Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 16:32



Hozzászólás a témához  [ 4686 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 94  Következő
SonyEricsson K700 
Szerző Üzenet
Hozzászólás 
Olvasgattam de egy kérdésemre nem találtam választ:
Hogy tudom meghajtóként berakni a wincommander-be a bluetooth-t?(k700i t-mobile+x-micro, Windows XP sp2)


szer. nov. 10, 2004 14:03
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Ma ülök a suliban, jön egy sms:
-Megérkezett a szervizbe leadott készüléke, átveheti a ....... "
szóval végre visszajött a szervízből a telcsim, október 22-én adtam le a szervizbe.... hát igen... majdnem 3 hét..... durva....
az új verzió R2V001
első észrevétel:
játékoknál csak a tennis van, videoknál a gyári 2 video helyett csak 1 van, mp3 cshangokból 2 db van gyárilag.... szóval jócskán kevesebb gyári "minta" van benne.... a memóriaállapot az pedig majdnem 41 mega... szerintem nagyobb az új filmware és muszáj volt vmit letörölni a minták közül hogy maradjon meg a 41 mega szabad kapacitás.... hát szal ez van.... :oops:
akkuteszt következik majd... kíváncsi vagyok rá.... eddig másfél nap volt.... már át is állítottam takarékosra....


szer. nov. 10, 2004 13:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 15:43
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Ugyan! Semmi baj! :wink:

Nagyon szépen köszönöm az információt! :)


szer. nov. 10, 2004 11:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 21, 2004 7:44
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Ajka, Veszprém
Hozzászólás 
hanol-k700i írta:
Sodrac írta:
hanol-k700i írta:
sisqoboy írta:
se szerviz a 10.ker szent László tér 20ban van.


Köszi az infót! :wink:

De nem tudtok esetleg vidéki SE szervízeket v.hol Tolna megye környékén? Nincs nagyon időm emiatt felutazni Bp-re... :cry:


Szexárdon a Global900 szalonban van Se szervizpont (Széchenyi u. az Augusz ház mellett)


Utána jártam a dolognak, és sajnos már kb 1 éve megszűnt ott az SE szerviz! :cry: :x :cry: :x :cry:

De még1x köszi az infót...csak azért írtam le, hogy mások is tudják a rossz hírt!
:( :cry:


...akkor elnézést, amikor másfél éve elköltöztem Szexárdról még működött. Változik a világ. Mégegyszer bocs.


szer. nov. 10, 2004 9:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
Hypp írta:
Csak szólok (, hátha valaki még nem tudja), a K700i a Saturnban 11-étől (csütörtök) 50eFt függetlenül...

A fő kérdés az, hogy mennyi darab lesz belőle. Mertha csak 2-5db, akkor ugyanolyan parasztvakitás mint amit az ElektroWorld csinált nyitásnál, csakhogy anépek betóduljanak :cry:


szer. nov. 10, 2004 8:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
iscsu írta:
Laposelemer írta:
Nekem R2AA003-as sw-m van.
...
néhány észrevétel:
-ha a #-tel lehalkítom a telót akkor a kamera is halk
...


Ez remek hír lenne. Van még valaki, akinek R2AA van fent? Nem próbálná ki?

Szinten R2AA: nincs kamerahang.


szer. nov. 10, 2004 8:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
nem jelenik meg csak a fekete telcsi és nem is látja a telcsit. bt kapcsolat van. a bt szoftver látja a telcsit de onnan tovább semmi. minden varáciot kiprobáltam a sync station settingben de nem látja. :( nem lesz zöld pipa :(

A fekete tel ikon akkor fog megjelenni, ha valamilyen SE programmal keresed (pl. a fáljkezelője) a telefont. Amikor az megjelenik, jobbklatty és ott configuration kiválasztás. Itt engedélyezni kell azt a soros portot, amelyiket a bt szoftver rendelt a telefonhoz. Ezek után már mennie kell. Ha megsem megy, akkor még van 1 trükk. De azt majd leírom akkor, ha tényleg nem megy.
Egyébként nem kell megrémülni. Ha egyszer végigcsinálod, világos lesz az egész folyamat.

Az XTNDConnect PC egyébként a következőket tudja:
-címtár szinkronizálás (postacím kivételével mindent)
-naptár (az ismétlődő eseményeket minden napra beteszi)
-feladatok
Mindegyiknél szűréseket is lehet megadni. Pl. hogy hány hetet vegyen figyelenbe a naptárnál, stb.
Tud automatikus szinkronizását is. Ekkor amit csatlakozik a telefon a géphez, magától elvégzi a szinkr.-t. Nagyon jó program.


kedd nov. 09, 2004 22:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
_Laca írta:
sisqoboy írta:
bt val probálkozom és xp sp2-vel. gond volt maga a bt driver feltétele de most ahogy látom müködik és a com10est hozzárendelve a fáljcsere megy. viszont a bt driverében van szinkronizálás és az már nem megy. :(

a float's mobil agent-nél beállítva a 10-es comportot kiirja hogy sikertelen kapcsolodás...
tehetetlen vagyok...
fájcsere megy de szinkron semmivel sem jo. telcsiben kell valamit állítani?

ok. A bt ikonos szinkronizáló nekem sem megy, nem gond.
Még 1 dolgot kell megnézned: Ha a SE fájkezelőjét használod, megjelenik-e a toolbar-on a kis fekete telefon ikon, zöld pipával.
Ha látsz ilyen, akkor a soros port hozzárendelés is működik, már csak egy szinkronizáló program kell:
1. lehetőség:
feltelepíted a Sync Station programot (lehetőleg a legújabbat, hátha kijavították a hibáit)
2. lehetőség:
Rákeresel a SE-on a Package1_1.5.9.2.exe fájlra, vagy valami újabb változatára. Ez a csomag tartalmazza az XTND Connect nevű programot, ami tutira működni fog. Ez egy nagyszerű program, csak az a hibája, hogy a postacímet nem viszi át a telefonba.


nem jelenik meg csak a fekete telcsi és nem is látja a telcsit. bt kapcsolat van. a bt szoftver látja a telcsit de onnan tovább semmi. minden varáciot kiprobáltam a sync station settingben de nem látja. :( nem lesz zöld pipa :(


kedd nov. 09, 2004 21:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
A szinkronizálást a hozzá adott sw vel csináltam és a telkönyvet szépen letöltötte a gépre, mert annak ki tudtam választani, hogy melyik progit használja. De a naptár, a tennivalók és a jegyzeteknek nem ajánl fel semmilyen progit így azt nem is csinálja meg.


kedd nov. 09, 2004 21:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Rajta van a szórólapjukon. Minek hazudnának?
Nyitási akció. Ilyenkor minden lehet.


kedd nov. 09, 2004 21:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 719
Hozzászólás 
Hypp írta:
Csak szólok (, hátha valaki még nem tudja), a K700i a Saturnban 11-étől (csütörtök) 50eFt függetlenül...


Neeem.Sajnálom ezt nem hiszem el.


kedd nov. 09, 2004 21:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
bt val probálkozom és xp sp2-vel. gond volt maga a bt driver feltétele de most ahogy látom müködik és a com10est hozzárendelve a fáljcsere megy. viszont a bt driverében van szinkronizálás és az már nem megy. :(

a float's mobil agent-nél beállítva a 10-es comportot kiirja hogy sikertelen kapcsolodás...
tehetetlen vagyok...
fájcsere megy de szinkron semmivel sem jo. telcsiben kell valamit állítani?

ok. A bt ikonos szinkronizáló nekem sem megy, nem gond.
Még 1 dolgot kell megnézned: Ha a SE fájkezelőjét használod, megjelenik-e a toolbar-on a kis fekete telefon ikon, zöld pipával.
Ha látsz ilyen, akkor a soros port hozzárendelés is működik, már csak egy szinkronizáló program kell:
1. lehetőség:
feltelepíted a Sync Station programot (lehetőleg a legújabbat, hátha kijavították a hibáit)
2. lehetőség:
Rákeresel a SE-on a Package1_1.5.9.2.exe fájlra, vagy valami újabb változatára. Ez a csomag tartalmazza az XTND Connect nevű programot, ami tutira működni fog. Ez egy nagyszerű program, csak az a hibája, hogy a postacímet nem viszi át a telefonba.


kedd nov. 09, 2004 21:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
toti32 írta:
sötétben használható valamire vagy olyan mintha nem is lenne? Fényképezéskor felvillan, vagy egyfolytába világít?

Fényképezéskor állandóan világit, amig nem exponálsz, szerintem felejtős egy darab.


kedd nov. 09, 2004 20:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 08, 2004 18:38
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Monitor előtt
Hozzászólás 
hsdgfsahgfbshmndgbhjkadfghdafjkh érted? :shock:


kedd nov. 09, 2004 20:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Csak szólok (, hátha valaki még nem tudja), a K700i a Saturnban 11-étől (csütörtök) 50eFt függetlenül...


kedd nov. 09, 2004 19:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
_Laca írta:
sisqoboy írta:
ahhoz hogy ms outlook-kal szinkronizáljak kell a sync progi amit adtak a telcsihez nem?
nekem nem látja a progi a telcsit pedig minden port figyelés be van kapcsolva. :(
tippetek van?
outlookban lehet valamit állítani vagy ez automatikus teljesen?
thx

Mivel próbálkozol? Bluetooth-al, vagy infrával?
Az egyik gyári prog az SE Sync Station nevű, amiből a CD-n lévőt fel se telepítsd, mert teljesen rossz!!!! Most letölthető egy egyészen új verzió, majd megnézem, hogy rendberakták-e.
A másik prog az XTND Connect nevű, melyet már nem emlékszem, hogy honnan szedtem le. Ez teljesen jó program, minden körülmények között megbízhatóan működik. Egyetlen hibája, hogy a címeket nem viszi át a telefonba. (név, tel számok, cégnév, email cím, stb. csak a postacímet nem)


bt val probálkozom és xp sp2-vel. gond volt maga a bt driver feltétele de most ahogy látom müködik és a com10est hozzárendelve a fáljcsere megy. viszont a bt driverében van szinkronizálás és az már nem megy. :(

a float's mobil agent-nél beállítva a 10-es comportot kiirja hogy sikertelen kapcsolodás...
tehetetlen vagyok...
fájcsere megy de szinkron semmivel sem jo. telcsiben kell valamit állítani?


kedd nov. 09, 2004 19:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 24, 2004 19:59
Hozzászólások: 328
Hozzászólás 
Mennyit ér ennek a telónak a "vakuja"? Mármint nem anyagi dolgokra dondolok, hanem hogy sötétben használható valamire vagy olyan mintha nem is lenne? Fényképezéskor felvillan, vagy egyfolytába világít?


kedd nov. 09, 2004 19:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Laposelemer írta:
Nekem R2AA003-as sw-m van.
...
néhány észrevétel:
-ha a #-tel lehalkítom a telót akkor a kamera is halk
...


Ez remek hír lenne. Van még valaki, akinek R2AA van fent? Nem próbálná ki?

A kvikksér matrica esete újabb fordulatot vett. Mint kiderült, a melegre érzékeny. Visszanyomtam végül a múltkor, ottmaradt még két napig. Aztán egyszer játszottam megint vagy félórát (ilyenkor folyamatosan kell ugye fogni a telót - ergo a kezem fűti rendesen), és nem arrébbcsúszott, nem elfordult, nem. Előzmény, elmozdulás nélkül, hopp leugrott... :)


kedd nov. 09, 2004 18:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
blindes írta:
Ha a beállításoknál a hangerőt nullára veszed akkor nincs kamerahang(t-mobile)


tegyük hozzá gyorsan, h ez verzióról verzióra változik, tehát általánosságban nem igaz


kedd nov. 09, 2004 16:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
skynet írta:
HOOLIGANS írta:

Viszont a csengőhang hangerejétől félek egy kicsit. Lehet, hogy K700 szebben szól bár evvel is lehetne vitatkozni véleményem szerinte, de engem a hengerősség érdekel jobban.


mp3-at raktam be csengőhangnak (energy 52-cafel del mar), és le kellett vennem a hangerőt 2-esre (5 a max), mert különben olyan hangos, hogy nem lehet elviselni (6230-on)

(az mp3 teljesen normális hangerővel szól a pc-n, nincs megtuningolva)


Erre voltam kivácsi! Köszi, sokat segítettél!


kedd nov. 09, 2004 15:34
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Ha a beállításoknál a hangerőt nullára veszed akkor nincs kamerahang(t-mobile)


kedd nov. 09, 2004 15:23
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
Köszi mindenkinek a választ, de a 6230-as 5 állású gombja nekem 10perc alatt olyanná vált, mintha mindig is ilyet használtam volna (lehet bennem van a hiba :)
Az K700 joy viszont kicsit fra mert az újjam mindig lecsúszik róla...

Azt tudom, hogy a K700-nak sokkal jobb a kijelzője, meg külsőre is masszívabb, mint a 6230, de nem szeretnék ezalapján dönteni.
Fényképezőt nem használom max nagyon ritkán mert ha kell akkor előveszem a digitgépme és kész.

Viszont a csengőhang hangerejétől félek egy kicsit. Lehet, hogy K700 szebben szól bár evvel is lehetne vitatkozni véleményem szerinte, de engem a hengerősség érdekel jobban.


kedd nov. 09, 2004 14:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
ahhoz hogy ms outlook-kal szinkronizáljak kell a sync progi amit adtak a telcsihez nem?
nekem nem látja a progi a telcsit pedig minden port figyelés be van kapcsolva. :(
tippetek van?
outlookban lehet valamit állítani vagy ez automatikus teljesen?
thx

Mivel próbálkozol? Bluetooth-al, vagy infrával?
Az egyik gyári prog az SE Sync Station nevű, amiből a CD-n lévőt fel se telepítsd, mert teljesen rossz!!!! Most letölthető egy egyészen új verzió, majd megnézem, hogy rendberakták-e.
A másik prog az XTND Connect nevű, melyet már nem emlékszem, hogy honnan szedtem le. Ez teljesen jó program, minden körülmények között megbízhatóan működik. Egyetlen hibája, hogy a címeket nem viszi át a telefonba. (név, tel számok, cégnév, email cím, stb. csak a postacímet nem)


kedd nov. 09, 2004 14:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Mirage írta:
HOOLIGANS írta:
Hello!
6230 és K700-on gondolkodok. A kérdésem, hogy a csengőhang melyikben hangosabb ill. szebb?
Előre is köszi a segítséget: HOOLIGANS

Pl. mesterséges fényben szerintem rosszabb a kamerája, mint az újabb Nokiáknak stb...

De ezt is csak számítógépen nézve láthatod, mivel a 6230-as kijelzője képek élvezhető megjelenítésére nem alkalmas.
A joy-ról pedig csak azután nyilatkozz, miután kipróbáltad a 6230-as 5 állású gombját :oops:


kedd nov. 09, 2004 13:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás 
HOOLIGANS írta:
Hello!

6230 és K700-on gondolkodok. A kérdésem, hogy a csengőhang melyikben hangosabb ill. szebb?

Előre is köszi a segítséget: HOOLIGANS


Az SE telefonoknak szebb kijelzőjük van, mint a Nokiáknak (ezt a trend úgy tűnik, hogy örökre így marad).
Az SE telefonoknak mindig is szebb hangjuk volt, mint a Nokiáknak. (IMHO)

Biztos, hogy van amiben rosszabbak, de az nem a kijelző és a csengőhang.

Pl. mesterséges fényben szerintem rosszabb a kamerája, mint az újabb Nokiáknak stb...


kedd nov. 09, 2004 12:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 15:43
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Sodrac írta:
hanol-k700i írta:
sisqoboy írta:
se szerviz a 10.ker szent László tér 20ban van.


Köszi az infót! :wink:

De nem tudtok esetleg vidéki SE szervízeket v.hol Tolna megye környékén? Nincs nagyon időm emiatt felutazni Bp-re... :cry:


Szexárdon a Global900 szalonban van Se szervizpont (Széchenyi u. az Augusz ház mellett)


Utána jártam a dolognak, és sajnos már kb 1 éve megszűnt ott az SE szerviz! :cry: :x :cry: :x :cry:

De még1x köszi az infót...csak azért írtam le, hogy mások is tudják a rossz hírt!
:( :cry:


kedd nov. 09, 2004 10:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
ahhoz hogy ms outlook-kal szinkronizáljak kell a sync progi amit adtak a telcsihez nem?


nem, én is csak az xp beépített szinkronizálást használom


kedd nov. 09, 2004 9:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Ha esetleg kell még program:
http://seforum.atw.hu/szoftver/szoftver.php


kedd nov. 09, 2004 9:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
weinmaker írta:
NcZolli írta:
weinmaker írta:
Szevasztok!

Nekem is most lett egy ilyen telcsim (vodás)
Igazából egy fő bajom van vele, nagyon gyenguszak a beépített csengőhangjai.
Nekem hiányzik a t610-ből a régi telefoncsörgés hang.
Próbáltam a babaröhögést kiválasztani, de nem engedi.
Olvasgattam a topicot, de nem derült ki, hogy most tudja vagy nem tudja az mp3-at csengőhangként.
:evil:


Ha mp3-at nem is, de a régi telefoncsörgést rá bírod tölteni.


Hogyan tudom rátölteni? :?:

Én az fma-val (http://fma.sourceforge.net/index2.htm) töltöttem fel a telefonra. Ez nem mp3, hanem midi, így a vodás telefonon is be lehet állítani csengőhangnak. Egy hibája van: nem szól olyan szépen, mint a T630-on.
Gondolom a csengőhang megvan. :)


kedd nov. 09, 2004 9:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
HOOLIGANS írta:
Hello!

Olvasgatoma topicot és rengeteg dolgot megtudtam a telcsiről jót, rosszat egyaránt, de mint mások is most Én is telo vásárlás elött vagyok mert a 6310i-m kezdi megadni magát.
6230 és K700-on gondolkodok. Tudom hülye vagyok mert a K700 jobb, de Én alapvetően Nokia párti vagyok és a Joy sem esik annyira kézre, de ez nem olyan vészes.
A kérdésem, hogy a csengőhang melyikben hangosabb ill. szebb?

Előre is köszi a segítséget: HOOLIGANS


nekem legutobb akkor merült fel a nokia 6230as vásárláaának késztetése mikor még nem ismertem a k700-at. miota ismerem a nokia mehet a levesbe! :)


kedd nov. 09, 2004 9:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
nekem nem látja a progi a telcsit pedig minden port figyelés be van kapcsolva. :(

Először, biztos ami biztos alapon én is bekapcsoltam minden portot, de pont ez a hiba. Próbálgasd végig, hogy melyik a jó.
Nekem pl. akkor működik, ha a hét portból kettő van bekapcsolva. Hogy miért, ne kérdezd, én sem tudom, de a lényeg az, hogy működik. :)


kedd nov. 09, 2004 9:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
Hello!

Olvasgatoma topicot és rengeteg dolgot megtudtam a telcsiről jót, rosszat egyaránt, de mint mások is most Én is telo vásárlás elött vagyok mert a 6310i-m kezdi megadni magát.
6230 és K700-on gondolkodok. Tudom hülye vagyok mert a K700 jobb, de Én alapvetően Nokia párti vagyok és a Joy sem esik annyira kézre, de ez nem olyan vészes.
A kérdésem, hogy a csengőhang melyikben hangosabb ill. szebb?

Előre is köszi a segítséget: HOOLIGANS


kedd nov. 09, 2004 8:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
ahhoz hogy ms outlook-kal szinkronizáljak kell a sync progi amit adtak a telcsihez nem?
nekem nem látja a progi a telcsit pedig minden port figyelés be van kapcsolva. :(
tippetek van?
outlookban lehet valamit állítani vagy ez automatikus teljesen?
thx


kedd nov. 09, 2004 8:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
NcZolli írta:
weinmaker írta:
Szevasztok!

Nekem is most lett egy ilyen telcsim (vodás)
Igazából egy fő bajom van vele, nagyon gyenguszak a beépített csengőhangjai.
Nekem hiányzik a t610-ből a régi telefoncsörgés hang.
Próbáltam a babaröhögést kiválasztani, de nem engedi.
Olvasgattam a topicot, de nem derült ki, hogy most tudja vagy nem tudja az mp3-at csengőhangként.
:evil:


Ha mp3-at nem is, de a régi telefoncsörgést rá bírod tölteni.


Hogyan tudom rátölteni? :?:


kedd nov. 09, 2004 8:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Laposelemer írta:
Sziasztok!
Szombattól én is SE K700i tulaj vagyok :) . A Szegedi Corában vettem, nagyon segítőkészek voltak.
Én is Corában vettem (Fót), ráadásul így olcsóbban jutottam hozzá, mint bármilyen zug-gsm boltban - ezúton köszi Bagyunak az infóért! :D

Laposelemer írta:
A teló nagyon király :D
Egyetértek! :wink:
Laposelemer írta:
Nekem R2AA003-as sw-m van. Akkor ez a legújabb?
Igen.

Laposelemer írta:
kérdés:
-milyen progival tudom a naptárat, a jegyzeteket és egyéb dolgokat izgatni?
MS Outlook.

Laposelemer írta:
ja eddig nem tapasztaltam a 2mp hibát.
Jó neked... Nálam sajnos megvan. (Akkor lehet a legjobban észrevenni, ha Te fogadod a hívást, mert pl. a "Halló, tessék"-et a hívó nem hallja. :(


kedd nov. 09, 2004 8:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Sziasztok!
Szombattól én is SE K700i tulaj vagyok :) . A Szegedi Corában vettem, nagyon segítõkészek voltak. A teló nagyon király :D
Nekem R2AA003-as sw-m van. Akkor ez a legújabb?

néhány észrevétel:
-ha a #-tel lehalkítom a telót akkor a kamera is halk
-miért nem tudom a már a tel. könyvben lévõ számok típusát megváltoztatni?, ez csak ugy megy ha kitörlöm és újraírom

kérdés:
-milyen progival tudom a naptárat, a jegyzeteket és egyéb dolgokat izgatni?

ja eddig nem tapasztaltam a 2mp hibát.

Az akksi még teszt alatt.


hétf. nov. 08, 2004 23:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás 
Csakhogy hozzájáruljak a matrica statisztikához.
A T-Mobil-os matrica lassan négy hónapja nem akar leesni. Talán a régi "kapcsolat" miatt. :P

Szerintem több széria lehet. A ragasztó más lehet...


hétf. nov. 08, 2004 21:22
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Az enyém jól szól. Az viszon biztos, hogy a hangerő függ attól is hogy milyen készülékről beszél a másik fél. Nekem alapból 6-osra van állítva a hangerő, de van amikor lejjebb kell tekernem mert olyan hangos.


hétf. nov. 08, 2004 21:17
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 17, 2004 18:47
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Rapidus írta:
Haverom vett K700-at, de neki elég halk beszélgetés közben (meghallgattam, tényleg eléggé halkan szól).

A telefon oldalán lévő + és - gombokkal lehet hangosítani, illetve halkítani.


hétf. nov. 08, 2004 21:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:57
Hozzászólások: 446
Hozzászólás 
Haverom vett K700-at, de neki elég halk beszélgetés közben (meghallgattam, tényleg eléggé halkan szól). Nekem nem ilyen telefonom van, ezért tőletek kérdem ez normális, vagy hibás darabról lehet szó?


hétf. nov. 08, 2004 21:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás Re: Adjatok 1 K700-ast
mi legyen a nevem? írta:
Sziasztok most regisztráltam magam :P
Hogy lássátok milyen kedves vagyok megengedem azt hogy adjatok 1 k700-ast :lol:


Semmi akadálya. Hmmm...mondjuk...99.990 Ft-ért bármikor adok egyet. :D


hétf. nov. 08, 2004 21:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
runner írta:
Haho!

Tudja esetleg valaki, hogy a fotozásnál hallhato gyönyörü hang-effektet hogyan lehet kikapcsolni?
Jo lenne ha nem mindig adna hangot :)


gondolom te sem olvasod a topikot rendesen.
szoftver függő. valamelyiknél levehető (tárgyalásmodban)
valamelyiknél nem.


hétf. nov. 08, 2004 20:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. okt. 13, 2004 9:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Haho!

Tudja esetleg valaki, hogy a fotozásnál hallhato gyönyörü hang-effektet hogyan lehet kikapcsolni?
Jo lenne ha nem mindig adna hangot :)


hétf. nov. 08, 2004 20:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 08, 2004 18:38
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Monitor előtt
Hozzászólás Adjatok 1 K700-ast
Sziasztok most regisztráltam magam :P
Hogy lássátok milyen kedves vagyok megengedem azt hogy adjatok 1 k700-ast :lol:


hétf. nov. 08, 2004 18:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 15:43
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Sodrac írta:
hanol-k700i írta:
sisqoboy írta:
se szerviz a 10.ker szent László tér 20ban van.


Köszi az infót! :wink:

De nem tudtok esetleg vidéki SE szervízeket v.hol Tolna megye környékén? Nincs nagyon időm emiatt felutazni Bp-re... :cry:


Hali!

Szexárdon a Global900 szalonban van Se szervizpont (Széchenyi u. az Augusz ház mellett)

Témobil matrica nálam kb. 2 hetet bírt.

Üdv, Sodrac


Nagyon-nagyon köszönöm az infót!
:wink:


hétf. nov. 08, 2004 9:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 15:43
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
sisqoboy írta:
voda védelmére szolva:

ha a voda nem adná vitamaxal 60ért a telcsit esélyem sem lett volna megvenni bárhol máshol kb 2honappal ezelött.
inkább az aksi cseszi a csöröm. eszik energiát mint atom.. :roll:


Ebben viszont teljesen egyet értek Veled! :) :wink:
Teló árakban a Voda viszi a pálmát!

Sajnos abban is egyet értünk, hogy az akksi alig bír néha még egy napot sem (legalábbis nálam)! :x :evil: :cry:

Szoftver frissítésen gondolkodom emiatt (jelenlegi R2E011)...állítólag a frissebb szoftverrel többet bírhat! :?


hétf. nov. 08, 2004 9:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 21, 2004 7:44
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Ajka, Veszprém
Hozzászólás 
hanol-k700i írta:
sisqoboy írta:
se szerviz a 10.ker szent László tér 20ban van.


Köszi az infót! :wink:

De nem tudtok esetleg vidéki SE szervízeket v.hol Tolna megye környékén? Nincs nagyon időm emiatt felutazni Bp-re... :cry:


Hali!

Szexárdon a Global900 szalonban van Se szervizpont (Széchenyi u. az Augusz ház mellett)

Témobil matrica nálam kb. 2 hetet bírt.

Üdv, Sodrac


hétf. nov. 08, 2004 9:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 10:19
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
weinmaker írta:
Szevasztok!

Nekem is most lett egy ilyen telcsim (vodás)
Igazából egy fő bajom van vele, nagyon gyenguszak a beépített csengőhangjai.
Nekem hiányzik a t610-ből a régi telefoncsörgés hang.
Próbáltam a babaröhögést kiválasztani, de nem engedi.
Olvasgattam a topicot, de nem derült ki, hogy most tudja vagy nem tudja az mp3-at csengőhangként.
:evil:


Ha mp3-at nem is, de a régi telefoncsörgést rá bírod tölteni.


hétf. nov. 08, 2004 0:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 10, 2004 12:15
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
voda védelmére szolva:

ha a voda nem adná vitamaxal 60ért a telcsit esélyem sem lett volna megvenni bárhol máshol kb 2honappal ezelött.
tiltsa le a voda le van tojva.
nekem speciel nem hiányzik mivel majdnem mindig némán van.
inkább az aksi cseszi a csöröm. eszik energiát mint atom.. :roll:


vas. nov. 07, 2004 23:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás 
weinmaker írta:
Akkor kapja be a voda :(


Na igen... Ahogy a mondás: ki mit szakít... :twisted:


vas. nov. 07, 2004 22:08
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4686 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 94  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség