Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 7:33



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Ja, a CSD csúcsidőn kívül 12,50 bruttó. (Perc alapon, nem 10 kB-onként)


hétf. nov. 22, 2004 18:23
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólás 
Andee írta:
Sziasztok!

Pannon netben jártasok segítségét kérném. Partnerkártya használója internetezett (8mb havi forgalom) és mindez 9600ft-jába került. 10 kb díja csúcsidőn kívül bruttó 11,25ft-ba került. Végignéztem az összes internetes tarifát a pannon honlapján és sehol nincs ilyen magas díj. Igaz az is érdekes hogy bírt netezni, mert pgsm honlap szerint 400ft-os átalánydíjas gprswappal nem lehet netezni, mellé más gprs csomagot nem lehet rendelni. Neki siekrült netezni net apn-nel. Milyen tarifa szerint számlázott a pannon? Vagy ez csak pannonline bénázás megint?

Segítségeteket előre is köszi!


Nem lehet hogy GPRS helyett vonalkapcsoltan internetezett? Annak percdíja van. Ha jól emlékszem csúcsidőn kívül, de nem hétvégén 20 Ft/perc. Így a 9600 Ft-ból kereken 8 órát tudott internetezni.


hétf. nov. 22, 2004 18:08
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Sziasztok!

Pannon netben jártasok segítségét kérném. Partnerkártya használója internetezett (8mb havi forgalom) és mindez 9600ft-jába került. 10 kb díja csúcsidőn kívül bruttó 11,25ft-ba került. Végignéztem az összes internetes tarifát a pannon honlapján és sehol nincs ilyen magas díj. Igaz az is érdekes hogy bírt netezni, mert pgsm honlap szerint 400ft-os átalánydíjas gprswappal nem lehet netezni, mellé más gprs csomagot nem lehet rendelni. Neki siekrült netezni net apn-nel. Milyen tarifa szerint számlázott a pannon? Vagy ez csak pannonline bénázás megint?

Segítségeteket előre is köszi!


hétf. nov. 22, 2004 17:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Kellet megint visszahozni a prolis urget, a szuperkompatibilis oltonyevel egyutt.


szomb. nov. 20, 2004 7:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Hát igen... Az ember jobb érzéssel tartozik oda, ahol komolyan veszik még akkor is, ha kis pont egy cég életében, és nem oda, ahol hülyére veszik és fejőstehénnek nézik (persze kifogyhatatlannak)...
Én Pannonos vagyok (még), ettől függetlenül objektívnek tartom magam a témában, ha kell, akkor adok neki :D

Üdv!


pén. nov. 19, 2004 21:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Én nem vagyok pannonos :-). Bár egy jó pár dolog miatt szívesen lennék. De sajnos vannak alapvető gerinctelen húzások, ami miatt nem. Nem baj, ha néha dologban drágább, mint a voda, legfeljbeb vennék egy vodás SIM-et másodkártyának. De az előbbiek miatt nem vagyok pannonos.


pén. nov. 19, 2004 20:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A következő jutott eszembe: akik itt írogatnak a Pannongyalázóban, vajon a kisebb vagy a nagyobb részük Pannonos? Szerintem utóbbi... :D

Üdv!


pén. nov. 19, 2004 20:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ötvenszer annyit költ az új csomag bevezetési és reklámköltségeire, mint az abból kiherélt páratlanszámon bukna... Egy év múlva úgyis kitalál valami újabb húzást, spórolhatott volna.

Üdv!


pén. nov. 19, 2004 20:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 445
Tartózkodási hely: néha itt, néha ott
Hozzászólás 
Ném fázis késésel most néztem utána a "29Ft" csodának.
Hát a Panonn megint hoza a gerinctelen formáját.
Pedig már azt hittem lesz valami normális lépése, de ez egy sunyi soher banda. :evil:


pén. nov. 19, 2004 19:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Ha a Pannon a reklamjaiban Legyen Ön is milliomos elemeket hasznal, s volt a Felezes az SMS-nel, meg az MMS-nel szeptember 13-tol november 13-ig, majd ujabban a Telefonos segitseget hasznalja a 0 Ft kezdöreszletü telefonoknal, akkor a Pannon Praktikumot miert Közkivanatra jeligevel hirdeti, miert nem a Közönseg segitsegevel? Mert ezeket csak postpaidnel hasznalja?
Korábban már írtam: ne keress a Pannonnál logikát, mert nem udja, mi az. Lehet, hogy ez az egyetlen baj velük :roll:

Üdv!


pén. nov. 19, 2004 19:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Megvan(most láttam),a csaj ezt mondja:
'Én még matekból is megbuktam" és alá kiírva,hogy egyszerű csomagok: voda 90-800 :lol:


csüt. nov. 18, 2004 23:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ha a Pannon a reklamjaiban Legyen Ön is milliomos elemeket hasznal, s volt a Felezes az SMS-nel, meg az MMS-nel szeptember 13-tol november 13-ig, majd ujabban a Telefonos segitseget hasznalja a 0 Ft kezdöreszletü telefonoknal, akkor a Pannon Praktikumot miert Közkivanatra jeligevel hirdeti, miert nem a Közönseg segitsegevel? Mert ezeket csak postpaidnel hasznalja?


csüt. nov. 18, 2004 23:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Én azt a nagyon régi Ericssonos reklámot láttam, mikor a csávó nagyon elégedett volt a legalább 5 éves, kihatjtható antennás telójával.De aztán mégis elgondolkodott...


Igen,az is volt.Nekünk az a teló ott pihen a szekrényben :)
Haverom faterja nemrég még használta is ez Eri GH 198-ast,igaz,új varta akksi kellett már bele :)


csüt. nov. 18, 2004 23:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
pampika írta:
CineDOG írta:
Itt a KÖZKÍVÁNATRA! Te mit látnál szívesen!
-Téged meztelenül, de előbb menj a plasztikára! :)


Én legszívesebben a torkába implantálnám azt a bot mikrofont..És akkor elégedett lennék :D


Az a poén,hogy most láttam egy voda spotot,ami vmi olyasmiből állt,hogy egy csaj felkiált,hogy "de hülye vagyok,hogy nem tudok számolni",vagy valami ilyesmi :)

JAJA!

Ezt vajon melyik konkurens szolgáltató tábora fogja sértésként értelmezni? :D


csüt. nov. 18, 2004 23:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Én azt a nagyon régi Ericssonos reklámot láttam, mikor a csávó nagyon elégedett volt a legalább 5 éves, kihatjtható antennás telójával.De aztán mégis elgondolkodott...


csüt. nov. 18, 2004 23:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Itt a KÖZKÍVÁNATRA! Te mit látnál szívesen!
-Téged meztelenül, de előbb menj a plasztikára! :)


Én legszívesebben a torkába implantálnám azt a bot mikrofont..És akkor elégedett lennék :D


Az a poén,hogy most láttam egy voda spotot,ami vmi olyasmiből állt,hogy egy csaj felkiált,hogy "de hülye vagyok,hogy nem tudok számolni",vagy valami ilyesmi :)


csüt. nov. 18, 2004 22:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Itt a KÖZKÍVÁNATRA! Te mit látnál szívesen!
-Téged meztelenül, de előbb menj a plasztikára! :)


csüt. nov. 18, 2004 22:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Nem tudom, miért kell ezen annyira problémázni... A törvényben ott van, mi az, ami feltétlenül kell, és mik az opcionális dolgok. Nem kötelező a fénymásolás, de egyszerűbbé teszi a vásárlást. És szerintem mivel nem kötelezően másolnak, hanem csak ha hozzájárulsz, így senkinek egy szava sem lehet.

Üdv,
C.


csüt. nov. 18, 2004 1:46
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
McLaca írta:
Nekem prepaid csomag vásárlásnál a területi képviseleten másolták le a személyim. Előtte közöltem a csajjal, hogy ugye tudja, hogy ez nem egészen jogszerű, mire ő azt mondta, hogy dehogynaem mert XY adatvédelmis jóváhagyása szerint nekik lehet másolni úgy, ha a képemet letakarják, de egyébként meg nem vehetek telefont. Ez még ok. is, de az igazolványszámomhoz akkor sincs semmi közük. Kép nélkül viszont minek fénymásolnak? Úgyis be kell diktálni nevet, címet, akkor minek másolni? Ránéz, összehasonlítja, hogy valóban azt mondtam, ami rajta van, és ennyi. De minek lemásolni???
Nem tudják megmagyarázni ők sem.

Üdv!


Az ügyintéző egy alkalmazott, nem ő találta ki ezt a másolásdit. Ha nem kötik az orrára az okát, az nem az ő hibája.


szer. nov. 17, 2004 22:48
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nekem prepaid csomag vásárlásnál a területi képviseleten másolták le a személyim. Előtte közöltem a csajjal, hogy ugye tudja, hogy ez nem egészen jogszerű, mire ő azt mondta, hogy dehogynaem mert XY adatvédelmis jóváhagyása szerint nekik lehet másolni úgy, ha a képemet letakarják, de egyébként meg nem vehetek telefont. Ez még ok. is, de az igazolványszámomhoz akkor sincs semmi közük. Kép nélkül viszont minek fénymásolnak? Úgyis be kell diktálni nevet, címet, akkor minek másolni? Ránéz, összehasonlítja, hogy valóban azt mondtam, ami rajta van, és ennyi. De minek lemásolni???
Nem tudják megmagyarázni ők sem.

Üdv!


szer. nov. 17, 2004 22:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
tarby írta:
Ha valamivel (fénymásolással) bizonyítani tudod, hogy valóban létező személyi, valóban létező személy vásárolt akkor egy igen jelentős fraud lehetőséget máris kiszűrtél.


Lopott személyi és máris bebukott ez az elméleted. Egyébként meg a pannonnak nincs (vagy inkább sincs) joga vizsgálni a személyazonosságot.


szer. nov. 17, 2004 19:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
Ha valamivel (fénymásolással) bizonyítani tudod, hogy valóban létező személyi, valóban létező személy vásárolt akkor egy igen jelentős fraud lehetőséget máris kiszűrtél.


szer. nov. 17, 2004 9:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Crick írta:
Gondolom nem volt kedve a hosszas ügyintézéshez, ami sajnálatos :( Ha ugyanis nem járulsz hozzá a fénymásoláshoz, akkor 30 nap a hitelellenőrzés maximális ideje.


Én ezt nem értem... miért? A hitelellenőrzés idejét miért befolyásolja, hogy lefénymásolja a személyit vagy pedig kiírja belőle az adatokat?


szer. nov. 17, 2004 8:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Crick! Nekem a csaj azt mondta,hogy szemelyi masolas nelkül csak markaboltban lehet telot venni.

Gondolom nem volt kedve a hosszas ügyintézéshez, ami sajnálatos :( Ha ugyanis nem járulsz hozzá a fénymásoláshoz, akkor 30 nap a hitelellenőrzés maximális ideje. Valószínűleg addig ugye ő sem kap jutalékot, és ez nem tetszhetett neki...

Üdv,
C.


kedd nov. 16, 2004 20:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Crick! Nekem a csaj azt mondta,hogy szemelyi masolas nelkül csak markaboltban lehet telot venni.


kedd nov. 16, 2004 16:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 11:13
Hozzászólások: 111
Hozzászólás 
Főnökömnek intéztem ügyet, kiemelt ügyfél a Pannonnál.

Nem úgy vettem észre, h értenek hozzá!


kedd nov. 16, 2004 13:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
A személyi fénymásolása nélkül is vehetsz telefont a Pannonnál, de akkor elfogadod, hogy a hitelellenőrzés jóval tovább tart.

Üdv,
C.


kedd nov. 16, 2004 1:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Jaja, A Vodafone VISZONTELADÓNÁL is lehet kérni, hogy a személyit NE fénymásolják le.
Pannon viszonteladónál, ha nem engeded lefénymásolni, nem vehetsz telót.


hétf. nov. 15, 2004 14:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
"Csütörtökön indul a közönségszavazás arról, hogy idén melyik cég, magánszemély vagy állami szervezet sértette meg leginkább a magánszféránkat. Az internetes szavazás november 25-én délben zárul.


A Nagy Testvér Díjat azok a cégek és magánszemélyek kapják, amelyek az adott évben kimagaslóan sokat tettek az emberek magánszférájának megsértéséért, ugyanakkor pozitív e-privacy díjat kaphatnak azok a szervezetek és magánszemélyek, amelyek a magánszféra védelméért küzdenek.

Az internetes jelöléseket szeptember 28-ig lehetett leadni, és miután a zsűri ellenőrizte a beérkezett információkat, az érintetteket is tájékozatta, hátha van ellenvetésük. Az alábbi jelöltekre november 25-ig lehet szavazni a Nagy Testvér Díj weboldalán. A jelöltekhez tartozó indoklásokat a zsűri állította össze.

Szoftverszabadalomért felelős állami intézmények és szervezetek
(Igazságügyi Minisztérium, Külügyminisztérium, Miniszterelnöki Hivatal, Szabadalmi Hivatal, Európai Koordinációs Tárcaközi Bizottság)

A szoftverszabadalom olyan formáját támogatták, amely hosszú távon gátolná az információhoz való hozzáférést, és így kiszolgáltatottá tenné az állampolgárokat.

Foglalkoztatáspolitikai és Munkaügyi Minisztérium

Az általa létrehozandó Egységes Munkaügyi Nyilvántartás alkotmányellenes, mert nem szolgál olyan célt, amely indokolttá tenné a személyes adatok védelmének korlátozását.

Magyar Hivatalos Közlönykiadó

A Magyar Közlöny utolsó öt számát csak akkor lehet letölteni, ha a felhasználó előbb regisztrálja magát és megadja személyes adatait, olyan például a nevét, a lakcímét és telefonszámát. Ezt az adatgyűjtést azonban semmi sem indokolja, mivel a Magyar Közlöny tartalmának mindenki számára szabadon elérhetőnek kell lennie.

Pannon GSM

Fénymásolatot készíttet a mobiltelefont vásárlók személyi igazolványáról, és eközben készletezés jellegű adatgyűjtést folytat.

Ficsor Mihály, a Magyar Szabadalmi Hivatal elnökhelyettese

Ficsor Mihály a szoftverszabadalom olyan formáját támogatja, amely az indoklás szerint hosszú távon gátolná az információhoz való hozzáférést és így kiszolgáltatottá tenné az állmapolgárokat.

Péterfalvi Attila, adatvédelmi biztos

Péterfalvi Attila azt nyilatkozta, hogy adatvédelmi szempontból az áruházi próbafülkék bekamerázása - amennyiben erre tábla hívja fel a figyelmet - megfelelő eljárás, hiszen magánterületről van szó, és a vásárlók ráutaló magatartással hozzájárulnak adataik kezeléséhez, ha bemennek a próbafülkébe. Péterfalvi Attila ilyen és hasonló nyilatkozatai rombolóan hatnak az adatvédelem megbecsültségére."-INDEX.hu


hétf. nov. 15, 2004 13:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
a pannon is esélyes a végső győzelemre a Big Brother kitüntetés kapcsán:)


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára pgsm hétf. nov. 15, 2004 14:01-kor.



hétf. nov. 15, 2004 13:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ez szinte mindennapos. Nekem volt, hogy 4 hívásból elsőre a 173-ra átdobott, másodikra bejött a 1741 menüje, harmadikra megint a 173-ra dobott át, negyedikre elmondta a 1741-en a bevezetőszöveget, aztán örök csönd... Ennél már csak az a jobb, amikor egy olyan szolgáltatásra, ami meg sincs rendelve, felajánlja a lemondást...

Üdv!


szer. nov. 10, 2004 21:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
skynet írta:
csab2 írta:
Szóval november 10-től megszűnik a Praktikum Classic és Pro illetve a teljes Horizont kínálat.


a horizont extra megmarad.


Nézegettem a november 10-től érvényes díjszabást és abban egy kicsit más van a tarifacsomagoknál, mint a közleményben.

"A PGSM Rt. Horizont Bónusz tarifacsomagot nem értékesít."
"A PGSM Rt. Horizont Plusz tarifacsomagot nem értékesít."
"A PGSM Rt. Horizont Extra tarifacsomagot nem értékesít."

A díjszabás szerint a Horizont Perfekt megy tovább. :roll:


vas. okt. 31, 2004 17:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 51
Hozzászólás 
Két napig nekem sem működött, bár sima szöveget tudtam vele küldeni, de csatolt állományt 50KB felett már nem, 451-es szerverhibára hivatkozva. Még tegnap este dobtam nekik egy mailt-t, hogy csináljanak valamit!
Ma megint próbáltam, és láss csodát müxik!

Üdv : Prisz


vas. okt. 31, 2004 12:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nálam semmi késlekedés, most próbáltam. Kb 10 másodperc és már jön is az értesítés. Pannonos smtp-t használva.


vas. okt. 31, 2004 11:47
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
VonBraun írta:
Addig már én is eljutottam, hogy "Mobilposta rendszerhiba".

Majd kialakul.


Üdv!

Nálam működik, ha azt műkődőnek lehet nevezni, hogy mobilpostás levelek késve érkeznek. Freemail-ről, vagy akár külföldi címről rendesen megérkezik a levél. Küldés megy rendesen, de az meg axelero-s smtp. Persze mobilpostás több órás késéssel kapja a leveleket. Sajnos ez van mióta ingyenes. Visszasírom az 500Ft-os pannon mailt, akkor semmi gond nem volt. Csak az e-mailcím tart még a mobilpostánál, meg az, hogy axeleros címet hugom használja:)


vas. okt. 31, 2004 9:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Addig már én is eljutottam, hogy "Mobilposta rendszerhiba".

Majd kialakul.


vas. okt. 31, 2004 8:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nekem megy a POP3-as, webes is, most néztem.


vas. okt. 31, 2004 8:12
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Nektek megy a Pannon MobilPosta? Bárhonnan közelítem ma reggel, nem található a kiszolgáló.

Bár mostanában, azaz elejétől fogva a djuice wap-oldalain közlekedve a "vissza" gombbal rendszeresen "the requested object not found" van, pedig a requested object bizony found, így aztán nem értem...

Figyelem, illetékes pajtás: fix nettóért szívesen beszállok a webes/wapos workshopba.


vas. okt. 31, 2004 7:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Teljesen igazad van, úgy látszik a névváltozással ez is megváltozott.
De ugye elhiszed nekem, hogy közel 1 évtizedig folyamatosan netto árak voltak megadva a létező összes tarifatáblázatukban?


Nem a névváltozás volt az ok, hanem az EU, de a végeredmény szempontjából ez mindegy.
Kötelesek a brutto árakat feltüntetni :twisted:


szomb. okt. 30, 2004 9:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
Macika írta:
Mobilio írta:
megnéztem és lehet, hogy én vagyok a béna de nem látok nettó árakat... :shock:


Teljesen igazad van, úgy látszik a névváltozással ez is megváltozott.
De ugye elhiszed nekem, hogy közel 1 évtizedig folyamatosan netto árak voltak megadva a létező összes tarifatáblázatukban?


nincs okom feltétlezni itt bárkiről is hogy hazudna. most sem gondoltam.


szomb. okt. 30, 2004 1:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
Tanusithatom... prepaid bruttoban, postpaid mindig nettoban volt megadva... egy ideje en sem neztem.


szomb. okt. 30, 2004 0:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Mobilio írta:
megnéztem és lehet, hogy én vagyok a béna de nem látok nettó árakat... :shock:


Teljesen igazad van, úgy látszik a névváltozással ez is megváltozott.
De ugye elhiszed nekem, hogy közel 1 évtizedig folyamatosan netto árak voltak megadva a létező összes tarifatáblázatukban?


szomb. okt. 30, 2004 0:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Mobilio: Ha az egész választás kérdése, akkor gyakorlatilag maga a topic (és a másik kettőé is) teljesen felesleges.

Macika: Nem tudom, Pannonéknál hogy működik a sorszámozó rendszer és az ügyfelek priorotása, de az biztos, hogy ha hárman vannak bent, akkor sem úszom meg 1 órán belül... Valószínűleg a rendszer nem veszi figyelembe, hogy egy ügyfél egy munkahelyen mennyi időt tölt (Gondolom ezt abból, hogy az utánam következő, de ugyanarra sorszámot kérő ügyfél a múltkor cca. fél órával került hamarabb sorra, mint én...). Legutóbb megfogadtam, hogy ugyanarra az elintéznivalóra egymás után rögtön 3-4 (de lehet, hogy 5) sorszámot kikérek, így valszeg ugyanennyi munkahelyre osztja majd be a rendszer a számomat/számaimat, így amelyik a leggyorsabban halad, nagy valószínűséggel ababn fogok sorra kerülni. Egy próbát megér, nem? :wink:

Üdv!


szomb. okt. 30, 2004 0:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
pampika írta:
Mobilio írta:
Macika, hol vannak nettó árak a tmobnál?


Az előfizus tarifáknál.


megnéztem és lehet, hogy én vagyok a béna de nem látok nettó árakat... :shock:


pén. okt. 29, 2004 21:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
tarby írta:
Akkor lenne helyes a példád ha a Panni csak ezeket a régi sz.rokat kínálná. Szóval módosítsuk, tehát kapni szép friss ropogós új kenyeret és kakaós csigát is, de mellette kapni még a - divatból már kiment, de azért tápláló - tartós kenyeret is. :-))


Tegnap.
Pannon GSM Astoria Bemutatóterem.
Tömeg.

Taperolható készülékek választéka 3 falfelületen:
1 db Samsung X450, 1 db SE Z600, 1 db N3100, 1 db SE T230, 1 db LG G7100 és 1 db SE T105.
Ennyi!
A többi tárolóhely üres (~a fele), 1-2-nél még ott van a néhai tesztkészülék fényképe/adatai.

Ez legrégebbi, AZ ELSŐ, a legközpontibb helyen lévő Pannon Bemutatóterem, ha valaki nem tudná.

A 2 db előfizetésem megkötésére (pontosabban az egyik átemelésére és 1 db új megkötésére) 11 óra 47 perckor érkeztem (a sorszám cetlijén ez állt, valamint, hogy 17 várakozó van előttem).
Az ott "dolgozó" ügyfélszolgálatosok fényt megszégyenítő sebességének köszönhetően 14 óra 51 perckor álltam fel. Ebből kb. 35 percet töltöttem csak én magam az ügyfélszolgálatnál, mert az illető humanoida (amellett, hogy őszintén mondva nagyon szimpatikus volt! DE TÉNYLEG!) úgy szedte össze az információkat a körülötte dolgozóktól, mintha ma ülne először a helyén (pedig biztos nem így volt).
A 15 asztalból 8-nál dolgoztak.
Vagy ilyen iszonyatos - közel 50%-os - munkaerőhiánnyal küszködik a Pannon, vagy ennyien voltak betegek?


pén. okt. 29, 2004 12:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
McLaca írta:
A példa úgy lenne életszerű, ha egy pékség kirakata lenne, és nem csak a kirakatban, de az üzletben is három éves, elszáradt, itt-ott zöldülő (és lassan maguktól mászkáló) termékeket látnál. Na akkor én bizony megjegyezném, hogy ezt ugyan hogy gondolják?? (Egyébként van egy ilyen pékséges sztorim, nem áll messze a fentiektől). A HSZ-em célja az volt, hogy más is láthassa, miféle kínálata van a pannonnak... Szerintem a SE-T300 6900-ért, azaz pontosan annyiért, mint sima előfizetésben a Nokia 3100 igenis gyalázat!

Üdv!
ON


Akkor lenne helyes a példád ha a Panni csak ezeket a régi sz.rokat kínálná. Szóval módosítsuk, tehát kapni szép friss ropogós új kenyeret és kakaós csigát is, de mellette kapni még a - divatból már kiment, de azért tápláló - tartós kenyeret is. :-))


pén. okt. 29, 2004 5:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Mobilio írta:
Macika, hol vannak nettó árak a tmobnál?


Az előfizus tarifáknál.


csüt. okt. 28, 2004 22:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
csak épp k. drága!

ha egy pékséget látva (maradjunk a példánál) a kiló kenyér ezres felett, a zsemle, kifli pedig száz forintba kerülne (egyébként minden másban tök átlagos termékek), akkor azt nem jegyeznéd meg?

Pedig nem kell megvenned! De mégis megírnád, hogy mekkora hülyék, s fõleg azt ott vásárlók.

Természetesen a paninál sem kell megvenni, de azért elég röhejes.

(Mondjuk a SE-T300-as azért ér annyit mint a 3100-ás, már csak a gyártója miatt is! :)))))


csüt. okt. 28, 2004 22:03
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
McLaca írta:
Mobilio írta:
McLaca írta:
...
...
Szerintem pont a tiéd a "szokásos" beszólás, amikor nem a topic témájához illeszkedően egyszerűen elkezded mások HSZ-ét elbagatellizálni, akárhogy is, ismerd el, eléggé negatívnak tűnt az én HSZ-em után. A példa úgy lenne életszerű, ha egy pékség kirakata lenne, és nem csak a kirakatban, de az üzletben is három éves, elszáradt, itt-ott zöldülő (és lassan maguktól mászkáló) termékeket látnál. Na akkor én bizony megjegyezném, hogy ezt ugyan hogy gondolják?? (Egyébként van egy ilyen pékséges sztorim, nem áll messze a fentiektől). A HSZ-em célja az volt, hogy más is láthassa, miféle kínálata van a pannonnak... Szerintem a SE-T300 6900-ért, azaz pontosan annyiért, mint sima előfizetésben a Nokia 3100 igenis gyalázat!

Üdv!
ON



nem érdemes ezen vitázni. az tuti hogy sosem fogom értékelni ha olyasmit reklamálnak, ami választás kérdése. én döntök, megveszem-e vagy sem. a pékséges példa pedig azért rossz, mert a pgsm cucca nem romlott, csak régi, de használható :wink:

Macika, hol vannak nettó árak a tmobnál?


csüt. okt. 28, 2004 21:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Mobilio írta:
McLaca írta:
...
...
Szerintem pont a tiéd a "szokásos" beszólás, amikor nem a topic témájához illeszkedően egyszerűen elkezded mások HSZ-ét elbagatellizálni, akárhogy is, ismerd el, eléggé negatívnak tűnt az én HSZ-em után. A példa úgy lenne életszerű, ha egy pékség kirakata lenne, és nem csak a kirakatban, de az üzletben is három éves, elszáradt, itt-ott zöldülő (és lassan maguktól mászkáló) termékeket látnál. Na akkor én bizony megjegyezném, hogy ezt ugyan hogy gondolják?? (Egyébként van egy ilyen pékséges sztorim, nem áll messze a fentiektől). A HSZ-em célja az volt, hogy más is láthassa, miféle kínálata van a pannonnak... Szerintem a SE-T300 6900-ért, azaz pontosan annyiért, mint sima előfizetésben a Nokia 3100 igenis gyalázat!

Üdv!
ON


csüt. okt. 28, 2004 21:05
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség