Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. okt. 04, 2024 18:27



Hozzászólás a témához  [ 80 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Samsung "okostelefon": D410 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Trabi TM írta:
Tudna valaki pár ilyen csengőhangot adni nekem, ami a D410-ben rezgést, és csörgést idéz elő egyszerre :)

THX.


Látom nem sokan használnak ilyen telót :roll:

Sajnos nem. Vettem volna, de nem akar lemenni az ára. :(


szomb. márc. 26, 2005 23:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Tudna valaki pár ilyen csengőhangot adni nekem, ami a D410-ben rezgést, és csörgést idéz elő egyszerre :)

THX.


Látom nem sokan használnak ilyen telót :roll:


szomb. márc. 26, 2005 22:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Odo írta:
Ha a telefonon nem lenne, az Easy GPRS progiban is van jópár csengőhang.


Tudna valaki pár ilyen csengőhangot adni nekem, ami a D410-ben rezgést, és csörgést idéz elő egyszerre :)

THX.


pén. márc. 25, 2005 11:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
fufi írta:
Hello

Lenne még egy kérdés. Illetve egy probléma (amit tán a legzavóbb).
Tényleg nincs szundi funkció? Szoft frissítéssel se lehet vhogy?

reméykedve várom a valászt...

Tényleg nincs. Ezért szoktam beállítani 3 ébresztést, az is megteszi.


kedd márc. 08, 2005 9:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 02, 2005 8:31
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Hello

Lenne még egy kérdés. Illetve egy probléma (amit tán a legzavóbb).
Tényleg nincs szundi funkció? Szoft frissítéssel se lehet vhogy?

reméykedve várom a valászt...


kedd márc. 08, 2005 7:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
fufi írta:
És melyik csengőhangokkal tud? Mert nekem egyikkel sem akarja a dolgot.

Ha a telefonon nem lenne, az Easy GPRS progiban is van jópár csengőhang.


pén. márc. 04, 2005 9:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 02, 2005 8:31
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
És melyik csengőhangokkal tud? Mert nekem egyikkel sem akarja a dolgot.


csüt. márc. 03, 2005 21:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
fufi írta:
Hello mindenki

Pár napja vettem én is egy ilyen telefont, és lenne pár kérdésem vele kapcsolatban.

Tényleg nem tud a telefon egyszerre rezegni és csörögni is? (ez elég zavaró)
Java alkalmazásokat sikerült már valakinek telepítenie rá (nem wapról)
Feljebb olvastam h a test menüben ki lehet kapcsolni a fényképező zárhangját. Hogyan jutok oda be?

Amúgy nagoyn meg vagyok elégedve a telefonnal. Eddig volt nokián és SE-m is, és most ez. Az sms írást két nap alatt megszoktam, és most már ugyan úgy megy mint eddig.

Valóban nem tud egyszerre rezegni és csörögni, csak bizonyos csengőhangokkal.


szer. márc. 02, 2005 10:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 02, 2005 8:31
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Hello mindenki

Pár napja vettem én is egy ilyen telefont, és lenne pár kérdésem vele kapcsolatban.

Tényleg nem tud a telefon egyszerre rezegni és csörögni is? (ez elég zavaró)
Java alkalmazásokat sikerült már valakinek telepítenie rá (nem wapról)
Feljebb olvastam h a test menüben ki lehet kapcsolni a fényképező zárhangját. Hogyan jutok oda be?

Amúgy nagoyn meg vagyok elégedve a telefonnal. Eddig volt nokián és SE-m is, és most ez. Az sms írást két nap alatt megszoktam, és most már ugyan úgy megy mint eddig.


szer. márc. 02, 2005 8:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 12:54
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Budaörs
Hozzászólás 
Nekem már van ilyen telóm egy hónapja és nyugodtam mondhatom nagyon jó kis készülék ami az sms írást illeti tényleg egy picit furcsa volt a nokia után de azért nem nehéz csak szokás kérdése. De most is azt mondom én nagyon várom már a D500 at.


szomb. jan. 15, 2005 16:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Samsung D428 a gsmarénán. Ez a kínai piacra készült?


szomb. jan. 15, 2005 14:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Még mindig ezt tartom a legszebb telefonnak...

http://www.samsung.com/common/microsite ... n_006.html

nincs vkinek olcsón eladó? :)


kedd jan. 11, 2005 17:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
Ciccio írta:
Ébreszt a telefon kikapcsolt állapotban is?


Természetesen IGEN, és tudomásom szerint a naptárja is megy kikapcsolva (az S100 óta ez így van), sőt talán töltés alatt (kikapcsolva) is működik (az X600-nál legalábbis működik)!


csüt. okt. 07, 2004 18:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Ébreszt a telefon kikapcsolt állapotban is?


szer. okt. 06, 2004 12:06
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 636
Tartózkodási hely: 900/1800 Mhz
Hozzászólás 
Macika: szerintem is szerencsés, ha távolságot tartunk készülékektől, márkáktól, elvégre is ezek csak k. használati eszközök. :)

Azt hiszem vannak ennél sokkal fontosabb kérdések, melyekben elköteleződést kellene mutatni.


szomb. szept. 11, 2004 17:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Odo írta:
Egyértelműen elfogult volt szerintem. Olyanokba kötött bele, ami tényleg jó rajta. Valóban semmi extra nincs rajta (mp3, rádió, memókártya), de amit rátettek az jól műkszik. A kamerához kapcsolódó szolgáltatások viszont szélesek, és gyönyörű a kijelző.

Teljesen egyértelmű, hogy egy elfogult Nokiás a cikkíró. Nyomokban felfedezhető, hogy próbál pártatlan lenni, de nem mindig sikerül neki. Bár nekem nem volt Samsungom (még), de próbálkoztam már szinte minden típussal, valóban szokatlan jelenség az SM-írás vele, nehezebb megszokni, mint a Nokiát vagy az SE-t.
Jó lenne, ha mindenki ilyen egészséges humorral tudna írni a készülékekről. Nekem tetszett, és a teszt elolvasása ellenére nem tartom rossznak a készüléket, mivel a legutóbbi talin sokat tapiztam a proto-ját. Azonban ott, már akkor (is) győzött az E800-as. Szinte mindenben jobb volt.


szomb. szept. 11, 2004 14:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 06, 2004 9:31
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Sziasztok!

Az exponáló hang kikapcsolásáról szeretnék kérdezni! Szóval hogyan lehet megjeleníteni a "test menut"?


szomb. szept. 11, 2004 13:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Egyértelműen elfogult volt szerintem. Olyanokba kötött bele, ami tényleg jó rajta. Valóban semmi extra nincs rajta (mp3, rádió, memókártya), de amit rátettek az jól műkszik. A kamerához kapcsolódó szolgáltatások viszont szélesek, és gyönyörű a kijelző.

Van már esetleg vkinek infója arról, hogy szolgáltatóknál megjelenik-e?


szer. aug. 11, 2004 20:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Na, ez egy jó teszt :)
A Telecom Magazin átvehetné a stílust, de a szerzőt is. :wink:[/quote]

Szia!
Mivel nekem ilyen telóm van,elég objektíven tudom megitélni!Nekem semmi bajom nem volt az sms-ekkel!Sőt a billentyűzete jobb,mint a nokia 6600-osnak!Legalábbis nekem a nokiával több gondom volt!
Szerintem nagy tahó módon irta a cikket!Ez a cikkiró nem látott még mobiltelefont sem!Nem értem,hogy hogyan engedték meg,hogy megirjon egy ilyen tesztet!Hozzá teszem nem ez a legokosabb telefon,de ennyire leócsárolni nem kéne!Én ezek után egy nokia 1110-est adnék a kezébe! :lol:


szer. aug. 11, 2004 19:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Odo írta:
Annyi Samot, mint én bizti nem használtál :) Gyorsan lehet vele írni, csak meg kell szokni. Ennyi.


Hiszek neked:)
Saját: C100, asszonynak: A400, 800.
Az biztos, hogy megszokható, mindenesetre felüdülés volt visszatérni a kalevala-fonhoz. :wink:


csüt. aug. 05, 2004 13:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nord írta:
Használtam néhány Samsungot.
Az sms-írással kapcsolatban a szerző fogalmazhatott volna keményebben is, akkor is tényszerű maradt volna...


Annyi Samot, mint én bizti nem használtál :) Gyorsan lehet vele írni, csak meg kell szokni. Ennyi.


csüt. aug. 05, 2004 12:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Használtam néhány Samsungot.
Az sms-írással kapcsolatban a szerző fogalmazhatott volna keményebben is, akkor is tényszerű maradt volna...


csüt. aug. 05, 2004 12:52
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Volt szerencsém kipróbálni a telót, s semmi gond nincs a billentyűzet használatával. Pedig nem éppen kis kacsóm van :)
A karakterek használata szintén könnyen megtanulható.
Ébresztés: ha jól tudom legalább három időpontot be lehet állítani. Ha ez nem elég, akkor bomba is robbanhatna a füle mellett :D
A készülék hibája inkább az, hogy extrák nem nagyon vannak rajta (csak fotózáshoz), és a memória lehetne nagyobb. Más minden oké.


csüt. aug. 05, 2004 12:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
"Szétcsúszás a Samsunggal

Első pillantásra lenyűgöző, megismerve elborzasztó. A Samsung SGH-D410 hangja tökéletes, a kijelzője varázslatos, sms-t ellenben nehéz megőrülés nélkül írni rajta. Legzseniálisabb opciója a kamera, kár, hogy a júzer inkább telefonra vágyott volna.





Egyszer csak éles visítás hasított a fülembe, majd alig egyéves mobiltelefonom feladta a létért folytatott küzdelmet. Újraindítás után kiderült, hogy a billentyűzetem nagy részének, köztük a PIN-kódom jelentős hányadát kitevő hetes karakternek búcsút inthetek. Ötéves mobiltelefonáló tapasztalattal a hátam mögött nem tűnt kihívásnak egy új készülék megismerése. Naivitásom büntetése egy hét szenvedés lett a Samsung SGH-D410 készülékével.

Az új készüléket kézbe kapva elsőre boldog elégedettség fogott el. Hatalmas a kijelző, felbontása 176x220 pixel, és összesen 260 ezer szín megjelenítésére képes. A készülék méretéhez képest az antenna kissé túlméretezett, és a kellemesen rideg acélszürke test egy később szinte teljes egészében használhatatlannak bizonyuló billentyűzetet zár le.

A csúsztatható fedőlap légiesen siklik, akár egyetlen ujjal is szétnyitható a készülék, néha azért - ennek ellenére - elfog a gyanú, hogy a dél-koreai gyártó nem a funkcionális szükség kedvéért jött ki a csúsztatható fedőlapos modellel, hanem csak azért, hogy legyen neki olyan is.


Hatvannégy szólam

Ismerkedésünk első lépéseként reflexből lecserélem a csengőhangot. Tapasztalataim szerint a mobilgyártók egy világösszeesküvés keretében kizárólag elviselhetetlen polifónikus csengőhangokat hajlandóak belebiggyeszteni készülékeikbe. Ez a példány 64 szólamban képes megszólalni, és a minden felől érkező hang biztosan nagyon esztétikus, de feltételezi, hogy a készülék tulajdonosa az idő minden pillanatában tökéletesen tisztában van készüléke térbeli helyzetével. Én nem. Csengőhangot ennek ellenére nem cseréltem, hanem a hatvannál is több elviselhetetlen kompozíció átpörgetése után csak rezgésre állítottam a készüléket.

A rezgés ereje azonban oly mértékben áttörő, hogy az az érzésem támad, minden beérkező hívásom után közleményt ad ki a szeizmológiai intézet. Később megnyugszom, amint kiderül, hogy zsebben illetve táskában teljesen észrevétlenül is képes rezegni. Mivel a fejlesztők úgy gondolták, hogy egy telefon vagy rezeg vagy csörög, végül mégis a nyilvános megalázást választom a vidéki éjjel csengőhang formájában.

Az SGH-D410 vizuális és hangeffektekben nagyon jó, még soha nem találkoztam olyan készülékkel, amin ilyen tisztán és érthetően hallani azt, akivel beszélek. A fényképezés funkció a forgatható VGA-kamera segítségével kukkolói magasságokba emeli a júzert, senki sem bújhat el a bármilyen irányban fényképező kamera lencséje elől. A 640x480 pixel felbontású képeket emailen és MMS-ben is továbbíthatunk.

Az emailkliens funkció nem csupán a képtovábbításra, hanem elektronikus levelezésünk nyomon követésére is alkalmas. A képek mellett 30 másodpercnyi mozgókép rögzítésére is képes, azonban az a speciális formátum, amiben tárolja, nem kompatibilis az MMS szabvánnyal, így más típusú telefonon nem lehet a videót megnézni.


Sms-nehézségek

Az sms-írás sajnos lehetetlen, vagy legalalábbis az egyhetes tesztelési időszak nem elegendő a tudás elsajátítására. Kezdjük azzal, hogy a billentyűk olyan közel esnek egymáshoz és olyan kicsik, hogy minden háromévesnél idősebb júzer számára jelentős koncentrációt igényel, hogy a megfelelő gombot, és csak azt nyomja. Ráadásul alapbeállítás az idegesítő szótárfunkció, és az írásjelek is csak két különböző billentyűről érhetőek el, úgy, hogy még a kis- és nagybetűk között is váltogatni keljen.

Egy samsungos ismerős öt nap után árulta el a megőrülésmentes sms-írás trükkjét: "írj be rögtön az üzenet elejére három kettőspontot, három zárójelet, három vesszőt és három felkiláltójelet, aztán navigálj közöttük". Hát, kösz.

Ennyi kínszenvedés után már boldogan szabadultam volna a készüléktől, amikor hirtelen rájöttem. Filozófiai különbségek feszülnek köztem és közte. A megfejtést egy átaludt ébresztés adta: a jó Samsungot derék, munkamániás dél-koreaiakra tervezték, akik még az amúgy csak bamba zavart okozó ébresztő csergés első hangjára kipattannak az ágyukból, hogy elfoglalják a helyüket a termelésben. A szundi opciót meg meghagyják a dekadenciába fulladó jóléti nyugati társadalmaknak."

Forrás: http://index.hu

Na, ez egy jó teszt :)
A Telecom Magazin átvehetné a stílust, de a szerzőt is. :wink:


csüt. aug. 05, 2004 12:15
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Akoska írta:
dredd63 írta:
Akoska: igy igaz es ugyanez a helyzet a GX-15 topiccal is... Annak sincs nagy forgalma :wink: Udv



Hát ja. De ha aránypárba tennénk a nagy forgalmú pl. Nokia topicok hozzászólásszámát ezekével és az eladott készülékekkel is ezt tennénk, még mindig agyoncsacsogottnak tűnne ez is meg a GX15 is :)
Nokiából ANNYIVAL több is kel el...


Azért ez már régen nem így van!


hétf. júl. 19, 2004 16:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
dredd63 írta:
Akoska: igy igaz es ugyanez a helyzet a GX-15 topiccal is... Annak sincs nagy forgalma :wink: Udv



Hát ja. De ha aránypárba tennénk a nagy forgalmú pl. Nokia topicok hozzászólásszámát ezekével és az eladott készülékekkel is ezt tennénk, még mindig agyoncsacsogottnak tűnne ez is meg a GX15 is :)
Nokiából ANNYIVAL több is kel el...


hétf. júl. 19, 2004 15:07
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Most meg a T-Mobile azt mondta, hogy tervbe van véve a készülék forgalmazása. Megőrjítenek :evil:


hétf. júl. 19, 2004 13:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
A fene enné meg a Samsungot, azt mondták nem lesz kapható szolgáltatónál :(
Ilyet se veszek már


hétf. júl. 19, 2004 10:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
GyuSzuM írta:
Egyébként a legtöbb Samsung-topic hamar kihal, valószínűleg azért, mert jó telókról van szó, úgy mennek, ahogy az a nagykönyvben meg van írva, s így nincs mit kommentálni. :D


LÁSD AZ sx1-ES FÓRUMOT (IS).


szomb. júl. 17, 2004 17:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Akoska: igy igaz es ugyanez a helyzet a GX-15 topiccal is... Annak sincs nagy forgalma :wink: Udv


szomb. júl. 17, 2004 6:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
GyuSzuM írta:
Egyébként a legtöbb Samsung-topic hamar kihal, valószínűleg azért, mert jó telókról van szó, úgy mennek, ahogy az a nagykönyvben meg van írva, s így nincs mit kommentálni. :D



LOOOOL :mrgreen:


szomb. júl. 17, 2004 1:23
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Való igaz, hogy drága, de ha már függetlenül 100-ért el lehet vinni, akkor egy szolgáltatónál már elfogadható ára lenne. Ezért próbálkozok, hátha van vkinek belső infója, de mint láthatjuk nincs :(


pén. júl. 16, 2004 18:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 636
Tartózkodási hely: 900/1800 Mhz
Hozzászólás 
Örülök, h ilyen jól elvagy itt. :)
Mint a topic nyitóját engem is érdekel ez a kütyü, de hát mit írjak?
Nem mondhatom, hogy tegnap beszéltem a beszerzési igazgatóval bármelyik mogulnál, s így értékes infókkal rendelkezek. :mrgreen:

Egyébként a legtöbb Samsung-topic hamar kihal, valószínűleg azért, mert jó telókról van szó, úgy mennek, ahogy az a nagykönyvben meg van írva, s így nincs mit kommentálni. :D

Ja, meg a másik, hogy drága a készülék, s valószínűleg ez sem fokozza körülötte az itteni felhajtást.


pén. júl. 16, 2004 17:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Csak azért se hagyom! Egyedül is jól elbeszélgetek itt magammal :)

Tényleg senkit nem érdekel ez a teló? :(


pén. júl. 16, 2004 9:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Van esetleg vkinek infója arról, hogy megjelenik-e valamelyik hazai szolgáltatónál?


szer. júl. 14, 2004 19:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Már a fehérvári médiában is ki van rakva, persze az árát még nem tudják. Mondjuk mint szinte minden telónak az MMben, úgyis magas ára lesz.

Igazam lett, 139900-ért rakták ki, am i nevetséges. Az EW-ben 99 ezer Ft.


csüt. júl. 08, 2004 15:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
An-Dante.. írta:

És BT melyikben lesz először? ;) És melyiken nem lesz olyan randa adótorony? :lol:


Érdekes, Bluetooth headsetet gyártanak Samsungék. Vagyis az új telek már harapósabbak lesznek. EDGE és 3G képes telójuk is van már. A D710 pedig Symbianos.


szer. júl. 07, 2004 23:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
An-Dante.. írta:
Természetsen sugárzási és térerő szempontból jobb a külső antenna.


S számomra ez a lényeg!


szer. júl. 07, 2004 13:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Az akkor parktikus ha nem rakod zsebre a telót.
Természetsen sugárzási és térerő szempontból jobb a külső antenna.


szer. júl. 07, 2004 12:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
An-Dante.. írta:
Odo írta:
Aki nyitotta a topicot azért tette idézőjelbe ezt.
Szétszabdalt memória talán ebben van utoljára.


És BT melyikben lesz először? ;) És melyiken nem lesz olyan randa adótorony? :lol:


Adótorony? Már eddig is volt olyan (E700, X100, E800). Egyébként már leírtam, hogy jobb szeretem, ha külső antenna van egy telón. :)


szer. júl. 07, 2004 12:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Odo írta:
Aki nyitotta a topicot azért tette idézőjelbe ezt.
Szétszabdalt memória talán ebben van utoljára.


És BT melyikben lesz először? ;) És melyiken nem lesz olyan randa adótorony? :lol:


szer. júl. 07, 2004 12:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
An-Dante.. írta:
A teló nem okostelefon. Habár sokkal okosabb, mint az eddigi modellek..
A szétszabdalt memóriája és a bluetooth hiánya egyre égetőbb probléma a Samsung modellekben.. :roll:


Aki nyitotta a topicot azért tette idézőjelbe ezt.
Szétszabdalt memória talán ebben van utoljára.


szer. júl. 07, 2004 12:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2473
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A teló nem okostelefon. Habár sokkal okosabb, mint az eddigi modellek..
A szétszabdalt memóriája és a bluetooth hiánya egyre égetőbb probléma a Samsung modellekben.. :roll:


szer. júl. 07, 2004 12:10
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
shadowleap írta:
2 napot bír az aksija? :?
én nem értem hogy tesztelik ezek annál a mobil-review-nál. ott sosem láttam még olyan telót, amit 2 napnál tovább bírta volna nekik, pedig az itthoniak mindig azt mondták hogy 200óra körül.
náluk mi az intenzív használat? rövidre zárják az aksit? szerintem ez is jóval tovább bírja...


Biztos nem bírja tovább a nagy kijelző miatt. De adnak hozzá két akksit.


szer. júl. 07, 2004 9:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
dredd63 írta:
Bibibííí... a mobilos találkozón mi már agyonnyomkodtuk hónapokkal ezelőtt :wink: :lol: :lol:
... de ne kérdezz bele, hogy miket tud, meg milyen, mert nem lehetett kiszedni SamsungX600 topictársunk kezéből :lol: :lol:

Üdv


:D :D :D

Arra lennék inkább kiváncsi, hogy mikor lesz kapható szolgáltatónál. A tudását már nagyjából felmértem :)


szer. júl. 07, 2004 9:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
2 napot bír az aksija? :?
én nem értem hogy tesztelik ezek annál a mobil-review-nál. ott sosem láttam még olyan telót, amit 2 napnál tovább bírta volna nekik, pedig az itthoniak mindig azt mondták hogy 200óra körül.
náluk mi az intenzív használat? rövidre zárják az aksit? szerintem ez is jóval tovább bírja...

amúgy nekem annyira nem tetszik ez a teló sem, mint ahogy áltlaában a szögletesebbek. (ezért nem vagyok SE kedvelő se)
amúgy külső antenna nekem is jobban tetszik (férfitelefonok:))


szer. júl. 07, 2004 8:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Odo írta:
Szombaton volt szerencsém egyet a kezemben tartani. Éőben is nagyon szép, jól kézre áll. A designra semmi panasz nem lehet, akárcsak az összeszerelésre. A kijelző csodálatos színekben pompázik, nagyon élethű. A mechanika különösen tetszett, ahogy a helyére csúszik a teló. Csak egy finom mozdulat kell hozzá.


Bibibííí... a mobilos találkozón mi már agyonnyomkodtuk hónapokkal ezelőtt :wink: :lol: :lol:
... de ne kérdezz bele, hogy miket tud, meg milyen, mert nem lehetett kiszedni SamsungX600 topictársunk kezéből :lol: :lol:

Üdv


szer. júl. 07, 2004 6:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Szombaton volt szerencsém egyet a kezemben tartani. Éőben is nagyon szép, jól kézre áll. A designra semmi panasz nem lehet, akárcsak az összeszerelésre. A kijelző csodálatos színekben pompázik, nagyon élethű. A mechanika különösen tetszett, ahogy a helyére csúszik a teló. Csak egy finom mozdulat kell hozzá.


szer. júl. 07, 2004 0:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Van vkinek infója arról, hogy a témobáljnál mikor jelenik meg?


kedd jún. 15, 2004 15:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás Re: Samsung "okostelefon": D410
http://www.mobile-review.com/review/sam ... 0-en.shtml

- MMS: az elküldöttek maximális mérete 100kB lehet, a bejövő viszont csak 45kB ( :?: ),
Idézet:

A bejövő is 100 kB


hétf. jún. 14, 2004 17:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 80 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség