Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 3:39



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Rozso2 írta:
Macika írta:
Na, most megnéztem én is. 30 frame-ig látható. Normál sebességgel lejátszva az első sor végéig lehet eljutni, pedig elég gyorsan olvasok.


De sokszor játszák a reklámot és folytathatod az olvasást ott, ahol abbahagytad és akkor csak végig tudod olvasni! :) Nem értem mi ezzel a gond :D :D :D

Milyen igaz!
Ezzel akarják a képernyőhöz kötözni az embereket!!! :lol:


vas. szept. 26, 2004 18:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
Na, most megnéztem én is. 30 frame-ig látható. Normál sebességgel lejátszva az első sor végéig lehet eljutni, pedig elég gyorsan olvasok.


De sokszor játszák a reklámot és folytathatod az olvasást ott, ahol abbahagytad és akkor csak végig tudod olvasni! :) Nem értem mi ezzel a gond :D :D :D


vas. szept. 26, 2004 18:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Én sem vettem videora, számítógépen néztem, és megállítottam a képet, mert kiváncsi voltam, hogy miket írnak, a videot, mint alternativ megoldást említettem :D

Na, most megnéztem én is. 30 frame-ig látható. Normál sebességgel lejátszva az első sor végéig lehet eljutni, pedig elég gyorsan olvasok.


vas. szept. 26, 2004 18:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 17:45
Hozzászólások: 174
Hozzászólás 
Sziasztok, szerintem a Pannon sikeretelenségének okai:

Ove FREDHEIM
vezérigazgató
/norvég/

Titus DAN
marketingkommunikációs
igazgató
/román/

Steen HOGH
vezérigazgató-
helyettes -
Lakossági divízió
/svéd/

Mielőtt faji kérdést csinálnátok a hozzászólásomból, közlöm, hogy ez nem az, nekem személy szerint semmi bajom az Urakkal, biztos jó szakemberek ők, de honnan is tudnák, hogy mi kell a magyaroknak? Lehet, hogy ami az ő hazájukban sikeres, az itt pont bukásra van itélve, mert a magyar egy olyan speciális nép, hogy máshogy "működik", mint a többi, köszönhető ez történelmünknek és hagyományainknak is! És ha jól belegondolunk a Pannont soha nem vezette magyar ember, ezért is történhetett, hogy a Westelt soha nem tudta megelőzni. Mert a Westel (és a Voda)sikerének oka többek között az, hogy magyar emberek irányítják a céget, akik azért mégiscsak jobban tudják, hogy mire harap a hazai közönség, mint pl. egy román vagy egy norvég ember. A Voda életében is akkor történt változás, akkor kezdett sikeres lenni, mikor az angol vezetők helyét átvették a magyarok és tudták, hogy sikert itt olcsó árakkal lehet elérni. A Westel pedig az eleganciájával, korrektségével ért el sikereket és ebben nagyon nagy szerepe volt az érdemtelenül sokat szidott Sugár Andrásnak. Persze a Westel és a Voda között a különbség az, hogy míg a Westel szűz piacra lépett, addig a Vodának le kellett 2 erős konkurenciát győznie.
Egyébként érdekes, de a Pannon üzleti divizióját magyar szakemberek irányítják és sokkal sikeresebb és jobb mint a lakossági divízió(tapasztalat).

Van egy mondás: aki csal, hazudik azt előbb, utóbb elkapják. Így járt a Pannon. Mert az emberek megunták, elegük lett abból, hogy hülyének nézik őket, hogy átverést, átverés követ, épp ezért nem tudom sajnálni a Pannon ügyfélvesztését, mert még a 29Ft-os reklámjukkal is bebizonyították, hogy semmit nem változnak, ugyanolyan inkorrektek maradnak. Úgy látszik Norvégiában működik ez, de mikor jönnek rá, hogy Magyarország más????
Másrészt amig azt hangsúlyozzák, hogy nekik a profit az első és nem az előfizető, addig mit is akarnak???


vas. szept. 26, 2004 18:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Most sem adnak, csak ha van Partnerprogram kedvezmény.


Akkor nekem azért engedélyezték. A szöveget elolvasva valóban nincs ott, hogy lehetne választani telót is listából.

T68m: most hívtam a 173-at és a hölgy is azt mondta, amit Landsmann írt. Valóban igazad van. :wink:


vas. szept. 26, 2004 14:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Isten bizony kerestem, valami ilyenre számítottam. De nem találtam semmi ilyesmit. Mondjuk annyira nem vagyok perverz, hogy Pannonos reklámokat vegyek videora... :lol:


Én sem vettem videora, számítógépen néztem, és megállítottam a képet, mert kiváncsi voltam, hogy miket írnak, a videot, mint alternativ megoldást említettem :D


vas. szept. 26, 2004 14:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Most sem adnak, csak ha van Partnerprogram kedvezmény.


vas. szept. 26, 2004 13:44
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Persze, hogy van. Én is így lettem elõfizus 2 évvel ezelõtt. Annyit csináltam, hogy bementem a Bemutatóterembe és mondtam, hogy mit szeretnék és milyen telóval kérném az elõfizut. Természetesen az aktuális elõfizus áron kaptam meg a telót, amibõl levonták a partnerkedvezményem és kész. Fontos, hogy pluszban legyen az egyenleged! Nekem 3 ruppó volt rajta, amit az elsõ számlán jóvá is írtak.


érdekes....

http://www.pgsm.hu/ugyfsz/tarifacsomagvaltas.php

prepaid->postpaid

itt nem írnak arról, hogy kaphatnál elõfizetéses áron telót. (ami persze nem zárja ki, hogy igen) Mindenesetre régebben biztos nem adtak!


vas. szept. 26, 2004 13:23
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
WinCE írta:
Tételezzük fel, hogy 1 perc alatt felhívsz 3 számot, a hívás egyenként 10 mp-ig tart. Ugye, ha minden megkezdett perc 29 Ft, akkor ez 3x29, azaz br 77 Ft. :roll:


:lol:
A múltkor valaki hülyének nézett (sőt, le is írta), hogy valaki képes egy 100 perces csomagot 40 perc alatt eltelefonálni. Kár hogy nem gondolkozott...


vas. szept. 26, 2004 13:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Macika írta:
A pannon a most futó 29 Ft-os TV-spotjában EGYÁLTALÁN nem említi meg, hogy már csak ~3 hónapig van ez az ár, utána 20 %-kal drágább lesz.


Megemlítik...

A reklám végén 1,5 másodpercig kint van hangyaf*sznyi betűkkel 8) , ha felveszed videóra, és kimerevíted a képet, akkor nagyítóval el bírod olvasni :lol: :lol: :lol:

Isten bizony kerestem, valami ilyenre számítottam. De nem találtam semmi ilyesmit. Mondjuk annyira nem vagyok perverz, hogy Pannonos reklámokat vegyek videora... :lol:


vas. szept. 26, 2004 13:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Pityu_ írta:
Üdv mindenki!

Lenne egy készülékvásárlással kapcsolatos kérdésem, aki tud, kérem segítsen:
Szeretnék egy új készüléket előfizetéses csomaggal (Pannon 100)
vásárolni. Jelenleg kártyás djuice csomaggal rendelkezem. Van arra
lehetõség, hogy az új (előfizus) SIM-et a régi számommal kapjam meg?

Előre is kösz!


Persze, hogy van. Én is így lettem előfizus 2 évvel ezelőtt. Annyit csináltam, hogy bementem a Bemutatóterembe és mondtam, hogy mit szeretnék és milyen telóval kérném az előfizut. Természetesen az aktuális előfizus áron kaptam meg a telót, amiből levonták a partnerkedvezményem és kész. Fontos, hogy pluszban legyen az egyenleged! Nekem 3 ruppó volt rajta, amit az első számlán jóvá is írtak.


vas. szept. 26, 2004 13:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
WinCE írta:
A 29/perc nevetséges! Akkor érne sokat, ha mp alapú lenne a számlázás. Tételezzük fel, hogy 1 perc alatt felhívsz 3 számot, a hívás egyenként 10 mp-ig tart. Ugye, ha minden megkezdett perc 29 Ft, akkor ez 3x29, azaz br 77 Ft. :roll:
Röhej. Na hagyjuk...


Ha Te 1 perc alatt 3 emberrel is szoktál beszélni, akkor ez tényleg nem Neked való csomag, viszont sokan szeretnek beszélni is, ha valakit felhívnak, nekik jó a perces elszámolás is...


vas. szept. 26, 2004 9:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Macika írta:
A pannon a most futó 29 Ft-os TV-spotjában EGYÁLTALÁN nem említi meg, hogy már csak ~3 hónapig van ez az ár, utána 20 %-kal drágább lesz.


Megemlítik...

A reklám végén 1,5 másodpercig kint van hangyaf*sznyi betűkkel 8) , ha felveszed videóra, és kimerevíted a képet, akkor nagyítóval el bírod olvasni :lol: :lol: :lol:
Az utcai hirdetőtáblákon (azok azért igencsak nagyok) -nem feltétlenül a pannis reklám- is vannak apró betűk! Autóban ülve észre sem veszed, csak, ha jobban szemügyre veszed. Ez is reklámfogás.
A 29/perc nevetséges! Akkor érne sokat, ha mp alapú lenne a számlázás. Tételezzük fel, hogy 1 perc alatt felhívsz 3 számot, a hívás egyenként 10 mp-ig tart. Ugye, ha minden megkezdett perc 29 Ft, akkor ez 3x29, azaz br 77 Ft. :roll:
Röhej. Na hagyjuk...


vas. szept. 26, 2004 8:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
A pannon a most futó 29 Ft-os TV-spotjában EGYÁLTALÁN nem említi meg, hogy már csak ~3 hónapig van ez az ár, utána 20 %-kal drágább lesz.


Megemlítik...

A reklám végén 1,5 másodpercig kint van hangyaf*sznyi betűkkel 8) , ha felveszed videóra, és kimerevíted a képet, akkor nagyítóval el bírod olvasni :lol: :lol: :lol:


vas. szept. 26, 2004 8:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
sharpei írta:
....


köszi, hogy megírtad! Mondjuk eddig se dõltem be, sõt, ált. innen nem sokan dõltek be a pannonnak.

Az új csomagnak semmi elõnye nincs a vodáéhoz képest. Egyértelmûen a perfekt és a páratlan szám kivonását készíti elõ.

Érdemes figyelni az NHH havi jelentéseit, különös tekintettel a pgsm-re vonatkozóan.

ÉS EZT NEM NEKÜNK, HANEM AZOKNAK A TÖKFEJÛ ÉS HASZONLESÕ HIÉNÁKNAK KÉNE, AKIK HOZZÁÉRTÕ ÉS LELKIISMERETES MUNKATÁRSAK HELYETT ÜLNEK A PANNON VEZETÕI POSZTOKBAN ÉS A HAVI FIZETÉSEIKÉRT (+PRÉMIUM) HAGYJÁK A CSÕD SZÉLÉRE SORDRÓDNI EZT A CÉGET!!!


vas. szept. 26, 2004 0:42
Profil Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 6:35
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Hali mindenkinek! Arra gondoltam hogy mivel az ősöknek praktikum classic van, ha lehet átváltatom erre az uj praktikum kártyás csomagra. Mondom is hogy átolvasom amit irnak róla a pannon oldalán hogy mi is ez az egész az alján az információ kötegnek van egy mondat amit szóról szóra bemásolok.
2005. január 1-től a percdíj és az SMS díj is bruttó 36 Ft
Na ez nagyon nem tetszik!!!
Ami még foglalkoztat hogy nekem van egy Vitamax uno-m és ugye avval 39 Ft mindenhova. Ez még ugy jó is de a vodánál a hangpostahivás minden időben 12 Ft.
A pannon uj csomagjánál idézem:Hangposta-szolgáltatás hívásának percdíjai: 6.00 órától 19.00 óráig 50 Ft, Hétköznap 19.00 órától 6.00 óráig és hétvégi időszakban 25,50 Ft.
Még hétvégén is a dupláját fizetnik a panonosok :-))
Ez már nevetséges.
Én most hadilábon állok a pannonnal de ez egy másik dolog ezért is várom hogy vége legyen az előfizetésemnek és dobbantok innen. Ez tuti!
HA jót akartok az uj csomagnak sem dőltök be!!!
G.


vas. szept. 26, 2004 0:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
Macika írta:
...

Hááát, azért a csomagról szóló topicban azt hiszem rendesen odamondogattunk a Pannonnak az ezzel kapcsolatos dolgokért, én, ős pannon hívőként is mondtam, hogy gusztustalan amit jelenleg művelnek. :)


szomb. szept. 25, 2004 21:11
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Pityu_ írta:
Veszek egy előfizus telót, és viszem a régi számom.
Ez ne lenne lehetséges? :?:


De lehetséges. Viszont csak akkor, ha Partnerprogram kedvezményre jogosult vagy. Máskülönben csak új számmal vehetsz készüléket az számlás készülékkínálatból.


szomb. szept. 25, 2004 20:56
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Csak jelzem, hogy 3-4 hónapja az egyik Vodás reklám nem igazán vert nagydobra egy adatot az előfizetésben.

A pannon a most futó 29 Ft-os TV-spotjában EGYÁLTALÁN nem említi meg, hogy már csak ~3 hónapig van ez az ár, utána 20 %-kal drágább lesz.
és semmi habzó szájú reakció?
Merre vagytok?
Csak a Vodára kell ugrani?


szomb. szept. 25, 2004 19:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 16:57
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Veszek egy előfizus telót, és viszem a régi számom.
Ez ne lenne lehetséges? :?:


szomb. szept. 25, 2004 19:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Szerintem az 500 Forint kedvezmény már megszûnt. Ebben a hónapban váltottam, egy szót sem szóltak róla és az elsõ rész-számlán sincs semmi ilyesmi feltüntetve.


mégjobban megbecsülik az ügyeleket? :)))))


szomb. szept. 25, 2004 18:26
Profil Honlap
Hozzászólás 
Szerintem az 500 Forint kedvezmény már megszűnt. Ebben a hónapban váltottam, egy szót sem szóltak róla és az első rész-számlán sincs semmi ilyesmi feltüntetve.


szomb. szept. 25, 2004 18:12
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Pityu_ írta:
pampika írta:
Persze,váltasz kártyásról elõfizura és mellé veszel telcsit is.


De ugye elõfizus áron?


persze! álmodsz? ez az élvonal!

természetesen lista (kártya nélküli) vagy prepaidáron!

(ja, és kapsz havi 500Ft "kedvezményt" egy éven át, hogy elõfizú lettél. Legalábbis utoljára még így volt)


szomb. szept. 25, 2004 18:07
Profil Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 16:57
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
pampika írta:
Persze,váltasz kártyásról előfizura és mellé veszel telcsit is.


De ugye előfizus áron?


szomb. szept. 25, 2004 17:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Pityu_ írta:
Üdv mindenki!

Lenne egy készülékvásárlással kapcsolatos kérdésem, aki tud, kérem segítsen:
Szeretnék egy új készüléket előfizetéses csomaggal (Pannon 100)
vásárolni. Jelenleg kártyás djuice csomaggal rendelkezem. Van arra
lehetőség, hogy az új (előfizus) SIM-et a régi számommal kapjam meg?

Előre is kösz!


Persze,váltasz kártyásról előfizura és mellé veszel telcsit is.


szomb. szept. 25, 2004 17:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 16:57
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Üdv mindenki!

Lenne egy készülékvásárlással kapcsolatos kérdésem, aki tud, kérem segítsen:
Szeretnék egy új készüléket előfizetéses csomaggal (Pannon 100)
vásárolni. Jelenleg kártyás djuice csomaggal rendelkezem. Van arra
lehetõség, hogy az új (előfizus) SIM-et a régi számommal kapjam meg?

Előre is kösz!


szomb. szept. 25, 2004 17:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Nekem az új kártyámra ott 10 nap után mindent beállítottunk. A régi kártyám pedig nagyon régi... még a 160/10-es korszakból. 8)


szomb. szept. 25, 2004 8:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Tegnap úgy alakult, hogy vettem egy djuice kártyás csomagot. Mikor fogja felismerni a kártyát a 1741, és a pannonline, hogy tudjak szolgáltatásokat megrendelni, stb?


Én júliusban vettem, és még azóta sem. Türelem. Hova az a nagy rohanás? Carpe diem.


szomb. szept. 25, 2004 7:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
azért csak megtaláltam a menütérkép segitségével ;) csak el van dugva, a főoldalról először a galériát kell választani, majd reklámfilmek, s voálá: http://www.pgsm.hu/galeria/reklamfilmek/index.php
hát ölég keves reklám van felrakva, főleg a vodás kinálathoz kipest! de a közkivánatra bébire egyelőre várni kell ugy látom...


szomb. szept. 25, 2004 1:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
ja, majd biztos kirakják, hogy a 8 másodperc az 8 másodperc, mi!?!?!? Egy reklámfilmjük sincs kint, mert nem volt még olyan állításuk, amit fél éven belül ne tagadtak volna le, szebben szólva vontak volna vissza - élve az ászf adta lehetõségeikkel.


szomb. szept. 25, 2004 1:10
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
és azt nem tudja valaki véletlenül ,hogy hová dugták el a honlapjukon ezek a tulkok a letölthető reklámfilmeket?! közkivánatra kellene nekem az a riporter bébi kicsit ;)


szomb. szept. 25, 2004 0:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Ezt a gyöngyszemet most találtam a http://www.pgsm.hu/sajtoszoba/pannonvil ... pannon.php oldal alján. Ez szörnyû.

Kép


írhatták volna "ly"-vel is! :)


pén. szept. 24, 2004 23:43
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
A legmagyarabb GSM! :lol: :lol: :lol:


pén. szept. 24, 2004 18:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Ezt a gyöngyszemet most találtam a http://www.pgsm.hu/sajtoszoba/pannonvil ... pannon.php oldal alján. Ez szörnyű.

Kép


pén. szept. 24, 2004 17:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
reklamhang írta:
1741 felismerni a kártyát? Az meg mi a szösz? :) Ennyire ne legyen \'gáz\' az élvonal! Dominó-nál egybõl bármit meglehet rendelni a 1777-en, amint aktív a kártya.

Üdvözöl a 1741, de 3mp csönd és átkapcsol az info vonalra. Hiába él a kártya tudsz telefonálni, stb... de szolg beállításokra várni kell. a pannonline is 0ft egyenlegûû kártyának látja :shock:


pannon géesem az élvonal! :)


szer. szept. 22, 2004 13:39
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
reklamhang írta:
1741 felismerni a kártyát? Az meg mi a szösz? :) Ennyire ne legyen \'gáz\' az élvonal! Dominó-nál egyből bármit meglehet rendelni a 1777-en, amint aktív a kártya.

Üdvözöl a 1741, de 3mp csönd és átkapcsol az info vonalra. Hiába él a kártya tudsz telefonálni, stb... de szolg beállításokra várni kell. a pannonline is 0ft egyenlegűű kártyának látja :shock:


szer. szept. 22, 2004 10:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
1741 felismerni a kártyát? Az meg mi a szösz? :) Ennyire ne legyen \'gáz\' az élvonal! Dominó-nál egyből bármit meglehet rendelni a 1777-en, amint aktív a kártya.


szer. szept. 22, 2004 10:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Szerintem a pannon magának írja ezeket vagy élnek a szlogennel: "Mindent az önök szórakoztatásáért!" :lol: :P


szer. szept. 22, 2004 10:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
hahaha vezetõ, nagyon jó!!!!!! nemsokára harmadik! végülis, hátulról vezetõ!


szer. szept. 22, 2004 10:02
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd jún. 29, 2004 17:02
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Bagyu írta:
A kiemelt részben miben gondolják vezetőnek magukat?????


Az emberek megvezetésében :twisted:


szer. szept. 22, 2004 9:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Pannon honlapról:
http://www.pgsm.hu/sajtoszoba/sajto/200 ... 343f02e1c1

Idézet:
2004. szeptember 21.

Az Eurotel felvételével a Starmap Mobilszövetséghez csatlakozik a Cseh Köztársaság is


A Starmap Mobilszövetség bejelentette az Eurotel azonnali felvételét tagjai közé. Az Eurotel Praha spol.s.r.o.-val együtt immár 11 vezető szolgáltató - Magyarországról a Pannon GSM - tagja a szövetségnek, ezzel több mint 53 millió előfizető számára válnak elérthetővé a határokon átnyúló mobil hang- és adatátviteli szolgáltatások.

A Starmap Mobilszövetség elkötelezte magát a kulcsfontosságú földrajzi térségek területi lefedettségének növelése, valamint ügyfelei részére továbbra is többletérték nyújtása mellett. Mostantól fogva Eurotel, a Cseh Köztársaság legnagyobb vezeték nélküli hang- és adatátviteli szolgáltatója, a tíz jelenlegi szolgáltatóval egyenértékű, teljes jogú tagsággal csatlakozik a szövetséghez. Mostantól Eurotel a szövetségen belül együttműködik a roaming, beszerzési, értékesítési és marketing-kezdeményezések terén, és átveszi a Starmap Mobile Alliance márkanév használatát annak kulcsfontosságú termékeivel és szolgáltatásaival együtt.

"Várhatóan tovább növeljük a szövetség által nyújtott ajánlatok volumenét és továbbfejlesztjük külföldre utazó ügyeleinknek nyújtott szolgáltatásainkat" - fűzte hozzá Michal Herman, az Eurotel Praha, spol.s.r.o. megbízott vezérigazgatója és ügyvezető igazgatója.

"Eurotel csatlakozása rávilágít azon elkötelezettségünkre, hogy a kulcsfontosságú területeken bővíteni kívánjuk jelenlétünket, továbbá hogy ügyfeleink és beszállítóink számára növeljük a szolgáltatások terjedelmét és a szolgáltatási területet" nyilatkozta a Starmap Mobilszövetség elnöke, Rafael Wairwoda a ONE-tól.

Eurotel Praha, spol. s r.o. a Cseh Köztársaság legnagyobb mobilszolgáltatója, megközelítőleg 4.3 millió ügyféllel és 29 078 millió CZK (2003) éves forgalommal.

A Starmap Mobilszövetségnek 11 tagja van: Amena (Spanyololrszág), Eurotel (Cseh Köztársaság), O2 (Németország, Egyesült Királyság és Írország), One (Ausztria), Pannon GSM (Magyarország), SONOFON (Dánia), sunrise (Svájc), Telenor Mobil (Norvégia) és Wind (Olaszország), melyek együttesen több mint 53 milliós előfizetői bázist fednek le. A Starmap Mobilszövetség tagjai egy vezetőségi tanács gondnoksága alatt - melyben mindegyik szolgáltató képviselteti magát - együttműködnek annak érdekében, hogy ügyfeleik számára megfelelő környezetet biztosítsanak olyan innovatív, vonzó és könnyen használható szolgáltatásokhoz, melyeket otthon és otthonról távol is ugyanolyan egyszerűen, kényelmesen és ugyanolyan kiváló minőségben tudnak használni, amelyet otthon már megszoktak. A Starmap Mobilszövetség együttműködése kiterjed a források és a technológia biztosítására, valamint kiemelt vállalati ügyfeleknek történő értékesítésre.

További információk: www.starmapmobile.com


A kiemelt részben miben gondolják vezetőnek magukat?????


szer. szept. 22, 2004 9:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. máj. 28, 2004 15:19
Hozzászólások: 36
Hozzászólás 
72 óra
addig 173 ügyintéző vagy valamelyik viszonteladó, vagy területi képviselet a megoldás


szer. szept. 22, 2004 8:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Tegnap úgy alakult, hogy vettem egy djuice kártyás csomagot. Mikor fogja felismerni a kártyát a 1741, és a pannonline, hogy tudjak szolgáltatásokat megrendelni, stb?


szer. szept. 22, 2004 7:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Bournie írta:
Bagyu írta:
Ma sem megy a pannonline.


Biztos ennyire sokan akarnak váltani az új csomagra... :lol: :lol: :lol:

Nekem reggel még ment, mostmár tényleg áll megint.


Ilyenkor örülök, hogy "nekünk" (Vodásoknak) nincs ilyen. :D :D :mrgreen: :D


hétf. szept. 20, 2004 14:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Ma sem megy a pannonline.


Biztos ennyire sokan akarnak váltani az új csomagra... :lol: :lol: :lol:

Nekem reggel még ment, mostmár tényleg áll megint.


hétf. szept. 20, 2004 13:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Ma sem megy a pannonline.


hétf. szept. 20, 2004 13:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
Gondoltam jelzem, hogy úgy tűnik a Pannon egyre több régi ügyfelének ingyen adja már a 173 ügyéntézőjével való beszélgetést is, ráadásul prepaid-ben is, most akartam felhívni őket egy kérdésben, és azt mondta az automata, hogy a hívásom díjmentes, megpróbáltam két másik régebbi kártyánkról is, és azokra is ezt mondja, ez eddig nem így volt, bár elég ritkán hívom őket.
Szóval érdemes kipróbálni, ha valaki csak emiatt nem akarná hívni őket... :)


szomb. szept. 18, 2004 11:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Helyzetjelentés.

Pannonline rossz, orrom elött mondta technikus ügyfélszolgálatosnak, nincs kód, nem érdemes vele bíbelődni. :?

Ellenben megoldották az egészet, mostmár szépen megy gprs, mms stb.
Mondjuk egy 20 emberből álló várakozó "tömegnél" nem értem miért kell 1:17 várnom a sorrakerülésre. Ez van. Aki ügyfélszolgálatra jön várjon, végülis ő nem új bevétel a szolgáltatónak. (Nem csak a pgsm-re jellemző folyamatkezelés.)


kedd szept. 14, 2004 22:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Csodás. Ennyit tudok mondani. Ismét elkezdtem pannonozni, gondoltam megnézem, történt-e valami- esetleg- a pgsm háza táján. Hát nem. Pannonline nem küld jelszót, automata szolgmegrendelő már 5 napja nem jelez vissza, hogy az mms/ gprs start megy.
NEM megy.

5 éve ez a cég elérte nálam azt, hogy minden akkori /családtagnak/ ügyfelemnek/ ismerősnek a lehető leghamarabbi távozást javasoljam.
Úgy látszik, a sablonszövegen nem kell változtatni.

Lemerül a kártya, nem fogom megsíratni.


hétf. szept. 13, 2004 21:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 128
Hozzászólás 
Macika írta:
Idén június közepén volt tíz éve, hogy abbahagytam a cigit, azóta egy középkategóriás autó új árát nem füstöltem el. :lol:

Na igen, a telefonálásnál csak egy dologra költök többet: dohányzásra. Mindkettő meglehetősen költséges szenvedély :)


hétf. szept. 06, 2004 13:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség