Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 16:35



Hozzászólás a témához  [ 4890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 98  Következő
A Nokia bejelentette 6230 mobiltelefonját 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 25, 2004 18:35
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: A szobámban
Hozzászólás 
Aham hát mind1 majd valahogy elszerentsétlenkedek az első kérdésemre nincs vmi ötleted?


kedd aug. 17, 2004 9:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Gondolom az azt jelenti, hogy ha ikont mentesz, azt mutassa vagy ne, a szolgáltató neve helyett.


kedd aug. 17, 2004 9:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 25, 2004 18:35
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: A szobámban
Hozzászólás 
De csak nem találom meg az operátor logo eltűntetésének megoldását.
Amúgy akkor minek a telefonban az a beállítás hogy oplogo be-ki kapcsolása?


kedd aug. 17, 2004 9:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 25, 2004 18:35
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: A szobámban
Hozzászólás 
Ja jóvan bocs meggylé elírtam :)


kedd aug. 17, 2004 9:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Macika hogy kerül ide?


kedd aug. 17, 2004 9:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 25, 2004 18:35
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: A szobámban
Hozzászólás 
Sorry a kettő írásé csak az első után lelépett a netről.


kedd aug. 17, 2004 9:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 25, 2004 18:35
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: A szobámban
Hozzászólás 
Macika

HA az üres háttérképre gondolsz akkor és nem wapozok.
Az egész fórum el van olvasva.
Amúgy köszi majd akkor megint vissza kell mennem olvasgatni :(


kedd aug. 17, 2004 9:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Operátorlogó ügyben olvasgass már vissza légyszi egy kicsit!!!!


kedd aug. 17, 2004 8:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 25, 2004 18:35
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: A szobámban
Hozzászólás 
Sziasztok

Volna 2 problémám:

1:ma reggel bekapcsolom a telot és a T-mobilos háttérkép jön be na mind1 megyek a menübe hoigy átrakjam és nincs ott a memo stick bekapcs kikapcs megint nincs ott a memoria kártya és ráadásul a zenefájlok menübe az OPERÁTORLOGO és a háttérkép van,kikapcs ki veszem a a kártyát majd vissza és ment ez mitől lehet?
2:a T-mobilos feliratot nem lehet levenni a képernyőről hiába van a beállításokban az operátor logo kikapcsolása nem tünik el!
Előre is köszi.


kedd aug. 17, 2004 8:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 25, 2004 18:35
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: A szobámban
Hozzászólás 
Sziasztok

Volna 2 problémám:

1:Ma reggel bekapcsolom a telót és számomra érthetetlen módon a T-mobilos háttér jönm be, na mind1 megyek be a menübe hogy átrakjam és akkor nem volt ott a memoria kártya.Kikapcs bekapcs és akor a menübe szintén semmi sőtt!! a hangfájloknál nem a csengőhangok voltak hanem az OPERÁTORLÓGÓ és a háttérkép?! Utána szintén kikapcs ki a memória kártya majd vissza és minden ment rendesen ez mitől lehet??
2:a T-mobilos kiírást nem lehet eltüntetni valahogy hiába van a beállításokban az operátor logo kikapcsolása nem csinál semmit.
Előre is köszi.


kedd aug. 17, 2004 8:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:57
Hozzászólások: 446
Hozzászólás 
Joco@@@ írta:
Hy!

Miért nem ismeri a DKU2-es kábelhez csatlakoztatott 6230-ast az oxigen?
Másnak sem ismeri vagy csak nekem nem?

Meg szerintetek miért nem birom feltelepíteni a PcSuite-et az xpmre?Mindig azt csinálja hogy a windows vizsgálatánál kiakad és kidob egy ablakot ahol 4szám van és valami hülye szöveg!
:(


A kábel a gond, DKU5-ös kábel kellene hozzá.


kedd aug. 17, 2004 6:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
Nah. ACP-7E (a 3310-es) töltő is tesztelve.
Eleinte azt gyanítottam, azért felejti el az időt, mert fullra merült az akkumulátor.
Tegnap este elkezdett csipogni, majd a régi telefonom töltőjére tettem.
Teljesen mindegy... így is, úgy is elfelejtette az időt a telefon.
Habár a párom azt mondja neki csak az első töltésnél felejtette el az időt! :shock:


kedd aug. 17, 2004 5:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Nos, ma este hoztak egy majdnem 0 perces 6230-ast, gyprsan kikunyiztam, hogy hadd szedjem szét.
2004. 07. havi gyártmány a kicsike és bizony gyönyörű szép fényes benne az ominózus árnyékolólemez felülete.
Igéretet kaptam rá, hogy pár hónap múlva is megtehetem az óvatos szétszedést.


kedd aug. 17, 2004 1:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Valszeg valami vodatechnikus keresett téged, mert lebuktál. :)



na erre még nem is gondoltam! ;)
de amugy mivel is buktam volna le?


kedd aug. 17, 2004 1:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Néhány kivételes minőségű háttérkép 6230-ra (tényleg nem sok)

http://rian.gportal.hu
Kép

Frenklin


hétf. aug. 16, 2004 23:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
http://kep.tar.hu/einstvan/images/pic5836255.3gp

kis video a telcsire


hétf. aug. 16, 2004 22:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 28, 2004 22:23
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Ewergo írta:
Joco@@@ írta:
Nem!
Van hozzá kódod vagy honnan szehetem le a tejeset?


2.3 vagy a 2.4.1 v. jó a 6230-hoz. egyenlöre várunk hogy jöjjön vmi. egész vagy egésszé tevö valami...!


A 2.3.1 kezeli a 6230-t az mmc kivételével.


hétf. aug. 16, 2004 13:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
az oxygen csak a dku-5 -öt támogatja, a dku-2 -t nem, ennyi a megoldás! amugy meg lementeni a trial verzióval is lehet!


hétf. aug. 16, 2004 13:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
Joco@@@ írta:
Nem!
Van hozzá kódod vagy honnan szehetem le a tejeset?


2.3 vagy a 2.4.1 v. jó a 6230-hoz. egyenlöre várunk hogy jöjjön vmi. egész vagy egésszé tevö valami...!


hétf. aug. 16, 2004 12:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 17:13
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Nem!
Van hozzá kódod vagy honnan szehetem le a tejeset?


hétf. aug. 16, 2004 10:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
[quote="Joco@@@"]Hy!

Miért nem ismeri a DKU2-es kábelhez csatlakoztatott 6230-ast az oxigen?
Másnak sem ismeri vagy csak nekem nem?

Teljes verz az oxygen-ed?


hétf. aug. 16, 2004 10:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
Telefanni írta:
Szoval mp3 kihangosithato? Vagy nem?


az mp3 alapállapotban kihangositva szólalmeg ha ráteszel fülhallgatot, automatice azon jön full szerejóba.


hétf. aug. 16, 2004 10:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Szoval mp3 kihangosithato? Vagy nem?


hétf. aug. 16, 2004 10:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 17:13
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Hy!

Miért nem ismeri a DKU2-es kábelhez csatlakoztatott 6230-ast az oxigen?
Másnak sem ismeri vagy csak nekem nem?

Meg szerintetek miért nem birom feltelepíteni a PcSuite-et az xpmre?Mindig azt csinálja hogy a windows vizsgálatánál kiakad és kidob egy ablakot ahol 4szám van és valami hülye szöveg!
:(


hétf. aug. 16, 2004 9:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Valszeg valami vodatechnikus keresett téged, mert lebuktál. :)

A haverom egyszer egy voda smsc keresés közben kapott érdekes sms-t. :)


hétf. aug. 16, 2004 6:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
kisgergo írta:
az enyém olyanokat csinál mostanában, hogy ha van nem fogadott vagy elutasitott hivás, akkor az nem jelenik meg a hivásinfó menükben!!!!

Az azért lehet, mert az illető nem küldte el a számát (ugyse tudnád ki az)


ezt most komolyan gondolod?! ezek szerint neked még nem volt szám nélküli hivásod, mert különben észrevetted volna hogy a nokiák kb. a 6510-es óta az anonim hivásokat is berakják a listákba "nincs szám" -ként!!!
és hogy érthetőbb legyen a szitu, akkor még 1x:
hallottam a teló hivásjelzését, ment a vibra és világitott a kijelző meg billentyűk is. akkor pont el voltam foglalva és nem mentem oda a telóhoz megnézni, csak pár perc múlva. se üzenet nem érkezett, se hivást nem jelzett! belementem a menübe, hivásinfó, ott sem volt nyoma az elmult percekben hivásnak! no most akkor vagy nem is hivott senki, de akkor meg minek indul be a telefon? vagy ha hivott akkor titok marad, hogy ki volt (és nem azért mert nem küldte volna el a számát!) !


hétf. aug. 16, 2004 1:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 28, 2004 22:23
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
promi írta:
Üdv!

Adott egy 6230, java-s game, Nokia Pc Suite 6.1

Egy gond van csak, nem lehet a játékokat az alkalmazásokon belül a ,,játékok,, mappába telepíteni, hanem a ,,gyűjteménybe,, rakja automatice.

Nem tud valaki segíteni?
Esetleg egy újabb Pc Suite?

Thanks!


az oxygen phone managerrel lehet a játékok közé feltenni, a pc suite-al nem


vas. aug. 15, 2004 23:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 23:24
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Üdv!

Adott egy 6230, java-s game, Nokia Pc Suite 6.1

Egy gond van csak, nem lehet a játékokat az alkalmazásokon belül a ,,játékok,, mappába telepíteni, hanem a ,,gyűjteménybe,, rakja automatice.

Nem tud valaki segíteni?
Esetleg egy újabb Pc Suite?

Thanks!


vas. aug. 15, 2004 23:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
altalanossagban irtam...

OK. Az viszont Engem érdekelne, hogy mire számíthatok, ha a Pannonnál kötök szerződést. Óvadék van-e, ha igen, milyen összegek lehetnek, illetve a szerződésfelmondás díja mennyi?


vas. aug. 15, 2004 19:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
K.Zolee írta:
[ha viszel 2 szemelyedet igazolo okmanyt(szemelyi jogsi utlevel bankkartya etc) +1 kozuzemi szamlat vagy ezekbol tobbet nem hajtanak el:-) nem kernek jovedelem igazolast...
kauciot fognak valszeg kerni ha atmesz a rostan ez 10-50 kozott lehet asszem ennyi...

Szerintem ezt gondold át mégegyszer, mert ebből nem sok minden igaz. Van ami igen, de a többi nem. Ha egyáltalán a vodás szerződéskötésről írsz :wink:.

altalanossagban irtam...


vas. aug. 15, 2004 19:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
kukacwap írta:
nos, a gond ott kezdődik hogy SEMMILYEN közüzemi számla nincs a nevemem. max olyat tudok, ami egy háztartásba kerül.

kaukciós díjat nem fizetnék, max 10k-t.

mailcím ment privátban

A vodafone-os szerződéshez

- személyi és lakcímkártya
- 3 hónapnál nem régebbi fizetési határidejű gáz, v. villany, v. víz, v. vezetékes telefon SZÁMLALEVÉL, ÉS NEM BEFIZETETT CSEKK kell, mely arra a címre szól, ami a személyidben/lakcímkártyádon meg van adva, tehát senkit sem érdekel, hogy nincs a Te neveden.
- TB-kártya VAGY jogosítvány VAGY adókártya

kell.

Óvadék 20, 40, 80e lehet, amit 3 befizetett számla után úgy kapsz vissza, hogy abból vonják le a számlákat, amíg el nem fogy.


vas. aug. 15, 2004 19:00
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
nos, a gond ott kezdődik hogy SEMMILYEN közüzemi számla nincs a nevemem. max olyat tudok, ami egy háztartásba kerül.

kaukciós díjat nem fizetnék, max 10k-t.

mailcím ment privátban


vas. aug. 15, 2004 18:22
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
[ha viszel 2 szemelyedet igazolo okmanyt(szemelyi jogsi utlevel bankkartya etc) +1 kozuzemi szamlat vagy ezekbol tobbet nem hajtanak el:-) nem kernek jovedelem igazolast...
kauciot fognak valszeg kerni ha atmesz a rostan ez 10-50 kozott lehet asszem ennyi...

Szerintem ezt gondold át mégegyszer, mert ebből nem sok minden igaz. Van ami igen, de a többi nem. Ha egyáltalán a vodás szerződéskötésről írsz :wink:.


vas. aug. 15, 2004 17:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
kukacwap írta:
okés. Én valójában nem a kétkapus dolgot akartam ebből kihozni. Ki kell fizetnem a lejárt számlámat és a másik számlát ami meg 24.én jár le... Tehát, az mindegy mikor következik be, csak nem akarom hogy a PGSM szivasson halálra.

Azt hiszem holnap befáradok a Mamutba és előadom magam, hogy mi is a nagy helyzet, és mondjanak rá valamit. Persze az is lehet mivel nincs állandó jövedelmem, elhajtanak a búsba...


ha viszel 2 szemelyedet igazolo okmanyt(szemelyi jogsi utlevel bankkartya etc) +1 kozuzemi szamlat vagy ezekbol tobbet nem hajtanak el:-) nem kernek jovedelem igazolast...
kauciot fognak valszeg kerni ha atmesz a rostan ez 10-50 kozott lehet asszem ennyi...


vas. aug. 15, 2004 17:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
kukacwap írta:
Azt hiszem holnap befáradok a Mamutba és előadom magam, hogy mi is a nagy helyzet, és mondjanak rá valamit. Persze az is lehet mivel nincs állandó jövedelmem, elhajtanak a búsba...

Adnál egy mailcímet? Küldenék valamit, ami segíthet.


vas. aug. 15, 2004 17:46
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
okés. Én valójában nem a kétkapus dolgot akartam ebből kihozni. Ki kell fizetnem a lejárt számlámat és a másik számlát ami meg 24.én jár le... Tehát, az mindegy mikor következik be, csak nem akarom hogy a PGSM szivasson halálra.

Azt hiszem holnap befáradok a Mamutba és előadom magam, hogy mi is a nagy helyzet, és mondjanak rá valamit. Persze az is lehet mivel nincs állandó jövedelmem, elhajtanak a búsba...


vas. aug. 15, 2004 17:42
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
kukacwap írta:
igen, a matáv kontroll-ra gondoltam, de akkor már el is felejtettem :)

Remélem is :-).
kukacwap írta:
nem tudom pontosan a számhordozás hogy van, de nem úgy van, hogy ha én most az előfizetésemet akarom átvinni, akkor ki kell fizetni a két pannonos számlám, majd utána jelentkezni hogy szeretnék átmenni vodához, és aláírjuk a papírokat, majd pár hét múlva mehetek a telóért és az új SIM-ért, addig meg használjak azt amit akarok...

A 3 szolgátlató közül a vodánál megteheted azt, hogy egy meglévő vodás számra hordozol rá egy TM-os, vagy PGSM-es számot, később, mint amikor megkötöd a szerződést - tehát utólag. Amit leírtál, azt hívják kétkapus számhordozásnak: elmész a pannonhoz, kikéred a számhordozási engedélyt (érdemes adatot is egyeztetni, pl. szig.számváltozás!!!!), majd postán kiküldik a papírt, ezzel besétálsz a vodához, és 10 napod van arra, hogy elindítsd a számhordozást. Ha letelik a 10 nap, újat kell kérni. De még mielőtt kikéred a számhordozási engedélyt, már előtte megveheted a 6230-ast.
Siess, mert BYOP csak 19-éig köthető!

OFF:
kukacwap írta:
Egyébként a GPRS net nem otthonra (pestre költözök saját lakásba) kell, arra lesz a DSL, hanem az egyéb helyeken, amiket így előre nem lehet megmondani. De gondolom nem kell különösebben magyarázni. nekem van hogy utcáról küldök e-mail -eket. Nem életfontosságú leveleket, de ez már bennem rögződött.

Erre nem biztos, hogy jó lesz a vodanet, mert a 200 mega árát ki kell fizetned, ami 3125 HUF. Míg a pannonnál forgalom után tudtál fizetni. Szóval legyen inkább GPRS WAP, 2 megával 375-ért, s akkor majd wapon begépeled a leveleket. Vagy marad a WLAN.
kukacwap írta:
Szóval arra kéne. WLAN kártyát szeretnék venni a PDA-ba, majd, SD-set, csak fontos hogy memóriás legyen, abból meg eddig csak CF-eset hallottam.

PDA-khoz nem értek :wink:.


vas. aug. 15, 2004 17:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
Ha átviszed a számod a vodáékhoz, akkor csak a vodához kell bemenned. Előfizetsz, ők elintéznek mindent. A Panniék pedig kiküldik részedre a végelszámolást.
Az megint egy nyitott kérdés marad: Melyik a jobb.
Nézegettem az új előfizetéseket (250; 500; 1000... vagy valami ilyesmik).
Nem voltam tőlük elragadtatva. Olyan szaga van az egésznek, mintha ezek szövetkeztek volna 3-an. :shock:


vas. aug. 15, 2004 17:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
igen, a matáv kontroll-ra gondoltam, de akkor már el is felejtettem :)

nem tudom pontosan a számhordozás hogy van, de nem úgy van, hogy ha én most az előfizetésemet akarom átvinni, akkor ki kell fizetni a két pannonos számlám, majd utána jelentkezni hogy szeretnék átmenni vodához, és aláírjuk a papírokat, majd pár hét múlva mehetek a telóért és az új SIM-ért, addig meg használjak azt amit akarok...

most ugye ez előfizetésnél van

OFF:
Egyébként a GPRS net nem otthonra (pestre költözök saját lakásba) kell, arra lesz a DSL, hanem az egyéb helyeken, amiket így előre nem lehet megmondani. De gondolom nem kell különösebben magyarázni. nekem van hogy utcáról küldök e-mail -eket. Nem életfontosságú leveleket, de ez már bennem rögződött.
Szóval arra kéne. WLAN kártyát szeretnék venni a PDA-ba, majd, SD-set, csak fontos hogy memóriás legyen, abból meg eddig csak CF-eset hallottam. mindegy, a többit P.Ü.-ben kérdezem :)


vas. aug. 15, 2004 16:49
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
kukacwap írta:
Szóval olyan 12k elmenne havonta telefonra. Hurrá. És még nem beszéltünk a vezetékesről, ami a DSL miatt kötelező, de az valszeg kontroll lesz...

Itt a kontroll alatt a matáv Kontroll csomagját érted? Ha igen, akkor azt ne válaszd, mert ott még többet kell kifizetned havonta, mintha Feleződ lenne.
A másik hogy nem igazán értem, hogy mi az, ami szerinted sokáig tart a vodához való áttérésnél. Konkrétan a számhordozásra kérdezel rá, vagy mire? Most bemész a vodához, megkapod a telót, lesz egy vodás számod, s amikor ráérsz, ráhordozod a pannonos számodat. Ennyi.
Azkísérleti reaktornál lévő kertben ne akarj nagyon netezni. Nincs mindig GPRS jel :-). Jó, gondolom otthonra/albiba kellet volna a net, nem az egyetemen, igaz? Arra ott van az ingyen WLAN :-).


vas. aug. 15, 2004 16:33
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Húh, most olvasok és számolok.

Tehát, részletre, 30k a kezdő részlet (ez tökéletes is lenne) és 3750 lenne a törlesztő részlet.

Nos emellé menne még az előfizetési díj, ami 4k

És még ezek mellé internet díj 3k

És akkor csak a benne foglalt 60 percet beszéltem le...

Szóval olyan 12k elmenne havonta telefonra. Hurrá. És még nem beszéltünk a vezetékesről, ami a DSL miatt kötelező, de az valszeg kontroll lesz...


vas. aug. 15, 2004 15:58
Hozzászólás 
Hát igen, ez a baj, hogy mivel én nem tudok semmit, max a diák hitelt felmutatni mint állandó keresetet, de hát akkor nem **** a kútba, csak a kávájára, onnan pedig beleesik... :)

alapvetően a pénz kifizetésével annyira nem is lenne gond (most gondoljátok, hogy a kis bulzsúj gyerek :)), mert a költözés elég nagy tőkét igényelt, szóval akkor ez már mindegy is. Csak hogy aláírjak-e (a teló maradnak valszeg a 3G megjelenéséig) és kényelemből maradjak a szolgáltatómnál, (paninál inkább 10k -val kifezetek többet, de egy évet írok alá) vagy ugyanannyi pénzből vegyek a vitamaxosat ami nem maradna így sokáig, ergó ugrik a gari... és még ott az olcsó, 40k-s megoldás, de ahoz át kell menni, és nem tudom mennyi idő az (a jelenlegi telefonomat csak beszédre és modemként lehet használni. SM-t olvasni szinte lehetetlen...


vas. aug. 15, 2004 15:51
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
Idézet:
1, hosszabbítok 1 vagy 2 évre a pannonnál, és megvehetem 65 vagy 75-be
Hát, a "Panniéknál" megveheted elviekben 19.900-ért is, a többi meg kamatmentes(?) részlet, de mivel egyetemista vagy, így a gyakorlatban nem tudom, hogy működik -mivel ugye Panni csak hitelintézet igénybevételével adja a telókat. :? :shock:


vas. aug. 15, 2004 15:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
Na figyu amit itt irtatok az a KÉT véglet...!
Van közte olyan hogy gsm bolt, megveszed 75rugóért, adnak számlát és az egyben a gari is. A készülék pedig eredeti csomagolás,mindentöl független, gyári szagú, amit elég nehéz hamisitani de nehogy szagoljátok - már ránézésre is lejön hogy a fóliát a kijelzöjére nem azelötti napon tették rá, hanem a gyárban.
Szal van azért normális közép ut is!


vas. aug. 15, 2004 15:40
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Történt egy kis balesetem a 7650-el, és most úgy néz ki 6230 lesz belőle. 3 alternatíva van:

1, hosszabbítok 1 vagy 2 évre a pannonnál, és megvehetem 65 vagy 75-be

2, veszek vitamaxosan 70k-ért, függetlenítetem majd használom tovább paninál

3, 40k-ért átmegyek Voda BYOP-ba (hány hetet is kéne várni sac/kb?) és aláírok 2 évre :S

(hogy mindenki reálisan lássa a helyzetem, első éves egyetemiste leszek, és 40k-m van rá, majd a többi hitelre lenne)

Van esetleg valakinek más ötlete?

Valaki írta itt, hogy Mamutban van 6230. Kérdés, hogy Vodáéknál hogy működik ez? A teló be van állítva hogy ez csak előfizus, vagy ez tőle független. Régen ugyebár így működtek ezek, hogy egybe voltak (meg talán T-mobile-nál is így van)

Még ami fontos a történethez, hogy internet előfizetés sem ártana, az másnem a vodás pre-paiden futhatna. A 100 mega bőven elég lenne, mert DSL kapcsolat van otthon, ez csak a mozgáshoz kell

(remélem nem érti senki sem félre, nem arcoskodás akart lenni :))


vas. aug. 15, 2004 15:29
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Lopottat legfeljebb kap 10e ft-ért, aztán ha letíltják ne csodálkozzon... :lol:


vas. aug. 15, 2004 14:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
mamakedvence írta:
WinCE írta:
mamakedvence írta:
Mennyi a piaci ára kb. most a 6230nak? Ajánlottak egy vodás bontatlan garisat 60ért. Szerintetek?
Én utoljára 92-ért láttam a legolcsóbbat... :shock:
Zsír volt, független. Ráadásul gyönyörű, titán-színű!


92??? 70 vitamaxban?!?! Bolondok az emberek?
Mennyé', oszt vedd meg tízezeré, okostojás!!!
Ha Te nem vagy bolond, mi a túrót keresel itt??? :shock:


vas. aug. 15, 2004 14:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
alljon man meg a gyaszmenet:
hivatalosan 114900 asszem a nokianal szamlaval, garival, fuggetlenul... semmi karty elofizu semmi only phone ...

mas lap a szolgaltatonal pre or postpaid arak...

3. lap az ugyis atb.a.s.z.lak GSM bolt arai... ezek szurke importos telek kulfoldrol... amik 90% unlockolt es kinti szolgaltatotol **** levetitem ertsetek ez olyan mintha megvenned vodanal fuggetlenitened... semmi kulonbseg kb riziko ugyanannyi... csak 20al tobbet azert fizetsz mert ott veheted meg ennyi nem tobb...

tehat ha tuti korrektet veszel bemesz a mobil ask ba es megveszed 115ert... ha vodasan kell 70 vitamaxal es ugyanugy korrekt viszont csak vodas es ugy van garid...
vagy megveszed egy atb.a.s.z.lak gsm bol 20al dragabban es nincs rendes garid, fuggetlenitett, tudja a rak az eloeletet es a tobbi...


vas. aug. 15, 2004 14:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
WinCE írta:
Frenklin írta:
Placc írta:
Frenklin írta:
Amúgy itt egy magam kreált 1x1 -es átlátszó "üres" logó, 34 bájt:) Akinek kell használja szeretettel: http://kiscarmen.uw.hu/logo.gif

bocs, de a gyengébbek kedvéért (miattam) elmondanád, hogy miként kell ezt logonak betenni, mert csak háttérképként tudom menteni, az meg nem annyira fantáziadús... :lol:
Köszii


Dolgozom az ügyön:) mert elakadtam hogy ugye a 6230-asra nincs OPM-etek.

Tudja valaki hogy melyik OPM képes a 6230-ast vezérelni?
Idézet:
scraapy írta:
kisgergo írta:
no van uj oxygen 2.4.1, állitólag már kezeli a 6230 galériát, most szedtem le, holnap betesztelem!

kuf
Magyarítással meg Innenszedhető le -aki esetleg nem tudná...


Olyan válaszra vártam, hogy pl. 2.3.0.0 -tól felfelé:) amúgy ezis kezeli. Ha találtam reg-et közzéteszem.


vas. aug. 15, 2004 13:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. jún. 23, 2004 19:08
Hozzászólások: 66
Tartózkodási hely: moblarena HQ
Hozzászólás 
WinCE írta:
mamakedvence írta:
Mennyi a piaci ára kb. most a 6230nak? Ajánlottak egy vodás bontatlan garisat 60ért. Szerintetek?
Én utoljára 92-ért láttam a legolcsóbbat... :shock:
Zsír volt, független. Ráadásul gyönyörű, titán-színű!


92??? 70 vitamaxban?!?! Bolondok az emberek?


vas. aug. 15, 2004 13:30
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 98  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség