Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. okt. 06, 2024 21:28



Hozzászólás a témához  [ 336 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Új kártyás tarifacsomag: Pannon Praktikum 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
nikeboy.... írta:
egy sima pannon praktikum sim kártya mennyibe kerül???


(pgsm.hu) ...

3900HUF (2500HUF lebeszélhető)


szomb. okt. 16, 2004 7:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 10:44
Hozzászólások: 76
Hozzászólás 
egy sima pannon praktikum sim kártya mennyibe kerül???


szomb. okt. 16, 2004 7:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Fiesta mar nincs. Party van. Amugy mindkettö mp.alapu, es jobbak az arai, mint a bee, vagy a privat. Integral: inkabb nezd meg elötte, mielött hivatkozol vmire, mert most nincs igazad. Es különben is: mi van, ha tenyleg a voda a legjobb? Annyira elkepzelhetetlen?


Igen, igaz, nincs már Fiesta. De most a két legkedvezőtlenebb csomag alapján akarjátok a rangsort felállítani. És ez így nem ad tiszta képet.


szomb. okt. 16, 2004 7:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Fiesta mar nincs. Party van. Amugy mindkettö mp.alapu, es jobbak az arai, mint a bee, vagy a privat. Integral: inkabb nezd meg elötte, mielött hivatkozol vmire, mert most nincs igazad. Es különben is: mi van, ha tenyleg a voda a legjobb? Annyira elkepzelhetetlen?


pén. okt. 15, 2004 10:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
integral írta:
Nem kötelező azt használni!
Vodának is van Fiestában 126 Ft-os és Partyban 140 Ft-os percdíja, úgyhogy kicsit vegyél vissza a mindenki sz*r és a Voda a legjobb hozzáállásodból!


A vodának tényleg van 140Ft-os percdíja a Partyban csak épp másodperc alapon, nem pedig félperc alapon. (A Fiesta meg már nem aktuális, mivel a nyáron végleg megszüntették.)

Nem hinném, hogy ez a mindenki szr, csak a voda a jó hozzáállás jellemző lenne rám. Ha visszanéznéd a hsz-eimet, látszik, hogy a voda is megkapta a kritikát, ha volt rá ok. Nem kíméltem őket akkor sem, amikor 1x. próbálkozásra sem volt képesek bekapcsolni a HP-t és még lehetne sorolni.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára partycsoka pén. okt. 15, 2004 11:28-kor.



pén. okt. 15, 2004 9:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
partycsoka írta:
integral írta:
Nem láttam a pannont se a 135 se a 160 Ft-os percdíjat reklámozni és a reklámozott tarifacsomagjaikban sincs olyan időszak, amikor ennyi lenne a percdíj.


A reklámozottban nincs, de a lezárt Praktikum Privátban és BEE Originalban még van, mégpedig 30 mp alapon.



Nem kötelező azt használni!
Vodának is van Fiestában 126 Ft-os és Partyban 140 Ft-os percdíja, úgyhogy kicsit vegyél vissza a mindenki sz*r és a Voda a legjobb hozzáállásodból!


pén. okt. 15, 2004 8:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
partycsoka: a 3 szolgaltato közül inkabb a westel epit a hülyekre.


csüt. okt. 14, 2004 21:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Úgy értettem a "Mindenki"-t, hogy mindenki :) Azaz aki haszonszerző tevékenységet folytat, az mind az emberi hülyeségre épít, ez puszta pszichológia.

Üdv!


csüt. okt. 14, 2004 19:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
A minoseget meg kell fizetni. :-D

Tenyleg nemcsak a Pannon,de a 3 mobilszolgaltato kozul ok utaznak ebben a leginkabb.


csüt. okt. 14, 2004 19:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Anno a 160 Ft másodpercalapon volt! :) Úgy gondolták, félpercalapon jobb lesz (nekik)... Nem ezt hívják a makroökonómiában fejőstehénnek?? :lol:
partycsoka írta:
Tetszik vagy sem,a hulyekre epit a Pannon...
Nemcsak a Pannon... Mindenki!! (Sajnos...)

Üdv!


csüt. okt. 14, 2004 18:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
integral írta:
Nem láttam a pannont se a 135 se a 160 Ft-os percdíjat reklámozni és a reklámozott tarifacsomagjaikban sincs olyan időszak, amikor ennyi lenne a percdíj.


A reklámozottban nincs, de a lezárt Praktikum Privátban és BEE Originalban még van, mégpedig 30 mp alapon.

Mennyi lenne ez mp alapon? 200Ft vagy még felette? :shock:


csüt. okt. 14, 2004 12:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
rviktor írta:
De nemnegalapozatlan amit állított, mert valóban úgy néz ki, hogy ezekre épít. Te nem azt tagadtad amit ő állított, hanem megerősítetted, hogy vannak ilyen emberek.


Nem láttam a pannont se a 135 se a 160 Ft-os percdíjat reklámozni és a reklámozott tarifacsomagjaikban sincs olyan időszak, amikor ennyi lenne a percdíj.
Én azt mondtam, hogy aki nem tájékozódik, az ráfázhat - mobilfóniától függetlenül.


csüt. okt. 14, 2004 8:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Azon filóztam, lehet hogy váltok djuciról erre a praktikumra. A 900Ft-os váltási díj visszafogó tényező. A djuice és a praktikum közti csúcsidős különbség 20 Ft. 900/20 = 45 perc után térül meg. Ehhez van 2,5 hónap (dec 31-ig). Tehát 45/2,5 = 18 perc/hó csúcsidős (6-16ó) beszélgetés után térül meg. Ennyit nem beszélek ebben az időszakban. És ehhez hozzájön a 16ó utáni 25 vs. 29 Ft különbség. Tehát ott csökken az előny. Eldöntöttem, mégse váltok. Jól megbeszéltem magammal. :)


csüt. okt. 14, 2004 8:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
integral írta:
:shock: Szerintem az indulat beszélt belőled megalapozatlanul.
Mindenkinek adott, hogy elővegye a tarifatáblázatot és kiválassza a neki megfelelő csomagot. Aki meg arra vár, hogy megmondják, neki mi a jó, azt máshol is átverik/átverhetik.


De nemnegalapozatlan amit állított, mert valóban úgy néz ki, hogy ezekre épít. Te nem azt tagadtad amit ő állított, hanem megerősítetted, hogy vannak ilyen emberek.


csüt. okt. 14, 2004 8:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Vannak,akik meg 135 es 160Ft-ert beszelnek,megsem tudnak rola.
Tetszik vagy sem,a hulyekre epit a Pannon,akiket peldaul lazan at lehet verni.


:shock: Szerintem az indulat beszélt belőled megalapozatlanul.
Mindenkinek adott, hogy elővegye a tarifatáblázatot és kiválassza a neki megfelelő csomagot. Aki meg arra vár, hogy megmondják, neki mi a jó, azt máshol is átverik/átverhetik.


csüt. okt. 14, 2004 7:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
kerelyfe írta:
vizsla, GFK?

Csak annyit mondhatok, hogy nem.
A GFK amúgy minek a rövidítése? A honlapjukon egy picit kerestem, de nem találtam.


Nem tudom, hogy mit jelent, de ők is telefonos kérdezgetést csinálnak. És a visegrádi utcéban, a WESTEND környékén van a telephelyük.


csüt. okt. 14, 2004 7:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
vizsla, GFK?

Csak annyit mondhatok, hogy nem.
A GFK amúgy minek a rövidítése? A honlapjukon egy picit kerestem, de nem találtam.


szer. okt. 13, 2004 21:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Vannak,akik meg 135 es 160Ft-ert beszelnek,megsem tudnak rola.
Tetszik vagy sem,a hulyekre epit a Pannon,akiket peldaul lazan at lehet verni.


szer. okt. 13, 2004 20:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Egy ismerősömet 1,5 év rimánkodás után végre sikerült lebeszélnem a Praktikum Classicról, és váltott Pannon Praktikumra. Igaz, januártól=perfekt, páratlanszám nélkül, de az neki úgysem fog kelleni, így viszont három hónapig kárpótolja a 29 forint a váltás költségéért. Egyébként eddig csúcsidőben 95 Ft-ért telefonált hálón kívül. Elég durva...

Üdv!


szer. okt. 13, 2004 20:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
vizsla, GFK?


szer. okt. 13, 2004 15:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Vajon mi lehet az oka annak, hogy a hivatalos pannon márkakereskedő Érden még mindig a 2004.07.29-i árlistát láttatja a kirakatában?

Azért ez elég gáz, nem? Lehet, hogy nem kap anyagot a központtól?


szer. okt. 13, 2004 12:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Mellesleg jol csinalja a Pannon ezt a 9900-as T230-as akciot. Nagyon is tudjak,hogy erre sok tudatlan le fog csapni. Ezt pedig jol ki is hasznaljak.


A helyzet az az, hogy a pannon valószínüleg hosszútávon nagyot bukik ezen a 9900-as akción, mert a telók 80%-ban külföldre, a kártyák meg a kukákba mennek sajnos...

A vodás T230 12e-ért szintúgy, bár itt csak kb 60%, mert ez drágább, a neppernek nem éri meg annyira...


kedd okt. 12, 2004 22:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Na,most mar kezd baromira idegesiteni ez az idiota Pannon reklam. Az utobbi 2 oraban 6-szor lattam.

Mellesleg jol csinalja a Pannon ezt a 9900-as T230-as akciot. Nagyon is tudjak,hogy erre sok tudatlan le fog csapni. Ezt pedig jol ki is hasznaljak.

Azért nem akarok magam ellen beszélni, de ilyet csinált a Voda is.


kedd okt. 12, 2004 22:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Na,most mar kezd baromira idegesiteni ez az idiota Pannon reklam. Az utobbi 2 oraban 6-szor lattam.

Mellesleg jol csinalja a Pannon ezt a 9900-as T230-as akciot. Nagyon is tudjak,hogy erre sok tudatlan le fog csapni. Ezt pedig jol ki is hasznaljak.


kedd okt. 12, 2004 20:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Az a baj,hogy sokan akkor sem fognak fel,ha a kertjukben hirdetne a Multireklam oriasposzteren.


kedd okt. 12, 2004 19:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Hétvégén telemarketingeztem. És mobilos kampányom volt. ... Az egyik szolgáltatót 1-esre marasztalta el készülékcsere-ügyben a kedves delikvens, mert az nem volt hajlandó megjavítani garanciálisan a készüléket, amit ő a WC-be ejtett. Volt aki a városokban a voda térerejét jellemezte 2-esre, mert a Margit hídon nincs térerő.


Te hívogattál, bazze?
:lol:


kedd okt. 12, 2004 19:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
És ezek az emberek még nem látták a pannon reklámja mellett a vodáét? Egyértelműen, tisztán, érthetően elmondják, hogy semmiképp se a Pannon Praktikumot válaszd, mert azzal sokkal rosszabul jársz, ráadásul ha átjössz a vodafone-hoz, akkor még 5000-et jóvá is írnak. S ezen ne háborodjak fel? Ilyen emberek jutnak szavazati joghoz! Arról nem is beszélve, hogy rengetegen még mindig azt hiszik a számhordozásra, hogy akkor csak az utolsó 7 számjegyet hordozhatja. Az eszükbe sem jut, hogy mi van akkor, ha az a 7 számjegy a választandó szolgáltatójuknál már ki van adva. Kár a gőzért. Hétvégén telemarketingeztem. És mobilos kampányom volt. A hajamat téptem, miközben az emberek az általam feltett kérdésekre 1-től 10-ig csak a szélső értékeket adták válaszul, mely során az sem zavarta őket, hogy amit feleltek, szöges ellentében volt azzal, amit korábban mondtak. Pl. egyszer azt feleli az illető, hogy megéri összehasonlítani a piacot, hogy ez alapján kiválassza a neki ideális szolgáltatót, a másiknál meg nem ért egyet azzal, hogy megéri lecserélni a jelenlegi szolgáltatóját valami jobbra. Az egyik szolgáltatót 1-esre marasztalta el készülékcsere-ügyben a kedves delikvens, mert az nem volt hajlandó megjavítani garanciálisan a készüléket, amit ő a WC-be ejtett. Volt aki a városokban a voda térerejét jellemezte 2-esre, mert a Margit hídon nincs térerő. Tehát főként partycsoka figyelmébe ajánlom: a pannon létszáma nem azért fogy, mert az emberek rájöttek, hogy a pannon milyen kis sunyi cég, hanem mert lejártak a nepperes kártyák :-). Vagyis iszonyat homály uralkodik ezen a téren. És ha fel akarnád világosítani az embereket, nem is érdekli őket. Sőt, még van aki fel is háborodik azon, hogy miért kritizálom azt, amije van. Holott nincs szó kritizálásról, csak egy kis tényfeltárásról (ami mellesleg a fanatizmusomnak köszönhetően megy át kritizálisába, majd gúnyba).


kedd okt. 12, 2004 18:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
annyi biztos, hogy a pannonnak ez a mostani kártyás akciója nagyon el lett találva-/átlagos felhasználót figyelembe véve/.
kerestem egy tartozékot a mobilomhoz a showroomokban és legnagyobb meglepetésemre annyian voltak ma, mint az idén összesen - mindenkinek a kezében ott lengett a pannonos szatyor.


kedd okt. 12, 2004 18:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Lator írta:
partycsoka írta:
Azert kivancsi lennek hany szaz milliot dobtak ki feleslegesen akkor az ablakon erre a reklamra. Anno a csapbol is az folyt.


Ez a panonnál bevet szokás.
Ki ne emlékezne a 2003 nyarán a másodperc alapú számlázás népszerûsétésere, majd néhány hét múlva jött a hidegzuhany.
Ezeket a hatalmas összegeget fordíthatnák jobb célra is.
Felvehetnének néhány olyan munkatársat a döntéshozó felsõvezetésbe, akiknek van némi agya is és még maradna is jócskán a pénzbõl.............


az nem volt olyan hülyeség, jól átvertek vele egy csomó, máig tejelõ embert.

Az már más kérdés, hogy gusztustalan és visszataszító, ráadásul hosszabb távon hozza is a gyümölcsét!


kedd okt. 12, 2004 0:11
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Nem számít. Magyar mentalitás.
off: épp nemrég néztem, egy utcában megcsinálták végre szépen a járdát... most meg felét felverték valami csõlefektetés miatt, ami kellett az új lakóház miatt. Ha a hézagokat újrabetonozzák, akkor sem lesz olyan, mint azelõtt. És az ilyen szervezetlenséget nem elõszõr látom... megy a pénkidobás... de nem számít!


nálunk kétévente felássák.

Persze ne aggódjatok, megfizetjük azt viz, csatorna, villany, telefon, internetárban.


kedd okt. 12, 2004 0:09
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Azert kivancsi lennek hany szaz milliot dobtak ki feleslegesen akkor az ablakon erre a reklamra. Anno a csapbol is az folyt.


Ez a panonnál bevet szokás.
Ki ne emlékezne a 2003 nyarán a másodperc alapú számlázás népszerűsétésere, majd néhány hét múlva jött a hidegzuhany.
Ezeket a hatalmas összegeget fordíthatnák jobb célra is.
Felvehetnének néhány olyan munkatársat a döntéshozó felsővezetésbe, akiknek van némi agya is és még maradna is jócskán a pénzből.............


hétf. okt. 11, 2004 23:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nem számít. Magyar mentalitás.
off: épp nemrég néztem, egy utcában megcsinálták végre szépen a járdát... most meg felét felverték valami csőlefektetés miatt, ami kellett az új lakóház miatt. Ha a hézagokat újrabetonozzák, akkor sem lesz olyan, mint azelőtt. És az ilyen szervezetlenséget nem először látom... megy a pénkidobás... de nem számít!


hétf. okt. 11, 2004 22:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Azert kivancsi lennek hany szaz milliot dobtak ki feleslegesen akkor az ablakon erre a reklamra. Anno a csapbol is az folyt.


hétf. okt. 11, 2004 20:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
partycsoka írta:
A Horizont Perfekt jó hosszú életű volt. :lol: 8)

Megérte a reklámkampányt? Nem hinném.

Kíváncsi vagyok, hányan problémáztak, hogy 900 percnél lekorlátozták a más mobil hívásokat :-).


hétf. okt. 11, 2004 20:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
akkor most maradnak ugye számlásból a 50-1000, a Horizont extra, meg a Djuice? azért ez annyira nem hatalmas nyerő választék... még akkor se, ha amiket megszüntetnek nem voltak túl fényesek...

kíváncsi vagyok a fejleményekre...


hétf. okt. 11, 2004 12:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
A Horizont Perfekt jó hosszú életű volt. :lol: 8)


hétf. okt. 11, 2004 12:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Á, megvan.

Ravasz. Eldugjuk egy másról szóló közlemény végében.


hétf. okt. 11, 2004 10:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
pg írta:
Bournie, ez hol van fent? (A nov. 10-től érvényes díjszabásban már egyértelmű, de a fenti szöveget se a közleményeknél, se a Paraktikum csomagoknál nem találtam.)


A közlemény második felében...

http://www.pgsm.hu/kozlemenyek/Nepszava ... -10-08.pdf


hétf. okt. 11, 2004 10:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Bournie, ez hol van fent? (A nov. 10-től érvényes díjszabásban már egyértelmű, de a fenti szöveget se a közleményeknél, se a Paraktikum csomagoknál nem találtam.)


hétf. okt. 11, 2004 10:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
Idézet:
A Pannon GSM Rt. 2004. november 10-tôl megszünteti a Praktikum Classic és Praktikum Pro kártyás, valamint a Horizont Perfekt, Horizont Plusz, Horizont Bónusz
számlás tarifacsomagok értékesítését.
Tarifacsomag-váltás a fent felsorolt tarifacsomagokra ezen idôponttól nem lehetséges.
A jelenleg Praktikum Classic és Praktikum Pro kártyás, valamint a Horizont Perfekt, Horizont Plusz, Horizont Bónusz számlás tarifacsomagokkal rendelkezô Elôfizetôk
azokat változatlan feltételekkel használhatják.



No comment... :)


hétf. okt. 11, 2004 8:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
shadowleap írta:
lehet, biztosan jobban értessz hozzá, én még semmilyen reklámszerzõdéssel nem foglalkoztam :)

(de leforgatni gyorsan egy újat biztos pénzbekerülne :D )


betehetnének egy régit is! pl. 8 másodperc alapút... :D

(egyébként tényleg lehet váltani, nem hinném, hogy a pannon szerzõdésébe nem férne bele.)

Sztem:

1. vagy ennyire hülyének nézik az embereket, hogy így is beveszik

2. ennyire nem foglalkoznak saját cégükkel

3. tényleg perelni akarják a vodát, s így növelik az "okozott kárt".


vas. okt. 10, 2004 22:20
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Annyiba semiképp, mint amennyit bukik egy konkurens jobb ajánlatával elárasztott reklámpiacon.


vas. okt. 10, 2004 22:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
lehet, biztosan jobban értessz hozzá, én még semmilyen reklámszerződéssel nem foglalkoztam :)

(de leforgatni gyorsan egy újat biztos pénzbekerülne :D )


vas. okt. 10, 2004 22:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
A spot idejét bérelték, a reklám cserálhető benne... legalábbis én még nem foglalkoztam olyan ajánlattal, ahol ez nem volt opció a szerződésben.


vas. okt. 10, 2004 22:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
shadowleap írta:
szerintem tökmindegy, hogy néznek-e tv-t mert ha elõre kifizettek egy bizonyos mennyiségû reklámot, akkor nem hinném, hogy visszahívják...


már csak azért se, mert itt kinéz egy polgári peres eljárás.


vas. okt. 10, 2004 21:55
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
szerintem tökmindegy, hogy néznek-e tv-t mert ha előre kifizettek egy bizonyos mennyiségű reklámot, akkor nem hinném, hogy visszahívják...


vas. okt. 10, 2004 21:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Amint latom,a PGSM meg mindig nyomatja ezt a borzalmas kozkivanatra reklamot.
Ezek nem neznek tv-t,mert mintha meg mindig nem lattak volna meg a Praktikum alazo UNO Plusz reklamokat...


vas. okt. 10, 2004 21:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
skynet írta:
pgsm írta:
Az 50-1000-s csomagokban igényelhető 800ft-ért a Díjcsökkentő szolgáltatás - a Vodánál ilyet nem láttam.


na ja. és hogy hangzik a reklám:

"több tarifacsomag közül a legolcsóbb alapján számlázunk"

igaz, a kettő is több, és kettő közül az olcsóbb a legolcsóbb, de mégis, ez azért nem egészen korrekt.


A meg inkabb erdekes, hogy ez mar 2nd cut, az elso verzioban meg az volt a szoveg, hogy ket tarifacsomag kozul a legolcsobb alapjan szamlazunk. Aztan nyilvan megutotte valami marketinges fejet, hogy mekkora hulyek vagyunk, hisz' a ketto az mar tobb, gyorsan modositsuk a szoveget ;)


csüt. okt. 07, 2004 15:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Az index-törzsasztal hülye reklámok/másik mosópor fórumáról szedtem a képeket.
De valszeg ott valakinek megvan a reklámfilm is. :)


csüt. okt. 07, 2004 13:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: nyh.
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Közkívánatra, ezt itt a jobb kezemben 29Ft-ért bedugom!
Kép


nem linkelnéd be a reklámfilmet is? (felraknám a telóra 3gp-be ;) )


csüt. okt. 07, 2004 1:22
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 336 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség