Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. okt. 04, 2024 16:33



Hozzászólás a témához  [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Következő
Nokia 6630 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Kétféle formázás létezik, ahogy a floppyk, vinyók esetében is:

- teljes, ilyenkor az egész területet felülírja. Semmi nem menthető már, ha fontos dolog törlődött.
- gyors, ilyenkor csak az allokációs táblát, a FAT-ot törli. Ekkor van az, hogy programmal még megmenthetők adatok róla.

Utóbbi tarthat valóban pár másodpercig, előbbi azonban percekig tart.


vas. nov. 21, 2004 14:28
Profil ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
kicsivocsok írta:
Macika írta:
skynet írta:
a 6230 1 mp alatt formázza az 512-es MMC-t... ez meg hogy lehet?

Igen érdekesen. Emlékeim szerint midegyik Symbianos jó ideig elszüttyög a formázással.


valószínüleg azért, mert a symbianos telefon egy csomó mappát és fájlt rak formázáskor a memkarira....


ez nem magyarázat, ha S60-asba (6630 előttiek) beteszel egy szűz MMc-t amin semmi sincs - a telefon már bekapcsoláskor automatikusan ráteszi azt a néhány mappát, ami kell neki... ....inkább a kártya formázása, az adatok teljes törlése (a telefon által) és az MMC "végigpásztázása" vesz igénybe annyi időt


vas. nov. 21, 2004 13:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
skynet írta:
a 6230 1 mp alatt formázza az 512-es MMC-t... ez meg hogy lehet?

Igen érdekesen. Emlékeim szerint midegyik Symbianos jó ideig elszüttyög a formázással.


valószínüleg azért, mert a symbianos telefon egy csomó mappát és fájlt rak formázáskor a memkarira....


vas. nov. 21, 2004 13:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
vissza a témához:

emailról még: konfigurálható nem csak a letöltési idő sűrűség, hanem, hoggy csak fejléc vagy teljes email jöjjön le. SMTP még mindig nem bár erről már volt szó.

böngésző cash viszonylag gyorsan tele

quickoffice-ban nem szerkeszthetőek az okmányok, csak nézegethetőek - felül is írtam

sajnos a CD-ről installált data suite nem kezel bármilyen BT-t pc oldalról serial service -nek. (nálam Fujitsu-Siemens Plugfree BT nem támogatott (modem oké, kábelen keresztül minden oké))
erről pontosan:

Compatible Bluetooth Connection Stacks

Digianswer Bluetooth Software Suite
Microsoft Windows XP Bluetooth
Toshiba Bluetooth version 3.0x
WIDCOMM Bluetooth for Windows version 1.4


vas. nov. 21, 2004 9:08
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
skynet írta:
foki írta:
de talán vissza a témához:

tegnap este adtam neki *#7370# -et és működik mint összes többin
kapott egy kártya formázást is: míg 6600 kb 20percig formáz egy 128mb-os MMC-t ez kb 20másodperc alatt kész volt a 64mb-osával

mind az alkalmazások és játékok telepítése kb 3X gyorsabb mint elődöknél
apróság - aki használ ilyet - néhány Psiloc programból a régebbi verziók futnak (pl ssaver)


a 6230 1 mp alatt formázza az 512-es MMC-t... ez meg hogy lehet?


ez kizárt, valamit elnézhettél


vas. nov. 21, 2004 8:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
johnny3650 írta:
foki írta:
Akoska írta:
Kicsit sajnálni fogom, amikor megválok szeretett 6600mtól egy mindössze harminccal többért ;)


ne sajnáld.... :lol:

bárcsak olvasná a SimpleTech Bonzai MMC/SD olvasóm a RS-MMC-t.... de nem teszi :cry:


Ezt hogy érted hogy nem olvassa,berakod ugye a telkóhoz kapott kártya adapterbe,és így miért nem olvassa a kártyaolvasó,akkor mit kell venni rsmmc-hez hogy tudjunk rárakni nagyobb video fileokat gyorsabban??
Ja,foki lécci próbáld már ki hogy az n-gage emulátor/ami 6600án tökéletesen fut/ fut e rajta,és persze az n-gage játékok!
Ya,és mennyiért vetted?


Ahogy mondod, berakom, érzékeli a meghajtót csak a kártyát nem. Keresni kell kompatibilis olvasót. Rá kell keresni neten. Több helyen taglalják a problémát. Egyenlőre BT-n pakolgatok.
N-gage cuccost majd próbálom.
(125e volt/magyar nics/TIM -es)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára foki vas. nov. 21, 2004 9:10-kor.



vas. nov. 21, 2004 8:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
Ewergo írta:
foki írta:
Ewergo írta:
Foki köszi az infókat. Ezek szerint a 6630 inkább a wap alapu szolgáltatásban nyomul.
Akkor ez nem az én telóm lesz. Ugyanis állandó netközelben vagyok. Tovább állok a 3230-ashoz.


ne haragudj de valahol nagyon nem vagy képben...

hogy 6630 inkább wap alapú szolgáltatások??????? itt valami nagyon elcsúszott....

ezt egyik symbian telóról sem lehet elmondani nemhogy a legújabb script-es html böngészővel felvértezett gprs/edge/3g -s Nokiáról!!!!!!

vagy a beállításoknál értettél félre valamit??? a pocket data - mint egyetlen beállítás - kell a gprs-hez és az összes többihez.....

és én is állandó netközelben vagyok (mind wapon, mind netfront-al, mind operával, mind webviewer-el, mind webviewer lite-al) és legingább a 6630-al :wink:

:))) Na, még utoljára kis magyarázat: ha a mobilon böngészel akkor mit mondasz? gprs-ezel? vagy edge-zel vagy 3g-zel? Ezeknek a gyüjtö fogalma a WAP! Hetát wap-ozol. Mivel abszolut hidegen hagy a mobilon való böngészés, kiváltképp hogy baromi drága legalábbis nekem, és egyáltalán nem helyettesiti az internetet akármilyen gyors, ezért meghagyom a 6630-at azoknak, akik még útközben sem tudnak leszakadni a "kishálóról" A lényeg hogy én inkább a még tökéletesebb filmet és zenét részesitem elönybe kisebb mobilon a plusz szolgáltatásaiban.
Ugye hogy igy már nem is "csúszott el" semmi. Minden a helyén!
:idea:


teljesen el vagy csúszva:
a gprs/edge/3g adatátviteli módok, lehetőségek és NEM WAP
logikádból az következne mondjuk. hogy az ISDN/ADSL stb maga az internet :lol: :lol: úgyhogy ez nem komoly
másik
ha mobil - mondjuk a legegyszerűbbet - már 3510i-n webviewer -rel böngészem az internet (html oldalakat, hogy egyszerűsítsek) miért mondanám, hogy wapozok????

az pedig teljesen szubjektív hogy valaki inkább zenét hallgat vag mást csinál
egyébként is te mondtad, hogy állandó netközelben vagy - és ez is megbukott

és azért nem oly drága a gprs - mint Macika is vázolta - (pl kormányzati voda 1GB a 2500Ft-ban) de még a publikus csomagok sem megfizethetetlenek

és nem is kell helyettesítenie a mobil internetezésnek semmit ugyanis ez is maga az internet.... nem csak pc-n lehet böngészni

semmi sincs a helyén


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára foki szomb. jan. 08, 2005 20:46-kor.



vas. nov. 21, 2004 8:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
skynet írta:
a 6230 1 mp alatt formázza az 512-es MMC-t... ez meg hogy lehet?

Igen érdekesen. Emlékeim szerint midegyik Symbianos jó ideig elszüttyög a formázással.


vas. nov. 21, 2004 4:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Ewergo írta:
:))) Na, még utoljára kis magyarázat: ha a mobilon böngészel akkor mit mondasz? gprs-ezel? vagy edge-zel vagy 3g-zel? Ezeknek a gyüjtö fogalma a WAP!

Nálad lehet. De szerintem másoknál nem annyira.
Mivel van benne gyárilag WEB-böngésző, ezért kiválóan lehet vele a NAGY hálón is böngészni! Mint minden Symbiannal!
Az ára (ha nem a Vodánál használod a 3125 Ft-os 200 MB-ost), akkor valóban drága. De így van ez a világon mindenütt, a legdrágább adatátvitel a GPRS. Össze nem hasonlítható egyéb technológiákkal.


vas. nov. 21, 2004 2:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 160
Hozzászólás 
foki írta:
Akoska írta:
Kicsit sajnálni fogom, amikor megválok szeretett 6600mtól egy mindössze harminccal többért ;)


ne sajnáld.... :lol:

bárcsak olvasná a SimpleTech Bonzai MMC/SD olvasóm a RS-MMC-t.... de nem teszi :cry:


Ezt hogy érted hogy nem olvassa,berakod ugye a telkóhoz kapott kártya adapterbe,és így miért nem olvassa a kártyaolvasó,akkor mit kell venni rsmmc-hez hogy tudjunk rárakni nagyobb video fileokat gyorsabban??
Ja,foki lécci próbáld már ki hogy az n-gage emulátor/ami 6600án tökéletesen fut/ fut e rajta,és persze az n-gage játékok!
Ya,és mennyiért vetted?


vas. nov. 21, 2004 0:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
foki írta:
Ewergo írta:
Foki köszi az infókat. Ezek szerint a 6630 inkább a wap alapu szolgáltatásban nyomul.
Akkor ez nem az én telóm lesz. Ugyanis állandó netközelben vagyok. Tovább állok a 3230-ashoz.


ne haragudj de valahol nagyon nem vagy képben...

hogy 6630 inkább wap alapú szolgáltatások??????? itt valami nagyon elcsúszott....

ezt egyik symbian telóról sem lehet elmondani nemhogy a legújabb script-es html böngészővel felvértezett gprs/edge/3g -s Nokiáról!!!!!!

vagy a beállításoknál értettél félre valamit??? a pocket data - mint egyetlen beállítás - kell a gprs-hez és az összes többihez.....

és én is állandó netközelben vagyok (mind wapon, mind netfront-al, mind operával, mind webviewer-el, mind webviewer lite-al) és legingább a 6630-al :wink:

:))) Na, még utoljára kis magyarázat: ha a mobilon böngészel akkor mit mondasz? gprs-ezel? vagy edge-zel vagy 3g-zel? Ezeknek a gyüjtö fogalma a WAP! Hetát wap-ozol. Mivel abszolut hidegen hagy a mobilon való böngészés, kiváltképp hogy baromi drága legalábbis nekem, és egyáltalán nem helyettesiti az internetet akármilyen gyors, ezért meghagyom a 6630-at azoknak, akik még útközben sem tudnak leszakadni a "kishálóról" A lényeg hogy én inkább a még tökéletesebb filmet és zenét részesitem elönybe kisebb mobilon a plusz szolgáltatásaiban.
Ugye hogy igy már nem is "csúszott el" semmi. Minden a helyén!
:idea:


szomb. nov. 20, 2004 22:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
foki,

Hol vetted a 6630-at,és mennyiért?
Magyar nyelvű?
:?:


szomb. nov. 20, 2004 19:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
Akoska írta:
Kicsit sajnálni fogom, amikor megválok szeretett 6600mtól egy mindössze harminccal többért ;)


ne sajnáld.... :lol:

bárcsak olvasná a SimpleTech Bonzai MMC/SD olvasóm a RS-MMC-t.... de nem teszi :cry:


szomb. nov. 20, 2004 11:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Kicsit sajnálni fogom, amikor megválok szeretett 6600mtól egy mindössze harminccal többért ;)


szomb. nov. 20, 2004 11:08
Profil ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
de talán vissza a témához:

tegnap este adtam neki *#7370# -et és működik mint összes többin
kapott egy kártya formázást is: míg 6600 kb 20percig formáz egy 128mb-os MMC-t ez kb 20másodperc alatt kész volt a 64mb-osával

mind az alkalmazások és játékok telepítése kb 3X gyorsabb mint elődöknél
apróság - aki használ ilyet - néhány Psiloc programból a régebbi verziók futnak (pl ssaver)


szomb. nov. 20, 2004 10:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
gegi írta:
Az olaszoknál, a Timnél már kapható 331 euróért, a német t-mobile december elejére igéri!


és alapvetően ugye Ausztriában a ONE -nál.... már lassan 3 hete :wink:


szomb. nov. 20, 2004 10:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
Ewergo írta:
Foki köszi az infókat. Ezek szerint a 6630 inkább a wap alapu szolgáltatásban nyomul.
Akkor ez nem az én telóm lesz. Ugyanis állandó netközelben vagyok. Tovább állok a 3230-ashoz.


ne haragudj de valahol nagyon nem vagy képben...

hogy 6630 inkább wap alapú szolgáltatások??????? itt valami nagyon elcsúszott....

ezt egyik symbian telóról sem lehet elmondani nemhogy a legújabb script-es html böngészővel felvértezett gprs/edge/3g -s Nokiáról!!!!!!

vagy a beállításoknál értettél félre valamit??? a pocket data - mint egyetlen beállítás - kell a gprs-hez és az összes többihez.....

és én is állandó netközelben vagyok (mind wapon, mind netfront-al, mind operával, mind webviewer-el, mind webviewer lite-al) és legingább a 6630-al :wink:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára foki szomb. nov. 20, 2004 10:52-kor.



szomb. nov. 20, 2004 10:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 22:15
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Az olaszoknál, a Timnél már kapható 331 euróért, a német t-mobile december elejére igéri!


pén. nov. 19, 2004 22:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
Foki köszi az infókat. Ezek szerint a 6630 inkább a wap alapu szolgáltatásban nyomul.
Akkor ez nem az én telóm lesz. Ugyanis állandó netközelben vagyok. Tovább állok a 3230-ashoz.


pén. nov. 19, 2004 13:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
néhány dolog akkor:

-alapjában véve ugye ugyanolyan, mint bármely más symbian telefon

újdonságok ill. változások


-nagyon kényelmes: minden menü és almenü teljesen scrollolható, akárcsak a naptári bejegyzések stb.
-témák teljesen kompotibilisek 6600-val
-böngésző szuper: gyönyörűen és gyorsan hozza le a teljes weblapokat, gyorsan ami köszönhetö a GPRS10-nek is meg a gyorsabb telefonnak (fget 6kB/s -t jelez (vodaGPRS (aztán majd megküldöm t-mobilEDGE-re)
-böngésző beállítás: data bearer -nek csak packet data -t kínál fel - ez apróság de ne csodálkozzon seniki a GPRS lehetőség hiánya miatt
-a menü stb kb 2X gyorsabb mint eddigieknél (ez picit csalódás volt, mert többet vártam, de elmegy)
-az eddigi legfontosabb sis ill java cuccok alapvetően telepíthetők és futnak is (bár egyre kevesebbre lesz szükség)
-mint modem: nagyon jó, BT kapcsolat rendben
-fotó, video: rendben
-ha memória megtelik előfordul, hogy automatikusan kilő futó alkalmazást, vagy nem

SW: V 2.39.129
27-10-04
RM-1

MP3 rendben csengőnek, ébresztőnek vagy csak úgy
hangok szépen szólnak

most folyamatosan 47-57 kb/s -on szalad a net vodaGPRS-el
-akksi mint eddigi telóknál (reggel net-re fel - BT kapcsolat - délig bírja kb)
-adatküldés BT-n keresztül PC-ről 2X gyorsabb mint eddigieknél

probléma (lehet máshol kitárgyalva) MMC/SD olvasóm nem olvassa rsMMC-t :(

billentyűzet, d-pad rendben, használható, gyors

jbenchmark1: 5969 (perpillanat)

az email beállítható milyen időközönként töltse le a leveleket


csüt. nov. 18, 2004 8:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
foki írta:
megvan!!!
eszméletlen király!!!
majd írom

Cukormáz, csokimáz, vaníliamáz => MÁZ-LISTA!!!! 8)

(by Darth Smoke)


szer. nov. 17, 2004 15:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
megvan!!!
eszméletlen király!!!
majd írom


szer. nov. 17, 2004 15:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 160
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
A feljebb linkelt tesztben írták, hogy nincs mp lejátszásnál equalizer. Gondolom, majd lesz valami Java-s cucc, ugye? :)


"JAVAS cucc" :) jó vicc, gondolom symbian cuccot akartál írni.


kedd nov. 16, 2004 15:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
kicsivocsok írta:
tök mindegy mennyit tud felvenni a gyári progi, mert úgyis írnak egy progit rá ;) (pl a mostani symbianosokra is van egy csomó ilyen progi)


A feljebb linkelt tesztben írták, hogy nincs mp lejátszásnál equalizer. Gondolom, majd lesz valami Java-s cucc, ugye? :)


kedd nov. 16, 2004 10:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 15:17
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
Már Én is.
:-D


vas. nov. 14, 2004 0:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
PeterAce,

csak siess....
:roll:

Már várom...


PeterAce elküldte:
Összeszedtem az összes képet amit PeterAce csinált:

>>>KLIKK<<<

(sajnos csak 1 tesztkép van)

Kérlek figyelj rá, hogy ne írj mondatonként új hozzászólást, használd a szerkesztést a mondanivalód kiegészítésére. Köszönöm. - Macika

Okés!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szilaj alias nokya vas. nov. 14, 2004 12:40-kor.



szomb. nov. 13, 2004 18:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
PeterAce írta:
szilaj alias nokya: este küldöm a képet!
Hauptmann: ez az egy perces hang felvétel sztem nem igaz! Ami nálam volt, az speciál 5 perc 5 másodpercet tudott alapból felvenni, és már nem proto volt.


tök mindegy mennyit tud felvenni a gyári progi, mert úgyis írnak egy progit rá ;) (pl a mostani symbianosokra is van egy csomó ilyen progi)


szomb. nov. 13, 2004 16:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 13:45
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
szilaj alias nokya: este küldöm a képet!
Hauptmann: ez az egy perces hang felvétel sztem nem igaz! Ami nálam volt, az speciál 5 perc 5 másodpercet tudott alapból felvenni, és már nem proto volt.


szomb. nov. 13, 2004 15:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
Knights Of The Temple írta:
6630 Teszt :lol: :lol: :lol: :lol:


Igen, nagyjábül ezt vártam, hogy ódákat fognak zengeni róla. Korrekt a cikk. A max. 1 perces hangrögzítést én sem értem. Illetve majd valamelyik utódban orvosolva lesz... :)


szomb. nov. 13, 2004 14:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
PeterAce!
Valami info a 6170-ről?! Peresze a megfelelő Topic-ba.


szomb. nov. 13, 2004 12:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
nokya_6630@freemail.hu küld ide és felrakom a tárhelyemre!

(a nokya és a 6630 között _ <-- ilyen van!)


szomb. nov. 13, 2004 10:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 13:45
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Igen ígértem, meg is van, de sajna a tar.hu-ra nemtom felrakni.
Mondjatok egy e-mail címet, aztán elküldöm, és majd felrakjátok. :wink:


szomb. nov. 13, 2004 10:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 01, 2004 20:29
Hozzászólások: 376
Tartózkodási hely: Találd ki...
Hozzászólás 
PeterAce,

Mikor lesz tesztkép?


szomb. nov. 13, 2004 0:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
6630 Teszt :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.mobilarena.hu/index.php?htm=html/no_6630.php


pén. nov. 12, 2004 12:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
Macika írta:
Rozso2 írta:
foki írta:
ami nagyon kellemes (a sok dolog közül) a "joypad" 5 irányú alkalmazásindító testreszabhatósága


Miért 6600-nál nincs még ilyen???
Külön szoftverrel sem lehet beállítani?

Már a 7650-esemen is használtam ilyen szoftvert. Tehát biztos van. Csak gondolom itt az oprendszer része lett, nem kell külső szoft.


a program: "Task Manager" a Psiloctól

(már ugye ami a 6630 előtti készüléknek ilyen irányú lehetőséget ad)

Nem muszáj ám mondatonként új hozzászólást írni! Használjátok a szerkesztés lehetőségét! - Ákoska

kösz és bocs


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára foki pén. nov. 12, 2004 12:40-kor.



pén. nov. 12, 2004 8:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 13:45
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Hauptmann: nem tudom, hogy milyeneket kezel, mert még nem is láttam más márkájú RSMMC-t, bár még nem is iagzán kerestem.

Igen, 64 MB RSMMC van a gyári csomagban.


csüt. nov. 11, 2004 19:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Rozso2 írta:
foki írta:
ami nagyon kellemes (a sok dolog közül) a "joypad" 5 irányú alkalmazásindító testreszabhatósága


Miért 6600-nál nincs még ilyen???
Külön szoftverrel sem lehet beállítani?

Már a 7650-esemen is használtam ilyen szoftvert. Tehát biztos van. Csak gondolom itt az oprendszer része lett, nem kell külső szoft.


csüt. nov. 11, 2004 13:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
foki írta:
ami nagyon kellemes (a sok dolog közül) a "joypad" 5 irányú alkalmazásindító testreszabhatósága


Miért 6600-nál nincs még ilyen???
Külön szoftverrel sem lehet beállítani?


csüt. nov. 11, 2004 13:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
PeterAce írta:
HS-2R Rádiós headset: 8900.-
MU-1 (64MB MMC): még nem tudok róla semmit.


Köszi. Arról van valami info, hogy a cucc kezel nem Nokia gyártmányú 128-as, vagy annál nagyobb MMC-t? Egy 64-es kártya alapban jár hozzá? A rádiós füles ára nem is vészes, én 10 felett gondoltam.


csüt. nov. 11, 2004 13:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 13:45
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
HS-2R Rádiós headset: 8900.-
MU-1 (64MB MMC): még nem tudok róla semmit.


csüt. nov. 11, 2004 13:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
PeterAce,

Ha már van a cuccnak ára, akkor a kiegészítőkre is tudsz valamit mondani? A HS-2R és a MU-1 körülbelüli ára érdekelne.


csüt. nov. 11, 2004 10:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 13:45
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Ez a darab pl a szokásos S40-es beállítással volt: fel=camera, le=névjegyzék, balra=új sms, jobbra=naptár.
Jó dolog, hogy nem kell a Kedvencekkel szórakozni....


csüt. nov. 11, 2004 9:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
ami nagyon kellemes (a sok dolog közül) a "joypad" 5 irányú alkalmazásindító testreszabhatósága


csüt. nov. 11, 2004 4:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. júl. 01, 2004 9:04
Hozzászólások: 188
Hozzászólás 
PeterAce: kicsit irigyellek, hogy ilyen telefonok vesznek körül! :lol:

Engem jobban érdekel az új 9500-ás kommunikátor, mint a 6630-as és ezért megkérnélek oszt meg tapasztalataidat velünk- amennyiben van tapasztalatod! :lol: - a kommunikátor fórumban a 9500-ással kapcsolatban!

Előre is köszi!


szer. nov. 10, 2004 21:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. júl. 31, 2004 19:43
Hozzászólások: 217
Hozzászólás 
Bakker...!
Pedig mondtam hogy mostmár nem veszek új telót!!! :oops:


szer. nov. 10, 2004 21:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 13:45
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Megvolt a dolog! Kicsit még dobog a szívem! :) De csak rendbe jövök.
Szépek, jók, lassan tökéletesek! 8)

6630: Profi készülék. Már nem proto volt, de látszott is rajta. Minden 'egyben' volt rajta. Jó ház, nem kotyogott semmi, jó fogása van, megfelelő gombok, nagyon jó 5 irányú vezérlőgomb.
Súlya nagyon érdekes, mert 6600 (125g) volt az egyik kezemben, a másikban Charlie (127g), és mégis a 6630 volt a könyebb.... :shock:
Nagyon éles, szép képű kijelzője van. Élvezet nézni.

S60, 176*208, 65k, USB/Pop-pot, Bluetooth, HTML/xHTML, PowerPoint, Excel, Word dokumentumok, WCDMA, EDGE, 1.3 megapixel (van is képem vele, de azt csak később tudom linkelni), 1 óra videó, 10MB belső+64 RSMMC, HOTSWAP, 6x digit zoom (szépen folyamatosan zoomol), Symbian 8.0a (gyorsnak tűnik), hangrögzítő: alap: 5 perc, és ami van az elején kis érzékelő, az a fényviszonyokat érzékeli
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Még annyi, hogy ezen a 3G-s állványon mennyire gyönyörű ez a teló! :)

Ja és sztem egy ilyen gépért sztem nem sok a 159900.
9 után rakom a vele csinált képet.


PeterAce
(N-gage, 7600, 8650(nem sokára) )


szer. nov. 10, 2004 19:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
Végülis Macikának teljesen igaza van, ebben az árkategóriában +-10e Ft nem egy tétel. Ellenben eldöntöttem, hogy mindenképp várok egy-két firmware-nyi időt, talán a harmadik sw egész használható lesz.


szer. nov. 10, 2004 11:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
végre levették a honlapon a "coming soon" -t és megújult a 6630 oldala


kedd nov. 09, 2004 8:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 13:45
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Köszi pampika! :wink:
Bízzatok bennem! 8)
Sztem se fog nagyon esni az ára egy ilyen tudású mobilnak...


OFF

Szerda este 6170, 6630, 7270, 7280 gyorsteszt várható! :wink:
Megpróbálok velük sietni. De hát ennyi új masina... :)

ON


hétf. nov. 08, 2004 19:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
szilaj alias nokya írta:
Az ára 130e körül lesz,és vészesenfog csökkenni!


Peter Ace a Club Nokiánál dolgozik,szóval a legmegbízhatóbb forrásból vannak az infói :wink:

Az a vészes csökkenés azért nem biztos,hogy olyan gyors lesz!Persze attól is függ,hogy mire gondolsz.Arra,hogy mennyiért fogod megvenni a nokia garis telefont,vagy mennyiért veszed majd a suttyó gsm-es csencselt telcsit.Mivel azok az árak nemigazán mérvadóak.


hétf. nov. 08, 2004 16:46
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség