Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 7:30



Hozzászólás a témához  [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 106  Következő
PANNON(Telenor)GYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
tarby írta:
Nem értelek. Ha valamit kedvezménnyel ad, akkor szerintem fair dolog hűséget kérni cserébe.

De nem fer prepaidnél ezt megcsinálni. Nem is elterjedt dolog. Vagy tévedek, Ny.-Európából vettük át, vagy Telenor szokás?


csüt. dec. 09, 2004 8:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
Nem értelek. Ha valamit kedvezménnyel ad, akkor szerintem fair dolog hűséget kérni cserébe.


csüt. dec. 09, 2004 8:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
tarby írta:
Nyilván azokat kötelezik hűséggel akik valamilyen kedvezményt kaptak.

De azért ugye belátod, hogy ez nem fer? Ezekután elvárnám, hogy 20 ezerrel olcsóbban árulja a prepaid készülékeket, mint a konkurencia.


csüt. dec. 09, 2004 7:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
Nyilván azokat kötelezik hűséggel akik valamilyen kedvezményt kaptak.


csüt. dec. 09, 2004 6:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
tarby írta:
Merlin írta:
vizsla1 írta:
Amúgy variáltak a szerződéskötéssel is, mert a már meglévő SIM-eknél az számít szerződéskötésnek, ha te feltöltöd a SIM-edet, mert ezzel ráutaló magatartást tanusítsz, hogy egy újabb határozott idejű szerződés lépjen életbe közted, és a szolgáltató között.


Jól értem, így kötik magukhoz az embereket, számhordozást akadályozva?
Gondolom a rendelkezésre állási idővel hosszabodik a szerződés?
Hát ez is egy sunyi húzás a Pannitól. :evil:


Rosszul érted, koncepciót alkotsz, és valójában a tények ismerete nélkül már ítélkezel is. Gratulálok. A csúcs az lenne, ha ezt a butaságot még terjesztenéd is. :-)

Pontosan!

A számhordozás "korlátozása" csak azoknál az ügyfeleknél van, akik május 1. után új számmal csatlakoztak a Pannon prepaid táborába, illetve, akik május 1. után partnerprogramban telót vettek. Őket egy 20 ezer Ft-os hűség köti. De ha letelik az egy év, függeltlenül attól, hogy ő hány feltöltővel töltötte fel a kártyáját, s így hogyan változott a szerződésnek a határozott ideje, a 20 ezer Ft-ot csak a készülékvásárlástól számított 12 hónapon belül kell kifizetni hordozás esetén.


szer. dec. 08, 2004 21:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
Merlin írta:
vizsla1 írta:
Amúgy variáltak a szerződéskötéssel is, mert a már meglévő SIM-eknél az számít szerződéskötésnek, ha te feltöltöd a SIM-edet, mert ezzel ráutaló magatartást tanusítsz, hogy egy újabb határozott idejű szerződés lépjen életbe közted, és a szolgáltató között.


Jól értem, így kötik magukhoz az embereket, számhordozást akadályozva?
Gondolom a rendelkezésre állási idővel hosszabodik a szerződés?
Hát ez is egy sunyi húzás a Pannitól. :evil:


Rosszul érted, koncepciót alkotsz, és valójában a tények ismerete nélkül már ítélkezel is. Gratulálok. A csúcs az lenne, ha ezt a butaságot még terjesztenéd is. :-)


szer. dec. 08, 2004 16:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Merlin írta:
Jól értem, így kötik magukhoz az embereket, számhordozást akadályozva?
Gondolom a rendelkezésre állási idővel hosszabodik a szerződés?
Hát ez is egy sunyi húzás a Pannitól. :evil:

Nem hiszem, hogy ez erről szólna. Az azért durva húzás lenne. Na meg attól még, hogy határozott idejű szerződés van, azért azt bármikor fel lehet mondani, idő előtt is... ;)

Merlin írta:
Most miként működik ez az új feltöltőkkel?
Pl. 3600-ost lebeszélem 5 hónap alatt, utána rárakok egy 1800-ast akkor mi lesz rendelkezésre állási idővel?

Mivel akkor ugyebár maradt még 7 hónapod az előző feltöltésből, az 1800-assal meg csak 3 hónap járna, ezért megmarad a 7 hónap.


szer. dec. 08, 2004 12:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
Merlin írta:
Jól értem, így kötik magukhoz az embereket, számhordozást akadályozva?
Gondolom a rendelkezésre állási idővel hosszabodik a szerződés?
Hát ez is egy sunyi húzás a Pannitól. :evil:

Most miként működik ez az új feltöltőkkel?
Pl. 3600-ost lebeszélem 5 hónap alatt, utána rárakok egy 1800-ast akkor mi lesz rendelkezésre állási idővel?


Ááh, dehogy, ez csak egy jogi csavar, gondolom valami miatt tisztázni kellett.
A feltöltésnél meg egyértelműen le van írva, hogy ha az új feltöltő rövidebb rendelkezésre állási időt adna mint ami megvan, akkor nem változik.


szer. dec. 08, 2004 12:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 122
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Amúgy variáltak a szerződéskötéssel is, mert a már meglévő SIM-eknél az számít szerződéskötésnek, ha te feltöltöd a SIM-edet, mert ezzel ráutaló magatartást tanusítsz, hogy egy újabb határozott idejű szerződés lépjen életbe közted, és a szolgáltató között.


Jól értem, így kötik magukhoz az embereket, számhordozást akadályozva?
Gondolom a rendelkezésre állási idővel hosszabodik a szerződés?
Hát ez is egy sunyi húzás a Pannitól. :evil:

Most miként működik ez az új feltöltőkkel?
Pl. 3600-ost lebeszélem 5 hónap alatt, utána rárakok egy 1800-ast akkor mi lesz rendelkezésre állási idővel?


szer. dec. 08, 2004 12:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Na, úgy jártam... De nem értem.

Költözés 2x, ezzel járó címváltozás, céges telefon használás és ebből következő jól elfelejtés miatt két hetet csúsztam a számla befizetésével, így letiltották a kimenő hívásaimat, a gprst, a wapot, mindent. Ez ok, bár a 4995 forint éppen előhoz kérdőjeleket a dolog súlyosságát tekintve, mindegy, nem fizettem, így jártam.
De aztán fizettem, természetesen.
Két percen belül minden visszaállt, ahogy kell.
De, amit nem értek, hogy a MobilPostás mailboxomat is letiltották. Az elvileg és gyakorlatilag is ingyenes szolgáltatást, amit ha egy prepaid kártyára rendelek meg, és egy büdös fillér sincs a kártyán, akkor is elérem az erre szóló mailboxot, ha máshol nem, a neten. Ilyenem van, ez élő dolog. Most viszont itt sem értem el, amit furcsállok, mert ha egyszer nem kell fizetnem érte, akkor akkor sem fizetek, ha nem fizetek... :shock: Biztosan érthető vagyok. Ha ingyenes, akkor mindegy, miért nem fizetek, nem?
A hab a tortán az, hogy miután átutaltam ezt a horrorisztikus összeget, egy hétig legalább nem bírtam levelet küldeni erről a címről, mert valamely beállítás nem került a helyére.


szer. dec. 08, 2004 10:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Vizsla igazad van!

Még jó hogy nincs számlás előfizetésem náluk! :D
A horrorisztikus percdíjak!


hétf. dec. 06, 2004 17:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Nézegettem a honlapon a készülékismertetőket. Elég foghíjjas. Az elektrowordös Panasonic X100-ról - amit pannonos kártyával árulnak és pannonos hálófüggő - néztem volna meg az infókat, de sehol semmi. És jópár készülékről nincs infó, korábbiakról sem.


hétf. dec. 06, 2004 10:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A január 1-jétől érvényes prepaid díjszabásban a Pannon Praktikum díjcsomagban 29 Ft a perdíj, ami meg van csillagozva, s magyarázatként az szerepel, hogy az árak a bevezetés ideje alatt, 2004. decmeber 31-ig érvényesek. Kérdezem én: mi a fenének kell ezt feltüntetni egy olyan dokumentumban, ami január 1-jétől hatályos?! szerk.: ugyanezt leírhantám a djuice kedvezményeire is, mert azt sem szedték ki. Ott van még a 20 db ingyen MMS, meg az 1 MB ingyen GPRS, hogy 2004. december 31-ig érvényes.

Amúgy variáltak a szerződéskötéssel is, mert a már meglévő SIM-eknél az számít szerződéskötésnek, ha te feltöltöd a SIM-edet, mert ezzel ráutaló magatartást tanusítsz, hogy egy újabb határozott idejű szerződés lépjen életbe közted, és a szolgáltató között.

Kár, hogy a 900-as és 1800-as feltöltők nem kerülnek úgy forgalomba, ahogy a többi. Pedig pont az volna a legjobb, ha olyan helyeken lehetne kapni, ahol a Happy SIM-eket is árulják.


szomb. dec. 04, 2004 14:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Off! Ez a T-Mobile-nál a duplaja!

De időben ugyanannyi idő alatt éred el a dupla akkora összeget, mivel olyan áraik is vannak :wink:.


pén. dec. 03, 2004 18:52
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Soma01 írta:
Idézet:
A Számlás elôfizetés Elôfizetôje a fogyasztói szokások alapján
kiszámított összeghatárig, de legalább bruttó 12 500 Ft-ig
használhatja a Szolgáltatást anélkül, hogy tôle a Szolgáltató hó
közi díjfizetést követelne.


Erről volt már szó? Mostmár nem csak a Voda kérhet hóközi befizetést, hanem a Pannon is! Bár lehet eddig is így volt, de én még csak most olvastam a közleményben.

Kérni kérhet mindegyik mobilszolgáltató, amennyiben BENNE VAN az ÁSZF-ben. 1996 tavaszán lettem Pannonos, már akkor megvolt, hogy netto 10e Ftnyi nyámla elérésekor hóközi számlát küld(het)tek és annak a befizetésétől függően élt tovább a szolgáltatás.


pén. dec. 03, 2004 16:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 102
Hozzászólás 
tarby írta:
reklamhang írta:
Off! Ez a T-Mobile-nál a duplaja!


És akkor mi van? Ez rossz esetben azt is jelentheti, hogy az ellopott T-s mobiloddal dupla akkora kárt tudnak okozni neked.


:D :D :D


pén. dec. 03, 2004 15:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Off! Ez a T-Mobile-nál a duplaja!


És akkor mi van? Ez rossz esetben azt is jelentheti, hogy az ellopott T-s mobiloddal dupla akkora kárt tudnak okozni neked.


pén. dec. 03, 2004 14:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Off! Ez a T-Mobile-nál a duplaja!


pén. dec. 03, 2004 12:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Idézet:
A Számlás elôfizetés Elôfizetôje a fogyasztói szokások alapján
kiszámított összeghatárig, de legalább bruttó 12 500 Ft-ig
használhatja a Szolgáltatást anélkül, hogy tôle a Szolgáltató hó
közi díjfizetést követelne.


Erről volt már szó? Mostmár nem csak a Voda kérhet hóközi befizetést, hanem a Pannon is! Bár lehet eddig is így volt, de én még csak most olvastam a közleményben.


pén. dec. 03, 2004 11:23
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Így van!
De ha felhívod a 173-at akkor érdekes szöveget hallasz! Felajánlja, hogy átkapcsol téged az 1220-ra de így akkor fizetned kell majd az ügyintézőért!!! De ha bontod a vonalat és hívod a 1220-at akkor ingyenes az üszi. Ezek szerint ennyire le akarják szoktatni az embereket a 173-ról. Persze elmonja azt is, hogy a 06202000000-t ha hívod, akkor normál díjas a hívás, de az ügyintézőt egyből kapcsolják!


csüt. dec. 02, 2004 10:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Akkor eddig 173 ingyér vót, és a 1220 miatt csengettél!

Most majd a 1220 lesz ingyen és a 173 fizetős! :mrgreen:
(Ha jól következtetek)

Miért jó ez a Pannonnak? :wink: Mert rászokatta a népet a 173-ra. És aki nem megrögzött mobilbuzi, mint jópáran közülünk (pl. én is :D ), és nem a Pannonpressel, vagy a Terminálfórummal (mint ma én :D ) kezdi a napját, az simán ráfut még jópárszor a 173ra. :twisted: Tehát itt semmi univerzalitás nincs, hogy legyen végre egységes 12*0, blabla........ :evil:


Nem, szerencsére nem.
A 173 volt fizetős, már akinek, mert a régieknek az elmúlt időkben már az is ingyen volt, és a 1220 volt az ingyenes.
És ez jelenleg úgy néz ki, hogy a 173-on megkapod a 1220-at, de az ügyintézőért ugyanúgy fizeted a 20FT-ot.
A 1220 továbbra is teljesen ingyenes, a "kétmillió" meg hálón belülinek számít.


csüt. dec. 02, 2004 8:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Akkor eddig 173 ingyér vót, és a 1220 miatt csengettél!

Most majd a 1220 lesz ingyen és a 173 fizetős! :mrgreen:
(Ha jól következtetek)

Miért jó ez a Pannonnak? :wink: Mert rászokatta a népet a 173-ra. És aki nem megrögzött mobilbuzi, mint jópáran közülünk (pl. én is :D ), és nem a Pannonpressel, vagy a Terminálfórummal (mint ma én :D ) kezdi a napját, az simán ráfut még jópárszor a 173ra. :twisted: Tehát itt semmi univerzalitás nincs, hogy legyen végre egységes 12*0, blabla........ :evil:


csüt. dec. 02, 2004 7:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Igaz. Bocs. Információs vonal és Infovonal nálam egykutyának számított.


szer. dec. 01, 2004 23:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Azért, mert ebben sehol nincs, hogy a 173 fizetQs lenne (mivel a 2 milliós számra kapcsol). A 173-at tárcsázva - egy bevezetQ duma után - a 1220-ra kapcsol. Most próbáltam.


szer. dec. 01, 2004 23:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
???
Az utolsó bekezdést leszámítva egy az egyben ezt idéztem be az előbb. Ez akkor mire volt jó?


szer. dec. 01, 2004 21:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Idézet a Pannon honlapjáról:

"A 1220-as (Telefonos Ügyfélszolgálat) és a 173-as (Információs vonal) számainkat összevonjuk és a 1220-as számon lesz elérhető mindazon információ és ügyintézési lehetőség, melyeket eddig két számon lehetett elérni.
A 1220-as szám hívása a Pannon GSM rendszeréből díjmentes!

A Pannon Infovonal a 06 20 2000 000-as számon érhető el.
Az Infovonal hívásával az eddig a 173-as számon megszokott automatikus menürendszer helyett, közvetlenül az ügyintézőt érheti el.
Az Infovonal hívásdíja a Pannon hálózatába irányuló normál hívás díjával egyezik meg.

A telefonos ügyfélszolgálat átalakításának során a Pannon GSM különös gondot fordított arra, hogy ez az egyszerűsítés semmilyen nehézséget ne okozzon az előfizetőknek. Ezért az automata információs vonal az eddig használatos számokon november 27-e után is elérhető marad."


szer. dec. 01, 2004 21:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
skynet írta:
ide az van írva, hogy a 1220 ingyenes, a 173 megszűnik, az infovonal pedig (ahogy eddig) rögtön ügyintézőt ad normál percdíjért. mi ebben a bonyolult?

Olvasd már el légyszíves mégegyszer, amit idéztem! Nem az szerepel ott, hogy megszűnik, hanem hogy össze lesz vonva a korábbi 1220-as és 173-as menürendszer, s a 173-at ezentül egyből ügyintéző veszi fel, mint a KÉTMILLIÓ-n. A gyakorlatban nem tudom mi van, nincs pannonos SIM-em.


szer. dec. 01, 2004 20:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
Wagner ur írta:
Londelmor írta:
én úgy vettem ki a közleményből, hogy nem lesz 173 már, csak a 2millió, meg a 1220. ami így rendben is lenne, mert mi a fenének külön száot tartani ugyanarra

Ilyesmit vettem ki magam is a dumából a 173-on. Cserébe az ügyintézöt a 1220-on NEM értem le, csak a 173-on, de ott CSAK az ügyintézöt. :D Kész!


Én tegnap reggel kértem rögtön a főmenüből ügyintézőt a 1220-on, azonnal kapcsolták is, még várni sem kellett.


szer. dec. 01, 2004 11:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Londelmor írta:
én úgy vettem ki a közleményből, hogy nem lesz 173 már, csak a 2millió, meg a 1220. ami így rendben is lenne, mert mi a fenének külön száot tartani ugyanarra

Ilyesmit vettem ki magam is a dumából a 173-on. Cserébe az ügyintézöt a 1220-on NEM értem le, csak a 173-on, de ott CSAK az ügyintézöt. :D Kész!


szer. dec. 01, 2004 10:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
én úgy vettem ki a közleményből, hogy nem lesz 173 már, csak a 2millió, meg a 1220. ami így rendben is lenne, mert mi a fenének külön száot tartani ugyanarra


szer. dec. 01, 2004 9:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A Pannon GSM írta:
A 1220-as (Telefonos Ügyfélszolgálat) és a 173-as (Információs vonal) számainkat összevonjuk és a 1220-as számon lesz elérhető mindazon információ és ügyintézési lehetőség, melyeket eddig két számon lehetett elérni.
A 1220-as szám hívása a Pannon GSM rendszeréből díjmentes!

A Pannon Infovonal a 06 20 2000 000-as számon érhető el.
Az Infovonal hívásával az eddig a 173-as számon megszokott automatikus menürendszer helyett, közvetlenül az ügyintézőt érheti el.
Az Infovonal hívásdíja a Pannon hálózatába irányuló normál hívás díjával egyezik meg.


Tehát: 1220-on ügyintézőhöz juthatsz ingyen, csak nyomkodni kell egy-két gombot. 173-on és "2millión" pedig normál díjas hívásért, és egyből.


szer. dec. 01, 2004 8:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2004 16:18
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Kód:
Nincs az az erö, ami eltántorítana egy ilyen, szerintem is hülye, elhatározástól. :) Mosmá' nem engedek. :D


Ezek után legyen meg az a teló végre. :wink: [/quote]


kedd nov. 30, 2004 8:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Andee írta:
Múltkor említettem a 9ft/10kb gprs internet díjat. Az nem adatalapon volt, hanem gprs alapon. Egyelőre a pannon sem tudja mi a helyzet. Annyit mondtak, hogy elvileg 400ft-os gprs wap mellett nem lehet netezni nem értik hogy sikerülhetett, a számlát mindenesetre ki kell fizetni. Esetleg jövő hónapban adnak jóváírást.


Néhány észrevétel, amit egyébként a pannonnál is jól tudnak:
1: a 400Ft-os WAP elérést lehetövé tevö csomagggal a pannon WEB-es felülete is elérhetö korlátlanul.
2: néhány ilyen WAP-elöfizetést hibásan konfiguráltak, ezért nagy részük azonos jogokat kapott a 2000Ft-os WAP-elöfizetéssekkel. Magyarán korlátlan hozzáférésük volt egy idöben.


hétf. nov. 29, 2004 13:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Nincs az az ügyvezető igazgató, aki 20eFt alatti cuccost részletre akarna.
:)


Nincs az az erö, ami eltántorítana egy ilyen, szerintem is hülye, elhatározástól. :) Mosmá' nem engedek. :D


hétf. nov. 29, 2004 13:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Részletre, ha V.I.P. vagy?
bwoay írta:
Wagner ur írta:
Az árlista, és árnyoldalai
Kérte, várjak kicsit, utánnanéz ennek a részletes vásárlásnak. Szerény 40 perces várakozás után hívott, és kért egy hétföi idöpontot, amikor megbeszélhetjük a 18.500Ft-os ár részletfizetését. hmm rugalmassá tett öket a közel 8 éves elöfizetésem? Vagy a forgalmam dinamikus növekedése? .


Időközben sikerült rekonstruálnom az esetet:

Ügyfélszolga magában:
"Olyan ismerős ennek a **** a hangja,
csak tudnám, hogy honnan. Húznom kellene az időt, amíg rá nem jövök."
hangosan:
"Uram, megtenné, hogy tartja a vonalat,
amíg utánanézek ennek a részletfizetési lehetőségnek?"

40 perc gondolkodás után:
"bazki, hát ez a Wágner, a JMO ügyvezető igazgatója!
Ha nem kapja meg a kedvezményt, akkor én repülök innen!"
hangosan:
Elnézését kérem, hogy megvárakoztattam,
hétfőn fáradjon be a márkaképviseletre,
hogy megoldjuk a problémáját.

Amúgy nem azt mondtad, hogy egy ratyi a K500?
Akkor miért nem kaphat az asszony egy T630-at?
Az legalább egy értelmes készülék,
és mint írtad, nem fotózgatni akar vele.
Nomeg van fehérben is :DDD


Valami furcsa érzés vett eröt rajtam.
Hangom ismerös lehetne bármelyik ügyfélszolgának, de kétlem, hogy egy egyszerü melós elött ekkorát hajolnának. :) Mint írtam, hétfön, az az ma délután hív. Érdeklödve várom. Nem a telefon vagy az ára izgat ebben a kérdésben, tudod jól Bwoay, hanem egy fura probléma, talán még furább megoldása a részükröl. ;)

Ami a T630-at illeti:
Már említettem Neked is, amikor egy új telefonon gondolkodtam az asszony számára, az elsö elképzelésem pontosan egy T630 volt. Elhatározásom és annak tetté történö átalakulása között eltelt rövid idö alatt ez a készülék kikerült a pannon árlistájából. Ezek után nem tudom, miböl gondolod, hogy T630-at kellene vennem számára. Használtan nem veszek ilyen telefont, különösen nem az asszony számára. Kicsit gáz lenne szerintem. A másik két szolgáltató szóba sem jöhet nálam. Az elsö és egyben talán utolsó telefon volt az R520m, melyért több mint 400 métert tettem meg. Sem a K500i, sem a T630 nem az a képességü készülék, ami ismét rábírna egy nagyobb útra. A választásom nem véletlenül esett a K500i-re, hisz az a levelek mellékleteit is képes megnyitni, feltéve, hogy az egy *.jpg, *.gif, stb.


A ratyi jelzöt abban az összefüggésben használtam, ami a veled történö kapcsolatát illette a K500i-nek, talán még emlékszel erre is. Van olyan, akinek nem ajánlom, de van olyan is, akinek már az a tudás is sok, amit egy A1018 képvisel. Szóval nem mindegy ki kérdezi, hogy szerintem jó telefon-e vagy felejtse el. :)

Remélem kielégítö volt a válaszom. :)


Ps:
Lelki szemeim elött már felsejlik az A26X8-al megélt kálváriám. Akkor is jó téma voltam, röhögött a fél fórum már az egészen, a végén magam is. Meglehet, akkor egy kicsit sem találtam viccesnek. Akkoriban Bwoay szerint már csak nekem gyártottak olyat egy kínai faluban, ahol 15 kicsi gyermek készítette számomra az utánpótlást abból a borzalomból. :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wagner ur hétf. nov. 29, 2004 13:14-kor.



hétf. nov. 29, 2004 13:00
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2004 16:18
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Részletre, ha V.I.P. vagy?
Idézet:
40 perc gondolkodás után:
"bazki, hát ez a Wágner, a JMO ügyvezető igazgatója!
Ha nem kapja meg a kedvezményt, akkor én repülök innen!"
hangosan:
Elnézését kérem, hogy megvárakoztattam,
hétfőn fáradjon be a márkaképviseletre,
hogy megoldjuk a problémáját.



Ez jóóó. :D


vas. nov. 28, 2004 17:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Múltkor említettem a 9ft/10kb gprs internet díjat. Az nem adatalapon volt, hanem gprs alapon. Egyelőre a pannon sem tudja mi a helyzet. Annyit mondtak, hogy elvileg 400ft-os gprs wap mellett nem lehet netezni nem értik hogy sikerülhetett, a számlát mindenesetre ki kell fizetni. Esetleg jövő hónapban adnak jóváírást.


vas. nov. 28, 2004 15:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Nincs az az ügyvezető igazgató, aki 20eFt alatti cuccost részletre akarna.
:)


Szomorú, de van, ráadásul nem is kevés...


vas. nov. 28, 2004 15:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nincs az az ügyvezető igazgató, aki 20eFt alatti cuccost részletre akarna.
:)


vas. nov. 28, 2004 15:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 123
Hozzászólás Re: Részletre, ha V.I.P. vagy?
Wagner ur írta:
Az árlista, és árnyoldalai
Kérte, várjak kicsit, utánnanéz ennek a részletes vásárlásnak. Szerény 40 perces várakozás után hívott, és kért egy hétföi idöpontot, amikor megbeszélhetjük a 18.500Ft-os ár részletfizetését. hmm rugalmassá tett öket a közel 8 éves elöfizetésem? Vagy a forgalmam dinamikus növekedése? .


Idõközben sikerült rekonstruálnom az esetet:

Ügyfélszolga magában:
"Olyan ismerõs ennek a **** a hangja,
csak tudnám, hogy honnan. Húznom kellene az idõt, amíg rá nem jövök."
hangosan:
"Uram, megtenné, hogy tartja a vonalat,
amíg utánanézek ennek a részletfizetési lehetõségnek?"

40 perc gondolkodás után:
"bazki, hát ez a Wágner, a JMO ügyvezetõ igazgatója!
Ha nem kapja meg a kedvezményt, akkor én repülök innen!"
hangosan:
Elnézését kérem, hogy megvárakoztattam,
hétfõn fáradjon be a márkaképviseletre,
hogy megoldjuk a problémáját.

Amúgy nem azt mondtad, hogy egy ratyi a K500?
Akkor miért nem kaphat az asszony egy T630-at?
Az legalább egy értelmes készülék,
és mint írtad, nem fotózgatni akar vele.
Nomeg van fehérben is :DDD


vas. nov. 28, 2004 14:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Részletre, ha V.I.P. vagy?
bwoay írta:
Wagner ur írta:
Az árlista, és árnyoldalai
... talán már nem is akarok új telefont a feleségemnek.


Akkor nálad is úgy van, hogy bárki is húzzon fel,
mindig az asszony issza meg a levét? :D

Pannon V.I.P. = Valueless Ignorant Prick

Lehet, bár eddig ez nem volt jellemzö rám. Az asszonynak nem is igazán kellett volna ez a telefon, de már sokan noszogatták az MMS miatt, néha engem is, így gondoltam 2 legyet egy csapásra elv alapján (engem hagyjanak békén vele, zaklassák az asszonyt) neki lesz ilyen csili-vili izéje, amivel vakítja manapság a parasztokat a három pénzéhes. ;) Neki meg van annyi esze, hogy rögtön mailcímet kér a néptöl, és arra küld minden ilyet klienssel. ;) (ez már OFF asszem, ejtsük ezt a vonalat)


vas. nov. 28, 2004 10:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
CineDOG írta:
A legtöbb helyen 20eFt felett vásárolhatsz részletre.
18500-at részletbe? Ilyet még nem hallottam.

Tudod maga az összeg nem számít igazán, hanem az elv, ahogyan eljártak. A havi számlám a saját kártyámon is több szokott lenni, mint ennek a telefonnak az ára. Ha itt, Egerben elsöre azt mondja a kirendeltségen a hölgy, vigyem egy évessel 28500-ért részletre, ha már a tahó vevö beleszédült valamiért ebbe a hülyeségbe, szó nélkül rábólintok. De nem tette.


vas. nov. 28, 2004 9:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2004 16:18
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Én a helyedben nem várnám a hétfőt,mert addigra tuti kitalálnak vakamit figyeld meg.


szomb. nov. 27, 2004 21:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
A legtöbb helyen 20eFt felett vásárolhatsz részletre.
18500-at részletbe? Ilyet még nem hallottam.


szomb. nov. 27, 2004 20:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 123
Hozzászólás Re: Részletre, ha V.I.P. vagy?
Wagner ur írta:
Az árlista, és árnyoldalai
... talán már nem is akarok új telefont a feleségemnek.


Akkor nálad is úgy van, hogy bárki is húzzon fel,
mindig az asszony issza meg a levét? :D

Pannon V.I.P. = Valueless Ignorant Prick


szomb. nov. 27, 2004 20:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Részletre, ha V.I.P. vagy?
Az árlista, és árnyoldalai

Pár hónapja meglátam a SonyEricsson K500i típusú telefonját, és kicsit megkönnyebbültem: Végre egy telefon, ami talán tetszik a feleségemnek, és még csak nem is valami buta szerkezet. Reményekkel telve vártam a megjelenését a PannonGSM árlistáján, ami nem volt alaptalan, mivel "megsúgták", már leszállítottak párszáz darabot nekik október végén.
Ismerve magam, az árát is próbáltam saccolni a jövöre tekintve, ebben nem is okozott csalódást a Pannon, mivel 19.900Ft (postpaid) nem egetrengetö. A tegnapi napon azonban olyat láttam, ami kaján mosolyt csalt az arcomra: részletre is kapható, méghozzá kamatmentesre! Elhatározássá érlelödött a tervem, megveszem részletre. Minden a szokásos lassúsággal ment, megbeszéltem mindent a kirendeltségen 2 órányi várakozás után, de 2 havi számlakivonat még hiányzott. Hazaszaladtam érte, ismét sorbanállás, alig 30 perc és ott ülök a hölgy elött, aki boldogan közli:
-Ön V.I.P. ügyfelünk, így csak 18.500Ft-ba kerül Önnek ez a készülék.
Mosolyom elérte az Amazonas szélességét, már-már Fülig Jimmyt is megszégyenítö vigyorral ültem a széken. 10 másodpercig.
-Részletre kérném.
-Nem lehet.
-????
-A minimum hitelösszeg 19.900Ft.
-Akkor nem szeretnék ilyen nagyon V.I.P. lenni!
- Ezen nem változtathatok.
Elkullogtam némi szomorúsággal kiemelt ügyfelességemmel itatva bánatom könnyeit.
Nem adom azért ilyen egyszerüen eme nagyszerü telefon iránti igényem!
Hívtam a 173-at, (ami mellékesen megszünik hamarosan, de erröl csak most értesültem, bár sejtettem ez irányú terveiket) ahol elsöre azt is kétségbe vonták, hogy 19.900Ft-os telefont vehetek részletre, de rövid értetlenkedése hallatán, tájékoztattam az aktuális árlistájukról az ügyfélszolgálat barátságos hangú, ám tájékozatlan hölgy alkalmazottját, amit megköszönt.
Elöadva problémámat, felvetette, vegyem egy év hüségnyilatkozattal 28.800Ft-ért, akkor lehet részletre is. Mosolyom kezdte visszanyerni korábbi állapotát, bár egy kérdés még motoszkált bennem: ezt a képviseleten miért nem tudták megoldani hasonló egyszerüséggel? (mindegy, a megoldás közelsége feledtette velem a korábbi bosszúságot)
Kérte, várjak kicsit, utánnanéz ennek a részletes vásárlásnak. Szerény 40 perces várakozás után hívott, és kért egy hétföi idöpontot, amikor megbeszélhetjük a 18.500Ft-os ár részletfizetését. hmm rugalmassá tett öket a közel 8 éves elöfizetésem? Vagy a forgalmam dinamikus növekedése? Nem érdekel miért jutottak ilyen döntésre, de a kirendeltségen ugyanazokat az adatokat látják rólam, mégsem tudtak hirtelen hasonlót felmutatni.
Immár újjult reményekkel várom a hétföi napot.
Csak ez köztes tortúra ... talán már nem is akarok új telefont a feleségemnek.


szomb. nov. 27, 2004 14:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
[...]
Igen-igen, én is az előttem szóló mondandóját akartam írni. Az elérhető utolsó ÁSZF-et kell nézni, ami abban van, annak szentírásnak kell lennie a szolgáltató számára. Ha meg mégsem tartja be, lehet menni az NHH-hoz, nagyon pipásak, ha az ÁSZF-től eltérnek - az ügyfélre nézve hátrányosan - a szolgáltatók.

Üdv!


hétf. nov. 22, 2004 23:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Valaki tisztázná? A megújult djuice honlapon az SMS 80 szolgáltatás post- és prepaidnél egyaránt bruttó 1200 Ft-os áron van feltüntetve, és oda van írva, hogy így egy drab SMS csak nettó 12, bruttó 15 Ft. Míg ha a PGSM honlapjára megyek, és az SMS csomagok közt kiválasztom az SMS 80-at, akkor 1400, 14, és 17,5 Ft szerepel.


A drágábbal számolj. Szvsz inkább annak higyj, ami itt olvasható:
http://www.pannongsm.hu/tarifacsomagok/dijszabas/


hétf. nov. 22, 2004 21:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Valaki tisztázná? A megújult djuice honlapon az SMS 80 szolgáltatás post- és prepaidnél egyaránt bruttó 1200 Ft-os áron van feltüntetve, és oda van írva, hogy így egy drab SMS csak nettó 12, bruttó 15 Ft. Míg ha a PGSM honlapjára megyek, és az SMS csomagok közt kiválasztom az SMS 80-at, akkor 1400, 14, és 17,5 Ft szerepel.

McLaca: tudom-tudom, a pannonnál ne keressek logikát :-). De ez megint valami új djuice akció akar lenni? S hogy létezik, hogy nincs még fent a 23-ai díjszabás, ami végre tisztázná, hogy most akkor még drágább lesz az üszivel való beszélgetés, vagy egyszerre lesz a 173 20 Ft-ért, és a 06202000000 aktuális percdíjért?


hétf. nov. 22, 2004 21:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
No és ugyebár átalánydíjas GPRS mellett is lehet nyugodtan CSD-n netezni, mert más a telszám.

Üdv!


hétf. nov. 22, 2004 19:52
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5278 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 106  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség