Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. okt. 06, 2024 23:51



Hozzászólás a témához  [ 9740 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 195  Következő
Keszulekakciok uzletekben, szolgaltatoknal, barhol. 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
Eddigi tapasztalatom szerint a Nokiába, nem igazán nyul bele a Voda (3650 és 6230), legalább is ez a tapasztalatom! A GX10, t610, stb sajnos elég gáz!


szomb. aug. 21, 2004 17:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Odo írta:
Amúgy írtam, hogy nem veszek akkor telefont szolgáltatónál.

Ez azért már elég durva de mindegy...

Egyébként szerintem is az lenne a logikus, ha azt kellene a webshopban rendelt cuccért fizetned, ami akkor volt az ára, mikor te azt megrendelted. Valószínű ott is az lehetett a baj, hogy az akció vége előtt 1-2 nappal rendelte, és a lassú hétvégi ügyintézés miatt igazából csak a következő héten vették fel. Emiatt a következőheti árat számították már fel.

Én is láttam külföldi T-menüket, és nem olyanok mint a magyar. Totálisan, akárcsak a Live!, át lettek szerkesztve. Ronda rózsszínre.
Inkább lesz tűzoltó mobilom, mint b*zi mobilom.


szomb. aug. 21, 2004 17:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
...


Olvastam. Német T-Mobile-os Moto és Samsung volt a kezemben, ugyanaz volt, mint amit nálunk adnak. T-Zones menüpontok, hátterek stb. De semmi egyéb, és eltűntethető.
Amúgy írtam, hogy nem veszek akkor telefont szolgáltatónál.


szomb. aug. 21, 2004 16:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Odo írta:
mobilegames írta:
És ilyen a T-zones is.
Ez közel nem így van.


Nem tudom olvastad-e amit az előző oldalon írtam.
Most volt a kezemben egy külföldi T-motorola soft, a menüikonok egy az egyben ugyanazok mint a Live!-os (kivéve a középső rózsaszín T betút :D ).
Tehát se gyári menü, se gyári beállíthatóság se semmi nem maradt meg, az eredeti soft-hoz képest, a vodástól meg annyiban tér el, hogy T van a Live! helyett...

A magyar telefonokban EGYELŐRE nem ilyen menüt tesznek, de ez már csak hónapok kérdése :wink:
Kiváncsi leszek, hogy akkor átmész-e a pannonhoz, vagy akkor már nem is fogod annyira utálni az 5 színű menüt...


szomb. aug. 21, 2004 16:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Odo írta:
Kész vagyok ettől a szövegtől, hogy ha lila az már csak nőé meg ****é lehet. A Live meg tűzoltóké


Akkor aki nem nő,b*zi vagy tűzoltó,az pannonos :mrgreen:

Sztem örülne a panni,ha ennyi ügyfele lenne :lol:


szomb. aug. 21, 2004 16:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Off
mobilegames írta:
Azért van 3 méregdrága telód... (vagy legalábbis 2 :D )

Már csak egy telóm van.
mobilegames írta:
És ilyen a T-zones is.
Ez közel nem így van.


szomb. aug. 21, 2004 16:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Kész vagyok ettől a szövegtől, hogy ha lila az már csak nőé meg buzié lehet. A Live meg tűzoltóké


szomb. aug. 21, 2004 15:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
mobilegames írta:
Nem. Egyik ismerősöm így szívta meg. Mikor kivitték neki, már az új árat kellett kifizetnie. Kérdezte, miért? Erre azt mondták, hogy a kiszállítás időpontjában már az új ár volt érvényes, ezért azt kell fizetnie.
Még szerencse, hogy csak 2000 Ft-tal ment fel az ára. (C55)

Nem a kiszállítás időpontját kell nézni, így át lettek verve. Most rendeltünk szerdán a webshopban Moto telót, és cska szeptember 1-én kajuk meg (számhordozhatóság miatt), és logikusan 19990-at fizetünk akkor is. Mivel amikor megrendeled, az az ár számít.


szomb. aug. 21, 2004 15:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Köszi mobilegames! Ezt jó tudni! Bár a megrendelés dátumát kellene figyelembe venniük. Egyébként a Webshopban jobb vásárolni telót, mert itt ki lehet kerülni, hogy ne csak 1-et vehess évente. /DOMINO csomagot telefonnal./


szomb. aug. 21, 2004 15:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 636
Tartózkodási hely: 900/1800 Mhz
Hozzászólás 
A voda menünek van stílusa. (Vagy tetszik, vagy nem, nekem speciel igen.)
A magenta viszont eleve stílustalan, akármennyi is van belőle. :)

Mondja ezt egy T-Mobile-os. A magentától nem jobb a világ. :lol:


szomb. aug. 21, 2004 14:05
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
Franciaorszagban az X60-as Vodafone Panasonic X60 néven fut... Az azért már sok.

A live! menü szerintem -még ha minden ikont ki is cserél- sokkal sokkal kevésbé gáz mint akár csak egy lila ikon.


szomb. aug. 21, 2004 13:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Aki nem akar ilyen Live! meg t-zones menüvel ellátott telókat venni, mehet kemény pénzért a gyártó cég üzletébe vásárolni. Valaki írta, hogy hétfőtől 66.900.- lesz az E398. De ha Én holnap a Webshopban megrendelem, akkor jövőhéten még 19.900.-ért szállítják ki?


Nem. Egyik ismerősöm így szívta meg. Mikor kivitték neki, már az új árat kellett kifizetnie. Kérdezte, miért? Erre azt mondták, hogy a kiszállítás időpontjában már az új ár volt érvényes, ezért azt kell fizetnie.
Még szerencse, hogy csak 2000 Ft-tal ment fel az ára. (C55)


szomb. aug. 21, 2004 13:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Azért van 3 méregdrága telód... (vagy legalábbis 2 :D )
Mellesleg ha választani kellene, hogy magenta, vagy vörös, akkor az utóbbi mellett döntök. Az a rózsaszín tényleg elég b*zis. De ez van. A piros sem jobb. Engem nem érdekel. Egyébként a Live! is az eredeti szoft teljesen Vodásra átalakított mása. De ezt sokan nem tudják. Egyesek azt hiszik, hogy az egy teljesen új, más szoftver. Pedig nem az. Csak a gyári kipirosítva, valamint a menüpontok, össze-vissza-máshova helyezgetve.
Ezt igazán csak az veszi észre, akinél mondjuk volt egy Live!-os teló és ugyanaz a telefon csak gyári szofttal. Egyből észreveszi, hogy ugyanaz a felépítése. Ahol a gyári szoftban legörgető menü volt, ott a Live-ban is. Ahol a gyáriban rövidített, ott a Live!-osban is. És ilyen a T-zones is. Csak ő nem helyezgeti össze-vissza-máshova a menüpontokat, hanem az eredeti helyén hagyja. Visztont a rozsaszín hatást rányomja.
Nemértem miért kötünk ki mindig ennél a Live!-nál. Vagy legalábbis Odo miért köt ki mindig nála. Szerinte minden rossz a Live!-nak köszönthető. Ébredj Odo, ez a 21.század!!! Itt minden a pénz körül forog, és ha a szolgáltatók csak így tudnak nagy összegekhez jutni, akkor örüljenek. Ettől nem lesz rosszabb egy telefon. A Live! vagy a T-zones miatt nem lesz üzemképtelen a kamera, vagy pixelhibás a kijelző, és a csengőhangok sem törlődnek ki a memóriából. Ez van. Bele kell nyugodnunk. Baár elég nehéz... :(


szomb. aug. 21, 2004 12:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Aki nem akar ilyen Live! meg t-zones menüvel ellátott telókat venni, mehet kemény pénzért a gyártó cég üzletébe vásárolni. Valaki írta, hogy hétfőtől 66.900.- lesz az E398. De ha Én holnap a Webshopban megrendelem, akkor jövőhéten még 19.900.-ért szállítják ki?


szomb. aug. 21, 2004 12:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
mobilegames írta:
...

A Live alatt megszűnik létezni az eredeti menü teljesen. A t-zones alig nyúl bele, ahhoz képest. Nincs magenta imádatom, ellenben sokkal inkább elviselhető, mint a másik.
Amibe annyira belenyúlnak, mint a vodás telekbe, nem érdekel hogy olcsóbbak, akkor inkább nem veszem meg, sőt akkor ne is legyen inkább telem (mivel nem úszkálok a pénzben kedves mobilegames).


szomb. aug. 21, 2004 12:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Akoska írta:
De az, hogy most már szinte minden telón (amik ma már előrekonfiguráltak, ami jó dolog tulajdonképpen) van olyan gomb, amivel majdnem teljesen észrevétlenül, egy (többnyire akaratlan)gombnyomással pillanatok alatt a szolgáltató általt forszírozott WAP portálba lehet jutni, ami már zsebbe vágó dolog, az nagyon nem OK.


Jogos. De ezt sajnos nem mi döntjük el, hanem a szolgáltatók. :evil:


szomb. aug. 21, 2004 11:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Az még hagyján, hogy ilyen-olyan színű lesz az egész menü a szép gyári menü helyett, az is elmegy, hogy a szolgálétató neve/logója lassan nagyobb felirat lesz a telefonon, mint a gyártóé (lehet, hogy ezt egyszer már csak az aksi alatti matricáról tudjuk meg:)).

De az, hogy most már szinte minden telón (amik ma már előrekonfiguráltak, ami jó dolog tulajdonképpen) van olyan gomb, amivel majdnem teljesen észrevétlenül, egy (többnyire akaratlan)gombnyomással pillanatok alatt a szolgáltató általt forszírozott WAP portálba lehet jutni, ami már zsebbe vágó dolog, az nagyon nem OK.


szomb. aug. 21, 2004 11:37
Profil ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Még a Tampon GSM lóg ki a sorból.


Na, de meddig? Előbb-utóbb szerintem a Djuice is egyre nagyobb teret fog kapni a szoftban, ez a trend. Az összes szolgáltató szépen lassan beteszi a szoftba a saját baromságát. Sajnos még nem láttam olyan T-Zones menüs telót, amiről Trabi írt, de biztos "nagy" élmény lehetett, ha szerinte csak nők és buzik fogják megvenni. :lol: :lol:
Mellesleg az a magenta tényleg egy elég sz*r szín.


szomb. aug. 21, 2004 11:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Csak tudnám minek kell elb.. a telefonokat ilyen Live! meg t-zones menükkel? Mi az értelme??? Még a Tampon GSM lóg ki a sorból.


szomb. aug. 21, 2004 8:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
mobilegames írta:
Odo, te meg tényleg leszállhatnál már végre erről a Live! győlölet, T-zones imádatról.


Ne aggódj, meg fogjuk utálni a rózsaszín brandinget is szép lassan, de ne felejtsük el, hogy a pink őrület csak idén májusban kezdődött, idő kell az ilyesminek :)


pén. aug. 20, 2004 23:41
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 14:38
Hozzászólások: 71
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
mobilegames írta:
Fogja szerintem árulni a Pannon.
Odo, te meg tényleg leszállhatnál már végre erről a Live! győlölet, T-zones imádatról. Én használtam Live!-os telót, és szerintem csak annyiban rossz, hogy piros-fehér. Amúgy éppolyan egészséges, mint bármely telefonmenü. Kissé T-megszállott vagy, nemgondolod?
Na mindegy. Szerintem ha már egy menüpont is megbuherálva van, akkor már eleve sz*r. Tehát a T-zones is sz*r, meg a Live! is. :D
De ez szerintem nem megy a használat rovására.
És ahogy már előttem írták egy páran, ha a Live!-tól olcsóbbak lesznek a telók, akkor én is inkább rászavazok, minthogy a natur menü miatt fizessek 20000Ft-tal többet. Csak te úszkálsz a pénzben. :D
Mi csórók vagyunk, ezt is vedd figyelembe. :D


Na végre, hogy vki odamondta a véleményét! :) És egyet is értek!


pén. aug. 20, 2004 23:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Fogja szerintem árulni a Pannon.
Odo, te meg tényleg leszállhatnál már végre erről a Live! győlölet, T-zones imádatról. Én használtam Live!-os telót, és szerintem csak annyiban rossz, hogy piros-fehér. Amúgy éppolyan egészséges, mint bármely telefonmenü. Kissé T-megszállott vagy, nemgondolod?
Na mindegy. Szerintem ha már egy menüpont is megbuherálva van, akkor már eleve sz*r. Tehát a T-zones is sz*r, meg a Live! is. :D
De ez szerintem nem megy a használat rovására.
És ahogy már előttem írták egy páran, ha a Live!-tól olcsóbbak lesznek a telók, akkor én is inkább rászavazok, minthogy a natur menü miatt fizessek 20000Ft-tal többet. Csak te úszkálsz a pénzben. :D
Mi csórók vagyunk, ezt is vedd figyelembe. :D


pén. aug. 20, 2004 22:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Már megy a TV reklámja, az új Samsung telóknak.


pén. aug. 20, 2004 18:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Odo írta:
Össze sem lehet hasonlítani a kettőt. A Live a teljes szoftot megöli. A másik meg csak egy vagy két menüpontot.


Most töltöttem le, egy V300-ra tervezett (külföldi) T-mobile-os softot, és rátettem a V500-amra.
A telefonban ugyanúgy mint a vodásnál, nem változtatható meg a T-zones gomb, ráadásul b*zi rózsaszín színe van :evil: , a menü ikonot teljesen megegyeztek a vodáséval, kivéve a szolgáltatói menüpontot (rózsaszín T-betű). A képernyőkímélő, és a ki, és bekapcsolási animációk nem változtathatóak (persze mind szép rózsaszín), egyszerűbben fogalmazva sokkal jobban elb*szták a teló menüjét, mint a Live! menü...

Egyelőre magyarországon még nem ilyen soft-ot tesznek rá, de szvsz hamarosan sor kerül rá, így a T vagy feleannyiért fogja adni a telóit, vagy csak nők, és esetleg homokosok fognak a T-nél telót vásárolni :wink: ...


pén. aug. 20, 2004 15:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Odo írta:
A Live a teljes szoftoot megöli. A másik meg csak egy vagy két menüpontot.

A legtöbb live!-os vodás telónál igen. De van egy-két kivétel is. t-zones-os telóhoz még nem volt szerencsém.


pén. aug. 20, 2004 15:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
El kéne már felejteni a live!-ot, a t-zones-os változat sem szebb.

Össze sem lehet hasonlítani a kettőt. A Live a teljes szoftot megöli. A másik meg csak egy vagy két menüpontot.

vizsla1 írta:
A pannon E800-at fog árulni? Az milyen?


Ha fog, akkor szerintem azt. Az csak külsőre különbözik az E820-tól.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Odo pén. aug. 20, 2004 15:41-kor.



pén. aug. 20, 2004 15:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
El kéne már felejteni a live!-ot, a t-zones-os változat sem szebb.

A pannon E800-at fog árulni? Az milyen?


pén. aug. 20, 2004 15:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Még jó, hiszen a Live! meg ez is...


pén. aug. 20, 2004 14:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Akkor a Vodás, jóval olcsóbb lesz. :D


pén. aug. 20, 2004 14:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
mobilegames írta:
Tudtommal annyi a különbség, hogy az egyik a Vodafonnak, a másik a T-mobilnak készült. Ja és a Vodásban forgatható a kamera.

plusz a memória az E810-ben nem dinamikus, és csak 7-8 mega (Mint az E310, E600). A másikban 22.


pén. aug. 20, 2004 12:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Ennyire pedáloznak a gyártók a szolgáltatóknak?
Nem elég a szolgáltató specifikus teló (már nem csak szoftveresen, hanem hardveresen is), még a reklámokat is maguknak kell intézni?
Érdekes....


pén. aug. 20, 2004 12:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Tudtommal annyi a különbség, hogy az egyik a Vodafonnak, a másik a T-mobilnak készült. Ja és a Vodásban forgatható a kamera.
Egyébként láttam a reklámjukat a tv-ben, és érdekes siemens módra, már ezeket a szolgáltatóknak készített verziókat is maga a gyártó cég azaz a samsung reklámozza. Érdekes...


pén. aug. 20, 2004 12:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Odo írta:
Az E810 és 820 között kicsit több különbség van, mint általában egyéb típusok szolgáltatóra formált modelljeinél.

Akkor egy kicsit tájékozódnom kell. Nekiállok kutakodni egy kicsit a fórumon.


csüt. aug. 19, 2004 22:19
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
csendes írta:
...

Ennyiért adták, mikor bejött. (Igaz nem lehetett kapni)
A listaára elég magas, az meg már más kérdés, hogy megér-e annyit.


csüt. aug. 19, 2004 21:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
Odo írta:
Aki Moto E398-at akar venni, az még szombaton tegye meg, mivel hétfőtől 66900 Ft lesz az ára.
Na erre most külön odafigyelek, mert véleményen szerint 66900-at ez a telefon nem ér. Amennyiben mégis ennyi lenne majd az ára akkor annak más okai lehetnek. A T-Mobile marketingesei akiket némi pszichológiai vénával is megáldottak, igy akcióznak és azt mondják ne gondolkozz kedves ügyfél máskor ennyit, látod ha nem sietsz igy jársz. Közben pedig az értékesitésre beszerzett mennyiség szépen elkelt, akik vettek belőle boldogok.


csüt. aug. 19, 2004 21:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
mobilegames írta:
Most jön a Samsung :D Jön végre az E820.

Kíváncsi vagyok, hogy a voda, vagy a TM dobja előbb piacra, ki várja meg a másikat, s melyik fogja olcsóbban adni :roll:.

Az E810 és 820 között kicsit több különbség van, mint általában egyéb típusok szolgáltatóra formált modelljeinél.


csüt. aug. 19, 2004 21:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
65 ezer? Annyit meg se ér! C385 meg 25.900 lesz? Mivel úgy reklámozzák, hogy 10.000 ft.-al alacsonyabb áron kapható most.


csüt. aug. 19, 2004 21:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
mobilegames írta:
Most jön a Samsung :D Jön végre az E820.

Kíváncsi vagyok, hogy a voda, vagy a TM dobja előbb piacra, ki várja meg a másikat, s melyik fogja olcsóbban adni :roll:.


csüt. aug. 19, 2004 21:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Ezekszerint, ezen a héten vége a Moto akciósorozatnak. Most jön a Samsung :D Jön végre az E820.


csüt. aug. 19, 2004 21:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Aki Moto E398-at akar venni, az még szombaton tegye meg, mivel hétfőtől 66900 Ft lesz az ára.


csüt. aug. 19, 2004 17:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
SilentKiller írta:
An-Dante: szerintem lassan jönniük kell. Hazudnék ha nem az S700at várnám a legjobban bár tény, hogy az SE-nek lesz egy "bemutatója" még szeptemberben is és lassan már a nokia is készülődik a gumimatrac telefonnal meg a társaival (pl.: N6630) bár a verebek azt csiripelik :wink:, hogy ezek karácsony előtt nem igen lesznek közkézen


Igen, bár elvileg a 2600, 2650, 3220 és 6260 még ebben a negyedévben a boltokba kerül.. Hát akkor mondjuk igyekeznie kell a Nokiának.. :lol: Kár hogy ezek közül egyik sem dobogtatja meg a szíven.. :?

Szeptemberben lesz valami nagy mobilos hacacáré, akkor akar a SE egy újabb palettát bemutatni, állítólag 3 vagy 4 új modellt mutat majd be..


csüt. aug. 19, 2004 8:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Kezdem megszeretni őket.. egyre inkább. :)


szer. aug. 18, 2004 20:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Azert nem kell bantani ezeket a verebeket,1-2 nagyon jo helyrol hozza az infokat. :-)


szer. aug. 18, 2004 17:55
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
An-Dante: szerintem lassan jönniük kell. Hazudnék ha nem az S700at várnám a legjobban bár tény, hogy az SE-nek lesz egy "bemutatója" még szeptemberben is és lassan már a nokia is készülődik a gumimatrac telefonnal meg a társaival (pl.: N6630) bár a verebek azt csiripelik :wink:, hogy ezek karácsony előtt nem igen lesznek közkézen


szer. aug. 18, 2004 16:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kíváncsi vagyok hogy az a sok Q3-as telefon mikor jön meg végre..


szer. aug. 18, 2004 16:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
SilentKiller írta:
Na mit szóltok? :roll:


Sehol egy 3G? Nem is kell így... :P


szer. aug. 18, 2004 16:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Sajnos a verebek korán halnak a városban :twisted:


szer. aug. 18, 2004 16:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Cinizmus 3: szeptemberben mindhárom szolgáltatónál megjelenik a 6 napos készenléti idővel, 262k színű belső kijelzővel (340x270), és 262k szinű külső (sub) kijelzővel, 3G, EDGE támogatás, push-to-talk, mp3 lejátszóval, rádióval, SD kártya bővítővel, BT-vel, sztereó headset-el, symbian 7.0, 2 megapixeles Carl Zeiss objektíves kamera vakuval, 42 Mb belső memóriával, quad-band, súlya 92g, választható piros, ezüst, fekete, vagy kék színben, valamint választható kagylóhély, normál vagy swivel (forgatható) kiadásban, bármelyik mobilgyártó logójával.

ui.: most az a teoretikus eset áll fenn, hogy a voda és a Té sem brandeli a telót...

Végül is ezt is csiripelhetik a madarak csak éppen nincs sok értelme :cry:


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára SilentKiller szer. aug. 18, 2004 16:35-kor.



szer. aug. 18, 2004 16:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Le kell őket lőni..! :) Utálom a csiripelést.. :P :lol: Bár most változhat a véleményem. :wink:


szer. aug. 18, 2004 16:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Azt csiripelik a madarak, hogy szeptemberben nagy akciózás lesz a T-Mobilenál, több, mint egy tucat új telóval jönnek ki. 8)

Vodánál szintúgy....
Ezek a verebek összevissza kicsiripelnek mindent. :P


szer. aug. 18, 2004 16:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 9740 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 195  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség