Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 16:24



Hozzászólás a témához  [ 4890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 98  Következő
A Nokia bejelentette 6230 mobiltelefonját 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Mondjuk egy haverom most szintén nem tudja összehozni.
Lehet nekem az volt a mázlim, hogy előtte a N3650-el ment, és utána már csak átneveztem a dolgokat N6230-ra-


szomb. aug. 28, 2004 10:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 12:17
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Úgy tünik megint itten :)
Hozzászólás 
Lenne pár kérdésem.
1. felraktam a gépre a bt és a gép az internet kapcsolatnál hardwer hibát dob vissza, a gond az hogy eddig irda-n keresztül neteztem és kiiktatta az irda lehetőségét, leszedtem a bt és megint jó az infra ez miért lehet?
2. a telóra töltöttem wapról mp3 és videót is és mind a 2-re ismeretlen file formátumot írt ki ez is fura

Megylé!
Pc suitban hol lehet videót ráküldeni?

Thx Berczy


szomb. aug. 28, 2004 10:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
ugyanolyan mint a tiéd.


szomb. aug. 28, 2004 10:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Nekem teljesen korrektül ment a gprs internet bluetooth-al, N6230-al. XP.


Meggylé: ,,made in Hungary" a tiéd? Hányas sw?

Az enyém 3.15, magyar, és nekem is **** a BT + GPRS net. : (
Vajon sw-frissítés segít rajta?


szomb. aug. 28, 2004 9:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
liko írta:
..."


szinten 3.15-ös sw, nekem is rendesen mennek a hangutasítasok.


szomb. aug. 28, 2004 9:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Utángyártott dku-2 winxp sp1-gyel nem megy. Másik gépen ad jelet, de a telefont nem ismeri fel, így használhatatlan. (driver telepítve...) Javaslat?


szomb. aug. 28, 2004 9:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
liko írta:
Úgylátom hogy mindenkinek frankón mükszik a hangutasítás,hangvezérlés csak én vagyok "béééna"


hát nem irtad pontosan hogy mi a gondod vele, de nekem tökéletesen müxik, üzemmódváltások, rádió, infra bekapcsolására van beállitva, megy headsettel is! ja és ez még 3.15-ös szofttal.


pén. aug. 27, 2004 23:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Nem ártana visszaolvasni, írt egy ügyeskezű úriember egy Visual Basic scriptet, amivel át lehet forgatni a neveket. A forráskód is mellékelve...


pén. aug. 27, 2004 21:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 28, 2004 22:23
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
.:Jeff:. írta:
Szinkronizaltam a telot az Outlookkal, de mindig a keresztneveket nyomja be elore. Hol tudom az beallitanh hogy a nevek a vezeteknevekkel kezdodjenek?


Ezt már valaki kérdezte, úgy emlékszem nem volt rá épkézláb megoldás.


pén. aug. 27, 2004 21:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Szinkronizaltam a telot az Outlookkal, de mindig a keresztneveket nyomja be elore. Hol tudom az beallitanh hogy a nevek a vezeteknevekkel kezdodjenek?


pén. aug. 27, 2004 21:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Passz. Én nem használom, és most nincs is kedvem letesztelni.


pén. aug. 27, 2004 19:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Úgylátom hogy mindenkinek frankón mükszik a hangutasítás,hangvezérlés csak én vagyok "béééna"


pén. aug. 27, 2004 19:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Háááát.....
a kodek kérdés az gáz. Nekem az alap xp-vel oké volt. Aztán különböző okokból ezt-azt feltelepítettem, volt mindnek saját kodekje. Azóta nem mükszik.

Olvass vissza, volt pár link nekem megadva segítségképpen. Mivel én is jeleztem a hibát itt.


pén. aug. 27, 2004 18:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 25, 2004 18:35
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: A szobámban
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ismét 1 kérdéssel jönnék ide.

Az lenne a kérdésem hogy a video átkonvertátlásnál melyik codek kell neki hogy menjen, mert az már meg van hogy hol lehet elmenteni 3gp formátumba de nem engedélyezi mert kiírja nem megfelelő a codek.

Előre is köszi a válaszokat.


pén. aug. 27, 2004 18:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Filmfeltöltés:

A telóhoz adott pc suite-ban van ilyan progi, ami avi-ból egyből 3gp-be konvertál, mikor ráküldöd a telódra a filmet.


Telóvásárlás: ha hivatalos a garid, és az új telóddal belépsz a nokia clubba, akkor a szerviz idejére ők adnak csere telót, illetve hamarabb megcsinálják. Ha jól emlékszem.


pén. aug. 27, 2004 16:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Berczee írta:
Aha akkor sorry ezt nem tudtam, hál istennek velem még nem fordult ilyen elő, de ha az ember nagyon érvényesíteni szeretné a gart akkor még van egy út bár az elég hosszú a márka szerviz a gart ott lehet érvényesíteni csak egy picit kell füllenteni, ide küldtek


Ha ez tényleg működne,akkor mindenki ezt csinálná :lol:
Sajna nem tartom járható útnak.Nokia gar.szervizbe olyan telcsit lehet leadni,ami hivatalos Nokia gar.levéllel rendelkezik,ergo hivatalosan került be az országba.(logikus,hogy a nokia sem akar neked ingyen alkatrészt és szervízt adni,ha egyszer a telcsi eladásából neki nem származik haszna)
Mivel a gsm boltokban nagyon sokszor szürke/fekete importból származó,vagy lopott,letiltott(de még vodán üzemelő) telcsikről van szó,ezért nagyon necces az a biznisz :(


pén. aug. 27, 2004 16:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
pampika írta:
Berczee írta:
Ha ilyen árban megveszed a blaha környékén 5 boltból 4-ben kapsz függetlent garral szlaval nézz elöbb körül vasárnapig még van időd, de ez csak egy vélemény remélem tudsz időben venni!


Nem azzal van a baj,hogy független-e,hanem hohy ha esetlegesen garanciális javításra lenne szüksége,akkor hogy állnak hozzá.A Nokiában gari levél ellenében készségesen megcsinálják max 48 órán belül.
Míg egy gsm boltban lehet,hogy neked kell verni az asztalt,hogy egyáltalán szóbaáljanak veled és még ekkor se biztos,hogy tényleg megcsinálják az elromlott telcsid gariban,hiába a számla.Sajnos ez a szomorú tapasztalat,azért próbálunk mindekit óvni a nem teljesen legális boltoktól.


Pontosan ettől félek én is... Volt kapcsolodási pontom éltetem során mobil-szervíz ponthoz : láttam jó pár fődarab cserés telót... és mi van ha beszívom... pont ráfutok egy ilyenre...


pén. aug. 27, 2004 16:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 12:17
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Úgy tünik megint itten :)
Hozzászólás 
Aha akkor sorry ezt nem tudtam, hál istennek velem még nem fordult ilyen elő, de ha az ember nagyon érvényesíteni szeretné a gart akkor még van egy út bár az elég hosszú a márka szerviz a gart ott lehet érvényesíteni csak egy picit kell füllenteni, ide küldtek :oops:

Berczy


pén. aug. 27, 2004 16:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Berczee írta:
Ha ilyen árban megveszed a blaha környékén 5 boltból 4-ben kapsz függetlent garral szlaval nézz elöbb körül vasárnapig még van időd, de ez csak egy vélemény remélem tudsz időben venni!


Nem azzal van a baj,hogy független-e,hanem hohy ha esetlegesen garanciális javításra lenne szüksége,akkor hogy állnak hozzá.A Nokiában gari levél ellenében készségesen megcsinálják max 48 órán belül.
Míg egy gsm boltban lehet,hogy neked kell verni az asztalt,hogy egyáltalán szóbaáljanak veled és még ekkor se biztos,hogy tényleg megcsinálják az elromlott telcsid gariban,hiába a számla.Sajnos ez a szomorú tapasztalat,azért próbálunk mindekit óvni a nem teljesen legális boltoktól.


pén. aug. 27, 2004 15:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 12:17
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Úgy tünik megint itten :)
Hozzászólás 
Hi!

Ha ilyen árban megveszed a blaha környékén 5 boltból 4-ben kapsz függetlent garral szlaval nézz elöbb körül vasárnapig még van időd, de ez csak egy vélemény remélem tudsz időben venni!

By Berczy


pén. aug. 27, 2004 15:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Style írta:
Köszönöm szépen.

Az Electroworldben 94990 vasárnapig... Gondolom ennyiért Nokia garanciás. erősen gondolkodok rajta...


Erősen ajánlom az Electro World-öt:) ott tuti Nokiásat kapsz.


pén. aug. 27, 2004 15:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Köszönöm szépen.

Az Electroworldben 94990 vasárnapig... Gondolom ennyiért Nokia garanciás. erősen gondolkodok rajta...


pén. aug. 27, 2004 15:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 12:17
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Úgy tünik megint itten :)
Hozzászólás 
Helló!

Én múlt héten jártam ebben a cipöben és lejártam a lábamat!
A vodánál vitamax-al 70e bár igaz hogy live menüs a viszont ha pesti vagy a józsef köruton van egy gsm bolt a rákoci tér és a baross u között 70 e volt a használt 79 az új, illetve a corvinban -nem amozi- a 3. emeleten van eldugva 1 kis gsm bolt ott rendelésre tudnak hozni elég jó áron!

Sok sikert!


pén. aug. 27, 2004 15:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Szerintem a GSM boltba nem adnak gyári garanciát sehol sem. Ha igen akkor pedig sokkal drágább. Én az aproneten rengeteg ilyen boltot hívtam, mert 3200-át akartam volna venni, de mindenhol csak a bolt vállalt rá garanciát. Gondolom nem olyan garanciát akarsz.


pén. aug. 27, 2004 14:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 23
Hozzászólás Re: ébresztés és vásárlás
Style írta:
Sziasztok!

Kérés[/u]

Szükség lenne a családban még egy 6230-asra. Múlt héten neten kutakodtam, de félek az átlagos GSM shopoktól (szürle telcsik)?
Viszont az ár fontos. Se szolgáltatónál, se a Nokiától nem akarok közvetlenül venni telcsit 110-120e körül. Pannonos kártya fog belekerülni, így nem érdekel a Voda prepaid+unlock. Nem rajongóm ez utóbbi megoldásért.

Szóval keresek megbizható GSM boltot ahol tulajdonosai lehetnénk egy 6230-asnak hun szofttal, garral, számlával megfeleő áron br 80e körül.

Köszönettel:

Style

ui: vannak a "tarsolyomban" cég nevek amire rákérdeznék tapasztalat szempontjából, de egyenlőre őket még nem merem ide leírni...



Bocs, hogy ismét előhozakodok vele, de a vásárlás napja (szülinapra lesz) közeledik és teljesen tanácstalan vagyok.

Előre is köszönettel:

Style


pén. aug. 27, 2004 14:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 12:17
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Úgy tünik megint itten :)
Hozzászólás 
Köszy!


pén. aug. 27, 2004 14:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Kell szerezzél egy olyan programot, ami tud 3gp formátumba konvertálni például AVI-ról -> 3gp -re. Ha ez meg van, akkor nekiállsz a filmek tömörítéséhez. És feltöltöd a telcsire például infrán, vagy amilyen módon cak tudod.


pén. aug. 27, 2004 13:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 12:17
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Úgy tünik megint itten :)
Hozzászólás 
Helló!

Lenne egy kérdésem a minap vettem egy ilyen telót és arra lennék kíváncsi hogy filmeket hogy lehet a telefonra pakolni?
Thx
Berczy


pén. aug. 27, 2004 12:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nekem teljesen korrektül ment a gprs internet bluetooth-al, N6230-al. XP.


pén. aug. 27, 2004 8:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 16:49
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Még annyi, hogy 4.28 -as Voda Live szoft......

gkrisz írta:
Szia(sztok) !

Köszi a tippet, én is ezt teszem ! ;-)
Viszont a Vodában (hozzáteszem nagyon korrektek voltak) azt "súgták" elég sok a hasonló problémás teló, valószínű, hogy szériahiba :-(
Ezért javasolnák, hogy másra cserélik....
De ha van itt valaki, akinek BT-n keresztül megy rendesen a GPRS NET, akkor inkább ennél a készüléknél maradnék.


pén. aug. 27, 2004 7:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 16:49
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Szia(sztok) !

Köszi a tippet, én is ezt teszem ! ;-)
Viszont a Vodában (hozzáteszem nagyon korrektek voltak) azt "súgták" elég sok a hasonló problémás teló, valószínű, hogy szériahiba :-(
Ezért javasolnák, hogy másra cserélik....
De ha van itt valaki, akinek BT-n keresztül megy rendesen a GPRS NET, akkor inkább ennél a készüléknél maradnék.


Frenklin írta:
Én hírhedt "MobileASK-ba mindig visszajárok" - tipus vagyok, és csak azt tudom ajánlani, hogy addig vidd vissza a telcsit amíg ki nem cserélik. Egyszer csak ráírják a telcsi garipapírjára, hogy "főpanel csere" és onnantól kezdve van egy új telód.


pén. aug. 27, 2004 7:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Olvasgatva a hsz-eket nekem pedig egy olyan ERZESEM kezd kialakulni, hogy sw ide vagy oda, a malaj termek beeloz... Mondom, ez erzes...


pén. aug. 27, 2004 6:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
XP van. Összevissza kipróbáltam, és valamiért nem szereti ezt a kábelt. De még próbálkozom.


pén. aug. 27, 2004 0:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Nokia PC Suite 6.2 vagy továbbra is az 5.8 a legjobb?

Most tudok frissen telepíteni, aztán ez a kérdés, melyiket van értelme fölrakni.

no most attól függ milyen oprendszered van, mert a 6.2 csak xp-n müxik.


csüt. aug. 26, 2004 23:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 28, 2004 22:23
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Igen, sw hibák vannak és nem hw hibák. Az pedig a fejlesztők sara.


csüt. aug. 26, 2004 20:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
A szoftver viszont nem itt keszul, ha jol tudom.


csüt. aug. 26, 2004 19:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
Kicsit elgondolkodtam a forumozók által beirt sok hibás 6230-as telókon. Mivel magyarországon is gyártják, igy értelemszerü h. a magyar terméket vásárolják. ö... na most semmi rosszat nem szeretnék mondani a magyar iparrol csak eszembe jutott a suzuki autógyártás története. Mikor a magyarok elkezdték, szinte naponta vitték vissza a laza csavarokkal összeszerelt autókat a gyárba. Aki még emléxik rá!

Most egy kiválló magyar terméket kellene emlitenem kötelezö ellenpéldaként.:.......... ööö izé... :oops: segitsetek ki lécci....!


csüt. aug. 26, 2004 19:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Én hírhedt "MobileASK-ba mindig visszajárok" - tipus vagyok, és csak azt tudom ajánlani, hogy addig vidd vissza a telcsit amíg ki nem cserélik. Egyszer csak ráírják a telcsi garipapírjára, hogy "főpanel csere" és onnantól kezdve van egy új telód.


csüt. aug. 26, 2004 17:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 16:49
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 6230-assal megszakad a GPRS kapcsolat
Sziasztok !

4 hete jutottam hozzá egy 6230-as telóhoz.....
Egyik szemem sír a másik nevet, ugyains szvsz nagyon jó telcsi, de nekem a GPRS kapcsolódás sehogy sem jön össze, ugyanis GPRS kapcsolt létrehozása után 30másodperc-90mp között a kijelző elhalványodik, szakítja a kapcsolatot, majd mintha újból indult volna a telcsi, alap állapotba kerül.
Amíg nem szakad meg a kapcsolat addig jönnek az oldalak szépen....
Találkozott valaki hasonló jelenséggel ???
4 M$ OP. rendszerrel, Voda Connect ME/betárcsázós , Doku-2/BT/Infra - ezeket variálva, plusz cserélgetve a modem drivereket,
mindig ugyanaz a jelenség :-(
A Vodafone szervizben ugyanez a jelenség :cry:
Volt már NOKIA szervizben is, állításuk szerint minden ok.

Köszönök minden választ !


csüt. aug. 26, 2004 17:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Utangyartott dku-2-hoz kell a nokia driver?


csüt. aug. 26, 2004 14:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Speedshop-os 512-es kártyám van. Olvasóval rakosgattam fel a számokat, mert az infrán egy kicsit hosszú lett volna szerintem most is töltené. Egyetlen dolog van benne ami nem jó: az össz memóriánál csak 80 Megát lát, de mind a fennmaradó helyet mind pedig, hogy mennyit foglal el azt jól mutatja.
Szépen nyitogatja a galériábol és a médialejátszóról a fileokat, igaz direkt ugy grabbeltem meg neveztem át a számokat, hogy a lemezek egymás után legyenek, így nem kellett a play listákkal és könyvtárakkal szütyörögni.
Röviden ennyit!
... szerintem a speedshop.hu -n rendelni is lehet!


csüt. aug. 26, 2004 14:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Kicsit belemennék még a memóriakártyába: :-)

Van valakinek tudomása olyan boltról, aki utánvéttel is árul olyan kártyát, ami jó a 6230-hoz? Azt olvastam, hogy az aqua 256-os noname-e jó. Esetleg 512-esről tud valaki? Helyi kipróbálás csak Miskolcon lehetséges, mert Pesten csak éjszaka szoktam lenni :-(


csüt. aug. 26, 2004 13:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 28, 2004 22:23
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Nokia PC Suite 6.2 vagy továbbra is az 5.8 a legjobb?

Most tudok frissen telepíteni, aztán ez a kérdés, melyiket van értelme fölrakni.


Én 6.2-t használok és semmi probléma vele.


csüt. aug. 26, 2004 11:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Nokia PC Suite 6.2 vagy továbbra is az 5.8 a legjobb?

Most tudok frissen telepíteni, aztán ez a kérdés, melyiket van értelme fölrakni.


csüt. aug. 26, 2004 11:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
exidee írta:
6230 esetében mindent lehet küldeni infrán keresztül szgép és telefon között, mindkét irányban? kép, csengőhang, videoklipp, mp3, java cucc?


lehet persze, kivéve a java cuccokat, mert azt telepiteni kell, leszedni meg oxygen-nel lehetséges.


csüt. aug. 26, 2004 9:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 7:57
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
6230 esetében mindent lehet küldeni infrán keresztül szgép és telefon között, mindkét irányban? kép, csengőhang, videoklipp, mp3, java cucc?


csüt. aug. 26, 2004 8:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 28, 2004 22:23
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Ewergo írta:
Ha netalán gamérol vagy alkalmazásról akarsz screeshottot késziteni akkor pl.: Nokia 7210 MIDP SDK 1.0 elinditasz rajta akármit és normál képlopóval (pl.snaglt) kijelölöd a kijelzöt és mented.
6230-rol még csak Béta verz. van ami labilis kicsit.


6230-ról szeretnék képet késziteni, kösz a választ.


csüt. aug. 26, 2004 8:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
Pikkolo írta:
Mivel lehet a telcsin screenshotot csinálni? Ha egyáltalán lehet ilyet...

Ha netalán gamérol vagy alkalmazásról akarsz screeshottot késziteni akkor pl.: Nokia 7210 MIDP SDK 1.0 elinditasz rajta akármit és normál képlopóval (pl.snaglt) kijelölöd a kijelzöt és mented.
6230-rol még csak Béta verz. van ami labilis kicsit.


csüt. aug. 26, 2004 8:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 28, 2004 22:23
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Mivel lehet a telcsin screenshotot csinálni? Ha egyáltalán lehet ilyet...


csüt. aug. 26, 2004 7:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
Frenklin írta:
Az időzített üzemmód nekem a régi 3510i -met jól összekavarta! Pl. nem csörgött. Ha használod ezt a funkciót, akkor próba ki nélküle.


na pontosan erről van szó! muszáj használnom az időzitett némaságot, mert reggel akkor kelek ha hivnak, ha nem akkor szunya tovább! ;)
de ugy rémlik, hogy ha töltőn is van közben, akkor csinálja ezt csak, pedig a tartozék beállitások menüben a töltőnél alapérteémezett üzemmódra van állitva. de azt mégsem hiszem el, hogy nem kelnék fel rá mikor hangosan sipol (knock knock, 5-ös hangerővel), tehát akkor valszeg nem ad hangjelet, csak azt veszem észre hogy mégis volt hivásom (persze csak ha kiirja, mert ugye van amikor azt sem)!


csüt. aug. 26, 2004 0:29
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 98  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség