Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 18:29



Hozzászólás a témához  [ 862 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Következő
Vodamail 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
Helló!

Nekem az a problémám, hogy nem tudom levelezőprogival (KMail, Mozilla 1.7) megnézni a leveleimet IMAP-ot beállítva :-(( Mondig azt mondja a levelezőprogi, hogy bejelentkezés sikertelen, mintha rossz lenne a jelszó: de az biztosan jó, mert a web-es felületen meg beenged.
Az ügyfélszolgálatnak lövése sincs a dologhoz: csak azt hajtogatják, hogy jó ... Mondtam, hogy nézzék meg a szerveren a logokban, miért nem enged csatlakozni?! Erre az ügyfélszolgálatos megígérte, hogy átadja a hibát a technikais kollégának, aki majd visszahív. Másnap visszahívott, és elmondta, hogy náluk minden jó :-o De utőna persze nem nézett semminek :-(( Mondta, hogy változtassam meg a jelszót, talán attól megjavu :-o Megváltoztattam, de nem javult meg: weben beenged, levelezőprogikkal nem :-(
Aztt, hogy nálam van a hiba, nem hiszem: több IMAP postafiókom van beállítva (céges levelezések)
Mit lehet tenni? Van tippje valakinek? Valami spéci beállítás? impa.vodafone.hu kiszolgálót próbálom, felhasználói név-jelszó páros biztosan jó: sz*r a vodamail?!

Üdv!


hétf. jan. 10, 2005 17:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Attka írta:
BNM írta:

2-es pont: ingyenes,
3-as pont: fogadott üzenetenként 3Ft.


Köszi.[/quote]
Postnál 3, prenél asszem 4. Bruttó.


pén. jan. 07, 2005 19:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: itt-ott
Hozzászólás 
BNM írta:

2-es pont: ingyenes,
3-as pont: fogadott üzenetenként 3Ft.[/quote]

Köszi.


pén. jan. 07, 2005 15:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 384
Hozzászólás 
Attka írta:
Sziasztok!

A Vodamail-en belül a beállításokban van egy olyan rész, hogy "Értesítési szűrők (általában)". Itt 3 lehetőség van: 1 Kikapcs, 2 egyszerü értesítés, 3 értesítés email fejléc elküldésével. Na most értelemszerüen a 3. pont lenne a tuti, de a kérdésem az, hogy ez is ingyenes mert a 2. pont az tuti?

Csumi:Attka

2-es pont: ingyenes,
3-as pont: fogadott üzenetenként 3Ft.


pén. jan. 07, 2005 14:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: itt-ott
Hozzászólás 
Sziasztok!

A Vodamail-en belül a beállításokban van egy olyan rész, hogy "Értesítési szűrők (általában)". Itt 3 lehetőség van: 1 Kikapcs, 2 egyszerü értesítés, 3 értesítés email fejléc elküldésével. Na most értelemszerüen a 3. pont lenne a tuti, de a kérdésem az, hogy ez is ingyenes mert a 2. pont az tuti?

Csumi:Attka


pén. jan. 07, 2005 14:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
vitamaxra ugye nincs?


Vodamail nincs.
De ha előfizetsz az internetre, akkor a telód email kliensével bármi elérhető, ahol van pop3.


szomb. dec. 11, 2004 18:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
vitamaxra ugye nincs?


szomb. dec. 11, 2004 18:11
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Ha úgyis wapozik, minek bonyolítani?

Mert az túl egyszerű :-). Ergo: igazad van :wink:.


szomb. dec. 11, 2004 17:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Jogos volt a válaszuk. Nem azt kérdezted Tőlük, hogy milyen internetelőfizetés szükséges, hanem hogy hogyan állítsd be a kllinst. Ezt pedig ők nem tudhatják :wink:.

Egy lehetőséged még maradt: Voda Mail megrendelése, és központi pop3-as beállítással leszeded a freemailes leveleket, majd wapos felületen belépsz a vodamailes fiókodba, s ott elovasod a freemailes leveleket :-). Remélem tudtam segíteni.


Ha úgyis wapozik, minek bonyolítani?


szomb. dec. 11, 2004 17:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Jogos volt a válaszuk. Nem azt kérdezted Tőlük, hogy milyen internetelőfizetés szükséges, hanem hogy hogyan állítsd be a kllinst. Ezt pedig ők nem tudhatják :wink:.

Egy lehetőséged még maradt: Voda Mail megrendelése, és központi pop3-as beállítással leszeded a freemailes leveleket, majd wapos felületen belépsz a vodamailes fiókodba, s ott elovasod a freemailes leveleket :-). Remélem tudtam segíteni.


szomb. dec. 11, 2004 17:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. dec. 02, 2004 13:04
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
hát ez nagyon szomorú, kösz a gyors választ!

1270-en azt tanácsolták, hogy kérdezzem meg a freemailt :)


szomb. dec. 11, 2004 17:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Sajnos ez így van. A Vodánál az email kliens csak neten keresztül megy. Wapon nem, és nincs is külön csomag direkt erre.
Freemail: wap.freemail.hu


szomb. dec. 11, 2004 17:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Úgy tudom e-mailhez a netes gprs elengedhetetlen. Tehát csak a percdíjas CSD hozzáférés maradt megoldásként.


szomb. dec. 11, 2004 17:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. dec. 02, 2004 13:04
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
havi dijas, és van wap-os gprs- előfizetésem, de internetes gprs nincs.


szomb. dec. 11, 2004 17:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Havi díjas, vagy feltöltős vagy?


szomb. dec. 11, 2004 17:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. dec. 02, 2004 13:04
Hozzászólások: 8
Hozzászólás imap, pop3
Sziasztok, nem tudjátok, hogy lehet beállítani a telefon e-mail kliensét, hogy freemailt tudjak fogadni rajta?

Azért íde írtam, mivel vodafonos vagyok, és kapcsolódási hibát ír ki mindig akármit is állítok be :(

Kösz


szomb. dec. 11, 2004 17:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Már hétfőn sikeresen le tudtam szedni a leveleket, most meg pár perccel ezelőtt SMS-t írtak, hogy a hibát elhárították, a gondot egy sérült bejövő mail okozta. Ezúton is köszönet nekik.


pén. dec. 03, 2004 20:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ki gondolta volna? Gondjaim vannak a Vodafone Maillel.

Szombaton küldtek Nekem faxot. Jött róla SMS, láttam wapon is. Tegnap este le akarom szedni OE-szel: új üzenet: 1 (0 bájt). Hibaüzenet: "-ERR no RETR failed". Felmegyek a webes felületre. Előugrik egy kis ablak: "21302 - Rendszerhiba az üzenet beolvasásakor. Kérjük, forduljon az Ügyfélszolgálathoz." Fordultam is, kissé nehézkesen értette meg, mi a probléma. Mondtam, hogy jött róla SMS, hogy láttam wapon is, hogy van egy faxüzenetem, ő ekkor meg el kezdett erősködni, hogy a faxot wapon nem tudom elolvasni. Mondom tudok róla, de látom, hogy jött. Említettem, hogy a hangposta is jelzi, hogy van egy faxom. Leírta a webes hibaüzenetet, meg egyszer felolvastam neki az OE hibaüzenetét is, előtte szóltam, hogy elég értelmetlenül fog hangzani, de ha akarja, elmondom. Azt mondta pár nap múlva meg fognak keresni telefonon. Említettem, hogy megpróbálom másik számra továbbítani a faxot, hogy azon sikerül-e. Nagyon helyeselte, hogy érdemes próbálkozni, csak nyugodtan :-). Ja, és persze meg lett adva a jelszó, hisz anélkül semmire sem mennek :wink:

A faxot továbbra sem tudom leszedni. Tegnap a telefonálás után hangpostán keresztül továbbítottam az otthoni számunkra, a kölcsön kapott faxkészülékra. Nyoma sincs, hogy a fax egy vodafone mailes postafiókból lett továbbítva, pedig úgy emlékszem régebben ez rajta volt. Tegnap az üszi hívása után valamit buherálhattak, mert jött még egy SMS egy faxról, és most már az OE két hbaüzenetet ír ki: az egyik a korábbi (és 2 üzenet (0 bájt) van kiírva), majd a másik "+OK Sayonara". Ez meg mi???


vas. nov. 28, 2004 18:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
Idézet:
A Macara, tüzfalak és vírusírtó segédprogramok használatát kérjük szíveskedjen kikapcsolni!


az mi a p.csa, hogy ... használatát szíveskedjen kikapcsolni?

hogy lehet valaminek a használatát kikapcsolni??? ááááááááááááááááá :lol:


szomb. nov. 27, 2004 16:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
FIGYELEM!

A Vodafone Hungária csak magyarul levelezik! Tehát, aki ilyen levelet ráadásul az alias-ára és nem az originre (06*0*****@vodafone.hu) az vírusos levél. Töröljétek, ill. ne nyissátok ki az attachment-et, használjatok vírusírtót! :wink: (NOD32 RLZ) Hiába van link http://www.vodafone.hu .

Idézet:
Dear user of Vodafone.hu,

Your e-mail account has been temporary disabled because of unauthorized access.

Please, read the attach for further details.

For security purposes the attached file is password protected. Password is "*****".

Have a good day,
The Vodafone.hu team http://www.vodafone.hu


Ja, a feladó: administration@vodafone.hu


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MVD szomb. nov. 27, 2004 15:33-kor.



szomb. nov. 27, 2004 15:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Most jött meg a válaszmail. Leírták, hogy menjek a webes felületre, s ott módosítsam. Majd ezután ennek megfelelően állítsam be a levelezőt. Kérték, hogy állítsam be az SMTP-nél a hitelesítést. Valamint megkértek erre is:

Idézet:
A Macara, tüzfalak és vírusírtó segédprogramok használatát kérjük szíveskedjen kikapcsolni!


:lol:
Rohanok kikapcsolni a vírusírtót, meg a tűzfalat :lol:!


kedd nov. 09, 2004 19:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
vocsok írta:
Változtasd meg a jelszót a weben, ezután jó lesz mindenhol.

Sikerült. Köszi :lol:.


kedd nov. 09, 2004 16:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Nekem még mindig nem küldtek el egy épkézláb jelszót, amit a pop3/smtp elfogadna. 26-án jeleztem nekik először.


Változtasd meg a jelszót a weben, ezután jó lesz mindenhol.
Ugyanis kétféle jelszó volt eddig, de ha most megváltozik, akkor mindkettőre hatással lesz. (Eddig a pop3/smtp jelszót nem lehetet módosítani).


kedd nov. 09, 2004 16:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nekem még mindig nem küldtek el egy épkézláb jelszót, amit a pop3/smtp elfogadna. 26-án jeleztem nekik először.


kedd nov. 09, 2004 16:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Most már nekem WAP-on sem jön be... :?


kedd nov. 09, 2004 15:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
A webes rész nem megy, de mind a POP3, mind a wap-os rész működik...


Köszi Trabi, azért kellett megkérdeznem, mert ezzel egyidőben délelőtt volt a gépemen egy k..va féreg is és nem tudtam, hogy esetleg az blokkolja a https oldalt. (lop.com egyik reinkarnációja, ha ez mond valamit valakinek :evil: )

Üdv

Ps: kénytelen leszek beállítani a POP3 letöltést, pedig nem szerettem volna :?


kedd nov. 09, 2004 15:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
A webes rész nem megy, de mind a POP3, mind a wap-os rész működik...


kedd nov. 09, 2004 14:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
Nektek megy a vodamail weben?

Nekem azonnal kivágja a "Nincs megjeleníthető oldal"-t. (nem is gondolkozik)

Wapon megy

Köszi

Üdv


kedd nov. 09, 2004 14:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
Mostanában én is sok spam-et kapok :(


csüt. nov. 04, 2004 23:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
Most úgy hírtelen meg nem mondom neked, de az egyik topicban már ki lett tárgyalva. Az viszont igaz, hogy itt, a helyén, Te vagy az első aki említi!

Steve


csüt. nov. 04, 2004 23:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 56
Hozzászólás 
Sziasztok! Gondoltam megosztom veletek a jóhírt! Még nem vette észre senki?
2004. november 4- től új lehetőséggel bővül a Vodafone Magyarország Rt. integrált üzenetküldő szolgáltatása a Vodafone Mail. Az eddig alapbeállításként használható díjmentes általános SMS értesítés mellett az Előfizető a postafiókjába érkező elektronikus levelekről (e-mail) Részletes SMS értesítést kérhet. A Részletes SMS értesítő szövege az e-mail feladójának címét és tárgyát jeleníti meg az Előfizető készülékén.
A Részletes SMS értesítés díjköteles szolgáltatás, értesítésenként (fogadott SMS-enként) bruttó 3 Ft-ot számlázunk a havi díjas előfizetőknek. A Vodafone Mail utólag fizető előfizetők részére elérhető szolgáltatás.

Szerintem ez így korrekt.


csüt. nov. 04, 2004 23:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
Mióta felújították, kapom a SPAMeket tonnaszám :(
Tudom, hogy ez nem ettől van, deeeeee mi az, hogy a saját címemről is névtelen levelet kapok? A saját telszám@vodafone.hu címemről...
Megnéztem a forrást, és látszólag tényleg onnan jött. Csak az zavar, h rohadtul sok smst kapok a semmiért...

Cycy


kedd nov. 02, 2004 10:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
jazzkifli írta:
Nekem az elmúlt napokban tökéletesen működik.Megjön idejében az sms és az Opera is szépen leszedi a leveleket,valamint WAP-on is elsőre be tudok lépni a fiókomba.


Csak megerősíteni tudom


Akkor pont szerencsétek volt, mert a voda a múlt héten újította fel a rendszert, nekem még netről sem mindig jöttek le elsőre az e-mail-ek, wap-ról meg csak kb. minden 5. próbálkozásra...


kedd nov. 02, 2004 0:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
jazzkifli írta:
Nekem az elmúlt napokban tökéletesen működik.Megjön idejében az sms és az Opera is szépen leszedi a leveleket,valamint WAP-on is elsőre be tudok lépni a fiókomba.


Csak megerősíteni tudom


hétf. nov. 01, 2004 22:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
Nekem az elmúlt napokban tökéletesen működik.Megjön idejében az sms és az Opera is szépen leszedi a leveleket,valamint WAP-on is elsőre be tudok lépni a fiókomba.


hétf. nov. 01, 2004 22:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Töröltem a cache-t, nem is egyszer. Jött jó pár újraindítás is, de nem volt semmi változás. A voda frissített, jött az új jelszó ma, de még utána sem volt jó órákig. Ám (ahogy azt az SE T610 topicban is írtam) szerencsére kb. du. 1 óta újra megy. :lol: 8)
Nem tudom, mi volt az oka, hogy 3 napig nem ment, de úgy tűnik, nem nálam volt a hiba, mert beszéltem ma egyik volt évfolyamtársammal, neki szombat óta nem ment és Trabi is írta, hogy nem megy neki.


hétf. nov. 01, 2004 20:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 153
Hozzászólás 
vizsla1 és partycsoka problémáit tapsztalom én is sajnos. Lassan 2hete nem vagy csak kis időtartamra működik a szolgáltatás (vodamail). Az egy dolog hogy pop3 outlook-al nem működik, de sem wapon sem weben nem lehet csak néha-néha megnézni. Feleségem munkára is használja, és szegény már többször lement hídba a "szlogáltatás" :D milyensége miatt. OK, hogy nem kell külön fizetni érte de, hogy ennyira rossz legyen. JA, és csütörtökön bejelentettem a technikus kolegák azóta hívnak..:) ennyi


hétf. nov. 01, 2004 19:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Tudja valaki, hogy mit kellene kiírnia, ha WAP-on olyan SIM-ről akarnánk belépni a Mailbe, amin a Vodafone Mail nincs aktiválva?

Próbáltam a jó öreg Party karimmal, ott is requested object was not found-dal fogadott. Viszont az MMS üzenetek, MMS Galéria és Képgaléria pontban kiírta, hogy a szolgáltatás nem aktív. A Vodafone Mail esetén nem kellene ezt jeleznie? Ha vkinek aktiválva van a GPRS WAP-ja és nem aktív a Vodafone Mail, légyszi, nézze már meg, mit ír ki!
Köszi!

Az a helyzet, hogy holnapig nem tudom megnézni más telóban vagy csak nagyon régiekben. Azokkal meg sajnos nem sokra megyek.


Csak saját kártyáról tudsz wapon belépni.


hétf. nov. 01, 2004 18:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Cache-törlést próbáltál már?


hétf. nov. 01, 2004 16:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Tudja valaki, hogy mit kellene kiírnia, ha WAP-on olyan SIM-ről akarnánk belépni a Mailbe, amin a Vodafone Mail nincs aktiválva?

Próbáltam a jó öreg Party karimmal, ott is requested object was not found-dal fogadott. Viszont az MMS üzenetek, MMS Galéria és Képgaléria pontban kiírta, hogy a szolgáltatás nem aktív. A Vodafone Mail esetén nem kellene ezt jeleznie? Ha vkinek aktiválva van a GPRS WAP-ja és nem aktív a Vodafone Mail, légyszi, nézze már meg, mit ír ki!
Köszi!

Az a helyzet, hogy holnapig nem tudom megnézni más telóban vagy csak nagyon régiekben. Azokkal meg sajnos nem sokra megyek.


hétf. nov. 01, 2004 9:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Próbáld meg másik telóban a SIM-et! :idea: Aztán csak kiderül, hogy hol a hiba...


hétf. nov. 01, 2004 9:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Kaptam új jelszót, de továbbra is sz*r. :twisted:
Mi a jó fene van ezzel, hogy nem megy?

Ha az MMS Galériát, Képgalériát, MMS üzeneteket választom a Vodafone Mail alatt a Live-on, akkor azonosít, csak a Vodafone Mail pontban akad ki. Nem értem, mi lehet a gond. :roll:

Nem lehet, hogy a T610-en lévő Live-os szoftver adta meg magát? Mert mióta nem megy, egyre többször kapcsol ki a teló vagy indítja magát újra.


hétf. nov. 01, 2004 4:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Elvileg megtörtént a reset. Kár, hogy ennek egyelőre semmi jelét nem látom. Továbbra is "requested object was not found". :twisted:

Lehet, hogy inkább meg kellene szüntetni, utána pedig újra kellene aktiválni. Viszont nem igazán jó, hogy minden ilyen baromsággal majd a kapcsolatartót kell bszogatni, mivel csak ő tudja az ügyfélbiztonsági kódot. :evil:


vas. okt. 31, 2004 0:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Én 4 nappal ezelőtt rendeltem meg (újra, mert hála a Profi Hp. törlésnek, ez is törlődött), s amit küldtek jelszót a faxszámmal együtt, azzal nem megy a pop3:

Outlook Express írta:
Hiba történt a levelezési kiszolgálóra kapcsolódáskor. A jelszó visszautasítva. Fiók: 'Voda Mail', Kiszolgáló: 'pop3.vodafone.hu', Protokoll: POP3, Kiszolgáló válasza: '-ERR Unable to open user's INBOX', Port: 110, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 0x800CCC90, ****: 0x800CCC92


Weben be tudok lépni, wapon is (legalábbis 2 nappal ezelőtt még mentek ezek, aztán azóta nem néztem), hangposta is gondolom működik, csak a pop3 nem. Eredetileg a web-es belépés sem menne, mert az aktiváláskor nem küldtek MyVodafone jeslzót, csak külön kérésre jött, másnap (amúgy nem kellene elfogadnia a sima vodafone mailes jelszót a netes belépésnél?).


szomb. okt. 30, 2004 19:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 17, 2004 18:47
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
KaRFiol írta:
Neki megjön az értesítő sms, de a leveleit nem tudja elérni vodamailben! :roll:

Csatlakozom. Nekem sem lehet megnézni WEB-en az e-maileket, bár az értesítés megjön. :(


szomb. okt. 30, 2004 15:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Az értesítő SMS nálam is megjön.
Sikerült az ügyfélszolgákkal beszélni. Rövidesen adnak neki egy resetet, de a leveleim megmaradnak. Bár, most nincs benne egy sem, mert kitöröltem az előbb netről mindet. 8)


szomb. okt. 30, 2004 12:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Haveromnak pont fordítva működik a dolog! :D :D :D
Neki megjön az értesítő sms, de a leveleit nem tudja elérni vodamailben! :roll:


szomb. okt. 30, 2004 11:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
Nekem mostanában iszonyatos késéssel jönnek meg az e-mail értesítő sms-ek. Volt olyan, hogy 6 órát késett. Tegnap a nekem sem ment a WAP-os felület.
Néha ****, de hát ez van, ezt kell szeretni... :?


szomb. okt. 30, 2004 11:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Már beírtam az OFF-ba a problémát, de először talán ide kellett volna. 8)

Tegnap délután óta WAP-ról nem tudom megnézni a leveleimet. Bármennyiszer próbálom megnézni, mindvégig a "requested object was not found" fogad.

Webről viszont működik.

Járt már így valaki? Mi lehet a gond? Sajnos a kiemelt ügyfélszoli kedden megy legközelebb, addig csak 1270 marad. Viszont a kapcsolattartóm jelenleg elérhetetlen. :evil:


szomb. okt. 30, 2004 10:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
jazzkifli írta:
...

Szívesen.


csüt. szept. 23, 2004 22:16
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 862 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség