belül meggondolod magad, és kell telefon, be kell fizetni 20 ezer Ft-ot, amit ledumálhatsz. 3 hónap után bármikor aláírhatsz 2 évet. Csak 2 éves árlistából választhatsz. Nincs kaució. Az hülyeség, hogy nincs hitelbírálat, mert van! Ugyanúgy kell minden papír. Csak ha a Mammutba viszi el a társaságot, akkor el tudja intézni, hogy nem kell közüzemi számla. Amúgy ugyanúgy 1 órát kell rá várni, de automatikusan elfogadják, tehát nem kérnek kauciót, akár veszel készüléket, akár nem.

Ha megbeszétkek ey időpotot, hidegéleemt vigyl amgadal :-). Egyészt mer alapból sokan vanank a márkaoltokban, msársz meg midg megy még 3-4 ember.

A kártyát csak személyesen adja oda, és amikor majd megkötöd a szerződést, személyesen akar ottlenni.

Csak márkaboltban köthető a csomag

Havidíjasok csak úgy szerezhetnek ilyen csomaoot, mint ahogy a haverom meg én is: irány egy tetszőleges VitaMAX csomag, nem kell feltölteni, majd amint belép a hálóba, irány megkötni a BYOP csomagot.
A VitaMAX-ba való váltás természetesen szerződésfelmondással, és egyes esetekben hűségbontással is jár. A hűségbontás díját azonnal meg kell fizetni, a tört hónapról pedig végelszámolást küldenek. Arról nincs információm, hogy mi van akkor, ha a végelszámolás többletbefizetést mutat. Akkor azt levásrolhatom? Vagy az új kártyára ráteszik? Vagy készpénzben megkapom? Vagy kérhetem a majdani BYOP-ra?

Azt hiszem röviden ennyi elég.


Most nem azért, hogy beléd kössek, de szerintem oltári nagy barom vagy, ha képes voltál 45ezret lecsengetni a 3éves szupered felmondásáért. Annyira nem jó ez a csomag...


csüt. jún. 17, 2004 21:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
mert -93 HUF az egyenlege, s ezt nem fizetheti ki kp.-ben, hanem csak ha feltölti a kártyáját pl 3600-zal. Hát nem g*cik?!


Miért is **** ??

Egyrészt TÖRVÉNY írja elő, hogy az egyenleg nem lehet mínuszban a hordozás megkezdésekor! Másrész nekem pl. egyszer volt 1000 Huf alatt az egyenlegem, amikor megvettem a kártyát. A csajszi akkor is fél perc alatt feltöltötte 2500-el, majd pedig én 7500-el. Azóta nemigazás volt 1000 alatt.
Az hogy nem lehet 0-ra tenni az egyenleget (tehát befizet 93 Ft-ot) azt megértem, de azt, hogy miért kell 0 alá menni azt nem.
De a srác valószínüleg gondban is lesz a vodával, mert nehéz 0 alá vinni az egyenleget 8)


csüt. jún. 17, 2004 21:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nos.

Akkor sorba:

Továbbra is A SIM-kártya regisztrációja sikertelen látható a kijelzőn, bekapcsolás után. Elmondták a Westendben és a MOM-ban is egyaránt, hogy rohadtul tele van munkával az az osztály, ami az ilyen SIM-kártya aktiválásokat végzi, s őrüljünk, ha a 48 órából nem fognak kifutni.

Felhívtam délután a srácot, mivelhogy ő ügyfélszolgálatos, hogy nem tudná-e a haverom meg az én előfizetésem Duora váltását megsürgetni. Azt mondta nem lehet, mert ez több csoporton keresztül halad, és rengeteg a munkájuk. Ahogy sorba jönnek a kérések, úgy teljesítik.

Csúcsidő: 8-20-ig.
Árak (bruttó)
Havidíj: 2500, 100%-ban lebeszélhető. Van benne 20 SMS, másodpecalapú.
Hálón belül: 30/15, más háló és vezetékes: 45/30.
SMS: 30, tehát nem 31,25
Hangpsota: 12
a hálón belüli átirányítás itt sem díjmentes


Ha szerződéskötéskor nem veszel készüléket, nincs hűség. Ha 3 hónapon belül meggondolod magad, és kell telefon, be kell fizetni 20 ezer Ft-ot, amit ledumálhatsz. 3 hónap után bármikor aláírhatsz 2 évet. Csak 2 éves árlistából választhatsz. Nincs kaució. Az hülyeség, hogy nincs hitelbírálat, mert van! Ugyanúgy kell minden papír. Csak ha a Mammutba viszi el a társaságot, akkor el tudja intézni, hogy nem kell közüzemi számla. Amúgy ugyanúgy 1 órát kell rá várni, de automatikusan elfogadják, tehát nem kérnek kauciót, akár veszel készüléket, akár nem.

Ha megbeszétkek ey időpotot, hidegéleemt vigyl amgadal :-). Egyészt mer alapból sokan vanank a márkaoltokban, msársz meg midg megy még 3-4 ember.

A kártyát csak személyesen adja oda, és amikor majd megkötöd a szerződést, személyesen akar ottlenni.

Csak márkaboltban köthető a csomag

Havidíjasok csak úgy szerezhetnek ilyen csomaoot, mint ahogy a haverom meg én is: irány egy tetszőleges VitaMAX csomag, nem kell feltölteni, majd amint belép a hálóba, irány megkötni a BYOP csomagot.
A VitaMAX-ba való váltás természetesen szerződésfelmondással, és egyes esetekben hűségbontással is jár. A hűségbontás díját azonnal meg kell fizetni, a tört hónapról pedig végelszámolást küldenek. Arról nincs információm, hogy mi van akkor, ha a végelszámolás többletbefizetést mutat. Akkor azt levásrolhatom? Vagy az új kártyára ráteszik? Vagy készpénzben megkapom? Vagy kérhetem a majdani BYOP-ra?

Azt hiszem röviden ennyi elég.


csüt. jún. 17, 2004 21:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Hálón belül (csúcs/kívül): 30/15
Hálón kívül (csúcs/kívül): 45/30
Másodperc alapon, bruttóárak.
Havidíj 2500Ft ledumálható.


csüt. jún. 17, 2004 21:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Csúcsidő: 8-20h
SMS: bruttó 31,25, a 20 db-on felül


csüt. jún. 17, 2004 21:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: azéndolgom
Hozzászólás 
Danke! A csúcsidő hogy van?


csüt. jún. 17, 2004 21:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
cLoNe írta:
Bocs.. kicsit eltűntem, és nem vagyok képben..
Mi ez a srác, meg ilyen-olyan szuper csomag egy ezresért? Valaki ki tudná fejteni? Hűség van-e? Stb...
Köszi!


Kép

A srác egy 1000est kér azért, hogy megszerzi az ajánlócédulát. Hűség akkor van, ha veszel telefont. Új előfizetés, vitamaxból is lehet konvertálni, számot is lehet rá hordozni, de meglévő előfizut nem lehet erre váltani.


csüt. jún. 17, 2004 21:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: azéndolgom
Hozzászólás 
Bocs.. kicsit eltűntem, és nem vagyok képben..
Mi ez a srác, meg ilyen-olyan szuper csomag egy ezresért? Valaki ki tudná fejteni? Hűség van-e? Stb...
Köszi!


csüt. jún. 17, 2004 20:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Vizsla1! Lassan fél 10, mi a helyzet?

Ez nem aprónet, gyöngyszem:
"Holnap áthordozom a Dominós kártyámat előfizetésesre..." :D egy fiatalabb és egy idősebb csajszi beszélgettek.


csüt. jún. 17, 2004 20:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ez nem igazán jött be, hogy majd korlátozzák a kimenő hívásokat, aztán majd egyszer csak elmegy a térerő. Próbaként 3-szor 15 perces időközökkel ki, majd bekapcsoltam a postpaides SIM-et. Harmadjára "A SIM-kártya regisztrációja sikertelen" felirat fogadott a vodafone logó helyett. Ha valaki engem hív, azt hallja: "Ez a szám jelenleg nincs hozzárendelve egyetlen előfizetőhöz sem". Ha a duos SIM-et rakom be, akkor is ez a felirat fogad. A folyamat tehát a közepén tart.


csüt. jún. 17, 2004 18:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Westend, voda márkabolt: haverom számot hodozott, teló myV55 vásárlással. Számhordozás: 10 perc. VitaMAX-kötés+telóvásárlás: 25 perc. Az más kérdés, hogy ma kiderült az astoriai pannon márkaboltban,hogy a pannon vissza fogja dobni, mert -93 HUF az egyenlege, s ezt nem fizetheti ki kp.-ben, hanem csak ha feltölti a kártyáját pl 3600-zal. Hát nem g*cik?!

pampika: Attól, hogy ez egy egyedi csomag, éppen úgy lehet rá számot hordozni.

Én ma voltam szerződést bontani, ki kellett helyben perkálni a 45-öt, bankkártyával fizettem, és a fizetés előtt felhívtak egy számot leellenőrizni a bankkártyámat.

A MOM Parkban voltam, iszonyat rendes, segítőkész, talpraesett nőhöz kerültem, mindent elmondtam, miért akarom felmondani. Mondta, hogy ez nem valami jó szám, akkor minek akarom megtartani. Azt feleltem azért, mert sokan ismerik, s ezért szükségem van rá.

Egy kicsit furcsán nézett rám, amikor jeleztem neki, hogy Sagem myv55-öt szertnék venni, és hogy ezt majd csak akkor, hogyha jön a beszervező is, mert jelen akar lenni a megkötéskor. Megmutattam neki a regisztrációs kártyát, és egyáltalán nem értette, minek akar ottlenni. Én meg elismételtem neki azt, amiről tudok: a srác azért akar ottlenni, hogy még véletlenül sem legyen elszúrva, hogy rossz csomagba tesznek. Ekkor nézett a legfurcsábban, én meg azzal mentegetőztem, hogy ezt nem én találtam ki, hanem a srác. Ekkor felhívta a srácot, s kiderült, nagyon parázik, s tényleg ott akar lenni, amikor megkötöm. Hogy miért akar ottlenni, és miért parázik, az nem derült ki. Kérdeztem a csajt, hogy egy vodás dolgozó bármennyi ügyfelet vihet az Együtt vagyunk-kal? Válasza: igen. S megnyugtatott, nem fodja elszúrni, csak jöjjek ide a MOM-ba megkötni a szerződést. A megkötéskor intraneten úgyis aktiválnia kell a számot Én mondtam, hogy én mindenféleképp ide szeretnék jönni, de a srác miatt nem lehet, merthogy ez neki rohadt messze van.


Azátn idközben befutott egy hívás, hogy milyen telókat rendeljenek az üzletbe. S a 6100 4990 HUF-ért lesz, holott még retention-re is 19990. Úgyhogy ez van, majd lehet menni a MOM-ba. 535-öt nem rendel.

Utánajárt annak is, hogy meddig kell duosnak lennem: csak addig, amíg a duos kártya belép a hálóba - tehát pont úgy, ahogy a srác mondta.

Akkor is furcsán nézett rám, amikor mondtam, hogy duos akarok lenni. Merthogy ha nem töltöm fel a kártyát (ezt előtte jelztem neki), akkor kedvezményt sem fogok kapni. Én ezzel teljes mértékben tiszában vagyok, ezt említettem is neki, meghogy ennyi erővel bármi mást is mondhattam volna.

Rendes volt, mert azt a kockát x-elte be, hogy a "SIM-et nem adta le", így még tudok hívásokat fogadni, és indítani.

Elmesélte, hogy a kimenő hívások egyszer csak korlátozva lesznek, aztán elmegy a térerő. Ekkor kell örülni, mert ekkor jut majd tudomásomra, hogy nekiálltak foglalkozni vele. Az előfizetéses SIM-et tehát egészen addig bekapcsolva kell hagyni, amíg ki nem lép a hálóból. Aztán tegyem be a duosat, s ha belép a hálóba, akkor O.K., ha nem, kacsoljam ki, és 2 óránként próbálkozzak újra. Ne hagyjam bekapcsolva, mert akkor nem fogják tudni aktiválni.

Eszémtetlen rendes volt, tök jól szórakoztunk :-). Közben a mellettünk lévő pultnál egy kiscsaj bepipult, hogy sokat kell várni, hogy neki erre nincs ideje, s ő otthagyja a tegnap kapott cserekészüléket az asztalan, s majd visszajön később az eredetiért. Persze mondták neki, hogy nem hagyhatja itt, csak úgy, és várja ki a sorát. De ő nem, ő csak azért is ott akarta hagyni, a barátja meg végig röhögött rajta. Hogy mivel végződött, azt már nem tudom.

Még várakoztak ott elég érdekes kinézetű arcok is. Mondtam is neki. Akit éppen óvatosan mutattam, arra ő azt válaszolta, hogy elege van belőle, mert ő állandóan csak aprókkal jön fizetni :-).

Aztán a haveromét is megcsináltuk pár óra múlva a Westendben. Ott is egy segítőkész csaj volt. Őt már nem teljesen avattuk be, sőt egyáltalán, viszont ő előtte beszélgetttünk a haverommal a dologról, s nem tudom, hallott-e akár egy szót is. Ő is átment duora. Egyszercsak hív engem, hogy keresték az ügyfélszolgálattól,s nem tudja miért,.hogy, ilyenkor mi van? Mondtam, hogy hívja vissza, s kérdezze meg.

Most nem tudom: vagy szerencsés voltam a MOM parkos ügyintézővel, vagy csak az hozta ki belőle az embetséget, hogy megtudta, hogy egyedi csomagom lesz, egy munkatársának jóvoltából?

Aztán nálam is jelentkezett az ügyfélszolgálat. Megkérdezték, miért mondtam fel. Hát a BYOP miatt, s a számomat meg akarom tartani. S kérdeztem, meg tudjék-e gyorsítani dolgot? Mondta, hogy a beszélgetésünk után azonnal nekiállnak. Hát eddig csak annyi változás votl, hogy a 1754-ről jött egy SMS, hogy "Tisztelt Ügyfelünk! A(z) LIVE! szolgáltatást kikapcsoltuk." Hogy mit tartalmaz ez, azt nem tudom, de a vodamail már biztosan nem megy, mert a vodás címre küldött leveleket visszadobja a mailer daemon.

De a kimenő hívások még engedélyezettek, és térerő is van a telón.

Hát ennyi az én kálváriám fele, s nagy sz*rban vagyok, mert a Duot feltölteni nem akarom, s a srác kérésemre utánanézett, hogy hol van myv55, s kiderült hogy sehol. Ráadásul ő holnap 5-ig dolgozik, és fél 6-kor talákoznék vele, én, meg még nem tudom kicsodák kint a fenében az Europarkban, ahol szintén nincs myv55. Úgyhogy egy pár napig nem fogok tudni hívást indítani, mert a duot nem fogom feltölteni, s nekem a jövő hét be van zsúfolva, nem jó arra, hogy találkozzak vele. S azt pedig nem csinálhatom meg, hogy holnap megkötjük a szerződést (ha egyáltalán aktív lesz addig a Duo), s telefont meg majd csak a jövő héten vennék hozzá. Bár lehet, de akkor 20 ezret le kell perkálni.

Amit a sráctól kaptam regisztrációs kártyát, még 2 hétig érvényes, de ez nincs feltünteve rajta!


csüt. jún. 17, 2004 17:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
pampika írta:
Asszem,amint vége a vizsgaidőszaknak én is rácsörgök erre a srácra és csatlakozom :lol:

Ha hordozni akarom a számom erre a csomagra,akkor az sok bonyodalommal jár?Csinálta már így valaki :?:

p.s.:a számhordozós topic ismerős,szóval azok fényében kérdezem,hogy itt mennyire gyors/buktatós a folyamat


Szerintem már most csörögj neki, tudd meg, meddig tart az akció, mi kell a hordozáshoz, mennyire bonyi, stb. Nehogy kifuss az időből :)

Üdv


csüt. jún. 17, 2004 12:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
dredd63 írta:
dpg írta:
Na, ez a simon amire nem jottem volna rá soha! Pedig már egy hete simonozok...


Fanny: ezexerint Veled is vagyunk? :lol: :lol:

Üdv


Asszem,amint vége a vizsgaidőszaknak én is rácsörgök erre a srácra és csatlakozom :lol:

Ha hordozni akarom a számom erre a csomagra,akkor az sok bonyodalommal jár?Csinálta már így valaki :?:

p.s.:a számhordozós topic ismerős,szóval azok fényében kérdezem,hogy itt mennyire gyors/buktatós a folyamat


csüt. jún. 17, 2004 12:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 20, 2004 11:00
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Telefanniként wapon most éppen
Hozzászólás 
Yeee!!!! :-)


csüt. jún. 17, 2004 10:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
dpg írta:
Na, ez a simon amire nem jottem volna rá soha! Pedig már egy hete simonozok...


Fanny: ezexerint Veled is vagyunk? :lol: :lol:

Üdv


csüt. jún. 17, 2004 10:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 20, 2004 11:00
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Telefanniként wapon most éppen
Hozzászólás 
Na, ez a simon amire nem jottem volna rá soha! Pedig már egy hete simonozok...


csüt. jún. 17, 2004 10:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
:D


csüt. jún. 17, 2004 5:50
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
A haver tegnap megcsinálta. A szerződésen ez található:

Promóciós kód: 34062 - Bringa with BYOP tariff SIMON (egyénieknek)


SIMON = SIM ONLY

Vajon hány promóciójuk van még, amiről nem tudunk??


csüt. jún. 17, 2004 1:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 91
Hozzászólás 
Ez a legjobb topic, szetrohogtem magam ez idezeteken es a kommentárokon!

Fuzy


csüt. jún. 17, 2004 0:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
MEB írta:
Meggylé írta:
MEB írta:
Már váltottam át pre-paidet havi díjasra és fordítva is:soha nem kértek pénzt a műveletért és a kártyáért sem.

1Ft-ot a postból a prebe. Voda.


Nem azt írtam,hogy ingyenes -gyakorlatilag az- a dolog,hanem a jelképes 1Ft.-ot tőlem még soha nem kérték el.

Tőlem akkor kértek 1 HUF-ot, amikor anno kicseréltettem a vitamaxos SIM-et, mert sz*r volt. Minő gyalázat. Pedig ingyen kelleltt volna megtenniük :D .


80 fillér + ÁFÁ-ért hozzájutottál egy kártyához??? Az egész jó! :wink:


szer. jún. 16, 2004 18:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
MEB írta:
Meggylé írta:
MEB írta:
Már váltottam át pre-paidet havi díjasra és fordítva is:soha nem kértek pénzt a műveletért és a kártyáért sem.

1Ft-ot a postból a prebe. Voda.


Nem azt írtam,hogy ingyenes -gyakorlatilag az- a dolog,hanem a jelképes 1Ft.-ot tőlem még soha nem kérték el.

Tőlem akkor kértek 1 HUF-ot, amikor anno kicseréltettem a vitamaxos SIM-et, mert sz*r volt. Minő gyalázat. Pedig ingyen kelleltt volna megtenniük :D .


szer. jún. 16, 2004 18:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: 'zugGSMbót'
Hozzászólás 
Meggylé írta:
MEB írta:
Már váltottam át pre-paidet havi díjasra és fordítva is:soha nem kértek pénzt a műveletért és a kártyáért sem.

1Ft-ot a postból a prebe. Voda.


Nem azt írtam,hogy ingyenes -gyakorlatilag az- a dolog,hanem a jelképes 1Ft.-ot tőlem még soha nem kérték el.


szer. jún. 16, 2004 17:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
MEB írta:
Már váltottam át pre-paidet havi díjasra és fordítva is:soha nem kértek pénzt a műveletért és a kártyáért sem.

1Ft-ot a postból a prebe. Voda.


szer. jún. 16, 2004 17:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: 'zugGSMbót'
Hozzászólás 
Már váltottam át pre-paidet havi díjasra és fordítva is:soha nem kértek pénzt a műveletért és a kártyáért sem.


szer. jún. 16, 2004 17:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A haver tegnap megcsinálta. A szerződésen ez található:

Promóciós kód: 34062 - Bringa with BYOP tariff SIMON (egyénieknek)


szer. jún. 16, 2004 5:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Idézet egyik haverom leveléből, aki a tegnapi "kurzusban" volt :) :

"Tegnap a Mammutban elfogyott az előfizetéses SIM :lol:
Átmentünk a Westendbe, ahol már csak nyolc körül kerültünk sorra, így a srác
elintézte az adminisztratív dolgokat, de a SIM-kártyáért másnap (ma) tudunk
csak visszamenni. Azt mondta, most is ugyan úgy el kell küldeniük az
adatokat a központba, ugyan úgy elbírálják, de mivel ez a spec díjcsomag nem
szőrőznek vele, aláírják és küldik vissza.
"


kedd jún. 15, 2004 20:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ma voltam a Mammutban. Forgalmi akadályokba ütközött a pontos találkozás, kellet várni rá rendesen. Ráadásul hozott még magával 5 embert. A Mammutban k*rva sokan vannak. Megkérdeztem, miért nem lehet a MOM-ba menni, ott mindig kevesen vannak? Azért, mert hogyha a Mammuton kívül más márkaboltba akarunk menni, akkor vinni kell közüzemi számlát, míg a Mammutban el tudja intézni, hogy ne vacakoljanak ilyesmivel.

Úgyhogy most csak átvettem egy ezresért a névre szóló papírocskát, meg adott díjszabás-másolatot, rajta egy telefonszámmal, ami nem az övé, vagy legalábbis az aproneten nem ez a szám van feltüntetve.

Kicsit féreérthető az a wapos cucc, mert szerintem az csak olyan "analfabétáknak" van feltüntetve, hogy a WAP-szolgáltatásért nem kell külön díjat fizetni, mint mondjuk a konferencia-beszélgetésért, tehát hogy havi- és aktiválási díj mentes. Őszerinte ugyanis ez arra vonatkozik, hogy az első 2 mega GPRS WAP ingyen van. De szerintem meg nem, mert akkor fel lenne konkrétan tüntettve, hogy GPRS WAP 0-2 MB/ hó -> ingyenes.

A másik, mivel ilyen sokan voltak, s nekem meg nincs mostanában valami sok időm, ezért a szerződésfelmondás nem történt meg. Ezt holnap délutánra tervezem. Azt mondta, amint belép a hálóba a VitaMAX-SIM, máris lehet kérni, hogy visszamehessek havidíjasra. De egyeztessek előtte időpontot vele, hogy ő is ott legyen a szerződés megkötésekor, hogy az ügyfélszolgálatosok ne valami rossz csomagba tegyenek véletlenül. Ugyanakkor azt állította, hogy haviról VitaMAX-ra vátlás esetén a SIM-csere 3000 HUF, de én meg mondtam neki, hogy csak 5 HUF van az ÁSZF-ben. Azt válaszolta: "Nekm legyen iagazam :-)!". Hát és megnéztem: nem tévedtem, valóban 5 HUF van odaírva.Szerinte ugyanis csak akkor 5 HUF, ha valaki VitaMAX-ról vált havidíjasra, ha meg fordítva, akkor 3000.


kedd jún. 15, 2004 18:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Nos felhívtam ma a srácot. Azt mondta csak akkor ad ajánlást, ha a személyesen veszi át a kártya tulajdonosa. Na az nem fog menni, mert nem az én nevemen van a kártya, rokont meg emiatt nem kéne felcibálni Pestre.
Ha szerzek mégis a nevére ajánlást, a csomagba tételét a Vitamax-nak itt is megcsinálják pl Miskolcon?
Mert akkor esetleg ajánlok neki többet, és hátha úgy leküldené... :roll:

(nekem ilyen kell :D)


hétf. jún. 14, 2004 22:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
Én holnap találkozom a sráccal és szintén egy élő kártyából (City) lesz átírva, úgyhogy várhatóan eltart majd egy kis ideig a dolog! (Mikor szeptemberben egy másik kártyát rakattam át előfizusba, az két napot vett igyénybe: szombat de kötöttem a szerzdést és vasárnap este "éledt fel" az új kártya ugyanazzal a számmal)!

Steve


hétf. jún. 14, 2004 22:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Akkor most 8Ft+43Ft az egyenleged az egyenleginfó meghallgatása miatt. :)


:lol: :lol:
... közvetlenül utána pontosan ennyi volt... azóta több :lol: :lol:

hmmmm... mindjárt bearanyozódom... :roll:


hétf. jún. 14, 2004 21:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Akkor most 8Ft+43Ft az egyenleged az egyenleginfó meghallgatása miatt. :)


hétf. jún. 14, 2004 21:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1981 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 40  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség