Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 18:22



Hozzászólás a témához  [ 4890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 98  Következő
A Nokia bejelentette 6230 mobiltelefonját 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
WinCE írta:
Én ma már a SE K700i mellett döntenék... :?


Ha szabad megkérdeznem mi az oka a csalódottságodnak???

Én most állok a döntés előtt és érdekelne a véleményed!


vas. szept. 19, 2004 17:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 12:17
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Úgy tünik megint itten :)
Hozzászólás 
Elég sokan emlegetik ezt a progit: oxigen mire jó valaki letudná írni nagy vonalakban, van-e értelme letölteni.


vas. szept. 19, 2004 17:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 28, 2004 22:23
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás Oxygen 2.4.1
Aki az oxygen 2.4.1-t használja az vigyázzon vele, mert a profilokat teljesen átállította, azóta inkább manuálisan állítom őket. Ugyanezt csinálta a 6510-esemmel is, igy gondolom nem a telcsi volt a ludas.


vas. szept. 19, 2004 15:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Frenklin írta:
Tud valaki olcsóbban 6230-ast, mint 90 000ft, ami független, és gyári mobilaskos a garancia?


Nézd meg a "Készülékakciók szolgált....." topikot. Épp tegnap írtam bele.


vas. szept. 19, 2004 15:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Tud valaki olcsóbban 6230-ast, mint 90 000ft, ami független, és gyári mobilaskos a garancia?


vas. szept. 19, 2004 15:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
:D
Frenklyn!
Azt modják, akinek nincs gondja, vegyen számítógépet.
Ez nálad adott, de ezexerint kevés a gondod!
Végy hát egy 6230-ast! :wink:


vas. szept. 19, 2004 14:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Emberek, izgalmam egyre fokozódik, mert tudom hogy közeleg a jövőhét amikor ugyanis veszek egy 6230-ast!

Ha valaki tud válaszolni, örűlnék neki! Szóval:

tud ez a telcsi TXT fájlokat olvasni? Ha igen akkor milyen mennyiségben?


vas. szept. 19, 2004 12:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Na akkor most elégeltem meg a dolgot. tehát, akinek volt 3.15-ös SW-vel telefonja, és most a legújabb van rajta (talán 4.28), összehasonlítva jobb?


vas. szept. 19, 2004 11:25
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Macika írta:
A K700i előnye nem itt van. Hanem pl. a megbízhatóan, tökéletesen működő BlueToothban.


:wink:


szomb. szept. 18, 2004 19:06
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Ha kiadták volna feketében, én akkor nem tudtam volna dönteni...
Árulnak tudtommal még fekete festéket az üzletekben többféle kivitelben! :D :D :D


szomb. szept. 18, 2004 18:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 12:17
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Úgy tünik megint itten :)
Hozzászólás 
Nálatok előfurdult már hogy a mem kártyára rögzített mp3-at nem tudjátok letörölni, mert van egy file amit se a gépen se a telefonba nem tudok kitörölni olyan mintha beleégettem volna :(


szomb. szept. 18, 2004 18:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Ha kiadták volna feketében, én akkor nem tudtam volna dönteni...


szomb. szept. 18, 2004 18:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 233
Hozzászólás 
Jobban jársz, ha itt hasonlítgatsz!
Olvasd el a teszteket mindkét készülékről, majd dönts.
Nokia 6230: http://www.gsmport.hu/n6230.php
SE k700i: http://www.gsmport.hu/sek700i.php
Szól érv mind a két készülék mellett.
Én ma már a SE K700i mellett döntenék... :?


szomb. szept. 18, 2004 16:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 24, 2004 9:38
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nagyon köszönöm a válaszokat. Ti akkor a SEk700-at választanátok. Mivel lassú az internetem, nem nagyon tudok annyit visszaolvasni (bárcsal ADSL lenne) Amit eddig visszaolvastam, abban nem erről volt szó. Ha megmondanátok, hogy hányas oldalon hasonlítottátok össze a telcsit a Nokia6230-al nagyon hálas lennék! De annak mégjobban, ha ezt az én kedvemért még1szer megtenné valaki aki ért hozzá. Tehát Miért a SE, vagy miért nem a Nokia.
Nagyon, nagyon hálasan köszönöm előre is a válaszotokat.

DD


szomb. szept. 18, 2004 14:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kisgergo írta:
k700 pozitivumai a 6230-al szemben: zoom, mobilfény (vaku?)

Zoom, ami digitális, tehát egyenértékű azzal, ha a 6230-as képét nagyítjuk utólag és körbevágjuk.
Mobilfény, ami nem vaku, csak pár intezív fehér LED.

A K700i előnye nem itt van. Hanem pl. a megbízhatóan, tökéletesen működő BlueToothban.


szomb. szept. 18, 2004 2:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
doubleD írta:
Sziasztok!

Ti inkább a Nokia 6230-at ajánljátok vagy a SEK700i-t? Melyiket és miért?
Én nem tudok dönteni. A SEnak szebb a kijelzője, de nincs hozzá MMC.
Árban ugyanaz. Ti mit ajánlotok?

DD


k700 pozitivumai a 6230-al szemben: zoom, mobilfény (vaku?)

az mmc hiánya csak azokat zavarja, akik több zenét vagy filmeket akarnak magukkal cipelni! nekem még soha nem telt meg a memóriám, mert én arra használom a telót, hogy fényképezzek, videózzak (pl. egy hétvége anyaga azért ráférjen, kb. 100-150 kép), aztán leszedem és törlöm, ennyi...


szomb. szept. 18, 2004 1:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Menj olyan helyre, ahol mindkettőt kitudod próbálni. Amelyik a szimpatikusabb, megveszed.


pén. szept. 17, 2004 20:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 24, 2004 9:38
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ti inkább a Nokia 6230-at ajánljátok vagy a SEK700i-t? Melyiket és miért?
Én nem tudok dönteni. A SEnak szebb a kijelzője, de nincs hozzá MMC.
Árban ugyanaz. Ti mit ajánlotok?

DD


pén. szept. 17, 2004 20:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Berczee írta:
Hi!

Kamera progit tud valaki ehez a telefonhoz amivel lehet zoomolni?

THX


Zoomos proginak nem lenne sok értelme. Paint-tel vágd ki a kép közepét a gépeddel:) mentsd el, és kész a zúm. :idea:


pén. szept. 17, 2004 16:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Berczee írta:
Hi!

Kamera progit tud valaki ehez a telefonhoz amivel lehet zoomolni?

THX


Mivel nem symbian így nem :(


pén. szept. 17, 2004 16:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 12:17
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Úgy tünik megint itten :)
Hozzászólás 
Hi!

Kamera progit tud valaki ehez a telefonhoz amivel lehet zoomolni?

THX


pén. szept. 17, 2004 16:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
K.Zolee, ez egy jo iras. Nalam annyival valtozik a sorrend, hogy 1. 6600 2. 6230.


pén. szept. 17, 2004 13:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
Nokia 6600, Nokia 6230, Siemens SX1 Nokia 7610 Osszehasonlito felhasznaloi teszt

Elojaroban En heavy user vagyok, ha veszek egy telefont,azert veszem hasznaljamMajus vegen vettem egy Nokia 6230ast a 6600utan, amit kb.1,5 honapja egy Siemens Sx1-esre csereltem el... mar akkor megbantam... nem jott be az SX1 vmiert, gombok symbian stb nem tudnam igy megmondani. Tetszett, mert egyedi McLaren Edition volt, de azok a gombok eleg szokhatatlanok, igaz egy ido utan raalt a kezem (talan koszonhetoen a gombok kezeleset tanito gyari jateknak, aminek a lenyege betuket szavakat, szamokat stb kell idore beirogatni, ugye ez jo mert az emberben benne van a verseny szellem es probal minel gyorsabb lenni, igy iszonyatosan sokat fejlodott az sms irasom sebessege 1 het alatt). Symbian 6.1 op rendszer fut rajta ami, azert jo mert nincsenek temak es ezaltal nem olyan lassu (persze egy symbianos telcsitol soha ne varjuk el, hogy olyan gyors legyen, mint egy mezei telefon. Ami nagyon tetszett, hogy gyorsan `felbootol` bekapcsolasnal, tehat szentem a 7650nel is gyorsabban. A telefon nem fagy, megbizhato, akkor se lassul be amikor mar rengeteget programot ratettunk. A kameraja eleg jo, szep eles kepeket csinal, az automata ejszakai uzemmod (ilyenkor automatan allitja a fenyerosseget, kb olyan mintha attennenk ejszakai uzemmodra csak o automatan csinalja), video felvevo is jo. Az ami kulon emlitest erdemel a Siemens 4. eve megtudja oldani a memoria kartyas keszulekeinel (a`la SL45), hogy ne kelljen szedszedni ahoz, hogy a memoria kartyahoz hozzaferjunk, ez egy nagy pozitivum es raadasul van benne egy olyan funkcio, -hogyha kartyarol vannak dolgok beallitva (csengohang, hatter stb)-, hogy kartya csere, ezaltal ha bekapcsolt allapotban veszem ki a kartyat nem tunnek el a beallitott dolgok.(lasd pl 6230 ha kiveszem a kartyat bekapcsolom mindent elfelejt ami kartyarol futott). En szerintem az SX1 egy nagyon jol sikerult telefon, de a piacra kerulesenek az idopontjaban mar kisse elavultnak szamitott. Tul keson majd` 1eves kesessel jott ki. Ez nagyon sok. A gombjai miatt ugye nagyon sokan nem fogjak megvenni, pedig lett volna hely a normalis billentyuknek szerintem. A joystick az ilyen fembutyokhoz hasonlo vmi, ami szamomra kisse kenyelmetlen volt. Ami dicseretes es a Nokia nem tudja a Symbianos telefonjainal megoldani: itt a magyar T9 GSM ABC-t hasznal es nem unicode ot... En ezt a telefon azoknak tudnam ajanlani akik szeretik az extrem dolgokat es hajlandoak tanulni Egy mondattal tudnam jellemezni a legjobban: `Egy 3650 meg extremebb gombokkal, kicsi plusz tudassal (sztereo, radio stb), Siemens felirattal.

Ezutan Nokia 7610est hasznaltam 3 hetig. Elojaroban ez egy uj tipusnak nem eleg sot nagyon keves, kicsit felturbozott 6600. Az alabbi problemaim voltak vele: lassu, de irgalmatlanul... joval lassabb, mint a 6600 (annal tobbet tud az 1 megapixelben es ennyi kb... yah meg randabb meg nincs infra), nem tudtam sajat midit MP3at betenni hivocsoport, uzemmodhoz sehova, csak a gyariak rulz (nem ertem miert) 1 megapixel? hat hat nem sok kulonbbseget tapasztaltam yah de 350 kByte meret koruli kepeket csinalt `kivalo`beallitason (igy ugye MMS funkcio kipipalva), vodara (live os 7610esen kivul) nincs se mms se wap beallitas se nokian sehol persze 6600 beallitasok nem jok ra tehat kiloven ez is, mono kihangositva eleg gyenge minosegu a hangja es halk, gyari real player MP3 lejatszo MP3 lejatszas kozben 2 masodpercenkent serceg, headset nincs hozza gyarilag (minek is adjak ugyis mono a telefon es mazochista aki azon zenet akar hallgatni), akku 1 nap 2 ha csak nezegeted, kijelzo nem sokkal szebb mint 6600, formaja billentyuzete annyira nem rossz de szokni kell (jo persze mint Vileda mosogato szivacs ahonnan kolcsonoztek a format jobban kezre allt mosogatasnal, de a 7610essel ugye nem mosogatni akarunk), nagy es noies (a ketto nehezkesen fer meg egymas mellett mert noi telefon ami nagy es symbianos eleg vicces), infra hiany na ez ami vegkepp elkeserito, hogy merte a nokia kivenni az infrat amikor maga is tudja hogy a bluetooth a nem az igazi na mind1 ennek fenyeben laptoppal nehez es vagy egyaltalan nem kommunikalt, MP3 lejatszohoz meg -SX1 is ilyen volt nem meglepo- hallgatom zenet elkezdek maszkalni menuben elhallgat szaggatni kezd a zene, vagy ha belepek vmi funkcioba megall...nem tom ezt a nokia kiknek szanta es miert de ez a telefon egy eleg csuny bakloves... Hasznaltam a 6600at (sok telefon volt ez volt meg a legtovabb 7,5 honapig), ha a 7610rol tesztet irunk leporuljuk a 6600 tesztjet es kiegeszitjuk a lebutitott pop portal, az 1 megapixellel es az infra hiannyal es kesz is vagyunk, mert hogy ezeken kivul a 2 telefon nem sokban sot nagyjabol semmiben nem kulonbozik egymastol az biztos... A 6600 egy nagyon jol sikerult telefon volt, nekem legalabbis szemely szerint tetszett voltak hibai: elen a lassusaggal, de mindezek mellett ha az ember megszokta es hasznalta egy nagyon megbizhato telefon volt (nagyon sajnaltam amikor eladtam), kameraja nagyon szep kepeket csinalt, a 7610 talan egy kicsivel szebb kepeket csinal, de hogy is mondjam nincs szerintem ennek az 1 megapixelnek jelentosege, akinek van digitalis kameraja az tudja, hogy 1 megapixel az semmi ma az atlag 3-5 megapixel, arra meg, hogy ha hirtelen vmit megakarunk orokiteni nem kell megapixel szerintem. A 7610 formaja talan jobban kezre all konnyebb talan egy picivel hasznalni, jo de mint az elejen emlitettem a Vileda mosogato szivacs ugy lett megtervezve hogy kenyelmesen kezre alljon mosogatasnal, hat ugye a forma az egy az egyben ugyanaz, tehat a kezre allasra nincs panasz A Mai napon kb egy uj 6600 60 ezer Ft kozott mozog, a 7610 100 ezer Ft korul, 40 ezer forintal tobbet egyszeruen nem er... 40 ezer forintbol kapok egy 2-3 megapixeles kis digicam-ot, amiben MP3 lejatszo is van (asszem casio exilim sorozat). Aki jo es megbizhato symbianos telefont akar az vegyen 6600at,a 7610 egyszeruen nem eri meg az arat es azert elvarnank ennyi penzert tokeletes legyen az software, kb 6600 szinten, mert annak a tovabb fejlesztese, de nem. Sajnos
6600ban amik nagyon tetszettek: konnyu kezelhetoseg (szokas utan ha raallt a keze az embernek), megbizhato nem fagy sokat. Nagy memoria, viszonylag jo keszenlet (nagy kijelzohoz es symbianhoz viszonyitva). Ami nem tetszett es nem ertem a nokia, miert nem kepes megoldani, hogy a magyar T9 GSM ABC-t hasznaljon, ez az SX1 egyik legnagyobb pozitivuma volt.

6230: ugye en amikor az elso volt es a legelso 3.15os sw-vel sokat szivtam vele mire jo lett... na itt a masodik 6230asom (sw 4.28 Voda Live) eloljaroban en orulok a voda live menunek mert igy nem kell beallitgatnom semmit magamnak (bar az se lenne nagy gond mer ezen belehet allitani eleg konnyen), egyszeru elegans nem csicsa uzleti telefon, eleg nagy tudassal nem symbianos de kinek kell a symbian, ha amig felbootol a telefon fel nap telik el? Ami tetszik egyszeru konnyu gyors menurendszer jol bevallt nokia, ami funkciok benne vannak azokat biztosan tudja, konnyu nem nagyon bonyolitott, jo persze a fenykepezoje nem olyan szep kepeket csinal mint a 7610, de ezek a kepek legalabb az elsodleges funkciojukra az MMS re hasznalhatok, MP3 lejatszo nagyon tetszik nagyon szepen szol (persze ne hifivel komolyabb lejatszokhoz viszonyitsuk hanem a most a piacon jelen levo telefonokhoz), Equalizer is hasznalhato, nem szakadozik nem lassul be a telefon nem hallgat el a zene ha menuben maszkalok, kijelzoje szep eles kicsit kicsi, de maga a telefon is pici es konnyu, szolgaltasok teren eleg komolyat nyujt, ha csak azt nezzuk hogy ebben az arkategoriaban (max egy 10essel dragabb) van az E8** sorozat samsung ami szep szep, de buta (se bluetooth, se MP3, se MMC stb) en E800ast akartam, aztan akitol venni akartam az azt mondta vegyem meg a 6230ast ujra es higyjem el nem banom meg (telefon kereskedo hozza 6230ast sw hiban kivul nem vittek vissza ellenben az E8** szeriaval), ami nem tetszik a 6230ban az az akku keszenlet szerintem kicsi (regen a 6*** szeria nem errol volt hires), ez egy telefon telefon es nem egy PDA szeru telefon szeru vileda szivacsnak latszo targy, semmi sem tokeletes foleg egyn nokia nem, de azzal sokakkal egyet ertek a 6310i utan ez az egyik legjobban eltalalt nokia, egyebkent meg vagyok vele elegedve amire kell arra jo lesz szerintem... En ezt a telefont kb. 100%an kihasznalom: wap, gprs, internet, MMS, fenykepezes, bluetooth, telefonalas, MP3 lejatszo stb... Idaig 1,5 het alatt ez egyszer vagyott le. Megbizhatoan mukodik, nem lassu. Nem veletlenul a 6*** szeria tagja ugye aki nokias tudja, hogy regen a 6-os szeria mirol volt hires: megbizhatosag, nagy keszenlet, elegans, nagy tudas, uzleti telefon, nem csili vili. Ezert nem is ertettem , hogy a bili 6600 miert ide kerult es miert nem a 7-es szeriaba. No mind1. A Nokia logikajat ugyse lehet soha megfejteni, tehat nem is varok erre valaszt.

Tudom most sokan mondjak majd hogy felesleges egy nem Symbianos telefont egy nem symbianossal osszehasonlitani,de En igy hogy hasznaltam 6600 7610 6230 SX1 azt tudom mondani annak aki a 3 kozott akar donteni 7610est elbol zarja ki es a 6600 6230 kozott gondolkozzon, ha bevallalja, hogy megtanulja az SX1 billentyuit es, hogy 2 kezes akkor gondolkozhat azon is, de szentem az emberek nagy resze nem akar 2 kezes telefont.Egyszeruen amennyivel a 7610 tobbet tud a 6600nal az nem eri meg a 40 ezres arkulonbseget... 6230 most 70 ujonnan a vodanal vitamaxal realis ar erte (ennyi penzert jobbat nem kap az ember). Jo a Symbian meg minden, de kerdeznem en aki symbianos telefont hasznal, azoknak milyen resze hasznalja is ki a lehetosegeit? Mert feltetelezeseim nem sokan. Akkor meg minek? En egyebkent is halva szuletett otletnek tartom ezt a PDA-Mobiltelefon keresztezes dolgot... Mer igy se nem PDA se nem telefon, ilyen hibrid ahol mindenbol van egy kicsi. En szentem egy megbizhato nagy tudasu telefon es egy jo okos pda egyuttes hasznalata jobb. Nalam a sorrend ar/ertek aranyban: 1. Nokia 6230 2. Nokia 6600 3. Siemens SX1 4. Nokia 7610


Bluetooth headsetek:

Ezeket a parositasokat hasznaltam:

Sonyericsson T68i+SE HBH-30: 2002; egyik legjobb paros, szep es jo hangminoseg, viszonylag
nagy keszenlet (2-3 nap), biztosan mukodik nem szakadt meg a kapsolat a telefon es a headset kozott soha, headset kicsit kenyelmetlen volt a fulemnek...

Nokia 6600+ Nokia HDW-2, : 2003;hangminoseg jo, kicsit halk volt, telefon es a headset kozott surun szakadt meg a kapcsolat, keszenlet nagyon gyatra (1 nap reggeltol esteig ha birta), nyomta a headset itt is a fulem, meg kicsit neheznek tunt... ya es igen a szelerzekenyseg az nagyon durva volt ennel... kis szelben alig hallottak amit mondtam... ugyhogy nem ennek a legjobb a hangminosege.

Nokia 7610+Motorola HSH820: 2004; hangminoseg kivalo, szep hangos, tiszta ertheto, nagyon konnyu nagyon kenyelmes headset, nagy keszenlet es hatotavolsag(5-8 metert siman birta), headset akkuja 2-3 nap, 7610 1 nap... idaigi legjobb headsetem... annyi baja volt, hogy tul futurisztikus, tehat amikor felteszem a fulemre es sotetben (de nappal is elegge laccik) a motorla jel szep ilyen kekes zoldesen villiog ami azert eleg feltuno

Nokia 6230+Nokia HDW-3: 2004; hat nem veri a HSH820as headsetet, talan amiben jobb, hogy ez diszkretebb es elegansabb, es nem villog a led olyan feltunoen a fulemen. Keszenlet kb 3,5 ora beszelgetest bir igy elso toltes utan ami nem tunik rossznak, hatotavolsaga szentem jo 5-8 meter, hangminoseges jo, de nem kivalo, motorolae jobb... nehez, kicsit kenyelmetlen ez is.

Akinek kerdese eszrevetele van az irjon e-mailt vagy keressen MSN-en.


K.Zolee
gianfrancoferre@freemail.hu (e-mail es msn 2in1 )


pén. szept. 17, 2004 10:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Itt egy hasznos alkalmazás!

TXT olvasó java alkalmazás. A karaktereket én rajzoltam át magyarra, txt-ket pedig úgy lehet rá feltölteni, hogy a jar -filét átírjátok zip -re és belemásoljátok a textfile (textfile1, textfile2...) helyére! Majd jad generátor progival generáltok hozzá egy új jad -ot.

http://rian.uw.hu/bookreader.zip
Kép


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rian pén. szept. 17, 2004 10:43-kor.



pén. szept. 17, 2004 10:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Csak a kedvedért, csak most letszteltem.
Néma üzemmódra raktam, felhívtam magam, villogott a telóm.
Visszaraktam Általánosra, felhívtam magam, csengett az mp3.
Nekem is új szoftom van.


pén. szept. 17, 2004 10:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
:o


pén. szept. 17, 2004 10:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
szóval 1előre a konklúzió: amíg sw-vel, hw-vel, lónyál tuggya mivel nem lehet megoldani e gondot, addig ha néma üzemmódot használt valaki és utána olyan üzemmódra akar váltani, ahol mp3 van beállítva, jobb ha boot-ol egyet!


pén. szept. 17, 2004 10:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
kíváncsi vagyok, ma este kipróbálom, hogy mmc-re másolt txt-hez mit szól, látja-e


pén. szept. 17, 2004 10:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
mert ha újraboot-olom a telcsit, akkor rendeződik a helyzet. Azt kéne kipróbálni valahogy, hogy a telcsi memóriájába bevarázsolni mp3-at, s onnan mit művel. Úgy látom, telón belül nem lehet oda átmásolni, kábeles/infrás módon ha menne, valaki eljátszhatná a fentebb felvázolt kísérletsorozatot!

(4.28-as sw)


pén. szept. 17, 2004 9:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
mindenképpen úgy tűnik nekem, az mmc-vel nem kommunikál normálisan: ha meg egy másik profilra teszem, ahol másik mp3 van hozzárendeleve, akkor is a régi lemezt fújja, ugyanazt a két ütemet...

gyári mmc.....


én RIDATA mmc-vel teszek majd kísérletet, itthon nem olyan ismert de állítólag jó minőségű....


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Telefanni pén. szept. 17, 2004 10:06-kor.



pén. szept. 17, 2004 9:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
meg olyat is csinál, hogy lejátssza csengőhangként mp3-at, de nem normálisan, hanem két ütemet ismétel, mint elakadt lemezjátszó :cry: :o :evil: :twisted: :roll: :idea: :idea: :idea:


pén. szept. 17, 2004 9:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
na most kérdeztem párat, légyszi, ha valaki tud valamit.....


pén. szept. 17, 2004 9:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Viszont: VISZONT! A csengőhangnak beállított mp3-at felejti. Ha néma üzemmódra átállítom (aminek ugye az értelme, hogy a csengetés ki van kapcsolva, csak rezeg), és valaki megcsengeti a telót, akkor utána ha beállítom mondjuk az általános profilt (mp3-as csengőhanggal), és megcsengetnek, SNITT!! a képernyő jelzi a hívást, de se hang nyista!

Mindezt gyári mmc karival. Ha ki-bekapocsolom a tellát, akkor visszaáll a normál helyzet.


ACP-7 töltő, gyári, ez csak 350 mA-el tölt, SZPÍÍÍÍCSOP-ban csak 1 ropiba kerül, szerintem érdemes beruháznom.

Az az ominózus alkatrészpörkölődés nem lehet, hogy a durva 800mA-el összefügghet?


pén. szept. 17, 2004 9:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Persze pár összehasonlítható dologban jobb, pl. a kihangosító emlékszik a beállított hangerőre.


Vodánál az ACP12-E jelű akksitöltőt adták hozzá, ezél eléggé durva, 800mA-al tölt. Szerintetek az Alcatel 350 mA-es töltőjét használhatom, ha békésebb töltésre vágyok? (a dugó ugyanaz)


a gyári 32 megás mmc odavissza müxik pc-n kártyaolvasóval, fotók át pc-re, pc-ről mp3 a karira, mindenféle külön könyvtár nélkül. (persze, amíg megtanultam a hátlapot leszedni.... majdnem magától lejött a vodaembléma, annyit masszíroztam ;-)


VISZONT: (mindjárt írom...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Telefanni pén. szept. 17, 2004 10:04-kor.



pén. szept. 17, 2004 9:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Frenklin írta:
Nem tudjátok, hogy kompatibilis -e a bluetoothos billentyűzetet a 6230-assal?


1. What Nokia phone models are compatible with the Wireless Keyboard?
Compatible phones at launch include the Nokia 7610, Nokia 6260 and Nokia 6630 mobile phones. In the future more phones may be added to this list.


csüt. szept. 16, 2004 23:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Lenne pár kérdésem a 6230-assal kapcsolatban:

-Az MP3 lejátszója szól úgy mint pl a 3300-ásé?
-Mennyire szokható a középső navi 4 irányú gomb középső 5-ödik gombja? Nekem fényképezésnél néha sikerült mellényomni például ha magamat akartam lefényképezni.
-meg tud nyitni *.txt fájlokat?
-mekkora képet tud max megnyitni? Azaz hány kilóbájtosat?
-mekkora az mp3 lejátszójának a minimálik kbps lejátszhatósága? pl 48 kbps 44khz mono hangokat is le tud játszani?
-hány kilóbájtos lehet max egy midi?
-az aksija hány órás mp3 lejátszást bír?

kb ennyi. A válaszokat előre is köszi:) Lehet jövőhéten meglepem magam egy ilyen telcsivel. :oops: :oops: :oops:


csüt. szept. 16, 2004 22:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
7280!? ugylátom megint elgurult a gyogyszerük a Nokia designereknek.
-
Most probáltam ezt az 1x1 pixeles alternativ megoldásu oplogót. Tényleg jó!!


csüt. szept. 16, 2004 21:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Hat, ahhoz nem is art :)


csüt. szept. 16, 2004 19:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 636
Tartózkodási hely: 900/1800 Mhz
Hozzászólás 
A kompatibilitást nemrég a symbianos okostelókhoz kötötték, de aztán mégis kiderült, hogy a 7280 (állítólag) menni fog vele... :roll:


csüt. szept. 16, 2004 19:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Valoszinu nem lesz az.


csüt. szept. 16, 2004 19:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Nem tudjátok, hogy kompatibilis -e a bluetoothos billentyűzetet a 6230-assal?


csüt. szept. 16, 2004 19:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Eza 1/2 re arokba vezetos tetszett!


csüt. szept. 16, 2004 19:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 12:17
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Úgy tünik megint itten :)
Hozzászólás 
Megvan az ingyenfilm megoldása! A rengeteg film láttán felmerül a kÉrdÉs mennyi az uw-n az ingyen tárhely? Hát igen generálj egy oldal látogatságot És pÉnzt kapsz Érte! Ravasz :-/ ha valakinek van használható linkje megosztaná velünk? :-)


csüt. szept. 16, 2004 17:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
meg pl. a parhuzamos fele wap terminalban van egy pop up menu amit siemens browser hasznal persze lehet hogy ez csak programozas kerdese


csüt. szept. 16, 2004 17:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
pl. c 55 ben tobb a testre szabhato gomb pedig kevesebb a gomb. Mivel azon minden gombhoz rendelheto parancs, nem csak hivas. Persze azert eleg intelligens ig is.


csüt. szept. 16, 2004 17:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Szo mi szo lesz mit megszoknom rajta a szamomra sok mindenben logikusabb praktikusabb siemens utan. (FISI, Arpi! Bocs a markahutlensegert!)


csüt. szept. 16, 2004 17:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Milyen poloskakrol van szo? Epp kezdtem volna az elso hsz-t ide irni rajta,amikor az akksi megadta magat.


csüt. szept. 16, 2004 17:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
Telefanni, nem kell tesztelned. Normál használatnál ugyis maguktól elöjönnek azok a poloskák. De el kell döntened: Most vagy telefonálsz, vagy iszol!? A kettö egyszerre veszélyes mert 1/2-re vezetheted a hivott felet és az árokban kötsz ki. :!:


csüt. szept. 16, 2004 15:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
nekem is atlag egy napot megy: napi 10 sms. 2,5-3 ora duma, wap, mms, bluetooth, infra stb:-) hasznalva van de arra vettem:-)


csüt. szept. 16, 2004 15:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Finec írta:

Hmm, emberek megvettem! :):):)

v 04.28
24-06-04
RH-12
GSM P1.1
(c) NMP

Már csak a kis vodás jelet fogom este leacetonozni róla.... :P

Nekem eddig nagyon tetszik, köszönök minden segítséget!




Részemről is ugyanezen SW paraméterekkel ékeskedik. Én részemről sajnálok ennyi rengeteg finom alkoholt elpazarolni egy madrincakaparásra: vagy lenyalatom a kutyámmal (majd bekenem neki kolbászkrémmel), vagy úgy marad.... :o


Visszatérve az igen komoly hangnemhez: bár semmilyen kábelem 1 előre, s irda se kékfog se adat, de ezekkel kapcsolatos feladatokon kívül lelkesen várom, hogy mit nézzek meg 4.28-as sw-vel, milyen bug-ot teszteljek, stb. Ha nem kaptok 1-ből választ, az csak amiatt lesz, hogy 7 végén szüretelni megyek, és még nem bírja a kezemben tovább 1/2 napnál szusszal szegény, annyit nyúzom. (Én meg a muftot nem bírom majd 1/2 napnál tovább, ez félő hogy nem hogy 1/2, de 1 egész napnál is világosabb)


csüt. szept. 16, 2004 14:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 98  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség