Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 6:32



Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 
ad-ware? 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
http://www.whenusearch.com/searchbar/help.html#8


szomb. jún. 26, 2004 18:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 402
Hozzászólás 
Azt hiszem, ezt már láttam egy gépen. Talán a programok hozzáadása/eltávolítása menüben ott volt az uninstall-ja, de sajnos nem tudom, hogy melyik weboldalhoz vagy programhoz tartozott. Az eltávolítója is, ha jól emlékszem az eltávolításhoz felkapcsolódott az Internetre...

Lehet talán a XUPITER, az is rajta volt a gépen, a Precission Time, és egy online vásárlással kapcsolatos program mellett, de nem emlékszem pontosan, pár hónapja volt....

Ennél, szerintem az automatikusan induló programokat kellene átnézni.


szomb. jún. 26, 2004 12:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
Laali írta:
Vagy a "toolbar cop"-pal pontosítani, hogy melyikről van szó: http://www.mvps.org/sramesh2k/toolbarcop.htm


Köszi!
valami ilyen ad-ware irtora volna szuksegem. Kar, hogy ez csak az IE tool, search es egyebeivel foglalkozik. Amit pedig en keresek az egy onallo, mar boot-kor betelepedo valami, ami igy nezki.

A linkek is nagyon hasznosak, de ezekkel is az a baj, hogy ami "search" az mind az IE-vel kapcsolatos.

szerencsere megtortent az elso lepes elore


szomb. jún. 26, 2004 12:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 402
Hozzászólás 
Nem használom a jelzett programokat..., de talán közelebb vinne a megoldáshoz:

http://www.doxdesk.com/parasite/
http://www.pchell.com/
Ezen a két oldalon nem található meg pontosan, hogy melyik programról van szó ?

Vagy a "toolbar cop"-pal pontosítani, hogy melyikről van szó: http://www.mvps.org/sramesh2k/toolbarcop.htm


szomb. jún. 26, 2004 10:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
alaszka írta:

Gondolom te se gondoltad a kérésedet komolyan!!!!!!!!



Teljesen komolyan gondoltam a kerdest!

Ha esetleg figyelmesebben elolvasnad, akkor talan megertened, hogy ez igen-is problema, raadasul nem is egyszeru - eppen ezert kertem segitseget. De segitseget es nem altalanossagokat!
(Lehet, hogy nem nezed ki belolem, de ha li akarnam irtani az ad-ware-kat, akkor segitsseg nelkul is fel tudnak tenni es lefuttatni egy irtot).
Btw. a kerdesembol az is kiderul, hogy nem web-lap latogatas kozben kaptam az ad-ware-kat, hanem tudatos installalas kovetkezmenyekent.
Szoval elobb olvasni, azutan irni!

Tehat kerem azokat akik eDonkey-t, Emule-t, Overnet-et, Netpumper-t es mas hasonlokat hasznalnak, es talalkoztak mar ezzel az ad-ware-val, ha van rolal valami info-juk, osszak meg velem.

Es ha lehet, akkor csak Ők irjanak.


szomb. jún. 26, 2004 6:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: EU-ban
Hozzászólás 
malvin2 írta:
alaszka írta:
Tipp:Kiirtod - és ha szükséged lesz rá - ellátogatsz arra az oldalra ahol kaptad ott biztosan kapsz egy újat. :lol:


viccelodunk, viccelodunk... a temetok meg uresek?

Hali
Amilyen a kérés olyan a válasz!!!!!!!!!!!
Gondolom te se gondoltad a kérésedet komolyan!!!!!!!!
Ha igen,akkor nem ide kellet volna fordulnod.Itt az emberek segitségért fordulnak a Fórumhoz és általában meg is kapjákNem bohóckodnak.
Csá


pén. jún. 25, 2004 21:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
alaszka írta:
Tipp:Kiirtod - és ha szükséged lesz rá - ellátogatsz arra az oldalra ahol kaptad ott biztosan kapsz egy újat. :lol:


viccelodunk, viccelodunk... a temetok meg uresek?


pén. jún. 25, 2004 20:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: EU-ban
Hozzászólás 
malvin2 írta:
Felreerted a kerdest

NEM akarom leirtani. leirtam miert!
Mellesleg az ad es spy irtokat amugy en is ismerem, es hasznalom is a tobbi gepemen.

Tehat megegyszer roviden:

eloszor is azonositani szeretnem (hogy ha egyszer megis kiirtom, akkor csak ezt az egyet irtsam ki). Az irtok altal kijelzett tobb tucat ad-ware kuzul nem tudtam megallapitani, hogy ez melyik lehet.

azutan, ha lehet, tudni szeretnem, hogy ha kiirtom, akkor mi fogja bemondani az unalmast. Az irtok ezt nem mondjak meg. Csak annyit mondanak az elejen, hogy ha irtok, akkor valoszinuleg ez-az nem fog tovabb mukodni.

vegul ha ezt mar mind tudom, akkor meg lehetne probalkozni egy olyan megoldassal, hogy csak akkor mukodjon ez a valami, ha a hozza tartozo alkalmazast hasznalom (legyen boldog vele!), de ne idegesitsen akkor amikor nincs szuksegem a "gazdajara".

Remelem ertheto?

Hali
Ha nem akarod kiirtani őket,akkor mi a probléma.De sajnos beállitható menüvel nem rendelkeznek. :D
Tipp:Kiirtod - és ha szükséged lesz rá - ellátogatsz arra az oldalra ahol kaptad ott biztosan kapsz egy újat. :lol:

Üdv
alaszka


pén. jún. 25, 2004 19:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
Felreerted a kerdest

NEM akarom leirtani. leirtam miert!
Mellesleg az ad es spy irtokat amugy en is ismerem, es hasznalom is a tobbi gepemen.

Tehat megegyszer roviden:

eloszor is azonositani szeretnem (hogy ha egyszer megis kiirtom, akkor csak ezt az egyet irtsam ki). Az irtok altal kijelzett tobb tucat ad-ware kuzul nem tudtam megallapitani, hogy ez melyik lehet.

azutan, ha lehet, tudni szeretnem, hogy ha kiirtom, akkor mi fogja bemondani az unalmast. Az irtok ezt nem mondjak meg. Csak annyit mondanak az elejen, hogy ha irtok, akkor valoszinuleg ez-az nem fog tovabb mukodni.

vegul ha ezt mar mind tudom, akkor meg lehetne probalkozni egy olyan megoldassal, hogy csak akkor mukodjon ez a valami, ha a hozza tartozo alkalmazast hasznalom (legyen boldog vele!), de ne idegesitsen akkor amikor nincs szuksegem a "gazdajara".

Remelem ertheto?


pén. jún. 25, 2004 18:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Próbáld meg a Spybot - Search and Destroy 1.3-at ez nekem bejött, és le tudja irtani az ilyesmiket. Bár lehet, hogy ezt nem, de ki kell próbálni. És ha nincs már semmi spyware a gépeden, akkor ott a Spyware Blaster, ami írtani nem tud, de védeni nagyon. Pl lehet blokkolni az Internet Exploler bállításait, stb. Nem engedi feltelepülni spyware-t.


pén. jún. 25, 2004 17:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 72
Hozzászólás ad-ware?
az a gepem, amit letoltogetesre hasnalok tele van ilyenekkel - mert ugye ezek nelkul nem igazan mukodnek egyes "letoltok". Szoval, ha letoltok, akkor kiengedem oket a tuzfalon, ha meg nem akkor letiltom. Igy vegul nem igazan zavarnak...
De van egy, ami a task-bar fole epult be (valami search bar-nak hivja magat), es ez mar zavar.
Melyik lehet a sok kozul? Vegleges eltavolitasa eseten mi nem fog mukodni?
A legjobb volna azt megoldani, hogy boot-kor ne induljon el, es szukseg eseten manualisan elinditani.


pén. jún. 25, 2004 11:16
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 11 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség