Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. okt. 05, 2024 4:27



Hozzászólás a témához  [ 8397 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 168  Következő
Siemens S55 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Én is már legalább 5* visszaraktam valamelyik mentést egy fleymem növelés után mert vmi gondja volt. ennek ellenére nem volt semmi gond. Viszont egyik haveromnak amikor csináltam a flexmemet nem kapcsolt be a telója így ment rá vissza a mentés és jó lett. szerintem mondjuk ott vmit én rontottam el és nem a telóval volt a gond. ugyhogy enkem sincs semmi ötletem :( Ha esetleg van még rá gari akkor vissazvihetnéd vmi dumával hátha kicserélik a panelt


hétf. júl. 26, 2004 9:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Köszönöm mindenkinek a segítséget,ha megoldodik valahogy majd megírom

köszi:Gyula :lol: :D :) :oops: :x :cry:


hétf. júl. 26, 2004 8:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
vocsok írta:
Próbálta már valaki feltenni az új magyar 91-es szoftvert?
Mi az új benne?

Hello!Már 1 hete fent van a telefonomon az új szoft,igazából semmi változást nem tapasztaltam.Sajnos a honlapon sem részletezik a javításokat.Valaki esetleg :?:


hétf. júl. 26, 2004 7:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Hát akkor passz... :( Pedig igencsak kíváncsi lennék, hogy mitől akadt ki -xy- telefonja! Jó lenne rájönni az okra.


hétf. júl. 26, 2004 7:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 10:13
Hozzászólások: 77
Hozzászólás 
Nem S55-el hanem SL55-el történt, de a napokban: beszélgetés közben kikapcsolt, se kép se hang. Előtte lett egy két órával fullra töltve. Se töltőre dugva se anélkül nem regált, akku és sim kártya mozgatásra, ki és berakásra sem javult meg. Nem volt patchelve, sem fubu rátöltögetve. Egy fél napig volt igy aztán hirtelen kérte a sim kártyát (addigra az már egy másik telóban volt). Nem volt véletlenül telihold valamelyik nap délelőtt? :lol:


hétf. júl. 26, 2004 7:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Érdekes... Lehetséges, hogy a flexmem növelés nem igazán biztonságos? Van olyan aki a "pöcsök" és a flexmem bővítés utáni FUBU-t visszatöltve használja a telefonját?


Én nem úgy használom, de volt már hogy behalt pecselés után a teló, és visszaraktam az eredeti fubut, hogy na akkor kezdjük elölről. Működött, de aztán megint raktam rá a flexmem 3-at (a v4-es ****). Szóval hosszabb ideig nem használtam, de működik a visszarakás után.


hétf. júl. 26, 2004 7:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Próbálta már valaki feltenni az új magyar 91-es szoftvert?
Mi az új benne?


hétf. júl. 26, 2004 6:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Érdekes... Lehetséges, hogy a flexmem növelés nem igazán biztonságos? Van olyan aki a "pöcsök" és a flexmem bővítés utáni FUBU-t visszatöltve használja a telefonját?


hétf. júl. 26, 2004 5:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Kispósi írta:
2 tippem van: Nem lehet hogy nem volt beálítva a telefon típus vagy pedig az hogy valamit véletlenül félreállítottál pecselés közben? Mert ha a flexmem pecs közben valamit elírsz az okozhat nagy gázt mivel új tartományokat hoz létre:
Idézet:
New addresses: langpack: 0D0000-0FFFFF, T9: 3C0000-3FFFFF, EEPROM: B60000-B6FFFF and BF0000-BFFFFF.


Illetve nekem egyszer volt egy valamilyen szinten hasonló problémám. Nem akart bekapcsolni a teló egyáltalán. Aztán 1-2 óra próbálkozás után jöttem rá hogy fullra tele volt nyomva a memória a telón és ráadásul pont akkor sikerült elbaxnom a graphcach dolgot, így semmi szabad mem nem volt, söt lehet minuszba is ment :D és 10 perc volt mire betöltött. Bár szerintem nálad nem ez a gond


A flexmem patch már régebbóta rajta van azzal müködött is. Sw frissitéssel kezdődött a gond,de utána még felvillant a telefon, ezért tudtam visszaírni a flexmem utáni firmware mentést a freia15-tel. Hiba üzenet nélkül végigment,de azóta töksötét.


vas. júl. 25, 2004 22:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
2 tippem van: Nem lehet hogy nem volt beálítva a telefon típus vagy pedig az hogy valamit véletlenül félreállítottál pecselés közben? Mert ha a flexmem pecs közben valamit elírsz az okozhat nagy gázt mivel új tartományokat hoz létre:
Idézet:
New addresses: langpack: 0D0000-0FFFFF, T9: 3C0000-3FFFFF, EEPROM: B60000-B6FFFF and BF0000-BFFFFF.


Illetve nekem egyszer volt egy valamilyen szinten hasonló problémám. Nem akart bekapcsolni a teló egyáltalán. Aztán 1-2 óra próbálkozás után jöttem rá hogy fullra tele volt nyomva a memória a telón és ráadásul pont akkor sikerült elbaxnom a graphcach dolgot, így semmi szabad mem nem volt, söt lehet minuszba is ment :D és 10 perc volt mire betöltött. Bár szerintem nálad nem ez a gond


vas. júl. 25, 2004 20:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
-xy- írta:
De pont egy firmware vissza töltés után adná fel?

A hibák már csak ilyen "szemét" természetűek... Eddig jó volt, aztán pont most lett rossz? :lol:

Mindenesetre egy próbát megér :) Én neked drukkolok...


Köszi, de sajnos nem az a gond.Kicseréltem és ugyan az. :cry:


vas. júl. 25, 2004 18:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
-xy- írta:
De pont egy firmware vissza töltés után adná fel?

A hibák már csak ilyen "szemét" természetűek... Eddig jó volt, aztán pont most lett rossz? :lol:

Mindenesetre egy próbát megér :) Én neked drukkolok...


vas. júl. 25, 2004 16:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Hínnyeálljonmegahegyimenetpöcsevanamenyasszonynak! :lol:

Nem lehetséges, hogy egy "egyszerű" billentyűhibával állunk szemben??? Mi van ha a ki-bekapcs gomb KH-s? Ugyanúgy nem reagál semmire a telefon...


Nem tudom,szerzek egy csavarhúzót és kiprobálom a másikkal.
De pont egy firmware vissza töltés után adná fel?


vas. júl. 25, 2004 15:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Hínnyeálljonmegahegyimenetpöcsevanamenyasszonynak! :lol:

Nem lehetséges, hogy egy "egyszerű" billentyűhibával állunk szemben??? Mi van ha a ki-bekapcs gomb KH-s? Ugyanúgy nem reagál semmire a telefon...


vas. júl. 25, 2004 15:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
@-xy-: Mezei eccerű, nyers, (minden patch és egyéb nélküli) FUBU visszatöltését próbáltad már?


GazVezir írta:
Ha BrOnZi baátom ötletével sem megyen a dolog -xy-, akkor nekem még van egy ötletem, ami talán működni fog. Winswupos SW-t kell fellőni rá szépen, én is úgy rugdostam be a telómat. Annyi a lényeg, hogy a Pre-Check előtti kockába tegyél pipát, ami azért fontos, mert akkor nem ellenőrzi, hogy a teló be van e kapcsolva. Majd próbálkozz, kell egy kis idő mire elkapja azt a pillanatot és nekiáll telepíteni.... De sztem BrOnZ Fubu megoldása is működni fog.


Az a gond,hogy nem reagál az ON/OFF gombra.Így nem tudom az eredeti mentést vissza írni. A WinSwup-nak is szerintem kéne annyi,hogy legalább felvillanjon a telo.
GazVezir a tiéd teljes sötétböl kelt életre?

Köszönöm mindenkinek a segítő szándékot Gyula.


vas. júl. 25, 2004 14:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Ha van pipa, akkor nem ellenőriz. :D

Jogos!!! Ott a pont. A pipa jelenti a "Skip"-et :)

Elbatytam... Bocs :)


vas. júl. 25, 2004 11:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Ha van pipa, akkor nem ellenőriz. :D


vas. júl. 25, 2004 10:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Ha BrOnZi baátom ötletével sem megyen a dolog -xy-, akkor nekem még van egy ötletem, ami talán működni fog. Winswupos SW-t kell fellőni rá szépen, én is úgy rugdostam be a telómat. Annyi a lényeg, hogy a Pre-Check előtti kockába tegyél pipát, ami azért fontos, mert akkor nem ellenőrzi, hogy a teló be van e kapcsolva.

Bocs... De véletlenül nem norvégül írtad? Úgy értem f(j)ordítva :lol: Szóval, ha van pipa az említett checkbox-ban akkor ellenőriz, ha nincs akkor nem, tehát -xy-nak ki kell vennie a a pipát a pre-check boxból nem?


vas. júl. 25, 2004 9:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Apropó BrOnz, készül már a sörnyitós Erikszon GH688-ad, ami a közeljövőben eléri a publikálható állapotot. Erre varjál gombot ... :wink:

Huhh... Csekély értelmű medvebocs lévén, nem értem miről van szó... :( De a leírás alapján az összes érdeklődésem Feléd irányul :lol:

Mi lesz ez a sörnyitós (már szimpatikusan hangzik!!!) Erik és a fia GH688 ??? Könyörgöm: ne hagyjatok hülyén meghalni! :lol:


vas. júl. 25, 2004 9:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Ha BrOnZi baátom ötletével sem megyen a dolog -xy-, akkor nekem még van egy ötletem, ami talán működni fog. Winswupos SW-t kell fellőni rá szépen, én is úgy rugdostam be a telómat. Annyi a lényeg, hogy a Pre-Check előtti kockába tegyél pipát, ami azért fontos, mert akkor nem ellenőrzi, hogy a teló be van e kapcsolva. Majd próbálkozz, kell egy kis idő mire elkapja azt a pillanatot és nekiáll telepíteni.... De sztem BrOnZ Fubu megoldása is működni fog.

Apropó BrOnz, készül már a sörnyitós Erikszon GH688-ad, ami a közeljövőben eléri a publikálható állapotot. Erre varjál gombot ... :wink:


vas. júl. 25, 2004 8:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
@-xy-: Mezei eccerű, nyers, (minden patch és egyéb nélküli) FUBU visszatöltését próbáltad már?


vas. júl. 25, 2004 7:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Akkor sajnos nincs több tippem. :(


szomb. júl. 24, 2004 23:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
tangerine írta:
-xy- írta:
tangerine írta:
-xy- írta:
BemZaks írta:
-xy- írta:
Szevasztok!

Nincs valami ötletetek,hogy lehetne életet lehelni a telefonomba.Nemlátja se a vklay,se a freia(nem villan,nem mordul).


Próbáld meg kivenni az akkut, majd egy kis idő múlva visszarakni..Mit csináltál vele elötte?

Makatuhell BZ.


Hello!

Probáltam már azt is,tegnap egésznap akkunélkül,de semmi.
Sw frissités után(hibaüzenet nélkül) nemkapcsolt be, utána rátettem a flexmem v.2 utáni firmware mentést, szintén hibaüzi nélkül végén OK. és itt meg is halt a telefon.Nem reagál semmire. Egyik progi se látja. :cry:


Nem lehetséges, hogy lemerült az akku?


Fullon van.


Lehet, hogy banális kérdés, de a kábel nem csúszott ki a COM-port-ból?


Nem mert,a vissza írás végig ment. Most a telefon meg se villan,így bootolni sem tud.


szomb. júl. 24, 2004 22:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
-xy- írta:
tangerine írta:
-xy- írta:
BemZaks írta:
-xy- írta:
Szevasztok!

Nincs valami ötletetek,hogy lehetne életet lehelni a telefonomba.Nemlátja se a vklay,se a freia(nem villan,nem mordul).


Próbáld meg kivenni az akkut, majd egy kis idő múlva visszarakni..Mit csináltál vele elötte?

Makatuhell BZ.


Hello!

Probáltam már azt is,tegnap egésznap akkunélkül,de semmi.
Sw frissités után(hibaüzenet nélkül) nemkapcsolt be, utána rátettem a flexmem v.2 utáni firmware mentést, szintén hibaüzi nélkül végén OK. és itt meg is halt a telefon.Nem reagál semmire. Egyik progi se látja. :cry:


Nem lehetséges, hogy lemerült az akku?


Fullon van.


Lehet, hogy banális kérdés, de a kábel nem csúszott ki a COM-port-ból?


szomb. júl. 24, 2004 22:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
tangerine írta:
-xy- írta:
BemZaks írta:
-xy- írta:
Szevasztok!

Nincs valami ötletetek,hogy lehetne életet lehelni a telefonomba.Nemlátja se a vklay,se a freia(nem villan,nem mordul).


Próbáld meg kivenni az akkut, majd egy kis idő múlva visszarakni..Mit csináltál vele elötte?

Makatuhell BZ.


Hello!

Probáltam már azt is,tegnap egésznap akkunélkül,de semmi.
Sw frissités után(hibaüzenet nélkül) nemkapcsolt be, utána rátettem a flexmem v.2 utáni firmware mentést, szintén hibaüzi nélkül végén OK. és itt meg is halt a telefon.Nem reagál semmire. Egyik progi se látja. :cry:


Nem lehetséges, hogy lemerült az akku?


Fullon van.


szomb. júl. 24, 2004 22:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
-xy- írta:
BemZaks írta:
-xy- írta:
Szevasztok!

Nincs valami ötletetek,hogy lehetne életet lehelni a telefonomba.Nemlátja se a vklay,se a freia(nem villan,nem mordul).


Próbáld meg kivenni az akkut, majd egy kis idő múlva visszarakni..Mit csináltál vele elötte?

Makatuhell BZ.


Hello!

Probáltam már azt is,tegnap egésznap akkunélkül,de semmi.
Sw frissités után(hibaüzenet nélkül) nemkapcsolt be, utána rátettem a flexmem v.2 utáni firmware mentést, szintén hibaüzi nélkül végén OK. és itt meg is halt a telefon.Nem reagál semmire. Egyik progi se látja. :cry:


Nem lehetséges, hogy lemerült az akku?


szomb. júl. 24, 2004 22:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
BemZaks írta:
-xy- írta:
Szevasztok!

Nincs valami ötletetek,hogy lehetne életet lehelni a telefonomba.Nemlátja se a vklay,se a freia(nem villan,nem mordul).


Próbáld meg kivenni az akkut, majd egy kis idő múlva visszarakni..Mit csináltál vele elötte?

Makatuhell BZ.


Hello!

Probáltam már azt is,tegnap egésznap akkunélkül,de semmi.
Sw frissités után(hibaüzenet nélkül) nemkapcsolt be, utána rátettem a flexmem v.2 utáni firmware mentést, szintén hibaüzi nélkül végén OK. és itt meg is halt a telefon.Nem reagál semmire. Egyik progi se látja. :cry:


szomb. júl. 24, 2004 20:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Nem tartom valószínűnek,hogy bázisállomás az oka,mivel a lakóhelyemről(Fehérvár)20-22 km-re dolgozom(Velence).Ott is sokszor előjött ez a dolog.
Csináltam egy kísérletet.Felhívtam egyik barátomat mobilon.Semmi!Majd visszahívattam magam vezetékesről.És akkor visszhangzott!!Ugyanott álltam mind a két alkalommal :!: Kezdek félni,hogy a telefon rosszalkodik.Lejjebb vettem a hallgató hangerejét is telefonhívás közben,semmi változás.Úgyhogy ennyi! :(


szomb. júl. 24, 2004 20:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A viszhangozást okozhatja egy bázisállomás rosszul beállított csatornája is.
10 éve, mikor indult a GSM, rendszeres volt ez a jelenség.
Próbáld ki egészen más helyen.(Legalább 5km -re városban, vidéken 20km-re.)


szomb. júl. 24, 2004 19:58
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Köszi!Ez engem nem igazán nyugtat meg.Az nem lehet,hogy valami légköri jelenség okozza ezt?Korábban soha semelyik telefonomnál nem jött elő ilyen hiba.Lehet hogy UFÓK? :roll: Ma például egyszer sem jött elő ez,valamikor szinte az összes hívásnál jelenkezik.Ezt nem értem :!:


szomb. júl. 24, 2004 19:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Hozzászólás 
Tom-y írta:
Sziasztok!Segítségeteket kérem!Az utóbbi 1-1.5 hónapban jött elő ez hiba.Beszélgetéskor visszhangzik a telefon. :cry: A saját hangomat hallom vissza kb 0.5 mp-es késéssel.Mindegy hogy vezetékes,vagy mobil a szám,engem keresnek vagy én hívok,zavaróan hangosan hallom.Érdekes,hogy nem állandóan jön elő,hanem tök véletlenszerűen.A 1220-on mondták,hogy készülékhiba.Egy 2001-es erősen kopott,elhasznált SIM van a telefonban.Ez okozhat ilyen jelenséget?Nemrég frissítettem szoftot 21-ről 91-re.De asszem előtte is előjött a hiba.Valakinek 5lete :?:


nekem már két éve az összes mobilom visszhangzik és már megszoktam :)


szomb. júl. 24, 2004 17:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás 
-xy- írta:
Szevasztok!

Nincs valami ötletetek,hogy lehetne életet lehelni a telefonomba.Nemlátja se a vklay,se a freia(nem villan,nem mordul).


Próbáld meg kivenni az akkut, majd egy kis idő múlva visszarakni..Mit csináltál vele elötte?

Makatuhell BZ.


szomb. júl. 24, 2004 16:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Szevasztok!

Nincs valami ötletetek,hogy lehetne életet lehelni a telefonomba.Nemlátja se a vklay,se a freia(nem villan,nem mordul).


szomb. júl. 24, 2004 15:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Tegnap este végül visszatöltöttem a még 1 évvel ezelőtti minden patch mentes FUBU-t, és arra szépen felment a flexmem3, működik is szépen.
Ezek szerint volt olyan patch a telon, amivel nem működik együtt, ha kiderül megírom.

üdv
Zoli


pén. júl. 23, 2004 9:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Tom-y írta:
Sziasztok!Segítségeteket kérem!Az utóbbi 1-1.5 hónapban jött elő ez hiba.Beszélgetéskor visszhangzik a telefon. :cry: A saját hangomat hallom vissza kb 0.5 mp-es késéssel.Mindegy hogy vezetékes,vagy mobil a szám,engem keresnek vagy én hívok,zavaróan hangosan hallom.Érdekes,hogy nem állandóan jön elő,hanem tök véletlenszerűen.A 1220-on mondták,hogy készülékhiba.Egy 2001-es erősen kopott,elhasznált SIM van a telefonban.Ez okozhat ilyen jelenséget?Nemrég frissítettem szoftot 21-ről 91-re.De asszem előtte is előjött a hiba.Valakinek 5lete :?:


Nem lehet, hogy túl hangosra van állítva? Akkor szokott ilyesmi előfordulni.


pén. júl. 23, 2004 9:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Sziasztok!Segítségeteket kérem!Az utóbbi 1-1.5 hónapban jött elő ez hiba.Beszélgetéskor visszhangzik a telefon. :cry: A saját hangomat hallom vissza kb 0.5 mp-es késéssel.Mindegy hogy vezetékes,vagy mobil a szám,engem keresnek vagy én hívok,zavaróan hangosan hallom.Érdekes,hogy nem állandóan jön elő,hanem tök véletlenszerűen.A 1220-on mondták,hogy készülékhiba.Egy 2001-es erősen kopott,elhasznált SIM van a telefonban.Ez okozhat ilyen jelenséget?Nemrég frissítettem szoftot 21-ről 91-re.De asszem előtte is előjött a hiba.Valakinek 5lete :?:


pén. júl. 23, 2004 9:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Halihó mindenki!

Ki tudja, hogy a patchekben hogyan vannak tárolva a képek?
Ebből kéne kiszednem 9 db képet, mert ki akarnám cserélni a halacskákat, de ez M55-re van: http://www.mobilmania.cz/hosting/siemen ... 55/mbe.vkp

A vkp2bmp nem boldogul vele (úgy látom azért mert 16 bites képek).
Na én csináltam egy progit, ami binárissá alakítja a kapott hexa cuccot. Azaz ha beadok neki egy fájt amiben ez van: 5C5B5D akkor kapok egy binárist, amiben ez lesz: \]^
Szóval elvileg egy nyers kép. Na ezt próbálom beolvastatni a PSP vel mindenféle opcióval de nem akar összeálni a kép, aminek lennie kéne. Kicsit hasonlít, de valahogy szét van csúszva az egész.
Ha esetleg tudja valaki, ne kíméljen. Vagy ha valakinek fenn van a telóján, és van róla fubu-ja, akkor az SPC2-vel kiszedhetné nekem őket.


pén. júl. 23, 2004 9:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Na gyors voltam és sikerült megcsinálnom :)
Megkerültem a progit és manuálisan mdosítottam.

Igaz kicsit másra számítottam... Ugyanis most azzal együtt hogy az időt és a dátumot jelzö számok belül fehérek és kívül feketék az sms írásnál is fekete a háttér és fehérek a karakterek illetve ha számot ütsz be akkor is fekete háttér fehér számok jelennek meg. Emellett még a képernyövédö is fekete alapon jelenik meg és a billenytyüzár szövege is fehér. Érdekes még hogy a pecsben felrakott digitális óra képernyöként is fehér számokkal jelenik meg annak ellenére hogy a pecs pekete képeket rak fel! És a pecs csak a képeket jeleníti meg szerintem. Na de mind1. Ha valakit érdekel akkor itt van az origi meg a módosított: http://www.tar.hu/kisposi/s55_original_blue.zip
Screenshotok:
Ilyen volt:
Kép
Ilyen lett:
KépKépKépKépKép

ja és most vettem észre hogy a pinkódnál is fekete a háttér. Szóval nekem pl elég zavaróak a dolgok de nézzétek meg :)
Azért egy pecs ami csak a dátumot csinálná meg jó lenne :)


csüt. júl. 22, 2004 22:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Dabsol: Nincs mit :)

Ugyi: Még1* köszi ;)

Amúgy azt nem értem hogy amit küldél a téynleg a gyári mert ha feltolom telóra és átváltok rá akkor behozza a rendes kék színmintát. Viszont amint megnyitom a Siemens Colour Scheme Editorral az egyszerüen átdefiniálja, átbarmolja a színeket. és amikor 2 dolgot módosítva elmentem és feltöltöm, az egész öszezavarodik :evil: :? Lehet mégiscsak meg kell kérni orosz barátainkat hogy csináljanak egy pecset... Azért még próbálkozom


csüt. júl. 22, 2004 22:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Kispósi: köszi.


csüt. júl. 22, 2004 16:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok,

felraktam a flexmem.v3-at az S55-ömre, de bekapcsolás után hálozatkeresés közben mindig kikapcsol.
Mit csinálhattam rosszul?

Zoli


csüt. júl. 22, 2004 15:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
tangerine írta:
Ugyi írta:


Nálam a hourly beep megy.
A flash smshez meg ezt raktam fel és működik (igaz az érvényességi időt 1 hétre kell állítani miatta):
[...]


És a hourly beep-ből a v2-est raktad fel? Mert abból is van egy régebbi. :?:


Ugyan ez van fenn amit belinkeltél (v2).


csüt. júl. 22, 2004 13:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Ugyi írta:


Nálam a hourly beep megy.
A flash smshez meg ezt raktam fel és működik (igaz az érvényességi időt 1 hétre kell állítani miatta):
[...]


És a hourly beep-ből a v2-est raktad fel? Mert abból is van egy régebbi. :?:


csüt. júl. 22, 2004 13:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Ugyi: Az nem az én telómról van csinálva az a kép. Én rájöttem egy módszerre mert pecsröl nem tudok (bár az m55-röl való kép) De ha a színsémát megnyitod a Siemens Colour Scheme progival akkor ott az elsö két gombnál kell módosítani az ellenkezöjére (a fehéert feketére a feketét fehérre) és akkor ilyen lesz. De akkor az egész háttered fekete lesz amire ugyan lehet hátteret rakni de ha számot ütsz be akkor fekete háttérre nyomja azt is. Szóval a számokat is meg kell benne keresni és azt is fehérre kell állítani. Ezért kéne nekm a gyári kék ami tényleg a gyári (mert amit találtam nem az volt)

Amivel kipróbáltam annál volt vmi gubanc a számosk írásánál. A számk közé bekerült egy fehér sáv. De szerintem meg lehet csinálni normálisra is.

Szóval gyári kék színmintát vki pls! :)


csüt. júl. 22, 2004 9:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 


Nálam a hourly beep megy.
A flash smshez meg ezt raktam fel és működik (igaz az érvényességi időt 1 hétre kell állítani miatta):

;*** FlashSMS Sender ***
;S55v20
;(c) SiNgle M55v10 14.03.2004
;(p) avkiev S55v20 17.03.2004

; For sending Flash-SMS, in current SMS-profile set validity period
;to "1 week". In all other cases the ordinary SMS will be sent.

4D5806: E6FEC63E FA6180A4
21A480: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 8880E6F81E3ED7400B00F448010047F4
21A490: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF AD003D10D7400B00A94847F408002D08
21A4A0: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF E7F4F00006F8B600D7400B00B9480D18
21A4B0: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 4FF20DF8D7400B00F448020047F4AD00
21A4C0: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 3D0FD7400B00F448010047F408002D0D
21A4D0: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF E7F4F00006F8B600D7400B00E4480100
21A4E0: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF 9880E6FEC63EFA8D0A584FF20DF3


csüt. júl. 22, 2004 9:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Kispósi írta:

Illetve az lenne még a kérdésem hogy a dátumot és idöt jelzö számok hol találhatóak a flashben mert nem lelem :( és meg akarom csinálni hogy a szám belül legyen fehér és kívül fekete mint itt:
Kép

Köszi


Kispósi!
Ehhez a dátum idő megjelenítéshez melyik patchet raktad fel??


csüt. júl. 22, 2004 9:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
[quote="Kispósi"]-xy- : énszerintem amaitt van mert a flexmemnöveléssel megváltoznak a flashben a tartományok. Ha visszanyomod a régi FUBU-t akkor elvileg mennie kell.

Az lett volna a következő,hogy a gyári mentést teszem vissza,de így egyik progi se látja a telót. :cry:


csüt. júl. 22, 2004 6:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 23:45
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: holittholott
Hozzászólás 
Felraktam ezt a javított bigyómindenkijelzéspatchot.Értelemszerűen csak a vibra-profil részét(a többit már megcsináltam átlátszónak-ill a vibrát is), de nem megy. AVkievék egy egybites kép helyére rakták be a profilképet, ott meg nem lehet átlátszóságot csinálni.:-( Most (még mindig) nem tudok valami hátérrbigyót rakni a telómra:-(( Mert ott a fehér négyzet körötte.
Viszont nekem is tetszenek ezek a vastag dátumok:-) Hogy keeel csinálniiiii?
Na megyek gályázni....

Ahoye BZ.


csüt. júl. 22, 2004 4:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
-xy- : énszerintem amaitt van mert a flexmemnöveléssel megváltoznak a flashben a tartományok. Ha visszanyomod a régi FUBU-t akkor elvileg mennie kell.

Dabsol: Az enyém konkrétan nem igy néz ki hanem jelenleg ilyen:
Kép

Amit azon a képen látsz azt úgy tudod megcsinálni hogy felrakod a supernet patchet. Pl ezt: http://www.vi-soft.com.ua/siemens/patches/s55/improved_net_indicator.vkp
Ennél ugyan pirossal és zölddel fogja mutatni a sávokat a sárga alapon de azokat módosíthatod. Ezután még fel kell raknod az info3 patchet amit itt találsz meg pár hozzászólással feljebb. Abból csak 3 sort kell aktiválnod ha ilyet akarsz: az elsö(Level of the signal in dB) a harmadik (Temperature in 'C) és az ötödik sor (Charge of the akku in %) és a megfelelö koordinátákat kell beírnod

Ezen kívül módosítva van a billentüzár képe is. Ezt is módosíthatod csak meg kell rajzolnod otthon és aztán Siemens Picture Change 2-vel módosítod létrehoz egy pecset és azt felrakod.
Ugyanígy tudod módosítani a supernet képeit. Elöször fel kell raknod a pecset, csinálnod kell FUBU-t a telóról, azt be kell olvasnod a Siemens Picture Change 2 -vel. Ott lemented az összes képet vagy csak amelyiket akarod, azokat átrajzolod kékre (vagy amilyenre akarod) és visszaírod SPC2 segítségével.

A dátumot még nemtom hogy kell megcsinálni (illetve csak félig) :)
Remélem ki tudod silabizálni :D


szer. júl. 21, 2004 23:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
Szevasztok !

Frissített már valamelyikőtök sw-t flexmem bővítés után? Nekem utána nem kapcsolt be, csak villanás mordulás. Rátettem a flexmem v2. utáni mentésem Freiaval kiírta,hogy ok. Azóta sekép-sehang.
Tudtok valami gyógyírt?


szer. júl. 21, 2004 19:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8397 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 168  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség