Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 23:29



Hozzászólás a témához  [ 4686 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 94  Következő
SonyEricsson K700 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
NcZolli írta:
Csak az a baj, hogy az MPEG4 directmaker shareware verzió és beletesz egy emblémát a kép közepére. Nincs valakinek meg a full verzió?

én elküldöm neked mail-be a cracket....az összes verzióhoz jo :roll: :roll:


elment a mail....


hétf. nov. 01, 2004 15:18
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Sajnos ebben nem tudok segíteni, nekem nincs meg a program.


hétf. nov. 01, 2004 14:58
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
NcZolli írta:
Landsmann írta:
Abban az aviban lehet hogy olyan audio codec van, amit az mpegable nem ismer fel. Próbáldd meg mpeg-be átkonvertálni valamivel és aztán megcsinálni.


Ez jó ötlet. Megpróbálom. Köszi.



Szóval sikerült. Az MPEG4 direct makerrel előbb átkonvertáltam úgy, hogy az audio PCM formátumú legyen. És akkor ezután jöhetett az Mpegable X4 live. Huh.
Csak az a baj, hogy az MPEG4 directmaker shareware verzió és beletesz egy emblémát a kép közepére. Nincs valakinek meg a full verzió?


hétf. nov. 01, 2004 14:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Abban az aviban lehet hogy olyan audio codec van, amit az mpegable nem ismer fel. Próbáldd meg mpeg-be átkonvertálni valamivel és aztán megcsinálni.


Ez jó ötlet. Megpróbálom. Köszi.


hétf. nov. 01, 2004 12:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Abban az aviban lehet hogy olyan audio codec van, amit az mpegable nem ismer fel. Próbáldd meg mpeg-be átkonvertálni valamivel és aztán megcsinálni.


hétf. nov. 01, 2004 11:53
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Landsmann írta:
NcZolli írta:
Továbbá az mpegable x4 live-val csináltam videót, de NINCS hangja. Sem a gépen sem a telefonon. Nem tudom miért lehet. Ti tudjátok?


Milyen kiterjesztésű fájlból csináltad? Nekem akkor nem szokott lenni hang, ha a QuickTimemal csinálom. A mov-on kívül egyikből sem lesz hang. Sajnos van hogy több programon kell végigvinni a videót mire olyan lesz ami a telefonra a legjobb.


Egy aviból csináltam. Nem értem mi lehet a baj. Mindent úgy csináltam, ahogy abban a leírásban van. Egyszerűen, mintha nem fordítaná bele a hangot, mert már a pc-n való lejátszáskor sincs.


hétf. nov. 01, 2004 11:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
cruy írta:
NcZolli írta:
Egyébként próbálgattam és a hibák nálam is fennálnak kivéve a 2mp-es hiba. Valóban van egy késés, de az nem több fél másodpercnél.

Milyen szoft van rajta??? >*<<*<* billentyűkombinációval nézd már meg légyszives és írd be ide...előre is köszi.....


R2A041 prgcxc 125897_EU_2_C

Hát ez az.
A fórumot végigolvasva arra kell rájönnöm, hogy ez a legrégebi soft, de esküszöm nem produkálja a 2mp-t. Leteszteltem a másik mobilommal. Mindkettőt a fülemhez teszem és felhívom a k700-at. Felveszem és beleszólok. Max fél másodperc a késés. Ha azonnal beleszólok, akkor a halló-ból csak az ó hallatszik, de ez nem két mp.


hétf. nov. 01, 2004 11:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 719
Hozzászólás 
Videó kódolásnál: http://3gp.spawnweb.dk/
Ha mindent így csinálsz akkor kell lennie hangnak is.

Valaki kérdezte hogy txt-t mivel lehet nézni,van rá JAVA program,bookreader v ilyesmi,de állítólag ha mms-ben megnyitod akkor a telefon felismeri.


hétf. nov. 01, 2004 10:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
NcZolli írta:
Egyébként próbálgattam és a hibák nálam is fennálnak kivéve a 2mp-es hiba. Valóban van egy késés, de az nem több fél másodpercnél.

Milyen szoft van rajta??? >*<<*<* billentyűkombinációval nézd már meg légyszives és írd be ide...előre is köszi.....


hétf. nov. 01, 2004 10:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
NcZolli írta:
Továbbá az mpegable x4 live-val csináltam videót, de NINCS hangja. Sem a gépen sem a telefonon. Nem tudom miért lehet. Ti tudjátok?


Milyen kiterjesztésű fájlból csináltad? Nekem akkor nem szokott lenni hang, ha a QuickTimemal csinálom. A mov-on kívül egyikből sem lesz hang. Sajnos van hogy több programon kell végigvinni a videót mire olyan lesz ami a telefonra a legjobb.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég hétf. nov. 01, 2004 10:33-kor.



hétf. nov. 01, 2004 10:31
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Na sziasztok.
Szombat óta én is k700 tulaj vagyok. A vodánál vettem 70 ! forintért a barátnőm +2 évet aláírt.

Végigolvastam az egész fórumot, hát szép kis termés. Ami nekem fontos lenne, hogy egy gyári soft kerüljön rá és hát függetlenítenem kéne.

Írtam már Poirot-nak mail-t, hogy a Pólusban hol van az a hely, ahol neki az Y-os szoftot rányomták, de nem válaszolt. Kérlek titeket (vagy poirot téged), hogy áruljátok el, mert addig nem tudom használni a telót.
Egyébként próbálgattam és a hibák nálam is fennálnak kivéve a 2mp-es hiba. Valóban van egy késés, de az nem több fél másodpercnél.

Továbbá az mpegable x4 live-val csináltam videót, de NINCS hangja. Sem a gépen sem a telefonon. Nem tudom miért lehet. Ti tudjátok?

Előre is köszönöm a segítséget.


hétf. nov. 01, 2004 10:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Gr3nT írta:
Mivel nemszeretném támogatni a kelleténél jobban a tmobilt. igy a saját bt-men keresztül szerteném feltölteni a gámát. De nemtehetem meg akárhogy mivel jelenleg a szoftverek nem látják a játék könyvtáramat. EZt szeretném kikerülni.

Te nem is fogod látni a game könyvtáradat. Azt ne is várd. Egyszerűen jobbklatty a felrakni kívánt JAVA programon, majd küldés/bluetooth/K700.
Automatikusan a játékkönyvtárba fogja menteni. Nincs más dolgod, mint játszani!
Be sem kell indítanod a SE fájkezelőjét, se semmi mást. Ezt maga a bt szoftver tudja.


hétf. nov. 01, 2004 10:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Gr3nT írta:
Mivel nemszeretném támogatni a kelleténél jobban a tmobilt. igy a saját bt-men keresztül szerteném feltölteni a gámát. De nemtehetem meg akárhogy mivel jelenleg a szoftverek nem látják a játék könyvtáramat. EZt szeretném kikerülni.

letöltöd a netről a jar-t >>> jobb klikk >>> küldés >>>> bluetooth>>>> k700i és odarakja alapból ahova kell, nem kell semmiféle program.... de persze előtte párosítani kell.....
legalábbis nekem így megy az X-micro bluetoothommal....fel van téve a driver azt kész......


hétf. nov. 01, 2004 9:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 29, 2004 19:22
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: BP.
Hozzászólás 
Mivel nemszeretném támogatni a kelleténél jobban a tmobilt. igy a saját bt-men keresztül szerteném feltölteni a gámát. De nemtehetem meg akárhogy mivel jelenleg a szoftverek nem látják a játék könyvtáramat. EZt szeretném kikerülni.


hétf. nov. 01, 2004 9:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás Re: Játékok mappa.
Gr3nT írta:
Még mindig nemtudom hogy tudnék játékokat feltölteni a telcsómra. Esetleg nektek ötelet? A wapos megoldás nem érdekel, egy kicsit drága a semmiért.


Akkor a semmiért minek segítsen bárki? :D :D Ha nem nézed semmibe akkor minek erőlködsz? :D :D
Egyébként nézz körül pappfer oldalán, vagy bármelyik yahoogroupsban, keyword: k700. :wink:
Wapon sem kell feltétlenül a fizetős oldalakat keresni.


hétf. nov. 01, 2004 7:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 29, 2004 19:22
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: BP.
Hozzászólás Játékok mappa.
Még mindig nemtudom hogy tudnék játékokat feltölteni a telcsómra. Esetleg nektek ötelet? A wapos megoldás nem érdekel, egy kicsit drága a semmiért.


hétf. nov. 01, 2004 7:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 17, 2004 18:47
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Lehet, hogy teljes sületlenség :D, de az volt a benyomásom, hogy akkor ugrott meg az akku kapacitása, mikor egyik alkalommal bekapcsolt, másik alkalommal pedig kikapcsolt állapotban töltöttem. Volt aki az elsőt, és volt aki a másodikat ajánlotta. No én ötvöztem a véleményeket. 8) :lol:


vas. okt. 31, 2004 23:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 22:32
Hozzászólások: 1
Hozzászólás txt
hello én azt szeretném megkérdezni, hogy van-e lehetőség arra, hogy a telefon memoriájába másolt txt vagy valamilyen szöveges fájlt olvasás céljából megjelenítsek (java progival vagy bámivel)?


vas. okt. 31, 2004 22:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
poirot_ írta:
cruy írta:
Akkutapasztalataidról beszámolnál az Y-os softnál?

Mostanában 10-15 perc napi duma, 1-2 sms olvasása, semmi játék, takarékos módban. A mai nap az 5. De éjszakára töltő kell neki. :)


aaaaaaaaaaaaaaaa :shock: :shock: :shock: nekem mikor lesz ilyen? :shock: :shock: :shock:


vas. okt. 31, 2004 22:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 17, 2004 18:47
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
cruy írta:
Akkutapasztalataidról beszámolnál az Y-os softnál?

Mostanában 10-15 perc napi duma, 1-2 sms olvasása, semmi játék, takarékos módban. A mai nap az 5. De éjszakára töltő kell neki. :)


vas. okt. 31, 2004 22:33
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nekem ki és bekapcsoláskor is egy kis rövid dallamot játszik le. Gyárilag volt így, nem változtattam meg. Az alapértelmezett animációt is lejátsza. Engem nem zavar egyáltalán, tekintettel arra, hogy sohasem kapcsolom ki.
Ami az akkut illeti, eddig minimum 4 napot, maximum 7 napot bírt 24/24-es bekapcsolvatartás mellett. Most legutóbb ma délután töltöttem, 6 napot bírt. Egy kicsit kevesebbet bírja nekem mint a T68i, úgy egy, másfél nappal. Bár ha azt veszem, gyakrabban fényképezek vele mert kéznél van a kamera, míg a másiknál elő kellett venni a kamerát, rácsatlakoztatni, képeket átmenteni, akkor ez sem bírja rövidebb ideig.
Amúgy nagyon sok múlik azon hogy ki, hol tartózkodik. A T68i nekem általában 7 nap alatt merült le. Viszont Pesten, nagynénéméknél, ugyanannyi használat mellett mint itthon, 4 nap alatt megadta magát. Hogy miért, arra szeptemberben jöttem rá. A telefonon van átlátszó tok, annak a hátuljára ragasztottam olyan öntapadós villogó kis mütyűrt. (GSM boltokban kapható) Sötétben, tv-nézés közben vettem észre, hogy percenként többször is cellát váltott. Aztán már tudatosan figyeltem, a matrica miatt nem volt nehéz. Matricával felfelé, nappal is jól látszott a cellaváltás. Alig volt olyan perc, amikor nem történt váltás, de a legtöbb esetben percenként többször is.
A K700i is megadta magát 3-3,5 nap alatt. Igaz, akkor volt új, és még csak 1-2 akkutöltési cikluson volt túl.
Nem zavar hogy gyakrabban kell tölteni, a tudásával bőven kárpótol. Szerintem meg nem igen van olyan telefon, amiből egy nap alatt ne lehetne kihajtani az energiát. Én elégedett vagyok vele és szeretem.


vas. okt. 31, 2004 20:53
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Na szóval:
Csütörtök délután töltöttem fel a telt, miután elhoztam tééktől, szoftfrissítésről és átkapcsoltam a kijelzőt takarékosra. Ebben a pillanatban, félig van az akku! :lol: :lol: :lol:
Mondhatnátok, hogy hétvége van, de tegnap elég sokat fotóztam és kameráztam +bt. Ma pedig több mint 1 órát telefonáltam, bt headset-el +még interneteztem is.
Úgyhogy kezdek örülni!!!! :lol:

Más: kinek, milyen hangot ad a telefon bekapcsoláskor?
Mert nekem semmit, csak rezget egyet, de sajnos kikapcsoláskor trillázik. Nincs még semmilyen megoldás ezekre?


vas. okt. 31, 2004 19:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
cruy írta:
sisqoboy!

Neked takarékoson van? vagy automatikuson? a világítás....


hali nekem takarékos amely most elég jol müködik.
folyamatosan tesztelem a gépet és mintha többet birna mostmár...


vas. okt. 31, 2004 17:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
poirot!

Akkutapasztalataidról beszámolnál az Y-os softnál? bocs ha mindig az akkukérdésekkel jövök csak hát ez érdekel....bocs mindenkitől....


vas. okt. 31, 2004 17:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 16, 2004 23:42
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Hello

Steve_Hun
Idézet:
Erről a hsz-ről csak annyit, hogy az illető user még biztosan nem találkozott az E/// ill SE telefonok nagyon jól használható funkciójával, amit hanvezérlésnek/hanghívásnak hívnak! Ezt kérlek szépen több módon lehet "aktiválni", többek között úgy, hogy megnyomod a headset hívásfogadó gombját! Úgyhogy az a gomb már foglalt! Én inkább csak örülök, hogy a SE mérnökei nem barmoltak el nagyon jó funkciót azért, hogy egy másik, kevésbé fontossal helyettesítsék azt!


Az illető user én volnék. Kérdésem: Te találkoztál már más telefonnal is életedben, vagy csak SE-telokat használsz?
Gondolod az SE xarta az espanol viaszt? Szted máas telefonokba nincs hanghívás?Hangparancs?
Mégis megoldották!


vas. okt. 31, 2004 16:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 17, 2004 18:47
Hozzászólások: 182
Hozzászólás Re: Segítség
duracell írta:
...

Pont az lehet a gond, hogy túl rámenős vagy.
Mellesleg az összes feltett kérdésedre itt van a válasz a topic-ban. :wink:
Mp3-at nem használ senki. Vagy AAC-t vagy MP4-et rak mindenki a telcsire. 96kbps-osra érdemes konvertálni a 128-as MP3-akat. A lehetséges programok is itt vannak a fórumon. Én a dBpowerAMP-ot használom.
"Rendszerkábel" hejett vegyél Bluetooth dongle-t. Kicsit drágább, de sokkal gyorsabb, és mindenre használható.

Üdv.


vas. okt. 31, 2004 14:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 26, 2004 8:13
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Dél-Baranya
Hozzászólás Re: Segítség
duracell írta:


Sziasztok emberek!

Most kapcsoltam a Pappfer oldaláról hozzátok, és GPRS kapcsolaton át sem pénzem, sem türelmem nincs végigolvasni ezt az impozáns termést, amit produkáltatok.

Ezért szeretnék annyira pofátlan lenni (de bizakodó), hogy valaki emilben (hogy a többieket ne zavarjuk ilyesmivel) elküldi nekem azt, amit tudni jó és tudni illik!

Gondolok itt trükkökre, tippekre, szoftverfrissítésre, Live kiütésére, szervíztapasztalatokra, jétékok, jó kis oldalak, tehát bármi ami a K700i-hez tartozik.

Amúgy a telcsivel nagyon megvagyok elégedve pár dolgot leszámítva.

- Fagy de nagyon (pl emilek letöltésénél, játékokban, vagy csak gondol egyet...)
- A használati módom mellett kb fél nap alatt lemerül (rádió, mp3ezerrel, wap, játékok, internetezés alatt pl végig töltőn van)
- Mintha kezdene a csatlakozó tönkremenni. Néha nem kapcsol be a töltés, vagy a fülhalgató headset.

Ennyi, és bízva bennetek várom a remélem minél több választ!

Hja és a mailcímem: dura@pechat.hu

PS: Tapasztalatok hogy milyen MP3 kódolásnál élvezhető még a zene, és tipp hogy hogyan (és milyen progival) alakitsam át a nagy bitrátájú MP3-akat? A legtöbb zeném 196+-os, amiből a memóriába csak 5 zene fér el kb.



Valószínű csak azért nem reagált senki, mert nem látta. Ezért még1x beírom.

A Másik... Van valakinek rendszerkábele? Hol és mennyiért lehet hozzájutni? Bérbe senki nem ad ilyet?


vas. okt. 31, 2004 14:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 13:07
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Nekem most rakták fel a R2Y005-öt gyári SE nyoma sincs se a t-mob-nak se vodának. PRIMA


vas. okt. 31, 2004 13:23
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
iscsu írta:
Steve_Hun írta:
EU 1? Ez nekem új! Én úgy tudtam, hogy az EMEA 4 ill. az EU 4-ben (ezutóbbiban nem vagyok biztos) van a magyar nyelv! ...


Nekem is R2L001 ... EU_1_C van, és magyar.


Akkor úgy látszik, hogy a K700 soft.-ok esetében átsoroltak "minket" másik csoportba. T610-nél még EMEA 4-ben volt a magyar nyelv!

Steve


szomb. okt. 30, 2004 22:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
sisqoboy!

Neked takarékoson van? vagy automatikuson? a világítás....


szomb. okt. 30, 2004 19:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Steve_Hun írta:
EU 1? Ez nekem új! Én úgy tudtam, hogy az EMEA 4 ill. az EU 4-ben (ezutóbbiban nem vagyok biztos) van a magyar nyelv! ...


Nekem is R2L001 ... EU_1_C van, és magyar.


szomb. okt. 30, 2004 13:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
tudja valaki hogy a pitty letöltése telora annak mi értelme? mégha 50mp-nél pittyegne akkor oké de 60mp-nél... semmi értelme..
és még garanciát is veszit nem?


mi ezzel kapcsban a véleményetek?

a telcsivel kapcsban azt vettem észre hogy ha használom akkor nagyon merül- nálam 1 napot bír.
sokan irják hogy 2-3-4 nap de akkor nem is igazán használjátok!
Én azért vettem hogy használjam. napi 10szer lejátsza nekem az eminem just lose it című számát, rádiozzak, wappozzak fényképezzek, játszam, videozzam, bt....
lehetne erősebb aksija....
ezzel ellentétben nem találkoztam még ennél jobb telcsivel!
Felölem szuper, felöled csoda! :lol:

elkezdhetnénk írni letöltési helyeket is a topicba mivel gondolom sok embernek van már ilyen készüléke és hátha jobb dolgokat talál még rá.
Pl: az orgazmust élvező csaj hangja csengésnek nekem full bejön :))

irok pár linket amit bizti már ismertek de azért valakinek lehet új:


http://k700.hitziger.net/
http://gallery.mobile9.com/
http://www.alvilag.hu/mobilgames/JAVA.html
http://www.esato.com/
http://briefcase.pathfinder.gr/contents/DidimosGR/24286


szomb. okt. 30, 2004 11:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
kislakat írta:
hamar függetlenítettem a Brandelt szofver-ek hátulütői miatt.Így most a sw:
R2AA003 !prgCXC 125821_EU_1_C

Na akkor nézz szét az Esato-n. Valamelyik nap olvastam, hogy az R2AA szoftot vissza akarják cseréltetni R2L, az új szoft sok hibája miatt.

Egyébként ismét megerősíteném a korábbi hozzászólásomat, miszerint a megszünt a 2mp-es hiba az R2L-es témós szofttal! Lehet, hogy van valamennyi késleltetése, de nem 2mp az biztos! :lol: Tök jó!


szomb. okt. 30, 2004 7:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 20, 2004 19:38
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
üdv mindenkinek 0910 óta van a topikot illető telefonom. Nagyon meg vagyok vele elégedve, Alcatel511-ről váltottam azaz komoly lépés(számomra) Tmobájlos előfizuval viszonlag hamar függetlenítettem a Brandelt szofver-ek hátulütői miatt.Így most a sw:
R2AA003 !
prgCXC 125821_EU_1_C
a forrás garanciavesztő hatályú! nincs 2mp hiba,az akku életteartama közelítőleg 3* veszett a T9 szolgáltatás,kikapcsolhatatlan a fényképezőhang,nincs fagyás,nem világít töltéskor,jobban hallható a partner beszéde.5 nyitott lakat utána 15 számokkal.elérhetősége jojjal:balra-*-jobbra- jobbra-*jobbra-*.személyre szabás menü:balra-**balra Elsőre talán ennyi


szomb. okt. 30, 2004 0:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 29, 2004 19:22
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: BP.
Hozzászólás 
Elég sokat töltöttem itt olvasgatással, de eleget mégsem ahhoz hogy megtudjam a következőket :D

Hogy tudom a sw verziomat kiolvasni?
Milyen sw-vel tudnám a játékokat feltölteni.

A 2mp-s szünetet akkor el lehet távolitani, vagy csak sw frissitéssel.

Előre is köki


pén. okt. 29, 2004 20:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Nekem /az f500i-n/ha be van kapcsolva a takarékos üzemmód és olyan hívás érkezik amit nem vettem fel mert nem voltam telefonközelben, addig látszik halványan a sikertelen hívás amíg meg nem nézem.De ha be van kapcsolva a billentyű zár, akkor néhány másodperc után vissza áll a fekete képernyő és nem látom hogy volt sikertelen hívásom.SMS nél nem tudom mi a helyzet ,de gondolom ugyan ez.
A szundi nekem például működik mindegyik esetben ,kiírja hogy szundikálás 9 percig.


pén. okt. 29, 2004 16:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Tesztelem az új szoftos, R2L-es trémobilos telómat:
1. Ajánlom mindenkinek a figyelmébe a kijelző takarékos üzemmódját. Amellett, hogy nem látható rajta, hogy jött-e sms-ed (csak valamelyik hangerőgomb megnyomására), megnöveli az akku élettartamát. Tegnap ilyenkor töltöttem fel, és most csak egy halvány csík tünt el róla. Meglátom, meddig bírja.
2. van már szundi az ismétlődő riasztásoknál is
3. nem dobja el egyből a bluetooth headset-et, amint az hatótávon kívülre kerül.

Kérdésem a "fülesekhez": elvileg olyan is tud a headset, hogy az utolsó hívott számot újrahívja. Valakinek sikerült ez már akármilyen headset-el?


pén. okt. 29, 2004 16:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
hali.
1 napot bír az aksi most merült le megint.

Áhhhhhhhhhhhhhh, komolytalan ez az SE!!!!!!! :cry: :cry: :cry:


pén. okt. 29, 2004 15:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
hali.
1 napot bír az aksi most merült le megint.
tudja valaki hogy a pitty letöltése telora annak mi értelme? mégha 50mp-nél pittyegne akkor oké de 60mp-nél... semmi értelme..
és még garanciát is veszit nem?


pén. okt. 29, 2004 15:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Steve_Hun írta:
megnyomod a headset hívásfogadó gombját! Úgyhogy az a gomb már foglalt!

pontosabban: annak a gombnak egy funkciója már foglalt

van egy régi Panasonic zsebrádióm, annak a füldugóján is van egyetlen gomb, 4 féle funkcióval:
- ki/be kapcsolás (hosszú lenyomás)
- állomásváltás a memóriában (klikk)
- sávváltás AM/FM közt (duplaklikk)
- váltás a normál és az egészen halk hangerő között (triplaklikk)

de ez legyen a legnagyobb gond, nekem sem hiányzik


pén. okt. 29, 2004 14:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
EU 1? Ez nekem új! Én úgy tudtam, hogy az EMEA 4 ill. az EU 4-ben (ezutóbbiban nem vagyok biztos) van a magyar nyelv! Mikor változott ez meg?

Steve


pén. okt. 29, 2004 12:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. aug. 20, 2004 12:49
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Üdv!

Ha kapok infrán, kábelen, vagy bt egy kontaktot akkor a teló úgy menti el, hogy a vezetéknév és a keresztnév közé berak egy vesszőt.

MIÉRT??? Mit kell át vagy beállítani, hogy ne így csinálja?? Nem lehet, hogy az FMA állított át valamit????

Melyik a legújabb soft verzió amihez hozzá lehet jutni?? Pannonos a teló, független, a mostani verzió: R2L001 prgCXC 125821_EU_1_C

Jah mit csinál a Dateimanager??

Köszi: Kamika


pén. okt. 29, 2004 12:46
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
Ommega írta:
Hello

Idézet:
Ilyen problémák lettek még felsorolva a készülék hibájaként:
-"hogy miert nem lehet a fejhalgatorol allomast valtani" Könyörgöm! Melyik telefonhoz adnak alapkiszerelésben stereo fülhallgatót, ami ilyen funkcióval is fel van vértezve?!

Hat sztem ezt nem a fejhallgato tudja, hanem a telefon vagy meginkabb annak szoftvere. Egyebkent mas gyarto kozepkategorias, vagy meg kicsit alatta levo telefonjai tudjak ezt./pld 3200 /
Kiprobaltam tudja mezei fulessel is, csak legyen rajta fogado gomb.Hivasnal fogad egyebkent allomast valt.
Lehet ezt az SE nem tudja, vagy szomorubb ha nem is akarja megvalositani.
Nem tudom miert lenne lehetetlen, vagy kellemetlen ha az Se is atvenne neha valami jot a tobbi gyartotol?



Erről a hsz-ről csak annyit, hogy az illető user még biztosan nem találkozott az E/// ill SE telefonok nagyon jól használható funkciójával, amit hanvezérlésnek/hanghívásnak hívnak! :twisted: Ezt kérlek szépen több módon lehet "aktiválni", többek között úgy, hogy megnyomod a headset hívásfogadó gombját! Úgyhogy az a gomb már foglalt! Én inkább csak örülök, hogy a SE mérnökei nem barmoltak el nagyon jó funkciót azért, hogy egy másik, kevésbé fontossal helyettesítsék azt!

Steve


pén. okt. 29, 2004 12:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Lehet két kérdésem?1.Nekem F 500i.m van, de ott még senki sem válaszolt a kérdésemre.Találtam egy hibát. Lehet hogy egyedi , de a video rögzítőnél a korlátozott mms formátumban is végtelen a felvétel hossza. Nem tudom mikor Éri el a 100kb-ot.Nálatok működik rendesen??
2.A pitty rátölthető az F500 -ra is??


pén. okt. 29, 2004 12:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás Re: 1perc pitty
Bobace írta:
Mirage írta:
tls68 írta:
Ha valakinek hiányzik a pitty... :D

http://k700.hitziger.net/index_en.html


Itt a link a percenkénti pittyre. Az oldalt áthelyezték, kövesd a linket. Majd a Download-ra katt, aztán pedig: K700 Minutenton Version 1.0.3.0 166KB-os alkalmazást letölteni.


Kösz szépen. Nem tudod mire való az a Dateimanager v. mi?


Sejthető, hogy mire való, de ilyennel nem kísérletezem.

A pittyhez még valamit:
-okosan lehet ki-be kapcsolgatni a linkelt programmal a szolgáltatást (infrán vagy kábelen keresztül)
-csodát ne várjunk. Pittyen, de nem túl hangosan.
-Az elején is pittyen egyett, ez pont jó a 2mp-s hibához. Azaz a pitty után lehet beszélni... :)

Gondolom a fenti program forráskódja megint meghaladta az SE mérnökök tudását, mit több talán nem is hallottak ilyen szolgáltatásról.
Na mindegy... csak ilyenkor mindig felkapom a cukrot...


pén. okt. 29, 2004 10:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. okt. 08, 2004 10:46
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Majd elfelejtettem vki nem tud java softwareket honnan lehetne letölteni a telora, mint pl mértékegységválto meg hasonlok?


pén. okt. 29, 2004 9:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
2 dolog tetszik a T65-ben:
-nagyon strapabíró kis készülék, lecsavarozott hátlap, nem mozog, szal tuti
- (múlt hét) szombaton reggel vettem le a töltőről és ma FOG lemerülni, mert még van benne 15 óra szufla....csak 1-2 alkalommal volt kikapcsolva éjszakára... napi 1-2 sms, egy kis tetris...meg néha telefonálok is.... igaz nem nyúzom halálra mint a k700-at de akkor is majdnem 1 hét készenléti idő!!!!!!


pén. okt. 29, 2004 9:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. okt. 08, 2004 10:46
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás Re: 1perc pitty
Mirage írta:
tls68 írta:
Ha valakinek hiányzik a pitty... :D

http://k700.hitziger.net/index_en.html


Itt a link a percenkénti pittyre. Az oldalt áthelyezték, kövesd a linket. Majd a Download-ra katt, aztán pedig: K700 Minutenton Version 1.0.3.0 166KB-os alkalmazást letölteni.


Kösz szépen. Nem tudod mire való az a Dateimanager v. mi?


pén. okt. 29, 2004 9:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Nálam, mióta R2L van, min. 2 napot bír a k700. Hétvégén min. 3 napot.


pén. okt. 29, 2004 7:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
cruy írta:
sisqoboy!

Akkud hogy áll??? 1 napnál jobb??? írd már légyszi mert már megöl a kíváncsiság! :roll:
thx...


nos... nem tul jo hireim vannak...
1napig birta, bár bár most jut eszembe hogy mikor leadtam már használtam. akkor viszont 2 nap. most van ujból feltöltve csumira és kivi vagyok az eredményt természetesen közlöm amint lesz.
(én azért használom a telcsit teljesen: 2-3 ora bt, 1-2 ora rádio, képkészítés és nyomkodom mint a hülyegyerek, mmsküldések...)


csüt. okt. 28, 2004 22:52
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4686 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 94  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség